بهترین هارد اکسترنال 2020: بهترین حافظه سخت افزار ما

در چند سال گذشته ، هارد دیسک ارزان تر شده اند. هارد دیسک های مکانیکی به اوج کارایی خود رسیده اند و ذخیره سازی فلش ارزان تر شده است و به این معنی است که هم اکنون می توانید سریع ، ارزان ، چند ترابایت ذخیره سازی خارجی را به قیمت ارزان دریافت کنید. در این راهنمای بهترین هارد اکسترنال ، قصد داریم موارد دلخواه خود را به نمایش بگذاریم.


این یک چالش است ، زیرا هارد دیسک خارجی که بهترین راه حل برای شما است ، عمدتاً مبتنی بر چیزی است که شما از آن استفاده می کنید. در طول این راهنما ، ما می خواهیم سه انتخاب برتر خود را در چهار دسته ارائه دهیم: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سرعت و عملکرد و ضمانت و پشتیبانی. در پایان ، ما به طور کلی انتخاب اصلی ما ، و همچنین موارد مورد علاقه ما برای Xbox One و PlayStation 4. را می دهیم. اگر دوست دارید می توانید از نمودار مقایسه ما پرش کنید.

بهترین دیسک سخت خارجی

سامسونگ T5

ما آخرین و بزرگترین هارد اکسترنال را آزمایش کرده ایم و سامسونگ T5 بهترین برای اکثر افراد است. سریع ، قابل حمل و بسیار با دوام است. بررسی سامسونگ T5samsung-t5-1$ 249.99 $ 179.97صرفه جویی 70.02 دلار (28٪) نمایش نظرات خرید در Amazon$ 184.99(77 بررسی) خرید در والمارت$ 199.99(843 بررسی) خرید در بهترین خرید

انواع هارد اکسترنال

قبل از ورود به گزینه های ما ، مهم است که در مورد انواع مختلف درایوهای خارجی صحبت کنیم. عواملی مانند اندازه ، سرعت و رابط متغیرهای جدا نیستند. آنها اغلب توسط خود درایو تعیین می شوند. درست همانطور که دیسک های فلاپی و هارد دیسک ها عملکرد مشابهی را به روش های مختلفی انجام می دهند ، هارد دیسک ها و درایوهای حالت جامد نیز همین کار را انجام می دهند.

HDD

رایج ترین هارد دیسک شما با آن روبرو می شوید HDD است. در رده بندی هارد اکسترنال ما به این نوع دیسک “چرخش” گفته می شود. به این دلیل است که داده هایی که شما در آن ذخیره می کنید از مجموعه ای از پلاترهای دیسک مانند که درون محفظه قرار دارند نوشته و خوانده شده است..

این دیسک ها به دور خود می چرخند و یک سر سوزن داده ها را از نقاط مختلف روی دیسک می خواند. اگرچه همان فناوری نیست ، یک راه خوب برای فکر کردن در مورد یک دیسک سخت در حال چرخش مانند رکورد وینیل است. سر خواندن و نوشتن می توانند به نقاط مختلف روی دیسک پرش کرده و داده هایی را که در آن ذخیره شده اند بخوانند یا داده های جدیدی را برای آن بنویسند.

این رویکرد برای ذخیره سازی یک روند صعودی دارد: ارزان است. درایوهای چرخش حدود ده ها سال است که از زیر چهار مگابایت در سال 1957 به 16 ترابایت در سال 2019 منتقل شده اند. این نوآوری باعث شده است كه درایوهای با افزایش ظرفیت ارزان تر و كوچك تر شوند ، كه برای دیسک های خارجی ایده آل است..

به گفته این ، فناوری مورخ دارای حواشی خشن است. سرعت یکی از نگرانی های مهم در مورد چرخش دیسک ها است ، زیرا برای یافتن داده های روی دیسک زمان لازم است. طول عمر نگرانی دیگری است. دیسکهای نخ ریسی در داخل حساس هستند و این واقعیت که در حال چرخش هستند لرزشهایی را ایجاد می کند. با گذشت زمان ، این ارتعاشات باعث می شود درایو کندتر شود و در نهایت باعث خرابی آن شود.

این مساله را هم نمی توان از آسیب دیدن درایو غافل کرد. اگرچه هارد دیسک های خارجی معمولاً در یک محفظه سنگین قرار می گیرند ، چند قطره در زاویه مناسب می تواند آنها را غیر قابل استفاده کند. با این حساب ، برای بدست آوردن فضای ذخیره سازی کم برای پول کم ، هارددیسک های خارجی بهترین شرط بندی شما هستند.

SSD

SSD های مدرن بسیار مدرن تر هستند. این دستگاه ها به جای استفاده از دیسک چرخش ، از ماژول های حافظه استفاده می کنند ، جایی که داده ها ذخیره شده اند. داده هایی که برای درایو می نویسید بدون وارد کردن قطعات در ماژول حافظه کاشته می شود ، به همین دلیل آن را “درایو حالت جامد” می نامند. 

به دلیل ماهیت غیر مکانیکی یک SSD پیشرفت های زیادی در مورد دیسک ریسندگی سنتی وجود دارد. از همه مهمتر ، نرخ نقل و انتقالات بهبود می یابد. اگرچه نوشتن پرونده های بزرگ به SSD در مقایسه با HDD می تواند نتایج مشابهی را به وجود آورد ، اما ذخیره سازی جامد این مزیت را دارد که می توانید به سرعت در چندین مکان روی ماژول های حافظه بنویسید.. 

به این دلیل است که سر جسمی وجود ندارد که باید حرکت کند. اگر یک HDD نیاز به خواندن اطلاعات مربوط به پلاتتر یک و پلاتتر چهار داشته باشد ، زمان لازم است تا سر به هر دو مکان منتقل شود. با داشتن SSD می توان آن مکان ها را به سرعت پیدا کرد زیرا جریان الکتریکی تنها چیزی است که باید به آن سفر کند.

سرعت به دلیل عدم وجود قطعات متحرک ، همچنین سفت بودن ، بهبود می یابد اما طول عمر دارای مشکلاتی است. از آنجا که داده ها به طور مستقیم به ماژول حافظه نوشته شده اند ، نوشتن و حذف داده ها در یک منطقه خاص بارها و بارها باعث فرسودگی آن می شود. خوشبختانه ، این مسئله بیشتر با گزینه های مدرن با فرآیندی به نام تسطیح سایش برطرف شده است. 

بزرگترین مسئله در مورد این گزینه قیمت است. از آنجا که این فناوری جدیدتر است ، تقریباً در هر سناریو ، قیمت یکی از HDD بالاتر است. علاوه بر این ، دسترسی به هارد دیسک های بزرگ در برنامه های مصرف کننده محدود است زیرا SSD های با ظرفیت بالا تا حد زیادی در برنامه های سازمانی متمرکز شده اند.

دلایل استفاده از هارد اکسترنال

تقریباً در همه موارد ، یک هارد اکسترنال گرانتر از یک داخلی است. گرچه این امر برای کسانی که نمی خواهند در رایانه خود حفاری کنند انجام می شود ، دلایل دیگری وجود دارد که گزینه های بیرونی برای مزیت های داخلی سودمند است.

قابلیت حمل

بارزترین مزیت قابل حمل بودن است. هارد دیسک های داخلی در دستگاه شما قفل شده اند ، به این معنی که به داده هایی که در آنجا ذخیره می کنید دسترسی پیدا نمی شود مگر اینکه از یک سرویس ذخیره سازی ابری استفاده کنید ، مانند Sync.com.

هارد دیسک های خارجی این آزادی را به شما می دهند که با یک کابل واحد ، کار را روی دسک تاپ خود انجام دهید. اکثر انتخاب ها به نیروی خارجی احتیاج ندارند ، به این معنی که داده های شما فقط یک اتصال USB یا Thunderbolt نیستند.

عکاسی و فیلمبرداری

در خارج از گرفتن پرونده در حال حرکت ، دیسک های USB و Thunderbolt کاربردهایی برای عکاسان و فیلمبرداران دارند. هنگامی که یک شلیک در محل اتفاق می افتد ، ایجاد یک پایگاه عملی دشوار است و تنها با استفاده از روش ذخیره دوربین شما می توانید به نتایج فاجعه بار منجر شوید. 

یک هارد اکسترنال آن مسئله را حل می کند. این امکان را به شما می دهد تا در طول روز یک لپ تاپ را تنظیم کرده و پرونده های خود را روی درایو رها کنید ، از پشتیبان گیری از پرونده های شما. بعلاوه ، به جای ذخیره داخلی لپ تاپ خود به منبع خارجی رها شوید به این معنی است که می توانید بلافاصله ویرایش را روی یک میزکار شروع کنید.

پشتیبان گیری

در آخر ، این ایده خوبی است که از حافظه قابل حمل برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده کنید. چند دلیل برای آن وجود دارد. ابتدا ، اگر چیزی با رایانه شما پیش آمده اشتباه باشد و باعث شود شما دسترسی به داده های خود را از دست ندهید ، می توانید درایوهای خارجی را به دستگاه دیگری وصل کنید. مهمتر از همه ، این یک برنامه مهم در یک برنامه پشتیبان 3-2-1 است. 

برای روشن بودن ، این بدان معناست که یک راه اندازی خارجی جایگزین مناسبی برای خدمات پشتیبان گیری آنلاین ، مانند Backblaze نیست (بررسی Backblaze ما را بخوانید). در عوض ، این یک مرحله در این فرآیند است. 

تهیه نسخه پشتیبان محلی در هارد اکسترنال و پشتیبان گیری مبتنی بر ابر با یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین ، شما را از هرگونه بلایایی که ممکن است مورد حمله قرار گیرد محافظت می کند ، مهم نیست که در خانه باشد یا در مرکز داده که سرویس پشتیبان گیری آنلاین شما در آن فعالیت دارد.

انتخاب حافظه قابل حمل برای رایانه های شخصی و Mac

اکنون که برخی از اصول اولیه را از دسترس خارج کرده ایم ، می خواهیم به نحوه انتخاب ما بپردازیم. نگرانی اصلی متعادل کردن عواملی است که یک هارد اکسترنال عالی ایجاد می کنند. به عنوان مثال ممکن است یکی از نقل و انتقالات عالی و قیمت بالایی برخوردار باشد ، یا دیگری می تواند یک ارزش عالی اما کیفیت ساخت ضعیف ارائه دهد. 

مهمتر از همه ، ما ارزش را در نظر گرفتیم. گرچه یک اصطلاح مبهم ، ارزش برای ما ، چگونگی توازن عملکرد ، ویژگی ها و قیمت است. این بدان معنی است که Toshiba Canvio Basics که عملکرد بسیار بدتری نسبت به T5 از سامسونگ دارد ، به دلیل نسبت عالی قیمت به عملکرد و کیفیت ساخت مناسب آن ، شانس جنگی دارد.. 

قیمت و عملکرد ساده است ، اما ویژگی های آن کثیف است. وقتی به ویژگی ها می پردازیم ، تقریباً از هر چیزی خوشحال می شویم. این شامل چیزی به اندازه کوچک از جمله کابل های متعدد برای اتصالات مختلف در جعبه یا همان اندازه بزرگتر کردن ابزار پشتیبان و محافظت از رمز عبور با درایو است.. 

خارج از آن ، ما همچنین دوره های پشتیبانی و ضمانت را در نظر گرفتیم. تقریباً تمام هارد درایوهای خارجی دارای ضمانت محدود هستند ، اما از نظر گزینه متفاوت هستند. ما طول گارانتی را در نظر گرفتیم ، استفاده از آن چه آسان بود و شرط اعمال شده به دلیل بند “محدود”.

چگونه ما آزمایش کردیم

ما هر درایو را با استفاده از همان فرآیند آزمایش کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها در یک سطح بازی هستند. این امر با سفارش آن در آمازون آغاز شد ، بنابراین ما نمونه ای از گیلاس را تست نکردیم ، آن را بسته بندی نکردیم و آن را به رایانه وصل کردیم. 

پس از آن ، ما دیسک را از طریق معیارها راندیم ، از طریق بسته بندی و اطلاعات مربوط به ضمانت نامه ها ریختیم و به نوشتن بررسی رسیدیم. با دور زدن نمونه های مرورگر ، ما می توانیم درایوهایی را که از همان مکان دریافت می کنید ، آزمایش کنیم و اطمینان حاصل کنیم که نتایج ما تا حد ممکن با شما مطابقت دارند.

بهترین مقایسه هارد دیسک خارجی

امکانات

همانطور که گفته شد ، این ویژگی ها برای هارد اکسترنال گسترده است. بعضی اوقات ، درایو ممکن است چیز دیگری را شامل نشود. شما آن را وصل کرده و به استفاده از آن می پردازید. گرچه رویکردی مانند آن قابل قبول است ، اما چیزهایی وجود دارد که هنگام رسیدن به ویژگی ها به دنبال آن هستیم. 

از همه مهمتر ، ما به دنبال برنامه هایی هستیم که همراه با درایو مانند ابزار تهیه نسخه پشتیبان ، محافظت از رمز عبور و رمزگذاری ، چند مورد را نام ببریم. خارج از آن ، کیفیت کلی ساخت و مواردی را که در این بخش در این قسمت گنجانده شده است ، در نظر می گیریم.

سامسونگ T5

سامسونگ در هنگام استفاده از T5 هیچ سنگی را بدون استفاده از سوختگی رها نمی کند. در خارج از جعبه ، درایو قرار می گیرید که از کارت ویزیت کوچکتر است ، کابل USB Type-C به USB Type-C و کابل USB-C تا USB-A. هر دو کابل با بند Velcro پیچیده شده به درایو پیچیده شده اند و حمل و نقل آن را آسان می کند. 

راه اندازی samsung-t5

درایو فوق العاده ساخته شده و بسته بندی شده است ، اما آنچه که بیشتر از همه برجسته است ، محافظت در برابر رمز عبور آن است. هنگام راه اندازی درایو ، از شما خواسته می شود تا ابزاری را نصب کنید که بتوانید آن را مدیریت کنید. در آنجا می توانید رمز عبور را تنظیم کنید که در هر بار وصل شدن درایو مورد نیاز خواهد بود. 

علاوه بر این ، از اندروید خارج از جعبه پشتیبانی می کند ، که چند درایو آن را انجام نمی دهند. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی سامسونگ T5 ما کسب کنید.

کتاب من Western Digital

کتاب My Western Western Digital برعکس T5 است. بزرگ و حجیم است ، و روی راه حل پشتیبان دسک تاپ تمرکز دارد. به گفته این ، دسترسی به طیف گسترده ای از ویژگی های Western Digital ، به این معنی است که می تواند به چیزی بزرگتر از یک هارد اکسترنال بزرگ تبدیل شود.

غربی-دیجیتال-کتاب-1

به طور پیش فرض ، می توانید یک رمزعبور تنظیم کنید ، اما هنگامی که به سایر برنامه ها می پردازید ، کتاب من به خودی خود می آید. آنها شامل یک ابزار پشتیبان ، یک ابزار امنیتی و یک ابزار عمومی است که دسته های زیادی را در بر می گیرد. با تعداد زیادی ، می توانید دستگاه خود را رمزگذاری کنید ، تنظیمات ذخیره سازی پیشرفته را با RAID پیکربندی کنید (راهنمای RAID ما را بخوانید) و از درایو خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. 

اطلاعات بیشتری در مورد نقد و بررسی Western Digital My Book ما کسب کنید.

Seagate Backup Plus قابل حمل

Seagate از این نظر منحصر به فرد است که دارای ویژگی های زیادی بدون توجه به درایو خریداری شده است. در خارج از محوطه ، که هزینه اضافی نیز دارد ، Backup Plus Portable به برنامه های مشابه نرم افزاری Seagate Portable دسترسی دارد..

seagate-backup-plus-قابل حمل-1

این ابزارها به صورت Seagate Toolkit آمده اند که می تواند برای تهیه نسخه پشتیبان از رایانه شما یا آینه هارد دیسک موجود استفاده شود. بعلاوه ، هنگام تنظیم درایو از شما خواسته شده است که این کار را انجام دهید ، به این معنی که مجبور نیستید پس از کپی کردن داده ها در آن ، به جستجوی ابزار بروید. 

گرچه فاقد برخی از ویژگی های My Book و T5 است ، اما Backup Plus Portable یک بسته ارزان قیمت ، قابل حمل و دارای قابلیت غنی است. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Seagate Backup Plus Portable ما بخوانید.

قیمت

قیمت برای هارد اکسترنال دشوار است ، نه به این دلیل که هر چیزی فریبنده در جریان است – خدمات میزبانی وب ما را بخوانید تا نمونه ای از آن را ببینید – بلکه به دلیل اینکه باید ظرفیت در نظر گرفته شود. برای این بخش ، ما نه تنها قیمت کلی هر درایو بلکه قیمت هر گیگابایت را نیز در اختیار داریم تا بتوانید درایوهای را با دقت بیشتری مقایسه کنید. 

به علاوه ، نرخ انتقال و سبک درایو باید مورد توجه قرار گیرد. برای مثال ذخیره سازی مبتنی بر فلش همیشه از درایوهای مکانیکی گران تر است ، اما ما نمی خواهیم آنها را از چرخش خارج کنیم. ما در حال بررسی ارزش کلی شما در هر گیگ می باشید ، نه فقط قیمت.

Seagate قابل حمل

به ازای هر گیگابایت ، درایو استاندارد Seagate Portable ارزان قیمت ما آزمایش شده است. با این وجود ، تفاوت آن با سایر درایوهای خارجی جعبه سیاه مانند Toshiba Canvio Basics و WD Elements کمترین است. آنچه تفاوت ایجاد می کند ویژگی هاست. 

Seagate قابل حمل
رتبه ویرایشگر: 1 سل44.99 دلار2 سل55.99 دلار4 سل91.99 دلار8 سل141.99 دلار$ 44.99نمایش نظرات مشاهده در Amazon$ 99.99 $ 55.99صرفه جویی در 44.00 دلار (44٪) نمایش نظرات خرید در Amazon$ 119.99 $ 91.99صرفه جویی 28،00 دلار (23٪) نمایش نظرات خرید در Amazon$ 256.53(333 بررسی) خرید در والمارت$ 141.99نمایش نظرات مشاهده در Amazon

همانند Backup Plus Portable ، می توانید از Seagate Toolkit نیز استفاده کنید ، به این معنی که نسخه پشتیبان تهیه و آینه های درایو بازی منصفانه ای هستند. درایوهای Canvio Basics and Elements از ویژگی هایی برخوردار نیستند ، بنابراین اگرچه Seagate Portable تقریباً از هر نظر شبیه به این درایوها است ، اما ویژگی های آن یک قدم بالاتر از آنها قرار می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد بررسی قابل حمل Seagate ما را بخوانید. 

کتاب من Western Digital

همانطور که گفته شد ، کتاب من یک راه حل پشتیبان با تمرکز بر روی دسکتاپ است ، به این معنی که از ظرفیت های بالایی برخوردار است هرچه فضای ذخیره سازی بالا می رود ، قیمت هر گیگ پایین می رود ، و کتابهای من را به یک ارزش مجنون برای پول تبدیل می کند. اگر همه شما به فضای ذخیره سازی نگران هستید ، هیچ چیز ارزانتر از کتاب من نیست. 

کتاب من Western Digital
رتبه ویرایشگر: 3 سل89،99 دلار4 سل97.50 دلار6 سل129.99 دلار8 سل149.96 دلار10 سل197.00 دلار$ 89.99نمایش نظرات مشاهده در Amazon$ 99.99 $ 89.99صرفه جویی 10.00 دلار (10٪)(668 بررسی) خرید در بهترین خرید$ 97.50نمایش نظرات مشاهده در Amazon118.96 $ 99.99پس انداز 18.97 دلار (16٪)(20 بررسی) در Walmart بخرید$ 119.99 $ 99.99صرفه جویی در 20.00 دلار (17٪)(1680 بررسی) خرید در بهترین خرید$ 129.99نمایش نظرات مشاهده در Amazon$ 159.99 $ 129.99صرفه جویی 30.00 دلار (19٪)(294 بررسی) خرید در بهترین خرید299.99 دلار 149.96صرفه جویی 150.03 دلار (50٪) نمایش نظرات خرید در آمازون$ 209.99 $ 159.99پس انداز 50.00 دلار (24٪)(1029 بررسی) خرید در بهترین خرید299.99 دلار 197.00صرفه جویی در 102.99 دلار (34٪) نمایش نظرات خرید در آمازون$ 289.99(117 بررسی) خرید در بهترین خرید

این بیشتر به دلیل عامل شکل است. بر خلاف انتخاب های دیگر ، کتاب من نمی تواند به راحتی حمل شود ، به ویژه با توجه به اینکه به نیروی خارجی احتیاج دارد. در اصل ، این فقط یک HD 3.5 اینچ در یک محفظه USB 3.0 است که هزینه قابل توجهی را کاهش می دهد. 

SanDisk Extreme Portable

اگرچه از هر گزینه جعبه سیاه در بازار گران تر است ، SanDisk Extreme Portable یکی از SSD ارزان قیمت قابل حمل است. با توجه به اینکه عملکرد تقریباً خوبی دارد و همچنین SSD T5 و G-Technology G-Drive SSD ، در حالیکه کوچکتر و مقاوم در برابر آب هستند حتی بسیار چشمگیرتر است.. 

SanDisk Extreme Portable
رتبه ویرایشگر: 250 گیگابایت72.99 دلار500 گیگابایت89،00 دلار1 ترابایت156.39 دلار2 ترابایت329.99 دلار$ 99.99 $ 72.99صرفه جویی 27،00 دلار (27٪) نمایش نظرات خرید در Amazon$ 109.99 $ 72.99پس انداز 37.00 دلار (34٪)(2 بررسی) در Walmart بخرید$ 99.99(95 بررسی) خرید در بهترین خرید169.99 $ 89.00صرفه جویی 80،99 دلار (48٪) نمایش نظرات خرید در Amazon129.00 $ 89.00پس انداز 40.00 دلار (31٪)(7 بررسی) در Walmart بخرید$ 129.99(671 بررسی) خرید در بهترین خرید$ 156.39نمایش نظرات مشاهده در Amazon$ 261.29(6 بررسی) خرید در والمارت$ 249.99(211 بررسی) خرید در بهترین خرید$ 329.99نمایش نظرات مشاهده در Amazon$ 549.99 $ 446.46صرفه جویی در 103.53 $ (19٪) نمایش نظرات خرید در Walmart$ 449.99(154 بررسی) خرید در بهترین خرید

آنچه در کیفیت ساخت آن ایجاد می کند ، فاقد ویژگی های آن است. این درایو با برنامه ای ارسال می شود که داده های شما را با نام SecureAccess رمزگذاری می کند. گفته می شود ، این یک نسخه “lite” از نرم افزار پرداخت شده است. این یک ابزار مرتب است ، اما محافظت از رمز عبور یا یک ابزار پشتیبان خوب خواهد بود. با وجود این ، این یک ارزش عالی است که می توانید در بررسی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سرعت و عملکرد

ما درایوهای سخت خود را با استفاده از چهار معیار تست می کنیم. دو مورد برای سرعت انتقال و دو مورد دیگر برای بررسی خطاها استفاده می شوند. امیدواریم که بین این چهار نفر ، دیدگاه کاملی درباره نحوه عملکرد دیسک داشته باشیم. 

توجه به این نکته مهم است که توجه نمی کنیم. همانطور که انتظار می رفت ، SSD ها به دلیل نحوه ذخیره داده ها ، HDD ها را از بین می برد. این بدان معنا نیست که یک دیسک ریسندگی سنتی انتخاب بدی است ، به ویژه اگر سعی در پس انداز کردن دارید. 

سامسونگ T5

T5 سریعتر از اکثر درایوهای تست شده در تقریباً در هر دسته بود. توسط G-Drive و SanDisk در خواندن های متوالی و توسط Mobile SSD به صورت تصادفی مورد ضرب و شتم قرار گرفت. گفته می شود ، این سریعتر از نوشتن های متوالی و تصادفی و در هنگام انتقال پوشه 2.3 گیگابایتی ما است.

samsun-t5-crystaldiskmark

در مورد خطاها ، هیچی وجود ندارد. در طول آزمایش ، ما CrystalDiskInfo را برای نظارت بر وضعیت درایو از جمله دما و میزان خطا باز کرده بودیم. حتی در حین اسکن خطای شدید ، درایو خنک و پایدار ماند ، هر چقدر هم که کار کند. 

G-Technology G-Drive SSD موبایل

وقتی بسیاری از معیارهای مورد نظر در نظر گرفته شود ، عملکرد ضعیف می شود. اگرچه اولین انتخاب ما ، T5 ، در بعضی از مقوله ها بهتر از S-Mobile G-Drive Mobile بود ، اما در همه آنها آن را شکست نمی داد. SSD Mobile در خواندن تصادفی و پی در پی سریعتر بود و در مورد انتقال 2.3 گیگابایتی ما عقب ماند. 

g-drive-mobile-crystaldiskmark

اگرچه ما حاشیه خطا را محاسبه نکردیم – ما نویسنده هستیم و نه آمارگرایان – ما در مورد کسری از ثانیه صحبت می کنیم. همه موارد دیگر حسی بود ، یعنی هیچ خطایی بعد از اسکن عمیق ما وجود نداشت. گفته می شود ، وقتی در CrystalDiskInfo بود در مورد درایو چیزی جالب دیدیم. 

آن را به عنوان SanDisk X600 M.2 SSD نشان داد. با توجه به اینکه هر دو متعلق به وسترن دیجیتال هستند ، احتمال زیادی وجود دارد که موبایل SSD فقط یک M.2 X600 در شاسی های ناهموار باشد. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بخش بررسی SSD Mobile G-Drive ما بخوانید. 

SanDisk Extreme Portable

دیسک SanDisk در خوانش های پی در پی ، T5 و G-Drive Mobile SSD را ضرب و شتم کرد ، اما در رده های دیگر عقب افتاد. این گفت ، آن را فقط با کمی عقب افتاد. به عنوان مثال ، T5 با سرعت 160.1 مگابایت بر ثانیه به صورت تصادفی و SanDisk با سرعت 159 مگابیت بر ثانیه ساعت را تنظیم کرد..

ssandisk-extreme-portable-review-crystaldiskmark

جالب اینجاست که عملکرد بسیار متفاوتی نسبت به SSD G-Drive Mobile داشت ، با وجود این که G-Drive Mobile SSD دارای یک SSD SanDisk در داخل است. تفاوت زیاد نیست ، اما به کلی به T5 نزدیکتر بود. به گفته این ، پیشنهاد SanDisk حدود 50 دلار ارزانتر از G-Drive Mobile SSD با 2 ترابایت است ، بنابراین تفاوت اندک در عملکرد چندان مهم نیست..

ضمانت و پشتیبانی

آخرین دور ما روی ضمانت و پشتیبانی تمرکز دارد. بر خلاف بهترین ارائه دهندگان VPN ، که اغلب پشتیبانی فوق العاده ای ارائه می دهند ، تولید کنندگان سخت افزار به شما کمکی می دهند. با این وجود آنها را از قلاب جدا نمی کند. ما به دنبال دیسک هایی هستیم که شرکتهایی داشته باشند که از بالا و خارج از کشور می روند و از طریق خودیاری و تماس مستقیم پشتیبانی می کنند. 

ما همچنین در این بخش به دنبال دوره گارانتی هستیم. علاوه بر مدت زمان طولانی ماندن ، ما شرط ها را در نظر می گیریم و استفاده از آن چقدر آسان است. 

G-Technology G-Drive SSD موبایل

G-Drive Mobile SSD تنها درایو مورد آزمایش ماست که 5 سال ضمانت محدود ارائه می دهد. این تا حدودی برچسب قیمت بالا را توجیه می کند زیرا اکثر SSD های خارجی فقط سه سال ارائه می دهند. بعلاوه ، بسیاری از احکام وجود ندارد. اگر مشکلی که در G-Technology ایجاد شده است ، آن را تعمیر یا به صورت رایگان جایگزین می کنید. 

g-drive-mobile-دانش پایه

از نظر پشتیبانی ، G-Technology یک پایگاه دانش مناسب برای محصولات خود فراهم می کند ، که بندرت در مورد سازندگان خارجی هارد دیسک مشاهده می شود. در آنجا بارگیری ، مشخصات محصول ، سؤالات متداول و راهنماهای راه اندازی را پیدا خواهید کرد. اگر به کمک بیشتری نیاز دارید ، می توانید از طریق نامه الکترونیکی به اطلاعات خود برسید ، اما منابع خودیاری باید کافی باشند. 

سامسونگ T5

سامسونگ درایوهای T5 سه سال ضمانت محدود ارائه می دهد. مانند اکثر ضمانت نامه های محدود ، فقط مسائل مربوط به ساخت درایو را پوشش می دهد. خسارت ناشی از شما ، روند حمل و نقل یا توزیع کننده مورد تقدیر قرار نمی گیرد.

samsung-t5-2

به گفته این ، سامسونگ با طیف گسترده ای از محصولات خود ، برخی از پشتیبانی هایی را که ما دیده ایم ، دارد. اگرچه مستندات پشتیبانی کمی فراتر از آنچه در جعبه دریافت می کنید وجود دارد ، اما سه روش تماسی وجود دارد که اولین بار برای هر سازنده سخت افزاری است که ما دیده ایم. شما می توانید یک تعمیر در منزل برنامه ریزی کنید ، یک ایمیل به تیم فروش ارسال کنید یا با یک نماینده پشتیبانی تماس بگیرید.

Seagate Backup Plus قابل حمل

Seagate Backup Plus Portable و تمام دیسک Seagate برای این ماده از پشتیبانی عالی برخوردار هستند. شما فقط دو سال ضمانت محدود دریافت می کنید ، که منطقی است زیرا این یک درایو ریسندگی ارزان تر است ، اما گزینه های پشتیبانی زیادی وجود دارد. علاوه بر مقالات دانش بنیان ، ابزارهای عیب یابی خودکار و همچنین پشتیبانی از تلفن و ایمیل وجود دارد.

seagate-backup-plus-قابل حمل-2

علاوه بر این ، Seagate اشتراک های Rescue را برای هر چیزی ارائه می دهد. این سرویس مانند یک بیمه نامه برای داده های شما است ، به این معنی که Seagate در صورت خراب شدن اطلاعات شما اقدام به بازگرداندن آن خواهد کرد. با قیمت 14.99 دلار به مدت سه سال ، ما نمی توانیم شکایت کنیم. گفته می شود ، شما باید از یک سرویس پشتیبان آنلاین نیز استفاده کنید.

بهترین هارد اکسترنال

همه چیز در نظر گرفته شده ، سامسونگ T5 بهترین SSD قابل حمل است. این گران است ، اما تمام نقص های موجود در رقبای SSD خارجی خود را برطرف می کند. در ظرفیت های قابل استفاده در دسترس است برخلاف ADATA SD600 ، که فقط تا 512 گیگابایت در دسترس است ، T5 در ظرفیت های 1TB و 2TB مجهز است (بررسی ADATA SD600 ما را بخوانید). 

samsung-t5-1

این ، همراه با نرخ انتقال غیر قابل انعطاف ، باعث می شود T5 بسیار جذاب تر به نظر برسد. با شروع از بیش از 150 دلار ، درایو گران است ، اما شما نمی خواهید چنین چیزی را در چنین بسته کوچک برای چنین چیزی کمتر پیدا کنید. 

به علاوه ، این ویژگی ها عالی هستند. این تنها درایویی است که ما بررسی کردیم که Android را از جعبه پشتیبانی می کند ، از رمز عبور محافظت می کند و دارای کابل هایی برای اتصالات USB Type-C و USB-A است. قابل حمل است ، وزن آن فقط 51 گرم و اندازه آن از کارت ویزیت کوچکتر است.

این بسته کامل است که توسط یک محفظه فلزی ناهموار محافظت می شود و با ضمانت سه ساله سخاوتمندانه پشتیبانی می شود. اگر به دنبال سرعت ، قابلیت حمل و ظرفیت هستید ، T5 ارائه می دهد. 

بهترین دیسک سخت خارجی PS4

هیچ گزینه منحصر به فرد برای PS4 ، خارج از گزینه مارک دار Seagate وجود ندارد. برخلاف Xbox One که در ادامه به آن خواهیم پرداخت ، بازی های PS4 چندان بزرگ نیستند و تأکید بر قابلیت حمل و نقل دارند. اگرچه گزینه های زیادی وجود دارد ، ما قصد داریم فریادهایی را به WD Elements بدهیم. 

غربی-دیجیتال-عناصر-2

این راهنمای اصلی نیست ، اما می توانید در بررسی Western Digital Elements ما ببینید که این یک درایو محکم است ، به خصوص اگر شما می خواهید فضای ارزان برای ارزان باشد. نوع 4TB شما را 100 دلار خجالتی می کند و اگرچه کمی کند باشد ، قیمت هر SSD خارجی را در بازار شرم می کند. 

اگر به دنبال بهبود سرعت هستید و به فکر کاهش ظرفیت نیستید ، SSD قابل حمل مانند G-Drive Mobile SSD یا T5 بازیهای شما را سریعتر بارگیری می کند. برای ظرفیت و قیمت ، ما باید آن را به درایوهای Elements برای PS4 بدهیم. 

بهترین هارد اکسترنال Xbox One

با وصل کردن آن به یکی از درگاه های USB ، می توان از هر درایو با Xbox One استفاده کرد. با وجود این ، برخلاف PS4 ، ظرفیت ذخیره سازی یک نگرانی اساسی است. مایکروسافت از استفاده از بافتهای فشرده نشده لذت می برد ، و عناوین شخص اول را به خود اختصاص می دهد تا 100 گیگابایت یا حتی 200 گیگابایت فضا بگیرد. به همین دلیل ، گزینه ای با ظرفیت بالا و کم هزینه ، مانند Western Digital My Book ایده آل است. 

Xbox One و Xbox One X از PS4 Pro نیز کوچکتر هستند ، بنابراین می توانید فضای جانبی بیشتری را در کنار کنسول بدست آورید. به گفته این ، کتابهای من ویژگی های زیادی دارند که هنگام اتصال به یک کنسول ، یعنی رمزگذاری و تهیه نسخه پشتیبان از آن بی ربط هستند.. 

به علاوه ، به نیروی اضافی احتیاج دارد. اگر فقط به کمی فضای اضافی احتیاج دارید ، یک SSD قابل حمل به شما امکان می دهد بازی ها را سریعتر بارگیری کنید. Xbox One X ، به طور خاص ، به اندازه کافی سریع است ، بنابراین ، اینجا کمتر از نگرانی PS4 Pro. 

افکار نهایی

سامسونگ T5 به عنوان بهترین گزینه ، نه تنها از نظر سرعت و کیفیت ساخت ، بلکه از نظر ابعاد جمع و جور ، پشتیبانی عالی و بسیاری از ویژگی ها نیز در نظر گرفته شده است. به گفته این ، قیمت آن بالا است ، به خصوص برای کسانی که نیازی به سرعت انتقال مجنون ندارند. اگر این شما هستید ، یک درایو Blackbox ساده ، مانند Seagate Portable یا Western Digital Elements ، شگفتی هایی خواهد داشت. 

در پایان ، به نیازهای شما می رسد. اگر علاقه مند به تهیه نسخه پشتیبان از دستگاه خود هستید ، WD My Book مناسب ایده آل خواهد بود. اگر می خواهید ، مثلاً ، از درایو خارجی به عنوان حافظه نهان Adobe Premiere Pro استفاده کنید ، اگرچه ، Samsung T5 بهتر عمل خواهد کرد. 

از کدام هارد اکسترنال استفاده می کنید؟ چرا انتخاب کردی؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

بهترین سؤالات متداول درایو دیسک سخت

نحوه تهیه نسخه پشتیبان از رایانه در هارد اکسترنال

می توانید کامپیوتر خود را به صورت دستی یا با استفاده از نرم افزار از یک هارد اکسترنال تهیه کنید. اگر این کار را به صورت دستی انجام دادید ، پرونده ها و پوشه هایی را که می خواهید برای تهیه نسخه پشتیبان از آن درایو بکشید ، رها کنید. اگر می خواهید از نرم افزار استفاده کنید ، ابزارهای موجود مانند Google Backup ، Paragon Backup و EaseUS Todo Backup وجود دارد.. 

نحوه ساخت هارد اکسترنال

در ویندوز ، می توانید با کلیک راست روی درایو در File Explorer و انتخاب “فرمت” قالب بندی کنید. در macOS می توانید با استفاده از Disk Utility فرمت کنید ، که می توانید با جستجو در Spotlight پیدا کنید. 

چگونه یک هارد اکسترنال را پارتیشن بندی کنیم

برای ویندوز و macOS ، ابتدا باید درایو فرمت شود. در ویندوز ، با کلیک کردن روی Windows Key + X و انتخاب “مدیریت دیسک” ، می توانید یک هارد اکسترنال را جدا کنید. در آنجا ، بر روی هارد دیسک خارجی خود راست کلیک کرده و “حجم ساده جدید” را انتخاب کنید. در MacOS ، با جستجو در Spotlight ، Utility Disk را باز کرده و زبانه “پارتیشن” را انتخاب کنید. 

نحوه استفاده از هارد اکسترنال در PS4

درایو را با استفاده از درگاه USB در PS4 خود وصل کرده و آن را روشن کنید. به منوی تنظیمات بروید و “دستگاه” ، “دستگاه حافظه USB” را انتخاب کنید. در آنجا ، هارد اکسترنال خود را پیدا کرده و “قالب را به عنوان حافظه طولانی مدت” انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که انجام این کار همه چیز را در درایو پاک می کند. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map