بهترین هارد اکسترنال 2TB برای سال 2020

هنگام انتخاب یک هارد اکسترنال ، باید ظرفیت را در نظر بگیرید. هزینه بیش از اندازه در فضای ذخیره سازی که هرگز از آن استفاده نخواهید کرد ، سرگرم کننده است و فهمیدن اینکه بعد از گذشت چند ماه به ظرفیت بیشتری نیاز دارید ، آزار دهنده است. 


برای اکثر افراد ، یک هارد اکسترنال 2TB را پیشنهاد می کنیم ، در حالی که برای چند پرونده اضافی مناسب است ، برای تهیه نسخه پشتیبان از آن استفاده کنید.. 

در این راهنمای بهترین هارد اکسترنال 2TB ، قصد داریم موارد دلخواه خود را به شما نشان دهیم ، و از بهترین راهنمای هارد اکسترنال خود خارج شوید. ما پنج گزینه برای انتخاب داریم که هر کدام چیزی منحصر به فرد را ارائه می دهند. با این حال ، قبل از اینکه به گزینه های خود برویم ، نحوه عملکرد آنها را بررسی می کنیم. 

بهترین هارد اکسترنال 2TB 2020

انتخاب بهترین هارد اکسترنال 2TB

انتخاب بهترین هارد اکسترنال 2TB یک فرایند مشابه با نحوه انتخاب بهترین هارد اکسترنال 1TB ما بود. در 2TB ، فضای کافی برای ذخیره پرونده های اضافی که در لپ تاپ شما سرریز هستند ، یا فقط برای بخش بندی انواع خاصی از رسانه وجود دارد. با این حال ، ظرفیت بهتری برای تهیه پشتیبان کامل از سیستم مناسب نیست. 

همانطور که مشاهده کرده ایم که از خدمات پشتیبان گیری آنلاین نامحدود ، مانند Backblaze (بررسی Backblaze ما بخوانید) ، شما اغلب داده های بسیار بیشتری از آنچه انتظار دارید در طول چند سال انتظار داشته باشد ، به دست می آورید. البته بستگی به مورد استفاده شما دارد ، اما اگر شما یک نرم افزار مشتاق نرم افزار یا نرم افزار نیستید ، 2TB قصد ندارد آن را برای تهیه نسخه پشتیبان سیستم کاهش دهد. 

به علاوه ، 2T حد اکثر ذخیره سازی درایوهای حالت جامد است. اگر غافل باشید ، SSD ها بسیار بهتر از هارد دیسک های سنتی عمل می کنند. از آنجا که ما فقط در این راهنما روی تهیه نسخه پشتیبان تمرکز نمی کنیم ، SSD های مورد علاقه ما را شامل می شود و از بهترین راهنمای هارد اکسترنال SSD ما استفاده می کند. اگرچه گران قیمت است ، SSD ها هنگام استفاده از عملکرد ، به مراتب خرج می کنند. 

در خارج از انتخاب بین ذخیره سازی گسترده و تهیه نسخه پشتیبان ، ما همچنین عواملی را که باعث می شود هرگونه هارد اکسترنال مورد توجه شما واقع شود ، در نظر گرفتیم. این شامل کیفیت ساخت ، سرعت کلی و قابلیت اطمینان ، گارانتی شامل و ویژگی هایی مانند رمزگذاری سخت افزار است. 

اندازه 2TB جایی است که راه حلهای قابل حمل و دسک تاپ با هم ملاقات می کنند. اگرچه فضای کافی برای کسانی که دائما بارگیری فایل ها را ندارند ، می تواند یک راه حل پشتیبان گیری باشد اگر از نرم افزاری که دارید راضی باشید. 

از آنجا که میانه بین این دو ، 2TB معمولاً بهترین ظرفیت برای اکثر افراد است. درایو شما انتخاب می کنید ، به آنچه شما با آن انجام می دهید بستگی دارد.

بهترین هارد اکسترنال 2TB: Samsung T5

سامسونگ T5 یک هارد اکسترنال خارجی است. این رقابت در بهترین هارد اکسترنال ما برای راهنمای مک و همچنین در سریعترین راهنمای هارد اکسترنال ما کم شد. از نظر عملکرد تا کیفیت ساخت تا ویژگی های دیگر ، سامسونگ T5 همه آن را ارائه می دهد ، و این یک انتخاب عالی برای درایو 2TB است. 

samsung-t5-1

اگرچه مدل های 1TB و 2TB تفاوت چندانی با قیمت هر گیگابایت ندارند ، به این معنی نیست که ظرفیت بزرگتر معامله بدی است. 2TB سامسونگ T5 با هزینه کمتر از 300 دلار ، هنوز هم گران است ، اما ارزان تر از برخی رقبای SSD آن ، مانند G-Technology G-Drive SSD S ، است که ما در یک دقیقه با آنها لمس خواهیم کرد.. 

شما حداقل از نظر کارایی هم برای پول خود درآمد زیادی کسب می کنید. درایو خود چیز زیادی نیست ، که در این حالت چیز خوبی است. كوچك است ، تنها 57.3 میلی متر در 74 میلی متر – كوچكتر از كارت ویزیت – و وزن آن بیش از 51 گرم است. نمای بیرونی تک رنگ – جت مشکی ، در مورد مدل 2TB – درایو را نیز تعارف می کند. 

این محفظه کاملاً فلزی است و فقط درپوش پلاستیکی پلاگین USB-C و اطلاعات درایو شکسته شده است. اگرچه به اندازه LaCie Rugged Mini سفت و سخت نیست (بررسی LaCie Rugged Mini ما را بخوانید) ، سامسونگ T5 می تواند چند قطره را برطرف کند. فضای داخلی حالت جامد به معنای آن است که شما در صورت ریزش ، لازم نیست نگران از بین رفتن اطلاعات باشید.

دلایلی دیگر که ما Samsung T5 را دوست داریم

کیفیت ساخت و قیمت امتیاز بالایی برای سامسونگ T5 است ، اما به سرعت از عملکرد آن تحت الشعاع قرار می گیرند. این سریعترین هارد اکسترنال است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم ، سرعت خواندن و نوشتن پی در پی را نشان می دهد و بیش از 500 مگابایت در ثانیه است ، و به طور تصادفی نزدیک به 200 مگابیت در ثانیه می خواند و می نویسد. 

اگرچه شما می توانید عملکرد بهتر از چیزی مانند سامسونگ X5 کسب کنید ، T5 در لیگ خود با قیمت خود قرار دارد.

علاوه بر نرخ انتقال عالی ، T5 همراه با برخی از سامسونگ T5 است که از هارد اکسترنالی دیده ایم. هنگامی که برای اولین بار به آن وصل شدید ، درایو از شما خواسته می شود که نرم افزار مدیریت سامسونگ را نصب کنید. در آنجا می توانید به روزرسانی های سیستم عامل را بررسی کرده و رمزگذاری سخت افزار را درگیر کنید (توضیحات رمزگذاری ما را بخوانید). 

این ویژگی با نام “حالت امنیتی” داده شما را با استفاده از AES-256 تقلا می کند ، فقط به شما امکان می دهد آنرا با گذرواژه ای که تنظیم کرده اید از حالت جدا کردن آن استفاده کنید. این نرم افزار کار دیگری انجام نمی دهد ، اما رمزگذاری برای ما کافی است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چرا ما نرم افزار و درایو را در بررسی سامسونگ T5 ما دوست داریم ، بیشتر بدانید. 

SanDisk Extreme Portable

SanDisk Extreme Portable حتی از سامسونگ T5 نیز کوچکتر است و وزن آن کمتر از 39 گرم و 96 میلی متر آن 49 میلی متر است. منظور این است که به هر کجا که بروید بروید ، با یک سوراخ مناسب برای پرتاب درایو روی کارابین و گرد و غبار کامل و مقاومت در برابر آب. 

sandisk-extreme-قابل حمل-1

درایو IP55 برای آب و گرد و غبار است. اگر غافل باشید ، استاندارد IP Code توسط کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک تهیه شده است. شماره اول مربوط به محافظت در برابر گرد و غبار و دومین با حفاظت از آب است. برای گرد و غبار ، استاندارد IP تا شش و برای آب نیز تا هشت می رسد. از نظر فنی ، امتیاز 9K برای آب وجود دارد ، اما دیدن آن بسیار نادر است. برای Extreme Portable ، این بدان معنی است که از گرد و غبار مضر محافظت می شود ، اما از ورود گرد و غبار به طور کامل جلوگیری نمی شود. تماس با گرد و غبار مضر خوب است و نباید در عملکرد درایو دخالت کند ، اما مقدار کافی از آن باعث می شود درایو بی فایده شود. 

حفاظت از آب چشمگیرتر است. Extreme Portable را نمی توان به طور کامل غوطه ور کرد ، اما می تواند جت های آب را با نازل 6.3 میلی متر (حدود یک چهارم اینچ) برای حداقل 15 دقیقه کنترل کند. به طور کلی ، Extreme Portable می تواند اکثر محیط های خشن را اداره کند ، حتی اگر نتواند به طور کامل در آب فرو رود.  

دلایل دیگری که ما از SanDisk Extreme Portable دوست داریم

SanDisk Extreme Portable همانند سامسونگ T5 عملکردی ندارد ، اما نزدیک است. سرعت خواندن پی در پی با 564.8 مگابایت در ثانیه مشابه بود ، اما سرعت نوشتن متوالی افت 20 مگابایت در ثانیه را متحمل شد. خواندن و نوشتن های تصادفی نیز تقریباً 20 مگابایت در ثانیه کندتر بود. حتی با این وجود ، Extreme Portable هر نوع هارددیسک خارجی را شرمنده می کند. 

ویژگی های عاقلانه ، Extreme Portable نیز کمی عقب تر از T5 است. SanDisk شامل نسخه آرشیو SecureAccess است که یک ابزار رمزگذاری است که داده های شما را با AES-128 ایمن می کند. 

AES-128 از کلید بزرگتر نسبت به AES-256 استفاده می کند ، که باید آن را از امنیت کمتری برخوردار کند. با این حال ، در عمل ، اختلاف بین AES-128 و AES-256 حداقل است. 

در کل ، SanDisk Extreme Portable نسبت به T5 فشرده تر است و می تواند عناصر را بهتر مدیریت کند ، اما در سرعت و ویژگی های مختلف معامله می شود. با این وجود ، این یکی از بهترین SSD های خارجی در اطراف است. اگر علاقه مند هستید ، حتماً نظر ما را در SanDisk Extreme Portable بخوانید. 

G-Technology G-Drive SSD موبایل

G-Technology G-Drive Mobile SSD جایی است که SanDisk Extreme Portable و Samsung T5 با یکدیگر ملاقات می کنند. این محصول از کیفیت ساخت حتی بهتری برخوردار است و از نظر عملکرد می تواند با استفاده از T5 به انگشتان پا برود. با این حال ، حجم درایو می تواند هم به Extreme Portable و هم T5 متناسب باشد ، و از برچسب قیمت بالاتری نیز برخوردار است.. 

g-drive-mobile-1

با این وجود ، SSD موبایل G-Drive چشمگیر است. این IP67 برای حفاظت از گرد و غبار و آب است. در مورد گرد و غبار ، این بدان معناست که درایو کاملاً محافظت شده برای گرد و غبار مضر ، مهم نیست که در چه مکانی قرار گیرد. حفاظت از آب در مقیاس زیاد نیست ، اما بهتر از Extreme Portable است. G-Drive Mobile SSD را می توان تا 30 دقیقه درون یک متر آب فرو برد. 

با یک اندازه مطابقت دارد ، هر چند. در 50 میلی متر در 95 میلی متر ، G-Drive Mobile SSD بزرگتر است و وزن آن بیش از دو برابر سامسونگ T5 است. به گفته این ، اندازه و وزن سامسونگ T5 و SanDisk Extreme Portable به حدی کم است که کمی اضافی شما را برنمی گرداند. 

موضوع مورد توجه بیشتر قیمت است. اگرچه G-Drive SSD SSD بسیار گران تر از T5 یا Extreme Portable است ، اما بسته به جایی که آن را خریداری می کنید ، با این وجود 60 تا 100 دلار بیشتر بر روی مدل 2TB اجرا می کنید. حتی با این وجود ، شما می پردازید به حفاظت که T5 و Extreme Portable ارائه نمی دهند.

دلایلی دیگر که ما S-Mobile G-Drive G-Technology را دوست داریم

از نظر عملکرد عملکردی ، G-Drive Mobile SSD بسیار نزدیک به T5 است. ما به سرعت خواندن و نوشتن پی در پی در 5 مگابایت در ثانیه از T5 اشاره کردیم ، به ترتیب 562.8 مگابایت در ثانیه و 515.6 مگابایت در ثانیه. خواندن و نوشتن های تصادفی نیز جامد بودند که سرعت خواندن تصادفی بالاتر از T5 بود. سرعت نوشتن تصادفی حدود 20 مگابایت در ثانیه کندتر بود. 

این عملکرد با کمال تعجب همراه است ، با توجه به اینکه درایو داخل G-Drive Mobile SSD یک درجه داخلی مصرف کننده داخلی M.2 SSD است. در اصل ، شما در حال خرید یک محفظه USB 3.1 هستید که می تواند ضرب و شتم را به همراه داشته باشد ، در حالی که SanDisk X600 درون آن سیلی خورده است. این چیز بدی نیست و به تابلوی قیمت بالا کمک می کند تا مفهوم بیشتری پیدا کند. 

نسخه M.2 به خودی خود حدود 320 دلار هزینه دارد ، به همین دلیل 40 دلار برای محصور حق بیمه مانند یک سرقت به نظر می رسد. شما در نهایت هزینه بیشتری با G-Technology G-Drive Mobile SSD خواهید داشت تا برخی از رقابت های آن ، اما هزینه اضافی آن پرداخت می شود. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی G-Drive G-Drive Mobile SSD ما بیاموزید. 

Seagate Backup Plus قابل حمل

Seagate Backup Plus Portable نسخه تصفیه شده تر Seagate Portable است (بررسی Seagate Portable ما را بخوانید). سرعت تاول را تحویل نمی دهد ، اما به قیمت درخواستی نیازی نیست. با استفاده از Backup Plus Portable ، ظرفیت مهمتر از سرعت است ، و برای آن ، انتخابی عالی است. 

seagate-backup-plus-قابل حمل-1

در Backup Plus Portable تغییرات مختلفی وجود دارد که هر یک ویژگی کمی متفاوت دارند. در 2TB ، شما بین دو مدل انتخاب کنید: Slim و Ultra Touch. نسخه باریک چیز خارج از بودن چیز خاصی نیست ، خوب ، باریک. بدن باریک تر آن را نسبت به مدل های 3TB و 4TB قابل حمل تر می کند ، اما در کل همان درایو است. 

نسخه Ultra Touch گران تر است ، اما از ویژگی های بیشتری نیز برخوردار است. برخلاف نسخه Slim و معمولی ، نسخه Ultra Touch با USB-C کار می کند. از USB 3.1 استفاده نمی کند ، اما هنوز هم می توانید آن را به درگاه USB-C وصل کنید. علاوه بر این ، با رمزگذاری سخت افزاری همراه است که با وجود اینکه محدودتر از نرم افزار سامسونگ است ، قابل مشاهده است.

مهم نیست که کدام نسخه را انتخاب کنید ، مجموعه ای از رنگ ها را در اختیار دارید ، هرکدام دارای یک پارچه بافته شده هستند. اگرچه ما جزئی از عملکرد هستیم ، زیبایی شناسی هنوز اهمیت دارد و Backup Plus Portable این موضوع را درک می کند.

دلایل دیگری که ما از Seagate Backup Plus قابل حمل دوست داریم

Seagate Backup Plus Portable یک درایو متعادل از طریق و از طریق آن است. قیمت آن تقاضا نیست ، کیفیت ساخت بسیار عالی است و عملکرد مناسبی دارد. با این حال ، انتظارات بعد از جستجوی سه SSD را می توان کم کرد. 

تقریباً به همان درایوها عمل نمی کند ، با سرعت خواندن و نوشتن پی در پی در حدود 130 مگابیت در ثانیه و به طور تصادفی حدود 1.5 مگابایت در ثانیه می خواند و می نویسد. عملکرد عالی نیست ، اما بد نیست. 

به جای تمرکز روی یک جنبه خاص از ذخیره سازی ، مانند کتاب Western Digital My Book (مطالعه کتاب My Western Western Digital Book ما) را بخوانید ، Backup Plus Portable در تمام سناریوها بسیار مناسب است. 

این توسط ویژگی های آن ساخته شده است ، که به صورت Seagate Toolkit آمده است. جعبه ابزار به شما امکان می دهد از یک درایو موجود در برنامه ای که انتخاب کرده اید از نسخه پشتیبان تهیه یا آینه کاری کنید. اگرچه برنامه های تهیه نسخه پشتیبان رایج است (برای مثال ، بررسی ADATA SD600 ما را بخوانید) ، آنها به ندرت این ویژگی کامل هستند.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ابزار ابزار را در بررسی Seagate Backup Plus Portable ما کسب کنید.

اصول اولیه توشیبا کانویو

مبانی Toshiba Canvio فقط همین است: اساسی. علی رغم اینکه تقریباً از هر نظر بی تأثیر است ، اما به خصوص با توجه به قیمت بسیار سریع تکان دهنده است. اگرچه نمی تواند با امثال سامسونگ یا G-Technology به رقابت بپردازد ، Toshiba Canvio Basics در مقایسه با سایر هارد اکسترنال های جعبه سیاه جعبه خود را دارد و این کار را با قیمت عالی انجام می دهد. 

toshiba-canvio-basic-1

حداکثر 4 ترابایت در دسترس است ، اما مدل 2TB بهترین قیمت را برای هر گیگابایت نشان می دهد. در زمان نوشتن ، هزینه ای در حدود سه سنت برای هر گیگ در آمازون وجود دارد که باورنکردنی است. در مقایسه با مدل 1TB ، مقدار مشخص است. این تنها 15 دلار گرانتر است در حالی که دو برابر مقدار ذخیره را نیز فراهم می کند. 

عملکرد ، جایی است که درایو متمایز است ، اگرچه ، با وجود همه چیز در برابر آن کار می کند. Canvio Basics یک هارددیسک سنتی است که داده ها را از طریق USB 3.0 منتقل می کند. علاوه بر این ، فقط از SATA-300 استفاده می کند و نقاط مختلف تنگنا را در سراسر زنجیره فراهم می کند.

با وجود این ، این نرم افزار توانست عملکرد متوالی بالاتر از 150 مگابیت در ثانیه را ارائه دهد ، هرچند که در عملکرد تصادفی ضربه ای به همراه داشت. خواندن تصادفی بسیار بدتر از Backup Plus Portable بود ، اما نوشتن تصادفی بسیار بهتر بود. 

مانند وسایل Digital Digital Elements ، Canvio Basics یک ویژگی خاص در سرعت را به خود اختصاص می دهد که بسته به مورد استفاده شما ، می تواند یک چیز خوب باشد (بررسی وسترن المان های دیجیتال غربی ما را بخوانید). 

سایر دلایل ما اصول اولیه Canvio توشیبا را دوست داریم

برای قیمت ، شما فضای ذخیره سازی را در مبانی Toshiba Canvio Basics خریداری می کنید ، و این همان است. شما هیچ برنامه پشتیبان گیری یا رمزگذاری سخت افزاری را با آن دریافت نمی کنید. در عوض ، با از بین بردن ویژگی های دیده شده با درایوهای Seagate و Western Digital ، چند استخوان را ذخیره می کنید. 

با این حال ، برای قیمت ، یک درایو Toshiba Canvio Basics بسیار مناسب است ، به خصوص در 2TB. اگر به دنبال ظرفیت زیادی برای پول بسیار کمی هستید ، این محرک شماست. فقط در مورد کاستی های آن هشدار داده می شود. می توانید اطلاعات بیشتری را در بخش بررسی اصول Toshiba Canvio کسب کنید.

افکار نهایی

بهترین تلویزیون خارجی 1TB خارجی: سامسونگ T5 علی رغم اینکه قیمت بسیار خوبی دارد ، یک هارد اکسترنال است که بسیار چشمگیر است. در 2TB فضای کافی برای ذخیره سازی و سرعت تاول را در اختیار شما قرار می دهد و آن را به بهترین دیسک سخت 2TB خارجی تبدیل می کند.. 

این گفت ، گزینه های دیگر ما نباید نادیده گرفته شوند. G-Technology G-Drive SSD محافظت بیشتری را با قیمت بالاتر فراهم می کند ، و الگوی محصول = “پیوند” id = 36063 متن = “Backup Plus Portable”] طراحی فوق العاده ای را ارائه می دهد ، هرچند سرعت کندتر.. 

به طور کلی ، درایو انتخابی شما بستگی به مورد استفاده شما دارد. اگر علاقه مند به تماشای فیلم های 4K یا بازی کردن هستید ، SSD ها به خوبی در خدمت شما خواهند بود. با این وجود ، اگر فقط می خواهید کارهایی را انجام داده و یا فضای ذخیره خود را گسترش دهید ، یکی از هارددیسک ها در هزینه شما پس انداز می کند. اگر چیزی را که در بالا دوست دارید پیدا نکردید ، حتما بررسی های هارد اکسترنال دیگر ما را بخوانید. 

از چه هارد اکسترنال 2TB استفاده می کنید؟ چرا آن را انتخاب کردید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map