RememBear Review – بروزرسانی سال 2020

RememBear Review

RememBear ، محصولی از همین تیم در پشت TunnelBear VPN ، یک مدیر رمز عبور مناسب و با یک برنامه رایگان محکم است. با این حال ، در مقایسه با رقبا ، در بخش جلوی ویژگی ها کمی کوتاه می آید ، همانطور که می توانید در این بررسی کامل RememBear بخوانید.


یادآوری-دستاوردها

برنامه یادآوری

یادآوری-ایجاد-ورود

یادآوری-بارگیری-صفحه

یادآوری تنظیمات

قبلی

بعد

RememBear مدیر رمز عبور است که از همین شرکت در پشت TunnelBear VPN آمده است. همانطور که می توانید در بررسی TunnelBear ما بخوانید ، این سرویس بسیار آسان است ، اگرچه دارای تعداد کمی از موضوعات ، از جمله جریان ، مکان سرور و سرعت است. در این بررسی RememBear ، می خواهیم ببینیم که شکست شرکت در یک برنامه مدیریت رمز عبور ارزش شلیک دارد یا خیر؟. 

در اکثر موارد ، RememBear یک افزودنی ارزشمند در بازار مدیر رمز عبور است. گرچه فاقد ویژگی ها است ، یک برنامه رایگان مناسب و معقول در دسترس است ، و همچنین همه موارد ضروری را که از دیگر مدیران رمز عبور انتظار دارید. این موارد شامل یک ژنراتور رمز عبور و افزونه مرورگر است. 

با این حال ، RememBear هنوز از لیست بهترین مدیر رمز عبور ما کم است. اگرچه ما گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی و افزودن یک کپی پشتیبان برای بازیابی حساب شما را دوست داریم ، گوشت خیلی کمی روی استخوان ضرب المثل وجود دارد. مدیریت اساسی اعتبارنامه شما به حساب می آید ، اما چیز دیگری نیست. 

این به ذکر شرکت مادر RememBear ، McAfee نیست ، که برخی از مسائل را دارد ، همانطور که می توانید در نوشت افزار McAfee Total Protection ما مشاهده کنید. با این وجود ، TunnelBear به فعالیت خود با همان تیم ادامه داده است ، و از آنچه می توانیم از RememBear بگوییم ، این یک چیز خوب است. اگرچه فاقد ویژگی ها است ، RememBear مدیریت رمزعبور ساده و با یک برنامه رایگان جامد را برای بوت شدن ارائه می دهد.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای RememBear

امکانات

RememBear یک برنامه کاربردی بسیار آسان است ، اما واضح است که در جایی از فرآیند طراحی قابلیت استفاده از ویژگی های مورد نظر است. برنامه فقط اساسی ترین مدیریت رمز عبور را پر می کند ، ورود به سیستم را در وب سایت ها پر کرده و اطلاعات خود را در یک طاق محافظت شده ذخیره می کند. سایر ویژگی ها ، که با سرویس هایی مانند Zoho Vault معمول است ، خارج از جدول هستند.

این بخش DNA زیادی را با یک مدیر رمزعبور تبدیل شده به VPN دیگر ، NordPass به اشتراک می گذارد. ذخیره سازی Barebones نام بازی است که دارای انواع محدودی از ورود و گزینه های اندک برای آن نوشته ها است. اگرچه برای قابلیت استفاده بسیار عالی است ، فقدان ویژگی ها مسئله ای را برای این بخش ایجاد می کند. 

کدهای 2FA ، کارت های اعتباری و یادداشت های ایمن

ابتدا ، با انواع ورود شروع می کنیم. RememBear از ورود ، کارتهای اعتباری و یادداشتهای امن پشتیبانی می کند ، هرچند هیچ چیز دیگری. هر یک از این موارد بخش داوری خود را در داشبورد دارند ، اما درگیری بین آنها بسیار کم است. به عنوان مثال ، نمی توانید یک کارت اعتباری را به یک ورودی خاص وصل کنید یا اسناد را برای یک ورودی بارگذاری کنید. 

یادآوری-ایجاد-ورود

شما نمی توانید زمینه هایی را که می توانید با 1Password نیز سفارشی کنید. آنچه می بینید همان چیزی است که شما دریافت می کنید و در خارج از یک بخش یادداشت های کوچک با هر ورودی جدید ، نمی توانید اطلاعات اضافی اضافه کنید. به گفته این ، یک ویژگی منحصر به فرد برای ورود به سیستم وجود دارد.  

اگر یک کد تأیید هویت دو عاملی استاتیک یا یک کد QR 2FA با بهترین برنامه های 2FA دیده می شود ، می توانید آن را در کنار رمز خود ذخیره کنید. ما این ویژگی را خیلی دوست داریم با استفاده از آن ، دیگر نیازی به ماهیگیری از طریق دستگاه تلفن همراه خود برای تأیید اعلان فشار نیست یا برای ارسال کد از طریق ایمیل خود حفر می کنید. در عوض ، این روند برای شما انجام می شود. 

یادآوری ویژگی های “پیشرفته”

RememBear ارائه می دهد طیف استاندارد از ویژگی ها ، از جمله همگام سازی چند دستگاه در برنامه پرداخت ، تهیه نسخه پشتیبان از طاق شما و به طور خودکار پر کردن اطلاعات کارت اعتباری. هر نوع ویژگی های پیشرفته ای وجود ندارد. به عنوان مثال ، اشتراک گذاری غیر از این است. همچنین هیچ نوع برنامه چند کاربره وجود ندارد.

مشخص است که تمرکز RememBear در درجه اول مدیر رمزعبور شخصی بودن و هر چیز دیگری بود. با این حال ، بیش از دو سال از زمان راه اندازی ، ما ناامید می شویم که تیم هیچ ویژگی جدیدی اضافه نکرده است. اگرچه ما یک رویکرد ساده را درک می کنیم ، اما عدم عملکرد RememBear در قیمت سؤال پذیرفتنی نیست.

مرور کلی ویژگی های RememBear

لوگوی RememBearwww.remembear.com

از تمام برنامه های ماهانه 300 دلار شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

RememBear بسیار ارزان است و در صورت خرید سالانه در آن ، عضویت حق بیمه خود را تقریباً 3 دلار ارائه می دهد. اگرچه نرخ بدی نیست ، ما گزینه های ارزانتری را مشاهده کرده ایم ، که اکثر آنها دارای ویژگی های بیشتری هستند (به عنوان مثال بررسی Keeper ما را بخوانید ، و قطعه Dashlane vs Keeper ما را بخوانید). با این وجود ، برنامه رایگان نامحدود RememBear باعث می شود تا به نظر برسد.

با شروع برنامه های پرداخت شده می توانید چرخه صدور صورتحساب ماهانه یا سالانه را انتخاب کنید ، اگرچه ثبت نام برای یک سال قیمت را به نصف کاهش می دهد. 

پرداخت 6 دلار در هر ماه برای پایان ماهانه کارها خیلی زیاد است ، حتی برنامه های گران قیمت رمز عبور مانند Dashlane در زیر آن علامت باقی می مانند (بررسی Dashlane ما را بخوانید). چند گزینه گران تر ، مانند Abine Blur وجود دارد ، اما نرخ ماهانه هنوز بالاتر از اکثر است ، به خصوص با توجه به قیمت پایین 1Password (مقایسه Dashlane در مقابل 1Password ما را بخوانید)

در پایان سال همه چیز ، RememBear با سایر مدیران رمز عبور مطابقت دارد ، اگرچه گزینه های ارزان تر نیز وجود دارد (RoboForm و Sticky Password به ذهن شما خطور می کند). 

مشکل در اینجا قیمت نیست بلکه ویژگی های ارائه شده برای قیمت است. همانطور که در قسمت آخر بحث شد ، RememBear خارج از مدیریت رمزعبور اساسی چیز زیادی ارائه نمی دهد ، که باعث می شود نرخ کمی بیش از حد به نظر برسد. 

چسباندن با RememBear Free

خوشبختانه ، یک برنامه رایگان در دسترس است. اگرچه به اندازه بهترین مدیر رمز عبور رایگان ما LastPass خوب نیست ، RememBear Free هنوز بهتر از ، مثلاً ، McAfee True Key است (بررسی کلید اصلی ما را بخوانید). شما فقط به یک دستگاه محدود هستید ، با تهیه نسخه پشتیبان و همگام سازی برای برنامه Premium رزرو شده است ، اما می توانید هر تعداد ورودی را که می خواهید ذخیره کنید.

مانند سایر مدیران رمز عبور رایگان ، پیشنهاد RememBear بیشتر شبیه یک آزمایش است تا یک مدیر کل رمز عبور. مطمئناً ، دسترسی به گذرواژه‌های شما در یک دسک تاپ کافی است. با این حال ، بین تلفن ها ، رایانه های لوحی و لپ تاپ ، دسترسی به رمزهای عبور شما از طریق چندین دستگاه یک ضرورت است. 

به نظر می رسد که این طرح رایگان می تواند جای یک سیاست بازپرداخت را بگیرد. ما خارج از مقاله پشتیبانی که درباره تغییر از صورتحساب ماهانه به صورت سالانه صحبت کرده است ، نمی توانیم از قوانین بازپرداخت در شرایط خدمات RememBear یا در وب سایت آن بیابیم. اگر علاقه دارید که به RememBear شلیک کنید ، ابتدا با برنامه رایگان شروع کنید. 

کاربران رایگان نیز می توانند 30 روز از حق بیمه استفاده کنند. اگرچه بعد از یک ماه دسترسی به همگام سازی چند دستگاهه را از دست خواهید داد ، اما می توانید همه چیز را که مشترکاً هنگام ورود به سیستم ارائه می دهد مشاهده کنید. RememBear ، آدرس ایمیل شما را در پرونده نگه می دارد ، بنابراین ، نمی توانید به طور مداوم از آزمایش رایگان استفاده کنید.

کاربرپسندی

کمی تعجب آور است که RememBear بسیار آسان برای استفاده است. قبل از ورود به سیستم ، باید برنامه محلی و افزونه مرورگر را بارگیری کنید. این فرآیند به اندازه کافی ساده است ، پس از کلیک بر روی دکمه بزرگ “بارگیری” آبی رنگ در وب سایت ، RememBear شما را به یک صفحه بارگیری با همه نصب کنندگان خود می برد..

یادآوری-بارگیری-صفحه

نصب و راه اندازی بدون هیچ مشکلی خاموش بود و طی چند دقیقه ، ما به حالت آماده و کار در آمدیم. اگر از قبل حساب کاربری ندارید ، می توانید در برنامه ایجاد کنید ، البته توجه داشته باشید که RememBear حساب و رمز عبور TunnelBear شما را به اشتراک نمی گذارد. پس از اتمام ، کیت تهیه پشتیبان RememBear خود را دریافت خواهید کرد ، که ما در بخش “امنیت” در زیر بیشتر در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

یادآوری ثبت نام

پس از اتمام این کار ، می توانید کلمه عبور خود را وارد کنید. ما دوست داریم که RememBear از شما بخواهد قبل از باز کردن برنامه ، این کار را انجام دهید. با این حال ، بیش از این ، ما دوست داریم که RememBear از وارد کردن مرورگرها پشتیبانی کند. اگر RememBear اولین مدیر رمز عبور است که شما از آن استفاده می کنید ، می تواند همه موارد جمع آوری شده توسط Chrome را ضبط کرده و آن را به طاق رمزگذاری شده خود اضافه کند. 

یادآوری-واردات

RememBear در ویندوز

در پایان راه اندازی ، از شما خواسته می شود افزونه مرورگر را نصب کنید ، که ما در یک دقیقه به آن خواهیم رسید. پس از آن ، هر چند ، برنامه های محلی بوت می شوند. RememBear شما را با اضافه کردن یک یادداشت امن برای به اشتراک گذاشتن با دوستان در لیست کار ، شما را در لیست دستاوردها شروع می کند. اینها فقط مراحل ساده ی تنظیم نیستند. 

اگر هر پنج موفقیت را تکمیل کنید ، RememBear به شما 6 دلار از اشتراک می دهد. بیشتر کارها به جای اینکه از شما بخواهید توییت کنید یا دوست دارید RememBear to death ، بیشتر روی امنیت حساب شما متمرکز شده است..

یادآوری-دستاوردها

برنامه Windows اساسی است ، ورود به سیستم ، یادداشت ها و کارت های اعتباری شما را نشان می دهد ، اما چیز دیگری نیست. رویکرد ساده گرایانه RememBear در طراحی برنامه ، بهتر و بدتر عمل می کند. از یک طرف ، دور زدن ساده است ، با زبانه های واضح دارای برچسب و فضای زیادی بین ورودی ها. 

برنامه یادآوری

از طرف دیگر ، هیچ گزینه سازمانی وجود ندارد. می توانید نام و مرتب سازی را مرتب کنید ، اما سیستم پوشه یا برچسب وجود ندارد. برخی از تنظیمات پیش فرض عجیب نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، RememBear به طور پیش فرض تنظیم شده است که بعد از نه ساعت قفل شود ، که معنی چندانی ندارد. 

یادآوری تنظیمات

با استفاده از برنامه های افزودنی مرورگر RememBear

حتی با وجود اینکه چقدر کاربرد محلی اساسی است ، شما زمان زیادی را با آن نمی گذرانید. در عوض ، شما به طور عمده با پسوند مرورگر ، که برای Chrome ، Firefox و Safari در دسترس است تعامل خواهید داشت ، اما متاسفانه Opera نیست (بررسی اپرا را بخوانید). برنامه افزودنی ساده است ، ورود به سیستم برای هر URL که در آن هستید و لیستی از سایر موارد طاق شما نشان داده می شود. 

یادآوری-مرورگر-پسوند

تکمیل خودکار در حین آزمایش خوب کار کرد ، با RememBear با کمک یک ژنراتور گذرواژه در گفتگوی پر کردن ، به راحتی کمک کرد. در خارج از دکمه مفید گزارش گزارش مشکل ، گزینه های زیادی وجود ندارد. اگر روی آن کلیک کنید ، RememBear گزارشی را بر اساس سایتی که در آن قرار دارید تولید می کند و بطور خودکار آن را ارسال می کند. 

یادآوری-خودکار-مشکل

مدیریت حساب کاربری شما

می توانید با ورود به وب سایت RememBear ، حساب خود را مدیریت کنید ، اگرچه نصب محلی و برنامه افزودنی مرورگر مهم است. از آنجا که تأیید اعتبار شما توسط این ابزارها ذخیره می شود ، به آنها نیاز دارید تا بصورت آنلاین وارد شوید. لازم نیست که رمز عبور ایمیل یا استاد خود را وارد کنید. 

یادآوری-مدیریت آنلاین

داشبورد آنلاین اساسی است ، به شما امکان می دهد جزئیات مربوط به حساب کاربری خود را مشاهده کرده و اطلاعات صورتحساب خود را تغییر دهید. یک مورد اضافی منحصر به فرد بخش “حریم خصوصی” است. در آنجا باید بتوانید نسخه ای از تمام اطلاعات شخصی RememBear در مورد شما را بارگیری کنید. با این حال ، این عملکرد کار نمی کند. 

RememBear پیوندی با دستورالعملهای کامل خود در مورد چگونگی بارگیری داده های شما ، که شکسته شده است ، و همچنین نکته ای برای بررسی تنظیمات در برنامه دسک تاپ. ما هر دو را انجام دادیم و نتوانستیم راهی برای بارگیری اطلاعات خود پیدا کنیم. این ویژگی عالی خواهد بود ، اما مانند بسیاری از جنبه های RememBear ، بیش از هر چیز دیگر مفهومی است. 

امنیت

RememBear از یک معماری امنیتی آشنا استفاده می کند ، و از رمزگذاری نهایی به پایان می رسد برای طاق رمزگذاری شده AES-256 شما (توضیحات مربوط به رمزگذاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید). این فقط صحبت کردن نیست ، RememBear به دنبال مشاوره Cure53 ، یک شرکت سایبر امنیتی آلمان بود که RememBear را برای آسیب پذیری ها به طور کامل آزمایش کرد. می توانید آن نتایج را در اینجا بیابید.

این آزمون که کمی بیش از دو سال قبل انجام شد ، یک مورد مهم و چند مورد جزئی را پیدا کرد. نگرانی این بود که RememBear چگونه با دامنه های سطح بالا رفتار می کند. این برنامه نامه های شما را نادیده می گیرد ، با نادیده گرفتن دو دامنه سطح بالا ، به این معنی که یک سایت کلاهبرداری که برای یک برنامه فیشینگ تنظیم شده است می تواند ورود شما را ضبط کند.. 

این موضوع به همراه سایر موارد موجود در ممیزی ، قبل از آغاز RememBear مورد بررسی قرار گرفت. علاوه بر این ، تیم در مورد دخالت Cure53 در فرایند توسعه کاملاً واضح بوده است و دسترسی کامل به کد را قبل از انتشار عمومی ارائه می دهد. 

به طور خلاصه ، RememBear امن است ، و ارائه یک مدل دانش صفر با رمزگذاری درجه یک. البته بیش از این ، معماری امنیتی با استفاده از همان تاکتیکی که یک هکر کلاه سیاه داشت ، از نظر آسیب پذیری کاملاً مورد بررسی قرار گرفته است. اگرچه ما به طور معمول مجبوریم ادعاهای امنیتی را به ارزش اسمی در نظر بگیریم ، RememBear ممیزی شخص ثالث را برای استفاده از سیمان فراهم می کند که استفاده از آن بی خطر است.

کیت پشتیبان RememBear

وقتی یک حساب RememBear جدید ایجاد می کنید ، برنامه یک کپی پشتیبان تولید می کند. این PDF مشابه کیت بازیابی 1Password است ، در صورت فراموش کردن اطلاعات ورود به سیستم را نشان می دهد. با این حال ، کیت پشتیبان همچنین دارای کلید جدید دستگاه و یک کد QR برای تنظیم RememBear در سیستم عامل های دیگر است. 

یادآوری-کپی پشتیبان

NDK و کد QR شما برای ورود به سیستم با سایر برنامه ها ضروری است. به جای درخواست رمزعبور اصلی خود ، RememBear از تأیید هویت مبتنی بر دستگاه استفاده می کند ، به این معنی لیستی از دستگاه هایی وجود دارد که RememBear می داند به آنها اعتماد کند. شما بر اساس NDK و کد QR خود را تأیید می کنید. 

همین اتفاق می افتد که این فرایند تنظیم دستگاه های جدید را فوق العاده ساده می کند. از آنجا که کد QR برای شما بی نظیر است ، می توانید هنگام تنظیم برنامه iOS یا Android ، آن را با دوربین خود اسکن کنید. همان داشبورد آنلاین شما که از ترکیبی از اعتبارهای شما در برنامه دسک تاپ و پسوند مرورگر استفاده می کند ، برای ورود به سیستم استفاده می کند.. 

پشتیبانی

RememBear با پشتیبانی از گزینه های اندک در برنامه های افزودنی و مرورگر ، گزینه پشتیبانی را ارائه نمی دهد. باز هم ، RememBear گزینه هایی را برای قابلیت استفاده معامله می کند. یک پایگاه دانش کاملاً مستحکم وجود دارد که به راحتی امکان پذیر است ، اما پشتیبانی مستقیم محدود به مکاتبات ایمیل است. 

در صورت نیاز به یادداشت برداری از RememBear ، یک فرم تماس با ما وجود دارد که می توانید به طور خلاصه مشکل خود را شرح دهید ، اگرچه آدرس ایمیل پشتیبانی کاملی ندارد. بعد از پاسخ دادن به چند سوال اساسی به طور خلاصه مسئله خود را شرح داده و آدرس ایمیل حساب خود را ارائه می دهید. یک پنجره 48 ساعته برای پاسخ وجود دارد ، اما وقتی به نتیجه رسیدیم ، تیم در عرض دو ساعت برگشت. 

یادآوری-فرم-تماس

پایگاه دانش بیشتر به سؤالات متداول شبیه است. پنج بخش وجود دارد که هر یک از آنها مجموعه ای کوتاه از سوالات و پاسخ های مربوطه دارند. اگرچه مباحث به طور کامل پوشش داده شده است ، کمبود منابع پشتیبانی اضافی وجود دارد. هیچ اسکرین شات یا آموزش تصویری وجود ندارد ، که با توجه به برخورد اول کاربر RememBear ، عجیب است. 

یادآوری-پایه دانش

ما همچنین چند مورد دیگر در پایگاه دانش یافتیم. یکی دسته “شروع کار” بود ، که به “امنیت و حفظ حریم خصوصی” هدایت می شد ، بخشی که تنها دو مقاله داشت. 

هیچ کس از این پایان جهان برای کسی نیست که با ذکاوت در فن کار باشد. پایگاه دانش از برنامه گیج کننده تر است ، و این گواهی است برای استفاده از آن آسان است. با این حال ، این می تواند موانعی را برای تازه واردان به وجود آورد. 

صادقانه بگویم ، RememBear توصیه اصلی ما برای هر کسی است که به امنیت آنلاین نیاز داشته باشد ، اما اولین چیزی راجع به رایانه ها نمی داند (فکر کنید والدین خود را). خوب است که یک راهنمای شروع به کار برای آن دسته از کاربران داشته باشیم تا هنگام تنظیم ، آنها یک مرجع شروع داشته باشند.

حکم

RememBear در قابلیت استفاده بسیار عالی است ، اگرچه فاقد ویژگی های آن است. برنامه پایه خوب است ، مدیریت رمزهای عبور ، کارتهای اعتباری و یادداشت ها را با یک سیستم پر کننده عالی ارائه می دهد. اگر آنچه را که می خواهید مدیریت گذرواژه را در مرورگر خود جستجو کنید ، RememBear یک انتخاب عالی است ، به خصوص با برنامه رایگان آن. 

کاربران پاور یا هر کسی که به مهارت خود در زمینه نرم افزار آگاه باشد ، از عدم گزینه ها ناامید می شوند. هیچ پشتیبانی مشترکی وجود ندارد ، هیچ طرحی برای چندین کاربر ، گزینه های محدود برای سازمان و ادغام شخص ثالث وجود ندارد. برای قیمت سؤال ، می توانید مقدار بیشتری برای پول خود بدست آورید. 

با این گفته ، ما RememBear را برای کاربرانی که در سمت فن آوری قرار دارند ، توصیه می کنیم. به دلیل برنامه رایگان ، مانع ورود کم است و با استفاده از این برنامه آسان ، کاربران جدید می توانند با حداقل سر و صدا محافظت شوند. 

نظر شما در مورد RememBear چیست؟ آیا شما می خواهید به آن عکس بگیرید یا آن را به شخص دیگری توصیه کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map