بررسی RoboForm – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی RoboForm

RoboForm یک مدیر رمز عبور ارزان قیمت است که یک تن از گزینه ها را به افرادی که می خواهند آنها را ترفند کنید ، ارائه می دهد. رابط کاربری ، برای همه نیست ، همانطور که می توانید در بررسی کامل RoboForm ما بخوانید.


roboform-ستون-ویرایشگر

ویرایشگر roboform

roboform-search

roboform - مرکز امنیت

تنظیمات roboform

قبلی

بعد

RoboForm برای بهترین راهنمای مدیر رمز عبور ما دائماً مورد سؤال است ، قیمت و ویژگی هایی را که قبلاً ندیده ایم ، ارائه می دهد. گفتنی است ، قابلیت استفاده چند مسئله دارد. اگر مایل به نگاه کردن به رابط تا حدی تاریخ دار هستید ، یکی از انعطاف پذیرترین مدیران رمز عبور را در اطراف خود پیدا خواهید کرد. 

در این بررسی RoboForm ، ما قصد داریم بعد از خرید مجوز ، یک سرویس عمیق را وارد سرویس کنیم. از ورود RoboForm گرفته تا وارد کردن رمزهای عبور ما ، ما تجربه خود را با قابلیت استفاده ، ویژگی ها ، امنیت و موارد دیگر آن را قبل از صدور حکم خود پوشش خواهیم داد. 

برای پاسخ کوتاه ، RoboForm یکی از گزینه های بهتر در آنجا است. امنیت و ویژگی ها دو نقطه قوت آن است ، اگرچه رابط کاربری فنجان چای همه نخواهد بود. خوشبختانه ، نیازی نیست که حرف ما را برای آن بکار ببرید. با یک برنامه رایگان سخاوتمندانه و سیاست بازپرداخت 30 روزه ، هیچ دلیلی وجود ندارد که به RoboForm یک ضربه بزنید. 

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای RoboForm

امکانات

RoboForm از ویژگی های زیادی برخوردار است ، اگرچه ممکن است در ابتدا بسیاری از آنها آشکار نباشند. کاربران برق می توانند تنظیمات بسیاری از RoboForm را ارائه دهند ، که تجربه ای بسیار انعطاف پذیر را ارائه می دهند. تا زمانی که شما مایل به پیگیری پیکربندی برنامه به دلخواه خود باشید ، RoboForm یکی از برجسته ترین مدیران رمزعبور در اطراف است. 

به ویژه دو ویژگی وجود دارد که به وضوح بر این ایده تأکید می کنند. اولین جستجو است. در واقع می توانید نحوه واکنش RoboForm به عباراتی را که در قسمت جستجو وارد می کنید ، سفارشی کنید. هنگام نقشه برداری از کلیدهای عملکرد ، می توانید با استفاده از عبارتی که وارد کرده اید ، به طور خودکار جستجو را از موتور جستجوی مورد نظر خود شروع کنید. 

roboform-search

اختلاط متقابل برنامه هم به همین جا ختم نمی شود. RoboForm از برنامه خودکار حتی برای برنامه های Windows پشتیبانی می کند. شایان ذکر است که تکمیل خودکار به طور خاص برای برنامه های Windows است ، نه فقط برنامه هایی که در ویندوز اجرا می شوند. 

گردآوری ویژگی های استاندارد دسترسی آفلاین است. بر خلاف مدیر رمز عبور Steganos ، که شما را مجبور به ماندن آفلاین می کند ، RoboForm این گزینه را به شما می دهد. اگرچه رمزگذاری به صورت محلی اتفاق می افتد بدون توجه به اینکه انتخاب کنید ، می توانید تصمیم بگیرید همگام های طاق رمزگذاری شده خود را با سرورهای RoboForm همگام کنید یا محلی بمانید.

ویژگی های جدید در RoboForm 8

جدیدترین نسخه RoboForm تعداد کمی از ویژگی های جدید را اضافه کرده است و لیست ویژگی های RoboForm 7 را به برنامه رایگان کاهش می دهد. تغییرات جزئی زیادی در رابط کاربری و قابلیت استفاده کلی وجود دارد. با این حال ، نسخه 8 ویژگی های دیگری را با خود به ارمغان می آورد. 

مهمترین ویژگی جدید اشتراک گذاری ایمن است. مشترکین برنامه Everywhere می توانند ورودی های فردی و کل پوشه ها را از طریق یک اتصال رمزگذاری شده به اشتراک بگذارند. 

همچنین می توانید گیرندگان دسترسی اضطراری را تعیین کنید ، که می توانند در صورتی که از کار خود خارج شده باشید ، به حساب شما دسترسی پیدا کنند. برای هر دو ویژگی ، گیرنده فقط به یک حساب RoboForm رایگان نیاز دارد. 

ویژگی جدید مورد علاقه ما مرکز امنیتی است که حسابرسی رمز عبور را برای همه حساب های شما فراهم می کند. در برنامه دسک تاپ ، RoboForm بر اساس اعتبارنامه ای که ذخیره کرده اید ، نمره کلی امنیتی را به شما می دهد. علاوه بر این ، مرکز امنیتی نشان می دهد که کلمه عبور شما چند سال است و اگر از رمزهای عبور مجدد استفاده می کنید ، استفاده می کنید. 

roboform - مرکز امنیت

نمای کلی ویژگی های RoboFrom

لوگو RoboFormwww.roboform.com

از 199 دلار برای همه برنامه ها شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

RoboForm یکی از ارزان ترین مدیر رمز عبور در اطراف است ، که معاملات بسیار خوبی را برای افراد و خانواده ها ارائه می دهد. تمرکز RoboForm هرچند در مقیاس اندک است. اگرچه یک برنامه تجاری در دسترس است ، قیمت آن به سرعت بالا می رود ، و راه کمی برای ادغام شخص ثالث فراهم می کند. 

به عنوان یک یادداشت کلی ، RoboForm بدون توجه به برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، اشتراک های یک ، سه و پنج ساله را ارائه می دهد. هرچند تخفیف بیشتری در نظر بگیرید به عنوان مثال ، خرید پنج سال از برنامه Everywhere با تخفیف 16 درصدی ارائه می شود و کمی بیشتر از 1.50 دلار در ماه تکان می خورد.. 

قیمت جدول بالا در صورت خرید یک سال است ، اما RoboForm حتی پس از آن نیز ارزان است. یک برنامه همه جا فقط 2 دلار خجالتی در هر ماه است ، و نرخ 5 دلار ماهانه Dashlane را شرم آور می کند (بررسی Dashlane ما را بخوانید). 

برنامه خانواده همچنین دارای پنج نوع مجوز در همه جا با قیمت کمتر از 4 دلار در هر ماه (که حتی از 1Password ارزان تر است) ارزش بسیار خوبی را ارائه می دهد. در حقیقت ، برنامه خانواده در بهترین راهنمای رمز عبور ما برای راهنمای خانواده ها گره خورده است.

رد RoboForm Free

RoboForm Free کودک ستاره برای اکثر کاربران است ، هرچند که امکان ذخیره نامحدود رمز عبور ، پشتیبانی از چند پلتفرم و مرکز امنیتی RoboForm را به صورت رایگان فراهم می کند. گفته شد ، در بهترین راهنمای مدیر رمزعبور رایگان ما ، به LastPass برگشتی داده شد. برنامه رایگان RoboForm متاسفانه فاقد همگام سازی چند دستگاه است. هنوز هم ، ارزش دیدن دارد RoboForm ورودی های شما را در انتهای آزاد همه چیز محدود نمی کند ، برخلاف ، مثلاً True Key ، که می توانید در بررسی اصلی کلید اصلی ما بدانید. علاوه بر این ، از سیستم عامل اندروید و iOS پشتیبانی می کند و این یک گزینه عالی برای محافظت از رمزهای عبور در دستگاه تلفن همراه شما است. در مورد بهترین مدیر رمز عبور ما برای راهنمای iOS می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

موارد خوب در RoboForm در همه جا

اگرچه این برنامه رایگان جذاب است ، RoboForm شامل موارد اضافی در اشتراک پراکنده همه جا است. مهمترین افزونه همگام سازی چند دستگاهی است. با استفاده از سرورهای RoboForm ، می توانید به طاق رمزگذاری شده خود در هر دستگاه دسترسی داشته باشید ، تا زمانی که گذرواژه اصلی خود را به خاطر بسپارید. همگام سازی همچنین برای تهیه نسخه پشتیبان از طاق رمزگذاری شده شما کمک می کند. 

برخی از پیشرفت های کیفیت زندگی نیز وجود دارد که قابل توجه ترین آنها دسترسی به وب است. به جای نیاز به استفاده از افزونه Chrome ، می توانید از هر مرورگر وب وارد حساب RoboForm خود شوید. برنامه Everywhere همچنین از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند و لایه ای از امنیت را به دسترسی آنلاین اضافه می کند.

علیرغم ارائه یک برنامه رایگان ، RoboForm همچنین یک سیاست بازپرداخت 30 روزه برای برنامه Everywhere دارد. تا زمانی که ظرف 30 روز اول لغو کنید ، کل اشتراک شما بازپرداخت می شود ، بدون توجه به مدت خرید شما. این گفته است که ، این برنامه رایگان به جای هر نوع آزمایش رایگان RoboForm Everywhere ارائه می شود. 

کاربرپسندی

RoboForm یک فرآیند تنظیم ساده و انعطاف پذیری را ارائه می دهد و آن را در مقایسه با سایر برنامه های مدیریت رمز عبور ، در لیگ خودش قرار می دهد. با این حال ، این گزینه ها گاهی اوقات از تجربه کلی کاربر فاصله می گیرد. اگرچه استفاده از آن دشوار نیست ، RoboForm تلاش می کند تا اتاق های بزرگ رمزعبور را به روشی آسان هضم کند.

نصب Roboform 8

اگر به یک برنامه رایگان چسبیده اید ، یا حداقل یک برنامه را امتحان می کنید ، کمبود هیجان کمی وجود دارد. از صفحه اصلی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی “دریافت RoboForm” کلیک کنید. یک صفحه ثبت نام یا تأیید های آزار دهنده برای مقابله وجود ندارد. در عوض ، آخرین بارگیری برای سیستم عامل شما بلافاصله شروع می شود. 

roboform-home-page

نصب بیشتر درگیر است اما به روش خوبی. علاوه بر راه اندازی برنامه محلی ، نصب کننده برنامه افزودنی را در انتخاب اینترنت اکسپلورر ، لبه ، کروم ، فایرفاکس و اپرا نیز فعال می کند. همچنین می توانید RoboForm را پر کرده و زمینه را از برنامه های Windows ذخیره کنید.  

گزینه های سفارشی سازی دیگری را در جایی ذخیره می کنید که ورود خود را ذخیره می کنید ، که توسط اکثر مدیران رمز عبور اعطا نشده است. در مقایسه با ابزارهای دیگر ، این تنظیمات پیشرفته بسیار ساده به نظر می رسند ، هرچند که بندرت آنها را مشاهده می کنیم. به شما اجازه می دهد در هنگام تنظیم آنها را تغییر دهید ، روند شروع کار را بسیار روان تر احساس می کند. 

ویرایشگر RoboForm

ویرایشگر RoboForm قطب محلی است که شما برای مدیریت رمزهای عبور خود استفاده خواهید کرد. با این حال ، این برنامه چند مشکل دارد. اگرچه ذاتاً از منظر زیبایی شناسی قدم نمی گذارد ، قابلیت استفاده ضعیف است. RoboForm از یک سلسله مراتب پوشه Windows-Esque استفاده می کند که ورود به سیستم شما را به روشی ناخوشایند ارائه می دهد. 

ویرایشگر roboform

می توانید با یک پوشه سازماندهی کنید ، اما اگر از یک مرورگر وارد می کنید ، همه چیز به یک صفحه واحد ریخته می شوند. اگرچه ویرایشگر RoboForm از نظر قابلیت استفاده دیگر در مقایسه با سایر مدیران رمز عبور صاف است ، اما در گزینه ها عالی است. 

ظاهرا تنها چیزی نیست که RoboForm با Windows Explorer مشترک دارد. RoboForm همچنین می تواند کارهایی مانند مدیریت چندین ویندوز ویرایشگر را به طور همزمان انجام دهد ، کاری که دیگر مدیران رمز عبور نمی توانند انجام دهند. حتی می توانید قسمت های نمایش داده شده را در نمای اصلی سفارشی کنید ، به شما این امکان را می دهد که بخشی از درهم و برهمی را که در آنجا قرار دارد پاک کنید.. 

roboform-ستون-ویرایشگر

با استفاده از تنظیمات گزینه های بیشتری را نشان می دهد. RoboForm کنترل دقیق در مورد همه چیز را به شما می دهد. علاوه بر سفارشی کردن نحوه کار خودکار و تأمین خودکار ، می توانید میانبرهای صفحه کلید را برنامه ریزی کرده و حتی کارهای فهرست جستجو را نیز در فهرست تنظیمات تنظیم کنید. این سطح از قابلیت شخصی سازی با هر برنامه مدیریت رمز عبور دیگر قابل مقایسه نیست. 

تنظیمات roboform

استفاده از RoboForm برای Chrome

افزونه RoboForm Chrome کمی خراب است. در سطح ، خوب است ، ارائه چند دسته ، برخی از گزینه ها و مرکز امنیتی. با این حال ، باز کردن لیست رمزهای عبور ، همه چیز را به معنای واقعی کلمه به شما نشان می دهد ، و اندازه متوسط ​​افزونه را برای پر کردن کل پنجره مرورگر خود گسترش می دهید. 

roboform-chrome-extension- گسترش یافته است

به طور خلاصه ، انتظار ندارید که ورودی های شما را در برنامه Chrome سازماندهی کنید. این در واقع فقط برای تکمیل خودکار ، همگام سازی و ایجاد گذرواژه است. تولید کننده رمزعبور ابزاری جالب است که با رمز جدید خود یک پنجره دوم باز می کند و به شما امکان می دهد آن را بکشید و رها کنید. 

roboform-password-generator

بین برنامه افزودنی Chrome و برنامه Windows ، RoboForm کمی جنجالی است. RoboForm با بخش هایی متفاوت اما مدرن در سایر موارد ، گزینه ها و گزینه های قابل تنظیم بودن را ممتاز می کند ، اگرچه همیشه اطلاعات به بهترین روش ارائه نمی شود. این بدترین تجربه کاربری نیست که ما داشته ایم – بررسی LogMeOnce ما را برای آن بخوانید – اما از بهترین موارد بسیار دور است.

امنیت

RoboForm ، خوشبختانه ، یک کاغذ سفید امنیتی را ارائه می دهد که همه جزئیات پیچیده ساختار امنیتی آن را شرح می دهد. همه چیز همانطور که باید باشد با RoboForm از AES-256 برای رمزگذاری متقارن در کل طاق خود استفاده می کنید (توضیحات رمزگذاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید). 

به جای رمزگذاری پرونده ها به صورت جداگانه ، مانند برخی از نرم افزارهای رمزگذاری ، کل طاق شما در پشت یک کلید AES-256 قفل شده است. این کلید از رمز اصلی استاد شما تولید می شود ، که RoboForm باید حداقل هشت شخصیت با حداقل چهار شخصیت غیر عددی داشته باشد. 

با این حال ، RoboForm هرگز آن رمز عبور اصلی را نمی بیند. در عوض ، کلید شما با استفاده از PBKDF2 با عملکرد هش SHA-256 و نمک 32 بایت تولید می شود. از این نتیجه برای تأیید اعتبار حساب شما استفاده می شود. 

اگر این به شما علاقه مند است ، اجازه دهید آنرا تجزیه کنیم. هش یک الگوریتم یک طرفه است که قابل رمزگشایی نیست. RoboForm در اصل مجموعه ای از شخصیت های تصادفی را مشاهده می کند ، که برای تأیید اعتبار حساب شما با یک بانک اطلاعاتی همسان می شوند. رمز ورود استاد شما هرگز توسط کسی به جز خودتان دیده نمی شود.

RoboForm هک شده است?

نه ، RoboForm مورد هک قرار نگرفته است ، که در مقایسه با رقبای خود Abine Blur و LastPass هوای تازه ای از هوای تازه دارد (بررسی Blur ما را بخوانید). RoboForm به جای مخفی کردن از این سؤال ، آشکارا به آن پرداخته است. می توانید در صورت هک کردن RoboForm به طور مستقیم در صفحه امنیتی خود ، و همچنین در مصاحبه ای با VP از بازاریابی RoboForm در سال 2011 ، چه اتفاقی می افتد ، بیابید.. 

در نه سال از زمان مصاحبه بسیار تغییر کرده است ، اما یکی از مفاهیم اصلی دست نخورده است. اگرچه RoboForm همگام سازی چند دستگاهی را ارائه می دهد – به شما امکان می دهد اطلاعات را از ابر RoboForm بیرون بکشید – لازم نیست. مشابه رمز عبور مهم ، RoboForm دسترسی آفلاین به رمزهای عبور شما ارائه می دهد. 

از آنجا که همه چیز به صورت محلی رمزگذاری شده است ، شما هنوز هم محافظت می شوید. با این حال ، فرایند ارسال پایگاه داده رمزگذاری شده شما به سرور از بین می رود ، که این بزرگترین تهدید برای مدیران رمز عبور است.

پشتیبانی

RoboForm بدون در نظر گرفتن زمان روزها ، به پشتیبانی رایگان درخواست می دهد ، هر چند مشترکان همه جا هنگام مراجعه به ایمیل ، اولویت بیشتری نسبت به آنهایی که رایگان دارند. اعضای پرداخت کننده نیز به پشتیبانی چت دسترسی دارند ، اما متأسفانه محدود به دوشنبه تا جمعه در ساعات کاری است. 

خوشبختانه می توانید پاسخهای زیادی را در پایگاه دانش پیدا کنید. مانند برنامه محلی ، دانش بنیاد مخلوط عناصر خوب و بد است. صورت جذاب است و RoboForm مقالاتی را در بخشهایی که به راحتی هضم می شوند قرار داده است. با کلیک بر روی یک بخش ، لیستی از موضوعات نمایش داده می شود. 

roboform-basebase دانش

به همین ترتیب ، کتابچه راهنمای کاربر ، که همه چیز در مورد برنامه را پوشش می دهد ، بر روی یک صفحه واحد پرتاب می شود. این منابع خودیاری خوب هستند و جزئیات و تصاویر زیادی را ارائه می دهند. با این حال ، مانند سایر ابزارهای RoboForm ، ارائه می تواند بهتر باشد.

حکم

RoboForm Everywhere یک اشتراک ارزشمند است ، حتی اگر نسخه اول در نگاه اول جذاب تر باشد. برای کمتر از رقابت ، RoboForm از ویژگی های انگشت پا به انگشت پا پا می رود ، اگرچه رابط کاربری می تواند از مقابله ای استفاده کند. فراتر از نگاه تاریخ ، RoboForm تحت تأثیر قرار دادن برخی از ابزارهای منحصر به فرد و سفارشی سازی بی پایان. 

نظر شما در مورد RoboForm چیست؟ آیا قصد دارید برنامه رایگان چرخش را انجام دهید؟ به ما اطلاع دهید که چگونه در نظرات زیر می رود و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map