بررسی میزبان – به روز شده در سال 2020

بررسی میزبان

یک ارائه دهنده میزبان وب عالی اگر به دنبال هزینه کردن زیاد نیستید ، اخیراً هاستینجر سرویس خود را به روز کرده است تا به یک سرویس چند جانبه و قدرتمند تبدیل شود که قادر به انواع کارها باشد. بررسی کامل جدید Hostinger ما را بررسی کنید تا ببینید آیا میزبان وب برای شما مناسب است یا خیر.


ما همیشه طرفداران Hostinger بوده ایم ، اما بیش از هر چیز مانند میزبان متمرکز بودجه احساس می شود. با وجود رابط کاربری جدید و برنامه های گسترده ای ، این برنامه به خودی خود شروع می شود. هنوز فاقد قدرت اجرای شبکه های بزرگ و چند وب سایت است ، اما این یک مدعی قوی برای بهترین میزبانی وب است که می توانید خریداری کنید.

در این بررسی به روز شده Hostinger ، ما می خواهیم نگاهی دوم به این سرویس بیندازیم تا ببینیم آیا این تغییرات ارزش دلارهای شما را دارد یا خیر. ما قبل از صدور حکم ، ویژگی های ، قیمت گذاری ، انواع سرور ، سهولت استفاده ، امنیت و پشتیبانی را صحبت خواهیم کرد.

ما انتظار داشتیم تغییرات ملایم در سرویس ارائه دهیم ، اما هاستینجر با نوسان ظاهر شد. این نرم افزار موفق شده است تا ضمن گسترش کنترل پنل و اضافه کردن خدمات ، رویکرد کاربر پسند ما را دوست داشته باشد. این یک انتخاب میزبانی وب عالی است ، به خصوص اگر می خواهید چند دلار پس انداز کنید.

Hostinger-Slider1

Hostinger-Slider2

Hostinger-Slider3

Hostinger-Slider4

Hostinger-Slider5

قبلی

بعد

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Hostinger

امکانات

Hostinger روی یک چیز متمرکز است: خدمات ارزان قیمت. گرچه هیچ کس آن را پنهان نکرده است ، معمولاً دلالت بر این دارد که ویژگی ها به یک روش یا روش دیگر فاقد آن هستند. خوشبختانه ، این مورد در اینجا نیست. با وجود رسیدن به قیمت سطل معامله ، هاستینجر طیف گسترده ای از گزینه ها را در بر می گیرد.

اولین و مهمترین نسخه پشتیبان تهیه خودکار است. بسته به برنامه خود ، پشتیبان گیری هفتگی یا روزانه دریافت خواهید کرد. اگر طرحی را خریداری کرده اید که فقط نسخه پشتیبان تهیه هفتگی را ارائه می دهد ، می توانید به روزانه نیز ارتقا دهید. اگرچه شما هنوز هم باید از نسخه های پشتیبان دستی استفاده کنید ، اما یک سیستم خودکار برای گرفتن هر چیزی که در قسمت ترک دیده می شود هرگز چیز بدی نیست.

پشتیبان گیری مهمترین ویژگی است ، اما ممکن است جذاب ترین آنها نباشد. برای فروش واقعی خنجر ، Hostinger شامل یک سازنده وب سایت است. اگرچه قبلاً شاهد سازنده وب سایت بوده ایم ، اما آنها معمولاً بیشتر از یک ابزار مفید احساس می کنند (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی وب سایت سازنده برای مثال).

سازنده وب سایت Hostinger حدود 200 قالب را برای انتخاب ارائه می دهد ، و گرچه برخی احساس ناخوشایند می کنند ، برخی دیگر می درخشند. این سرویس در طراحی قالب خود به سطوح SquareSpace نمی رسد (بررسی SquareSpace ما را بخوانید) ، اما گزینه های جذاب بسیاری برای انواع وب سایت ها دارد.

hostinger-review-وب سایت سازنده

یکی از تغییرهای مهم در ایجاد کننده وب سایت از زمان آخرین بازدید ما ، اضافه شدن اندازه تغییر اندازه خودکار است. این ویژگی ، که Hostinger از آن به عنوان “طرح خودکار” یاد می کند ، هنوز در بتا است و نشان می دهد. ما از تلاشی که هاستینجر برای ایجاد الگوهای پاسخگو به سازنده وب سایت خود انجام می دهد قدردانی می کنیم ، اما هنوز مسائل زیادی با آن وجود دارد.

متن ممکن است به بخش های دیگر منتقل شود ، گرافیک ممکن است عناصر خاصی از وب سایت را با هم همپوشانی داشته باشد و طرح کلی همیشه به خوبی ترجمه نمی شود. این گفته ، روشن است که هاستینجر تلاش می کند تا آخرین باری که آزمایش کردیم ، به یکی از بزرگترین شکایات ما بپردازد ، و این یک چیز خوب است. مضامین پاسخگو هنوز وجود ندارند ، اما پیشرفت هاستینجر نشان می دهد که آنها خیلی دور نیستند.

مضامین میزبان-بررسی-پاسخگو-تم

خارج از آن ، سازنده وب سایت چشمگیر است. این شامل ادغام با Zendesk ، PayPal ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر ، همه در حالی که یک رابط کشیدن و رها کردن مستقیم است. اگرچه به نظر می رسد اکثر میزبان وب از سازنده وب سایت متوسط ​​استفاده کرده و آنرا روزانه صدا می کنند ، اما واضح است که Hostinger به ساخت سازنده وب سایت خود ابزاری جدی برای طراحی اختصاص داده است.

درمورد سرویس میزبانی ، هاستینجر هیچ سنگی نپخته باقی نمی گذارد. علاوه بر پشتیبان گیری خودکار ، شامل حافظه درایو حالت جامد ، گواهینامه های SSL با طول عمر و ادغام Cloudflare است که خود را نه تنها یک میزبان وب ارزان دیگر ، بلکه یک ارائه دهنده کاملاً برجسته معرفی می کند..

نمای کلی ویژگی های Hostinger

لوگوی میزبانwww.hostinger.com

از همه برنامه ها در ماه 080 دلار شروع می شود

انواع سرور

میزبانی مشترک

میزبانی VPS

مدیریت WordPress

میزبانی ابر

اختصاصی میزبانی وب

میزبان نمایندگی فروش

قابلیت استفاده

دسترسی به FTP

دسترسی به SSH

cPanel

دسترسی ریشه

پشتیبان گیری روزانه

سازنده وب سایت

خدمات

سئو

بازار یابی

طراحی وب سایت

امنیت

حریم خصوصی دامنه

رمزگذاری SSL

حذف بدافزار

فایروال برنامه وب

احراز هویت دو عاملی

DDoS Protection

sFTP

پشتیبانی

پشتیبانی ایمیل

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی چت زنده

آموزشها

انجمن کاربر

دانش محور

پشتیبانی 24/7

قیمت گذاری

هاستینجر بهترین ارزشی است که با میزبانی وب می توانید بدست آورید. حتی ارائه دهندگان ارزان قیمت ، مانند Bluehost (بررسی Bluehost ما را بخوانید) نمی توانند با قیمت سطل چانه زنی Hostinger مطابقت داشته باشند. گرچه این آخرین باری بود که سرویس را مرور کردیم ، اما برنامه ریزی قوی تر از هر زمان دیگری این برنامه را جذاب تر می کند.

میزبانی مشترک در سه طعم وجود دارد: Single، Premium و Business. مانند اکثر گزینه های مشترک ، هاستینجر برای به دست آوردن بهترین نرخ ، شما را ملزم به ثبت نام قرارداد چند ساله می کند ، که در این حالت ارزش آن را دارد. اگر چهار سال خریداری کنید ، میزبانی مشترک تنها کمتر از یک دلار در ماه است. در کنار هم ، چهار سال خدمات با هزینه کمتر از 40 دلار دریافت می کنید.

بسته به اینکه شما کدام طرح را خریداری می کنید ، موارد اضافی نیز وجود دارد که می توانید هنگام پرداخت آن را خریداری کنید. نسخه پشتیبان تهیه روزانه 1 دلار اضافی ، گواهی SSL / TLS 12 دلار برای زندگی است و محافظت از Cloudflare تنها 10 دلار است. همچنین می توانید پشتیبانی از اولویت را با قیمت 2 دلار در هر ماه و SEO Toolkit Pro با قیمت 10 دلار در هر ماه خریداری کنید.

ما طرفداران تهیه نسخه پشتیبان روزانه هستیم ، اما سایر موارد فوق العاده نیستند. مجموعه ابزار SEO ممکن است به افراد تازه وارد کمک کند ، اما می توانید به جای آن از نرم افزار رایگان آنالیز مانند Google Analytics استفاده کنید. به همین ترتیب ، 12 دلار برای گواهینامه SSL مادام العمر ارزان است ، اما هاستینجر نمی گوید چه نوعی است ، و این باعث می شود ما فکر کنیم یک بودجه است ، به خصوص به دلیل اینکه یک بار هزینه است.

ارائه دهندگان مانند DreamHost برخی از موارد اضافی را به صورت رایگان ارائه می دهند (بررسی DreamHost ما را بخوانید). این گفت ، ما مهم نیست که هدیجرجر اتهام می زند با از بین بردن راحتی ، مانند ادغام Cloudflare و یک گواهی SSL ، از ابتدا ، هاستینگر قادر است قیمت های خود را پایین بیاورد. اگر شما از تهیه این کارتون راحت هستید ، به راحتی ارزانترین راه برای خرید هاستینگ است.

خرید چندین سال هم چیز بدی نیست. Hostinger یک ضمانت 30 روزه پس انداز پول ارائه می دهد ، به این معنی که شما می توانید سرویس را بدون خطر سکه تست کنید. اگرچه میزبانی InMotion حداکثر 90 روز برای بازپرداخت برنامه های گران قیمت را دراختیار شما می گذارد (بررسی ما را در میزبانی InMotion مطالعه کنید) ، بازه زمانی Hostinger کافی است.

گزینه های پرداخت آن نیز به طرز شگفت آور قوی هستند. مظنونان معمول مانند پی پال و کارتهای اعتباری در آن حضور دارند ، اما این امکان را برای شما فراهم می کند که با ارزهای رمزپرداختی از جمله بیت کوین ، اتریوم و لت کوین بپردازید..

انواع سرور

یکی از بزرگترین انتقادات ما از هاستینجر آخرین باری که آزمایش آن را انجام دادیم ، عدم وجود گزینه های آن برای کاربران قدرت بود. میزبانی به اشتراک گذاشته خوب است ، به خصوص هنگامی که ارزان به عنوان ارزان در Hostinger است ، اما کاربران جدی نیاز به تخفیف بیشتری برای میزبانی وب خود دارند. خوشبختانه ، هاستینجر این مسئله را مورد توجه قرار داده است و ترکیب خود را برای قرار دادن مشتری متنوع تر گسترش داده است.

میزبانی مشترک هنوز هسته اصلی آن است ، اما ترکیب آن ناامید نمی شود. همانطور که گفته شد ، سه گزینه برای انتخاب وجود دارد: تک ، حق بیمه و تجارت.

برنامه های تنها ارزان هستند ، اما برای وب سایت های کوچک که نیازی به ترافیک زیادی ندارند ، مناسب ترین هستند. با داشتن 100 گیگابایت باند پهنای باند ، 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی و لوازم اضافی رایگان ، میزبانی مجرد برای اکثر گزینه های جذاب نیست. گفت ، این یک گزینه مناسب برای مثلاً یک وب سایت نمونه کارها است.

حق بیمه اولین گزینه ای است که باید به آن توجه کنید. در حدود 2 دلار در هر ماه ، فضای نامحدود دیسک ، پهنای باند و بانک اطلاعاتی MySQL را ارائه می دهد. همچنین دارای قدرت پردازش دو برابر بیشتر از Single است ، هر چه معنی آن باشد. اگرچه ما سهام زیادی را در آن ادعا قرار نمی دهیم ، میزبانی پریمیوم هنوز هم با ضمانت 99.9 درصدی به روزرسانی Hostinger پشتیبانی می شود ، بنابراین ما راضی هستیم.

تجارت یکسان است ، به جز اینکه دارای چهار برابر قدرت پردازش ، یک گواهی SSL رایگان و پشتیبان گیری روزانه است. برنامه های حق بیمه قبلاً شامل پشتیبان گیری هفتگی است ، که باید به اندازه کافی باشد ، اما اگر شما مایل هستید که هیچ چیزی در وب سایت خود را از دست ندهید ، برنامه های تجاری بد نیست.

تازه وارد میزبان ابر است. برخلاف میزبانی سنتی ، میزبانی ابری وب سایت شما را در چندین سرور در ابر پخش می کند. از آنجا که این کار را از این طریق انجام می دهد ، همیشه نسخه های اضافی سایت خود را در دسترس می کنید. میزبانی ابر اطمینان می دهد که وب سایت شما نه تنها سریعتر بارگیری می شود بلکه مدت زمان بیشتری بصورت آنلاین می ماند.

برنامه های میزبانی ابر با یک آدرس IP اختصاصی ، منابع جدا شده ، ثبت دامنه رایگان ، یک گواهینامه رایگان SSL و پهنای باند نامحدود همراه است. تنها تفاوت بین سه برنامه میزبانی ابر که میزبان ارائه دهنده آن است میزان حافظه SSD ، حافظه و هسته پردازنده است. در “افزایش سرعت” نیز تفاوت وجود دارد که ما سهام زیادی در آن نداریم.

میزبانی VPS نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد مزایای سرور اختصاصی و بدون هزینه اضافی را داشته باشید. هاستینگر شش گزینه در دسترس است که بیشترین تنظیمات داخلی 12،632 از Geekbench را دریافت می کند.

Hostinger Speed ​​و Uptime

در طول آزمایش ما ، هاستینجر 100 درصد زمان بیدار داشت ، که نباید جای تعجب نداشته باشد. هر طرح از ضمانت به موقع 99.9٪ خود پشتیبانی می کند ، و گرچه دلایل زیادی برای عدم اعتماد به ضمانت به موقع وجود دارد ، اما از طریق آن ادامه دارد. اگر در هر ماه معین زیر 99.9 درصد به موقع کاهش یابد ، می توانید حداکثر 5 درصد از هزینه ماهانه خود را پس بگیرید.

ما سرعت را با استفاده از Dareboost ، GTMetrix و Pingdom تست کردیم و هاستینجر نتایج خوبی را در سطح تابلوی داشت. از هر سه آزمون رتبه C (حدود 70 درصد) دریافت کرد. گرچه این چندان چشمگیر نیست ، عوامل زیادی وجود دارد که سرعت بارگیری صفحه شما را نشان می دهد ، همه این موارد بر روی شانه میزبان وب نیست.

گرچه نتایج ما مطابق با سریعترین استانداردهای میزبانی وب نبود ، دلایل آنها بهینه سازی وب سایت ماست. به عنوان مثال ، هر ابزاری برای کاهش مقدار داده لازم برای انتقال به پایین ، اندازه تصویر را کاهش می دهد.

با برنامه ریزی دقیق و بهینه سازی استراتژیک ، Hostinger می تواند سریع باشد. از خارج از جعبه ، ممکن است سریعترین گزینه نباشد ، اما به طور معمول اینگونه است. آخرین باری که Hostingeringer را آزمایش کردیم ، نتایج متوسطی داشت ، اما این دور آزمایش چشمگیر بود ، اگر نه بهترین چیزی که ما دیده ایم.

راحتی در استفاده

یکی از جنبه های Hostinger که قبلاً دوست داشتیم کنترل پنل بدون مزخرف آن بود. اگرچه برای قابلیت استفاده عالی بود ، انعطاف پذیر cPanel را ارائه نمی داد (بهترین میزبانی وب ما را با راهنمای cPanel بخوانید). هاستینجر رابط کاربری قدیمی را خراب کرده و آنرا با چیزهایی که بسیار قوی تر احساس می شود جایگزین کرده است ، همه در حالی که اولین رویکرد کاربر را که قبلاً دوست داشتیم حفظ کرده است..

ابتدا باید حساب کاربری خود را ثبت کنید. مراحل پرداخت ساده است ، به وضوح قیمت پرداخت شده و زمان خرید را نشان می دهد. گرچه ما هرگز در مورد پرداخت اضافی هیجان زده نمی شویم ، هاستینگر گزینه های قبل را بررسی نمی کند یا آنها را در پایین پنهان نمی کند. در عوض ، آنها در کنار کالایی که خریداری می کنید با نکات کوتاه توضیح می دهند که چه چیزی برای آنها مفید است نمایش داده می شوند.

میزبان-بررسی-پرداخت

پس از اتمام پرداخت ، شما می خواهید با تنظیم سریع وب سایت خود به داشبورد فرستاده شوید. روند Hostinger یک چیز زیبایی است. هنگام تنظیم دامنه خود ، از شما خواسته می شود اطلاعات WHOIS خود را وارد کنید و لیستی از گزینه های ساخت وب سایت خود را ارائه دهید.

اگرچه به نظر می رسد یک قدم کوچک است ، افراد تازه وارد میزبانی وب یک دکمه واحد برای نصب وردپرس را درک می کنند. همچنین می توانید از سازنده وب سایت Hostinger استفاده کنید ، که به طرز حیرت انگیزی خوب است (بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید تا ببینید چگونه یک وب سایت سازنده وب سایت چگونه عملکردی ندارد).

می توانید از راه اندازی یک پلتفرم صرفنظر کنید و به جای آن وب سایت خود را از طریق cPanel مدیریت کنید. مانند HostGator (بررسی HostGator ما را بخوانید) ، Hostinger یک نسخه اصلاح شده از cPanel دارد ، و ما طرفدار تغییراتی هستیم که ایجاد کرده است.

hostinger-review-cpanel

اگرچه گزینه ها را دوست داریم ، اما پیاده سازی های cPanel با تاریخ cpanel می توانند تازه کار را تحت الشعاع قرار دهند. Hostinger هنوز هم کنترل زیادی بر وب سایت شما می دهد ، اما رابط کاربری مدرن احساس ترسناک نمی کند. به عنوان مثال SiteGround ، گزینه های مشابه Hostinger را در اختیار شما قرار می دهد ، اما تقریباً به اندازه دعوت کننده نیست (بررسی SiteGround ما را بخوانید).

مشخص است که هاستینجر رابط کاربری را در ذهن کاربران طراحی کرده است. گزینه های پیشرفته به سمت پایین صفحه دفن شده اند ، در حالی که ویژگی های متداول مانند ایمیل در بالا نشان داده شده است. هاستینگر یک تفاوت نامحسوس در cPanel خود دارد که باعث می شود جنبه های ارعاب آور میزبان وب هضم آسان تر شود.

در کنترل پنل گزینه هایی برای اضافه کردن سرورهای جدید ، مدیریت دامنه ها و به روز کردن اطلاعات صورتحساب وجود دارد که برای ارائه دهنده هاستینگ وب استاندارد است. فروشگاه علاوه بر این غیر معمول است. در آنجا ، شما می توانید هر یک از لوازم اضافی را که در طی پرداخت مشاهده کرده اید ، و همچنین سایر محصولات خریداری کنید.

به عنوان مثال ، می توانید برای دریافت ایمیل حرفه ای در دامنه خود ، و همچنین ابزارهای مجموعه اداری ، که همه از Google Drive پشتیبانی می شوند ، یک اشتراک G Suite را خریداری کنید (بررسی Google Drive ما را بخوانید). عجیب و غریب ، شما همچنین می توانید یک اشتراک برای NordVPN خریداری کنید ، که بد نیست ، با توجه به اینکه NordVPN یکی از بهترین ارائه دهندگان VPN در اطراف است (بررسی NordVPN ما را بخوانید).

Hostinger با رابط کاربری جدید خود چیز خاصی را مدیریت کرده است. قبل از اضافه کردن قدرت خام بیشتر برای کاربرانی که می توانند از آن استفاده کنند ، همه چیزهایی را که در مورد آن دوست داشتیم ، حفظ کرد. به جای اینکه فقط یک ارائه دهنده میزبانی وب ارزان قیمت باشید ، هاستینگر اکنون گزینه ای مناسب را احساس می کند ، در عین حال جذابیت خود را برای تازه واردان حفظ می کند.

امنیت

تمرکز Hostinger ، حتی اگر گسترش یابد ، همچنان بر روی ارائه سریع و ارزان میزبانی وب است. به همین دلیل ، با وجود این واقعیت که می توانید در هنگام پرداخت ، محافظت بیشتری خریداری کنید ، بسیاری از ویژگی های امنیتی وجود ندارد. برخی از ویژگی های امنیتی پیشرفته تر ، مانند پاکسازی وب سایت یا محافظت از بدافزار ، شامل نمی شوند.

در خارج از Single Shared Hosting ، تمام برنامه ها با پشتیبان گیری خودکار ارائه می شوند. بسته به برنامه ای که شما می توانید ، آن نسخه های پشتیبان می توانند هفتگی یا روزانه باشند. اگرچه این اولین چیزی نیست که هنگام فکر کردن در مورد امنیت به ذهن متبادر می شوید ، افزون بر این از نسخه پشتیبان تهیه شده ، دریچه ایمنی خوبی است که در صورت اشتباه پیش می رود.

همچنین می توانید محافظت از Cloudflare را نیز خریداری کنید. همانطور که در راهنمای Cloudflare ما توضیح داده شده است ، اضافه کردن سرویس به وب سایت شما می تواند به سرعت و امنیت آن کمک کند. Cloudflare یک شبکه تحویل محتوا است ، به این معنی که نسخه های وب سایت شما را در سرورهای سراسر جهان ذخیره می کند و آن نسخه ها را برای کاربران نزدیک به یک مکان خاص ارائه می دهد..

فاصله کمتر مسافرت به این معنی است که وب سایت شما سریعتر بارگیری می شود ، اما همچنین بدان معنی است که شما کمتر احتمال قربانی یک حمله انکار سرویس توزیع شده را دارید. Cloudflare می تواند درخواستهای دریافتی را توزیع کرده و حملات DDoS را قبل از اینکه بتواند وب سایت شما را آفلاین کند ، توزیع کند و بار را از طریق شبکه بارگیری کند تا هیچ سرور جداگانه ای از آن استفاده نکند..

یکی از مشکلات ناامیدکننده SiteLock است یا برای این مسئله ، ابزار اسکن یا حذف نرم افزارهای مخرب است. اگرچه هاستینجر تنها سرویس میزبانی وب نیست که بتواند از بدافزارها بگذرد ، رویکرد اول کاربر آن به نظر می رسد یک خانه طبیعی برای آن است. البته ، شما می توانید SiteLock یا هر ابزار دیگری برای اسکن را خریداری کرده و به صورت دستی به وب سایت خود اضافه کنید ، اما کاربران جدید ممکن است این را بدانند.

امنیت وب سایت بار سنگینی است که به شما وارد می شود ، و هاستینجر کار خوبی را انجام می دهد و شما را برای مقابله با تهدیداتی که وب سایت شما با آن روبرو است آماده می کند. گرچه عدم وجود ابزار حذف بدافزار ناامیدکننده است ، ما از گسترش وسایلی که Hostinger ارائه می دهد خوشحالیم.

همچنین شایان ذکر است که هاستینجر یکی از معدود میزبان وب مستقل است. به جای داشتن چندین شرکت میزبانی وب و استفاده از همان زیرساخت مشابه یا مشابه در سراسر آنها ، شما فقط از هاستینجر استفاده می کنید. به عنوان یک شرکت خصوصی ، این بدان معناست که هاستینجر به جای اینکه سهامداران را خوشحال کند ، بیشتر به دنبال منافع شما است.

پشتیبانی

هاستینجر هیچ شکی در مورد چگونگی تماس با پشتیبانی نمی داند. هربار که داشبورد حساب خود را باز می کنید ، یک نکته از یک نماینده پشتیبانی ظاهر می شود و به شما نشان می دهد که با چت زنده تماس بگیرید. این عامل پشتیبانی ممکن است همان شخصی باشد که هنگام رسیدن به آن صحبت می کنید ، اما گنگ کوچک برای تماس با شما خوشحال است.

ما حدود ساعت 1 بعد از ظهر رسیدیم که پشتیبانی کنیم – نظر شما یک جغد شب است – و پاسخ آن را در کمتر از یک دقیقه دریافت کردیم. پاسخ نیز تغییر مسیر یا سرد نبود. نماینده پشتیبانی به سؤال ما در مورد ادغام Cloudflare بطور کامل و سریع و با نگرش مثبت برای بوت شدن پاسخ داد.

به علاوه ، هر بار که چت زنده را باز می کنید ، می توانید مکالمات قبلی خود را با تکرار پشتیبانی مشاهده کنید. هاستینجر به جای ارسال مستقیم شما به یک عامل پشتیبانی ، مکالمات اخیر و نوار جستجو را برای یافتن پاسخی در پایگاه دانش نشان می دهد. با این وجود مجبور نیستید که به پایگاه دانش بروید. می توانید ابتدا بدون مکالمه مکالمه را شروع کنید.

hostinger-review-live-chat

در خارج از چت زنده ، می توانید Hostinger را ایمیل کنید. ما با همان سؤال درباره Cloudflare به نتیجه رسیدیم و یک نماینده در حدود شش ساعت به ما بازگشت. همانند چت زنده ، ایمیل پاسخی دوستانه و از طریق آن بود.

لازم نیست به ایمیل متوسل شوید. هاستینجر یک پایگاه دانش مهمی دارد که پاسخ به بیشتر سؤالات را ارائه می دهد. چند صد مقاله وجود دارد که همه چیز را از صورتحساب تا DNS پوشش می دهد.

میزبان-بررسی-دانش بنیان

آنچه در مورد دانش تأثیرگذار است تأثیرگذار است این است که فقط روی یک جنبه از سرویس تمرکز نمی کند. ما پایگاههای دانش را دیدیم که بر روی عیب یابی و سایر مواردی که روی آموزش ها تمرکز دارند ، تمرکز می کنند. از طرف دیگر ، Hostinger گسترش گسترده ای از راهنماها و آموزشهای عیب یابی را دارد ، و به کاربران جدید کمک می کند تا ضمن کمک به مشتریان ، جای خود را پیدا کنند..

حکم

Hostinger به عنوان خدمات خود را گسترش می دهد. در مدت کوتاهی از زمانی که ما آن را آزمایش کردیم ، رشد کرد که بتواند یک مشتری بزرگتر را در خود نگه دارد و در عین حال اولین رویکرد کاربر را که قبلاً خیلی دوست داشتیم ، قرار دهد. از ویژگی های پشتیبانی ، Hostinger یکی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب در اطراف است.

به گفته این ، هنوز فاقد گزینه های قدرتمند است ، مانند میزبانی اختصاصی برای مشتریانی که به آن نیاز دارند. خدمات آن گسترش یافته است ، اما برای پذیرایی همه کافی نیست. این نه خوب است و نه بد. این می تواند میزبانی بالا پایان را فراهم کند ، اما طاقچه ای که آن را پر می کند به یک گزینه مستقل و با کیفیت نیاز دارد. میزبان آن است.

برای کاربران قدرت ، Kinsta مکان خوبی برای شروع است (بررسی Kinsta ما را بخوانید).

نظر شما در مورد Hostinger چیست؟ آیا شما یک برنامه را امتحان خواهید کرد؟ درمورد تجربه خود در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map