بهترین هارد اکسترنال 1TB برای سال 2020: راه حل های آسان ذخیره سازی

در مورد اندازه های هارد اکسترنال ، 1TB کمی نقطه شیرین است. این فقط فضای کافی است که به شما امکان می دهد پرونده های خود را در حالی که به یک فضای پشتیبان کامل نرفتید ، از آن استفاده کنید. اندازه پرونده ها به طور فزاینده ای بزرگتر می شود و باعث می شود یک درایو خارجی 1TB حداقل برای ذخیره اطلاعات اضافی باشد. 


مهم نیست که اگر می خواهید فضای لپ تاپ خود را گسترش دهید یا چند فیلم را با خود همراه داشته باشید ، قصد داریم بهترین هارد اکسترنال 1TB را به اطراف بکشیم. ما از بهترین راهنمای هارد اکسترنال خود خارج شدیم تا اطمینان حاصل کنیم که ما فقط بهترین ها را ارائه می دهیم. 

اگر به دنبال ذخیره سازی کمی بیشتر ، یا برای فایل های اضافی یا برای تهیه پشتیبان کامل از سیستم هستید ، حتما بهترین هارد اکسترنال 3TB ما و بهترین راهنماهای هارد اکسترنال 4TB را نیز بخوانید. در آنجا گزینه هایی پیدا خواهید کرد که برای تهیه نسخه پشتیبان مناسب تر باشند ، در حالی که در اینجا ، ما عمدتاً روی ذخیره سازی گسترده تمرکز خواهیم کرد.

بهترین هارد اکسترنال 1TB 2020

انتخاب بهترین هارد اکسترنال 1TB

در انتخاب بهترین هارد اکسترنال 1TB بیشتر از آنچه در ابتدا به نظر می رسد عوامل بیشتری وجود دارد. بدیهی است برای اینکه ما بتوانیم یک درایو را وارد کنیم ، نیاز به ظرفیت 1 ترابایت داشت. با این حال ، با توجه به این میزان ذخیره ، مجبور شدیم عوامل دیگری را نیز به همراه داشته باشیم. یعنی ما هدف درایو را در نظر گرفتیم. 

هارد دیسک های خارجی با ظرفیت 1 ترابایت بهترین راه حل برای تهیه نسخه پشتیبان نیست. اگرچه آنها می توانند برای این منظور مورد استفاده قرار گیرند ، ما به آن توجه نکردیم. به عنوان مثال می توانید از یک لپ تاپ با یک هارد اکسترنال 1TB تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، اما در صورت بروزرسانی رایانه ها یا بارگیری فایل های بیشتر ، سریعاً بی فایده خواهد شد.. 

به جای ظرفیت خام ، ما روی سرعت متمرکز شدیم و گزینه های دیگری مانند کتاب “کتاب من Western Digital” را مطالعه کردیم (بررسی کتاب من Western Digital My Book Western را بخوانید). یک هارد اکسترنال با ذخیره 1 ترابایت برای گرفتن فایل در حال حرکت بسیار مفید است ، خواه تماشای برخی فیلم ها ، بازی برخی از بازی ها یا انجام برخی کارها. 

به دلیل ذهنیت “چیزهایتان را در حرکت قرار دهید” ، ما به سمت درایوهای حالت جامد بیشتر از درایوهای دیسک سخت نگاه کردیم. هارددیسک های HDD عملکرد بدتری دارند و احتمالاً خراب شدن دارند و باعث می شود SSD گزینه ای روشن برای درایو 1TB بدست آورد. گفته می شود ، SSD ها گران هستند ، بنابراین ما دو HDD را نیز گنجانده ایم که فکر می کنیم ارزش آن را دارند. 

علاوه بر این ، ویژگی هایی مانند رمزگذاری سخت افزاری و محافظت از رمز عبور ، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. با فرض اینکه شما در حال حرکت هستید ، در صورت از بین رفتن یا سرقت رفتن ناکام بودن ، مهم است. در این حالت ، اندازه نیز اهمیت دارد.

بهترین HD خارجی 1TB: Samsung T5

سامسونگ T5 بهترین هارد اکسترنال SSD و بهترین هارد اکسترنال ما برای راهنماهای مک رتبه اول را به دست آورد ، بنابراین جای تعجب ندارد که در اینجا نیز رتبه اول را دارد. همه کارهایی را که ما می خواهیم یک هارد اکسترنال انجام دهیم ، ترکیبی از سرعت ، کیفیت ساخت و ویژگی ها را در یک بسته بندی با قیمت مناسب انجام می دهد. 

samsung-t5-1

حداکثر 2 ترابایت در دسترس است ، اما مدل 1TB واقعاً نقطه شیرین است. شما در هر گیگابایت حدود 0.16 دلار پرداخت می کنید که برای SSD نرخ خوبی نیست. همچنین در جت مشکی عرضه می شود ، در حالی که نسخه های 250 گیگابایتی و 500 گیگابایتی این درایو به رنگ آبی کم رنگ است. اگرچه هر دو خوب به نظر می رسند ، اما ما جزئی از مدل سیاه پوست هستیم. 

برای قیمت ، عملکرد عالی است. ما به سرعت خواندن و نوشتن پی در پی اشاره کردیم که بیش از 500 مگابایت در ثانیه است و سرعت خواندن و نوشتن تصادفی نزدیک به 200 مگابایت در ثانیه است. T5 قدرت USB 3.1 را نشان می دهد و SSD هایی که از USB 3.0 استفاده می کنند ، مانند ADATA SD600 ، در گرد و غبار قرار می گیرند (بررسی ADATA SD600 ما را بخوانید).

واقعیت این است که سامسونگ می تواند عملکرد بسیار زیادی را در چنین بسته بندی کوچک بارگذاری کند. T5 به اندازه یک پر یا به عبارت دقیق تر ، به اندازه تقریباً 6،000 پر مرغ ، سبک است. وزن آن فقط 51 گرم است و اندازه گیری آن از کارت ویزیت 57.3 میلی متر در 74 میلی متر اندازه گیری می شود. 

دلایلی دیگر که ما Samsung T5 را دوست داریم

اگرچه کوچک ، T5 شکننده نیست. به اندازه چیزی مانند LaCie Rugged Mini محافظت نمی شود (بررسی LaCie Rugged Mini ما را بخوانید) ، اما می تواند ضرب و شتم ایجاد کند. درایو در یک کفپوش تمام فلزی است که می تواند چند قطره را تحمل کند. T5 بودن SSD ، خطر شکستن پلاترهای شکسته را نیز به همراه ندارد. 

علاوه بر این ، سامسونگ نرم افزار مدیریت درایو خود را با T5 درج می کند. هنگامی که آن را به رایانه خود وصل کردید ، از شما خواسته می شود نرم افزار را نصب کنید ، این امکان را به شما می دهد تا یک رمزعبور تنظیم کنید و به روزرسانی های سیستم عامل را بررسی کنید. 

وقتی حالت امنیتی درگیر است ، داده های شما با AES-256 رمزگذاری می شوند تا اینکه رمز ورود خود را وارد کنید. در توضیحات رمزگذاری ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید. 

خوشبختانه ، اگر نمی خواهید همیشه رمز ورود خود را وارد کنید ، می توانید حالت امنیتی را خاموش کنید. از طریق و از طریق ، سامسونگ T5 تعریف چشمگیر است. این فشرده و سبک وزن است اما دارای برخی از بهترین کارایی است که ما دیده ایم. می توانید در مورد بررسی Samsung T5 ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

G-Technology G-Drive SSD موبایل

G-Technology G-Drive Mobile SSD کمی بزرگتر و کمی ناهموارتر از سامسونگ T5 است. این در حالی است که عملکرد مشابهی دارد. سرعت نوشتن متوالی کمی آهسته تر بود ، در حالی که سرعت خواندن تصادفی کمی سریعتر بود ، اما در کل ، عملکرد تقریباً یکسان است. 

g-drive-mobile-1

قرعه کشی به G-Drive Mobile SSD با کیفیت ساخت است. این IP67 برای حفاظت از گرد و غبار و آب است ، که به طور خلاصه ، به معنای محافظت از همه چیز است. “6” بالاترین امتیاز برای گرد و غبار است ، به این معنی که درایو می تواند با گرد و غبار مضر – مانند خاک اره و گرد و غبار فلزی – در تماس کامل باشد و هنوز هم عملکرد خوبی دارد.. 

این در مقیاس آب زیاد نیست. استاندارد IP برای آب به هشت می رسد ، در حالی که SSD موبایل G-Drive دارای نمره 7 است. با این وجود ، این امتیاز به این معنی است که می تواند تا 30 دقیقه در یک متر آب فرو رود. اگر برنامه ریزی نکنید که یک ساعت خود را به درون اقیانوس پرتاب کنید ، خوب خواهید بود. 

اگرچه این حفاظت اضافی با هزینه اضافی همراه است. مدل 1TB حدود 20 دلار گرانتر از T5 است ، یا برای مقایسه مستقیم تر ، 0.03 دلار بیشتر برای هر گیگ. اگرچه هزینه آن ارزش دارد ، T5 برای اکثر برنامه ها به اندازه کافی ناهموار است. 

مگر اینکه خود را به حفاظت اضافی G-Drive Mobile SSD احتیاج دهید ، دلیل زیادی برای انتخاب آن از طریق T5 از نظر عملکرد وجود ندارد. این یک درایو عالی 1 ترابایت است ، به طور کلی ، کمی از T5 کمی از نظر هزینه. به گفته این ، اگر زیبایی شناسی کلی S-S-Mobile G-Drive را ترجیح می دهید ، خیلی گران نیست.

دلایلی دیگر که ما S-Mobile G-Drive G-Technology را دوست داریم

G-Drive Mobile SSD در واقع از درایو تولید شده توسط G-Technology استفاده نمی کند. اگر غافل هستید ، G-Technology متعلق به وسترن دیجیتال است و به همان روشی که HGST به سمت تهیه نسخه پشتیبان سازمانی هدایت می شود ، به عنوان راه حل ذخیره سازی خلاق نگهداری می شود. Western Digitalalso صاحب SanDisk است و این همان SSD موبایل G-Drive است. 

در اصل ، شما در حال خرید یک SanDisk X600 M.2 SSD در یک محوطه ناهموار USB 3.1 هستید. در آن زمینه ، قیمت واقعاً بد نیست. درایو 1TB X600 با قیمت 130 دلار در آمازون پیش بینی می شود ، بنابراین 50 دلار اضافی نیز می تواند راحتی استفاده از این درایو را به صورت خارجی و همچنین یک محفظه محکم سخت خریداری کند..

در کل ، G-Technology G-Drive Mobile SSD یک دیسک خارجی چشمگیر است که قیمت آن مطابقت دارد. اگرچه ویژگی های آن بسیار روشن است ، اما می تواند ضرب و شتم را حفظ کند و سرعتهایی را که ارزشمندترین لیست هارد اکسترنال ما در این فرآیند است ، حفظ کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی G-Drive G-Drive Mobile SSD ما کسب کنید.

SanDisk Extreme Portable

SanDisk Extreme Portable می گوید همه چیزهایی را که باید به نام خود بیاموزید. ساخته شده است تا آنجا که ممکن است فشرده و ضمن ارائه سرعت عالی و کیفیت ساخت. خوشبختانه ، این همه کارها را انجام می دهد. این سبکتر ، کوچکتر و نازک تر از حتی سامسونگ T5 است ، و حتی قلاب کوچکی نیز برای اتصال آن به کارابین شامل می شود. 

sandisk-extreme-portable-2

علاوه بر این ، می تواند در برخی شرایط بسیار دیوانه وار عمل کند. این درایو از 32 تا 95 درجه فارنهایت (0 تا 32 درجه سانتیگراد) کار می کند و به داخل کشور اجازه می دهد تا 158 درجه فارنهایت (70 درجه سانتیگراد) پیش بروند. علاوه بر این ، در برابر لرزش و لرزش مقاوم است و در برابر آب و گرد و غبار نیز محافظت می شود. 

به گفته این ، آن را مانند G-Drive SSD محافظت نمی کند. این IP55 است ، به این معنی که می تواند پس از تماس با گرد و غبار مضر ، اما نه با تماس طولانی کار کند. برای آب ، می توان آن را از هر طرف با شیلنگ پر فشار – با نازل بیش از 12.5 میلی متر یا تقریباً نیم اینچ – اسپری کرد ، اما کاملاً فرو نمی شود. 

اگرچه کمی کمتر محافظت می شود ، SanDisk Extreme Portable ارزان تر از G-Drive Mobile SSD است. مدل 1TB کمی بیش از 150 دلار قیمت دارد و تقریباً بهترین قیمت هر گیگابایت را خارج از محدوده خود نشان می دهد. اگر می خواهید حداکثر ارزش را بدست آورید ، 2 گیگابایت قیمت هر گیگابایتی قیمت بهتری دارد ، اما وقتی همه اینها گفته و تمام شود ، تقریباً 300 دلار برای شما هزینه خواهد کرد..

دلایل دیگری که ما از SanDisk Extreme Portable دوست داریم

SanDisk Extreme Portable عملکرد بهتری نسبت به سایر HDD های خارجی که ما آزمایش کرده ایم – برای مثال به عنوان مثال Toshiba Canvio Basics را بخوانید – اما نه SSD Samsung T5 یا G-Drive Mobile. 

سرعتهای متوالی در حدود 20 مگابایت در ثانیه آهسته تر بود ، همانند سرعت های تصادفی. به گفته این ، ما آن را با بهترین ها مقایسه می کنیم. سرعت SanDisk به خودی خود بسیار چشمگیر است. 

SanDisk به شما درایو نمی دهد و آن را رها می کند. از قبل بارگذاری شده روی آن ، کپی از SanDisk SecureAccess است. اگرچه این نرم افزار تاریخ دار است ، SecureAccess به شما امکان می دهد داده های موجود در درایو خود را با AES-128 رمزگذاری کنید و از آن با رمز عبور محافظت کنید. ما سیستم سامسونگ را بیشتر ترجیح می دهیم ، اما در کل SanDisk بد نیست. 

بین G-Drive Mobile SSD ، T5 و Extreme Portable ، اختلاف نظر کمی در مورد عملکرد و ویژگی ها وجود دارد. بزرگترین تفاوت عامل فرم است ، بنابراین اگر ظاهر و اندازه SanDisk Extreme Portable را دوست دارید ، این محرک برای شماست. در مورد SanDisk Extreme Portable Portable می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

عناصر دیجیتال وسترن

Western Digital Elements درباره اصول اولیه ذخیره سازی است. این یک هارد اکسترنال یا چشمگیر نیست ، یک بیرونی تمام پلاستیکی را که دارای یک دیسک ریسندگی است در داخل آن ورزش می کند. درایو Elements به جای اینکه در مورد سریعترین سرعت یا ناهموارترین قسمت بیرونی باشد ، همه چیز را در ذخیره اطلاعات به ساده ترین روش ممکن انجام می دهد.

غربی-دیجیتال-عناصر-1

قیمت آن هم مطابقت دارد و این هم خوب است. Western Digital Elements یکی از ارزانترین هارد های خارجی موجود در بازار است که فقط با 50 دلار برای مدل 1TB شروع می شود و 100 دلار برای مدل 4TB در صدر است. بهتر است در 1TB یا 2TB نیز باشد ، زیرا ظرفیت های 3TB و 4TB برای کتابخانه Western Digital My Book مناسب تر هستند. 

شما فقط فضای ذخیره سازی را خریداری می کنید. همانطور که از نام آن پیداست ، درایوهای Elements همه چیز در مورد اصول اولیه ذخیره سازی است ، بنابراین هیچ گونه اضافی در آن موجود نیست. در 1TB ، ما از نبود ابزار تهیه نسخه پشتیبان بسیار ناامید نیستیم ، اما محافظت از رمز عبور خوب خواهد بود. با این وجود ، وسترن دیجیتال ابزار تشخیصی را به صورت رایگان در وب سایت خود قرار می دهد. 

اگر به دنبال یک درایو ارزان قیمت هستید که می تواند ظرفیت زیادی را ارائه دهد ، Western Digital Elements برای شما مناسب است. برخلاف گزینه های فوق ، باید با احتیاط رفتار کنید ، اما ممکن است پولی که پس انداز می کنید ارزش آن را داشته باشد. 

دلایل دیگری که ما از عناصر دیجیتال وسترن دوست داریم

با سرعت بالا ، Western Digital Elements با گزینه های بالا از بین می رود ، اما برای دیسک نخ ریسی ارزان قیمت بد نیست. آزمایش ما سرعت خواندن متوالی 131.3 مگابایت در ثانیه ، سرعت نوشتن متوالی 127.4 مگابایت در ثانیه ، قرائت تصادفی 0.55 مگابایت در ثانیه و نوشتن تصادفی 10.11 MB / s را تولید کرده است. 

به روشی واقعی وسترن دیجیتال ، توجه بیشتری روی نوشتن های تصادفی نسبت به خواندن وجود دارد. این بدان معنی است که درایو در هنگام ضبط داده های جدید در پلاتترها به خوبی عمل می کند ، اما به سختی می توانید آن داده ها را از خط جستجو کنید. به طور کلی این یک درایو پشتیبان متمرکز است ، در صورت نیاز به دسترسی سریع به پرونده های خود ، این نکته را در خاطر داشته باشید.

Western Digital Elements حتی با وجود پایین آمدن آن ، قیمت آن چشمگیر است. سرعت تاول را تحویل نمی دهد ، اما نرخ انتقال هنوز قابل قبول است. علاوه بر این ، کیفیت ساخت و ساز سختی ندارد ، اما لازم نیست که آن را با خود بپیمایید. به طور کلی ، این یک محرک محکم ارزان است. می توانید اطلاعات بیشتری را در بخش بررسی المان های Digital Digital ما کسب کنید.

Seagate Backup Plus قابل حمل

Seagate Backup Plus Portable مانند نسخه گسترده ای از Western Digital Elements است. از لحاظ شکل و عملکرد مشابه با Seagate Portable معمولی است ، اما با چند پیشرفت قابل توجه (بررسی Seagate Portable ما را بخوانید). یعنی طراحی بسیار جذاب تر است و به تعداد انگشت شماری از خدمات ارائه می شود.

seagate-backup-plus-قابل حمل-2

اول ، اجازه دهید طراحی صحبت کنیم. انواع مختلفی از Backup Plus Portable وجود دارد ، اما برای اهداف این راهنما ، ما در مورد Slim و Ultra Touch صحبت خواهیم کرد ، که تنها نسخه هایی هستند که یک مدل 1TB ارائه می دهند. نسخه Slim همان چیزی است که انتظار دارید. این یک نسخه باریک از درایو معمولی است که در رنگ های مختلفی ارائه می شود ، هرکدام دارای پارچه ای بافته شده است. 

نسخه Ultra Touch کمی گرانتر است ، اما برای توجیه قیمت ، از ویژگی هایی برخوردار است. به طور معمول ، شما باید از یک کانکتور USB-A با Backup Plus Portable استفاده کنید ، اما نسخه Ultra Touch شامل یک آداپتور USB-C است. علاوه بر این ، نسخه Ultra Touch دارای رمزگذاری سخت افزاری و محافظت از رمز عبور است. 

این طور نیست که بگوییم نسخه باریک از ویژگی های آن خالی است. Seagate شامل Toolkit با تمام درایوهای خود از جمله هر نوع نسخه قابل حمل پشتیبان به علاوه است. در داخل Toolkit ، ابزارهایی برای تهیه نسخه پشتیبان و آینه سازی درایوهای موجود پیدا خواهید کرد که بسیار مفید است. علاوه بر این ، می توانید برای تهیه نسخه پشتیبان خود یک برنامه اتوماتیک تنظیم کنید تا هیچ داده ای از بین نرود.

دلایل دیگری که ما از Seagate Backup Plus قابل حمل دوست داریم

اگرچه از نظر ویژگی ها و کیفیت ساخت قابل توجه است ، Backup Plus Portable در هنگام سرعت زیاد عالی نخواهد بود. این تمرکز متفاوت از درایوهای وسترن دیجیتال را نشان می دهد ، عصرانه که تصادفی می خواند و می نویسد. اگرچه این امر منجر به عملکرد کمی بهتر در حالات خاص خواهد شد ، اما در کل عملکرد بدتری است. 

هر چند قابل استفاده است در طول آزمایش ما ، ما به سرعت خواندن پی در پی 129.6 مگابایت در ثانیه ، نوشتن متوالی 136.9 مگابایت در ثانیه ، خواندن تصادفی 1.31 مگابایت در ثانیه و نوشتن تصادفی 1.31 مگابایت در ثانیه اشاره کردیم. عملکرد تصادفی مسئله اصلی است. اگرچه حتی بیشتر از عناصر درایوها ، سرعت نوشتن تصادفی می تواند تنگنا را ایجاد کند. 

با این حال ، با این قیمت ، برخی از معاملات وجود دارد. Seagate Backup Plus قابل حمل فقط کمی گران تر از وسترن دیجیتال و در حالی که دارای ویژگی های بسیار بیشتری است. می توانید اطلاعات بیشتری را درباره درایو در بررسی Seagate Backup Plus Portable ما کسب کنید. 

افکار نهایی

اکثر هارد اکسترنال ها در نوع 1TB ارائه می شوند ، اما ما معتقدیم پنج گزینه فوق بهترین هستند. گرچه گران قیمت ، سامسونگ T5 از نظر کارایی ، کیفیت ساخت و ویژگی ها کف آن را پاک می کند. Western Digital Elements و Seagate Backup Plus قابل حمل نیز درایوهای جامد هستند ، اما تنها در زمینه قیمت. 

به دلایل مختلف ، ممکن است شما به درایو دیگری احتیاج داشته باشید. اگر هیچ یک از گزینه های فوق مورد علاقه شما قرار نگرفت ، حتما دیگر بررسی های هارد اکسترنال ما را بخوانید. 

از چه هارد اکسترنال 1TB استفاده می کنید؟ چرا آن را انتخاب کردید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map