بررسی تاری – بروزرسانی سال 2020

بررسی تار

تاری یک مدیر رمز عبور آسان است که به کسانی که دارای ذهنیت تنظیم شده هستند ، پاداش می دهد و آن را فراموش می کند. طراحی استخوان های لخت آن در پس زمینه کار می کند ، اما در غیر این صورت انعطاف پذیری زیادی ارائه نمی دهد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی کامل Blur ما بخوانید.


blur-slider1

blur-slider2

blur-slider3

blur-slider4

blur-slider5

قبلی

بعد

Abine Blur یک مدیر رمز عبور است که خیلی حق می یابد ، یک ویژگی منحصر به فرد برای حفظ حریم خصوصی و یک برنامه رایگان سخاوتمندانه را ارائه می دهد. با این حال ، آن را برای دسترسی به آن در لیست بهترین مدیران رمز عبور ، فاقد راه حل است. از یک رابط جدا شده گرفته تا نقض داده ای که مدتی در سال 2018 رخ داده است ، Blur مشکلاتی دارد که بسیار نادیده گرفته می شود. 

در این بررسی Blur ، ما می خواهیم تجربه خود را بازگو کنیم ، اکنون که برنامه را برای چرخش در نظر گرفته ایم. پس از ثبت نام آنلاین ، مانند هر مشتری پرداخت کننده ، ما یک حساب ناشناس را برای قضاوت در مورد خدمات نزدیک و شخصی راه اندازی کردیم. از طریق این بررسی ، قبل از صدور حکم خود ، ما تجربیات خود را در مورد قابلیت استفاده ، امنیت و ویژگی های آن لمس خواهیم کرد. 

به عنوان شرکتی که روی حریم شخصی متمرکز شده است و ابزارهایی مانند DeleteMe را ارائه می دهد ، به نظر می رسد اهداف Abine در جای مناسب قرار گرفته است. با این حال ، اعدام Blur دارای برخی موارد است. اگرچه ما ویژگی های برنامه را دوست داریم ، زمینه ای که این ویژگی ها را احاطه کرده است ، اغلب بیشتر از آنچه ارزشش را دارد ، مشکل ایجاد می کند. اشاره ای به برچسب قیمت کاملاً مجنون نمی کند.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای تاری

امکانات

Blur چیزی بیش از یک مدیر رمزعبور آنلاین نیست و طیف وسیعی از ابزارهای حریم خصوصی را به اسم Abine ارائه می دهد. اگرچه DeleteMe – ابزار پاکسازی آنلاین Abine – با Blur همراه نیست ، تعدادی دیگر از خصوصیات حریم خصوصی هستند. بدون پرداخت هزینه اضافی ، می توانید از کارتهای اعتباری خود محافظت کرده و ردیابهای متقابل سایت را مسدود کنید. 

سه جنبه وجود دارد که ویژگی ویژگی Blur را تشکیل می دهد ، اولین مورد مدیریت رمز عبور است. با این حال ، تاری وقتی اتفاق خاصی رخ نمی دهد. می توانید کلمه عبور ، آدرس ، کارت های اعتباری و هویت را ذخیره کنید ، اما هیچ چیز دیگری.

علاوه بر پرش از ویژگی های اشتراک گذاری ذخیره سازی گذشته و اشتراک گذاری ، Blur فاقد هرگونه تجزیه و تحلیل حساب است (البته شایان ذکر است که می توانید یادداشت ها را به حساب های خاص اضافه کنید). می توانید رمزهای عبور استفاده شده خود را از صفحه حسابها مشاهده کنید ، اما به طور کلی رتبه امنیتی شما مانند Dashlane یا LastPass نیست. 

blur-password-page

ماسک تلفن و کارت

یکی از بزرگترین ویژگی هایی که Blur را از سایر ابزارهای مدیریت گذرواژه جدا می کند ، قابلیت پوشش دهی آن است. می توانید آدرسهای ایمیل ، شماره تلفنها و حتی کارتهای اعتباری را در پشت یک دیوار آوایی مخفی کنید ، و اطلاعات جعلی را که در یک مکان واقعی هدایت می شوید ، مخفی نمی کنید. به عنوان مثال ، یک ایمیل نقاب دار ممکن است شبیه [ایمیل محافظت شده] باشد

ایمیل مات-ماسک

عملکرد نقاب بسیار دور است ، به شما این امکان را می دهد تا در سایت های مشکوک به صورت آنلاین و بدون خطر داده های شخصی عزیز خود ثبت نام کنید. کارت های نقاب شده کمی جالب هستند. بر خلاف کارت های اعتباری مجازی ، که اطلاعات جعلی را به اطلاعات کارت اعتباری واقعی خود باز می گردانند ، Blur محدودیتی به شما می دهد. 

هنگامی که یک کارت اعتباری نقاب دار تنظیم می کنید ، باید مقدار هزینه خود را وارد کنید. این کارت تنها برای خرید مناسب است. خوشبختانه ، شما می توانید با استفاده از جزئیات کارت اعتباری خود و پسوند مرورگر Blur ، کارت های اعتباری نقاب دار را در پرواز ایجاد کنید. 

مسدود کردن ردیاب با پسوند مرورگر Blur

دور کردن ویژگی های سه گانه Blur یک مسدود کننده ردیاب است. همانطور که در 99 ابزار رایگان ما برای محافظت از راهنمای حفظ حریم خصوصی شما اشاره کردیم ، ردیابی مرورگر یکی از بزرگترین تهدیدات برای اطلاعات شخصی شما است. خوشبختانه ، ردیاب ها به طور خودکار با پسوند Blur ، که به تکمیل خودکار نیاز دارید ، مسدود می شوند. 

تاری-مرورگر-پسوند

اگرچه بسیاری از افزونه های مرورگر دیگر وجود دارند که ردیاب ها را مسدود می کنند ، Blur آن را به صورت رایگان در اختیار هر کاربر قرار می دهد. مطمئناً می توانید این قابلیت را خاموش کنید ، اما واقعاً دلیلی برای آن وجود ندارد. علاوه بر مسدود کردن ردیابهای سطح سایت ، Blur همچنین رکوردی را در مورد تعداد چندین ردیاب که هر روز مسدود کرده است ، نگه می دارد ، که می توانید در داشبورد حساب خود مشاهده کنید. 

تاریخچه blur-tracker

بررسی اجمالی ویژگی های تاری

لوگوی تارdnt.abine.com

از 325 $ ماه برنامه ها شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

Blur با داشتن یک برنامه رایگان نامحدود و ویژگی های مختلف ، به ویژه در مقایسه با دیگر مدیران رمز عبور رایگان ، یک شرط ایمن به نظر می رسد. اما ، بر خلاف LastPass ، که می توانید در بررسی LastPass ما در مورد آن بخوانید ، Blur نمی تواند همگام سازی چند دستگاهی را در انتهای آزاد همه چیز ارائه دهد. این شما را وادار به یک برنامه با هزینه پر هزینه می کند.

دو گزینه ، Basic و نامحدود وجود دارد ، گرچه بیشتر مشتریان با پرداخت هزینه باید با برنامه Unlimited همراه باشند. پایه ارزانتر است ، هر سال هنگام پرداخت صورتحساب ، بیش از 3 دلار در ماه هزینه دارد ، اما با ویژگی کارت اعتباری نقاب دار همراه نیست. در عوض ، برای هر کارت بالای 100 دلار باید هزینه ای 2 دلار بپردازید.. 

طرح اولیه مطابق با دیگر مدیران رمز عبور است ، هزینه ای اندکی کمتر از Dashlane و کمی بیشتر از Keeper (بررسی Dashlane ما را بخوانید). هرچند افزایش قیمت قابل توجهی هنگام رفتن با نامحدود وجود دارد. علاوه بر داشتن چرخه صدور صورتحساب ماهانه ، نامحدود با تمام کارتهای ماسکی که می خواستید ، بدون هزینه اضافی ارائه می شود. با این حال ، 15 دلار در هر ماه یک نرخ بی سابقه است. حتی برنامه Premium Plus 10 دلاری Dashlane – که همراه با یک شبکه خصوصی مجازی ، محافظت در برابر سرقت هویت و نظارت بر وب تاریک است – در مقایسه با آن بسیار کم به نظر می رسد. تاری دارای ویژگی های زیادی است ، اما شما در برنامه نامحدود آن حق بیمه سنگینی را برای آنها می پردازید.

برنامه های رایگان و تجاری را محو کنید

این برنامه رایگان چشمگیر است ، اگرچه در سطح خدماتی مانند گذرواژه مهم نیست (بررسی Sticky Password ما را بخوانید). فضای ذخیره نامحدود رمز عبور را دریافت می کنید ، اما فقط در یک دستگاه واحد. تهیه نسخه پشتیبان و همگام سازی برای پرداخت مشترکین محفوظ است. با این حال ، Abine شامل ویژگی ایمیل ماسک شده و مسدود کننده ردیاب آن است. این طرح رایگان همچنین با یک آزمایش 30 روزه نامحدود همراه است. 

هیچ برنامه کاری وجود ندارد. خدماتی مانند Zoho Vault به طور کلی برای رسانه های بزرگ و متوسط ​​مناسب تر است ، هرچند مشاغل کوچک می توانند از ویژگی های نقص Blur استفاده کنند. 

صرف نظر از همه ، کاربران جدید با یک پنجره بازپرداخت 14 روزه می توانند به راحتی استراحت کنند. با وجود ارائه یک برنامه رایگان ، Blur به شما امکان می دهد تا پس از دو هفته خرید اشتراک ، پول خود را پس بگیرید ، بدون سؤال.

دوستی کاربر

ثبت نام برای Blur ، یک کمبود است. شما فقط باید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید ، و بلافاصله به داشبورد منتقل خواهید شد. از بعضی جهات ، این فرآیند عالی است ، زیرا شما در مدت زمان چند ثانیه شروع به کار می کنید. با این وجود ، عدم دستیابی به دست می تواند برای فن آوری ها مشکل ساز باشد. 

داشبورد تاری

خود این سایت نیز چند مانع دارد. در واقع یک وب سایت Blur وجود ندارد. در عوض ، می توانید Blur را از طریق وب سایت Abine خریداری کنید. این چالش از آنجا ناشی می شود که Abine همچنین در مورد DeleteMe در آنجا صحبت می کند ، و از یک صفحه قیمت گذاری سنتی و ویژگی های یک طرح تک ورق عبور می کند.. 

پس از گذشتن از سایت ، استفاده از تاری ساده است ، اما با ارائه یک طرح ساده برای بسیاری از ویژگی های مختلف آن. داشبوردی که با آن استقبال کرده اید چهار دسته اصلی را شامل می شود: “حساب” ، “کیف پول” ، “نقاب” و “ردیابی”. اگر به طور خاص به دنبال چیزی هستید ، مثلاً هویت یا کارتهای اعتباری خود ، می توانید این بخش ها را گسترش دهید. 

تار شدن

واردات و سازماندهی حسابها

صفحه حساب ها جایی است که ما بیشتر وقت خود را صرف کردیم ، که شامل لیستی از رمزهای عبور شما و تعداد آنهاست که از آنها استفاده کرده اید. اگر از ابتدا شروع می کنید ، با کلیک بر روی دکمه “حساب جدید” شروع به کار می کنید. می توانید اطلاعات خود را اضافه کنید ، یک رمزعبور مستقیماً در صفحه ایجاد کنید و حتی یک برچسب اضافه کنید. 

تاری-رمزعبور جدید

برای ما ، زیرا ما از دیگر مدیران رمز عبور استفاده کرده ایم ، به برگه واردات پرش کردیم. کاربران تاری می توانند رمز عبور را از دیگر مدیران رمز عبور ، از جمله KeePass وارد کنند و حساب های خود را در یک پرونده عمومی CSV وارد کنند. با این حال ، هیچ آموزشی در مورد چگونگی انجام این فرآیند در صفحه واردات وجود ندارد. 

ما 297 حساب خود را از LastPass بدون هیچ مشکلی وارد کردیم. تاری حتی تا آنجا پیش رفت که از ورودی های تکراری عبور کرد ، و از بعضی از موارد تمیزکننده مورد نیاز در طاق LastPass مراقبت کرد. با این کار ، شما نمی توانید این تنظیمات را غیرفعال کنید ، بنابراین ممکن است در صورت پرچم گذاری به عنوان یک نسخه تکرار شده ، برخی از ورودی ها را رد کنند.. 

در نحوه وارد کردن گذرواژه‌ها به شما انعطاف پذیری داده شده است. به جای اینکه ساختار CSV را به عنوان قانون در نظر بگیرید ، Blur به شما امکان می دهد تا زمینه های اصلی برای ورودی های خود را تغییر دهید. به عنوان مثال ، اگر به طور اتفاقی رمزهای عبور خود را به عنوان نام سایت انتخاب کرد ، می توانید ستون را تغییر دهید تا همه چیز به درستی وارد شود. 

واردات تار

حفاری در تنظیمات تاری

اگرچه بیشتر وقت خود را در صفحه حساب Blur می گذرانید ، ویژگی های دیگری نیز در تنظیمات آن پنهان است. بدیهی ترین مکان برای مشاهده منطقه “پوشش” است که می توانید کارت های اعتباری نقاب دار ، ایمیل و شماره تلفن را تنظیم کنید. ماسک سازی ایمیل برای همه در دسترس است ، اگرچه نقاب کردن تلفن و کارت های اعتباری برای مشترکین نامحدود محفوظ است. 

غیر از این ، Blur تنظیمات خیلی زیادی ندارد. می توانید 2FA را پیکربندی کنید و کلمه عبور پشتیبان خود را در صفحه تنظیمات مشاهده کنید ، که در قسمت بعدی آن را پوشش خواهیم داد. از همه مهمتر ، شما می توانید محلی را که حساب های شما در صفحه تنظیمات ذخیره می شوند ، مدیریت کنید. 

تنظیمات تاری

به طور پیش فرض ، Blur حساب های شما را روی سرورهای خود ذخیره می کند تا بتواند در دستگاه های شما همگام شود. با این حال ، اگر نگران نقض داده هستید ، می توانید حساب های خود را بصورت محلی ذخیره کنید. متأسفانه ، این نگرانی است که باید در مورد Blur به آن فکر کنید.

با استفاده از برنامه افزودنی Blur Chrome

برای مبنای داشبورد آنلاین ، افزونه Blur Chrome بسیار محکم است. این عمدتا برای تکمیل خودکار استفاده می شود ، هر زمان که در یک سایت قرار گرفتید ، زمینه های ورود را تشخیص می دهد. با این حال ، می توانید نحوه مشاهده Blur در آن قسمت ها را سفارشی کنید. به عنوان مثال ، اگر پسوند بطور تصادفی متوجه شود که یک قسمت رمز عبور برای ایمیل شما منظور شده است ، می توانید آن را با پسوند تغییر دهید.

تاری-پسوند-تنظیمات

این افزونه همچنین بسیاری از تنظیمات مربوط به سایت را باز می کند. بسته به صفحه ای که در آن قرار دارید ، می توانید خودکار ، ضبط خودکار ، ماسک گذاری ایمیل و موارد دیگر را روشن یا خاموش کنید. اگرچه این تنظیمات را بطور پیش فرض در هر سایت مدیریت می کنید ، اما می توانید آنها را به صورت جهانی نیز اعمال کنید.

تاری-پسوند-تنظیمات سایت

امنیت

Abine برخلاف برخی دیگر از مدیران رمز عبور ، مستندات گسترده ای در مورد ساختار امنیتی خود ندارد ، اگرچه از آنچه ما می توانیم جمع آوری کنیم ، این شبیه به سایر ابزارها نیست. نگرانی این نیست که چگونه Abine اطلاعات شما را مدیریت می کند. همه چیز در آنجا دست نخورده به نظر می رسد. در عوض ، این یک نگران کننده امنیتی نگران کننده است که کمی بیش از یک سال پیش آشکار شد. 

قبل از رسیدن به آن ، بیایید کمی فنی را از کار بیاندازیم. طاق رمز عبور شما با AES-256 رمزگذاری شده است ، که همانطور که در توضیحات رمزنگاری ما می توانید بخوانید ، در اصل یک فورت ناکس مجازی است. کلیدی که قفل رمزگذاری شده AES-256 شما را باز می کند ، از رمز اصلی استاد شما گرفته شده است ، که Blur دارای دانش صفر است. 

در عوض ، داده های شما قبل از ارسال به سرورهای Blur بصورت محلی رمزگذاری می شوند. این فرآیند ، که اغلب به عنوان میزبان ضد میزبان از آن یاد می شود ، تضمین می کند که Abine هرگز نمی تواند محتوای طاق شما را ببیند. 

Abine همچنین هرگز رمز ورود استاد شما را نمی بیند و یا ذخیره نمی کند ، که برای امنیت فوق العاده است. با این حال ، این بدان معنی است که اگر می خواهید رمزگشایی داده های خود را فراموش کنید ، آن رمزعبور اصلی را به خاطر بسپارید. 

بازنشانی گذرواژه امکان پذیر نیست یا حداقل به معنای سنتی امکان پذیر نیست. به جای بازنشانی گذرواژه ، Blur یک عبارت پشتیبان تهیه می کند. این عبارت عبور ، که از 10 کلمه تصادفی تشکیل شده است ، در صورت فراموش کردن رمز عبور اصلی شما استفاده می شود. البته لازم است که عبارت عبور نسخه پشتیبان خود را به خاطر بسپارید. 

blur-backup-عبارت

نقض داده Blur

اواخر سال 2018 ، Abine اعلام کرد که نقض داده را روی سرورهای خود کشف کرده است. این نقص ، که حدود 2.4 میلیون کاربر را تحت تأثیر قرار داده است ، آدرس ایمیل ایمیل کاربر ، نکات مربوط به گذرواژه ، آدرس ، نام و نام خانوادگی و رمزهای رمزگذاری شده را در معرض دید شما قرار داده است. اگرچه هیچ رمزعبور متن ساده به خطر نیفتد ، Blur از کاربران خواست كه رمز عبور اصلی خود را تغییر دهند. 

هیچ راهی وجود ندارد که به طور دقیق بدانیم چه چیزی در معرض دید است. آنچه می دانیم این است که هیچ اطلاعات ذخیره شده پس از ژانویه سال 2018 به خطر نیفتد. Abine در مورد این نقض در دسامبر سال 2018 از یک محقق امنیتی مطلع شد. بر اساس این جدول زمانی ، احتمالاً این نقض در بعضی از موارد در سال 2017 رخ داده است. 

ما در اینجا نمی خواهیم کلمات را مخلوط کنیم: حجم داده هایی که Blur می تواند در آن ذخیره کند باعث نقض می شود خیلی تهدید کننده. Abine ادعا می کند که هیچ داده ای از کاربر به دلیل فاجعه به خطر نیفتاده است. به گفته این ، نقض این مقیاس نباید به آرامی انجام شود. 

گرچه Blur تنها مدیر رمز عبور نیست که دچار چنین حمله ای می شود ، معمولاً مسئله به دلیل رمزگذاری قرار گرفته در طاق کاربر کنار گذاشته می شود. با این حال ، به عنوان یک ابزار حفظ حریم خصوصی ، Blur توانایی ذخیره کارت های اعتباری ، آدرس های ایمیل و شماره تلفن های خود را برای اهداف نقاب دار.

کار با اطلاعات محدود

ما می خواهیم به این نکته اشاره کنیم که وقتی صحبت از ساختار امنیتی آن می شود ، فقط می توانیم اطلاعاتی را که Blur در اختیار عموم قرار می دهد ارزیابی کنیم. متأسفانه ، خارج از الگوریتم اصلی که برای رمزگذاری داده های شما و برخی گزینه های تأیید اعتبار دو عاملی مورد استفاده قرار گرفته است ، ما درباره نحوه کار Blur در سطح فنی بسیار کم می دانیم. 

مفاهیم عمومی امنیتی مناسب هستند ، اما Blur روند تأیید اعتبار حساب شما را فاش نمی کند. همانطور که در بررسی 1Password ما دیدیم این یک نکته کلیدی در ارزیابی مدیر رمز عبور است. Abine کاغذ سفید یا اسناد فنی دیگری ندارد ، بنابراین تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که فرض کنیم ، موضعی که ما هرگز دوست نداریم در آن باشیم.

پشتیبانی

Blur یک سیستم پشتیبانی کاملاً ساده و دارای چت زنده و ایمیل در قسمت آماده و همچنین بخش سؤالات متداول ارائه می دهد. ارتباط مستقیم با Abine معمولاً بی خطرترین شرط است. پس از دستیابی به گفتگوی زنده ، ظرف چند دقیقه پاسخ مفیدی دریافت کردیم که فریادی از منابع خودیاری آن است. 

یک سؤال متداول وجود دارد ، و اگر بخواهیم قسمت “غالبا” آن مخفف را باور داشته باشیم ، فرض می کنیم که Abine سوالات زیادی را به وجود می آورد. سؤالات متداول ، صریحاً آشفتگی است. اگرچه تلاش های روشنی برای ساماندهی سوالات وجود دارد ، همه چیز در یک صفحه واحد ریخته می شود. اگر می خواهید سوالات متداول را چاپ کنید ، 163 برگ کاغذ می گیرد که شش مورد اول به فهرست مطالب اختصاص یافته است. 

blur-faq

ما توجه به جزئیات را به ویژه با توجه به اینکه بیشتر مباحث با تصاویر پوشانده شده ، قدردانی می کنیم. با این حال ، مطمئناً قالب بهتری برای نمایش سؤالات متداول وجود دارد. خوشبختانه ، نوار جستجو وجود دارد ، اما با سوالات طولانی ، تغییر جزئی عبارت می تواند کل جستجو را خنثی کند. 

برای کسانی که تازه کار را شروع کرده اند ، یک دفترچه راهنمای کاربر وجود دارد ، که بسیار کوتاه تر از سؤالات متداول است. هنوز ، شما در حال مشاهده یک صفحه واحد با تمام اطلاعات انداخته شده در آن هستید. ناامید کننده این است که منابع پشتیبانی Blur می تواند بسیار عالی باشد. فرمی که ارائه شده اند احساس تنبلی و قدمت می کند. 

راهنمای تاری-کاربر

حکم

تاری ، بدبختی از ایده های خوب و اجرای بی دست و پا است. مفهوم اصلی – این که یک مدیر گذرواژه پر از ابزارهای اضافی برای حفظ حریم خصوصی هستید – به خوبی کار می کند. با این حال ، وب سایت ، منابع پشتیبانی و داشبورد می توانند از تنظیم دقیق استفاده کنند. ذکر این نقض امنیتی اخیر نیست. 

به عنوان یک مدیر رمز عبور رایگان ، Blur قابل انتقال است ، با ویژگی هایی که سایر ابزارهای مدیریت گذرواژه از گذشته رد می شوند ، متناسب است. با این حال ، پرداخت Blur یک سوال بزرگ است. قیمت برنامه Unlimited به مراتب بالاتر از سایر مدیر رمز عبور است و توصیه Blur را برای ما دشوار می کند. 

نظر شما در مورد تاری چیست؟ آیا می خواهید برنامه رایگان عکس بگیرید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map