سریعترین هارد اکسترنال 2020 برای سرعت انتقال سرعت

سرعت در هنگام هارد اکسترنال پادشاه است. اگرچه شما بسته به کاربرد خود باید در کیفیت ساخت ، ظرفیت و ویژگی های آن فاکتور داشته باشید ، اما مهمترین چیزی که باعث می شود هارد اکسترنال شایسته بهترین راهنمای هارد اکسترنال ما باشد ، چقدر سریع است. در این راهنما ، ما می خواهیم سریعترین هارد اکسترنال های خارجی را که آزمایش کرده ایم ، به کار گیریم. 

ما با استفاده از بررسی های هارد اکسترنال ما ، پنج سریعترین هارد اکسترنال را که دیده ایم ، کم کرده ایم. همانطور که در یک لحظه صحبت خواهیم کرد ، سرعت تنها عاملی نبود که ما در نظر گرفتیم ، اما مهمترین آن بود. درایوهای خارجی که با توجه به نحوه ساخت آنها ، لیست را با انتظارات بالاتر و بالاتر از آن قرار می دهند. 

با این حال ، قبل از رسیدن به انتخاب های خود ، می خواهیم کمی در مورد چگونگی آزمایش هر هارد اکسترنال و همچنین چگونگی تجزیه و تحلیل نتایج ، صحبت کنیم. از این طریق می توانید نتایج ما را مشاهده کرده و بهترین هارد اکسترنال را برای نیازهای خود انتخاب کنید.

نحوه تست هارد اکسترنال

ما برای تست هارد اکسترنال از چهار معیار استفاده می کنیم که دو مورد از آنها بر سرعت متمرکز است. هنگامی که یک پوشه آزمایشی 2.3 گیگابایتی پر از فیلم ، موسیقی و عکس را انتقال می دهیم ، یک معیار واقعی – در این حالت CrystalDiskMark – و همچنین یک آزمایش عملی وجود دارد. وقتی همه اینها گفته شد و تمام شد ، ما باید دو نکته را برای مقایسه مستقیم درایوهای خارجی داشته باشیم. 

اما قبل از آزمایش ، باید درواقع هارد اکسترنال را بدست آوریم. ما به جای این که مستقیماً از تولیدکننده نمونه بخواهیم ، به هارد آمازون سفارش می دهیم تا مطمئن شویم که نمونه ای از گیلاس را آزمایش نمی کنیم. با سفارش و پرداخت هارد دیسک خارجی ، هر شکاف احتمالی بین نتایج خود و سرعت مورد نظر را تجربه می کنیم.

تست CrystalDiskMark ما برای استفاده از یک فایل تست 4 گیگابایتی با پنج پاساژ تنظیم شده است و تمامی تست های موجود در برنامه را اجرا می کند. درمجموع چهار تست وجود دارد که هر کدام دو نتیجه دارند ، یکی برای خواندن و دیگری برای نوشتن. برای درک کامل آنچه که شماره های ما می گویند ، ما می خواهیم مختصری از هر آزمون ارائه دهیم.

  • Seq Q32T1: اولین آزمون برای خواندن و نوشتن پی در پی است. همانطور که از نام آن پیداست ، پی در پی خواندن و نوشتن پی در پی اتفاق می افتد ، به این معنی که دیسک سخت اطلاعات را در بلوک های کنار یکدیگر می خواند و می نویسد. عملکرد متوالی معمولاً نشانه عملکرد دنیای واقعی نیست ، اما این چیزی است که بیشتر در مورد هارد دیسک های خارجی تبلیغ می شود. قسمت “Q32T1” به عمق صف 32 با یک موضوع واحد اشاره دارد. ما در آزمون بعدی بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.
  • 4KiB Q8T8: تمام تست های دیگر برای خواندن و نوشتن تصادفی با استفاده از اندازه بلوک 4KiB با اعماق صف و موضوعات مختلف است. در این حالت ، عمق صف هشت وجود دارد ، به این معنی که هشت درخواست در هر زمان آماده هستند. همچنین هشت موضوع وجود دارد ، به این معنی که هشت روند می توانند به یکباره اتفاق بیفتند. نتایج حاصل از این آزمون همان چیزی است که ما برای مقایسه خواندن و نوشتن تصادفی استفاده می کنیم.
  • 4KiB Q32T1: این یک آزمایش تصادفی دیگر است ، به جز این بار CrystalDiskMark از یک عمق صف 32 با یک موضوع واحد استفاده می کند ، دقیقاً مانند آزمایش پی در پی. این نتیجه معمولاً کمی آهسته تر از آزمایش Q8T8 است ، زیرا تعداد نخ های کمتری وجود دارد.
  • 4KiB Q1T1: سرانجام ، این تست تصادفی از عمق صف یک با یک موضوع واحد استفاده می کند. نتایج حاصل از این آزمون بدترین حالت است ، زیرا درایو تنها یک درخواست واحد را در صف دارد و فقط می تواند یک درخواست را در هر زمان پردازش کند.

دلیل متفاوت بودن اندازه اندازه نخ و صف ، مشاهده چشم پرنده از نحوه عملکرد هارد در سناریوهای مختلف است. هرچه عمق و تعداد صف های صف بزرگتر باشد ، هارد درایو و منابع CPU بیشتر خواهان آن است. به همین دلیل ، مهم است که هنگام تجزیه و تحلیل نتایج ، رایانه و هارد دیسک را در نظر بگیرید. 

به عنوان مثال ، یک درایو حالت جامد ، مانند ADATA SD600 (بررسی ADATA SD600 ما را بخوانید) قادر است اطلاعات را خیلی سریعتر از یک درایو ریسندگی سنتی مانند Seagate Portable بخواند و بنویسد (بررسی Seagate Portable ما را بخوانید). به همین دلیل ، می تواند تعداد بیشتری از موضوعات را در حین خواندن و نوشتن تصادفی ، و همچنین یک عمق صف بزرگتر ، کنترل کند. 

با مقایسه این دو درایو ، می بینیم که Q32T1 برای Seagate Portable در واقع سریعتر از تست Q8T8 بود ، در حالی که برعکس در مورد ADATA SD600 صادق است.. 

در این حالت ، SSD می تواند موضوعات بیشتری را همزمان اجرا کند ، در حالی که درایو ریسندگی هنگام تلاش برای حل چندین درخواست به طور همزمان کند می شود..

adata-sd600-crystaldiskmark

دریایی-قابل حمل-کریستالیست مارک

همه درایوهای ما تست شده در تست Q1T1 کند می شوند ، و فقط کمی اختلاف بین نتایج Q8T8 و Q32T1 در هر هارد دیسک وجود دارد. به همین دلیل ، ما از اولین نتایج خواندن و نوشتن تصادفی برای مقایسه مستقیم هارد دیسک ها استفاده می کنیم.

انتخاب سریعترین هارد اکسترنال

نتایج تست ما مهمترین عامل هنگام تهیه انتخاب ما بود. همانطور که گفته شد ، SSD ها می توانند داده ها را خیلی سریعتر از HDD های سنتی بخوانند و بنویسند ، بنابراین زمینه بازی سطح نیست. به جای انتخاب ساده ترین پنج هارد اکسترنال که آزمایش شده ایم ، نوع هارد اکسترنال و سرعت نسبی آن را در نظر گرفتیم. 

به عنوان مثال ، ADATA SD600 که در بالا ذکر شد عملکرد بهتری نسبت به هر یک از نخهای نخ ریسی که ما آزمایش کرده ایم وجود دارد ، این امر منطقی است ، با دیدن اینکه SSD است. با این حال ، عملکردی پایین تر از آنچه انتظار داریم برای SSD باشد بدون اینکه ارزان تر باشد. به همین دلیل ، ما آن را از لیست حذف کردیم. 

گفته می شود ، SSD ها هنوز هم سریعترین هارد دیسک ها هستند ، بنابراین اکثریت لیست را اشغال می کنند. ما چند تصویر HDD نیز داریم. ما آنها را انتخاب نکردیم زیرا آنها سریعتر از SSD هستند ، بلکه به این دلیل که آنها سریعتر از اکثر هارددیسک های دیگر هستند. 

سریعترین هارد اکسترنال: سامسونگ T5

Samsung T5 سریعترین هارد اکسترنال است که ما آزمایش کرده ایم. CrystalDiskMark با نتایج باورنکردنی برگشت ، با خواندن پی در پی 562.4 مگابیت در ثانیه ، نوشتن متوالی 520 مگابیت در ثانیه ، خواندن تصادفی 160.1 مگابایت در ثانیه و نوشتن تصادفی 195.7 مگابایت در ثانیه. 

سرعت خواندن و نوشتن تصادفی چشمگیر ترین است ، نشان می دهد که درایو می تواند به سرعت داده ها را از چندین نقطه ذخیره کند. 

samsun-t5-crystaldiskmark

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید ، آزمایش Q8T8 با حاشیه مناسبی بهتر از تست Q32T1 بود. براساس نتایج ما می توانیم جمع آوری کنیم که سامسونگ T5 در حل همزمان چندین درخواست بسیار خوب است و این امر را برای انواع سناریوها از جمله ویرایش فیلم و عکس ایده آل می کند.. 

پوشه آزمایشی 2.3 گیگابایتی ما فقط 16.08 ثانیه منتقل شد و در کل آزمایش حدود 145 مگابایت در ثانیه را جابجا کرد. Samsung T5 سریعترین هارددیسک است که ما هنگام تست انتقال پوشه آزمایش کرده ایم ، اگرچه برخی از انتخاب های دیگر ما عقب نیستند. 

دلایل چندانی برای عملکرد عالی T5 وجود دارد. علاوه بر SSD بودن ، درایو از USB 3.1 از طریق اتصال USB-C برای انتقال داده استفاده می کند. 

اگرچه به نظر نمی رسد ، USB 3.0 بیش از یک دهه قبل در سال 2008 منتشر شد ، و SSD ها قبلاً به حد 5 گیگابایت در ثانیه از پلاگین رفته اند. USB 3.1 می تواند دو برابر حداکثر 10 گیگابیت بر ثانیه را تحمل کند ، که به اتاق T5 سامسونگ فضای بیشتری برای انتقال می دهد.

دلایلی دیگر که ما Samsung T5 را دوست داریم

سرعت یکی از دلایلی است که شما عاشق Samsung T5 هستید ، اما ممکن است دلیل خرید درایو قابل حمل نباشد. کفن فلزی ساده و زرق و برق دار همان چیزی است که برای اولین بار چشم ما را به خود جلب کرده است. وزن فقط 51 گرم و اندازه آن 57.3 میلی متر در 74 میلی متر است – کوچکتر از کارت ویزیت – سامسونگ T5 جمع و جور ، سفت و سخت و زیبا. 

samsung-t5-1

سامسونگ شامل موارد خوبی نیز هست. وقتی برای اولین بار هارد دیسک خارجی را وصل کنید ، چند پرونده بارگذاری شده بر روی آن را پیدا خواهید کرد. با اجرای اجرایی ، از شما خواسته می شود نام سخت افزاری را برای هارد دیسک نامگذاری و تنظیم کنید ، هر زمان که آن را به یک دستگاه جدید وصل کنید ، باید آنها را وارد کنید. هاب درایو همچنین به شما امکان می دهد در صورت انتخاب ، به روزرسانی ها را جستجو کرده و محافظت از رمز عبور را خاموش کنید. 

برای SSD سطح بالا ، این کرایه استاندارد است. دو مورد وجود دارد که سامسونگ T5 را از هم جدا می کند. اول ، از اندروید پشتیبانی می کند. به سادگی کابل USB-C-to-USB-C را به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود وصل کنید و به حافظه خود دسترسی پیدا کنید. 

علاوه بر این ، T5 دارای ظرفیتهای حداکثر 2 ترابایت است که برای SSD های خارجی نادر است. می توانید در مورد Samsung T5 ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

SanDisk Extreme Portable SSD

SanDisk Extreme Portable SSD بسیار گران است ، اما می تواند در حالی که کوچکتر است ، با سامسونگ T5 به انگشت پا و پا برود. عملکرد متوالی در SSD Extreme Portable در واقع از T5 بهتر بود ، با سرعت خواندن پی در پی 564.8 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن متوالی 503.2 مگابایت در ثانیه.

ssandisk-extreme-portable-review-crystaldiskmark

SanDisk Extreme Portable SSD وقتی نوبت به خواندن و نوشتن تصادفی رسید ، اندکی عقب افتاد که این بیشتر نشانگر عملکرد در دنیای واقعی است. “کمی” کلمه کلیدی است ، هر چند. SanDisk Extreme Portable SSD هنوز نتایج چشمگیر را با سرعت خواندن تصادفی 159 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن تصادفی 157.2 مگابایت در ثانیه در تست Q8T8 ما قرار داده است. 

انتقال 2.3 گیگابایتی بدون نقص انجام شد ، با SDD Extreme Portable همه چیز را در 16.61 ثانیه کپی کرد. در طی این تست سرعت انتقال انتقال اندکی کندتر از سامسونگ T5 بود و در کل در حدود 143 مگابایت در ثانیه حرکت می کند. با توجه به اینکه از USB 3.1 و SATA 600 مانند Samsung T5 استفاده می کند ، به جرات می توان گفت عملکرد مشابه است.

دلایل دیگری که ما از SSD قابل حمل SanDisk Extreme Portable دوست داریم

اگرچه سامسونگ T5 کامپکت است ، اما SanDisk Extreme Portable SSD حتی کوچکتر است. کفپوش لاستیکی نرم همچنین از آب و گرد و غبار محافظت می شود و دارای IP55 است. علاوه بر این ، در بالای درایو قابل حمل سوراخ کوچکی وجود دارد که اگر در حال حرکت هستید ، آسان است که سوار کارابین شوید..

sandisk-extreme-portable-2

مانند T5 ، حتی با قیمت کمی بالاتر با 2TB در دسترس است. البته ممکن است بخواهید برای مدل 2TB نروید. SanDisk یک نسخه آلومینیومی از درایو قابل حمل با ظرفیت 500 گیگابایت ارائه می دهد. علاوه بر کفپوش پاشیده ، نسخه آلومینیومی از اتصال NVMe استفاده می کند که دارای سرعت خواندن حداکثر 1050 مگابایت در ثانیه است. 

SanDisk Extreme Portable SSD می تواند بر اساس سرعت انتقال و کیفیت ساخت مقام اول را بدست آورد. با این حال ، این ویژگی در مقایسه با T5 چشمگیرتر است. با این حال ، این یک SSD خارق العاده خارجی است که ارزش توجه شما را دارد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی ما در SanDisk Extreme Portable SSD بخوانید. 

G-Technology G-Drive SSD موبایل 

همه چیز با G-Drive SSD Sound کمرنگ می شود. این یک عملکرد عالی به اندازه SanDisk Extreme Portable SSD و Samsung T5 بسیار عالی است ، اما تغییرات جزئی در نتایج ، قرار گرفتن در لیست ما را دشوار می کند. 

ما سامسونگ T5 را ابتدا بر اساس ویژگی های کلی آن رتبه بندی کردیم. با این حال ، تنها با سرعت انتقال ، G-Drive Mobile SSD یا SanDisk Extreme Portable SSD می توانست مقام اول را بدست آورد. 

سرعت خواندن و نوشتن متوالی ، شگفت آور و چشمگیر بود. G-Drive Mobile SSD با سرعت خواندن پی در پی 562.8 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن پی در پی 515.6 مگابایت در ثانیه. 

البته حرکت به سرعت خواندن و نوشتن تصادفی عجیب است. آزمایش ما سرعت خواندن تصادفی 177.9 مگابایت در ثانیه و سرعت نوشتن تصادفی 170.5 مگابایت در ثانیه در طول تست Q8T8 را نشان داد.

g-drive-mobile-crystaldiskmark

در مقایسه با سامسونگ T5 ، سرعت خواندن تصادفی سریعتر است ، اما سرعت نوشتن تصادفی کندتر است. اما سرعت خواندن و نوشتن به هم نزدیک تر هستند. با دیدن نتایج CrystalDiskMark و این واقعیت که پوشه تست 2.3 گیگابایتی ما در مدت زمان بیش از 16 ثانیه منتقل می شود ، G-Drive Mobile SSD از لحاظ عملکردی با هماهنگی کامل با سامسونگ T5 و SanDisk Extreme Portable SSD است.. 

ما در طول آزمایش متوجه چیز جالبی شدیم. در CrystalDiskInfo ، هارد دیسک به عنوان SanDisk X600 نمایش داده شد ، که یک SATA SSD داخلی است. با توجه به اینکه G-Technology و SanDisk متعلق به وسترن دیجیتال هستند ، احتمالاً SSD موبایل G-Drive فقط یک M.2 X600 در یک محوطه است. 

g-drive-mobile-crystaldiskinfo

دلایل دیگر ما SSD موبایل G-Drive را دوست داریم

دلایلی برای انتخاب G-Drive Mobile SSD بر روی Samsung T5 و SanDisk Extreme Portable SSD هنگام صحبت از ویژگی ها وجود دارد. به عبارت ساده ، درایو خارجی مانند مخزن ساخته شده است و حتی درایو قابل حمل LaCie Rugged Mini را نیز شرمنده می کند (بررسی LaCie Rugged Mini ما را بخوانید). 

محفظه دارای IP67 برای حفاظت از آب و گرد و غبار است ، می تواند تا 1000 پوند فشار را تحمل کند و هنوز هم می تواند پس از افت 10 فوت روی بتن کار کند..

g-drive-mobile-1

اگرچه این حفاظت اضافی با هزینه اضافی همراه است. مدل 2TB تقریبا 100 دلار بیشتر از 2TB سامسونگ T5 است. علاوه بر این ، G-Drive فاقد پشتیبانی اندرویدی است. 

G-Drive Mobile SSD به خوبی ساخته شده است و عملکرد خوبی دارد ، اما درایو قابل حمل خارج از آن نیست. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی G-Drive G-Drive Mobile SSD ما بیاموزید. 

کتاب من Western Digital

ما اکنون از قلمرو SSD خارج نیستیم. اگر می خواهید در حالی که هنوز عملکرد عالی را روی یک دیسک نخ ریسی دارید ، پس انداز کنید ، کتاب My Western Western Digital برای شما است. این یک راه حل بزرگ است ، به منبع قدرت خود و تنظیم دسک تاپ نیاز دارد ، اما عملکرد بیشتری نسبت به اکثر HDD های خارجی دارد. 

CrystalDiskMark سرعت خواندن پی در پی را 208.2 مگابایت در ثانیه ، سرعت نوشتن پی در پی 200.1 MB / s ، سرعت خواندن تصادفی 0.593 MB / s و سرعت نوشتن تصادفی 11.54 MB / s اندازه گیری کرد. 

برای یک نقطه مرجع ، Seagate Backup Plus Portable – یک دیسک سخت دیگر که برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده است – با سرعت 129.6 مگابایت در ثانیه ، 136.9 مگابایت در ثانیه ، 1.31 مگابایت در ثانیه و 1.31 مگابایت در ثانیه به ترتیب (بخوانید Seagate Backup Plus Portable ما را بخوانید) مرور). 

کریستال دیسک غربی-دیجیتال

اعداد معنا پیدا می کنند کتاب من 6TB من تست کردیم یک هارد Western Western Red Red در داخل است که یک دیسک ساخته شده برای ذخیره سازی متصل به شبکه یا NAS است. سرعت نوشتن تصادفی بسیار سریعتر از سرعت خواندن تصادفی است و نشان می دهد که کتاب من بیش از هر چیز به پشتیبان گیری متمرکز شده است. به همین دلیل سرعت بسیار عالی است. 

در انتقال پوشه 2.3 گیگابایتی ما نیز نشان داده شده است. My My Book توانست در 17.8 ثانیه پرونده را کپی کند که فقط کمی آهسته تر از SSD های ما است. از آنجا که کتاب من دارای عملکرد عالی برای نوشتن است ، انتقال به راحتی انجام شد. با این حال ، انتقال پوشه به عقب موانع سرعتی را ارائه می دهد.

دلایلی دیگر که کتاب My Digital Digital را دوست داریم

هارد دیسک Western Digital My Book بر روی پشتیبان گیری متمرکز شده است ، و این در سرعت انتقال و مجموعه ویژگی ها نشان داده شده است. این برنامه با چندین برنامه WD از جمله WD Discovery بارگیری می شود ، به شما امکان می دهد داده ها را از ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر مانند Microsoft OneDrive ، Google Drive ، Dropbox و Amazon Drive وارد کنید (بررسی OneDrive ما ، بررسی Google Drive و بررسی Dropbox را بخوانید)..

غربی-دیجیتال-کتاب-1

سایر ابزارها به شما امکان می دهند یک رمزعبور برای هارد دیسک خود تنظیم کنید ، آن را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن را در پیکربندی RAID تنظیم کنید (راهنمای RAID ما را بخوانید). علاوه بر این ، کتابهای من تا 10 ترابایت در دسترس هستند و آنها را برای راه حل پشتیبان دسک تاپ ایده آل می کند. 

این تنها مکانی است که آنها می توانند زندگی کنند. همه موارد خوب با یک اشکال بزرگ همراه هستند: اندازه. کتاب من حجیم ، شکننده است و به نیروی خارجی نیاز دارد. با این حال ، شما یک هارد اکسترنال با کارایی بهتر برای قیمت پیدا نمی کنید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بررسی کتاب Digital Western My Book ما کسب کنید.

اصول اولیه توشیبا کانویو

صادقانه بگویم ، Toshiba Canvio Basics هیچ مشکلی در این لیست ندارد. با قضاوت در مورد کیفیت ساخت ، قیمت و ویژگی های آن ، نوشتن هارد اکسترن به راحتی به عنوان یک هارد اکسترنال آرام ، با بودجه آسان ،. 

با وجود همه چیز در مقابل آن ، با وجود این ، اصول اولیه Canvio به طرز شگفت انگیزی سریع است. CrystalDiskMark سرعت خواندن متوالی 147.3 مگابایت در ثانیه ، نوشتن پی در پی 154.1 مگابایت در ثانیه ، خواندن تصادفی 0.51 مگابایت در ثانیه و نوشتن تصادفی 4.73 مگابایت در ثانیه را اندازه گیری کرد.. 

toshiba-canvio-basic-crystaldiskmark

اگرچه این نتایج در مقایسه با SSD های فوق ، چیزی نیست ، اما برای دیسک های چرخش قابل حمل چشمگیر است. آزمایش انتقال پوشه 2.3 گیگابایتی ما حتی چشمگیرتر بود. اصول اولیه Canvio با SSD های ما در طول آزمون هماهنگ بود و برای انتقال زمان 16.6 ثانیه بود.

توشیبا آنچه را که Seagate با SDD Backup Plus Portable SDD انجام می دهد ، با Canvio Basics انجام می دهد. با این حال ، توشیبا این کار را بهتر انجام می دهد. Canvio Basics سرعت خواندن و نوشتن سریعتر و تصادفی سریعتر را در مقایسه با سایر دیسک های خارجی جعبه سیاه کنترل می کند ، در حالی که ارزان تر است.

سایر دلایل ما اصول اولیه Canvio توشیبا را دوست داریم

قیمت دلیل اصلی برای نگاهی به مبانی Canvio است. سرعت انتقال بسیار کندتر از SSD است ، اما با توجه به اینکه می توانید یک درایو 2TB را در حدود یک چهارم قیمت به عنوان سامسونگ T5 یا SanDisk Extreme Portable SSD دریافت کنید ، ممکن است از دست دادن عملکرد ارزش آن را داشته باشد.. 

toshiba-canvio-basic-1

این درایو خارجی ارزان تر از یک Seagate Backup Plus Portable یا Seagate Portable نیست ، در کل. بسته به ظرفیتی که خریداری می کنید ، مقادیر اساسی Canvio می توانند گران تر یا ارزان تر از رقبای Seagate خود باشند وقتی که شما در قیمت هر گیگابایت عامل هستید..

وسترن دیجیتال المنت ها ، که به طور مشابه عمل می کند ، ارزان تر در سراسر تابلو است (مطالعه نقد و بررسی Western Digital Elements ما را مطالعه کنید). 

به گفته این ، مقدمات Canvio آخرین امتیاز را در لیست هارد اکسترنال ما دارد. SSD یا حتی کتاب من تقریباً سریع نیست ، اما درایو خارجی برای آنچه در آن است عملکرد خوبی دارد. اگر به دنبال یک هارد اکسترنال ارزان قیمت ، سریع و قابل اعتماد هستید ، ضرب و شتم مقدماتی Canvio دشوار است. می توانید اطلاعات بیشتری را در بخش بررسی اصول Toshiba Canvio کسب کنید. 

افکار نهایی

برای سرعت ، ویژگی ها ، کیفیت ساخت و پشتیبانی ، ضرب و شتم سامسونگ T5 دشوار است. با قضاوت در مورد سرعت تنها ، این گزینه ذخیره سازی قابل حمل با SanDisk Extreme Portable SSD و G-Technology G-Drive Mobile SSD قابل تعویض است. 

اگرچه ما بین هارد اکسترنال ها تغییرات کمی پیدا کردیم ، عملکرد تقریباً به اندازه کافی نزدیک است که بتوانیم آن را یکسان بدانیم. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه هستید ، Western Digital My Book و Toshiba Canvio Basics درایوهای خارجی خوبی نیز هستند. 

اگر به دنبال مقالات بیشتری در مورد بهترین هارد اکسترنال ، روترهای VPN و موارد دیگر هستید ، حتما بایگانی سخت افزار ما را بررسی کنید. در آنجا راهنمایی هایی در مورد استفاده از دیسک های خارجی پیدا خواهید کرد ، مانند نحوه تهیه یک هارد اکسترنال و نحوه حل یک هارد اکسترنال که آموزشهای لازم را نشان نمی دهد. 

از چه هارد اکسترنال استفاده می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me