بهترین هارد اکسترنال 4TB برای سال 2020

اگر در حال تهیه هارد اکسترنال با هدف تهیه نسخه پشتیبان از رایانه هستید ، 4TB اندازه مناسب است. اگرچه به نظر می رسد که اضافه بار باشد – یک بارگیری متوسط ​​ممکن است برای پر کردن 1 ترابایت تلاش کند – ظرفیت بالاتر با گذشت زمان مفید خواهد بود. در این راهنمای بهترین هارد اکسترنال 4TB ، ما قصد داریم موارد مورد علاقه خود را به شما نشان دهیم. 


ما از بهترین راهنمای هارد اکسترنال خود یادداشت برداری کردیم ، اما ما به سادگی این موارد را به این راهنما ارسال نکردیم. SSD های خارجی ، که از نظر عملکرد و قابلیت حمل بر این منطقه مسلط هستند ، آن را به ظرفیت های بالاتر نرسانده اند و آنها را برای تهیه نسخه پشتیبان یکپارچه می کند. در عوض ، گزینه های انتخابی ما روی ظرفیت خام بیش از سرعت تمرکز دارد. 

با وجود این ، ما چند اجرا کننده خوب داریم ، از جمله انتخاب برتر ما ، کتاب My Western Western Digital. با این حال ، قبل از اینکه به گزینه های خود بروید ، در مورد نحوه ساخت آنها صحبت خواهیم کرد.

بهترین هارد اکسترنال 4TB 2020

انتخاب بهترین هارد اکسترنال 4TB

بر خلاف بهترین هارد اکسترنال 1TB ما و بهترین راهنمای هارد اکسترنال 2TB ، ما در این مورد تمرکز نداریم روی سرعت خام. اگرچه عملکرد مهم است ، 4TB ظرفیتی است که در آن شروع به وارد شدن به فضای پشتیبان واقعی ، پرتاب قابلیت حمل و سرعت بخشیدن به پنجره به نفع فضای بیشتر. 

اگر مایل به خرید چند درایو با ظرفیت کمتر هستید ، می توانید بهترین ها را از هر دو دنیا کسب کنید ، اما این تنها گزینه شماست. همانطور که در بهترین راهنمای هارد اکسترنال SSD ما دیدیم ، دستگاههای ذخیره سازی فلش ، مانند Samsung T5 ، در 2TB قرار دارند (بررسی سامسونگ T5 ما را بخوانید). در این ظرفیت ، بیشتر SSD های قابل حمل بیش از 300 دلار قیمت دارند ، که این هم فروش سختی است. 

به همین دلیل ، ما قصد داریم به جای اینکه آن را به یک تراشه تبدیل کنیم ، روی درایوهای دیسک سخت خارجی – دستگاه هایی که از یک دیسک ریسندگی برای ذخیره سازی داده ها استفاده می کنند ، تمرکز کنیم. راه حل های بایگانی نیازی به سرعت چشمگیر ندارند ، بنابراین در اینجا جای نگرانی نیست. با این حال ، درایو باید به اندازه کافی سریع باشد تا از نوشتن مقادیر زیادی داده به آن در یک زمان پشتیبانی کند. 

اگرچه ما به عملکرد خواندن نگاه کردیم – باید اطلاعات خود را در بعضی مواقع بدست آورید – ما بیشتر نگران عملکرد نوشتن بودیم. اگر درایو از عملکرد نوشتن کند برخوردار است و سعی در استفاده از آن برای تهیه نسخه پشتیبان دارید ، این بدان معنی است که بافر خیلی سریع پر می شود ، سرعت انتقال داده را به خزیدن کاهش می دهد. 

با توجه به این هدف ، برخی از جنبه هایی که معمولاً در نظر می گیریم دیگر اهمیتی ندارند. فاکتور شکل و قابلیت حمل آن ملاحظات بالایی ندارند و همچنین هیچ استحکام آن نیست. 

کیفیت ساخت کلی هنوز اهمیت دارد – درایو حداقل باید در پلاستیک مناسب و معقول پوشانده شود – اما ساخت و سازهای ناهموار چیزی مانند SSD موبایل G-Technology G-Drive Mobile آنقدر مهم نیست (خواندن G-Drive موبایل G-Technology ما را بخوانید) بررسی SSD). 

ویژگی های بسیار مهمتر از کیفیت ساخت هستند. به عنوان راه حل های بایگانی ، هارد دیسک های 4TB نیاز به نرم افزاری دارند که به شما امکان می دهد از سیستم خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. محافظت از رمز عبور ، پشتیبانی RAID و رمزگذاری سخت افزار ضروری نیستند ، اما دیدن آنها خوشایند است. 

بهترین هارد اکسترنال 4TB: کتاب من Western Western Digital

اگر به دنبال یک هارد اکسترنال با ظرفیت بالا و قابل اعتماد هستید ، ضرب و شتم کتاب My Western Western Digital من دشوار است. اگرچه در حال چرخش دیسک داخل آن را از معتبرترین راهنمای هارد اکسترنال ما حذف نکرده است ، اما همچنان در سریعترین لیست هارد اکسترنال ما جایگاهی را کسب کرده است. این به اندازه SSD های خارجی سریع نیست ، اما کتاب من هارددیسک خارجی دیگری را شرم آور می کند. 

غربی-دیجیتال-کتاب-1

عملکرد متوالی بسیار بالاتر از حد است ، و کتاب من به سرعت خواندن و نوشتن بیش از 200 مگابایت در ثانیه می رسد. حتی برای یک HDD خارجی مستقر در دسک تاپ ، این عملکرد چشمگیر است. 

ما معمولاً برای راه حلهای رومیزی 150 مگابیت در ثانیه تا 170 مگابیت در ثانیه و 130 مگابیت در ثانیه تا 150 مگابیت در ثانیه برای راه حلهای قابل حمل انتظار داریم ، و کتاب من را حداقل 30 مگابایت در ثانیه بالاتر از رقابت را در عملکرد پی در پی قرار دهید.. 

عملکرد تصادفی چندان چشمگیر نیست. کتاب من در خواندن تصادفی کند شد و ساعت آن تقریباً کمتر از 0.6 مگابایت در ثانیه بود. با این حال ، عملکرد نوشتن تصادفی جامد بود. این برای نوشتن های تصادفی در حدود 12 مگابایت در ثانیه به ثمر رساند ، نشان می دهد که کتاب من بیشتر روی بک آپ گیری از داده های دیگر متمرکز شده است. 

از ویژگی های آن نیز استفاده می شود. Western Digital شامل تعدادی از برنامه های رایگان است که می توانید از کتاب من استفاده کنید. این استانداردها در نظر گرفته شده است ، از جمله برنامه پشتیبان گیری ، اما Western Digital شامل برخی از موارد عجیب و غریب نیز می باشد. با مجموعه ابزار ، می توانید یک رمزعبور تنظیم کنید ، گزینه های ذخیره سازی پیشرفته را پیکربندی کنید و حتی یک آرایه RAID را تنظیم کنید (راهنمای RAID ما را بخوانید). 

دلایلی دیگر که کتاب My Digital Digital را دوست داریم

اگرچه این راهنما روی درایوهای 4TB متمرکز شده است ، اگر به کتاب من علاقه دارید ممکن است ظرفیت های دیگری را نیز در نظر بگیرید. مدل تک درایو از 3TB به 10TB می رود. ما از درایوهای 3TB ناراضی هستیم – بهترین راهنمای هارد اکسترنال 3TB ما را بخوانید تا بدانید چرا – اما ظرفیت های بالاتر جامد هستند. 

مدل دو درایو هر چند جالب تر است. Western Digital نوعی از کتاب من را ارائه می دهد که به جای یکی از دو درایو ارائه می شود و در ظرفیت های 12TB ، 16TB و 20TB در دسترس است. علاوه بر این ، این دو درایو در RAID-0 از قبل تنظیم شده اند و به شما امکان می دهند داده های خود را برای عملکرد بهتر بهتر تنظیم کنید.. 

به علاوه ، ارزان است. تک کتاب من کتاب در صدر کتاب Western Western My Book قرار دارد که برای ذخیره سازی 10 ترابایت ، اتفاق خوبی است. گفته می شود که نسخه های دو درایو بسیار گران هستند و نوع 20TB 700 دلار قیمت دارد. با این وجود ، مدل دو درایو با RAID-0 و پشتیبانی رسمی USB 3.1 Gen 1 همراه است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی کتاب من Western Digital My Book کسب کنید. 

 

دسک تاپ توسعه دریایی Seagate

اگر کتاب My Western Western را دوست دارید اما می خواهید پول بیشتری نیز پس انداز کنید ، دسک تاپ Seagate Expansion Desktop برای شما است. این کتاب تقریباً به خوبی و کتاب من انجام نمی شود ، و به یک نوع دوگانه رانندگی نمی رسد ، اما می توانید بیشتر ویژگی های آن را با کمی هزینه دریافت کنید.

seagate-spread-desktop

در 4TB ، دسک تاپ Expansion 20 دلار ارزانتر از کتاب من در زمان نوشتن است و قیمت هر گیگابایت را از دو سنت و نیم سنت My Book پایین می آورد. شما به همان میزان فضای ذخیره سازی و بسیاری از ویژگی های مشابه را بدست می آورید ، اما شما در این فرآیند معامله می کنید. 

Seagate حداکثر سرعت 160 مگابایت در ثانیه را تبلیغ می کند ، که به عملکرد متوالی اشاره دارد. با این حال ، بر اساس تجربه ما با درایوهای Seagate – به عنوان مثال بررسی قابل حمل Seagate ما را بخوانید – انتظار کمتری دارد. دسک تاپ Expansion عملکرد بهتری نسبت به همتای قابل حمل خود دارد ، اما نه در سطح کتاب My Western Western Digital. 

خوشبختانه ، شما در حال دریافت بسیاری از ویژگی های مشابه هستید. مانند همه درایوهای Seagate ، به ابزار Seagate Toolkit دسترسی دارید. اگرچه به اندازه خدمات وسترن دیجیتال قوی نیست ، Toolkit از قابلیت های زیادی برخوردار است. با استفاده از آن می توانید یک هارد دیسک موجود را تهیه کرده و از آن آینه کنید و همچنین برنامه و نوع تهیه نسخه پشتیبان را تنظیم کنید.

دلایل دیگری که ما از Desktop Expagment Seagate دوست داریم

دسکتاپ Seagate Expansion Desktop وقتی به نظر می رسد ساده است. جعبه تمام سیاه با یک طرح هرمی منحصر به فرد از یک طرف در کنار خود ایستاده است. در خارج از درایو خود ، تمام آنچه شما دریافت می کنید یک کابل USB 18 اینچی USB 3.0 ، آداپتور برق و راهنمای سریع شروع به کار است. 

شما احتمالاً به آن احتیاج ندارید. Seagate یک مجموعه فوق العاده مایع را در تمام محصولات خود ، از جمله LaCie Rugged Mini ارائه می دهد (بررسی LaCie Rugged Mini ما را بخوانید). 

پس از وصل کردن درایو ، یک برنامه از پیش بارگذاری شده پیدا خواهید کرد که شما را به وب سایت Seagate هدایت می کند. در آنجا می توانید درایو را ثبت کنید ، Toolkit را بارگیری کنید و یک طرح بازیابی داده های نجات را خریداری کنید ، در صورت تمایل. 

خوشبختانه ، اگر نمی خواهید این روند را طی کنید. Seagate استفاده از درایو را به روشی که مناسب می بینید ، آسان می کند ، همه در حالی که ابزارهایی را برای پشتیبانی از محصول شما فراهم می کند. اگرچه عملکرد خوبی ندارد یا ویژگی های بسیاری از کتاب من به همراه ندارد ، اما یک میز کار توسعه Seagate هنوز هم بسیار عالی است. 

Seagate Backup Plus قابل حمل

Seagate Backup Plus Portable نسخه ای باریک از دسکتاپ Expansion است ، اما با ویژگی های حتی بیشتر نیز وجود دارد. Seagate در واقع یک درایو Expansion Portable را نیز به فروش می رساند ، اما با دیدن نسخه های دسک تاپ این نسخهها کار نمی کند و گران تر است ، ما آن را از این راهنما حذف نمی کنیم. 

seagate-backup-plus-قابل حمل-2

جایگزینی آن Backup Plus Portable است که نه تنها ارزان تر بلکه از ویژگی های بیشتری نیز بهره می برد. Seagate سه نسخه از درایو را به فروش می رساند ، اما تنها یک نسخه در 4TB در دسترس است. این درایو در ظرفیت های 1TB ، 2TB ، 4TB و 5TB موجود است که دو مورد اول در یک مدل Slim و دومین مورد در فاکتور فرم استاندارد ارائه می شود. 

نسخه Ultra Touch نیز وجود دارد که متاسفانه فقط تا 2 ترابایت در دسترس است. با این وجود ، اگر تصمیم بگیرید که به فضای اضافی احتیاج ندارید ، درایو Ultra Touch گزینه بسیار خوبی است. این همان درایو در ظاهر و کارایی است ، اما همراه با رمزگذاری AES-256 و پشتیبانی USB-C است (توضیحات رمزگذاری ما را بخوانید).

در مورد ویژگی هایی که در همه نسخه ها مشاهده می کنید ، Seagate هنوز شامل Toolkit است که به شما امکان می دهد از درایو دستگاه محلی خود نسخه پشتیبان تهیه یا آینه کاری کنید. علاوه بر این ، Seagate معمولاً نوعی پیشنهاد را با درایوهای فروخته شده خود شامل می شود. 

به عنوان مثال ، Backup Plus Portable ما با دو ماه Adobe Creative Cloud Photography به صورت رایگان ارائه شد (بهترین راهنمای نرم افزار ویرایش عکس ما را بخوانید). 

دلایل دیگری که ما از Seagate Backup Plus قابل حمل دوست داریم

با سرعت بالا ، Backup Plus قابل حمل بسیار چشمگیر است و بعد از Expansion Desktop نیز از آن استفاده می کند. ما به سرعت خواندن دنباله ای 129.6 مگابیت در ثانیه ، سرعت نوشتن متوالی 136.9 مگابایت در ثانیه و خواندن و نوشتن تصادفی 1.3 مگابایت در ثانیه اشاره کردیم.. 

با هر معیار قابل تصور ، این عملکرد استاندارد شلوغ است ، با وجود این که سرعت خواندن تصادفی سریع تر از Western Digital My Book بود. 

عملکرد یک نکته اصلی فروش Backup Plus قابل حمل نیست. ویژگی ها ، طراحی و قیمت هستند. با پشتیبان گیری نسخه قابل حمل پشتیبان ، Seagate یک درایو را ارائه می دهد که از نظر ظاهری بهتر از رقابت است – با انتخاب گزینه های رنگی ، هر کدام با یک پارچه بافته شده از بالا همراه هستند – در حالی که قیمت یکسانی دارند یا حتی ارزان تر هستند.. 

در این مرحله چند مگابایت در ثانیه معامله می کنید ، اما در این سطح عملکرد ، تفاوت چندانی نخواهد داشت. ویژگی ها ، کیفیت ساخت و قیمت باعث شده Seagate Backup Plus Portable قابل حمل باشد. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی Seagate Backup Plus Portable ما کسب کنید.

عناصر دیجیتال وسترن

وسترن دیجیتال عناصر به هسته اصلی هارد تبدیل می شود. این دیسک است که بر عملکرد یا ویژگی های آن متمرکز نشده بلکه ظرفیت خام است. اگرچه این مقایسه با گزینه های برتر ما ایده آل نیست ، اما باید Elements را در نظر بگیرید ، به خصوص اگر می خواهید یک درایو قابل حمل.

غربی-دیجیتال-عناصر-1

در مقایسه با مثلاً SanDisk Extreme Portable ، کیفیت ساخت شوخی است. با این حال ، هنگامی که در برابر سایر درایوهای بیرونی جعبه سیاه قرار داده شده ، بسیار خوب است (بررسی SanDisk Extreme Portable Portable ما را بخوانید). 

کفپوش پلاستیکی با پلاستیک سنگین تری تقویت شده است ، چهار لنت لاستیکی در قسمت زیر وجود دارد تا در برابر لرزش محافظت کند و درایو برخلاف ADATA SD600 خمشی را نشان نمی دهد (بخوانید نظر ADATA SD600 ما را بخوانید). 

بالاترین ظرفیتی که عناصر در آن موجود است 4TB است. ظرفیت در اینجا مهم است زیرا این عناصر واقعاً در جدول قرار دارند. 

ویژگی های دیده شده با Western Digital My Book مانند نرم افزار پشتیبان گیری و محافظت از رمز عبور را از دست نمی دهید. اگر در بازار این ویژگی ها هستید ، بهتر است با یک پاسپورت My Digital Digital بهتر باشید

سادگی یک درایو Elements جذاب است. این سیستم عامل با ویندوز خارج از سیستم است ، و به یک اصلاح ساده با macOS نیاز دارد (نحوه تهیه قالب راهنمای هارد اکسترنال ما را بخوانید). تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که کابل USB موجود را برای انتقال پرونده های خود وصل کنید.

دلایل دیگر ما عناصر دیجیتال وستن را دوست داریم

Western Digital Elements وقتی یک محرکه ای است که روی اصول اولیه ذخیره سازی متمرکز شده است ، عملکردی عالی نخواهد بود. با این حال ، مانند خواهر و برادر بزرگتر آن ، Western Digital My Book ، توجه ویژه ای به پشتیبان گیری دارد. 

آزمایش ما سرعت خواندن پی در پی 131.3 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن متوالی 127.4 مگابایت در ثانیه را تولید کرد که در مقایسه با گزینه های دیگر ما چشمگیر نیست. با این حال ، عملکرد تصادفی آینه من کتاب است. ما به خواندن تصادفی 0.55 مگابایت در ثانیه و نوشتن تصادفی 10.11 MB / s اشاره کردیم. 

این بدان معنی است که نوشتن داده های جدید روی دیسک بسیار سریعتر از خواندن داده از آن خواهد بود. نتایج تصادفی ما از یک تست است که در عمق صف هشت ، با هشت موضوع به طور همزمان نشان می دهد ، که نشان می دهد یک ویندوز دیجیتالی Western می تواند همزمان همزمان چندین کار را انجام دهد. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی Western Digital Elements کسب کنید.

اصول اولیه توشیبا کانویو

نمی توان از اصول اولیه توشیبا Canvio نادیده گرفت. برخلاف گزینه های فوق ، خوب ساخته نشده است ، هیچ ویژگی ای ندارد و از نظر چشمی نیز چندان ساده نیست. با این حال ، با وجود تمام علائمی که به پایین نشان می دهد ، Canvio Basics یک محرک چشمگیر است. این محصول عملکرد مطلوب را در حالی که ارزان تر از رقابت است ارائه می دهد.

toshiba-canvio-basic-1

بیایید با کیفیت ساخت شروع کنیم. با کمال تعجب ، توشیبا از کفپوش پلاستیکی استفاده می کند ، اما شفاف تر از Western Digital Elements و Seagate Backup Plus Portable است. به نظر می رسد توشیبا می داند که چقدر شکننده است. به جای حمل درایو در جعبه پلاستیکی قالب دار ، آن را با یک نگهدارنده حباب محکم بسته بندی می کنید ، مانند بسته بندی هارد دیسک های استاندارد. 

این یک درایو قابل حمل است ، اما نه یکی از مواردی که باید بیش از حد با شما در حرکت باشد. رها کردن آن چند بار احتمالاً آن را بی فایده خواهد کرد ، بنابراین حتما با احتیاط رفتار کنید. با این وجود ، وقتی قیمت در نظر گرفته می شود ، می توان به کیفیت ساخت نگاه کرد. 

مقدمات Canvio با قیمت 4TB بسته به جایی که آن را از آنجا خریداری می کنید ، حدود 90 دلار قیمت دارد ، که این یک دزدی است. اگرچه رومیزی Seagate Expansion Desktop 10 دلار یا حتی ارزانتر است ، اما قابلیت حمل آنرا Canvio Basics ارائه نمی دهد. دسک تاپ گسترش نیز عملکردی ندارد.

سایر دلایل ما اصول اولیه Canvio توشیبا را دوست داریم

به نظر می رسد که مبانی Canvio فقط نسخه Toshiba از وسترن دیجیتال است ، و اگرچه این از نظر کیفیت و ویژگی های ساخت صحیح است ، اما از نظر عملکرد صحیح نیست. اصول اولیه Canvio کف را با سایر HDD های خارجی پاک می کند و سرعت پی در پی را نزدیک به 150 مگابایت در ثانیه نشان می دهد.

این عملکرد مطابق با Desktop Desktop است. هارددیسک های خارجی با فاکتور کامل فرم معمولاً عملکرد بهتری دارند ، زیرا فضای بیشتری در داخل درایو وجود دارد که سر خواندن و نوشتن را به حرکت درآورد و به طور کلی کمتر پلاتتر. این واقعیت که مبانی Canvio می تواند به آن سطوح برسد – و با قیمت مناسب – باورنکردنی است. 

با این حال ، عملکرد تصادفی عالی نیست. اصول اولیه Toshiba Canvio در تلاش برای تولید 5 مگابایت در ثانیه نوشتن تصادفی در تست ما با استفاده از عمق صف هشت و هشت موضوع بود. آزمایش های تک رشته ای ، نتایج بسیار بهتری در حدود 7 مگابایت در ثانیه حاصل کردند. شما می توانید اطلاعات بیشتری از نتایج آزمون ما را در بررسی اصول اولیه توشیبا Canvio مشاهده کنید.

افکار نهایی

اگر در حال خرید هارد اکسترنال 4TB با هدف تهیه نسخه پشتیبان هستید ، ضرب و شتم کتاب Western Western My Book سخت است. این لیست طولانی از ویژگی ها ، ظرفیت بالا و سرعت عالی را با قیمت مناسب ارائه می دهد. گفته می شود گزینه های دیگری نیز وجود دارد. 

Expansion Desktop سرعت زیادی را پایین می آورد ، اما آن را با برچسب قیمت پایین تر جبران می کند. علاوه بر این ، Backup Plus Portable بسیار کندتر است اما به راحتی قابلیت حمل را ارائه می دهد. اگر هیچ یک از گزینه های فوق مانند بازی شما به نظر نمی رسد ، حتما سایر بررسی های هارد اکسترنال ما را بخوانید. 

از چه هارد اکسترنال 4TB استفاده می کنید؟ چرا آن را انتخاب کردید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map