بررسی رمزنگاری – بروزرسانی شده در آوریل 2020

مرور رمزگذاری

Encryptr ورود SpiderOak به بازار مدیریت رمزعبور است و باید بگوییم که وقتی سهولت استفاده وجود دارد دوست داریم چیزهای دیگری را دوست داشته باشیم. با این حال ، ما احساس می کنیم که می تواند کمی بیشتر انجام دهد ، اگرچه می بینیم که این برنامه رایگان است ، اما نباید زیاد شکایت کنیم. برای جزئیات بیشتر ، بررسی کامل رمزنگاری ما را بخوانید.


encryptr-slider1

encryptr-slider2

encryptr-slider3

encryptr-slider4

encryptr-slider5

قبلی

بعد

Encryptr یک مدیر رمزعبور از SpiderOak است ، که یک شرکت متمرکز بر تهیه نسخه پشتیبان آنلاین است. ما در بررسی SpiderOak ONE ما از خدمات به دلیل امنیت عالی و حفظ حریم خصوصی آن ستایش کردیم ، اگرچه ما به دلیل خدمات بدون مشتری و برخی از مشکلات مربوط به کاربرپرداخت ، برخی از نقاط را کاهش دادیم..

در این بررسی رمزنگاری ، می خواهیم ببینیم که آیا این مدیر رمزعبور آزاد و منبع باز در همان زمینه هایی که سرویس پشتیبان گیری پرداخت می شود ، کوتاه است یا خیر. در طول راه ، قبل از صدور حكم ، درباره ویژگی ها ، امنیت ، قیمت گذاری و پشتیبانی نیز صحبت خواهیم كرد. 

اگرچه رمزگذاری یک مدیر رمزعبور جذاب و با کاربرد آسان است ، اما از نظر عملکردی فاقد عملکرد است. از برخی جهات ، به نظر می رسد SpiderOak ابزار را کاملاً رها کرده است ، با این وجود برخی ویژگی های اساسی حتی سال ها پس از اعلام شدن از دست می رود. با این وجود ، رمزگذاری کاملاً رایگان است ، بنابراین اگر به نظر برسد مثل کیف شماست ، ارزش عکس گرفتن دارد.

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های دیگر برای رمزگذاری

امکانات

رمزگذاری در اصل هیچ ویژگی ای ندارد. در خارج از همگام سازی چند دستگاهی و پشتیبانی از چند نوع ورودی مختلف ، رمزگذاری هیچ عملکردی را ارائه نمی دهد. اگرچه این به قابلیت استفاده کمک می کند ، برنامه احساس می کند بیش از حد بی ثمر است. طی چند سالی که Encryptr حول آن واقع شده است ، ما در مورد ویژگی ها امیدوار خواهیم بود. 

بهترین ویژگی پشتیبانی پلتفرم است. رمزگذاری از Windows ، macOS ، Linux ، Android و iOS پشتیبانی می کند. با این حال ، این نسخه از نسخه های قدیمی تر این سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. 

کاربران اپل باید نسبتاً به روز باشند و Encryptr از macOS 10.7+ و نسخه های جدید iOS پشتیبانی کند. به گفته این ، APK برای نصب اندروید در دسترس است و نصب کننده ویندوز بر روی همه چیز از XP تا ویندوز 10 کار می کند. 

پسوند Woes

پشتیبانی پلت فرم آن به مرورگرها گسترش نمی یابد. رمزگذاری هیچ برنامه افزودنی مرورگر ندارد. اگرچه این مسئله آزار دهنده است که شما نمی توانید از مرورگر خود به رمزهای عبور خود دسترسی پیدا کنید ، فقدان برنامه افزودنی مجموعه مشکلات خاص خود را به وجود می آورد. از آنجا که Encryptr با مرورگر شما ارتباط برقرار نمی کند ، تکمیل خودکار و ضبط خودکار از این مسئله خارج است. 

این بدان معناست که باید کلمه عبور خود را به صورت دستی اضافه کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید دسترسی سریع به رمزهای عبور خود داشته باشید ، باید Encryptr را باز نگه دارید. SpiderOak کپی کردن زمینه های ورود شما را ساده می کند – با یک کلیک یا ضربه زدن ، کلیپ بورد شما را پر می کند – اما این جایگزینی مناسب برای تکمیل خودکار نیست.

رمزگذاری نیز نمی تواند کلمه عبور شما را وارد یا صادر کند. اگرچه اولین مدیر رمز عبور نیست که عملکرد واردات را رد می کند ، اما عدم وجود گزینه صادرات متوقف می شود. اگر در هر نقطه ای می خواهید به پرش کشتی بپردازید ، باید گذرواژه های خود را به صورت دستی به یک ابزار مدیریتی دیگر منتقل کنید. 

حتی ناامید کننده تر این است که SpiderOak ذکر کرد که توسعه دهندگان از دو سال پیش روی یک ویژگی واردات / صادرات کار می کردند و آنها هنوز این کار را تمام نکرده اند. 

آنچه رمزنگاری از دست رفته است

متأسفانه ، بزرگترین نکات گفتگو برای این بخش مربوط به آن است که رمزگذاری وجود ندارد. تکمیل خودکار و ضبط خودکار بزرگترین اشتباه است. با این وجود ، تعداد انگشت شماری از دیگر ویژگی های مفقوده نیز وجود دارد که استفاده از رمزگذاری را در عمل دشوار می کند. 

به عنوان مثال ، شما نمی توانید مدخل های سفارشی را ذخیره کنید. اگرچه رمزگذاری یک دسته بندی کلی را برای مدخل ها فراهم می کند ، اما نمی توانید فیلدهای جدیدی را به ورودی های عمومی اضافه کنید. اضافه کردن ، به عنوان مثال ، اطلاعات گذرنامه شما هیچ فرقی با وارد کردن همه آنها در NotePad و رمزگذاری پرونده با استفاده از بهترین نرم افزار رمزگذاری ما ندارد. 

رمزگذاری می تواند رمزهای عبور و کارتهای اعتباری شما را ذخیره کند ، اما چیز دیگری نیست. به عنوان یک ابزار رایگان ، مقصر بودن آن برای ما دشوار است ، زیرا صریح و روشن ، عملکردی دارد. با این حال ، ابزارهایی مانند LastPass ، Bitwarden و KeePass عملکردهای بیشتری را به صورت رایگان ارائه می دهند. رمزگذاری نه از بد بودن رنج می برد بلکه فقط از متوسط ​​بودن است. 

نمای کلی ویژگی های رمزنگاری

رمزنگاری آرمspideroak.com

رایگان

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

رمزگذاری یک مدیر رمزعبور رایگان ، بدون صدور اهدای عضو یا یک برنامه حق بیمه است. این امتیاز در کنار LastPass و Bitwarden در بهترین تیم مدیر رمز عبور رایگان ما به دست آورد ، اگرچه در یک منطقه کلیدی کوتاه قرار گرفت. از آنجا که SpiderOak وقتی صحبت از Encryptr است دست از کار می کند ، تعداد معدودی از ویژگی های آن وجود ندارد.

قبل از مراجعه به برخی از مسائل با مدل رمزگذاری ، اجازه دهید درباره آنچه درج شده است بطور رایگان صحبت کنیم. بر خلاف NordPass ، که کاربران رایگان را به مدیریت رمز عبور تنها محلی محدود می کند ، Encryptr از ابر SpiderOak برای همگام سازی چند دستگاهه استفاده می کند. ورودی های شما محدود به محدودیتی مانند McAfee True Key یا مدیر رمز عبور کسپرسکی نیستند. 

به عنوان تکنسین هایی که ابزارهای بی شماری را با نوعی گرفتن مشاهده کرده اند ، رمزگذاری خیلی صحیح به نظر نمی رسد. با این حال ، ما نمی توانیم دلیلی پیدا کنیم که به SpiderOak اعتماد نکنیم. 

بخش پشتیبان آنلاین از کسب و کار برای امنیت و حفظ حریم خصوصی علائم تقریباً کاملی کسب کرده است. با توجه به اینکه Encryptr دارای سیاست ها و استانداردهای امنیتی مشابه خدمات پشتیبان است ، نگرانی زیادی نداریم. 

از نگرانی آزاد نیست

تحت مقاله “قیمت گذاری رمزگذاری” در پایگاه دانش ، SpiderOak می گوید که این سرویس “بدون ضمانت چرخه حیات خاص ، یا ادامه توسعه یا پشتیبانی” ارائه می شود و به همین دلیل ، به صورت رایگان ارائه می شود. 

از نظر پشتیبانی ، SpiderOak با رمزگذاری ادامه داده است ، بنابراین ما هیچ نگرانی در اینجا نداریم. اطلاعات مربوط به مدیر رمز عبور ، پراکنده است. 

ماهیت محفوظ SpiderOak نسبت به Encryptr بدین معنی است که اطلاعاتی در مورد امنیت و یا پشتیبانی مستقیم پیرامون محصول وجود ندارد. گرچه انتقاد از Encryptr در این باره دشوار است زیرا مجانی است ، واقعیت این است که سایر مدیران رمزعبور رایگان در ارائه اسناد و پشتیبانی بیشتر ارائه می دهند. 

ما دوست داریم که رمزگذاری آزاد باشد ، بگذارید این موضوع را روشن کنیم. با این حال ، ما همچنین می خواهیم به امتیازاتی که SpiderOak در فرآیند آزادسازی Encryptr انجام می دهد ، اشاره کنیم. 

کاربرپسندی

رمزگذاری فقط یک صفحه واحد در وب سایت SpiderOak می گیرد. در آنجا چهار دکمه مربوط به بارگیری برای سیستم عامل های مختلف را پیدا خواهید کرد. با کلیک بر روی دکمه بزرگ “اکنون بارگیری کنید” ، شما با لیست نصب کننده های Linux ، macOS ، Windows ، Android و iOS مواجه می شوید. 

رمزگذاری بارگیری ها

به جای لیست طولانی نسخه های مختلف برای تکرارهای مختلف سیستم عامل مشابه ، SpiderOak یک نصب کننده مجزا برای iOS ، Android ، macOS و Windows فراهم می کند. پرونده APK برای Android نیز موجود است ، بنابراین می توانید Encryptr را بر روی دستگاه های jailbroken و همچنین دستگاه های Android که به Google Play Store دسترسی ندارند ، نصب کنید. 

نصب بدون هیچ مشکلی خاتمه یافت ، اگرچه نصب کننده نمی پرسد آیا می خواهید برنامه را یک بار انجام دهید. با استفاده از نماد دسک تاپ ، Encryptr بوت می شود و از شما می خواهد وارد شوید. اگر تازه وارد هستید ، می توانید روی پیوند “جدید در رمزگذاری” کلیک کنید تا یک حساب مستقیم در برنامه ایجاد شود.. 

رمزگذاری-ایجاد-حساب

با استفاده از رمزگذاری

پس از ورود به سیستم ، رمزگذاری با ادعای “مدیریت ساده رمز عبور” باز می شود ، و از اولین برداشت ها ، ما موافق هستیم. فقط دو دکمه در برنامه وجود دارد ، یکی برای تنظیمات و دیگری برای ورودی. 

رمزگذاری راه اندازی

بیایید با تنظیمات شروع کنیم ، زیرا جای تعجب آور است که ساده ترین دو مورد. در منوی تنظیمات ، تنها چیزی که می توانید تغییر دهید رمز ورود اصلی شماست. در غیر این صورت ، می توانید بازخورد را مستقیماً از طریق برنامه ارسال کنید ، جایی که تجربه خود را از طریق یک پرسشنامه کوتاه ارزیابی می کنید. به خودی خود پشتیبانی نمی کند ، اما می توانید موضوعات را در بخش نظرات بگذارید. 

رمزگذاری بازخورد

با افزودن مدخل ، می توانید با استفاده از نماد “plus” در گوشه بالا سمت راست ، پر کردن طاق رمز عبور خود را شروع کنید. رمزگذاری فقط سه نوع ورود را پشتیبانی می کند: کلمه عبور ، کارت های اعتباری و “عمومی”. آخرین مورد برای هر کاری قابل استفاده است. 

با این حال ، رمزگذاری فقط زمینه هایی را برای یک برچسب ، برخی از متن و یادداشت های عمومی فراهم می کند ، به این معنی که نمی توانید با ورودی های عمومی خلاق شوید ، مانند آنچه که می توانید با 1Password انجام دهید (بررسی 1Password ما را بخوانید). 

رمزگذاری رمز جدید

اضافه کردن مدخل های جدید ساده است ، و پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید نیز دشوار نیست. رمزگذاری به کمک شما می تواند نوار جستجو را برای ردیابی سریع گذرواژه‌ها فراهم کند. 

با این حال ، هیچ گزینه فیلتر کردن وجود ندارد. مانند کلید F-Secure ، رمزگذاری با چند مدخل خوب به نظر می رسد. با این حال ، با شروع به جمع آوری گذرواژها ، گزینه های فیلتر ضروری می شوند و Encryptr هیچ موردی را ارائه نمی دهد. 

قابلیت تجارت برای قابلیت استفاده

همانطور که در بخش “ویژگی ها” در بالا بحث کردیم ، رمزگذاری نمی تواند عملکرد زیادی را در خارج از ذخیره و همگام سازی رمزهای عبور شما ارائه دهد. به نظر می رسد برخی از تصمیمات طراحی بیش از حد متمرکز بر قابلیت استفاده بوده و در این فرآیند عملکردی را قربانی کرده اند. برای برخی زمینه ها ، پاراگرافهای معدودی مواردی را توصیف می کنند که رمزنگاری قادر به آن است.

رمزگذاری رابط

برنامه افزودنی مرورگر وجود ندارد ، تکمیل خودکار امکان پذیر نیست و نمی توانید ورودی های سفارشی را ذخیره کنید. رمزگذاری یک ژنراتور رمز عبور دارد ، اما حتی ژنراتور رمز عبور ما نیز گزینه های بیشتری دارد. شما نمی توانید یک رمز عبور را در پرواز ایجاد کنید یا تعداد شخصیت های آن را پیکربندی کنید. در عوض ، رمزنگاری هنگام ایجاد یک ورودی جدید ، به طور خودکار رمز عبور ایجاد می کند. 

اگرچه ما می توانیم از ارادت آن به دوستی کاربر و این واقعیت که Encryptr رایگان است قدردانی کنیم ، اما هیچ انکاری را نمی توان برای ارائه برنامه کمی ارائه کرد. مطمئناً می تواند رمزهای عبور شما را ذخیره و همگام سازی کند ، اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد که این کار را انجام می دهد و موارد دیگر نیز به صورت رایگان.

امنیت

SpiderOak یک سرویس پشتیبان است ، و مشخص است که تمرکز این شرکت بر روی رمزگذاری است. هیچ راهی به اسناد وجود ندارد که مستقیماً مربوط به Encryptr باشد. با این حال ، SpiderOak دارای چندین اسناد فنی در مورد چگونگی عملکرد cloud آن ، نحوه تأیید اعتبار و چگونگی ایمن سازی داده های شما است. با استفاده از آن ، می توانیم درباره چگونگی امنیت رمزگذاری مطمئن شوید. 

بیایید با احراز هویت شروع کنیم. رمزگذاری یک مدیر رمز عبور با دانش صفر است که جای تعجب ندارد ، با توجه به اینکه SpiderOak ONE در بررسی ما نمره ای تقریباً عالی برای حفظ حریم خصوصی کسب کرده است. با استفاده از گذرواژه خود ، با استفاده از PBKDF2 و SHA-256 علامت زده شده و نمک می شوید. کلید ایجاد شده از این عملکرد برای رمزگذاری داده های شما با استفاده از AES-256 استفاده می شود. 

همانطور که می توانید در توضیحات رمزگذاری ما بخوانید ، AES-256 فقط در مورد بهترین چیزهای اطراف است. Encryptr مدلی شبیه به بسیاری از مدیران رمز عبور دارد ، به این معنی که از یک نتیجه آشفته و نمکی از رمز عبور خود برای تأیید اعتبار استفاده می کند و برای مدیریت کلید AES شما. 

همه اینها به صورت محلی اتفاق می افتد ، به این معنی که SpiderOak یا هر کسی که به cloud خود دسترسی داشته باشد نمی تواند رمزهای عبور شما را رمزگشایی کند. 

مزایای تهیه پشتیبان آنلاین 

با بیشتر مدیران رمز عبور ، ما باید اطلاعات امنیتی را با ارزش واقعی در نظر بگیریم. برخی از خدمات ، مانند Dashlane ، یک لیست امنیتی دقیق را ارائه می دهند ، بنابراین می توانیم جزئیات فنی را بررسی کنیم. با این حال ، در اکثر موارد امنیت به نقاط بازاریابی کاهش می یابد.

به عنوان یک سرویس پشتیبان گیری آنلاین ، SpiderOak اطلاعات فنی زیادی را در اختیار شما قرار داده است. اگرچه هیچ سفارشی در زمینه رمزگذاری مستقیم وجود ندارد ، چهار سند مربوط به ابر SpiderOak ، مدیریت کلید و ذخیره اطلاعات امن وجود دارد. به همین دلیل ، ما می توانیم ایده خوبی در مورد نحوه کار رمزگذاری پیدا کنیم. 

علاوه بر این ، رمزگذاری منبع آزاد است. مانند KeePass ، می توانید کد منبع را در GitHub مشاهده کنید تا نه تنها نحوه عملکرد برنامه اصلاح شود بلکه همچنین ببینید که چگونه در سطح فنی کار می کند. 

با توجه به چگونگی فعالیت شرکتهای گرسنه داده در این روزها ، می توان به Encryptr شک کرد (بررسی Avast ما را برای آن بخوانید) آسان است. با این حال ، به نظر می رسد که SpiderOak واقعاً Encryptr را از روی حسن نیت ارائه می دهد. تا آنجا که امنیت می رود ، ما نمی توانیم چیزی را پیدا کنیم که برعکس صحبت کند.

پشتیبانی

همانطور که در بخش “قیمت گذاری” در بالا به آن توجه کردیم ، SpiderOak رویکرد رمزگذاری را برای رمزگذاری می گذارد و این پشتیبانی را انجام می دهد. بخشی از پایگاه دانش مختص رمزگذاری وجود دارد ، اما شما هیچ پاسخ مفیدی را در اینجا نمی یابید. اگر به کمک نیاز دارید ، می توانید به SpiderOak دسترسی پیدا کرده و به یک پاسخ ، یا به سؤال خود Google امیدوار شوید. 

“پایگاه دانش” هفت مقاله ، یک صفحه بارگیری و یک راهنمای شروع کار دارد. هرچند فراخواندن مطالب “مقالات” کمی سخاوتمندانه است. SpiderOak دقیقاً یک پاراگراف به هر یک از هفت مدخل اختصاص داده است ، که بیشتر آنها درباره ویژگیهایی صحبت می کنند که تیم توسعه روی آن کار می کند. 

encryptr-faq

یک بار دیگر ، ما در موقعیتی دقیق نیستیم که نتوانیم خطای Encryptr را بدهیم ، زیرا خوب ، این برنامه رایگان است. SpiderOak به هیچ وجه موظف به ارائه منابع خودی بیشتر از آنچه در حال حاضر ارائه می دهد نیست. با این حال ، طبق استانداردهای ما ، Encryptr بسیار كمتر از راه پشتیبانی خودتان را ارائه می دهد ، و این بدتر می شود كه شما نمی توانید پشتیبانی مستقیم دریافت كنید. 

رمزگذاری به صورت بدون “ادامه توسعه یا پشتیبانی” ارائه می شود. می توانید از طریق برنامه رمزگذاری درخواست را از طریق مرکز پشتیبانی SpiderOak یا یک درخواست ویژگی ارسال کنید. با این حال ، SpiderOak روشن می کند که ممکن است به سوالات پشتیبانی پاسخ ندهد. 

صفحه رمزگذاری - مخاطب

حکم

Encryptr ابزاری مناسب برای آن است: یک مدیر رمزعبور barebones که می تواند رمزهای عبور و کارتهای اعتباری شما را رمزگذاری کند. با این حال ، گزینه های بهتری وجود دارد ، حتی به صورت رایگان. 

به نظر می رسد SpiderOak منابع بسیار کمی را در Encryptr قرار داده است و برای قیمت درخواست ، این خوب است. اگرچه ما تصمیم SpiderOak را محکوم نکردیم که Encryptr را محصولی آزاد و مستقل بسازیم ، اما این نتیجه را برای ما ایجاد نمی کند. 

نظر شما در مورد رمزنگاری چیست؟ آیا می خواهید آن را بارگیری کنید و به آن عکس ببخشید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map