یک بررسی کوچک نارنجی – استفاده آسان از هاستینگ – به روز شده در سال 2020

یک بررسی کوچک نارنجی

یک نارنج کوچک کوچک یکی از میزبان های وب بسیاری است که متعلق به EIG است ، و به همین ترتیب با بسیاری از موارد مربوط به حریم خصوصی همراه است. این شرم آور است ، زیرا در غیر این صورت یک سرویس بسیار مناسب و معقول است ، همانطور که می توانید در یک بررسی کامل در مورد نارنجی کوچک ما بخوانید.


یک نارنجی کوچک یکی از بسیاری از شرکت های میزبانی وب است که متعلق به گروه بین المللی استقامتی است و متأسفانه ، آن را از قرار گرفتن در بهترین راهنمای میزبانی وب در اختیار ما قرار می دهد. هرچند با قیمت ساده ، قیمت پایین و تجربه کاربر بی عیب و نقص نزدیک تر است ، حریم خصوصی بسیار نادرست است که نادیده گرفته شود.

در این بررسی کوچک نارنجی ، ما می خواهیم همه چیز را بگذرانیم ، از جمله پایین بودن حریم خصوصی و اوج تجربه کاربر. در طول بررسی ، ما همچنین در مورد سرعت تست تجربه ما ، تماس با پشتیبانی و استفاده از برخی از بسیاری از ویژگی های A Orange کوچک صحبت خواهیم کرد.

در پایان ، حکم خود را تحویل خواهیم داد که متأسفانه مانند بسیاری از مارک های EIG دیگر پایان می یابد. اگر مایل هستید با مسائل مربوط به حریم خصوصی سر و کار داشته باشید ، یک نارنج کوچک کوچک ارزش مناسبی دارد. گفته می شود ، اگر دوست دارید با کارت های خود نزدیک قفسه سینه خود بازی کنید ، سیاست حفظ حریم خصوصی EIG برای نادیده گرفتن بسیار بزرگ است.

a-small-orange-slider1

a-small-orange-slider2

a-small-orange-slider3

a-small-orange-slider4

a-small-orange-slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای یک نارنج کوچک

امکانات

بسیاری از ویژگی های کوچک یک نارنجی در عملکرد میزبان شما متمرکز شده اند. گرچه به عنوان اعتبار تبلیغ یا موارد اضافی جالب نیست ، اما اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به خوبی عمل می کند ، و به طور مداوم این کار را انجام می دهد ، مهم است. همچنین بسیاری از ویژگی های امنیتی وجود دارد که باعث می شود وب سایت شما ایمن باشد.

سایت شما در ذخیره سازی حالت جامد میزبانی می شود. SSD ها سریعتر و سازگارتر از هارد دیسک های سنتی در حال چرخش هستند ، این بدان معنی است که بارهای سریعتر و زمان کمتری برای وب سایت شما وجود دارد. بعلاوه ، سرورهای اشتراکی مجهز به پردازنده های دو هسته ای Intel Xeon E5 hexa-core یا بهتر هستند که باید به هر وب سایتی که روی سرور میزبان باشد ، انرژی زیادی را ارائه دهند..

میزبان مشترک کوچک نارنجی

هیچ کدام از اینها منحصر به فرد نیست. نکته نادر این است که یک Orange کوچک منابع اختصاصی را در اختیار کاربران مشترک قرار می دهد. پهنای باند و فضای ذخیره شما بر اساس میزان میزبانی مشترکی که شما انتخاب می کنید محدود است ، این اطمینان را می دهد که وب سایت ها روی پاهای یکدیگر قدم نمی گذارند.

به علاوه ، سرورها با ModSecurance ، محافظت از انکار سرویس توزیع شده ، محافظت از لینک مستقیم و زالو ، دایرکتوری های محافظت از رمز عبور ، مسدود کردن IP و پشتیبان گیری روزانه محافظت می شوند. گرچه ما از تمام ویژگیهایی که یک Orange Small ارائه کرده است قدردانی می کنیم ، اگر سرورها از LiteSpeed ​​استفاده می کردند آنها را بیشتر دوست داریم.

LiteSpeed ​​جایگزینی برای نرم افزار سرور Apache است که از عملکرد چشمگیر بر روی سکوی مستقر در آن برخوردار است. این توانایی استفاده از بسیاری از ابزارهایی را دارد که Apache را بسیار عالی می کند ، از جمله ModSecurance ، اما هنگام نصب بر روی یک سرور مشترک باعث اشتباهات کمتری می شود.

همانطور که در بخش “سرعت” خواهیم دید ، یک نارنجی کوچک هنگام بار بار می تواند بهتر باشد. اگرچه بد نیست ، اما سربار کمتری از LiteSpeed ​​به یک Orange کوچک کمک می کند تا کاربران بیشتری را بدون خطا در خود جای دهد.

سازنده وب سایت کوچک نارنجی

یک نارنجی کوچک نصب هر سکوی مورد نظر خود را با نصب برنامه نرم افزار Softaculous آسان می کند. اگر ترجیح می دهید از سازنده کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، Weebly در دسترس است. هر بسته میزبانی با دسترسی به نسخه رایگان Weebly که به دامنه شما مرتبط است ، ارائه می شود ، که معمولاً در حدود 5 دلار در هر ماه انجام می شود.

رابط کاربری weebly

همانطور که در بررسی Weebly ما می بینید ، این یکی از بهترین سازندگان وب سایت است ، بنابراین واقعیت دسترسی آزادانه به آن بسیار عالی است. اگر می خواهید ایمیل اضافه کنید ، مارک کوچک نارنجی را حذف کنید و از صفحات نامحدود استفاده کنید ، بسته های میزبانی وب سازنده وب سایت اختصاصی نیز وجود دارد..

یک نمای کلی از ویژگی های نارنجی

یک آرم نارنجی کوچکasmallorange.com

از همه برنامه ها در ماه 592 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

یک نارنج کوچک کوچک در ابتدا گران تر از بسیاری از بازار میزبان وب است. اما برخلاف خواهر و برادرش Bluehost ، یک نارنجی کوچک قیمت صحیح را تبلیغ می کند (بررسی Bluehost ما را بخوانید). قیمتی که در طول مدت زمان خود با A Orange Orange پرداخت خواهید کرد ، قیمتی است که در صفحه پرداخت مشاهده می شود.

متأسفانه ، این یک نارنجی کوچک را با سایر میزبان وب روی کاغذ مضرات قرار می دهد. سرنوشت مشابهی با 1 متحمل می شود&1 IONOS ، که ، همانطور که در شماره 1 ما می توانید بخوانید&1 بررسی IONOS ، روی کاغذ گران تر به نظر می رسد اما در دراز مدت ارزان تر است.

به عنوان مثال ، Arvixe تقریباً با همان قیمت کوچک A Orange است و یکی از گرانترین میزبان وب در اطراف است. همانطور که می توانید در بررسی Arvixe ما بخوانید ، گرچه قیمت تمدید آن حتی بیشتر است. خوشبختانه ، با یک پرتقال کوچک ، دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید.

به علاوه ، شما مجبور به عقد قرارداد چند ساله نیستید. ارزان ترین طرح مشترک فقط به یک ، دو یا سه سال محدود می شود ، اما همه ردیف های دیگر نیز گزینه ماهانه دارند. شما برای انتخاب گزینه ماهانه مجازات نمی شوید. نه تنها قیمت ماهانه با سایر مدتها برابر است بلکه در صورت انتخاب یک دوره کوتاه تر ، هیچ هزینه تنظیم مسخره ای نیز وجود ندارد.

اگرچه این اتفاق با سقوط روبرو است. بر خلاف Hostinger و Hosting24 ، اگر مایل به خرید چندین سال میزبانی مقدم نیستید ، فرصتی برای صرفه جویی در هزینه های بزرگ را نخواهید داشت (بررسی Host Hostinger و بررسی Hosting24 ما را بخوانید). سالانه رفتن با دامنه آزاد صورت می گیرد ، اما به غیر از این ، انگیزه کمی در پرداخت ماهانه وجود دارد.

بستگی به کیف پول شما دارد ، اما ما ترجیح می دهیم از این انعطاف پذیر نباشیم. به علاوه ، یک نارنجی کوچک سیاست بازپرداخت عالی را ارائه می دهد. شما 90 روز پول دریافت می کنید ، دقیقاً مانند InMotion Hosting (بررسی میزبانی InMotion ما را بخوانید). بعد از این مدت ، حساب شما ممکن است واجد شرایط بازپرداخت مناسب نیز باشد.

راحتی در استفاده

استفاده از یک نارنج کوچک کوچک لذت بخش است. وب سایت اشباع شده پنیر ، کلمنتین بسیار مسخره است ، اما مانند FatCow توهین آمیز نیست (بررسی FatCow ما را بخوانید). درعوض ، رنگها روشن هستند ، طرح آن تمیز است و هرگز سؤالی در مورد اینکه برای یافتن چیزی برای رفتن به آنجا نیاز ندارید وجود دارد.

با این حال ، قبل از غوطه ور شدن در صفح plan برنامه ، می توانید از سیستم پیشنهادی طرح کوچک نارنجی استفاده کنید. از صفحه اصلی ، می توانید روی نوار “مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی هستید” کلیک کنید. شما را به صفحه ای با چهار سؤال درباره چگونگی تجربه شما و چه نوع وب سایتی که می خواهید بسازید ، ارسال می کند.

یک-نارنجی کوچک-بررسی-توصیه

بر اساس پاسخ های شما ، یک نارنج کوچک توصیه ای را ارائه می دهد. ما انتظار داشتیم که این ابزار بتواند بسته های غیر ضروری را تحت الشعاع قرار دهد و توصیه های والا ارائه دهد ، اما در کمال تعجب ما ، این پیشنهادات مطابق آنچه توصیه می کردیم بود. این امر به خصوص از مارک EIG تعجب آور است.

یک فرایند پرداخت پنج قسمتی وجود دارد که به راحتی امکان پذیر است. می توانید هنگام تقسیم مرحله به مرحله به مرحله فراتر بروید – برای نمونه ای از آن ، بررسی Namecheap ما را بخوانید – اما یک پرتقال کوچک باعث نمی شود که این احساس خیلی زیاد به کار بکشد. همچنین قبل از اتمام پرداخت ، رمز ورود حساب را تنظیم خواهید کرد ، به این معنی که می توانید بلافاصله وارد cPanel شوید.

یک نقد و بررسی کوچک-نارنجی

یک منطقه مشتری کوچک نارنجی

پس از پردازش پرداخت شما ، پیوندی برای ورود به منطقه مشتری پیدا می کنید که رمز عبور لازم نیست. منطقه مشتری خدمات فعال شما ، اطلاعات حساب ، دامنه ها و موارد دیگر را نمایش می دهد. این پنل مدیریت میزبانی وب کامل نیست ، اما گزینه های بیشتری نسبت به اکثر آنها دارد. این منطقه همان مشتری با سایت 5 است. اگر بررسی Site5 ما را خوانده اید ، می دانید که این یک چیز خوب است.

منطقه کوچک-نارنجی-بررسی-مشتری

اگر از یک دامنه ثبت شده در جای دیگر استفاده می کنید ، می خواهید قبل از حفر کردن در منطقه مشتری ، ایمیل استقبال را بررسی کنید. در آنجا ، سرورهای DNS را پیدا خواهید کرد که باید به ثبت دامنه خود اشاره کنید.

پس از تنظیم دامنه خود می توانید با کلیک کردن روی کادر “سرویس” و پیدا کردن دامنه مورد میزبانی ، میزبان خود را مدیریت کنید. همانطور که با Site5 و InMotion Hosting مشاهده کردیم ، نمای میزبانی از آنچه در ابتدا به نظر می رسد قدرتمندتر است. می توانید میزان استفاده از دیسک و پهنای باند خود و همچنین دسترسی به موارد متداول را در cPanel مشاهده کنید.

-کوچک-نارنجی-بررسی-میزبانی-مدیریت

اگرچه ما عاشق cPanel هستیم – می توانید ببینید که در بهترین میزبانی وب ما با راهنمای cPanel چقدر است – می تواند بسیار نگران کننده باشد. یک نارنج کوچک کوچک بسیاری از اطلاعات مهم را در نوک انگشتان شما قرار می دهد ، در حالی که گزینه های عجیب و غریب تر و طاقچه ای را که cPanel در اختیار شما قرار دارد ، دور می کنید..

یک سی پنل کوچک نارنجی

cPanel اگر به آن گزینه ها احتیاج دارید وجود دارد. می توانید با کلیک بر روی دکمه “ورود به cPanel” در نمای کلی مدیریت میزبان خود ، به آن دسترسی پیدا کنید. چیدمان cPanel کلاسیک است. دسته ها و نمادها وجود دارند ، که پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید ، و همچنین یک نوار جستجو را در صورت گم شدن در هیاهو آسان می کنید.

a-small-orange-review-cpanel

ما خوشحالیم که می بینیم که یک Orange کوچک نیز دارای بخشی برای نصب برنامه Softaculous است. بسیاری از مارک های EIG از نصب کننده MOJO Marketplace منحصراً استفاده می کنند – برای مثال به عنوان مثال ، بررسی JustHost ما را بخوانید – که با وجود رابط کاربری مدرن تری ، به نظر می رسد که نسبت به نصب نرم افزار Softaculous کمتر سازگار است..

Softaculous امتحان شده و واقعی است و نصب وردپرس با آن این بار بدون هیچ مشکلی خاموش شد. اگرچه برخی از مارک های EIG باعث شده اند که چنگال های شرکتی در اعماق عمیق واقع نشوند ، اما یک نارنج کوچک کوچک برخی از مواردی را که قبل از این باعث شده است تا میزبان بزرگی شود ، حفظ کرده است..

انواع میزبانی

یک نارنج کوچک کوچک بسته های اختصاصی ، میزبان VPS و بسته های میزبانی اختصاصی را ارائه می دهد. اگر هیچ کدام از اینها برای شما معنی ندارد ، بررسی اجمالی انواع میزبانی ما را بخوانید. این نوع میزبانی همان چیزی است که انتظار داریم از بیشتر میزبان وب ببیند ، اما اضافه شدن برنامه های VPS cloud باعث می شود تا یک نارنجی کوچک برجسته شود.

میزبانی مشترک مرکز ترکیب است ، که ما با مارک های بی شماری EIG مشاهده کرده ایم (بررسی iPage ما را به عنوان مثال بخوانید). این گفته است ، برخلاف ، مثلاً ، HostMonster (مطالعه HostMonster ما را بخوانید) ، یک نارنجی کوچک منابع نامحدودی را در برنامه های مشترک خود ارائه نمی دهد.

هر چند ضد انعطاف پذیر ، این یک چیز خوب است. به دلیل ساختار میزبانی مشترک ، داشتن یک فضای ذخیره و پهنای باند اختصاصی به این معنی است که وب سایت ها بر روی انگشتان دست قرار نمی گیرند. شما می توانید به اندازه دلخواه میزبان وب سایت باشید ، اما آن وب سایت ها به میزان ذخیره محدود شده اند و پهنای باند بسته شما.

در اصل ، می توانید بسته های فروشنده را نیز بسته های برنامه های مشترک خریداری کنید. شما به دلیل ذخیره سازی ، پهنای باند و وب سایت های میزبان محدود هستید ، اما برنامه ها راهی آسان برای طراحان وب ارائه میزبانی به مشتریان خود ارائه می دهند.

VPS کوچک نارنجی

برنامه های مشترک عالی هستند ، اما یک نارنجی کوچک با برنامه های VPS cloud خود برجسته است. ما برنامه های VPS بسیار خوبی دیده ایم – بررسی مثال میزبانی A2 ما را برای یک نمونه از آن بخوانید – اما یک Orange کوچک فقط بسته های VPS عالی را ارائه نمی دهد. بسته های VPS cloud را ارائه می دهد ، که همانطور که می توانید در نمای کلی انواع میزبانی که در بالا مشاهده شده است ، بخوانید ، از امنیت و سرعت بالایی برخوردار است.

یک نارنجی کوچک هشت طبقه میزبان VPS cloud ارائه می دهد ، اما می توانید در صورت لزوم منابع را اضافه یا تفریق کنید. این پلتفرم مقیاس پذیر است ، به این معنی که می توانید برنامه خود را در اواسط دوره صورتحساب و بدون خرابی ارتقا دهید. بعضی از میزبان ها ، مانند MDDHosting ، فقط به دلیل آن میزبان ابر را ارائه می دهند (بررسی MDDHosting ما را بخوانید).

به همین دلیل است که اغلب یک ساختار ابر را همراه با میزبانی WordPress پیدا خواهید کرد. یک نارنجی کوچک میزبان اختصاصی وردپرس را ارائه نمی دهد ، اما برنامه های ابری VPS خانه طبیعی سیستم مدیریت محتوا است. مانند بهترین هاستینگ وب ما برای انتخاب وردپرس ، یک نارنجی کوچک قدرت زیادی را برای وردپرس ارائه می دهد.

ما معماری cloud VPS را مشاهده کرده ایم که از Kinsta و Pagely برای WordPress استفاده می کند (بررسی Kinsta و بررسی Pagely ما را بخوانید). یک نارنجی کوچک از نظر قیمت و قدرت به Kinsta نزدیکتر است ، اما Pagely یک جایگزین عالی برای برنامه های سازمانی ارائه می دهد.

بالاتر از برنامه های cloud VPS ، سرورهای اختصاصی قرار دارند و A Orange Orange انتخابی کاملاً مناسب برای انتخاب دارد. گرچه شما سرورهایی به اندازه ارزان WebHostingBuzz پیدا نخواهید کرد (بررسی WebHostingBuzz ما را بخوانید) ، نتیجه نهایی چشمگیر است. یک نارنجی کوچک به سرورهای اختصاصی به اندازه LunarPages قدرتمند و بدون هزینه اضافی ارائه می دهد (بررسی LunarPages ما را بخوانید).

سرعت & وقت تمام وقت

سرعت وب سایت موضوعی پیچیده است – فقط نحوه بهبود راهنمای بارگیری وب سایت ما را بخوانید – بنابراین مهم است که در هنگام تست سرعت میزبانی وب ، متغیرها را کاهش دهید. ما برای تست سرعت وب سایت از دو ابزار ، تست سرعت پینگدوم سرعت و لود تأثیر استفاده می کنیم ، که نمای کاملی از نحوه عملکرد میزبان وب ارائه می دهد.

روش ما ساده است. ما یک وب سایت با ارزان ترین برنامه اشتراکی راه اندازی می کنیم ، وردپرس را بدون پلاگین یا مضامین نصب می کنیم و URL را از طریق معیارها اجرا می کنیم. به جای تمرکز بر سرعت وب سایت ، که می تواند براساس حافظه پنهان ، فشرده سازی و موارد دیگر متفاوت باشد ، نمرات داده شده توسط دو ابزار خود را می گیریم.

یک نارنجی کوچک نتایج مطلوبی کسب کرد ، اما سرعت نزدیک به سریعترین خدمات میزبانی وب ما نبود. ما 90 از 100 را از تست سرعت پینگدوم دریافت کردیم ، عالی به نظر می رسد ، اما کمتر از ایده آل است. مهم است که به یاد داشته باشید که وب سایت ما هیچ محتوایی ندارد ، بنابراین با افزودن محتوا ، سرعت بیشتر می شود.

تست-سرعت-نارنجی-بررسی-سرعت

تست سرعت پینگدوم پیشنهاد کرد که هدرهای منقضی را اضافه کنیم ، به این معنی که هیچ حافظه پنهانی در جریان نیست. اگرچه می توانید حافظه نهان را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید – راهنمای مبتدی ما برای استفاده از وردپرس را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه – حافظه پنهان سرور به بهبود بار بار نیز کمک می کند.

یک زمان کوچک نارنجی

Load Impact نتایج ناامید کننده ای را ارائه داد. ما با ارسال 50 کاربر مجازی به وب سایت تست خود در طی پنج دقیقه از آن به عنوان یک ابزار تست استرس استفاده می کنیم. ما متوجه شده ایم که تعداد کاربرانی که باید در بیشتر نقاط مشترک برنامه های مشترک باشند ، بنابراین چند خطای HTTP یا درخواست های انجام نشده تا پایان آزمون انتظار می رود.

متأسفانه ، یک نارنجی کوچک مانند GreenGeeks انجام شد ، که همانطور که در بررسی GreenGeeks مشاهده می کنید ، چیز خوبی نیست. کمی کمتر از یک چهارم از درخواست های HTTP ما با خطا مواجه شد ، نشان می دهد کاربران زیادی وجود دارند و منابع کافی برای اسکان آنها وجود ندارد.

--نارنجی کوچک-بررسی-بار-ضربه

با توجه به تبلیغات کوچک نارنجی که منابع اختصاصی را در اختیار کاربران قرار می دهد ، ناامید کننده است. وب سایت هنوز هم برای همه کاربران مجازی ما بارگذاری شده است ، اما تمایل به درخواست HTTP می تواند به این معنی باشد که وب سایت به یک خزنده کاهش یافته یا عناصر خاصی هرگز نشان نمی دهند.

صرفنظر از آن ، بسته میزبانی شما توسط 99.9 درصد ضمانت به موقع پوشانده می شود ، اما شایان ذکر است که این فقط مربوط به هاست مشترک است. پس از گذشت 45 دقیقه از خرابی ، برای هر 45 دقیقه اضافی ، حداکثر تا یک ماه خدمات ، اعتبار دریافتی برای یک روز سرویس دریافت خواهید کرد. مانند اکثر میزبان وب ، باید یک سرمایه برای افزایش سود ضمانت ارائه دهید.

امنیت

هنگام ارزیابی امنیت ، ما به دنبال سه مورد هستیم: یک گواهی SSL ، پشتیبان گیری روزانه و اسکن نرم افزارهای مخرب. امنیت سرور نیز مهم است ، اما در بعضی موارد ، مانند Bluehost و HostMonster ، ما نمی توانیم تأیید کنیم که کدام ویژگی امنیتی یک میزبان وب کار کرده است.

خوشبختانه ، در مورد A Orange Orange اینگونه نیست. با صحبت کردن با پشتیبانی ، ما توانستیم تأیید کنیم که سرورهای Apache با استفاده از Orange کوچک دارای ModSecurance نصب شده اند ، که یک فایروال برنامه منبع باز است که بسیار قابل تنظیم و محافظت از DDoS است. بعلاوه ، یک رمز عبور کوچک نارنجی از دایرکتوری های شما محافظت می کند و پشتیبانی مسدود کننده IP را ارائه می دهد.

وب سایت شما با پشتیبان گیری های روزانه ایمن تر است. یک پرتقال کوچک هفتگی در هفته از تصویر شما می گیرد و به شما امکان می دهد با یک کلیک آن نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر قربانی ناخوشایندهای مربوط به جرایم سایبری شدید ، می توانید حساب خود را بازیابی کنید.

متأسفانه ، یک نارنج کوچک به اندازه آنچه دوست داریم از شما محافظت نمی کند. اگرچه اقدامات امنیتی انجام شده در سطح سرور باید به اندازه کافی باشد که مانع از بروز بیشتر آنها شود ، اگر نه همه ، بدافزارها ، اسکن اختصاصی و حذف آنها همیشه یک امتیاز مثبت است. SiteLock ، که مانند آنتی ویروس برای سایت شما است ، ارائه می شود ، اما باید هزینه بیشتری را برای آن پرداخت کنید.

بعید به نظر می رسد که به هر چیزی قربانی شوید ، و با پشتیبان گیری روزانه ، یک نارنجی کوچک قادر است وب سایت شما را در صورت سقوط جلب کند.

SSL کوچک نارنجی

اگرچه یک نارنجی کوچک هنگام تهیه نسخه پشتیبان روزانه و امنیت سرور عالی است ، یکی از ویژگی های امنیتی حیاتی وجود ندارد: یک گواهی SSL رایگان. ما دیده ایم که بسیاری از میزبانهای وب شامل مجوزهای رمزگذاری SSL رایگان با برنامه هاستینگ ، اجازه می دهد تا به یک مرورگر بداند که به وب سایت شما قابل اعتماد است.

این یک اتصال رمزگذاری شده بین وب سایت و کاربر را باز می کند. اگرچه به نظر می رسد اقدامی فقط برای وب سایتهای اطلاعات شخصی لازم داشته باشد ، بسیاری از مرورگرها اخطاری را در وب سایتهای نا امن نشان می دهند.

به همین دلیل ، ضروری است که هر وب سایت با مجوز SSL ایمن شود. یک پرتقال کوچک که یکی از آنها را شامل نمی شود ، قابل قبول نیست و این واقعیت که تقریباً 40 دلار در سال برای هر کس هزینه می کند ، موضوع را بدتر می کند. اگر برای یک حساب کاربری با یک نارنجی کوچک ثبت نام کرده اید ، اجازه دهید رمزگذاری کنیم تا یک گواهی رایگان دریافت کنیم.

حریم خصوصی

یک نارنجی کوچک فراز و نشیب های خود را دارد و اگرچه معمولاً آن را در لیست بررسیهای ما قرار می دهد ، اما حریم خصوصی نقطه خود را به سمت پایین فرو می برد. ما با این احساس وحشت مواجه شدیم که می خواهیم خط مشی رازداری را مشاهده کنیم ، زیرا ما با اصطلاحات نگران کننده EIG بسیار آشنا هستیم..  

همانطور که می توانید در بررسی HostGator ما – یا هر بررسی درباره یک محصول EIG ، برای آن موضوع – مطالعه کنید ، سیاست حفظ حریم خصوصی برای همه مارک های آن امکان فروش داده های شخصی شما را به لیست طولانی از اشخاص ثالث می دهد. مهم است که به قسمت “شخصی” اطلاعات خود توجه کنید. اگرچه ما دیده ایم که میزبان وب های دیگر داده های غیر شخصی را با یکدیگر به اشتراک می گذارند ، یک نارنجی کوچک همه چیز را به اشتراک می گذارد.

منظور ما این است که EIG چنین می کند. داده هایی مانند آدرس IP ، اثر انگشت مرورگر ، موقعیت جغرافیایی و ابرداده شما ضبط شده است ، اما EIG نام ، آدرس ایمیل ، آدرس پستی و شماره تلفن شما را نیز حفظ می کند. برای اطمینان از اینکه اطلاعات کمی در اختیار شما قرار دارد ، این حق را برای خود محفوظ می دارد که “هر وسیله یا روش ارتباط دیگری را که برای تعامل با سرویس ها استفاده می کنید ، نظارت کند.”

تمام این داده ها با مارک هایی مانند Facebook ، Google Ads ، Salesforce ، Verizon ، WPBeginner ، Yahoo و Komisioner Junction به اشتراک گذاشته می شود. ما می توانیم به اشتراک گذاری داده ها با ، مثلاً ، کمیسیون اتصالات برای اهداف وابسته ، درک کنیم ، اما برخی از مارک های دیگر منطقی نیست ، مگر اینکه فکر کنید که EIG می تواند داده های شما را برای سود بفروشد.

ما در تمام بررسی های EIG ما بیش از این روشها پیش رفته ایم و خط مشی دقیقاً مثل گذشته است. سیاست حفظ حریم خصوصی با این واقعیت بدتر می شود که یک نارنج کوچک کوچک ، حریم خصوصی دامنه رایگان را ارائه نمی دهد.

ما انتظار آن را نداریم ، زیرا اکثر میزبان وب اینطور نیستند ، اما برخی از ارائه دهندگان این هزینه را برای رایگان حفظ حریم خصوصی دامنه اتخاذ کرده اند (مثلاً بررسی Midphase ما را بخوانید). حریم خصوصی دامنه اطلاعات شخصی را که معمولاً برای ثبت دامنه با اطلاعات از یک ثبت کننده لازم است جایگزین می کند. متأسفانه ، با یک نارنجی کوچک ، 7 دلار در سال به شما تعلق می گیرد.

پشتیبانی

همه مارک های EIG دارای پشتیبانی مشتری مشابه هستند که از دو گزینه تماس با ما تشکیل شده است. در مورد A Orange Orange ، این گزینه ها ایمیل و چت زنده هستند که هر دو در طول ساعت اجرا می شوند. اگرچه کیفیت پشتیبانی آن به اندازه SiteGround مناسب نیست (بررسی سایت ما را در مورد SiteGround بخوانید) ، یک نارنجی کوچک از بسیاری از خواهران و برادران EIG بهتر است.

ما در طول بررسی ما بارها با گفتگوی زنده صحبت کردیم و برخلاف برخی میزبان های وب EIG که آزمایش کرده ایم ، پاسخ همیشه با جواب بود. در گذشته ، ما میزبان وب مانند JustHost و HostMonster در تلاش برای فروش محصولات اضافی در مورد سؤالات ما رقصیدیم. خوشبختانه ، این اتفاق با یک نارنجی کوچک رخ نداد.

اگر می خواهید مسائل را خودتان حل کنید ، یک پایگاه دانش وجود دارد. یک نارنج کوچک کوچک بهتر از اکثر مارک های EIG در اینجا است ، و یک پایه دانش را ارائه می دهد که به راحتی امکان پذیر است و پر از مقاله است. به علاوه ، مقالات دارای جزئیات مناسب هستند. قطعات ساده پاسخ های ساده ارائه می دهند ، در حالی که آموزش های پیچیده تر با تصاویر و آموزش گام به گام متناسب است.

همچنین تعادل کاملی از مقالات عیب یابی ، آموزش و توضیحات وجود دارد که باعث می شود پایگاه دانش کوچک یک پرتقال نسبت به اکثر موارد دورتر و دورتر باشد. در صورت عدم امکان ، بیشتر پاسخهای مورد نیاز را می توانید در آنجا پیدا کنید ، با چت زنده و پشتیبانی مبتنی بر بلیط.

حکم

یک نارنجی کوچک دارای نقاط قوت خود است ، از جمله آن می توان به قیمت پایین ، لیست مناسب و مناسب و سهولت در استفاده اشاره کرد. به گفته این ، توصیه آن دشوار است. گرچه جنبه میزبانی این سرویس بد نیست ، حریم خصوصی سرپرست شرکت آن است. خوشبختانه ، برخی از روندهای آزار دهنده تر از مارک های EIG حضور ندارند ، اما هیچ تضمینی برای ماندن در این راه وجود ندارد.

با این وجود ، یک نارنجی کوچک در میزبان وب انتخاب بدی نیست ، به خصوص اگر رابط کاربری و قیمت گذاری بدون مزخرف را دوست دارید.

نظر شما در مورد نارنجی کوچک چیست؟ آیا آن را امتحان خواهید کرد؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map