بررسی OneLogin – مدیر رمز عبور کسب و کار – به روز شده در سال 2020

بررسی OneLogin

OneLogin یک مدیر رمز عبور قدرتمند در سطح سازمانی است که برای به دست آوردن حداکثر استفاده از آن ، نیاز به مهارت های جدی از مدیر IT دارد. هر چند افراد احتمالاً هار خود را پاره می کنند. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل OneLogin ما را بررسی کنید.


onelogin-add-app

رابط onelogin-browser

onelogin-event-log

onelogin-new-user

onelogin-rol

قبلی

بعد

OneLogin یک سرویس ورود به سیستم (SSO) و تأیید هویت چند عاملی (MFA) است. OneLogin قادر به ادغام با تعداد زیادی از برنامه ها ، راهی آسان برای کاربران در شغل شما فراهم می کند تا به سرعت به برنامه های مختلف و پروژه های روزانه دسترسی پیدا کنند. به گفته این ، تمرکز هدفمند OneLogin آن را به کاندیدای بد لیست بهترین مدیر رمز عبور ما تبدیل می کند. 

در این بررسی OneLogin ، ما می خواهیم بعد از گذراندن مدتی با سرویس ، تجربه خود را به تفصیل شرح دهیم. ما برای تشخیص ویژگی ها ، امنیت ، قیمت گذاری و موارد دیگر ، به صورت ناشناس حساب کاربری خود را ثبت کردیم – مانند هر کاربر ،.  

به عنوان یک سرویس متمرکز بر شرکت ها ، OneLogin بسیار عالی است ، اگرچه فقط وقتی تعداد کاربر زیاد می شود ، به خود اختصاص می یابد. برای مشاغل کوچک گزینه های به مراتب بهتری وجود دارد ، مانند Dashlane و 1Password ، که هر دو راهنمای ما برای بهترین ابزارهای مدیریت رمز عبور برای مشاغل کوچک بودند. برای افکار کامل ما بخوانید یا برای ارزیابی کلی ما در انتهای این بررسی OneLogin پرش کنید.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای OneLogin

امکانات

در اصل آن ، OneLogin یک سرویس ورود به سیستم واحد است ، اگرچه این تنها یک جنبه از بسته های امنیتی کلی ارائه شده است. پلت فرم تجربه OneLogin Trusted Experience ، همانطور که گفته می شود ، همه چیز را برای تجارت شما در ارتباط برقرار کردن با سیستم عامل های دیجیتال ، از جمله MFA ، مدیریت هویت ، اتوماسیون و موارد دیگر فراهم می کند.. 

ویژگی اصلی OneLogin دایرکتوری cloud آن است که برای ادغام مستقیم با فهرست های موجود موجود مانند Microsoft Active Directory ، LDAP و Workday ساخته شده است.. 

در دایرکتوری خود می توانید برنامه ها را پیکربندی کنید تا کاربران در سراسر شغل شما با یک کلیک به آنها دسترسی داشته باشند. اگرچه OneLogin از هر سیستم عامل پشتیبانی نمی کند ، لیستی گسترده ارائه می دهد ، از همه برنامه های بهره وری گرفته تا خدمات بازاریابی و تبلیغات. 

گردآوری سرویس اصلی MFA است که به شما امکان می دهد برای اجرای استانداردهای امنیتی سخت ، سوالات امنیتی ، بیومتریک ، گذرواژهای یک بار و موارد دیگر را اجرا کنید. OneLogin حتی چیزی به نام SmartFactor Authentication دارد ، که از یادگیری ماشین برای شناسایی تلاش های کلاهبردار برای ورود به سیستم استفاده می کند. ما در بخش “امنیتی” در زیر بیشتر درباره آن صحبت خواهیم کرد.. 

تهیه OneLogin کاربر ، مدیریت هویت و پردازنده

سرویس اصلی OneLogin کاملاً خوب است ، اما ویژگیهای مدیریت کاربر محدوده آن بیشتر است. برای اطمینان از هرچه راحت تر اجرای هرچه بیشتر ، OneLogin تأمین خودکار کاربر را انجام داده است. با استفاده از هویت و مدیریت دسترسی (IAM) ، می توانید برای برنامه های مختلف خود نقش ها را به کاربران وارد کرده و اختصاص دهید.

همچنین می توانید نقش ها و ویژگی های دلخواه را داشته باشید و هنگام اضافه کردن آنها به طور خودکار آن ویژگی ها را به کاربران اختصاص دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک کاربر را در یکی از برنامه های خود به گروه خاصی اختصاص دهید ، می توانید این کار را با استفاده از نقشه برداری حق و ویژگی های سفارشی انجام دهید ، همه به صورت خودکار. 

onelogin-rol

در ویژگی ها و قیمت گذاری ، مشخص است که OneLogin روی برنامه های شرکت های بزرگ متمرکز شده است. اگرچه سهولت استفاده حتی برای مشاغل کوچک برای فروش کافی است ، اما لباس های بزرگتر قادر به استفاده کامل از قدرت OneLogin هستند. کاملاً واضح است که تیم توسعه به همه چیز فکر می کند که باعث می شود مشاغل بزرگتر هموار شوند. 

بررسی اجمالی OneLogin

آرم OneLoginwww.onelogin.com

از 200 $ ماه تمام برنامه ها شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

OneLogin سه برنامه در دسترس دارد که هرکدام در هر ماه برای هر کاربر قیمت دارد. اینها تنها انتخاب شما نیستند. اگرچه برنامه های Starter ، Enterprise و Unlimited برای بیشتر مشاغل با این لایحه مطابقت دارند ، می توانید برای شخصی سازی طرحی متناسب با نیازهای خود با OneLogin تماس بگیرید..

با شروع برنامه های از پیش تنظیم شده ، OneLogin با افزایش قیمت ، ویژگی های جدیدی را اضافه می کند. به عنوان مثال ، برنامه Starter با SSO برای همه برنامه ها و پشتیبانی استاندارد همراه است ، در حالی که Unlimited با مدیریت هویت ، MFA و امنیت محور سیاست همراه است. 

خارج از قیمت ، حداقل تعداد کاربران نیز برای هر رده متفاوت است. اگرچه ، از نظر شک شما فرق نمی کند. 

OneLogin در واقع به ردیف های پایین تر خود به حداقل تعداد کاربر بالاتر نیاز دارد ، در این صورت Starter به حداقل 25 کاربر نیاز دارد. اگر یک تجارت کوچک به دنبال SSO هستید و فقط چند کارمند دارید ، برای شروع کار باید هزینه های بیشتری هزینه کنید. 

با استفاده از حداقل تعداد کاربران ، Starter حداقل 50 دلار در ماه هزینه می کند در حالی که نامحدود 40 دلار قیمت دارد. اگر فقط پنج کاربر دارید و به SSO اولیه نیاز دارید ، باید تقریباً به همان قیمت 25 کاربر در برنامه Starter بپردازید.. 

اگرچه ما حداقل های کاربر را درک می کنیم ، OneLogin قیمت گذاری خود را تنظیم کرده است به طوری که شما همیشه بدون در نظر گرفتن تعداد کاربران مورد نیاز یا برنامه ای که انتخاب می کنید همیشه هر ماه حداقل 40 دلار پرداخت می کنید.. 

با این وجود ، OneLogin تا زمانی که آستانه های آن را برآورده کنید ارزان است. همچنین یک آزمایش آزمایشی 30 روزه در دسترس است که به شما امکان دسترسی به SSO رومیزی و تلفن همراه ، گزارش های سفارشی ، وزارت امور خارجه ، سیاست های امنیتی و موارد دیگر را می دهد. حتی بهتر ، لازم نیست که کارت اعتباری را کنار بگذارید تا به آن ضربه بزنید. 

برنامه های سفارشی OneLogin

اگر اندازه شرکت شما 5000 یا بیشتر است ، یا اگر فقط به خدمات خاصی نیاز دارید ، می توانید برای نقل قول مستقیم با OneLogin تماس بگیرید. برنامه های سفارشی می تواند به همان میزان MFA برای یک VPN تجاری یا به اندازه دسترسی OneLogin ، MFA مبتنی بر ریسک ، برنامه دسک تاپ OneLogin و موارد دیگر باشد. با این حال ، مانند برنامه های Starter ، Enterprise و Unlimited ، حداقل ها وجود دارد. 

شما باید برای یک راه حل سفارشی سالانه حداقل 1200 دلار هزینه کنید. اگرچه OneLogin هیچگونه قیمتی را در سایت خود ارائه نمی دهد ، اما باید ایده ای را در مورد آنچه انتظار می رود به شما بدهد. علاوه بر این ، OneLogin دارای قیمت گذاری آموزش عالی است ، که مانند راه حل های سفارشی ، فقط از طریق تماس ارائه می شود.

دوستی کاربر

OneLogin بسیار متمرکز بر سازمانی است و دارای چندین محصول است و از موارد استفاده شده در منوی بالا پراکنده است. با وجود اینکه به اطلاعات چگال هستید ، هیچ وقت سوالی در مورد نحوه ثبت نام وجود ندارد ، مانند آنکه با LogMeOnce وجود دارد (بررسی LogMeOnce ما را بخوانید). دکمه بزرگ “اکنون امتحان کنید” شما را شروع می کند. 

شما می توانید OneLogin را برای 30 روز بدون ریسک شغلی امتحان کنید (حتی یک کارت اعتباری نیز درخواست نمی کند). پر کردن فرم ساده است ، اما برای دستیابی به اطلاعات کسب و کار اصلی نیاز دارید. OneLogin از شما می خواهد یک ایمیل کار ، شماره تلفن کار ، عنوان شما و تعداد کارمندان در مشاغل خود بخواهید. 

آنالوگین آزمایشی

پس از تأیید ایمیل خود ، باید یک رمز ورود اصلی تنظیم کنید (OneLogin حداقل به هشت کاراکتر متشکل از حروف و رقمها نیاز دارد). هرچند هنگام تلاش برای ورود به سیستم ، ما را با ضرب و شتم کوچک مواجه کردیم. OneLogin پس از تنظیم گذرواژه ، که در واقع ایمیل شماست ، از یک شناسه شخصی درخواست می کند. اگر نام کاربری دیگری وارد کنید ، یک “گذرواژه نامعتبر” ظاهر می شود.

افزودن برنامه ها و کاربران در پنل مدیریت

هنگامی که به داشبورد سرپرست خود راه یافتید ، OneLogin چند مرحله ابتدایی را به شما معرفی می کند. این شامل اضافه کردن برنامه ها و کاربران و اختصاص دادن آن برنامه ها به کاربران است. 

این روند علی رغم وسعت گزینه هایی که در داشبورد OneLogin موجود است ، به طرز شگفت آور ساده است. وقتی شروع می کنید ، چندین پنجره بازشو وجود دارد که به روند کمک می کنند. 

افزودن یک برنامه جدید ساده است ، زیرا OneLogin لیست طولانی سیستم عامل های پشتیبانی شده خود را به دسته ها (و خوشبختانه یک نوار جستجو) ارائه می دهد. وقتی برنامه مورد نظر خود را پیدا کردید ، می توانید چند جنبه از آن ، از جمله نام نمایش ، نمادها و اگر برنامه در پورتال شغلی شما قابل مشاهده است ، سفارشی کنید.. 

onelogin-add-app

با افزودن برنامه های خود ، زمان اضافه کردن کاربران است. OneLogin در هنگام اضافه کردن کاربران و برخورد با دسترسی آنها گزینه های زیادی به شما می دهد. شما می توانید نقش ها را در سازمان خود تنظیم کنید ، کاربران را به صورت گروهی سازماندهی کنید ، ویژگی های کاربر را خودکار کنید و حتی یک منطقه خود ثبت نام ایجاد کنید. 

در مورد مشاغل بزرگ و کوچک ، OneLogin به شما امکان کنترل کامل نحوه اضافه کردن کاربران به حساب کاربری خود را می دهد. 

onelogin-new-user

می توانید کارهای بیشتری در پنل مدیریت انجام دهید ، از جمله پیکربندی یک شبکه خصوصی مجازی تجاری و نظارت بر فعالیت کاربران. OneLogin به شما می دهد همان سطح کنترل را به عنوان ابزاری مانند Zoho Vault (بررسی Zault Vault ما بخوانید). با این حال ، این هرگز بیش از حد خسته کننده نمی شود ، به این معنی که هر کسی می تواند قدرت خود را به کار گیرد. 

onelogin-event-log

OneLogin in Practice 

اگرچه بیشتر ویژگی های OneLogin در پنل مدیریت وجود دارد ، شما به احتمال زیاد روز به روز با آن تعامل نخواهید داشت. OneLogin دارای یک رابط وب است که می توانید برنامه های شخصی جدید را اضافه کنید ، همچنین برنامه هایی را مشاهده کنید که در سازمان شما اعمال می شود. در این داشبورد ، در واقع می توانید ورود به سیستم برای هر یک از برنامه های متصل به حساب خود را تنظیم کنید. 

رابط onelogin-browser

علاوه بر این ، OneLogin یک برنامه دسک تاپ و پسوند مرورگر را در اختیار شما قرار می دهد. مورد دوم برای استفاده روزمره بسیار مفید است ، به شما و کاربران حساب کاربری خود اجازه می دهد تا به راحتی به برنامه ها وارد شوید. برنامه های موبایل برای Android و iOS نیز وجود دارد ، همچنین یک برنامه OTP رایگان برای موبایل نیز وجود دارد.

امنیت

OneLogin به خودی خود یک مدیر رمز عبور نیست ، بنابراین بسیاری از اقدامات امنیتی که ابزارهای مدیریت رمزعبور شخصی انجام می دهند ، ندارند. توجه داشته باشید ، این مدل دانش صفر ندارد. اگرچه اطلاعات شما ایمن است ، OneLogin برای محافظت در برابر رمز عبوری فراموش شده ، در حال محافظت است. 

در مورد رمزگذاری ، OneLogin از حساب شما با AES-256 محافظت می کند ، همانطور که در توضیحات رمزگذاری ما می توانید بخوانید ، قوی ترین چیزهایی است که می توانید دریافت کنید. رمزگذاری نگرانی با OneLogin نیست. نحوه تعامل کارمندان شما با این سرویس است. 

هویت هوشیاری هوش مصنوعی و هوشیاری SmartFactor 

OneLogin دو ویژگی اختصاصی دارد که مربوط به امنیت است. اولین مورد هوش مصنوعی Vigilance AI است که از یادگیری ماشین برای شناسایی خطرات و شناسایی تهدیدها قبل از تأثیرگذاری بر حسابهای شما استفاده می کند. با استفاده از داده های استفاده داخلی و آمار استفاده عادی از اشخاص ثالث ، Vigilance AI می تواند نمایه ای را برای استفاده استاندارد خود ایجاد کند.  

اگرچه هیچ هوش مصنوعی کامل نیست ، اما هوشیاری کامل است. با استفاده از داده ها نه تنها از یادگیری ماشین بلکه از قوانین سفارشی خود ، OneLogin قادر به شناسایی بیشتر تهدیدات است در حالی که به عملیات روزانه تداخل نمی کند. تجزیه و تحلیل متنی متن هوشیاری هوش مصنوعی به طور مستقیم از دیگر ویژگی های امنیتی MFA اختصاصی OneLogin ، تأیید هویت SmartFactor. 

MFA یکی از ویژگی های اصلی OneLogin است که به شما امکان می دهد طیف وسیعی از عوامل اضافی را برای ایمن نگه داشتن حساب های خود استفاده کنید. با این حال ، این عوامل در برابر آنها چک دارند. OneLogin از الگوریتم یادگیری ماشین خود برای درک زمینه های موجود در هر ورود به سیستم استفاده می کند. این شامل شبکه ، دستگاه ، زمان استاندارد روز ، موقعیت جغرافیایی و موارد دیگر برای ورود به سیستم می باشد. 

هوشیاری هوشیاری هوش مصنوعی و SmartFactor در پس زمینه کار می کنند. با این وجود ، با استفاده از گزارش رویداد ، می توانید تمام فعالیت های موجود در حساب کاربری خود و نمره خطر مربوط به هر اقدام خاص را مشاهده کنید. به این ترتیب ، اگر هوش مصنوعی بسیار سنگین باشد یا به اندازه کافی مسدود نشود ، می توانید قوانین سفارشی خود را بر این اساس تنظیم کنید.

پشتیبانی

همانطور که در مورد بیشتر خدمات متمرکز سازمانی صورت می گیرد ، OneLogin طیف گسترده ای از منابع پشتیبانی و گزینه های تماس را ارائه می دهد. اگرچه در صورت بروز مشکل ، گزینه های خودیاری زیادی وجود دارد ، OneLogin از منابع یادگیری بسیار خوبی برخوردار است و به مدیران و کارمندان کمک می کند تا در نحوه کار این سرویس سرعت بگیرند.. 

از آنجا شروع می شود ، OneLogin جلسات “توانمندسازی مشتری” را ارائه می دهد ، که شامل 15 تا 30 وبینار است که اطلاعات اصلی در مورد نحوه عملکرد OneLogin و آنچه را که می تواند برای تجارت شما انجام دهد فراهم می کند. اگرچه ثبت نام و حضور در یکی از این وبینارها به صورت زنده بهترین راه برای انجام کارها است ، اما می توانید آنها را به صورت تقاضا مشاهده کنید ،. 

onelogin-مشتری-فعال

اگر می خواهید عمیق تر شوید ، باید به مرکز منابع بروید ، که از صفحه اصلی وب سایت OneLogin موجود است. علاوه بر اطلاعات در مورد بهترین شیوه های فعلی و اخبار مربوط به امنیت سایبری ، OneLogin وسعت منابع را برای پوشش دادن به سکوی خود و اطمینان از ماندگاری حساب های شما ارائه می دهد. 

این شامل طیف وسیعی از کتابها ، چاپگرهای فنی ، اینفوگرافیک ها ، گزارش های تحلیلی و حتی ابزارهای منبع باز SAML است. علاوه بر این ، تمام این اطلاعات اعم از حساب کاربری شما ارائه می شود یا نه.

onelogin-منابع

هنگامی که زمان پشتیبانی می شود

OneLogin قطعاً منابع پشتیبانی خود را بارگیری می کند. وقتی زمان رسیدن مشکلات برای مشتریان موجود فرا رسیده است ، کار مناسبی را انجام می دهد ، هرچند تقریباً به همان اندازه از منابع موجود برای مشتریان آینده نگر و جدید پشتیبانی نمی کند. 

برای گزینه های تماس ، می توانید پس از تهیه نقشه ، با OneLogin برای پشتیبانی تماس بگیرید. اگرچه این روش ترجیحی است ، ما دوست داریم پشتیبانی ایمیل را نیز مشاهده کنیم. ناامیدکننده ، OneLogin برای سوالات فروش خدمات ایمیل ارائه می دهد ، اما نه برای موارد فنی. 

خوشبختانه ، منابع خودیاری زیادی در پایگاه دانش وجود دارد ، هرچند که آنها به طور کامل سازماندهی نشده اند و همچنین مطالب موجود در مرکز منابع. 

با این وجود ، پایه دانش عمیق می شود و تقریباً در تمام موضوعات تعداد انگشت شماری از تصاویر و برخی آموزشهای ویدیویی دریافت می شود. اگر در مورد نحوه OneLogin یا نحوه پیکربندی آن سؤالی دارید ، پایگاه دانش بهترین مکان برای نگاه است. 

onelogin-basebase

اگرچه دوست داریم گزینه های تماس بیشتر را مشاهده کنیم ، اما واضح است که OneLogin کار را انجام داده است تا تماس آخرین راه حل باشد. منابع خودیاری با پشتیبانی از مشتریان قبل و بعد از فروش بسیار عالی و از طریق طریق انجام می شود. با این حال ، ما دوست داریم چت زنده یا حداقل پشتیبانی الکترونیکی را ببینیم.

حکم

OneLogin یک سرویس مستقل SSO و MFA است ، اگرچه برای مشاغل بزرگ نسبت به مشاغل کوچک بسیار بهتر است. علاوه بر مینیموم های موجود در لایه های آن ، لیست ویژگی های OneLogin به اتوماسیون ، مجوزهای کاربر و ورود به سیستم / خارج از مرکز متمرکز شده است. این ویژگی ها همه خود را به لباس هایی که نیاز به SSO برای لیست طولانی از کاربران و یک راه ساده برای مدیریت همه آنها دارند ، وام می دهند. 

اگر این لایحه متناسب با شما باشد ، خدمات معدود دیگری وجود دارد که به اندازه OneLogin ارائه می دهد. مهمترین ویژگی های لباس های بزرگ ، OneLogin بسیار آسان و قابل انعطاف است و به راحتی امکان استفاده در هر تجارت را می دهد.. 

نظر شما درباره OneLogin و این بررسی OneLogin چیست؟ آیا می خواهید محاکمه رایگان چرخش بدهید؟ اگر از OneLogin استفاده می کنید ، در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map