بررسی انبار رمز عبور – به روز شده در سال 2020

بررسی انبار رمز عبور

گرچه گذرواژه Depot به عنوان یک مدیر رمز عبور بد نیست ، اما از بدترین ویژگی خزش که تاکنون در این بخش از بازار دیده ایم رنج می برد. زنگ ها و سوت ها تا حدی حاکم است که استفاده از آن واجد شرایط کار است ، همانطور که می توانید در بخش بررسی گذرواژه ما انبار را بخوانید.


کلمه عبور-انبار-اسلایدر

رمز عبور-انبار-اسلایدر

رمز عبور-انبار-اسلایدر

رمز عبور-انبار-اسلایدر

رمز عبور-انبار-slider5

قبلی

بعد

Password Depot یک مدیر رمزعبور با محوریت محلی است که قابلیت استفاده برای عملکرد را معامله می کند. اگرچه از نظر ویژگی ها و تنظیمات قوی است ، اما این مدیر رمز عبور هنگام دسترسی به این علامت را از دست می دهد. تمرکز بیش از حد آن روی سفارشی سازی برخی عملکردها را روی میز قرار می دهد ، یعنی وقتی صحبت از اشتراکی است.

در این بررسی گذرواژه گذرواژه ، می خواهیم ببینیم آیا تجربه محلی برای تهیه لیست بهترین مدیر رمز عبور ما کافی است یا خیر. بعد از تمیز کردن گوشه های برنامه ، ما در اینجا هستیم تا قبل از صدور حکم ، نظرات خود را در مورد ویژگی های آن ، امنیت ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده و موارد دیگر به شما ارائه دهیم. 

ویژگی برای ویژگی ، گذرواژه Depot می تواند هر مدیری را که بررسی کرده ایم از بین ببرد. فقط به این دلیل که بسیاری از تنظیمات موجود نیست بدان معنی نیست که آنها عملی هستند. گذرواژه انبار تمرکز شدیدی روی کاربرانی دارد که دوست دارند دست خود را کثیف کنند ، این جذابیت را برای کاربرانی که به دنبال یک تجربه ساده تر هستند فدا می کند. 

با این حال ، برای کاربران مشاغل بسیار جذاب است ، به همین دلیل است که گذرواژه Depot یک مدیر رمز عبور عالی برای مشاغل کوچک است. 

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای گذرواژه

امکانات

گذرواژه انبار از نظر ویژگی ها به سادگی بی نظیر است. به شما کنترل می شود هر جنبه ای از نحوه ذخیره ، تولید ، فیلتر و پر کردن نوشته های شما. اگرچه این عالی است برای کاربرانی که دوست دارند دست خود را کثیف کنند ، ذهنیت “بیشتر از همه” رمز عبور می تواند به سرعت خسته کننده شود. 

ذخیره کلمه عبور

رمز عبور Depot یک مدیر رمزعبور در تعریف سنتی تر این عبارت است. در مرورگر شما مستقر نیست و در دستگاه های شما همگام سازی نمی شود. در عوض ، این یک ابزار مدیریت گذرواژه تنها محلی است که می تواند از خدمات ذخیره سازی ابری موجود استفاده کند. می توانید از سرور سازمانی استفاده کنید ، اما کمی بعد وارد آن می شویم. 

بانک اطلاعاتی شما از یک قالب اختصاصی گذرواژه رمز عبور استفاده می کند که فقط توسط برنامه قابل خواندن است. شما انتخاب می کنید که در آن فایل ذخیره می کنید ، اگرچه گذرواژه Depot چند ادغام را ارائه می دهد. Dropbox ، Google Drive ، OneDrive ، HiDrive و Box از طریق برنامه پشتیبانی می شوند. گفته می شود ، شما همچنین می توانید پرونده را به پوشه Sync.com اضافه کنید (بررسی Sync.com ما را بخوانید). 

گذرواژه-انبار-ذخیره سازی مکان ها

این عملی ترین برنامه برای اکثر کاربران است ، زیرا می توانید پرونده پایگاه داده خود را در هر نمونه از گذرواژه بارگیری و بارگیری کنید. اگر رویکرد دستی بیشتری را ترجیح می دهید ، گذرواژه انبار را نیز پوشش داده اید. می توانید داده های خود را در درایوهای USB و همچنین سرور خود ذخیره کنید.

بعنوان یک ویژگی ، انواع مختلفی از انواع ذخیره سازی پشتیبانی می شود. گفته می شود ، به اندازه سایر مدیران مبتنی بر مرورگر قابل دسترسی نیست ، که ما در قسمت “دوستی کاربر” در زیر وارد خواهیم شد. تا زمانی که با فناوری پایه ابری راحت باشید ، نباید مشکلی ایجاد شود. 

هر چند ما از امکانات انواع مختلف ذخیره سازی بسیار هیجان زده هستیم. به عنوان مثال ، می توانید NAS را راه اندازی کنید و پایگاه داده های خود را در آنجا ذخیره کنید ، برنامه را برای ایجاد پایگاه داده های جدید در سرور محلی پیکربندی کنید. به این ترتیب ، هر کسی که در خانه شماست ، بدون نیاز به افشای بالقوه داده های خود به صورت آنلاین ، به شبکه محلی شما دسترسی دارد.  

ایجاد رمزهای جدید

رمز عبور Depot یک ژنراتور منحصر به فرد دارد که از داده های شبه تصادفی از حرکت موس استفاده می کند تا براساس معیارهایی که تعیین کرده اید ، کلید تولید کند. بیش از سایر تولید کنندگان رمز عبور ، که از یک ژنراتور عدد تصادفی در رابطه با برخی شرایط اساسی استفاده می کنند ، اجرای رمز عبور انبار به مراتب تصادفی تر است. 

رمز عبور-انبار-ورود-ژنراتور

قابل تنظیم تر نیز هست. شما می توانید فرکانس نسبی انواع خاصی از کاراکترها را انتخاب کنید ، کلمات عبور را فقط برای کاراکترهای خاصی محدود کنید ، از رشته هایی که در فرهنگ لغت ظاهر می شوند و موارد بسیار دیگر ، خودداری کنید. علاوه بر این ، شما می توانید ژنراتور را دنبال کنید که یک خط مشی خاص را دنبال کند ، و اطمینان حاصل کند که نتیجه مطابق با استانداردهای امنیتی شما است. 

تنظیمات رمز عبور-انبار-ژنراتور

اگر در حال افزودن یک حساب کاربری هستید که ورود به سیستم دارد ، گذرواژه Depot را نیز پوشش داده است. برای وارد کردن اطلاعات خود می توانید از یک صفحه کلید مجازی استفاده کنید ، اما بیش از این ، می توانید مکان نماهای دیگر را در آن کیبورد مجازی شبیه سازی کنید. ترکیبی از تهدیدات دو بای پس از keyloggers و نرم افزار ضبط صفحه. 

کیبورد-انبار-صفحه کلید مجازی

حفاری به تنظیمات

بسیاری از ویژگی های رمز عبور Depot در تنظیمات که در بالای منو نمایش داده می شوند ، می درخشند. کارهای زیادی وجود دارد ، از یک آنالایزر رمز عبور گرفته تا پاکسازی پایگاه داده تا همگام سازی پایگاه داده. برای این بخش ، می خواهیم برجسته ترین ویژگی ها را در فهرست “گزینه ها” پوشش دهیم. 

تنظیمات گذرواژه-انبار

در اینجا می توانید نحوه عملکرد و نمایه کردن گذرواژه را نسبت به اقدامات خود تنظیم کنید. “سفارشی سازی” نباید به آسانی گرفته شود. گذرواژه Depot به شما امکان کنترل دقیق بر همه چیز را می دهد ، تمام راه این است که وقتی دوبار کلیک کنید چه عملی باید انجام شود. 

علاوه بر این ، می توانید چیدمان رابط ، چگونگی اتمام خودکار و مرورگر پیش فرض خود را هنگام انتخاب ورود به سیستم تنظیم کنید. 

با در نظر گرفتن آنچه ممکن است با گذرواژه Depot ، هر فن آوری را به دیوانگی تبدیل می کند. با این حال ، در طول زمان حضور با برنامه ، ما دائماً سؤال می کردیم که آیا گزینه ها تغییری ایجاد کرده اند یا خیر. 

ما با سایر مدیران رمز عبور خیلی کمتری بدست آورده ایم. هنگامی که ما به ابزارهای دیگر حرکت کردیم ، به خاطر سپردن گزینه های بسیاری از گذرواژه رمز عبور دشوار بود ، بسیار کمتر آنها را فراموش کرد.

بررسی اجمالی ویژگی های گذرواژه

آرم رمز انبارwww.password-depot.com

از 2222 $ تمام برنامه شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر
N / A

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

گذرواژه Depot یک سرویس نیست ، این یک نرم افزار است. به جای خرید اشتراک ، پرداخت مداوم هر ماه یا سال ، شما به سادگی مجوز استفاده از نسخه فعلی برنامه را خریداری می کنید. 

بدون داشتن پشتیبانی ، تا آنجا که زیرساخت های سرور ، رمز عبور انبار – از قیمت گذاری تا قابلیت ها – به نرم افزار رمزگذاری مانند Boxcryptor شباهت دارد (بررسی Boxcryptor ما را بخوانید).

به دلیل مدل گذرواژه ، انجام مستقیم مقایسه دشوار است. بارزترین مقایسه Sticky Password است که اشتراک مشترکی را با قیمت حدود 250 دلار ارائه می دهد (بررسی رمز عبور مهم ما را بخوانید). با گذرواژه گذرواژه ، باید 40 دلار برای مجوز جدید و 20 دلار برای یک نسخه ارتقا هزینه کنید. 

با فرض اینکه هر سال یک به روزرسانی وجود دارد ، که در حدود برنامه ای است که برای چند نسخه گذشته حفظ شده است ، شما هر سال 40 دلار رو به جلو و 20 دلار دیگر را جستجو می کنید. 

این ارزان تر از اکثر مدیران رمز عبور است ، زیرا هزینه آن کمتر از قیمت هر ماه 2 دلار RoboForm است ، اما مهم است که به یاد داشته باشید که رمز ورود Depot فضای ذخیره سازی ابری را ارائه نمی دهد (بررسی RoboForm ما را بخوانید). 

شما فقط برای مجوز نرم افزار پرداخت می کنید ، که باعث می شود قیمت آن جذابیت کمتری به نظر برسد. از نظر مثبت ، می توانید بدون توجه به نسخه ، از استفاده از نرم افزار خودداری کنید. با این حال ، باید هزینه ارتقا را بپردازید ، که مشکلی برای سایر مدیران رمز عبور نیست. علاوه بر این ، اگر می خواهید همگام سازی دستگاه های خود را انجام دهید ، باید فضای ذخیره سازی ابری شخص ثالث را جستجو کنید. 

صرف نظر از این ، شما می توانید به مدت 30 روز از گذرواژه Depot استفاده کنید ، بدون نیاز به آدرس ایمیل یا کارت اعتباری. اگرچه ما از این آزمایش آزمایشی قدردانی می کنیم ، اما این جای جای یک برنامه رایگان را نمی گیرد. همانطور که با LastPass دیدیم ، تعداد زیادی افتضاح می تواند به صورت رایگان درج شود (بهترین راهنمای مدیر رمز عبور رایگان ما را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید). ما دوست داریم که یک برنامه رایگان محدود از رمز ورود را مشاهده کنیم. 

خرید مجوز سرور Enterprise

کسب و کارهایی که می خواهند دارای مجوزهای چندگانه و کنترل بیشتری در ذخیره سازی رمز عبور باشند ، باید مجوز سرور سازمانی را خریداری کنند. قیمت فقط با قیمت قیمتی است و براساس تعداد مجوزهای مشتری شما ، تعداد کاربرانی که به سرور شما دسترسی دارند و در صورت نیاز به نگهداری نرم افزار متفاوت خواهد بود. 

قیمت صراحتا خیلی بالاست شما مجدداً مجوز نصب در سرور ویندوز را خریداری می کنید ، نه اینکه روی سرور موجود ذخیره کنید. سایر سرویس ها عملکرد مشابهی را ارائه می دهند ، اما با یک قیمت قیمتی بسیار منطقی تر (برای مثال ، بررسی Passwork ما را بخوانید). حتی گزینه هایی مانند Zoho Vault ادغام عمیق تری ارائه می دهند. 

با این وجود ، اگر گذرواژه Depot به نظر می رسد آنچه نیاز به تجارت شما دارد ، همیشه می توانید به آن عکس بگیرید. گذرواژه Depot در طول روزهای هفته وبینارهای رایگان ارائه می دهد ، هر چند ساعت برای مشتریان آمریکایی سخت است. براساس منطقه زمانی مرکزی ، جایی که داور شما مستقر است ، وبینارها از 2 صبح تا 9 بامداد از دوشنبه تا جمعه اجرا می شوند.

دوستی کاربر

برنامه طراحی مجدد رمز عبور Depot ، یک لهستانی زیبا و مدرن را به نسخه قبلی ابزار اضافه می کند. گفته می شود ، بسیاری از گزینه های آن ، ناوبری را از سایر مدیران رمز عبور دشوارتر می کند. اگر به دنبال ابزاری کارآمد هستید ، گذرواژه Depot برای شما مناسب نیست. کاربرانی که گزینه ها را دوست دارند ، رمز عبور Depot را ضروری می دانند. 

ایجاد یک بانک اطلاعاتی

بر خلاف سایر مدیران رمز عبور ، گذرواژه Depot به شما طاق نمی دهد. درعوض ، می توانید هر تعداد دیتابیس ایجاد کنید. مانند اکثر نرم افزارهای رمزگذاری ، می توانید پایگاههای داده را در هر مکانی که دوست دارید ذخیره کنید ، با چند مکان ذخیره سازی ابری به طور مستقیم پشتیبانی می شود (برای اطلاعات بیشتر در مورد “ویژگی”) در بالا بخوانید). 

ایجاد گذرواژه-انبار-ایجاد پایگاه داده

با باز کردن مدیر پایگاه داده خود ، گذرواژه Depot به دنبال فایل های ذخیره شده در دستگاه شما یا با یکی از سرویس های ذخیره سازی ابری پشتیبانی شده است. همچنین می توانید یک بانک اطلاعاتی جدید از مدیر پایگاه داده ایجاد کنید ، اگرچه واضح نیست. یک دکمه بزرگتر یا حتی یک نماد “به علاوه” ، روند کار را ساده تر می کند. 

فراتر از یک ژنراتور رمز عبور

هنگام ایجاد بانک اطلاعاتی ، باید یک رمز ورود اصلی وارد کنید. اگرچه یک ژنراتور رمز عبور وجود دارد ، اما مانند ما نیست. 

به جای پاشیدن برخی از شخصیت های تصادفی ، تولیدکننده گذرواژه رمز عبور Depot از شما می خواهد یک عبارت حداقل 8 کلمه را درخواست کند. سپس آن عبارت عبور را با استفاده از جدول تبدیل Leetspeak قابل تنظیم تبدیل می کند. 

رمز عبور-انبار-رمز عبور-تولید کننده

برای مشخص کردن گذرواژه ، لازم است که مهندسی معکوس انجام دهید ، زیرا ، با این حساب ، چون گذرواژه نتیجه نهایی را نشان نمی دهد. شما می توانید این کار را با استفاده از افسانه قالب در زیر رمز عبور تولید شده انجام دهید. با استفاده از تصویر بالا به عنوان نمونه با جدول تبدیل پیش فرض ، رمز عبور نهایی “mmp! 5 45 $” است.

جدول رمز عبور-انبار-تبدیل

این یک ویژگی مرتب است ، در این مورد تردیدی وجود ندارد ، اما تبدیل پیچیده رمز انبار با اکثر کاربران درست نخواهد نشست. فقط می توانید از یک رمزعبور قوی و به راحتی به خاطر بسپارید. 

رمز عبور Depot درصد شباهت فرهنگ لغت و زمان برآورد تخمینی را با استفاده از روش های نیروی بی رحم نشان می دهد. تا زمانی که گذرواژه اصلی شما در این دو معیار بررسی شود ، شما خوب هستید.  

افزودن گذرواژه

افزودن گذرواژه با گذرواژه رمز عبور به آسانی با سایر ابزارهای مدیریت گذرواژه ساده نیست. به همه چیز از URL های جایگزین گرفته تا ورودی خط فرمان در اختیار شما ، کنترل کامل بر ورود خود را داده اید. اگرچه این عالی برای برنامه نویسان عالی است ، اما اکثر کاربران از فراوانی گزینه ها استفاده نمی کنند. 

رمز ورود-انبار-جدید-ورود

در برگه اصلی ، می توانید ورودی را به یک دسته بندی مرتب کنید ، برچسب هایی را به آن اختصاص دهید ، یادداشت بگذارید و مدت انقضا را تعیین کنید. با این حال ، شما مجبور به فرار از آن برگه اول هستید. شما باید یک URL پیش فرض را وارد کنید ، که تنها URL است که رمز عبور روی آن کار خواهد کرد. به عنوان مثال ، اگر “google.com” را وارد کنید ، گذرواژه شما روی “Accounts.google.com” کار نمی کند. 

فراتر از آن ، می توانید هر تعداد فیلد و پیوست دلخواه را اضافه کنید ، و همچنین تاریخ ورود را مشاهده کنید. پس از تکمیل ورودی ، گذرواژه Depot بررسی می کند که رمز ورود وارد شده مطابق با خط مشی رمز عبور شما است. اگر اینطور نیست ، می توانید به عقب برگردید و رمز عبور را مطابق آن تنظیم کنید. 

تنظیمات گذرواژه-انبار-اضافی-رمزعبور

وقتی صحبت از گزینه ها می شود ، گذرواژه Depot بی همتا است و به کاربران گزینه هایی را می دهد تا تقریباً هر چیزی را تغییر دهند. فقط به این دلیل که موجود نیستند بدان معنی نیست که آنها عملی هستند. 

قابلیت رمزگذاری Depot از قابلیت عملکرد خودداری کرد ، که برای بخش کوچکی از بازار مدیر رمزعبور چیز خوبی است. گفته می شود ، کاربرانی که به دنبال یک ابزار مدیریت رمز عبور ساده هستند ناامید خواهند شد.

سازماندهی بانک اطلاعاتی شما

برای اینکه چقدر می توان انعطاف پذیری گذرواژه را ایجاد کرد ، رابط کاربری تعجب آور ساده است. این ویژگی ها از طریق آیکون ها نمایش داده می شوند که می توانند عادت کنند. با این حال ، هنگامی که شما می دانید که دکمه چه کاری انجام می دهد ، دور زدن ساده است. 

گزینه های مختلف سازمانی از برچسب گرفته تا پوشه گرفته تا دسته ها به شما داده می شود. همچنین می توانید مدخل های موردعلاقه ، که در یک پوشه استاتیک “موارد دلخواه” در بالای سلسله مراتب خود نشان داده می شود. هرکسی که از ویندوز استفاده می کند ، بلافاصله به برنامه مراجعه می کند. برای تمام اهداف و اهداف ، دقیقاً مانند Windows Explorer عمل می کند. 

با کلیک راست بر روی یک ورودی ، یک فهرست از گزینه ها ایجاد می کند. در آنجا می توانید رمزعبور به موارد دلخواه خود اضافه کنید ، همچنین برش ، کپی ، کپی و چسباندن را بزنید. چندین گزینه منحصر به فرد نیز وجود دارد ، از جمله ورود به سیستم ایمن ، نمایش گذرواژه جزئی و ایجاد پیوند پوسته. مورد آخر یک میانبر ایجاد می کند که رمز عبور را از هر کجای رایانه شما بطور خودکار راه اندازی می کند. 

رمز عبور-انبار-پوسته-لینک

پسوند مرورگر رمزعبور

پس از تنظیم تمام تنظیمات ، می توانید از افزونه مرورگر برای گرفتن ورودی و تکمیل ورودی های خودکار استفاده کنید. گفته می شود ، تعدادی از شرط بندی در مورد پسوند مرورگر نیز وجود دارد. شما باید رمزعبور انبار را باز کنید ، پایگاه داده شما باید قفل شود و باید خودکار آن را در برنامه فعال کنید. 

علاوه بر این ، همه این موارد قبل از باز کردن مرورگر شما باید اتفاق بیفتد. این برنامه افزودنی هیچ کاری انجام نمی دهد ، به سادگی با کلیک روی برنامه دسک تاپ باز می شود. از آنچه می توانیم بگوییم ، گذرواژه انبار به سادگی پایگاه داده فعال خود را از نمونه محلی برنامه بیرون می کشد. 

یادداشت درباره انبار رمز عبور 14

این بررسی در پسورد 12 نسخه انجام شده است ، اما نسخه نسخه 14 قریب الوقوع است (ما مطمئن نیستیم که چرا نسخه 13 پرش کرد). تعداد انگشت شماری از ترفندهای جزئی و پیشرفت ها وجود دارد. 

برای قابلیت استفاده ، مهمترین اضافات آموزش های ویدئویی هستند که با اولین بار برنامه شروع به کار می کنند. اگرچه یک مفهوم جدید نیست ، ما خوشحالیم که با توجه به چگونگی چگالی گذرواژه انبار ، مقداری دست نگه داریم. 

امنیت

رمز عبور انبار یک مشکل امنیتی بزرگ را که سایر مدیران رمز عبور با آن روبرو هستند حل می کند. از آنجا که همگام سازی و ذخیره سازی را در دستان شما قرار می دهد ، مسئولیت هرگونه آسیب پذیری امنیتی را که ممکن است هنگام تلاش برای انتقال داده های شما ایجاد شود ، از دست می دهد.. 

اگرچه از این طریق از لحاظ فنی از امنیت بیشتری برخوردار است ، باید هوشیار باشید تا یک سرویس ذخیره سازی ابری را انتخاب کنید که از داده های شما محافظت می کند.  

مدیران رمزعبور معمولی تلاقی بین نرم افزارهای ذخیره سازی ابری و رمزنگاری با برخی از ویژگی های مفید رمز عبور هستند. گذرواژه Depot بیشتر در انتهای رمزگذاری موارد ، همگام سازی و تأیید اعتبار از معادله خارج می شود. در حقیقت ، شما حتی نمی توانید یک حساب گذرواژه ایجاد کنید (مگر اینکه از سرور شرکت استفاده کنید). 

درمورد استانداردهای رمزگذاری ، رمز عبور انحصار است. حساب کاربری شما با یک کلید AES-256 قفل شده است ، که از رمز عبور پایگاه داده شما تولید می شود. به غیر از آن ، می توانید با یک فایل کلیدی تأیید اعتبار کنید ، که طی یک دقیقه به آن خواهیم رسید. 

در پایان کار با گذرواژه رمز مطمئن تر از سایر مدیران رمز عبور است ، اما این به این دلیل است که نیازی نیست که با مشکلاتی که سایر ابزارها انجام می دهند مقابله کند. 

امنیت فقط به اندازه ضعیف ترین پیوند شما است ، بنابراین اگر با یک سرویس ذخیره سازی ابری ضعیف همگام سازی کرده اید یا پرونده های پایگاه داده خود را در فضای باز قرار نمی دهید ، از امنیت کمتری برخوردار خواهید بود. رمز عبور انبار کنترل را در دستان شما قرار می دهد. 

نحوه باز کردن پایگاه داده های انبار گذرواژه

مانند سایر مدیران رمز عبور ، گذرواژه Depot از رمز عبور اصلی شما برای رمزگذاری پایگاه داده خود استفاده می کند. با وجود این ، برخلاف سایر خدمات ، رمز عبور واحدی وجود ندارد که همه چیز را قفل کند. در عوض ، برای هر یک از بانکهای اطلاعاتی خود کلید تعیین خواهید کرد. می توانید با استفاده از ژنراتور یا با ایجاد رمزعبور جدید از یک سری کلمات ، این رمزهای عبور را تولید کنید. 

این تنها یک راه برای تأیید اعتبار است. همچنین می توانید از یک فایل کلیدی استفاده کنید. Password Depot با استفاده از فرآیند شبه تصادفی ، این فایل را به صورت محلی تولید می کند. 

در اصل ، مکان نما خود را به دور یک پنجره کوچک منتقل خواهید کرد و با استفاده از آن داده های حرکتی ، رمز انبار کلید را تولید می کند. به دلیل حرکات دقیق یک مکان نما منحصر به فرد در اطراف پنجره ، رمز عبور اساساً تصادفی است. 

رمز عبور-انبار-کلید-فایل

می توانید از یک کلید یا کلید دیگر یا حتی هر دو استفاده کنید. به این ترتیب ، شما به نوعی در حال ساخت تأیید هویت دو عاملی خود هستید (گرچه بهترین برنامه های 2FA بسیار راحت تر). مهم است که فایل اصلی خود را در جایی جدا از نصب طاق و گذرواژه خود ذخیره کنید. تنها کاری که باید انجام دهید مطابقت با فایل اصلی برای تأیید اعتبار است. 

بهترین سناریو استفاده از رمزعبور اصلی متفاوتی برای هر یک از بانکهای اطلاعاتی شما با یک فایل کلیدی واحد است که در یک درایو USB قابل حمل ذخیره می شود (احتمالاً می خواهید آن را با یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین نیز ذخیره کنید). به این ترتیب ، برای باز کردن قفل بانک اطلاعاتی ، فقط کافی است درایو USB خود را وارد کنید. 

پشتیبانی

برای چگونگی دستیابی به این برنامه ، رمز ورود در هنگام پشتیبانی از آن بسیار مناسب است. برای تماس مستقیم ، می توانید یک درخواست از طریق ایمیل ارسال کنید یا قرار ملاقات را تعیین کنید ، که می تواند از طریق تلفن یا از طریق TeamViewer انجام شود. با این حال ، مانند وبینارها ، برنامه ریزی می تواند برای کاربران در ایالات متحده مشکل ساز باشد. 

رمز عبور-انبار-حق بیمه-پشتیبانی

AceBIT ، شرکت پشتیبان گذرواژه ، می تواند به راحتی از پشتیبانی TeamViewer شارژ کند ، اما مهم نیست که شما یک مشتری شخصی یا شرکتی باشید ، رایگان است. با توجه به چگونگی قابل تنظیم گذرواژه قابل تنظیم ، به طور کلی پشتیبانی از دسک تاپ از راه دور بزرگ است. به این ترتیب ، می توانید آنچه را که برای راه اندازی گذرواژه احتیاج دارید به روشی که می خواهید مشاهده کنید. 

انجمن های گذرواژه و منابع خودیاری

اگر ترجیح می دهید خودتان با یک مسئله برخورد کنید – که نوع درخواست مشتری رمز انبار است – می توانید از انجمن ها یا سؤالات متداول استفاده کنید. با این حال ، “سؤالات متداول” نامی متوسط ​​است ، با توجه به اینکه بخش مقالات رمز انبار بیشتر به یک پایگاه دانش شباهت دارد. در آنجا ، آموزش ، راهنماهای عیب یابی ، توضیحات و دانش عمومی درباره امنیت را پیدا خواهید کرد. 

دانش رمز عبور-انبار

خوب است که طیف وسیعی از موضوعات تحت پوشش در دانش را مشاهده کنید. با استفاده از چند مدخل ، بعضی از موارد وجود دارد که فقط به یک جواب جمله نیاز دارند ، در حالی که برخی دیگر پاراگراف ها و تصاویر چندگانه را ارائه می دهند. کرکی کمی وجود دارد ، که نویسندگان فقط در صورت لزوم فقط به جزئیات فنی می پردازند. 

همچنین انجمن های انجمن وجود دارد ، اگرچه احتمالاً از آنها استفاده نخواهید کرد. آنها کمتر از یک سال است که تنها تعداد معدود پست در هر بخش دارند. پر جمعیت ترین بخش ، که نسخه ویندوز گذرواژه Depot را پوشش می دهد ، تنها در زمان نوشتن دارای 42 پست و 8 دنبال کننده است. 

گذرواژه - انبار-انجمن

صرفنظر از آن ، گزینه های مخاطب چندگانه و پایه دانش کامل برای رمز انبار کافی است تا در این دور رتبه بالایی کسب کند. پشتیبانی به راحتی قوی ترین بخش این بررسی است. 

حکم

گذرواژه انبار از سایر ویژگیهای رمز عبور دیگری که آزمایش کرده ایم ، از ویژگی های سنگین تری برخوردار است. با این حال ، گذشته از علفهای هرز حرکت می کنید ، با یک مدیر رمزعبور بسیار کاربردی اما غیر عملی روبرو هستید. 

رمز عبور Depot توصیه ما را برای کاربرانی که دوست دارند برنامه نویسی کنند و یک تجربه محلی بسیار محافظت شده را دریافت کنند ، دریافت می کنند. هر کس دیگری بهتر است با یک مدیر رمزعبور متفاوت باشد.

خوشبختانه گزینه های زیادی وجود دارد. LastPass به عنوان مدیر رمز عبور رایگان برتر ، با Dashlane و 1Password کیک را در اختیار گزینه های پرداخت قرار می دهد. RoboForm احتمالاً بهترین جایگزین است. این نرم افزار قابلیت های کلمه عبور انبار زیادی را ارائه می دهد ، اما با همگام سازی چند دستگاهی ، اشتراک گذاری و پشتیبان گیری. 

نظر شما درباره گذرواژه چیست؟ آیا قرار است از آزمایش 30 روزه رایگان استفاده کنید؟ در مورد تجربه خود در نظرات زیر به ما اطلاع دهید. از خواندن این بررسی رمز عبور Depot متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map