مرور کار – به روزرسانی سال 2020

مرور کار

Passwork یک مدیر رمز عبور مناسب و معقول است که اگر به دلیل ویژگی های از دست رفته و قیمت بالای آن نباشد ، می تواند خیلی از افراد را به خوبی جذب کند. به گفته این ، اگر برنامه های کاربردی خود را دوست دارید ، این بررسی کامل Passwork را برای برنامه ای که ممکن است با لایحه باشد بخوانید.

passwork-slider1

passwork-slider2

passwork-slider3

passwork-slider4

passwork-slider5

قبلی

بعد

Passwork یک مدیر رمزعبور متمرکز بر مشاغل است که به شما امکان می دهد بین ذخیره رمزهای عبور خود در ابر یا محلی نگه داشتن آنها انتخاب کنید. اگرچه از نظر ویژگی ها و قابلیت استفاده بسیار مناسب می شود ، Passwork چند مسئله دارد. در این بررسی Passwork ، ما در حال بررسی همه فراز و نشیب های آن هستیم. 

در طول راه ، ما همچنین خواهیم دید که آیا Passwork آنچه را که در بهترین راهنمای مدیر رمز عبور ما درج شده است ، دارد یا خیر. از ویژگی ها و قیمت گذاری گرفته تا دوستی و امنیت کاربر ، ما این سرویس را گشت زنی می کنیم تا ببینیم چه چیزی باعث شده است و چه چیزی باعث صاف شدن آن شود. 

برای پاسخ کوتاه ، Passwork یک مدیر رمز عبور شایسته و البته گران قیمت است. اگرچه هنوز هم در لیست بهترین مشاغل کوچک شایسته فریاد زدن در بهترین مدیر رمز عبور ما هستیم ، Passwork به ارتفاعات 1Password یا Zoho Vault نمی رسد. این گفته است که با یک آزمایش 5 روزه رایگان ، هیچ دلیلی وجود ندارد که به آن شلیک کنید. 

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای Passwork

امکانات

Passwork یک مدیر رمزعبور کسب و کار است و به همین ترتیب ، بیشتر ویژگی های آن به سمت استفاده استفاده می شود. به جای ارائه انواع ورودی مختلف ، مانند 1Password ، یا یک تعویض خودکار رمز عبور ، مانند Dashlane ، ، Passwork خیلی بیشتر روی مدیریت کاربر ، سازماندهی و ادغام تمرکز دارد..

مدیریت کاربری و مجوزها

همانطور که در بیشتر مدیران گذرواژه کسب و کار صورت می گیرد ، بسیاری از ویژگی های Passwork به سمت مدیریت کاربر پایین می آید. شما می توانید کاربران زیادی را که اشتراک شما اجازه می دهد اضافه کنید ، اما قبل از اضافه کردن گذرواژه‌ها ، این کاربران باید ایمیل خود را تأیید کنند. پس از آن می توانید دسترسی به ورودی ها و پوشه ها را تغییر داده و همچنین سطح کلی اجازه را به کاربر بدهید.

مدیریت کاربری

ورودی ها و پوشه ها تنها دو سطح سازمان هستند. علاوه بر این ، Passwork به شما امکان می دهد تا چند طاقی را مدیریت کنید. بسته به اندازه شغل شما ، این سطح از سازمان می تواند مفید باشد. به عنوان مثال بگویید که تعداد معدود برنامه هایی وجود دارد که تیم کارمندان شما به آنها نیاز دارند. شما می توانید یک طاق جداگانه برای آنها ایجاد کنید. 

حتی با وجود چندین سطح سازماندهی ، Passwork هیچگاه به اشتراک گذاشتن مدخل نمی رسد. شما می توانید دعوت کاربران به کل طاق ها ، به اشتراک گذاشتن یک پوشه خاص و یا حتی یک ورودی واحد را به اشتراک بگذارید. از بسیاری جهات ، حرکت در ورودی ها بسیار شبیه Google Drive است (بررسی Google Drive ما را بخوانید). 

Passwork خود میزبان در مقابل ابر

همانطور که در قسمت “قیمت گذاری” در زیر خواهیم خواند ، Passwork دو سرویس ارائه می دهد. یک مدیر گذرواژه مبتنی بر ابر وجود دارد که به شما امکان می دهد از cloud Passwork برای همگام سازی و دسترسی به رمز عبور استفاده کنید. با این حال ، اگر در حال حاضر سرور دارید ، می توانید میزبان سرور خود نیز باشید. 

با استفاده از آن پیکربندی ، فقط کارمندان شما به رمزهای عبور شما دسترسی دارند ، که به امنیت کمک می کند. البته بیش از این ، دیگر نیازی به پرداخت اشتراک مکرر نیست. در عوض ، Passwork یک بار هزینه سنگین را بر اساس تعداد کاربرانی که شما به آنها نیاز دارید تحمیل می کند. در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت. 

چند تفاوت دیگر نیز وجود دارد. خدمات خود میزبان دارای انعطاف پذیری بسیار بیشتری هستند و به شما امکان می دهند مارک تجاری خود را به رابط اضافه کرده و کد منبع را ویرایش کنید. با این حال ، خدمات خود میزبان فقط با یک سال بروزرسانی رایگان همراه هستند ، در حالی که برنامه Cloud بطور مداوم به صورت رایگان بروزرسانی می شود. 

میزبان خود میزبان

در مورد تفاوتهای بین ردههای خود میزبان ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید موارد بسیاری وجود دارد. بزرگترین تفاوت تعداد کاربرانی است که می توانید از آنها پشتیبانی کنید ، اما موارد دیگر بسته به نیاز شما ممکن است تغییر کنند ، از جمله واردات داده ها ، پشتیبانی دایرکتوری فعال و پشتیبانی مشتری. 

نمای کلی ویژگی های Passwork

آرم Passworkpasswork.me

از همه برنامه های ماهانه 150 دلار شروع می شود

امنیت

2FA
Google Authenticator

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده
پیام رسان فیس بوک

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان
محاکمه 5 روزه

قیمت گذاری

با قضاوت بر اساس جدول قیمت گذاری زیر ، به راحتی می توان فرض کرد که Passwork هنگام صحبت از قیمت گذاری اتفاقات زیادی می افتد. با این حال ، خط نسبتاً ساده است. اگرچه Passwork اشتراک های کمی متفاوت از دیگر مدیران رمز عبور را به عهده دارد ، به این معنی نیست که این سرویس گران است. به گفته این ، تیم های بزرگ می توانند گزینه های ارزانتری را در جای دیگر پیدا کنند. 

ابر ، طرحی است که اکثر مردم با آن کنار خواهند آمد. این هزینه 1.50 دلار در هر ماه است که سالانه صورتحساب می شود و از یک تا 100 کاربر پشتیبانی می کند. این گفته می شود ، هیچ تخفیف در حجم ندارید. برخلاف دیگر مدیران گذرواژه کسب و کار – Zoho Vault به ذهن شما خطور می کند – شما هر قیمت را برای هر کاربر یکسان می پردازید ، مهم نیست که چند نفر از آن داشته باشید. 

این باعث می شود برنامه Cloud برای تیم های کوچک یک انتخاب عالی باشد ، اما یک مدیر ضعیف برای مدیریت بیش از 50 کاربر است. اگر فقط می خواهید Passwork را امتحان کنید ، می توانید از یک آزمایشی 5 روزه رایگان استفاده کنید ، بدون نیاز به کارت اعتباری. 

شکستن Passwork خود میزبان

همه چیز با گزینه های خود میزبان Passwork اشتباه می یابد. چهار برنامه وجود دارد که هرکدام به یکبار خرید نیاز دارند. اگرچه هزینه های پیش رو بالا است ، اما این یک سرمایه گذاری در آینده است ، دقیقاً مانند اشتراک Lifetime Sticky Password (مطالعه رمز عبور مهم ما را بخوانید). با این گفته ، به شما تعداد انعطاف پذیری زیادی با تعداد کاربران موجود در حسابتان داده نمی شود.

برخلاف Cloud ، که به شما امکان می دهد تعداد کاربران موجود در حساب خود را مشخص کنید ، Self-Hosted چهار حد مشخص را نشان می دهد. این مسئله چند مسئله را به وجود می آورد که بارزترین حد آن درصورتی است که بیش از حد مجاز باشید. به عنوان مثال ، تیمی متشکل از 20 کاربر و یک تیم شش نفره همان برچسب قیمت 490 دلاری را برای استارت پرداخت می کنند. 

اگر شما بخشی از یک تجارت در حال رشد هستید ، باید تعداد کاربران خود را نیز در نظر بگیرید ، نه آنهایی که در حال حاضر در تیم شما هستند. بر خلاف یک مدل اشتراک استاندارد ، شما فقط نمی توانید در چرخه صدور صورت حساب بعدی کاربران بیشتری اضافه کنید. این یک بار خرید است ، وقتی مسئله رشد تیم شما ارائه می شود ، موضوعات عجیب و غریب ارائه می دهد. 

تعداد کاربر تنها تفاوت بین برنامه ها نیست (می توانید شکاف عمیق تری را در بخش “ویژگی ها” در بالا مشاهده کنید). از آنجا که به قیمت مربوط می شود ، دوره های مختلف بازپرداخت برای هر یک از برنامه ها وجود دارد. 

تیم کوچک ضمانت برگشت پول ندارد ، استارت هفت روز ارائه می دهد ، و استاندارد و حق بیمه 14 روز ارائه می دهند. بدون در نظر گرفتن ، شما می توانید نسخه آزمایشی رایگان تا حداکثر پنج کاربر را درخواست کنید. 

دوستی کاربر

Passwork کارهای زیادی در پیش است ، اما با وجود این ، هرگز نتوانسته احساس ضعف کند. Passwork به جای تلاش برای پیاده سازی مسیر خاص خود ، تصمیمات طراحی را از سایر برنامه های محبوب ، مهمترین آنها Google Drive گرفته است. این بدان معنا نیست که Passwork مانند Drive به نظر می رسد. بلکه بسیاری از توابع در دسترس هستند. 

قبل از رسیدن به آن ، شما نیاز به ثبت نام در یک حساب کاربری دارید. انتخاب طرحی که مناسب شما باشد ، تا حد زیادی به نیازهای شما بستگی دارد ، اگرچه توصیه می کنیم بیشتر مشاغل کوچک به نسخه Cloud بپیوندند. خود میزبانی برای کسب و کارهایی که دارای بخش فناوری اختصاصی فناوری اطلاعات هستند بهترین گزینه است. 

پس از انتخاب برنامه خود ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. برای نسخه cloud ، Passwork به یک رمزعبور حساب و همچنین یک رمز عبور اصلی نیاز دارد. همچنین یک اخطار فوق در قسمت ایجاد رمز ورود استاد وجود دارد که می گوید در صورت فراموش کردن رمز ورود استاد خود ، Passwork نمی تواند حساب شما را بازیابی کند. 

ثبت نام کار

افزودن و سازماندهی گذرواژه‌ها

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، سه سطح سازماندهی وجود دارد: کلمه عبور ، پوشه ها و طاق ها. افزودن گذرواژه های جدید ساده است ، زیرا Passwork به شما امکان می دهد تا آنها را نامگذاری کنید ، URL اضافه کنید ، یادداشت کنید و حتی فایل را ضمیمه کنید. فراتر از این ، اگرچه ، می توانید از صفحه ایجاد رمزهای عبوری قوی تولید کرده و یک رنگ و برچسب اضافه کنید. 

رمز عبور-رمز جدید

علاوه بر این ، ورودی ها می توانند از چندین ورود پشتیبانی کنند. مثلاً بگویید که می خواهید همه ورودهای G Suite خود را به یک ورودی واحد گره بزنید ، خوب ، می توانید با Passwork این کار را انجام دهید. به گفته این ، گذرواژه‌ها تنها ورودی هستند که پشتیبانی می‌شوند. اگرچه می توانید یادداشت ها و پیوست ها را اضافه کنید ، اما نمی توانید کارت های اعتباری یا انواع ورودی دیگر را در طاق خود ذخیره کنید. 

طاق کاری

همچنین می توانید ورودی های خود را تا زمانی که اشتراکی مناسب داشته باشید وارد کنید. وقتی همه چیز تنظیم شد ، وقت آن است که اشتراک گذاری کنید. 

همانطور که در بخش “ویژگی ها” ذکر شد ، می توانید کاربران را به طاق ها و پوشه ها دعوت کنید. همچنین می توانید ورودی های فردی را از این طریق و همچنین از طریق یک لینک به اشتراک بگذارید. علاوه بر این ، می توانید پیوندها را یکبار مصرف یا قابل استفاده مجدد تنظیم کنید و زمان انقضا را مشخص کنید. 

گذرگاه-اشتراک گذاری پیوند

حفاری به تنظیمات

در نگاه اول ، Passwork تنظیمات زیادی دارد که می توانید با استفاده از منوی همبرگر در گوشه بالا سمت چپ ، به آنها دسترسی پیدا کنید. با وجود داشتن بخش های مختلف ، تنظیمات به راحتی هضم می شوند. در بیشتر قسمت ، می توانید از قسمت “حساب من” رد شوید. هنگام راه‌اندازی ، تنها نگرانی در مورد تأیید هویت دو عاملی وجود دارد.

کارهای تنظیمات

در بخش “مدیریت” اتفاقات زیادی رخ می دهد. در آنجا می توانید کاربران جدیدی اضافه کنید ، مجوزهای آنها را مدیریت کنید ، داده رمز عبور خود را صادر کنید و حتی تاریخ خود را مشاهده کنید. اگر در مورد اینکه چه کسی از چه مواردی استفاده کرده است ، اختلاف دارید ، می توانید نحوه تعامل شما و هر یک از کاربران خود با Passwork را مشاهده کنید. 

تاریخچه گذشته

همچنین در بخش “management” داشبورد امنیتی Passwork قرار دارد که می توانید قدرت کلمه عبور خود را بصورت جداگانه و همچنین قدرت حساب کلی خود مشاهده کنید. علاوه بر این ، می توانید فیلترهایی را برای تجزیه و تحلیل مناطق مختلف حساب خود اضافه کنید. به عنوان مثال ، می توانید کلمات عبور یک کاربر خاص یا آنهایی که در یک طاق خاص ذخیره شده اند را مشاهده کنید. 

گذرگاه-داشبورد امنیتی

پسوند مرورگر Passwork

علاوه بر برنامه وب ، Passwork از پسوند مرورگر نیز برخوردار است ، هرچند که از استحکام کمتری نسبت به برنامه افزودنی مرورگر Keeper برخوردار باشد (بررسی Keeper ما را بخوانید). برنامه افزودنی فقط برای تکمیل خودکار است و از آزمایش ما نیز به خوبی کار می کند. با این حال ، شما نمی توانید رمزهای عبور را مدیریت کرده یا به هیچ یک از ویژگیهای پیشرفته برنامه وب دسترسی پیدا کنید. 

شاید ارزش آن را داشته باشد که پسوند را به طور کلی رد کنیم. در ارزیابی قبلی ما ، با استفاده از برنامه افزودنی مرورگر ، چندین تصادف در Chrome را مشاهده کردیم. اگرچه این بار این اتفاق رخ نداد ، اما باید در نظر داشته باشید. با توجه به اینکه برنامه افزودنی چقدر کم است ، بهتر است فقط یک برگه مرورگر اضافی باز شود. 

امنیت

Passwork از یک ساختار امنیتی آشنا برخوردار است و از رمزگذاری AES-256 و یک مدل دانش صفر بهره می برد ، که هر دو را می توانید در توضیحات رمزگذاری اطلاعات کسب کنید. با این حال ، Passwork باید مسئله چندین کاربر را حل کند ، مشکلی که معمولاً هنگام استفاده از یک مدیر رمز عبور ایجاد نمی شود. خوشبختانه ، راه حل دارد.

هر یک از طاقهای شما دارای یک کلید 256 بیتی است که در سمت مشتری ایجاد می شود. این کلید همان چیزی است که طاق های شما را رمزگذاری می کند ، به این معنی که هر یک از طاق های شما به صورت جداگانه رمزگذاری می شوند. رمز عبور اصلی شما همان چیزی است که این قفل ها را قفل می کند ، همانطور که برای رمزگذاری کلیدهای خرک اختصاصی استفاده می شود. از آنجا که این اتفاق از طرف مشتری اتفاق می افتد ، Passwork هرگز نمی تواند اطلاعات شما را رمزگشایی کند. 

طرف مشتری به معنای محلی نیست. از آنجا که Passwork در مرورگر شما مستقر است ، اینجاست که رمز ورود اصلی خود را ذخیره می کنید. این رمزگذاری شده است ، البته ، اما هنوز چیزی است که باید به آن توجه داشته باشید. ذخیره گذرواژه رمزگذاری شده استاد در مرورگر شما ذاتاً باعث آسیب پذیری بیشتر نمی شود (حافظه محلی می تواند مشکلاتی را نیز ایجاد کند) ، اما این چیزی است که باید مراقب باشید.

خلاصه اینکه ، Passwork حداقل از آنچه می توانیم براساس نوشتن امنیت آن بگوییم ، ایمن به نظر می رسد. هیچ سابقه ای در ثبت وجود ندارد و Passwork از آخرین نسخه های رمزگذاری شده استفاده می کند. با این کار ، ما دوست داریم گزینه های تأیید هویت بیشتری را مشاهده کنیم ، به ویژه با نسخه Cloud. 

به طور خاص ، ما دوست داریم گزینه های چند عاملی داشته باشیم. Passwork یکی از بهترین برنامه های تأیید هویت دو عاملی ، Google Authenticator را پشتیبانی می کند ، اما این مورد است. 

گزینه های احراز هویت مدرن تر ، از جمله YubiKey و احراز هویت بیومتریک ، برای یک مدیر گذرواژه تجاری ضروری است. با توجه به میزان توجه Passwork به سایر مناطق ، ناامیدکننده از دیدن کوتاه بودن آن در اینجا ناامیدکننده است.

پشتیبانی

Passwork دارای پشتیبان زیادی است ، اما تنها در صورت لایحه سنگین می خواهید. پشتیبانی مستقیم ویژگی ای است که در پشت لایه های گران قیمت Passwork پنهان است و تنها گزینه فیس بوک مسنجر برای سایر سؤالات دیگر است. در صورت وجود منابع خودی زیاد ، مشکلی نخواهد بود ، اما متأسفانه وجود ندارد. 

ابتدا ، در مورد چگونگی دستیابی به Passwork صحبت خواهیم کرد. اگر امتیاز خدمات مشتری را می خواهید ، باید نزدیک به 500 دلار هزینه کنید. 

پشتیبانی مشتری فقط در طرح شروع و بالاتر در دسترس است ، با استاندارد و پریمیوم پشتیبانی اولویت را دریافت می کنید. این برای برنامه های خود میزبان است. مشترکین ابر دارای یک آدرس ایمیل واحد هستند که در گوشه پایین وب سایت حذف می شوند.

گذرنامه-آدرس ایمیل

اگرچه ایده آل نیست ، یک آدرس ایمیل کار می کند. فقدان منابع خودیاری Passwork غیرقابل استفاده است ، هر چند. نسخه های Cloud و Self-Hosted یک سؤال متشکل از شش موضوع ارائه شده است که بیش از یک پاراگراف به هر سوال اختصاص ندارد. این کپی بازاریابی بیشتر از هر چیز دیگری است. سؤالات متداول کوتاه بسیاری از مسائل را حل نمی کند. 

در زمینه تجارت ، منابع خودیاری همه چیز هستند. کتابچه راهنمای کاربر برای کارمندان جدید ، وبینارها برای راه اندازی و آموزش دستی ، عادی برای رقبا Passwork است. اگرچه جنبه های دیگری از خدمات مورد نظر ما وجود دارد ، اما پشتیبانی از آن به شدت کم است. 

حکم

Passwork خیلی خوب می شود و یک رابط در دسترس و ویژگی های مفید برای مشاغل ارائه می دهد. با این حال ، در بسیاری از مناطق نیز از دست می رود. کمترین قیمت این قیمت برای مشاغل بزرگ بسیار بالاست و حمایت متوسط ​​است. این ، همراه با فقدان گزینه های تأیید هویت چند عاملی ، باعث می شود Passwork به یک مدیر رمزعبور مناسب ، هر چند به دور از بهترین باشد. 

نظر شما در مورد Passwork چیست؟ آیا می خواهید پنج روز آزمایشی رایگان یک شات بدهید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me