بررسی مدیر رمز عبور Steganos – به روز شده در سال 2020

بررسی مدیر رمز عبور Steganos

Steganos مدتهاست در این بازی حضور داشته است ، اما متأسفانه مدیر رمز عبور برخی از مسائل را دارد که رقبای سبزتر بر آن غلبه کرده اند. از ابر استفاده نمی کند و رابط در بهترین حالت گیج کننده است. به گفته این ، قیمت گذاری و قابلیت های چند کاربره آن را مجبور به جذب هواداران چندگانه می کند.

steganos-password-manager-slider1

steganos-password-manager-slider2

steganos-password-manager-slider3

steganos-password-manager-slider4

steganos-password-manager-slider5

قبلی

بعد

Steganos یک شرکت آنلاین امنیت و امنیت است که محصولات زیادی را ارائه می دهد. از حریم خصوصی Steganos Mobile در iOS و Android گرفته تا Online Shield VPN ، Steganos طیف وسیعی از ابزارها را برای محافظت از داده های شما بصورت آنلاین ارائه می دهد. مدیر رمز عبور آن به خوبی در ترکیب قرار می گیرد اما در مقایسه با بهترین مدیران رمز عبور ما کاملاً مسطح است. 

در این بررسی مدیر رمز عبور Steganos ، ما می خواهیم تجربه خود را با ابزار بعد از گذراندن مدتی با آن به تفصیل شرح دهیم. در طول راه ، همه ما ویژگی های آن ، قیمت گذاری ، امنیت ، دوستی و پشتیبانی کاربر را لمس خواهیم کرد ، قبل از اینکه حکم خود را صادر کنیم.

اگرچه Steganos دسترسی به تلفن همراه را ارائه می دهد و می تواند لیست گذرواژه های شما را سازماندهی کند ، چیز دیگری نیست که ابزار مدیریت رمز عبور به جدول ارائه دهد. برای دسترسی به رمزهای عبور خود در دستگاه ها ، به یک سرویس ذخیره سازی ابری احتیاج دارید ، یک لیست محدود از ویژگی ها وجود دارد و امنیت به همان اندازه مناسب نیست. این گفته است ، یک محاکمه 30 روزه رایگان وجود دارد ، بنابراین هیچ گونه خطری برای دادن عکس به آن وجود نخواهد داشت.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای مدیر رمز عبور Steganos

امکانات

مدیر رمزعبور Steganos با تعداد قابل توجهی از ویژگی های کاغذ همراه است ، اما در عمل ، آنها به سختی اهمیت دارند. مواردی مانند PicPass برای دیدن چیزهای دلپذیر هستند ، اما ویژگیهای مفیدی مانند داشبورد امنیتی و اعلان های نقض را جایگزین نمی کنند. Steganos وقتی به عنوان یک کل در نظر گرفته شود ، احساس کمبود می کند ، حتی اگر مواد بازاریابی چیز دیگری را پیشنهاد کند. 

قبل از رسیدن به موارد خوب ، مهم است که در مورد مدیر رمزعبور صحبت کنید یا به عبارت دیگر ، آنچه که نیست صحبت کنید. برخلاف Abine Blur ، که به طور خودکار کلمات عبور شما را با یک ابر گنجانیده شده ، همگام سازی می کند ، Steganos یک برنامه محلی است. همگام سازی چند دستگاه هنوز امکان پذیر است ، اما فقط از طریق Dropbox ، Google Drive ، OneDrive یا MagentaCLOUD. 

گزینه های همگام سازی ، مانند انواع ورودی محدود است. Steganos از رمزهای عبور ، حسابهای بانکی ، کارتهای اعتباری و هویتها پشتیبانی می کند ، اما هیچ چیز دیگری. می توانید پرونده ها را به ورودی ها وصل کنید ، اما Steganos از انواع ورودی های سفارشی پشتیبانی نمی کند.

مهم نیست از چه ورودی هایی استفاده می کنید ، آنها در یک صفحه کلید ذخیره می شوند. می توانید با هر تعداد ورودی در هر صفحه کلیدهای دلخواه زیادی داشته باشید اما در یک پوشه پنهان ویندوز ذخیره می شوند. با توجه به اینکه Steganos شما را به چهار سرویس ذخیره سازی ابری محدود می کند ، دسترسی آسانتر به پرونده های keychain می تواند طولانی باشد. 

در تنظیمات نیز کمی وجود دارد. شما می توانید نحوه نمایش Steganos اطلاعات ورود به سیستم و هنگامی که keychain شما باید قفل شود را تغییر دهید اما خارج از آن زیاد نیست. با توجه به اینکه این یک ابزار مدیریت گذرواژه با تمرکز محلی است ، ما دوست داریم موارد بیشتری را در راه پیکربندی مشاهده کنیم. 

عملکرد قابل حمل و چاپ Steganos

مفیدترین ویژگی Steganos Portable است که به شما امکان می دهد از ابزار موجود در هر رایانه ویندوز استفاده کنید. می توانید نسخه قابل حمل را روی درایو USB ذخیره کنید ، که حتی بدون نصب نیز کاربردی است. به این ترتیب ، شما نمی توانید رمزهای عبور خود را مشاهده کنید ، مگر اینکه در یکی از سرویس های ذخیره سازی ابری که قبلاً ذکر شده است ، ذخیره شوند. 

در صفحه محصول ، Steganos همچنین از قابلیت چاپ در زیر لیست ویژگی ها ذکر کرده است ، هرچند آنرا کمی سخت می داند. می توانید گذرواژه های خود را برای محافظت در ، مثلاً ، در صندوق امانات چاپ کنید ، اما این نوع هدف مدیر رمز عبور را خراب می کند.

PicPass و صفحه کلید مجازی

وقتی یک کلید زنجیره ای جدید را تنظیم می کنید ، باید یک رمز ورود اصلی ایجاد کنید ، که Steganos دارای چندین ویژگی برای آن است. جالب ترین PicPass است که به شما امکان می دهد به جای رمز عبور سنتی ، صفحه کلید خود را با استفاده از یک سری تصاویر ایمن کنید. ایده این است که به خاطر سپردن یک سری از تصاویر به جای کاراکترهای تصادفی ساده تر است. 

steganos-password-manager-picpass

از این تصاویر برای تولید رمز عبور استفاده می شود. اگرچه ما می دانیم که این ویژگی تا چه اندازه منحصر به فرد است ، اما بخشی از قلمرو غیرقابل کنترل از نظر امنیت است ، که ما در قسمت “امنیت” در زیر می خواهیم. با گذرواژه اصلی ، به هر حال فقط باید یک رمز عبور را به خاطر بسپارید ، بنابراین تنظیم یک رمز امن نباید سخت باشد. 

هنگام تنظیم گذرواژه ، می توانید از یک صفحه کلید مجازی استفاده کنید ، که در برابر keylogger ها محافظت می کند. Steganos تقلب مکان نما را مانند گذرواژه گذرواژه ارائه نمی دهد ، اما افزودن یک صفحه کلید مجازی هنوز هم خوشحال است. 

صفحه کلید مجازی و PicPass ویژگی های منحصر به فردی هستند ، اما فقط برای رمز اصلی استاد شما در دسترس هستند. اگرچه ما PicPass را از ورودی های عادی حذف می کنیم ، اما جستجوی صفحه کلید مجازی معنی ندارد. اگر یک صفحه کلید مجازی در صفحه ایجاد گذرواژه اصلی وجود دارد ، باید برای ورودی های عادی یکی وجود داشته باشد. 

مدیر رمز عبور Steganos 21 ویژگی های جدید

Steganos Password Manager 21 ، جدیدترین نسخه در زمان نوشتن ، تعداد کمی ویژگی جدید را اضافه می کند. اگرچه بیشتر آنها پیشرفت های کیفیت زندگی هستند. اگر هنوز از نسخه قدیمی مدیر رمز عبور استفاده می کنید ، ممکن است این به روزرسانی ارزش آن را نداشته باشد ، زیرا در راه کار کمی اضافه شده است. 

برجسته ترین در میان موارد اضافی موضوعات است. اکنون می توانید طرز نگاه رابط کاربر بین یک موضوع سبک و تاریک و همچنین حالت مدرن و کلاسیک را تغییر دهید. با این وجود نمی توانید به راحتی بین مضامین جابجا شوید.

Steganos باید کاملاً ترک کند ، طاق شما را رمزگذاری کرده و مجدداً فعال شود تا موضوع جدید فعال شود. 

steganos-password-manager-themes

به غیر از این ، ویژگی های جدید عمدتا جزئی هستند. اکنون می توانید دسته های رمزعبور را در iOS و Android ، پیوست های پرونده و همگام سازی بین رایانه های شخصی مشاهده کنید ، همچنین با همگام سازی cloud پیشرفت های عملکردی نیز وجود دارد. اگر شما از نسخه نسبتاً جدیدی از Manager Manager استفاده می کنید ، به تنهایی ارزش افزودنی ندارند. 

ویژگی های موجود نیست

اگرچه Steganos شامل چند ویژگی منحصر به فرد است ، اما از طرف مدیر رمزعبور چیزهای زیادی وجود ندارد. فاقد یک طاق وب است و هیچ قابلیت اشتراک گذاری وجود ندارد ، اما بدتر از آن ، برنامه چند کاربری وجود ندارد. اگر سعی در ذخیره رمزهای عبور برای یک خانواده یا مشاغل کوچک دارید ، باید در جای دیگری جستجو کنید.

بهترین مدیر رمز عبور ما برای مشاغل کوچک و بهترین مدیر رمز عبور برای راهنماهای خانواده باید شما را در مسیر درست تنظیم کند. از نظر مقایسه ای ، Steganos صرفاً بر روی کاربران متمرکز است و حتی در این زمینه نیز تلاش می کند.

اجمالی ویژگی های مدیر کلمه عبور Steganos

لوگوی مدیر رمز عبور Steganoswww.steganos.com

از 1749 $ تمام برنامه شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه
Android ، iOS

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

برخلاف سایر مدیران رمز عبور ، Steganos مدل اشتراک ندارد. مانند گذرواژه Depot است ، جایی که مجوز برای نسخه فعلی را خریداری می کنید و هر زمان که صلاح دیدید ارتقا می یابد (بررسی رمز انبار گذرواژه ما را بخوانید). اگرچه ارزان است ، Steganos شما را مجبور می کند از یک سرویس ذخیره سازی ابری دیگر برای همگام سازی چند دستگاه استفاده کنید.

با قیمت 24.99 دلار ، پنج رایانه بین رایانه های شخصی و مرورگرها دریافت می کنید (Steganos از Firefox و Chrome پشتیبانی می کند). بر خلاف 1Password Families ، که حساب های جداگانه ای برای پنج کاربر ارائه می دهد ، Steganos پنج مجوز برای یک کاربر واحد اعطا می کند (1 بررسی گذرواژه ما را بخوانید).

این بدان معناست که می توانید حداکثر پنج بار رمز عبور را نصب کنید ، اگرچه می توانید از آن در هر دستگاهی با نسخه USB قابل حمل استفاده کنید. 

اگر در حال حاضر مجوز دارید ، می توانید با قیمت 17.49 دلار ارتقا دهید. Steganos کل مجموعه امنیتی خود را هر سال یک بار به روز می کند ، می دهد یا می گیرد. با فرض اینکه می خواهید در آخرین نسخه به روز بمانید ، هر سال در حال به روزرسانی هستید و قیمت را در حدود 1.50 دلار در هر ماه شکسته است. 

اگرچه ارزان است ، اما می توانید برای پول نه چندان بیشتر عملکرد بسیار بیشتری بدست آورید. RoboForm تنها 0.50 دلار در ماه بیشتر است و یکی از انعطاف پذیرترین برنامه هایی که ما دیده ایم همراه است ، همانطور که می توانید در بررسی RoboForm ما بخوانید. جهنم ، شما می توانید قابلیت های بیشتری را به صورت رایگان بدست آورید.

آزمایشی رایگان مدیر رمز عبور Steganos

Steganos یک آزمایش رایگان از Manager Manager ارائه می دهد ، هر چند که این یک برنامه رایگان نیست. در مقایسه با بهترین مدیران رمز عبور رایگان ، از جمله LastPass و Bitwarden ، Steganos کوتاه می آید. حتی اگر طرح پایه رایگان باشد ، در برابر این دو نفر تحمل نخواهد شد. اگرچه ما دوست داریم که شما می توانید Steganos را به صورت رایگان امتحان کنید ، یک برنامه رایگان نیز باید باشد.

هیچ اشاره ای به سیاست بازپرداخت نیز نشده است. حتی پس از مشاهده شرایط خدمات ، ما نمی توانیم چیزی درباره بازپرداخت یا ضمانت برگشت پول پیدا کنیم. اگر Steganos را بخرید و از آن راضی نیستید ، شانس نیست. به همین دلیل قبل از خرید مجوز باید نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید. 

حتی با این وجود ، 30 روز زمان زیادی برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا خدمات را دوست دارید یا نه ، کافی است. Steganos برای شروع کار ، نیازی به حساب و کارت اعتباری ندارد ، بنابراین شما می توانید بدون هیچ گونه خطر برای تمدید خودکار ، برنامه را امتحان کنید.

کاربرپسندی

Steganos رابط کاربری مدیر رمز عبور را از آخرین زمان حضور ما با آن به روز کرده است. هرچند که این برنامه حتی با پاشیدن ، به همان اندازه رقابت مدرن یا کاربرپسند نیست. تکمیل خودکار و همچنین ویجت Vista-esque که در گوشه صفحه نمایش شما زندگی می کند ، تکمیل خودکار نیز دارای برخی مشکلات است.. 

هنگامی که برای اولین بار Steganos Password Manager را راه اندازی کردید ، از شما خواسته می شود یک کلید کلید جدید ایجاد کنید ، یکی از نسخه های قدیمی این نرم افزار را وارد کنید یا یکی را از حافظه ابری باز کنید. توجه به این نکته مهم است که نسخه 21 از یک نوع پرونده دیگر استفاده می کند ، بنابراین شما نیاز به تبدیل پرونده های Keychain قدیمی در این صفحه راه اندازی دارید. 

steganos-password-manager-start

در صورت ایجاد صفحه کلید جدید ، باید گذرواژه اصلی خود را تنظیم کنید. می توانید یک مورد جدید ایجاد کنید و Steganos به تجزیه و تحلیل امنیتی مختصر می پردازد یا با استفاده از PicPass یک گذرواژه تنظیم می کند. همچنین می توانید از صفحه کلید مجازی بهره ببرید تا بدافزار نتواند ورودی صفحه کلید را ضبط کند. صفحه ایجاد رمز عبور جایی است که می توانید تأیید هویت دو عاملی را نیز تنظیم کنید.

steganos-password-مدیر-ایجاد-رمز عبور

پس از آن ، شما به نوبه خود چپ هستید. Steganos به سادگی کلیدواژه شما را باز می کند و هیچگونه علامتی درمورد اینکه چه کار باید انجام شود استفاده از این برنامه به خصوص دشوار نیست ، اما یک حرکت کوتاه از رابط کاربری خوب خواهد بود.

افزودن و سازماندهی گذرواژه‌ها 

اضافه کردن گذرواژه‌ها یک فرایند دشوار است ، با توجه به اینکه شما باید همه کارها را بصورت دستی انجام دهید. Steganos از واردات پشتیبانی می کند ، اما فقط از تعداد محدودی از منابع از جمله Chrome ، KeePass و 1Password استفاده می کند. سایر مدیران محبوب رمز عبور مانند LastPass و Dashlane پشتیبانی نمی شوند (بررسی Dashlane ما و قطعه Dashlane در مقابل LastPass ما را بخوانید). 

Steganos هنگام افزودن یک رمزعبور جدید ، برخلاف نسخه قبلی ، یک جدول شبیه به اکسل ارائه می دهد ، تعداد محدودی از فیلدها را به شما می دهد. فرم ورود نسبتاً ساده است. می توانید یادداشت ها را اضافه کنید ، URL را برای ورود مشخص کنید ، یادآوری تنظیم زمان تغییر رمز عبور و سازماندهی آن را در یک دسته تنظیم کنید. 

steganos-password-manager-new-enter

اگر به فیلدهای سفارشی احتیاج دارید ، می توانید نمای گسترش یافته را وارد کنید ، که جدول شبیه به اکسل را که قبلاً گفته شد را نشان می دهد. این دیدگاه برای مثلاً ذخیره کد Google Authenticator عالی است ، اما چند مشکل وجود دارد. 

شما نمی توانید یک گذرواژه ایجاد کنید یا از یک صفحه کلید مجازی در نمای گسترده استفاده کنید ، که با توجه به اطلاعات موجود بین این دو مشاهده ناامید کننده تر است.. 

steganos-password-manager-Expand-View

پس از ساماندهی ، می توانید رمزهای عبور خود را از طریق OneDrive ، Dropbox ، Google Drive یا MagentaCLOUD همگام سازی کنید ، که باید آنها را به صورت دستی متصل کنید. بر خلاف گذرواژه ، که از حافظه ابری موجود برای همگام سازی چند دستگاهی نیز استفاده می کند ، شما به آن چهار محدود هستید. مگر اینکه بخواهید در یک پوشه ویندوز پنهان برای پیدا کردن پرونده keychain خود حفر کنید. 

steganos-password-manager-cloud-اتصال

استفاده از مدیر رمز عبور Steganos در مرورگر شما

پس از افزودن گذرواژه‌ها ، به طور عمده با پسوند و ابزارک مرورگر ارتباط برقرار خواهید کرد. به طور پیش فرض ، Steganos یک ویجت آزار دهنده ویندوز ویستا را در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش می دهد ، که یک منوی کشویی کلمه عبور شما را فراهم می کند. همچنین دکمه هایی برای کپی کردن نام کاربری و رمز عبور برای هر حساب وجود دارد.

این دقیقاً در مورد بدترین اجرای تکمیل کشیدن و کشیدن است که ما دیده ایم. در صورت داشتن رمزهای عبور زیاد ، ویجت زشت و ناخوشایند است. توصیه می کنیم به پسوند مرورگر بچسبید ، اما لیست مشکلات خاص خود را دارد. 

steganos-password-مدیر-مرورگر-پسوند

برنامه افزودنی برای تکمیل خودکار وجود دارد ، و از آزمایش ما ، تا زمانی که فقط یک URL برای URL خود که در آن کار می کنید ، کار می کند. برخی مشکلات در مورد ورود به سایت های مختلف برای همان URL وجود دارد ، با این حال ، به عنوان Steganos منوی کشویی را در قسمت ورودی مانند NordPass فراهم نمی کند (بررسی NordPass ما را بخوانید). 

شما نمی توانید رمزهای عبور خود را در پسوند مرورگر مشاهده کنید. علاوه بر این ، باید برنامه دسک تاپ را در پس زمینه در حال اجرا داشته باشید تا کلید اصلی برای باز کردن برنامه کار باز شود. 

تعداد زیادی قلاب غیرضروری وجود دارد که باید از طریق آن پرش کنید تا Steganos عملی شود. اگرچه افزودن گذرواژه ها به صورت عطف برانگیز نیست ، اما استفاده از Password Manager در کنار غیر قابل تحمل است. 

گالور را سقوط می کند

در حین آزمایش ، با برنامه Windows 10 با تعدادی از مشکلات عملکرد مواجه شدیم. هنگام کلیک کردن روی برنامه بعد از باز شدن برنامه ، به جای باز کردن پنجره ، ما با یک پیام خطا مواجه شدیم. این با توجه به اینکه مدیر رمز عبور به نوار وظیفه نمی رسد ، ناامید کننده است. 

بدتر از این ، هر چند ، تعداد معدودی از برنامه ها به سادگی متوقف شدند. در طول آزمایش ما ، بازیابی تصادفات با هر اندازه قوام دشوار بود ، بنابراین ما نمی توانیم به یک مسئله واحد اشاره کنیم. به گفته این ، ما هیچ وقت با هیچ مدیر دیگری برای رمز عبور این مشکل را نداشته ایم.

امنیت

به نظر می رسد با استفاده از اطلاعات کمی که Steganos ارائه می دهد ، با رمزگذاری AES 256 بیتی و تعدادی گزینه تأیید هویت دو عاملی سازگار است. همچنین بسیاری از مسائل امنیتی در سایر مدیران رمز عبور مشاهده نمی شود ، زیرا همه چیز در محلی ذخیره می شود. به این ترتیب ، شما باید به امنیت سیستم خود و سرویس ذخیره سازی ابری که از آن استفاده می کنید ، اعتماد کنید. 

قبل از رسیدن به بد ، بیایید با چیزهای خوب شروع کنیم. Steganos یک پروسه تأیید اعتبار ندارد ، که بیشترین خطرات امنیتی را برای سایر مدیران رمز عبور پشت سر می گذارد. در عوض ، یک کلید AES-256 را بر اساس رمز اصلی استاد برای keychain شما تولید می کند (توضیحات رمزگذاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید). می توانید طاق را به صورت محلی رمزگشایی کنید ، اما اینگونه است. 

با استفاده از فضای ذخیره سازی ابری ، می توانید به طور خودکار پرونده keychain خود را همگام سازی کنید ، اما تنها در صورت رمزگذاری شده است. این اکثر تهدیدات آنلاین را که مدیران رمز عبور با آن روبرو هستند حل می کند. با این حال ، شما به سرویس فضای ذخیره سازی ابری که برای امنیت اطلاعات خود استفاده می کنید ، تکیه می کنید ، که می تواند مشکل ساز باشد. توصیه می کنیم از یک سرویس ذخیره سازی صوتی با دانش صفر استفاده کنید. 

مشکلات مربوط به PicPass و نگرانی های محلی

حالا برای بد. Steganos مشکل احراز هویت را حل می کند ، اما لزوماً آن را ایمن تر نمی کند. پرونده keychain شما بصورت محلی ذخیره می شود. اگرچه رمزگذاری شده است ، اگر بدافزار را در حال اجرا amok در دستگاه خود دارید ، پرونده به راحتی دزدیده می شود ، که به همان اندازه یک نقض اطلاعات با سایر مدیران رمز عبور است.. 

به همین دلیل ، باید یک آنتی ویروس محکم داشته باشید که پشت خود را تماشا می کند. Steganos کمی با صفحه کلید مجازی به شما کمک می کند ، اما اگر بدافزارهای عمیقی دارید ، کلمات عبور شما به خوبی از بین رفته است. ما Bitdefender را بیشتر توصیه می کنیم. همانطور که در بررسی Bitdefender ما می بینید ، این امن ترین آنتی ویروس مورد آزمایش ماست. 

حفاظت محلی موضوعی قابل حل است اما PicPass چنین نیست. توصیه نمی کنیم در هر شرایطی از PicPass استفاده کنید. روش کار با ایجاد رمزعبور مبتنی بر یک سری تصاویر است. با این حال ، هر تصویر فقط یک شخصیت ارزش دارد و آن شخصیت ها ایستا هستند. 

به خاطر سپردن یک سری از هشت عکس – حداقل شخصیتی که توصیه می کنیم – به اندازه کافی سخت است ، چه رسد به یک سری واقعاً تصادفی از آنها.    

بزرگترین مشکل این است که PicPass به شما پیشنهاد می کند که یک رمز عبور ایمن بدست آورید ، در واقعیت ، اینگونه نیستید. در بیشتر موارد ، شما فقط به چند شخصیت از پیش تعیین شده دست می یابید که شکستن آن آسان است. پس از همه ، تعداد محدودی از ترکیب با عکسهای ارائه شده در PicPass وجود دارد که هکرهای ذیصلاح می توانند برای کشف کردن برنامه ای بنویسند.

پشتیبانی

با توجه به اینکه Steganos همه چیز را از برنامه های حفظ حریم خصوصی موبایل گرفته تا نرم افزار شبکه خصوصی مجازی ارائه می دهد ، ما برای پشتیبانی پشتیبانی زیادی داشتیم. متأسفانه ، Steganos تحویل نداد. 

با شروع پایگاه دانش ، به رغم موجود بودن در زبان انگلیسی به طور خودکار در آلمان بارگیری می شود (Steganos اطلاعات اولیه سایت را جمع می کند ، بنابراین باید بتواند زبان را بر اساس آدرس IP شما دیکته کند). 

steganos-دانش پایه

دسترسی به پایگاه دانش ، به ویژه برای کاربران فقط با رمز عبور ، دشوار است. از آنجا که نیازی به یک حساب mySteganos ندارید ، باید از طریق صفحه زیر صفحه وب ، جایی که پیوندی به پایگاه دانش وجود دارد ، به صفحه تماس بروید. یک صفحه پشتیبانی از وب سایت اصلی قابل دسترسی نیست. 

خود دانش بنیان خوب است ، هرچند دور زدن کمی دشوار است. فقط 10 مقاله به مدیر رمز عبور اختصاص داده شده است ، همچنین یک کتابچه راهنمای “اولین قدم” وجود دارد. همه این مدخلها فقط جزئیات لازم ، خالی از تصاویر یا سایر عناصر بصری را ارائه می دهند. با توجه به اینکه چند مقاله وجود دارد ، دوست داریم کمی دقت بیشتری در مورد آنها انجام دهیم. 

برای کمک به خود ، شما فقط به پایگاه دانش محدود می شوید. Steganos مجالس انجمن یا هر نوع دیگری ندارد. علاوه بر این ، بیشتر مقالات در مورد سایر محصولات ارائه شده توسط Steganos متمرکز شده اند ، بنابراین یافتن راه خود دشوار است. 

تماس با Steganos

تماس با Steganos نیز یک مشکل است. می توانید از طریق ایمیل به این موضوع دسترسی پیدا کنید ، اما فرم تماس یا چیز دیگری وجود ندارد. زمان پاسخ بسیار وحشتناک است. وقتی به نتیجه رسیدیم ، پاسخی تقریباً سه روز طول کشید که غیرقابل قبول است. با توجه به اینکه محصولات Steganos چند محصول را ارائه می دهد ، ما حداقل انتظار چت زنده را داریم.

هنگام ارزیابی یک سرویس ، ما به گزینه های تماس و منابع خودیاری نگاه می کنیم. تا زمانی که یک سرویس در یکی از آن مناطق خوب عمل کند ، آنها نمره قبولی دریافت می کنند. از طرف دیگر ، Steganos در هر دو جبهه صاف می شود. گزینه های تماس محدود هستند ، سرویس آهسته است و پایگاه دانش فاقد جزئیات است. در بیشتر موارد ، شما نیاز به حل مشکلات با استفاده از عقل خود را دارید. 

حکم

مدیر رمز عبور Steganos ، با وجود دریافت به روزرسانی های بی شماری در طول سال ها ، همان مدیر رمزعبور باربی است که ما بارها و بارها دیده ایم. چند ویژگی منحصر به فرد وجود دارد ، که هیچکدام با ابزارهای مدرن مدیریت رمز عبور مطابقت ندارند ، اما غیر از این ، مدیر رمز عبور چیزهای کمی برای ارائه دارد. 

حتی برای مدیریت گذرواژه محلی گزینه های بهتری وجود دارد. با توجه به رابط کاربری زیر و مدیریت پشتیبانی از رمزعبور رمز عبور ، می توانید فقط با استفاده از نرم افزار رمزنگاری کنید. 

نظر شما در مورد این بررسی مدیر رمز عبور Steganos چیست؟ آیا این ابزار به اندازه کافی برای ضمانت یک آزمایش رایگان ارزش دارد؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me