بررسی رمز عبور مهم – به روز شده در سال 2020

بررسی رمز عبور مهم

Sticky Password یک مدیر رمز عبور ارزان قیمت است که گزینه های کافی برای دیوانه کردن فن آوری ها دارد. نبود یک برنامه چند کاربره ، مضراتی را برای مشاغل و خانواده ها ایجاد می کند ، اما کاربران جداگانه یکی از بهترین گزینه ها را در بازار پیدا می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل Sticky Password ما را بخوانید.


رابط رمز عبور چسبنده

رمز عبور چسبنده هویت جدید

یادداشت امن رمز عبور چسبنده

داشبورد امنیتی رمز عبور چسبنده

مولد رمز عبور رمزعبور

قبلی

بعد

ما همیشه رمزعبور Sticky را دوست داشته ایم ، و آن را در بهترین راهنمای مدیر رمز عبور خود برای قیمت های رقابتی ، برنامه رایگان سخاوتمندانه و امنیت درجه یک توصیه می کنیم. با این حال ، رابط کاربری مورخ خرابکار را تجربه می کند ، حتی اگر Sticky Password استفاده از آن دشوار نباشد. 

در این بررسی به روزرسانی گذرواژه ، می خواهیم مورد علاقه قدیمی را بررسی کنیم تا ببینیم کجا ایستاده است. در طول راه ، همه ویژگی های ، قیمت گذاری ، امنیت ، پشتیبانی ، سهولت استفاده و موارد دیگر را پوشش می دهیم قبل از صدور حکم. 

Sticky Password یک ابزار خوب مدیریت رمز عبور است ، تا زمانی که بتوانید با رابط ویندوز ویستا-esque آن سر و کار داشته باشید. قیمت مناسب است و امنیت صحیح است ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که به آن عکس ندهید. علاوه بر این ، یک برنامه کاملاً بدون ویژگی موجود است که با یک آزمایش 30 روزه Sticky Password Premium از دروازه خارج می شود.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای رمز عبور مهم

امکانات

رمز عبور مهم به اندازه Dashlane ویژگی های منحصر به فردی ندارد ، اما هنوز هم تحت تأثیر قرار می دهد. مقدمات با تکمیل خودکار ، اشتراک گذرواژه و پشتیبانی از انواع ورودی های مختلف پوشانده شده است. با این حال ، Sticky رمز عبور با یک برنامه قابل حمل که نیازی به نصب ندارد جدا است.  

تکمیل خودکار ، داشبورد امنیتی و کیف پول دیجیتال شما

از طریق برنامه افزودنی مرورگر ، Sticky Password ورود به سیستم و تکمیل خودکار را ارائه می دهد. همانطور که در قسمت “سهولت استفاده” به قسمت زیر خواهیم رسید ، Sticky Password تقریباً در هر قسمت ورودی تقریباً به یک خطا دسترسی دارد. در این صورت ، همیشه در صورت مرتبط بودن با یک زمینه خاص ، می توانید اطلاعات را به صورت خودکار تکمیل کنید. 

در خارج از آدرس ها و رمزهای عبور ، Sticky رمز عبور همچنین از تأمین خودکار کارت اعتباری از طریق کیف پول دیجیتالی شما پشتیبانی می کند. کارتهای اعتباری در کنار هویت شما ذخیره می شوند ، بنابراین می توانید اطلاعات صورتحساب و پرداخت خود را در یک نقطه داشته باشید. 

برای ما داشبورد امنیتی بهترین ویژگی است. اگرچه یک مفهوم جدید نیست – Dashlane دارای داشبورد امنیتی بهتری است ، اما در واقع – اجرای Sticky Password این ترفند را ایجاد می کند. داشبورد امنیتی برای یافتن هرگونه گذرواژه ضعیف ، قدیمی یا قابل استفاده مجدد ، از طریق ذخیره گذرواژه شما حفر می کند و آنها را برای ایجاد یک امتیاز کلی امنیتی ترکیب می کند. 

داشبورد چسبنده-رمزعبور-بررسی-امنیتی

قابل حمل رمز عبور قابل حمل

همگام سازی بخش بزرگی از هر مدیر رمز عبور است و هرچه در قسمت “امنیت” در زیر می خواهیم ، Sticky Password گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، لازم نیست رمزهای عبور خود را همگام سازی کنید. می توانید طاق رمز عبور خود را روی یک درایو USB ، یک هارد اکسترنال یا هر وسیله ذخیره دیگری ریخته و ورود به سیستم را با خود ببرید. 

این فقط ورود شما نیست. Sticky Password یک مدیر رمز عبور عالی ویندوز است زیرا می توانید بدون نصب آن کار کنید. نسخه قابل حمل شما در برنامه ایجاد می کند رمزهای عبور رمزگذاری شده شما را حذف می کند ، اما همچنین با برنامه ای همراه است که می توانید بدون نصب روی هر دستگاه ویندوز اجرا کنید.. 

مهم نیست که کجا هستید یا از چه رایانه ای استفاده می کنید ، می توانید کلمه عبور قابل حمل خود را بارگیری کنید و به همه ویژگی های برنامه محلی دسترسی پیدا کنید. این شامل اضافه کردن ورودی های جدید ، جستجوی داشبورد امنیتی و از همه مهمتر به طور خودکار است. 

به اشتراک گذاشتن ورود به سیستم رمزعبور مهم

در طرح Sticky Password Premium نیز می توانید ورود به سیستم را به اشتراک بگذارید. رمز ورود مهم فراتر از اشتراک گذاری اصلی است. می توانید چندین مورد را به یکباره ارسال کنید و سطوح مختلف دسترسی را مشخص کنید. فقط دو سطح “محدود” و “کامل” وجود دارد ، اما دیدن چند گزینه اشتراک گذاری هنوز هم خوب است. 

چسباندن رمز عبور-به اشتراک گذاری بررسی

اشتراک گذاری محدود به گیرنده اجازه می دهد تا ورود به سیستم را ببیند اما دسترسی به آن را اضافه یا لغو نمی کند ، در حالی که اشتراک کامل به گونه ای است که گویی گیرنده ورود را در محلی ذخیره کرده است. مهم نیست که در چه سطحی را انتخاب کنید ، گیرنده ایمیلی را دریافت می کند که بتواند دعوت را بپذیرد یا رد کند. 

هنگام آزمایش داخلی ، ایمیل بلافاصله ارسال نمی شود. حدود 20 دقیقه طول کشید تا ما یک ایمیل دریافت کردیم تا یک نسخه دیگر از Sticky Password را بارگیری کنیم. توجه به این نکته مهم است که هر دو طرف برای اشتراک گذاری گذرواژه‌ها به جدیدترین نسخه اشتراک Premium نیاز دارند. 

بررسی اجمالی ویژگی های گذرواژه

آرم رمز عبور مهمwww.stickypassword.com

از 250 $ ماه همه برنامه ها شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

رمز ورود مهم با یک برنامه رایگان سخاوتمندانه برای بوت شدن بسیار ارزان است. اگرچه برای دستیابی به پشتیبان گیری از رمزعبور ابری و همگام سازی در دستگاه های خود ، باید به برنامه Premium ارتقا دهید ، بخشی از اشتراک شما به ذخیره منیت های در معرض خطر می رود. 

حتی در هنگام پرداخت ، Sticky Password کار بسیار خوبی است. هزینه اضافی عمدتا به ذخیره سازی ابری و تهیه نسخه پشتیبان تهیه می شود ، همانطور که با سایر مدیران رمزعبور رایگان دیده ایم (برای نمونه به عنوان مثال بررسی NordPass ما را بخوانید). 

بزرگترین تفاوت این است که Sticky Password بر خلاف برخی گزینه های رایگان دیگر امکان ورود به نامحدود را فراهم می کند (Kaspersky Manager Manager و Dashlane به ذهن شما خطور می کند). برخی از اشتراک های شما نیز به سمت Save the Manatee Club می رود. 

رایگان رمز عبور مهم ، حق بیمه و طول عمر

سه برنامه ارائه شده است: رایگان ، حق بیمه و طول عمر. این برنامه رایگان در لیست کوتاه بهترین مدیر رمزعبور رایگان ما جایگاهی کسب کرد ، اگرچه هنوز از LastPass اندکی کوتاه است (بررسی LastPass ما را بخوانید). ارتقاء به Premium ارزان است ، اما ارائه پشتیبانی ، تقسیم و تهیه نسخه پشتیبان با اولویت با هزینه کمتر از 3 دلار در هر ماه. 

این قیمت نسبتاً سهام در مقایسه با ، به عنوان مثال ، نگهدار (بررسی نگهدار ما را بخوانید) است. رمز مهم Sticky ، با مجوز Lifetime خود ، برجسته است. با قیمت 200 دلار ، می توانید دسترسی به طول عمر خود را به Sticky Password خریداری کنید ، متناسب با تمام ویژگی های Premium. علاوه بر این ، به طور خودکار به روزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. 

البته ، هنگام خرید پروانه تمدید عمر ، باید این سؤال را بپرسید که چه موقع / اگر سرویس خاموش شود چه اتفاقی می افتد. رمز مهم را روشن نمی کند چه اتفاقی برای مجوز شما می افتد اگر بخواهید به شکلی پیش بروید. با این حال ، صرفاً صحبت از ما در مورد نظارت بر خدمات در چند سال گذشته ، نباید نگران باشید. 

مهم نیست که چه مشترکی را انتخاب کنید ، Sticky Password پشت یک ضمانت 30 روزه برگشت پول است. تمام برنامه های رایگان با محاکمه 30 روزه حق بیمه نیز انجام می شود ، بدون نیاز به کارت اعتباری. 

قیمت گذاری تجاری و تخفیف دانشجویی

گذرواژه مهم همچنین دارای اشتراکی در تجارت است ، اگرچه آن را در لیست بهترین مدیریت گذرواژه ما برای لیست مشاغل کوچک قرار نداد (اگر این همان چیزی است که بعد از آن هستید ، بررسی Zoho Vault ما را بخوانید). شما هنوز 29.99 دلار در هر کاربر در هر سال شارژ می کنید. گفته می شود ، اشتراك كسب و كار با برخی دیگر از ویژگیهای مدیریت کاربر اضافی همراه است. 

جالب تر قیمت دانشجویی است. اگر دانش آموز یا معلم هستید ، می توانید Sticky Password را با تخفیف قابل توجهی از طریق فروشگاه OnTheHub خریداری کنید. عضویت سالانه حق بیمه فقط 12.95 دلار است. با این حال ، Sticky Password همچنین تخفیف 85 درصدی از اشتراک Lifetime خود را ارائه می دهد و هزینه آن را تنها به 29 دلار کاهش می دهد.. 

کاربرپسندی

استفاده از گذرواژه مهم نیست کار دشواری است ، اما زیبایی شناسی مورخ بعنوان زمینه ای ضعیف برای گزینه های مختلف آن استفاده می شود. با این وجود ، تا زمانی که راه خود را در مورد برنامه محلی بیاموزید و بتوانید با حساسیت آن مبتنی بر 2008 مقابله کنید ، خوب است. 

بارگیری رمز عبور مهم

قبل از ثبت نام در یک حساب کاربری می توانید Sticky Password را بارگیری کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که بر روی “رایگان” از صفحه اصلی کلیک کنید ، و بارگیری سریعاً شروع خواهد شد. پس از اتمام ، Sticky Password یک پیمایش کوتاه را ارائه می دهد که تنظیمات مختلف آن و عملکردی که در آن ارائه می شود را توضیح می دهد. 

تنظیم چسبنده-رمزعبور-بررسی

پس از آن می توانید وارد شوید و یا در صورت نداشتن حساب کاربری خود ایجاد کنید. ایجاد حساب درست در پنجره نصب انجام می شود و ثبت نام آن آسان می شود. قبل از اینکه شما را به طاق رمز عبور خود بکشید ، Sticky Password همچنین ترجیحات همگام سازی خود را درخواست می کند و اگر می خواهید پسوند مرورگر را نصب کنید. 

چسبنده-رمزعبور-بررسی-ایجاد-حساب

اگر برنامه نصب برنامه افزودنی را انتخاب کنید ، Sticky Password به طور خودکار رمزهای ذخیره شده در مرورگری را که نصب کرده اید ، وارد می کند. هیچ فوری برای این وجود ندارد و هیچ راهی برای مرتب کردن کلمه عبور که می خواهید وارد کنید وجود ندارد. برای ما ، این به معنای فرود در طاق گذرواژه بود که از قبل با ورودی ها پر شده بود. 

با استفاده از Sticky Password Vault

به نظر می رسد طاق رمز مهم Sticky Password مستقیماً از ویندوز ویستا ریخته شده است. اگرچه هنوز هم به عنوان یک برنامه ذخیره سازی رمز عبور از هدف خود استفاده می کند ، اما براق Aero-esque در همه چیز بیش از چند سال از تاریخ به نظر نمی رسد. علیرغم ظاهر ، رمز عبور مهم است آسان برای استفاده. 

چسب-رمزعبور-بررسی-طاق

پیمایش از طریق منوی سمت چپ انجام می شود و به شما امکان می دهد به سرعت دسترسی به رمزهای عبور مبتنی بر وب ، رمزهای برنامه ، یادداشتها ، بوک مارها و هویتها دسترسی داشته باشید. 

با جستجو یا سازماندهی آنها در گروه ها می توانید حساب ها را پیدا کنید. گذرواژه Sticky از نمادهای سفارشی برای گروههای شما پشتیبانی می کند ، مانند 1Password ، هرچند که به نظر نمی رسد در این روند بسیار خوب باشد (بررسی 1Password ما را بخوانید). 

در هنگام افزودن یا ویرایش یک حساب گزینه های مختلفی وجود دارد ، اگرچه هیچ زمینه سفارشی مانند ما با دیگر نرم افزارهای مدیریت گذرواژه دیده نشده است. می توانید تاریخ انقضا را برای رمز عبور خود انتخاب کنید ، حساب را با URL های خاص یا کل دامنه ها پیوند دهید ، نظرات را ترک کنید و انتخاب کنید کدام مرورگر برای باز کردن حساب در. 

sticky-password-review-new-account

ما از گزینه های زیادی و تجربه کاربری ساده که رمز عبور مهم را ارائه می دهد قدردانی می کنیم. با این حال ، به روش صحیح ارائه نشده است. نگاه خرما در برابر نرم افزار رمز عبور مدرن قرار ندارد و اگرچه استفاده از Sticky Password در واقع استفاده از آن دشوار نیست ، اما گاهی اوقات می تواند به این صورت احساس شود. 

هاب رمز عبور مهم و افزونه Chrome

اگر مرورگر خود را ترجیح می دهید ، Sticky Password یک مدیر گذرواژه آنلاین ارائه می دهد ، اگرچه از نظر برنامه های محلی از نظر ویژگی غنی تر است. می توانید حساب ها ، نشانک ها و یادداشت های خود را مشاهده کنید ، اما هیچ چیز دیگری. برنامه افزودنی – که تقریباً در مورد هر مرورگر ، از جمله Chrome ، Firefox ، Opera و Edge در دسترس است – بسیار مفیدتر است. 

برنامه افزودنی هدف خود را برای تکمیل خودکار ، بلکه به عنوان یک مرجع سریع در خدمت می کند. در واقع بهتر از برنامه محلی به نظر می رسد ، به شما امکان می دهد به سرعت رمزهای عبور آنلاین ، نشانک ها و شناسه های خود را مشاهده کنید. علاوه بر این ، برنامه افزودنی دارای یک برگه اختصاصی برای وب سایت شما در آن است ، به علاوه پیوندی برای باز کردن برنامه محلی. 

چسبنده-رمزعبور-بررسی-پسوند

با افزودنی نصب شده ، Sticky Password هنگام ورود به سایت های جدید بطور خودکار ورود به سیستم را می گیرد. با این حال ، مانند مدیر رمزعبور ویندوز ، همانطور که در تصویر زیر می بینید ، این روند با لطف انجام نمی شود. 

چسبنده-رمز عبور-بررسی-ضبط

خودکار نیست. گذرواژه مهم در تقریباً در هر قسمت ورودی ، گذرواژه یا خیر نشان داده می شود. رویکرد فراگیر کار می کند – شما همچنین می توانید فیلد را تکمیل کنید – اما باعث می شود مرورگر شما کند و بدتر از همه با نمادهای Sticky Password باشد. برنامه های تلفن همراه بهتر است ، اگرچه رمز عبور مهم در بهترین مدیر رمز عبور ما برای راهنمای آیفون جایگاهی کسب نکرد. 

ما همچنین بعد از نصب Sticky Password ، شاهد کاهش سرعت قابل توجهی در عملکرد مرورگر بودیم. غیر از دیدن یک فرآیند گرسنه به منابع در مدیر وظایف ویندوز ، غیرممکن است که تأیید کنید که رمزعبور مهم است. صرف نظر از این ، باید توجه داشت. 

امنیت

Sticky Password یکی از امن ترین مدیران رمز عبور در اطراف است ، که از رمزگذاری عالی با چند ویژگی امنیتی منحصر به فرد استفاده می کند تا رمزهای عبور خود را ایمن نگه دارد. بیش از این ، اگرچه ، Sticky Password یک نسخه محلی از طاق رمز عبور خود را رمزگذاری و ذخیره می کند ، به این معنی که اگر سرورها همیشه خاموش شوند ، شما هنوز به ورود به سیستم خود دسترسی دارید. 

برای رمزگذاری ، Sticky Password از ورود به سیستم شما با رمزگذاری AES-256 محافظت می کند (توضیحات ما در مورد رمزگذاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید). کلید رمزگشایی داده های شما در پسورد استاد اصلی شما قفل شده است که رمزعبور Sticky دارای دانش صفر است. درعوض ، رمز عبور مهم با استفاده از یک کلید برگرفته از رمز اصلی استاد شما ، که با PBKDF2 تولید می شود ، تأیید می کند.

از آنجا که Sticky Password هرگز رمز ورود اصلی شما را نمی بیند یا ذخیره نمی کند ، هیچ راهی برای بازیابی آن وجود ندارد. اگر فراموش کردید ، از حساب خود قفل خواهید شد. خوشبختانه ، شما می توانید به چند روش تأیید کنید ، از جمله تأیید اعتبار دو عاملی با بهترین برنامه های 2FA (مانند Google Authenticator). علاوه بر این ، می توانید با استفاده از یک دستگاه قابل جابجایی ، مانند USB USB یا دستگاه بلوتوث وارد سیستم شوید. 

ویژگی همگام سازی محلی رمز عبور مهم است

همگام سازی های رمزگذاری شده کلمه عبور شما باید از طریق آن به همگام سازی ابری بپردازند. گذرواژه مهم ، مانند ارائه دهنده ذخیره سازی ابری ، مانند Sync.com ، از سرورهای موجود در ابر برای همگام سازی داده ها در دستگاه های خود استفاده می کند (بررسی Sync.com ما را بخوانید). به گفته این ، دیگر لازم نیست که داده های خود را به ابر بفرستید. 

Sticky Password یک ویژگی همگام سازی محلی دارد که داده های رمزگذاری شده را از طریق شبکه محلی به دستگاه های دیگر شما ارسال می کند. به این ترتیب رمزهای عبور شما حتی به صورت رمزگذاری شده فقط در دستگاههای شما ذخیره می شوند. همگام سازی محلی مشکلی را که بسیاری از مدیران رمز عبور دارند ، حل می کند ، یعنی داشتن رمزهای عبور شما در همه جا بدون خطرات احتمالی برای ذخیره آنها در ابر.

پشتیبانی

Sticky Password پشتیبانی ویژه ای از ایمیل را به ویژه برای مشترکین Premium خود ارائه می دهد. پایگاه دانش بیشتر به ما متمایز است. با مقاله هایی که تقریباً همه جنبه های نگهبان گذرواژه و جزئیات زیادی را پوشش می دهد ، پایگاه دانش باید منبع پشتیبانی شما باشد. 

از مرکز حساب خود می توانید به مرکز راهنمای Sticky Password دسترسی پیدا کنید. با کلیک روی پیوند “پشتیبانی” در پایین صفحه ، شما به پایگاه دانش می آیید. کاربران رایگان به منابع خودیاری هدایت می شوند ، در حالی که اعضای Premium به یک فرم تماس گرفته می شوند. 

Sticky Password می گوید که معمولاً طی 24 ساعت برمی گردد و به زبان های انگلیسی ، آلمانی ، فرانسوی ، هلندی ، چک ، روسی ، اوکراینی و ژاپنی پشتیبانی می کند..

تا آنجا که به موقع بودن ، 24 ساعت تخمین خوبی دارد. ما با یک سؤال درباره واردات به Sticky Password رسیدیم و یک نماینده در حدود 13 ساعت برگشت (در نیمه شب ، به خاطر خودتان باشید). با این حال ، پاسخ سریع بود ، حتی اگر کمی به جزئیات توجه شود. 

مرکز راهنما و انجمن ها

مرکز کمک می تواند اکثر مشکلات را برطرف کند. اگرچه رمزعبور Sticky دارای یک برنامه تاریخ دار است ، اما شما آن را از پایگاه دانش نمی دانید. مقالات با جزئیات فراوان ارائه می شوند ، چندین سیستم عامل و همچنین برنامه های مختلف Sticky Password را پوشش می دهند. برای پایگاه داده دانش مدیر رمز عبور ، Sticky Password تأثیر می گذارد. 

متأسفانه ، تالار گفتگو کمتر چشمگیر است. در زمان نوشتن ، آخرین موضوع پنج روزه است که ابد آنلاین است. اکثر موضوعات درخواست ها یا سؤالات مربوط به عیب یابی است. خوشبختانه ، به نظر می رسد تیم پشتیبانی انجمن ها را کنترل می کند ، حتی اگر آنها فقط از شما درخواست کنند در اکثر موارد ایمیل بفرستید.

حکم

Sticky Password هنوز یک مدیر رمز عبور عالی است ، با امنیت درجه یک و برچسب قیمت پایین سازگار است. اشتراک Lifetime قابل توجه است ، حتی اگر به روزرسانی های رایگان بیشتر از یک جریان به نظر برسد از یک قطره چکان است. با این کار ، شما باید با رابط کاربری تاریخ شده سر و کار داشته باشید ، که اگرچه از نظر ویژگی بسیار غنی است اما می توانید با مشکل روبرو شوید. 

بهترین مدیر رمز عبور ما را برای قطعه خانواده ها نیز بررسی کنید.

نظر شما درباره رمزعبور Sticky چیست؟ آیا می خواهید از آزمایش رایگان Premium آن استفاده کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map