Arvixe Review – بروزرسانی سال 2020

Arvixe Review

Arvixe گران است و استفاده از آن سخت است ، همچنین درد بزرگی برای تنظیم دارد. ما توصیه می کنیم به جای دیگری بنگرید زیرا موارد زیادی برای شروع آن ذکر کرده ایم. برای حسابداری کامل از تجربیات ما ، بررسی کامل Arvixe ما را بخوانید.


Arvixe یکی از بسیاری از مارک های میزبانی وب است که متعلق به گروه استقامتی بین المللی است ، و مانند خواهران و برادران خود HostGator و Bluehost ، به زودی بهترین راهنمای میزبانی وب ما را نخواهد ساخت. این گفت ، حتی اگر این یک پیشنهاد مستقل باشد آن را نمی کند. وب سایت راه اندازی ناراحت کننده و تاریخ خراب کردن ما باعث تعجب در مورد اینکه آیا این سرویس هنوز هم کار می کند یا خیر ، کرده است.

در این بررسی Arvixe ، ما هنگام آزمایش سرویس ، درباره تجربیات منفی خود صحبت خواهیم کرد. آنقدر تلاش کردیم که وب سایت ما کار کند که فضای کمی برای هر چیز دیگری وجود داشته باشد. با این وجود ، ما در مورد ویژگی ها ، سرعت ، قابلیت استفاده و امنیت خدمات صحبت خواهیم کرد ، حتی اگر آنها تحت الشعاع این تنظیمات باشند.

حتی بدون آن ، توصیه Arvixe دشوار است. قیمت ها بالا هستند ، بسته ها جذاب نیستند و قابلیت استفاده کاملاً بد است. این یک ارائه دهنده متوسط ​​از هر نظر است و عملکرد آن به ویژه در هنگام پیکربندی بسیار ضعیف است.

arvixe-slider1

arvixe-slider2

arvixe-slider3

arvixe-slider4

arvixe-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Arvixe

امکانات

Arvixe ویژگیهای بسیاری در خارج از آنچه که در اجرای cPanel عادی گنجانده شده است ندارد (بهترین میزبانی وب ما را با راهنمای cPanel بخوانید). این گفته می شود ، موارد خوب شامل موارد بدی نیستند ، و اگرچه ما می خواستیم امنیت بیشتری را ببینیم ، ویژگی کلی مجموعه راضی می کند.

اگرچه تقریباً از هر نظر متوسط ​​، Arvixe یک ویژگی غیر معمول دارد. خارج از میزبانی A2 ، آن معدود میزبان وب است که سرورهای لینوکس و ویندوز را ارائه می دهد ، به این معنی که می توانید سیستم عامل را انتخاب کنید که به بهترین وجهی با وب سایت شما در حال ساخت است. برنامه های ویندوز طبق معمول گران تر هستند ، اما ما دوست داریم بدون در نظر گرفتن گزینه این گزینه را ببینیم.

در غیر این صورت ، کرایه استاندارد است. شما برنامه نصب نرم افزار Softaculous را دریافت می کنید ، که دارای اسکریپت هایی برای WordPress ، جوملا ، دروپال و موارد دیگر ، و همچنین 200 دلار اعتبار تبلیغاتی در بینگ و گوگل است..

شما همچنین یک سازنده وب سایت دریافت می کنید ، که به طور فزاینده ای رایج است. مانند اکثر میزبان وب ، سازنده ارائه شده توسط Arvixe به شما کمک می کند ، اما بهتر است با یکی از بهترین سازندگان وب سایت ما روبرو شوید. ما Wix را توصیه می کنیم (بررسی Wix ما را بخوانید).

نکته قابل توجه این است که وقتی سعی کردیم سازنده وب سایت را راه اندازی کنیم ، با صفحه اخطار Google از ما مطلع شدیم که ممکن است اتصال ما ایمن نباشد.

ویژگی های امنیتی آن چیزی که فاقد آن هستند. اگرچه امنیت Arvixe به طور کلی صحیح است ، بسیاری از ویژگی های امنیتی رایگان در دیگر میزبان وب در اینجا پرداخت می شود. به عنوان مثال ، میزبانی مشترک مشترک دارای گواهی SSL / TLS رایگان نیست.

نمای کلی ویژگی های Arvixe

لوگوی Arvixewww.arvixe.com

از همه برنامه های ماهانه 700 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

Arvixe یکی از میزبانان گرانقیمت در آنجا است که نرخ های چند ساله بالاتر از نرخ ماهیانه برخی ارائه دهندگان است. نگاه قدیمی وب سایت به شما کمک زیادی نمی کند و دانستن آنچه می خرید را دشوار می کند. این بیشتر نگران بخش بعدی است ، اما دوستانه کاربر هنوز در اینجا مطرح می شود.

در وب سایت ، قیمت تبلیغ شده را “کمترین” مشاهده می کنید. این به نرخ ماهیانه شما پرداخت می شود اگر دو سال پیش خرید کنید ، که در جدول بالا انعکاس داده ایم. Arvixe برنامه هایی را در مدت زمان یک ، سه و شش ماهه و همچنین یک و دو سال با شش ماه و بالاتر دریافت می کند.

تخفیف بسیار وحشتناک است. Bluehost ، که یکی دیگر از اصول اولیه گروه بین المللی استقامتی است ، با هزینه حدود 4 دلار در ماه در برنامه های چند ساله شروع می شود و فقط با 8 دلار در ماه تجدید می شود (بررسی Bluehost ما را بخوانید). Arvixe با هزینه 7 دلار در ماه برای برنامه های چند ساله شروع می شود و حدود 10 دلار در هر ماه تجدید می کند.

مهم نیست که چطور آن را خرد کنید ، Arvixe گران است. آزاردهنده تر از برچسب قیمت بالا ، توزیع عجیب قیمت ها است. به عنوان مثال ، برنامه های تجاری از 25 دلار در هر ماه شروع می شود ، اما یک نسخه “Pro” با قیمت 38 دلار در ماه موجود است. تنها تفاوت بین آنها این است که برنامه های “طرفدار” دامنه های نامحدودی را ارائه می دهند در حالی که تجارت استاندارد فقط شش ارائه می دهد. در مورد Personal هم همینطور است.

اینگونه فروش میزبان وب نیست. به عنوان مثال ، Hostingeringer را بگیرید. این سرویس سه نوع میزبانی مشترک را ارائه می دهد ، و مانند Arvixe ، محدودیتی در تعداد دامنه هایی که می توانید با ارزانترین برنامه میزبانی کنید ، وجود دارد. به گفته این ، برنامه های گران تر با قدرت پردازش اضافی همراه هستند ، امکاناتی مانند پشتیبان گیری روزانه و محدوده پهنای باند بالاتر (مطالعه میزبان ما را بخوانید).

تقسیم Arvixe بین نسخه های حرفه ای و غیر طرفدار معنی ندارد و افزایش چشمگیر قیمت بین این دو بدان معنی است که اگر به بیش از شش دامنه نیاز دارید هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد.

خوشبختانه ، ضمانت برگشت پول مناسب وجود دارد. Arvixe به شما 45 روز فرصت می دهد تا نظر خود را تغییر دهید ، که اگرچه به اندازه پنجره 90 روزه InMotion Hosting سخاوتمندانه نیست ، بد نیست (بخوانید بررسی میزبانی InMotion ما).

راحتی در استفاده

سایت Arvixe قدمت دارد ، و اگرچه چهره ای زشت ذاتاً باعث استفاده از ضعف نمی شود ، اما در این مورد انجام می شود. اطلاعات زیادی در صفحات محصول وجود دارد ، کاهش قیمت انواع میزبان گیج کننده است و بسیاری از اطلاعات موجود در صفحات محصول برای بسیاری از کاربران مهم نیستند.

ساده سازی روند کمک می کند ، اما ، خوشبختانه ، نگرانی ها برای یک لحظه در هنگام پرداخت پایان می یابد. این تقریباً کپی کربنی از صفحه پرداخت Hostgator است ، با توجه به اینکه هردو متعلق به یک شرکت هستند تعجب آور نیست. هرچند افزودنیهای دیگری وجود دارند که می توانند گیج کننده باشند.

arvixe-review-checkout

سردرگمی زیادی در مورد قیمت پرداخت شده وجود دارد. ارزان ترین طرح مشترک برای دو سال در زمان نوشتن 168 دلار هزینه دارد. در انتها آمده است: این طرح دو سال از تاریخ ثبت نام در 168 دلار تمدید می شود ، اما همچنین می گوید “قیمت های مقدماتی برای دوره اول اعمال می شود.” این قیمت مقدماتی است ، بنابراین چه می دهد?

مشکلات به اینجا ختم نمی شوند پس از ثبت نام ، نتوانستیم وارد سیستم شویم. رمز عبوری که تنظیم کردیم کار نمی کند ، و پس از درخواست بازنشانی گذرواژه ، ایمیلی به ما ارسال شد که از ما می خواهد هویت خود را تأیید کنیم ، که در این حالت به معنی بارگذاری یک رنگ کامل است ، شناسه عکس. ما تعداد زیادی از ارائه دهندگان میزبانی وب را مرور کرده ایم و یکبار هم ندیده ایم که چنین روند تأیید صحت داشته باشد.

پاسخ دادن به ایمیل ، با وجود این چیزی که به ما گفته شد انجام نمی دهد ، کار نمی کند. سرانجام ، ما توانستیم از این سوال بپرسیم ، که ما را مجبور به بارگیری مجدد سند کرد. بعد از تمام این فیاسکو ، می توانستیم وارد سیستم شویم.

اگرچه ما نمی توانیم با میزبانی خود کاری انجام دهیم. به نظر می رسد اگر رسیدگی به تأیید کافی نبود ، حساب ما “در انتظار” بود و هیچ توضیحی درمورد منظور از این ماجرا ندارد. بار دیگر ، ما به پشتیبانی نیاز داشتیم ، و این بار دو دوره طول کشید زیرا عامل پشتیبانی اولین بار حساب ما را فعال نکرد.

arvixe-review-client-area

پس از ورود به سیستم ، ما نتوانستیم به cPanel دسترسی پیدا کنیم. در قسمت مشتری ، که در واقع خوب است ، پیوند ورود به cPanel فقط به قسمت مشتری هدایت می شود. ما برای بار سوم به حمایت خود رسیدیم و یک بار دیگر پنج تا 10 دقیقه منتظر ماندیم در حالی که نماینده اطلاعات حساب ما را جمع کرد.

قابلیت استفاده فراتر از ثبت نام بد نیست. داشبورد حساب Arvixe مهمترین اطلاعات ، از جمله پهنای باند و استفاده از دیسک را با فرمت قابل خواندن به همراه پیوندهای سریع به موارد مهم cPanel نمایش می دهد. بعلاوه ، اطلاعات صورتحساب شما را نشان می دهد ، از جمله زمان پرداخت بعدی و چقدر هزینه آن.

در cPanel هیچ چیز دیگری وجود ندارد به جز اینکه این cPanel است. این مورد به اندازه ساختمانی است که می توانید بدست آورید ، که چیز بدی نیست ، اما چیز خاصی هم نیست. اگر می خواهید ببینید که یک صفحه کنترل وحشتناک به نظر می رسد ، 1 مورد ما را بخوانید&1 بررسی میزبانی وب.

arvixe-review-cpanel

گفته می شود ، هرگونه دسترسی Arvixe در کنترل پنل ، تحت تأثیر روند تنظیم وحشتناک قرار گرفته است. ما فرض می کنیم که آنچه که طی کردیم ، روند همه نیست ، بلکه برای ما اتفاق افتاد ، و این به طور کلی نشانه خوبی از این است که قبلاً اتفاق افتاده است. مجموعه ناراحت کننده باعث شد که بخواهیم کتاب را روی داستانی که تازه شروع شده بود ببندیم ، و این هرگز خوب نخواهد بود.

انواع میزبانی

Arvixe میزبان اشتراکی ، VPS ، اختصاصی و میزبانی ابری را ارائه می دهد. ترکیب با دو تقسیم بین دو نوع میزبانی مشترک ، پیچیده تر از این است ، اما اساساً به همان میزان جوش می خورد. متأسفانه ، WordPress مدیریت شده ارائه نمی شود ، بنابراین اگر به آن علاقه دارید بهترین میزبانی وب را برای راهنمای وردپرس بخوانید.

بررسی Kinsta ما نیز ممکن است مفید باشد ، با توجه به اینکه قدرت کمی در خارج از میزبانی مشترک برای وردپرس وجود دارد. Arvixe میزبان مشترک خود را در کلاس های Personal and Business تقسیم می کند ، که هر کدام در دو لایه با Linux یا Windows قرار دارند ، درست مانند A2 Hosting (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید).

همانطور که گفته شد ، تنها تفاوت بین این دو رده ، تعداد دامنه هایی است که می توانید میزبان آن باشید. در غیر این صورت ، آنها یکسان هستند. به گفته این ، ما دوست داریم که بتوانید بین ویندوز و لینوکس انتخاب کنید.

میزبان نمایندگی فروش نیز وجود دارد ، اما این فقط یک بسته اشتراکی است که شما می توانید ، خوب ، دوباره بفروشید. قیمت ها بدترین نیستند ، اما ما رویکرد مبتنی بر اعتبار سایت SiteGround را برای فروش مجدد میزبان خیلی بیشتر دوست داریم (بررسی SiteGround ما را بخوانید).

برنامه های VPS ، که منابع اختصاصی را در یک سرور مشترک ارائه می دهند ، ارائه می شوند ، اما ما آنها را توصیه نمی کنیم. قیمت بسیار بالاتر از رقابتی است و مشخصات متوسط ​​است. برنامه نویسان قادر به صرفه جویی در هزینه نیستند ، با اینکه Arvixe فقط برنامه VPS مدیریت شده ارائه می دهد.

میزبانی اختصاصی و cloud cloud نیز موجود است ، و ما فقط آنها را جمع می کنیم زیرا Arvixe چنین می کند. در زیر برگه “DedicatedClass” ، سرورهای اختصاصی و ابری را پیدا خواهید کرد که دومی ظاهراً در بعضی مواقع در آن پوشیده شده است. مشخصات بسیار وحشتناک نیستند ، اما قیمت آن بالا است ، بنابراین بهتر است به جای دیگر نگاه کنید. بررسی صفحه ای ما مکان خوبی برای شروع است.

صف بندی بد نیست ، اما قیمت ها در سطح بالا است. انواع عمده هاست نمایش داده می شود و به لطف انتخاب در سیستم عامل انعطاف پذیری زیادی دارد. حتی با این وجود ، قیمت بالا و عدم وجود WordPress مدیریت شده باعث می شود که صف آرایی کمتر از حد مطلوب به نظر برسد.

سرعت & وقت تمام وقت

سرعت یکی از اولین مناطقی است که ما با میزبان وب داوری می کنیم. برخاستن و راه اندازی آن آسان است ، پایه ای محکم را فراهم می کند که بقیه خدمات را می توان مستقر کرد و برخلاف اکثر مناطق ، هدفمند باشد.

این گفت ، این آخرین چیزی بود که ما برای Arvixe نوشتیم. وب سایت ما چهار روز طول کشید تا به لطف چندین بار مجبور به پشتیبانی از آن ، به صورت آنلاین دسترسی پیدا کنیم. بخشی از مشکل سرورهای نام بود. انتشار DNS – که در راهنمای سوابق DNS ما بهتر توضیح داده شده است – نباید بیش از 24 ساعت طول بکشد ، اما بیش از سه روز بیشتر از این بود که ما چیزی را ببینیم.

دلیل این امر این بود که با وجود پاک کردن پرداخت و دو بار پشتیبانی از تأیید اعتبار ما فعال شده است ، وب سایت ما هرگز روی سرور تنظیم نشده است. ما تقریباً یک هفته کاری کامل را صرف تلاش کردیم تا این سرویس را عملیاتی کنیم و تأیید کنیم که باید باشد ، فقط به ما گفته می شود که پول ما گرفته شده است ، اما این سرویس فعال نیست.

arvixe-review-غیرفعال

پس از کار وب سایت ، سرعت را با استفاده از تست سرعت پینگدوم و بارگذاری تأثیرگذاری آزمایش کردیم. در ابتدا ، تست سرعت پینگدوم سرعت عالی را به دست آورد ، با بار بار در حدود 200 میلی ثانیه و 100 از 100. معلوم شد که نمایانگر واقعی وب سایت نیست ، هرچند.

ما این تست را با استفاده از نسخه خالی WordPress اجرا کردیم ، اما به هر دلیلی وردپرس در ریشه وب سایت نصب نشده است. این بدان معنی است که هنگام بازدید از دامنه آزمایش ما ، شما به جای WordPress با یک فهرست از وب سایت ملاقات خواهید کرد. چرا وردپرس مانند آن نصب شده است فراتر از ما.

ما وقتی تست را دوباره امتحان کردیم نتیجه معقول تری گرفتیم ، با Arvixe 90 از 100 را بدست آورد. این گفته است که بیشتر زمان انتظار ما از میزبانی گرفته شده است ، نه درخواست DNS یا دست زدن به SSL. به همین دلیل ، نتایج ما نشان می دهد که Arvixe می تواند سریعتر باشد.

تست arvixe-review-speed

این با آزمایش تأثیر بار ما پشتیبانی می شود. ما بیش از پنج دقیقه 50 کاربر مجازی را به وب سایت ارسال کردیم و اگرچه در ابتدا Arvixe محکم بود ، با افزایش بار کاربر ، بیشتر از میانگین تعداد خطاهای HTTP دریافت کرد ، و این نشان می دهد که منابع سرور به حد مجاز منتقل می شوند..

arvixe- بررسی-بار-ضربه

در مورد بروزرسانی ، 99.9 درصد ضمانت به موقع وجود دارد که اگر وب سایت شما در زیر این آستانه سقوط کند ، یک ماه خدمات را به شما ارائه می دهیم. با توجه به اینکه ما چهار روز خدمات نداریم ، این ضمانت می شود اما وقتی ما به حمایت رسیدیم ، هیچ اشاره ای به اعتبار نشد. نفس نکش.

امنیت

از بین بسیاری از نقص های Arvixe ، امنیت در میان آنها نیست. همه برنامه ها دارای طیف چشمگیر از ویژگی های امنیتی است ، که به نظر می رسد چیزی است که از روزهای شکوه Arvixe به طول انجامیده است.

سرور شما با تشخیص حمله بی رحمانه ، فایروال ، حاملهای قدرت افزایشی ، نظارت بر شبکه ثابت و به روزرسانی های امنیتی شبانه محافظت می شود.

گفت ، آنچه که چند سال به نظر جذاب می رسید ، درخشش خود را از دست داده است. به عنوان مثال ، Arvixe پاسخ حملات انكار سرویس را توزیع می كند. این پاسخ ، محافظت نیست ، به این معنی که می تواند یک بار حمله DDoS را کاهش دهد ، اما اقدامات پیشگیرانه ای برای جلوگیری از وقوع آنها انجام نمی دهد.

نمونه دیگر همراه با گواهینامه های SSL / TLS است. چند سال به بعد ، گواهینامه های SSL تقریباً به طور انحصاری پرداخت می شدند ، اما اکثر میزبان وب اکنون مجوز سطح پایین را به صورت رایگان ارائه می دهند. DreamHost و InMotion Hosting از جمله مواردی هستند که انجام می دهند ، اما حتی شرکای Arvixe Bluehost و HostGator یکی از آنها را شامل می شوند.

هیچ نسخه پشتیبان خودکار نیز وجود ندارد ، که این مهم است ، به خصوص برای وردپرس. راهنمای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود را بخوانید تا کار خود را از دست ندهید.

به گفته این ، درخشش راحتی مدرن با مواردی مانند ادغام رایگان Cloudflare وجود دارد. امنیت جامد است ، اما برخی از مواردی که میزبان های دیگر به صورت رایگان درج می کنند ، شما را در Arvixe هزینه می کنند.

تنها حذف برجسته حذف نرم افزارهای مخرب است. اگرچه یک سرویس پولی تقریباً در همه جا ، Arvixe راهی برای اسکن وب سایت شما ارائه نمی دهد. با توجه به اینکه SiteLock بخشی از گروه بین المللی استقامتی مانند Arvixe است ، خوب است که ادغام عمیق تر با آن سیستم عامل را مشاهده کنید.

حریم خصوصی

Arvixe متعلق به گروه بین المللی استقامتی است ، و اگر شما بررسی HostGator ما را مطالعه کرده اید ، می دانید این بدان معنی است که حریم شخصی کاربران حداکثر نگرانی نیست. از آنجا که همه مارک های گروه بین المللی استقامتی دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی هستند ، نگرانی هایی که ما با HostGator ، Bluehost و iPage داشتیم در مورد Arvixe نیز صدق می کند..

بیایید با حریم خصوصی دامنه شروع کنیم. هنگام ثبت دامنه ، اطلاعات شخصی زیادی را نیز ثبت می کنید ، که به عنوان سابقه WHOIS شناخته می شود. این سوابق بصورت آنلاین هستند ، به این معنی که نام ، آدرس ، شماره تلفن و موارد دیگر در معرض دید عمومی قرار دارند و می توان آنها را به دامنه ای که در اختیار دارید بازگردید..

حریم خصوصی دامنه با جایگزینی اطلاعات شما با ثبت و مانند DreamHost ، Arvixe قبلاً آن را به صورت رایگان ارائه می داد (بررسی DreamHost ما را بخوانید). یک ورودی در پایگاه دانش Arvixe ایجاد شده در سال 2009 ، درباره حریم خصوصی دامنه رایگان صحبت می کند ، اما در سال 2015 ویرایش شد تا نشان دهد این سرویس دیگر آنرا ارائه نمی دهد.

arvixe-review-domain-privacy

با این وجود چندان جای تعجب ندارد. گروه بیمه استقامتی در اواخر سال 2014 Arvixe را به دست آورد ، و نشان می دهد تغییر در حریم خصوصی دامنه از قدرتهایی ناشی می شود. اکنون 10 دلار در سال برای یک دامنه واحد اجرا می شود ، که گرچه گران نیست ، اما از بالا به وضوح یک پول نقد است.

سیاست حفظ حریم خصوصی نیز بد است. موضع گروه بین المللی استقامتی به نفع مشتری نیست. سیاست حفظ حریم خصوصی تشریح می کند که اطلاعات شخصی شما را به هر کسی که می خواهد به آنها بفروشد و به اشتراک بگذارید. در بین لیست شرکتهایی که اطلاعات شما را با آنها به اشتراک می گذارد عبارتند از: فیس بوک ، گوگل ، خدمات وب آمازون ، WPBeginner ، بینگ و یاهو.

اشتراک داخلی نیز زیاد است. گروه استقامتی بین المللی یک شرکت عظیم است که دارای چندین میزبان وب و ثبت دامنه در وب آن است. محصولات جانبی نیز وجود دارد ، از جمله SiteLock و MOJO Marketplace.

به طور خلاصه ، این بدان معناست که گروه بین المللی استقامتی می داند که شما فقط یک دامنه را خریداری کرده اید و ممکن است به میزبانی وب احتیاج داشته باشید یا اینکه به تازگی یک وب سایت وردپرس راه اندازی کرده اید و به یک موضوع از MOJO Marketplace نیاز دارید. خط مشی حفظ حریم خصوصی به آن اجازه می دهد تا اطلاعاتی را که می خواهد در داخل بخواهد به اشتراک بگذارد ، که به نظر می رسد تلاشی برای نگه داشتن محاصره شما در سیستمی است که ایجاد کرده است..

تنها نگرانی در اینجا فروش محصولات بیشتر ، محافظت از حریم خصوصی شما نیست. تغییر حریم خصوصی دامنه نمایش روشنی از آن است.

پشتیبانی

پشتیبانی مناسب و معقول است ، اما چیز خاصی نیست. دقیقاً مانند سایر مارک های گروه بین المللی استقامتی ، در صورت فشار و غیرقابل نفوذ ، کارمندان پشتیبانی مفید هستند. با این وجود ، می توانید به سؤالاتی که بلافاصله پاسخ داده اید ، بیابید.

می توانید با Arvixe از طریق چت زنده یا ایمیل تماس بگیرید ، اما مشخص نیست چه زمانی این پشتیبانی موجود است. در صفحه “با ما تماس بگیرید” می گوید پشتیبانی 24/7 در دسترس است ، اما بخش هایی که با صدور صورتحساب ، مهاجرت و سوءاستفاده سروکار دارند ، نیستند. به خصوص برای دو مورد اول ، ما آنها را به عنوان پشتیبانی عمومی طبقه بندی می کنیم ، بنابراین نیاز به توضیح دارد.

صفحه arvixe-review-contact

خارج از تماس مستقیم ، یک پایگاه دانش وجود دارد که می توانید با کلیک بر روی دکمه “مرکز پشتیبانی” در هر نقطه در وب سایت Arvixe ، به آن دسترسی پیدا کنید. آزاردهنده ، پایگاه دانش یک زیر دامنه جداگانه را انتخاب می کند و هیچ گزینه ای برای بازگشت به صفحه اصلی ندارد.

پایگاه دانش بد نیست ، اما پیمایش تاریخ تردد ، دستیابی به آن را از دیگر پیشنهادها دشوارتر می کند. با این وجود ، موضوع توسط گروههای واضح و نوار جستجو کاهش می یابد. متأسفانه ، شما خیلی کمک نخواهید کرد. گرچه مقالات زیادی در پایگاه دانش وجود دارد ، اما کمبود جزئیات و اشارات بصری ، دنبال کردن آنها را دشوار می کند.

arvixe-review-دانش پایه

دکمه “مرکز پشتیبانی” در کنار دکمه “صفحه بحث” است که تصور می کنیم منجر به یک انجمن شد. اینطور نبود در عوض ، تابلو بحث چیزی از تابلوی اعلانات است که جزئیات سرورها و نگهداری آینده را شرح می دهد.

به طور کلی ، پشتیبانی بد نیست ، اما میزبان های دیگر جایزه بیشتری را ارائه می دهند. به نظر می رسد که Arvixe هنگام ایجاد منابع پشتیبانی حداقل خود را به حداقل ممکن برساند و اگرچه این بدان معناست که می توانید جواب ها را بیابید ، خوشایندترین تجربه نیست.

حکم

Arvixe چشمگیر نیست ، اما بد نیست. سرعت مناسب و معقول است ، حتی اگر استفاده در دنیای واقعی ممکن است باعث بروز مشکلاتی شود ، و ویژگی های امنیتی وحشتناک نیستند.

به گفته این ، نمی توان از تجربه ما در زمینه راه اندازی وب سایت ما صرف نظر کرد و چون برای ما اتفاق افتاده است ، نمی توانیم تصور کنیم که اولین نفر هستیم. قابلیت استفاده وحشتناک است ، اگر اینگونه نشود که وب سایت ما هرگز به سرور اضافه نشود ، مشکلی نخواهد بود..

به طور کلی ، Arvixe گران است و ارزش آن را ندارد ، حتی اگر تجربه ما در این زمینه مورد استفاده قرار نگرفته باشد. شما بهتر است نظرات دیگر میزبانی وب را مطالعه کنید.

نظر شما در مورد Arvixe چیست؟ آیا تجربه ما فراتر از این بود؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map