بررسی Bitwarden – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی Bitwarden

Bitwarden ممکن است با قابلیت استفاده عالی و ویژگی های مناسب ، بهترین مدیر رمز عبور رایگان باشد. با این حال ، پرداخت کاربران می توانند در جای دیگری بهتر عمل کنند ، همانطور که می توانید در بررسی کامل Bitwarden ما بخوانید.


bitwarden-slider1

bitwarden-slider2

bitwarden-slider3

bitwarden-slider4

bitwarden-slider5

قبلی

بعد

Bitwarden یک مدیر رمزعبور با منبع آزاد است که در بهترین راهنمای مدیر رمز عبور ما ایجاد کرده است. با استفاده از امنیت درجه یک و رابط کاربری آسان ، Bitwarden بالاتر از بیشتر مدیران رمز عبور پولی است. به عنوان یک مدیر رمز عبور رایگان ، غیر قابل باور است ، اگرچه پرداخت کاربران می تواند ویژگی های بیشتری را در جای دیگر دریافت کند. 

در این بررسی Bitwarden ، ما می خواهیم تجربه خود را بعد از گذراندن مدتی با این برنامه محبوب منبع باز به اشتراک بگذاریم. از امنیت گرفته تا ویژگی ها ، قیمت همه مواردی را که Bitwarden باید ارائه دهد ، قبل از صدور حکم ما ، تحت پوشش قرار می دهد. 

برای کاربرانی که به دنبال ابزاری بسیار امن و رایگان برای مدیریت رمز عبور هستند ، ضرب و شتم Bitwarden دشوار است. به گفته این ، ویژگیهای خاصی را از دست نمی دهید ، به ویژه هنگامی که می توان با کاربران مختلف به اشتراک گذاشت و اطلاعات غیرمجاز را ذخیره کرد. با این وجود ، Bitwarden چیزهای بسیار کمی را برای خیلی کم ارائه می دهد ، و این یک انتخاب خوب است.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای Bitwarden

امکانات

Bitwarden یک مدیر رمزعبور متمرکز است که در برنامه رایگان خود برای ارائه قابلیت های اصلی از ویژگی های غیرقانونی قبلی استفاده می کند. این شامل میزبانی خود ، همگام سازی چند دستگاهی ، ذخیره سازی نامحدود و موارد دیگر می شود ، همه بدون اینکه کاربران بخواهند یک سکه خرج کنند. اگرچه برنامه رایگان از نظر اضافی خیلی هیجان انگیز نیست ، اما عملکرد پایه در آنجا وجود دارد. 

اگر ویژگی ها همان چیزی است که شما بعد از آن هستید ، ارتقا به Premium ارزش آن را دارد. اگرچه به اندازه Dashlane یا RoboForm قوی نیست ، Bitwarden سایر مدیران رمز عبور تجاری را ضرب و شتم می کند (بررسی RoboForm ما را بخوانید). 

با حق بیمه ، به شما گزینه های پیشرفته تأیید هویت دو عاملی ، ذخیره سازی کلید تأیید اعتبار برای بهترین برنامه های تأیید اعتبار دو عاملی و 1 گیگابایت ذخیره سازی فایل رمزگذاری شده اعطا می شود.. 

اشتراک هر چند محدود نیز پشتیبانی می شود. کاربران رایگان فقط با یک کاربر دیگر به اشتراک گذاشته می شوند ، در حالی که کسانی که در یک برنامه خانوادگی مشترک هستند می توانند ورود به سیستم را با حداکثر پنج کاربر به اشتراک بگذارند. متأسفانه ، پنج حد برای استفاده شخصی است. اگر به کاربران بیشتری احتیاج دارید ، مجبور هستید برای یک برنامه تجاری هزینه بپردازید ، حتی اگر برای استفاده شخصی باشد.

گزارش های Bitwarden

یکی از دلایل بروزرسانی به Bitwarden Premium گزارشات (اطلاعات بیشتر در مورد بعدی در بخش بعدی) است. در داخل طاق وب ، می توانید شش گزارش مختلف را مشاهده کنید که پنج مورد آن برای پرداخت مشترکین اختصاص یافته است. این گذرواژه‌ها از گذرواژه‌های در معرض و استفاده مجدد تا وب‌سایت‌های ناامن متغیر است. 

همه کاربران دسترسی به گزارش تخلف داده ها دارند ، زیرا تخلفات داده های اخیراً کشف شده با آدرس ایمیل و نام کاربری شما را اسکن می کند. این یک فرایند خودکار نیست – باید نام کاربری یا ایمیل خاصی را که می خواهید بررسی کنید وارد کنید – اما هنوز هم یک ویژگی خوب برای آن است. 

گزارش bitwarden-breakash

اگرچه گزارش ها را دوست داریم ، خوشحال می شود که Bitwarden آنها را در یک منطقه واحد ترکیب کنیم. داشتن یک داشبورد امنیتی که در آن می توانید گذرواژه های در معرض ، استفاده مجدد و ضعیف را ببینید ، مشاهده این حساب ها را برای به روزرسانی آسان می کند. با توجه به ماهیت منبع باز Bitwarden ، یک افزونه تغییر خودکار گذرواژه اختیاری نیز خوب خواهد بود. 

میزبان رمزهای عبور خود

مهم نیست که آیا به ما پرداخت نمی کنید ، می توانید میزبان کلمه عبور خود باشید. برخلاف گذرواژه Depot ، که – همانطور که می توانید در بخش مرور گذرواژه ما بخوانید – با خدمات ذخیره سازی ابری ادغام می شود ، Bitwarden کدی را برای تنظیم سرور رمز عبور شخصی شما فراهم می کند. تقریباً از هر سیستم عامل اصلی نیز پشتیبانی می کند.

بیتواردن به جای ارائه کد منبع ، به شما امکان می دهد تا کلمه عبور شخصی خود را به راحتی با استفاده از Docker میزبان کنید. با Docker ، می توانید میزبان زیرساخت Bitwarden در Linux ، macOS یا Windows باشید. علاوه بر این ، یک آموزش گسترده برای تنظیم سرور خود ، جزئیات مربوط به فرآیند خودکار با ابزار Docker و نصب دستی وجود دارد.

آموزش bitwarden-self-host-آموزش

برای شروع کار به دانش اساسی در مورد شبکه احتیاج دارید ، اما برگزاری دستی خوش آمدید Bitwarden بدان معنی است که حتی افراد تازه کار می توانند با میزبانی کلمه عبور خودشان آزمایش کنند. چند دلیل وجود دارد که شما ممکن است بخواهید میزبان رمزهای عبور خود باشید که برجسته ترین آن امنیت است. با تنظیم سرور خود ، شما می توانید امنیت آن را کنترل کنید. 

خود میزبانی یک ویژگی اختیاری در تمام برنامه ها است که دیدن آن بسیار عالی است. حتی اگر ما دوست نداریم که ابر Bitwarden را در برنامه رایگان قرار دهیم ، ممکن است برخی از کاربران راحت تر ورود به خانه خود را راحت نگه دارند. خوشبختانه ، به شما انعطاف پذیری انتخاب داده شده است.

بررسی اجمالی ویژگی های Bitwarden

لوگوی Bitwardenbitwarden.com

از همه برنامه های ماهانه 083 $ شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه
Android ، iOS

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

Bitwarden ارزانترین مدیر رمز عبور است که ما بررسی کرده ایم. حتی با LastPass رقباً (قطعه Bitwarden vs LastPass ما را بخوانید) ، یکی از قوی ترین برنامه های رایگان را که دیده ایم ، ارائه می دهد ، با همگام سازی چند دستگاهه و ذخیره سازی نامحدود بدون استفاده از کاربران برای خرج کردن ، مناسب است. به روزرسانی پریمیوم نیز ارزان است ، هرچند به نظر می رسد بیشتر از هر چیز دیگری به یک طرح “حمایت از توسعه دهندگان” کمک کند.

بیایید با برنامه رایگان شروع کنیم ، زیرا این سایت رایج ترین سایت Bitwarden است. بیتواردن به جای ارائه زنگ و سوت بر روی نسخه رایگان ، مانند پشتیبانی YubiKey و ذخیره سازی کلید TOTP ، روی موارد ضروری تمرکز دارد. شما از فضای ذخیره نامحدود و همچنین همگام سازی چند دستگاه برخوردار می شوید ، به این معنی که می توانید از هرجایی به کلمه عبور خود دسترسی پیدا کنید. 

این تنها بیتواردن را به صدر بهترین رده بندی های مدیر رمز عبور رایگان ما شلیک کرد ، از برنامه های محدود رایگان Kaspersky Manager Manager و McAfee True Key (نتایج اصلی کلید ما را بخوانید). بر خلاف برنامه های رایگان ، که بیش از هر چیز مانند یک دادگاه است ، شما می توانید از Bitwarden Free استفاده کنید بدون اینکه متوجه تفاوت زیادی شوید. 

در نتیجه ، با این حال ، حق بیمه حق بیمه کمتر ، بهتر ، احساس می کند. این فقط با 10 دلار در سال بسیار ارزان است ، اما در راه ویژگی ها کمی اضافه می کند. گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی و گزارش های بهداشتی طاق نیز وجود دارد ، اما چیز دیگری نیست. قرعه کشی عالی 1 گیگابایت ذخیره سازی فایل رمزگذاری شده است ، که اگرچه خوب است ، اما با بهترین خدمات ذخیره سازی ابری ما مقایسه ای ندارد. 

به نظر می رسد حق بیمه گزینه ای برای پشتیبانی از توسعه دهندگان است که می توانیم از پس آن برآییم. بیتواردن به جای درخواست کمک مالی ، چند ویژگی اضافی را با هزینه متوسط ​​ارائه می دهد. 

ما فقط بابت برنامه رایگان 10 دلار در سال پرداخت خواهیم کرد ، بنابراین هر ویژگی اضافی ارزش قیمت را دارد. این به ویژه در مقایسه با مدیران گران قیمت رمز عبور مانند Dashlane صادق است (بررسی Dashlane ما را بخوانید).

قیمت گذاری خانوادگی و تجاری Bitwarden

به نظر می رسد Bitwarden بیشتر پول خود را از برنامه های چند کاربره می گیرد. برای استفاده شخصی ، برنامه های Free and Families وجود دارد که نسخه اول با تمام ویژگی های نسخه رایگان و اشتراک گذاری بین دو کاربر ارائه می شود. خانواده ها در هر ماه 1 دلار هزینه می کنند ، برنامه خانواده 1Password را شرم آور می کند ، و شامل تمام ویژگی های حق بیمه و پشتیبانی از حداکثر تا پنج کاربر. 

برنامه های تجاری به همان اندازه ارزان است. تیم ها ، که شامل پنج کاربر است ، فقط در ماه صورتحساب سالانه 5 دلار است و شما می توانید برای هر کاربر 2 دلار در هر ماه اضافه کنید. در اصل ، تیم ها از نظر ویژگی های مشابه خانواده ها هستند ، هرچند که به پنج کاربر محدود نمی شود. 

تصدیق است که چرا Bitwarden بهترین لیست رمز عبور ما را برای لیست تجارت های کوچک ساخته است. این یک برنامه تجاری سنتی تر است و در هر ماه 3 دلار و بدون هزینه پایه 3 دلار شارژ می شود. 

این ویژگی ها با ویژگی های تجاری پیشرفته همراه است ، از جمله گروه های کاربر ، پرونده های رویدادها و ادغام Active Directory. با توجه به قیمت ، Bitwarden حتی وقتی صحبت از مدیریت رمز عبور تجارت است ، Zoho Vault را رقیب می کند.

دوستی کاربر

با توجه به اینکه این نرم افزار منبع باز است ، Bitwarden به طرز شگفت انگیزی قابل استفاده است. چندین دکمه در وب سایت وجود دارد که شما را به سمت صفحه بارگیری و همچنین نصب مرورگرها و تلفن همراه نشان می دهد. اگر نصب خط فرمان را ترجیح می دهید ، مستندات CLI نیز وجود دارد.

بارگیری های bitwarden

فرایند بارگیری فقط برای نرم افزار منبع باز آسان نیست ، اما به طور کلی آسان است. رویکرد Bitwarden به گزینه های ارائه شده به روش قابل هضم ، حتی معتبرترین مدیران رمز عبور را شرمنده می کند. این روند به روند ثبت نام ادامه می یابد. پس از بارگیری ، می توانید مستقیماً در برنامه Biwarden یک حساب کاربری ایجاد کنید. 

ثبت نام bitwarden

پس از انجام این کار ، هیچ تأیید نامه الکترونیکی یا هر نوع دیگری وجود ندارد. شما به سادگی به صفحه ورود به سیستم هدایت می شوید که می توانید اعتبار خود را وارد کنید. مانند بارگیری ، آرزو می کنیم مدیران رمز عبور دیگر این روند ثبت نام را ساده داشته باشند. Bitwarden از کار شما خارج می شود ، و در طول زمان ما با آن ، هیچ وقت نقطه ای نبود که ما با نرم افزار مخالف باشیم.. 

با استفاده از Bitwarden در دسک تاپ

اگرچه به عنوان مثال Keeper جذاب نیست ، اما برنامه دسک تاپ Bitwarden بسیار آسان است. البته بیش از این ، گزینه های زیادی را ارائه می دهد. برخلاف گذرواژه Depot ، که با تنظیماتی که کاربر را تا حد کشش موها تحت الشعاع خود قرار می دهد ، سوار می شود ، Bitwarden به سادگی انعطاف پذیری را ارائه می دهد.

رومیزی bitwarden

به عنوان مثال ، هنگام افزودن گذرواژه جدید ، باید مشخص کنید که به کدام URL متصل شده است. این روند به اندازه کافی ساده است ، اگرچه در صورت احساس نیاز می توانید آن را تنظیم کنید. علاوه بر افزودن URL های جدید برای ورود به سیستم ، می توانید مشخص کنید که Bitwarden دامنه را بر اساس یک بازی دقیق ، نام میزبان یا برخی از فاکتورهای دیگر تشخیص می دهد. حتی می توانید دامنه های نادیده گرفته شده را تنظیم کنید ، که برای دور زدن تلاش های فیشینگ مفید است.

bitwarden-domain-entry

چند کار دیگر وجود دارد که می توانید در صفحه ایجاد رمز عبور انجام دهید ، از جمله اضافه کردن پیوست ها ، ایجاد فیلدهای سفارشی و مرتب سازی ورود به سیستم در پوشه ها. به غیر از این ، برنامه دسک تاپ کاملاً سر راست است. چند تنظیم برای تغییر دادن زمانهای تعطیل وجود دارد ، اما در غیر این صورت برنامه لخت است. بیشترین کاری که می توانید انجام دهید تغییر موضوع است. 

موضوع bitwarden-new

از نظر قابلیت استفاده ، همه چیز سالم است (بهتر از آن ، حتی). با این حال ، یک نظارت مهم وجود دارد. Bitwarden از ورود ، کارتهای اعتباری ، یادداشت ها و اطلاعات آدرس پشتیبانی می کند ، اما هیچ چیز دیگری. 

اینها برجسته ترین ورودی هایی هستند که باید در یک مدیر رمز عبور داشته باشید ، اما با این وجود ، ما دوست داریم که از دسته بندی های سفارشی ، به خصوص با توجه به میزان انعطاف پذیری Bitwarden در سایر مناطق ، حمایت کنیم..

برنامه وب و پسوند مرورگر

اگرچه ما برنامه محلی را دوست داریم ، شما لازم نیست که از آن استفاده کنید. در حقیقت ، از هر مکانی که دارای یک مرورگر است ، می توانید به Bitwarden دسترسی پیدا کنید. برنامه وب در واقع قوی تر از برنامه محلی است ، دسترسی آسان به گزارش ها ، گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی و به اشتراک گذاری سازمان را ارائه می دهد. گزینه هایی مانند ایجاد یک سازمان جدید در واقع در برنامه محلی وجود ندارند. 

برنامه bitwarden-web

به همین دلیل ، ایده بهتر است که از طاق وب شروع به کار کنید. به شما تمام عملکردهای برنامه دسک تاپ ، به همراه تنظیمات اضافی حساب داده شده است. قابلیت دسترسی نیز یک امتیاز عالی است. با استفاده از وب سایت Bitwarden ، می توانید از هر دستگاهی به حساب کاربری خود وارد شوید ، مهم نیست که Bitwarden بصورت محلی نصب شده باشد یا نه. 

علاوه بر طاق وب ، Bitwarden افزونه مرورگر نیز دارد که برای Chrome ، Firefox ، Safari ، Vivaldi ، Opera ، Brave ، Edge و Tor Browser در دسترس است. این برنامه افزودنی بیشتر به برنامه دسک تاپ شباهت دارد ، هرچند دسترسی آسانتر به ژنراتور رمز عبور دارد. همچنین می توانید پسوند را برای باز کردن آن در یک پنجره جداگانه مرورگر باز کنید. 

پسوند bitwarden

قابلیت استفاده Bitwarden از این واقعیت ناشی می شود که می توانید به تنهایی از هر یک از برنامه ها استفاده کنید. از نظر فنی ، طاق وب قوی ترین است. با این حال ، شما می توانید بدون اینکه مقدار زیادی از برنامه خود ، از برنامه محلی ، برنامه افزودنی یا برنامه وب استفاده کنید ، گزینه هایی درباره نحوه مدیریت رمزهای عبور خود برای شما فراهم می کند..

امنیت

Bitwarden یکی از امن ترین مدیران رمز عبور در اطراف است ، که به لطف این است که پایگاه رمز آن برای دسترسی به همه در دسترس است. به دلیل این مدل ، Bitwarden توسط Cure53 مورد بازرسی عمومی قرار گرفته است ، همان همان شرکت تجزیه و تحلیل امنیتی که نگاهی به RememBear انداخته است (بررسی RememBear ما را بخوانید). 

قبل از اینکه به پایگاه هایی که با یک کد کد باز همراه هستند ، بیایید در مورد اصول اولیه صحبت کنیم. Bitwarden طاق شما را با AES-256 تضمین می کند ، که بهترین گزینه برای محافظت از داده های شما است ، همانطور که می توانید در توضیحات رمزگذاری ما بخوانید. این رمزگذاری با یک مدل دانش صفر جفت شده است ، به این معنی که کلمه عبور شما فقط توسط شما قابل دسترسی است. 

مانند سایر مدیران رمز عبور ، باید یک رمز عبور اصلی برای طاق خود تنظیم کنید. Bitwarden رمز عبور اصلی شما را هرگز نمی بیند. در عوض ، از آن استفاده می شود که یک کلید را با استفاده از PBKDF2 ، که بیشتر با SHA-256 مخلوط می شود ، استخراج کنید. نتیجه نهایی دسته ای از وسواس است که برای یک هکر غیر قابل استفاده است. 

یادآوری این نکته مهم است که شما از سرورهای Bitwarden استفاده می کنید. اگر نگران امنیت و تأیید اعتبار هستید ، می توانید رمزهای عبور خود را میزبانی کنید ، که خطرات نقض اطلاعات را در انتهای Bitwarden کاهش می دهد. 

شما لازم نیست که هر یک از این اطلاعات را با ارزش اسمی دریافت کنید. Bitwarden به اندازه کافی در امنیت خود اطمینان دارد تا کد منبع آن را در دسترس قرار دهد و علاوه بر این ، از محققان امنیتی دعوت کند تا حد و مرزهای خود را آزمایش کنند. 

Perks منبع باز

این واقعیت که Bitwarden از منبع آزاد نه تنها باعث انعطاف پذیری بلکه امنیت بیشتری می شود. هر کس می تواند کد منبع را در GitHub مشاهده کند ، به این معناست افرادی که دارای دانش هستند ، می توانند کدهایی را که Bitwarden را تشکیل می دهند ، مشاهده کنند ، حسابرسی کنند یا به آنها کمک کنند. علاوه بر این ، تیم توسعه از تحقیقات امنیتی پژوهشگران دعوت می کند. 

توجه به این نکته مهم است که همه کد Bitwarden نیز موجود است. از قسمت نصب خط فرمان گرفته تا برنامه تلفن همراه گرفته تا زیرساخت های سرور ، تیم توسعه همه چیز را قابل مشاهده می کند. 

علاوه بر شفافیت ناشی از نرم افزار منبع باز ، این واقعیت که می توانید کد Bitwarden را مشاهده کرده و در آن مشارکت کنید ، به معنای انعطاف پذیری بیشتر در اجرای نرم افزار است.. 

یادداشت درباره حریم خصوصی

با توجه به اینکه Bitwarden پیشنهادات زیادی را به صورت رایگان ارائه می دهد ، ما می خواستیم به طور خلاصه به حریم شخصی دست بزنیم. شما نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری دارید که از یک رمز عبور اصلی و یک آدرس ایمیل معتبر تشکیل شده است (تا زمانی که آدرس ایمیل خود را تأیید نکنید برخی ویژگی ها در دسترس نیستند). این باید برای هر کسی که به حریم شخصی آنلاین علاقه دارد پرچم قرمز پرتاب کند. 

خوشبختانه ، Bitwarden در بیانیه حریم شخصی خود اعلام کرده است که “اطلاعات شخصی کاربر را با اهداف شخص ثالث برای اهداف تجاری خود به اشتراک نمی گذارد.” برخی از اطلاعات کل ، که قادر به شناسایی یک کاربر واحد نیستند ، مورد استفاده قرار می گیرند و به اشتراک گذاشته می شوند ، و مواردی مانند تعداد مشترکین پریمیوم و کل پهنای باند شبکه وجود دارد.. 

به نظر می رسد که Bitwarden پول بیشتری از داده های کاربران ندارد ، بلکه به عضویت در حق بیمه و اشتراک های تجاری خود برای ایجاد درآمد تکیه می کند. ما مدل تجاری Bitwarden را نمی دانیم ، بنابراین نمی توانیم با اطمینان بگوییم که پول چگونه وارد می شود. با این حال ، طبق سیاست حفظ حریم خصوصی آن ، فروش داده های کاربر چنین نیست.

پشتیبانی

با وجود آزاد و منبع آزاد ، Bitwarden روش پشتیبانی بسیاری را ارائه می دهد. هر کسی مشترک باشد ، با پرداخت یا نبودن ، می تواند از طریق ایمیل با پشتیبانی تماس بگیرد ، اگرچه مشترکان Premium اولویت دریافت می کنند. خوشبختانه ، شما لازم نیست که به Bitwarden ایمیل بفرستید. علاوه بر یک پایگاه دانش متراکم ، یکی از قوی ترین انجمن های آنلاین را که ما دیده ایم ، دارد. 

با شروع به مرکز راهنمایی ، مقاله ای در مورد هر موضوع وجود دارد. از دستورالعمل واردات گرفته تا همگام سازی دایرکتوری ، Bitwarden آموزش های کاملی ارائه می دهد. مانند فرآیند ثبت نام ، ما دیده ایم که تعداد کمی دیگر از مدیران رمز عبور این سطح از جزئیات را به جزئیات ارائه می دهند. Bitwarden همه چیز را پوشانده و قادر است این کار را به روش هضم پذیر انجام دهد. 

پایگاه دانش

تالارهای گفتمان کمتر چشمگیر هستند. اگرچه بسیار فعال است ، طرح می تواند از برخی کارها استفاده کند. Bitwarden فقط دو دسته ارائه می دهد: “درخواست ویژگی” و “پشتیبانی کاربر از کاربر” ، که بخش دوم هر هفته موضوعات بیشتری را دریافت می کند. اما هیچ موضوع و دسته بندی دیگری وجود ندارد ، اما بسیاری از املاک و مستغلات صفحه نمایش را بدون استفاده می گذارند.

انجمن های bitwarden

هنوز هم ، انجمن ها مفید هستند به جای مرور لیست مباحث ، قابلیت جستجوی پیشرفته وجود دارد. با استفاده از یک کلمه کلیدی ، می توانید پست ها را بر اساس زمان ارسال ، فیلتر کردن با چه کسانی برچسب گذاری کنید ، توسط چه کسی ارسال شده است و سایر موارد را فیلتر کنید. با ادغام جستجوی قدرتمند ، یافتن موضوعات مربوط به خارج از مجموعه بیش از 2،000 پست آسان است. 

اگرچه ما از چت زنده و پشتیبانی تلفنی دوست داشتیم ، با توجه به مبلغ پیشنهادی که Bitwarden برای ارائه دارد ، شکایت کردن سخت است. با پرداخت یا نبودن ، گزینه های مختلفی برای یافتن پاسخ ها دارید که همگی مفید هستند.

حکم

Bitwarden فقط یکی از بهترین مدیران رمز عبور رایگان نیست ، بلکه به طور کلی یکی از بهترین هاست. استفاده ایمن ، آسان ، پشتیبانی از Android و iOS ، دارای بسیاری از ویژگی ها و ارزان است. اگر به دنبال یک مدیر رمز عبور هستید ، ضرب و شتم Bitwarden در پایان آزاد کارها دشوار است. 

این گفته است ، اگر شما مایل به هزینه بیشتری هستید ، می توانید از ویژگی های بیشتری برخوردار شوید. Dashlane علاوه بر مدیریت پسورد ، از سرقت هویت نیز پشتیبانی می کند و LastPass به صورت خودکار برای برنامه های دسک تاپ ارائه می شود. Bitwarden فاقد این ویژگی ها است ، هرچند که آن را با برچسب قیمت پایین جبران می کند. 

نظر شما در مورد Bitwarden چیست؟ آیا می خواهید برنامه رایگان عکس بگیرید؟ در مورد تجربه خود در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. با تشکر از شما برای خواندن این نظر Bitwarden.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map