بررسی میزبانی A2 – بروزرسانی سال 2017

بررسی میزبانی A2

ممکن است انتخاب در میان چگالهای متراکم A2 Hosting دشوار باشد ، اما بازپرداخت ارزش آن را دارد. با سرعت زیاد ، امنیت عالی و قیمت پایین برای بوت شدن ، A2 یکی از بهترین میزبان وب در اطراف است.

A2 Hosting یک میزبان وب مستقل است که در بین بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب قرار دارد. هرچند توجه آن را سزاوار نمی کند. با برنامه های ارزان قیمت در صفحه ، سرعت جامد و قابلیت تنظیم چشمگیر ، چیزی را فراهم می کند که اغلب از میزبان وب مشاهده نمی شود: گزینه ها.

در این بررسی میزبانی A2 ، ما می خواهیم بعد از راه اندازی یک سایت با برنامه مشترک آن با توربو ، تجربه خود را در مورد این سرویس شرح دهیم. در طول بررسی ، ما در مورد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، انواع میزبانی ، سرعت و به روز بودن ، امنیت ، حفظ حریم خصوصی و پشتیبانی صحبت خواهیم کرد. در پایان ، حکم خود را صادر می کنیم.

به طور کلی ، میزبانی A2 کار درستی انجام می دهد. گفته می شود ، قابلیت تنظیم شمشیر دو لبه است. اگر به دنبال ، مثلاً سرور مشترک ویندوز هستید ، A2 Hosting یك میزبان بالاترین قفسه است كه آن را ارائه می دهد. برای مبتدیانی که فقط می خواهند میزبانی بدون همه هوپلا را بخرند ، ممکن است مشکلاتی به وجود آید.

سازنده وب سایت a2

تست a2-speed

a2-بار-ضربه

a2-cpanel

a2- مشتری-منطقه

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای میزبانی A2

امکانات

میزبانی A2 دارای ویژگی هایی در تمام برنامه ها است که بسیاری از آنها در طول بررسی به آنها خواهیم رسید. به گفته این ، برای این بخش ، ما می خواهیم روی ویژگی های خاص برنامه ای که آن را از سایر گزینه های میزبانی جدا می کند ، متمرکز شویم.

اگرچه ابتدا باید در مورد سرورهای “توربو” صحبت کنیم. اگر هر زمان را در وب سایت A2 Hosting گذرانید ، می بینید که برخی از برنامه هاستینگ گزینه “توربو” را شامل می شود. ما طرفداران این نوع بازاریابی های بیشربولیک نیستیم ، اما سرورهای توربو شایسته توجه شما هستند.

ادعای سرعت 20 برابر سریعتر زیاد است. گفته می شود ، در صورت استفاده از آنها باید سرعت قابل توجهی افزایش یابد. سرورهای توربو تعداد کاربران کمتری روی آنها دارند و به همین ترتیب تعداد کمتری از منابع خود استفاده می کنند. سرورها همچنین از کش توربو A2 Hosting استفاده می کنند که باید بار بار را بهبود ببخشند.

نکته دیگر که باعث افزایش بار بار می شود ، ذخیره سازی حالت جامد است. به جای دیسک های سخت سنتی ، که داده ها را روی یک دیسک نخ ریسی ذخیره می کند ، از حالت جامد حافظه فلش استفاده می شود. اطلاعات از طریق ماژول ذخیره سازی نوشته شده و خوانده می شود ، به این معنی که شما می توانید سریعتر به دارایی های وب سایت خود دسترسی پیدا کنید.

کاربران مدیریت شده وردپرس همچنین می توانند از Jetpack استفاده کنند. Jetpack یک افزونه اساسی وردپرس است – می توانید ببینید که در راهنمای مبتدی ما برای استفاده از وردپرس – که هاستینگ A2 با میزبانی شما شامل می شود ، ضروری است. این یک مجوز شخصی است ، که به طور معمول چند دلار در هر ماه اجرا می شود.

کاربران وردپرس WP-CLI را از قبل در دامنه خود نصب می کنند ، که یک رابط خط فرمان برای وردپرس است ، به همراه کش LiteSpeed ​​که عناصر پویا شما را برای بارهای سریعتر ذخیره می کند..

با این حال ، به طور کلی ، هیچ یک از ویژگی های A2 هاستینگ مشخص نیست. این به سادگی ویژگی هایی را که می خواهیم از یک میزبان وب ببینیم ، ترکیب کرد. ویژگی های امنیتی ، همانطور که در بخش “امنیت” صحبت خواهیم کرد ، همانند اقدامات بهینه سازی ، بسیار عالی هستند. مهم نیست چه وب سایتی را که می خواهید بسازید ، A2 Hosting می تواند در آن قرار بگیرد.

A2 میزبان وب سایت سازنده

کاربران در یک برنامه مشترک همچنین می توانند از سازنده وب سایت A2 Hosting استفاده کنند. نسخه رایگان سازنده وب سایت اجازه می دهد تا یک وب سایت تک صفحه ای ، دقیقاً مانند نسخه رایگان Strikingly (مطالعه Strikingly ما را بخوانید). همچنین در خارج از این محدودیت ، شما را به 100 مگابایت فضای ذخیره سازی و یک مجموعه کوچک از الگوهای محدود محدود می کند.

استفاده از وب سایت آسان برای استفاده است ، اما در هیچ جایی نزدیک به بهترین سازندگان وب سایت نیست. شما رحمت الگویی را که انتخاب می کنید ، قرار داده اید زیرا سفارشی کردن وب سایت شما دست و پا گیر است. از بسیاری جهات ، سازنده وب سایت شبیه Weebly است (بررسی Weebly ما را بخوانید) ، اما به نظر نمی رسد پاسخگو باشد.

a2-hosting-review-وب سایت سازنده

این امر می تواند یک سازنده وب سایت رایگان باشد ، اما اینگونه نیست. از نظر فنی برنامه ای رایگان وجود دارد ، اما برای دسترسی به آن شما نیاز به خرید هاست دارید ، و بدون کمبود سازندگان وب سایت رایگان ، A2 Hosting تصمیم گیری چشمگیر نخواهد بود. اگر می خواهید یک برنامه نامحدود ، بیش از آنچه که در اکثر سازندگان وب سایت انجام می دهید ، هزینه بیشتری برای آن بپردازید.

اعلان می شود ، جنبه میزبانی بهتر از اکثر سازندگان وب سایت است ، اما سازنده وب سایت A2 Hosting تلاش می کند. روش های بدتری برای ساخت وب سایت شما وجود دارد ، اما ما از انعطاف پذیری بیشتری از سازنده وب سایت در انتهای آزاد می خواستیم. اگر به سازنده وب سایت بیشتر از ، مثلاً وردپرس علاقه دارید ، بررسی Wix ما را بخوانید.

بررسی اجمالی ویژگی های میزبانی A2

آرم میزبان A2www.a2hosting.com

از همه برنامه ها در ماه 392 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

موضوع مشترکی که ما بین ارائه دهندگان میزبانی وب مستقل مشاهده کرده ایم ، تمایل به شفافیت بیشتر در قیمت گذاری نسبت به مجتمع های میزبانی وب است که با آنها روبرو هستند (برای دیدن نمونه ای از بررسی Bluehost ما را بخوانید). خوشبختانه ، A2 متناسب با آن قالب است. در مورد آنچه می خواهید خریداری کنید و به چه میزان تمدید می شود ، مشخص است.

می توانید روی “دریافت جزئیات بیشتر” روی هر یک از انواع میزبان کلیک کنید. علاوه بر مقایسه گسترده ویژگیها ، میزبانی A2 خلاصه قیمت را ارائه می دهد.

جدول قیمت تبلیغاتی و تکراری را که برای هر ترم پرداخت می کنید ، نشان می دهد تخفیف اعمال شده از زمان تبلیغ و مدت زمان. به عنوان مثال ، اگر هنگام نوشتن سه سال میزبان مشترک Lite خریداری کنید ، 176.22 دلار هزینه خواهد داشت ، اما وقتی تمدید شوید ، 359.64 دلار هزینه خواهد داشت.

a2-هاستینگ-بررسی-قیمت-خلاصه

نرخ تجدید بالاتر چیزی است که میزبان وب با بهترین نرم افزار آنتی ویروس به اشتراک می گذارد ، و اگرچه آزار دهنده هستند ، آنها وضع موجود می شوند. این گفته است ، شفافیت میزبانی A2 در مورد آنچه می پردازید ، بار را کاهش می دهد.

بعلاوه ، میزبانی A2 انعطاف پذیری را برای خرید هر مدت زمان مورد نظر شما می دهد. حتی کم هزینه ترین برنامه اشتراکی از یک ماه به سه سال ارائه می شود و به میزان قابل توجهی نوار ورود را پایین می آورد. اگر مدت زمان کوتاه تری انتخاب کنید ، بهترین قیمت را نخواهید داشت ، اما گزینه در آنجا است.

قیمت های میزبانی A2 خوب است ، با برنامه های VPS چشمگیر ترین. این گفته ، ما می خواهیم توجه داشته باشید که گرچه قیمت ذکر شده در بالا پایین است ، این یک برنامه VPS بدون کنترل است ، به این معنی که شما باید همه چیز را تنظیم و پیکربندی کنید. اگر برنامه نویس هستید ، پس انداز خوبی است ، اما اگر به دنبال کمک هستید ، باید ارتقا دهید.

اگر این سرویس را دوست ندارید ، می توانید از هر زمان ضمانت برگشت پول از A2 Hosting استفاده کنید. شما 30 روز برای بازپرداخت بی قید و شرط دریافت می کنید ، این بدان معنی است که بدون در نظر گرفتن دلیل آن را دریافت خواهید کرد ، اما می توانید پس از آن نیز پول خود را پس بگیرید. اگر بیش از یک ماه خرید کنید ، می توانید پس از 30 روز مبلغ بازپرداخت را درخواست کنید تا مبلغ بازپرداخت نسبت به بقیه خدمات خود دریافت کنید.

راحتی در استفاده

A2 هاستینگ انواع میزبانی خود را در بالای وب سایت خود جدا می کند. انتخاب یکی از دسته ها لیستی از ردیف ها را ایجاد می کند. انتخاب برنامه پس از آن کار دشواری است ، اما به این دلیل نیست که A2 Hosting کار اشتباهی انجام می دهد. گزینه های زیادی وجود دارد از جمله ردیف ، سیستم عامل و اینکه آیا میزبانی وب مدیریت می شود.

اگرچه این عالی است برای کسانی که می دانند چه هستند ، از بین بردن آنچه در A2 Hosting ارائه می دهد دشوار نیست. خوشبختانه ، انتخاب تا حد امکان ساده است. به عنوان مثال ، بیشتر افراد سرورهای اشتراکی لینوکس را می خواهند ، و A2 هاستینگ آن را از پیش انتخاب می کند. این مشکل است ، اما نه به طور کامل تقصیر سرویس.

پس از انتخاب برنامه ، A2 Hosting از شما می خواهد دامنه جدیدی وارد کنید ، دامنه را از یک ثبت کننده دیگر منتقل کنید ، از یک دامنه موجود استفاده کنید یا از یک زیر دامنه از A2 Hosting استفاده کنید. سرانجام ، شما به صفحه پرداخت پرداخت می شوید. برنامه شما با لیستی از ویژگی ها ، از جمله پشتیبان گیری خارج از سایت ، سازنده وب سایت A2 هاستینگ و Barracuda Spam Firewall تهیه شده است.

a2-hosting-review-checkout

گزینه های زیادی وجود دارد ، اما ترک همه چیز به صورت پیش فرض باید خوب باشد. دو منطقه که می خواهید به آنها توجه کنید ، زبانه های “نصب خودکار” و “مکان سرور” هستند. می توانید مرکز داده را که در آن میزبان هستید و بستر مورد نظر برای نصب در وب سایت خود را پس از پرداخت ، انتخاب کنید ، بنابراین حتماً این کار را انجام دهید.

پس از اتمام کار ، می توانید وارد منطقه مشتری شوید. میزبانی A2 مقدار زیادی از اطلاعات را در یک فضای کوچک ارائه می دهد. در قسمت بالای مشتری ، می توانید خدمات ، دامنه ها ، بلیط ها و فاکتورها را با فرمت قابل خواندن مشاهده کنید. در زیر آن دسترسی cPanel وجود دارد. با توجه به منظره چشم پرنده A2 هاستینگ ، مدیریت خدمات ، صورتحساب و پشتیبانی شما ساده است.

a2-hosting-review-client-area

cPanel جایی است که وب سایت خود را مدیریت خواهید کرد. به سادگی بر روی “ورود به سیستم cPanel” برای دامنه مربوطه کلیک کنید و میزبانی A2 با یک رابط یک برگه را باز می کند. برخلاف SiteGround (بررسی SiteGround ما را بخوانید) ، A2 هاستینگ از cPanel مدرن برخوردار است. نمادها با تمرکز بر روی نصب کننده برنامه های Softaculous به صورت واضح ارائه شده اند ، و می توانید آمار استفاده خود را در نوار کناری سمت راست مشاهده کنید.

a2-hosting-review-cpanel

جالب اینجاست که ، میزبانی A2 همچنین پیوندهایی به جزئیات صورتحساب در cPanel دارد. در حقیقت ، شما می توانید همه کارهایی را که می توانید در زمینه مشتری در cPanel انجام دهید ، انجام دهید. پیوندها به قسمت مناسب در بخش مشتری هدایت می شوند ، اما افزونگی ضرری ندارد.

بزرگترین مبارزه هنگام استفاده از A2 هاستینگ صرفاً انتخاب یک نقشه است ، اما این تقصیر آن نیست. آنقدر انعطاف پذیری وجود دارد که ذاتاً پیچیده تر است ، و واضح است که A2 Hosting سیستم را تا حد امکان اصلاح کرده است. غیر از این ، استفاده از آن ساده است.

انواع میزبانی

همانطور که گفته شد ، تلاش برای گرفتن یک مرور کلی در مورد خدمات A2 Hosting کابوسی است. برنامه های زیادی وجود دارد که هرکدام ویژگی ها و امتیازات متفاوتی دارند. گفته می شود ، این برنامه به چهار نوع میزبانی تقسیم می شود: WordPress به اشتراک گذاشته ، مدیریت شده ، VPS و اختصاصی.

برنامه های اشتراکی در جایی قرار دارد که تعداد زیادی از کاربران به زمین خواهند نشست. آنها چندین کاربر را روی یک سرور واحد قرار داده و منابع خود را بین آنها به اشتراک می گذارند. A2 هاستینگ سه طعم ارائه می دهد: Lite ، Swift و Turbo. تفاوت بین آنها بیشتر در مشخصات است. Swift یک هسته قدرت پردازشی بیشتر از Lite دارد و توربو گیگابایت رم دیگری را ارائه می دهد.

گفته می شود ، اگر هزینه آن را داشته باشید ، توربو بهترین خدمات را ارائه می دهد. نه تنها شما در یک سرور با تعداد کمتری میزبان هستید ، که منجر به منابع بیشتر برای هر کاربر می شود ، بلکه از حافظه پیش فرض شده شده وب سایت A2 Hosting ، بهینه ساز Cloudflare’s Railgun ، پشتیبان گیری از وب سایت و موارد دیگر نیز برخوردار هستید. اگر می خواهید همه تفاوت ها را ببینید ، مقایسه گسترده A2 را بررسی کنید.

میزبانی وردپرس با هم مشترک است ، اما نسخه مدیریتی نیز وجود دارد. طرح مدیریت شده پایه سریعتر از توربو شروع می شود و از آنجا سرعت می گیرد. بین سه برنامه مدیریت شده وردپرس ، این اختلاف به تعداد وب سایت هایی که می خواهید میزبان و سطح انرژی خام سرور باشید ، می رسد..

برنامه های VPS ، که در اصل به شما یک ماشین مجازی بر روی سرور می دهند ، نیز ارائه می شود. به جای اشتراک منابع با سایر کاربران ، منابع اختصاصی خواهید داشت. A2 Hosting چندین ردیف برای سرورهای لینوکس و ویندوز ارائه می دهد که برخی از آنها دارای دسترسی ریشه هستند.

در قسمت بالا برنامه هایی اختصاص داده شده است ، که همانطور که از نام آن پیداست ، یک سرور به شما می دهد. یک بار دیگر ، چندین ردیف وجود دارد ، و شما می توانید آن را مدیریت یا کنترل نکنید و اینکه آیا دسترسی ریشه دارد ، انتخاب کنید.

برنامه های فروشندگان نیز وجود دارد ، اما ما طرفداران بزرگتری از برنامه فروشندگان مبتنی بر اعتبار DreamHost هستیم (بررسی DreamHost ما را بخوانید).

برای خدمات ارائه شده ، A2 Hosting انعطاف پذیری زیادی به شما می دهد. گرچه همه میزبان وب ساختار برنامه ای مرتب دارند ، باز بودن A2 هاستینگ و امکان تغییر سیستم عامل که سرور شما از آن استفاده نمی کند نباید کم ارزش باشد. سرورهای Linux به شما امکان دسترسی به cPanel و PHP را می دهند (بهترین میزبانی وب ما را با cPanel بخوانید) و ویندوز Plesk و ASP.NET را فراهم می کند.

گفته می شود ، در صفح in A2 Hosting شکلی وجود دارد: میزبانی ابر. اگرچه ما مخالف صف بندی محدود نیستیم – برای دیدن آن ، نظر Hostingeringer را بخوانید – میزبانی A2 میزبان جایی است. این میزبان قدرتمند و گران قیمت را ارائه می دهد ، به همین دلیل میزبانی ابر از نظر ظاهری طبیعی است. در حال حاضر ، ارائه نمی شود. اگر به دنبال میزبانی ابری هستید ، بررسی HostGator ما را بخوانید.

سرعت & وقت تمام وقت

ما برای سنجش سرعت وب سایت از تست سرعت پینگ دوام و بارگذاری ضربه استفاده می کنیم. “سنج” کلمه ای صحیح است که می توانید از اینجا استفاده کنید زیرا نتایج ما لزوماً یکسان یا حتی به سرعتی که می گیرید نزدیک نیستند. سرعت وب سایت پیچیده است ، و بیشتر بهینه سازی هایی که می توانید انجام دهید به پایان رسیده است ، نه میزبان وب.

برای حفظ هرچه سریع تر آن ، ما یک وب سایت خالی وردپرس را آزمایش کردیم که چیزی جز موضوع پیش فرض موجود در آن نیست. با آزمایش از یک سرور در سانفرانسیسکو ، پینگدود زمان بار 291 میلی ثانیه را برگرداند. حدود 82 ms از آن وضوح DNS بود که دامنه را به یک آدرس IP سرور وصل می کند. با در نظر گرفتن درخواست ، و همچنین درخواست DNS دیگر ، سرعت نزدیک به 160 ms بود ، که در A2 میزبان یک مکان در سریعترین راهنمای میزبانی وب ما بود..

تست تست a2-میزبانی-بررسی-سرعت

از همه مهمتر ، درجه عملکرد پینگدوم است. وب سایت ما با میزبانی A2 هاست از 96 از 100 امتیاز گرفت که بسیار چشمگیر است. هر چند که شروع به بارگیری وب سایت خود با محتوا می کنید ، سرعت خود را کندتر می کند. آنچه برای آزمایش ما مهم است این است که A2 Hosting هیچ کاری نمی کند تا بر سرعت شما تأثیر منفی بگذارد.

برای یک آزمایش در دنیای واقعی ، ما به سمت Load Impact نگاه کردیم. به جای اینکه فقط سرور را برای سنجش پاسخگویی پینگ کنید ، Load Impact چندین کاربر مجازی را برای سنجش میزان مقاومت خود به وب سایت می فرستد. ما طی پنج دقیقه 50 کاربر مجازی را به سایت ارسال کردیم و همانطور که از نمودار زیر می بینید ، A2 Hosting برگزار شد.

a2-هاستینگ-بررسی-بار-ضربه

معمولاً در طول آزمایش شاهد افزایش سنبله یا افتادگی هستیم اما A2 در کل ثابت مانده است. در حقیقت ، در هر نقطه در طول تست ، آن را در حدود 10 میلی ثانیه از سرعت متوسط ​​خود قرار داده بود ، که چشمگیر است.

در مورد زمان به روز ، ما در طول آزمایش سنگ جامد بودیم ، اما A2 Hosting هنوز یک ضمانت به موقع را ارائه می دهد. این یک امر استاندارد است. اگر وب سایت شما نتواند 99.9 درصد به موقع را برآورده کند ، به ازای هر ساعت 5 درصد از هزینه ماهانه شما جبران می شود..

ضمانت بد نیست ، اما ما بهتر دیده ایم. به عنوان مثال SiteGround به شما ، تمام ماه را به شما بازپرداخت می کند ، همانطور که HostGator. با این حال ، از آزمایش ما ، وضعیتی که به آن نیاز دارید با A2 Hosting بعید است.

امنیت

میزبانی A2 دارای ابتکار عمل امنیتی است که مجموعه خدمات ارائه شده با هر برنامه میزبانی را شامل می شود. بخش اول KernalCare است ، که یک پسوند نرم افزاری در سرورهای لینوکس است که A2 Hosting برای به روزرسانی امنیت هسته بدون نیاز به راه اندازی مجدد از آن استفاده می کند. در اصل ، این اطمینان را می دهد که سرورها در برابر آخرین تهدیدات بدون خرابی محافظت می شوند.

قسمت بعدی HackScan است که در اصل آنتی ویروس برای وب سایت شما است. HackScan شبانه روزی کار می کند تا وب سایت شما را از بدافزارهای احتمالی محافظت کند. میزبانی A2 در مورد اینکه آیا HackScan وب سایت شما را تمیز می کند ، روشن نیست ، اما بهترین حدس ما این است که این نتیجه نخواهد داد. درعوض ، یک راهنمای گسترده در پایگاه دانش برای عیب یابی و تمیز کردن وب سایت شما وجود دارد.

خارج از آن ، اقدامات امنیتی بسیاری برای محافظت از سرورها وجود دارد. A2 Hosting خدمات شما را با محافظت از نیروی بی رحمانه ، یک فایروال دوگانه و محافظت از انکار سرویس توزیع می کند. گرچه شما این اقدامات امنیتی را مشاهده نمی کنید ، آنها در پس زمینه از شما محافظت می کنند.

ستاره نمایش HackScan است ، زیرا بیشتر میزبان وب محافظت از بدافزار را شامل نمی شوند. در عوض ، معمولاً فقط نرم افزار اسکن می کنید. اگرچه بهتر است از محافظت و از بین بردن بدافزارها جلوگیری کنیم ، HackScan گامی در جهت صحیح است و با توجه به اینکه به صورت رایگان گنجانده شده است ، کمی شکایت داریم.

حریم خصوصی

میزبانی A2 توجه زیادی به حفظ حریم خصوصی نمی کند ، و اگرچه به نظر نمی رسد به طور کلی نگرانی برای میزبان وب باشد ، اما به نظر می رسد. به عنوان مثال ، نام دامنه شما با اطلاعات WHOIS ثبت شده است ، که شامل نام ، آدرس ، شماره تلفن و موارد دیگر می باشد. اطلاعات WHOIS بصورت آنلاین در دسترس عموم است ، به این معنی که هرکسی که دارای ارتباط اینترنتی است می تواند شما را بشناسد.

این یک نقض بزرگ حریم خصوصی است ، متاسفانه با این زمینه همراه است. خوشبختانه ، A2 هاستینگ حریم خصوصی دامنه را ارائه می دهد ، که اطلاعات WHOIS شما را با نام ثبت کننده جایگزین می کند. ارائه می شود ، اما در ابتدا این آشکار نیست.

در هنگام پرداخت ، می توانید چیزی به نام “ID” را خریداری کنید که ادعاهای میزبانی A2 از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند و میزان اسپم ایمیل را در دامنه شما کاهش می دهد. با این حال ، 10 دلار در سال ، و نه حمایت WHOIS. در منطقه مشتری یافت می شود ، در زیر سلسله مراتبی از خدمات اضافی دفن شده است.

این تنها 82 سنت در هر ماه است ، اما با این وجود ، خوب است که گزینه ای را برای خرید حریم خصوصی دامنه در حین پرداخت داشته باشید. آنچه که حتی بهتر از این خواهد بود اگر به صورت رایگان درج شود. تعداد کمی از میزبان وب چنین کاری انجام می دهند – DreamHost نمونه ای از این موارد است – اما امیدوارم در آینده تغییر کند.

در مورد اطلاعات شخصی ، A2 هاستینگ مشخص نیست. سیاست حفظ حریم خصوصی بیشتر در مورد اشتراک اطلاعات شخصی با آژانس های اجرای قانون است که A2 Hosting حق انجام آن را محفوظ می دارد.

با این حال ، در بند استفاده از اطلاعات شخصی گفته شده است: “هرگونه اطلاعاتی که برای ما ارسال شود ، محرمانه تلقی نمی شود و ممکن است صرف نظر از اینکه محرمانه آنرا علامت گذاری کنید ، توسط هر شخص یا نهاد دیگری به اشتراک گذاشته شود.”

اطلاعات بیشتر شما به غیر از آژانسهای اجرای قانون و اشخاص ثالث که به عنوان نماینده میزبان A2 میزبانی می کنند ، اطلاعات شخصی شما به اشتراک گذاشته نمی شود. گرچه به صراحت بیان نشده است ، مهمترین خط مشی حفظ حریم خصوصی این است که اطلاعات شخصی شما به آژانس های بازاریابی و مانند آنها فروخته نمی شود.

پشتیبانی

پیدا کردن پشتیبانی ساده است. یک نوار برتر که به وب سایت می چسبد ، مهم نیست که در آن قرار بگیرید دو گزینه دارد: “فروش و پشتیبانی” و “گپ”. اولین نفر شما را به سمت دانش بنیان هدایت می کند ، که به وضوح با دسته بندی ها ارائه می شود تا شما را به جایی که شما نیاز دارید بروید. در زیر دسته‌ها ، چندین روش برای تماس با A2 Hosting پیدا خواهید کرد.

a2-hosting-review-basebase

چت زنده ، ایمیل و پشتیبانی تلفنی حضور دارند و پشتیبانی ایمیل به پشتیبانی عمومی ، فروش و صورتحساب تقسیم می شود. شایان ذکر است که می توانید بدون داشتن حساب کاربری به تلفن و گفتگوی زنده دسترسی پیدا کنید. همین مورد در مورد ایمیل های فروش نیز صدق می کند ، اما ایمیل های صورتحساب و پشتیبانی عمومی به اعتبار حساب شما نیاز دارند.

عوامل مفید و پاسخگو هستند ، اما سریع نیستند. گپ زنده سریع پاسخ داد ، اما این انتظار است. از طرف دیگر ، حمایت از بلیط ، پای خود را بکشید. چند روز طول کشید تا پاسخی دریافت شود ، و اگرچه مفصل بود ، ما نمی توانیم کمکی کنیم اما احساس می کنیم که میزبانی A2 نمی تواند سریعتر باشد.

بعید به نظر می رسد که بخواهید به حمایت زیادی بپردازید. پایگاه دانش بسیاری از موضوعات را شامل می شود ، از مدیریت صورتحساب شما گرفته تا در صورت آلوده شدن به وب سایت شما. بین عیب یابی ، توضیح و آموزش تعادلی وجود دارد ، که دوست داریم آنها را ببینیم.

به علاوه ، مقالات مفصل است. میزبانی A2 تصاویر و دستورالعملهای عمیقی را برای مباحثی همانند پرداخت هزینه فاکتورها در حوزه مشتری فراهم می کند. ما به غیر از پاسخ های آهسته از طریق ایمیل ، ما از سیستم پشتیبانی A2 Hosting تحت تأثیر قرار می گیریم.

حکم

میزبانی A2 بیشتر روی قابلیت شخصی سازی تمرکز دارد ، به گونه ای که قابلیت استفاده را فدا می کند. خراب نیست ، اما برای یافتن طرحی که برای شما مفید باشد باید جزئیات را جستجو کنید. اما پس از حل و فصل ، میزبان وب ارزان و سریع با مجموعه ای از ویژگی های چشمگیر پیدا خواهید کرد.

اگر به دنبال میزبان تنظیم و فراموش آن هستید ، بررسی iPage ما را بخوانید. میزبانی A2 خوب کار می کند ، اما برای همه مناسب نیست ، بنابراین اگر ترجیح می دهید در آنجا خرید کنید ، بررسی های میزبانی وب ما را نیز بررسی کنید.

نظر شما در مورد میزبانی A2 چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me