نقد و بررسی مدیر رمز عبور کسپرسکی – به روز شده در سال 2020

Kaspersky Review Manager Manager

کسپرسکی یک نام مستقر در صحنه امنیت DIY است و مدیر رمز عبور کسپرسکی با اعتبار این شرکت زندگی می کند. استفاده از آن آسان است ، ویژگی های زیادی دارد و بسیار ارزان نیز هست. با این حال ، در مناطق معینی کمی کوتاه می شود که می توانید همه چیز را در این بررسی بخوانید.

kaspersky-password-manager-slider1

kaspersky-password-manager-slider2

kaspersky-password-manager-slider3

kaspersky-password-manager-slider4

kaspersky-password-manager-slider5

قبلی

بعد

کسپرسکی ، کمپانی محبوب آنتی ویروس همیشه محبوب ، فعالیت خود را در زمینه گسترش خدمات سایبری آغاز کرده است. مدیر رمز عبور – که به صورت la carte و با بسته امنیتی Total Kaspersky ارائه می شود – امکان ذخیره نامحدود رمز عبور ، همگام سازی چند دستگاهی و تکمیل خودکار را برای قیمت کم فراهم می کند. در این بررسی مدیر گذرواژه کسپرسکی ، می خواهیم ببینیم که چه رتبه ای در بین بهترین مدیران رمز عبور دارد. 

چشم انداز امیدوار است ، زیرا محصول اصلی شرکت کسپرسکی در میان بهترین نرم افزارهای ضد ویروس قرار دارد ، همانطور که در بررسی ضد ویروس Kaspersky مشاهده می کنید. این گفته ، ما دیگر مدیران رمزعبور همراه با آنتی ویروس را دیدیم که کاملاً مسطح نیستند ، یعنی کسانی که از F-Secure و McAfee. 

کسپرسکی مطمئناً از این گزینه ها پیشی می گیرد ، اگرچه در مقایسه با مدیران رمزعبور تثبیت شده هنوز هم کوتاه نمی آید. برای مدیریت اولیه رمز عبور ، شما می توانید خیلی بدتر عمل کنید ، به خصوص با توجه به ارزان بودن کسپرسکی. به گفته این ، اگر به دنبال یک تجربه قوی تر هستید ، بهتر است در جای دیگری جستجو کنید. 

نقاط قوت & نقاط ضعف

گزینه های جایگزین برای مدیر رمز عبور کسپرسکی

امکانات

کسپرسکی ویژگی های بیشتری نسبت به آنچه که در ابتدا انتظار داشتیم دارد ، اگرچه این لیست هنوز کوتاه تر از سایر مدیران رمز عبور است. کسپرسکی بدون داشتن تأیید اعتبار دو عاملی و انواع محدود ورود ، در سگهای برتر جمع نمی شود. با این حال ، چندین ویژگی منحصر به فرد وجود دارد که آن را بالاتر از سایر مدیران رمزعبور همراه با آنتی ویروس قرار می دهند. 

کسپرسکی با شروع آنچه می توانید ذخیره کنید ، فراتر از NordPass است و فضای ورود به سیستم های آنلاین ، ورود به سیستم برنامه ها ، کارت های اعتباری ، آدرس ها و یادداشت ها را ارائه می دهد. حساب شما دارای مقدار محدودی از ذخیره اسناد رمزگذاری شده نیز هست. گفته می شود ، افرادی که به دنبال ذخیره مقدار زیادی از داده ها هستند ، باید هنوز یک سرویس ذخیره سازی ابری مانند Sync.com را در نظر بگیرند (بررسی Sync.com ما را بخوانید). 

در مورد ویژگی های واقعی ، چند نکته جالب وجود دارد که مدیر رمز عبور می تواند انجام دهد ، اما چیزی که قبلاً ندیده ایم. به عنوان مثال ، می توانید برای یافتن سریع آن در طاق خود از عکسی از یک سند استفاده کنید و جزئیات کارت اعتباری را از یک تصویر اسکن کنید. در عمل ، این ویژگی ها خوب هستند ، اگرچه ما از استفاده از آنها خیلی تحت تأثیر قرار نگرفتیم. 

بررسی گذرواژه Kaspersky

مشابه 1Password ، کسپرسکی با hasibeenpwned.com که یک پایگاه داده پر از رمزهای عبور و حسابهای سازش است ادغام می شود. کاسپرسکی برخلاف مراکز امنیتی که ما با سایر مدیران رمز عبور دیده ایم ، نمره امنیتی به شما نمی دهد. در عوض ، این فقط به شما امکان می دهد که آیا هرکدام از رمزهای عبور خود را در hasibeenpwned نشان داده اید یا نه. 

kaspersky-password-check

اگرچه به اندازه بررسی های امنیتی از ابزارهای دیگر قوی نیست ، اما کارهای ارائه دهنده کسپرسکی را ارائه می دهد. با استفاده از رمز عبور همیشه امن “12345678” ، با بررسی گذرواژه ، این رمز عبور 2،938،594 بار هک شده است. برای دیدن ، بله ، مفید است ، اما ما دوست داریم تجزیه و تحلیل رمز عبور دیگری ، مانند نمره قدرت رمز عبور را بدست آوریم. 

در حال تنظیم در تنظیمات کسپرسکی

کسپرسکی به اندازه تنظیمات ، ویژگی هایی مانند RoboForm ، هر چند با عمق کمتری ندارد. گزینه های استاندارد واردات برای سایر مدیران و مرورگرهای رمز عبور وجود دارد ، که به یک فایل متنی (اگرچه CSV نیستند) صادر می شوند ، وب سایت ها را نادیده می گیرند و قفل خودکار را بعد از دوره های عدم فعالیت. 

kaspersky-password-مدیر-تنظیمات

جالب ترین گزینه های پشتیبان گیری و همگام سازی هستند. کسپرسکی مانند بسیاری از مدیران رمز عبور ، خارج از Steganos ، گزینه همگام سازی چند دستگاهی را نیز ارائه می دهد. اگر از داشتن طاق رمز رمزگذاری شده در ابر عصبی هستید ، می توانید به جای آن ، محلی را ذخیره کنید. با این کار ، دیگر نیازی به ثبت نام در حساب کاربری ندارید. 

چند تنظیم منحصر به فرد دیگر ، یعنی تنظیم سرور پروکسی هنگام اتصال به اینترنت وجود دارد. اگر شما در مورد سرقت رمزهای عبور خود هنگام انتقال ، بسیار پارانوئید هستید ، یک پروکسی می تواند به پنهان کردن آدرس IP شما کمک کند. البته توجه داشته باشید که هیچ رمزگذاری مانند یک شبکه خصوصی مجازی را اضافه نمی کند. 

اجمالی ویژگی های مدیر رمز عبور Kaspersky

آرم مدیریت رمز عبور کسپرسکیwww.kaspersky.com

از تمام برنامه های ماهانه 125 دلار شروع می شود

امنیت

2FA

رمزگذاری
AES-256

دانش صفر

کلیدهای 2FA

تجزیه و تحلیل امنیتی

همگام سازی چند دستگاهی

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی

برنامه های تلفن همراه

تعویض رمز عبور

تولید کننده رمز عبور

برنامه افزودنی مرورگر

تکمیل خودکار

پر کردن خودکار

UI مرورگر

رابط کاربر رابط کاربری

پست الکترونیک

چت زنده

تلفن

مرکز کمک

انجمن ها

پشتیبانی 24/7

بیشتر

برنامه رایگان

قیمت گذاری

مدیر رمز عبور کسپرسکی به اندازه ابزار اضافی آنتی ویروس موجود در کسپرسکی یک ابزار کامل نیست. به همین دلیل قیمت تعجب آور کم است. نسخه رایگان و پریمیوم در دسترس است. اگرچه برنامه رایگان محدود است ، اما به روزرسانی آن خیلی گران نیست. 

قبل از رسیدن به قیمت واقعی ، اجازه دهید در مورد صفحه محصول صحبت کنیم. کسپرسکی قیمت را برای یک سال نشان می دهد و یک برنامه رایگان وجود دارد ، اما کمی در مورد چگونگی مقایسه برنامه ها در خارج از یک پرسش کوتاه متداول در پایین توضیح داده شده است. به عنوان مثال ، ستاره کنار قیمت سالانه می گوید که این قیمت مقدماتی برای مشتریان جدید است ، اما هنوز مشخص نیست که نرخ تجدید چیست. 

در مورد برنامه رایگان ، بهترین چیزی که می توانیم در مورد آن بگوییم این است که این برنامه رایگان است. مانند McAfee True Key ، شما به 15 ورودی محدود می شوید. علاوه بر این ، با خدماتی مانند LastPass که فضای ذخیره نامحدود و همگام سازی چند دستگاهی را به صورت رایگان ارائه می دهند ، کسپرسکی بهترین لیست مدیر رمزعبور رایگان ما را تهیه نمی کند. ذکر این نکته حائز اهمیت است که “ورودی” اسناد را نیز شمارش می کند. 

اگرچه می توانید از طرح رایگان به عنوان آزمایشی استفاده کنید ، بهتر است فقط خرید یک حق بیمه حق بیمه را بخرید و از 30 روز ضمانت برگشت پول استفاده کنید. شما مجبور به خرید یک سال پیش رو هستید ، اما تا زمانی که درخواست بازپرداخت در طی ماه اول کنید ، کسپرسکی تمام پول شما را پس می دهد. 

شکستن نسخه حق بیمه

نکته قابل توجه علاوه بر نسخه Premium ، ورودی های نامحدود است. در غیر این صورت ، این مانند برنامه رایگان از هر نظر است. تنها محدودیت تعداد کاربران است. هر مجوز فقط برای یک کاربر مناسب است ، برخلاف برنامه خانواده در 1Password ، که شامل پنج کاربر است ، همانطور که در بررسی 1Password ما مشاهده می کنید. 

کسپرسکی با کاهش قیمت سالانه 14.99 دلار ، کمی کمتر از 1.25 دلار در ماه می لرزد ، که این رقم فقط ارزان تر از ارزان ترین مدیر رمز عبور است که ما دیده ایم ، LogMeOnce. همانطور که می توانید در بررسی LogMeOnce ما ببینید ، این سرویس به دلایلی ارزان است. 

در مورد مدیر محترم رمز عبور ، ارزانترین گزینه RoboForm است که در هر ماه حدود 2 دلار هزینه دارد. قیمت به خودی خود چشمگیر است ، اما حتی بیشتر از آن به عنوان بخشی از یک بسته امنیتی است. Kaspersky Total Security که شامل مدیر رمز عبور است ، می تواند حداکثر از 10 دستگاه برای دو کاربر با تنها 10 دلار بیشتر از خرید دو مجوز رمز عبور مدیر محافظت کند.. 

دوستی کاربر

ثبت نام در Manager Manager دشوار نیست ، هرچند ترکیب چگال کسپرسکی می تواند مشکل را برای یافتن مکان مورد نظر دشوار کند. جستجوی Google یا یکی از پیوندهای این بررسی شما را در مسیر درست قرار می دهد. یافتن صفحه محصول نیمی از نبرد است. از آنجا ، شما می توانید بلافاصله برنامه را بارگیری کنید. 

اگر پرداخت می کنید ، باید اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید ، اما در غیر این صورت ، می توانید یک حساب کاربری در قسمت نصب ایجاد کنید. اگر قبلاً حساب کسپرسکی دارید ، می توانید با استفاده از گواهینامه های عادی خود وارد سیستم شوید. این گفته ، لازم نیست که حساب کاربری ایجاد کنید. می توانید روند کار را تا زمانی که از پشتیبان گیری و همگام سازی راضی نیستید ، پرش کنید. 

kaspersky-skip-ایجاد حساب

در داخل برنامه ، کسپرسکی ما را شوکه کرد. ما با ابزارهای مدیریت گذرواژه barebones بسیار آشنا هستیم ، به ویژه هنگامی که آنها علاوه بر سرویس های امنیتی فضای مجازی هستند. این برنامه نسبت به کلید F-Secure Key به Dashlane نزدیکتر است ، و این یک چیز خوب است ، همانطور که می توانید در بررسی Dashlane ما بخوانید. 

kaspersky-password-مدیر-رابط

با استفاده از مدیر رمز عبور کسپرسکی در ویندوز

کسپرسکی برخی از کنوانسیونهایی را که توسط دیگر مدیران رمز عبور ایجاد شده است ، در اختیار دارد. به عنوان مثال ، به جای نگه داشتن چندین ورودی برای یک وب سایت ، می توانید حساب های خود را با همان ورودی گره بزنید. اگر مانند ما ، چندین حساب Gmail را مدیریت می کنید ، لازم نیست برای هر یک از آنها یک ورودی جداگانه ایجاد کنید. 

kaspersky-password-مدیر-مدخل های متعدد

هیچ مرتب سازی نیز وجود ندارد. بر خلاف سایر مدیران رمز عبور ، جایی که می توانید ورودی ها را با حروف الفبا یا با استفاده از “اخیراً مورد استفاده” سازماندهی کنید ، با کسپرسکی می توانید در عوض ورود به سیستم را بکشید و آنها را به صورت دلخواه خود قرار دهید. این با طرح کاشی مبتنی بر کاشی که به طور پیش فرض از کسپرسکی برخوردار است ، کار می کند اما از نظر لیست کمتر است. 

kaspersky-password-manager-list-view

اگرچه این روش برای تعداد محدودی از حسابها عالی است ، اما در برخورد با صدها ورود به سیستم ، همه چیز ممکن است بدست بیاورد. خوشبختانه ، کسپرسکی ابزاری برای سازماندهی طاق دیجیتال شما ارائه می دهد. می توانید ورودی ها را در پوشه ها قرار داده یا آنها را به عنوان موارد دلخواه برچسب گذاری کنید ، اگرچه سازمان در آنجا متوقف می شود. کسپرسکی یک سیستم برچسب زدن عمیق مانند 1Password ارائه نمی دهد. 

این زمینه ها را نیز ارائه نمی دهد. هنگام افزودن گذرواژه ، می توانید نام حساب ، گذرواژه و یک یادداشت را وارد کنید ، اما اینگونه است. با توجه به اینکه کسپرسکی از ذخیره سازی اسناد رمزگذاری شده پشتیبانی می کند ، نمی توانید اسناد را پیوست کنید یا فیلدهای دیگری را به یک مطلب اضافه کنید ، که عجیب است.. 

با استفاده از مدیر رمز عبور کسپرسکی در Chrome

در مرورگر ، کسپرسکی نسخه سلب شده از برنامه دسکتاپ را ارائه می دهد. افزونه مرورگر – که برای برخی از بهترین مرورگرها ، مانند اینترنت اکسپلورر ، فایرفاکس ، سافاری و Google Chrome در دسترس است – کسپرسکی ورود به سیستم ها ، کارت های اعتباری و آدرس های آنلاین شما را نشان می دهد. دسته های دیگر ، مانند یادداشت ها و اسناد امن ، برای برنامه دسک تاپ محفوظ است. 

kaspersky-password-مدیر-مرورگر-پسوند

برنامه افزودنی مرورگر کار می کند ، اما تجربه آنچنان روان با سایر مدیران رمز عبور نیست. به عنوان مثال ، شما نمی توانید یک رمز ورود را از قسمت ورودی ایجاد کنید. در عوض ، شما باید به برنامه افزودنی بروید ، تنظیمات را باز کنید و سپس تولید کننده رمز عبور را باز کنید. با این کار پسوند را می بندد و پنجره ای کاملاً جدید را به وجود می آورد. 

برخی تصمیمات طراحی عجیب دیگر با پسوند نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، هنگام تکمیل خودکار – که خوب عمل می کند – برگه ای برای ارسال بازخورد به کسپرسکی وجود دارد. اگرچه این امر در یک برنامه بتا مفید خواهد بود ، اما رمز عبور کاملاً منتشر شده است. این تجربه را خراب نمی کند ، اما روانتر از سایر مدیران رمز عبور است. 

kaspersky-password-مدیر-تکمیل خودکار

امنیت

کسپرسکی برای رمز ورود خود از رمزگذاری AES-256 استفاده می کند ، که برای اکثر نرم افزارهای مدیریت رمز عبور استاندارد است. یک مدل دانش صفر برای رمزعبور استاد شما نیز استفاده می شود ، به این معنی که کسپرسکی نمی تواند طاق شما را رمزگشایی کند حتی اگر بخواهد. با این حال ، برخی اقدامات احمقانه برای اقدامات امنیتی جهانی تر وجود دارد. 

با شروع رمزگذاری ، AES-256 بهترین است ، همانطور که می توانید در توضیحات رمزنگاری ما بخوانید. کلید AES با استفاده از رمز عبور اصلی شما تولید می شود ، که شما برای ورود به سیستم نیز از آن استفاده می کنید. 

کسپرسکی مانند اکثر مدیران رمز عبور ، از یک عملکرد مشتق کلیدی برای تأیید اعتبار حساب شما ، در این حالت PBKDF2 استفاده می کند. ما نمی توانیم دریابیم که آیا هش اضافه ای به KDF اضافه شده است یا خیر. 

از آنجا که کسپرسکی رمز عبور خود را هرگز نمی بیند ، در صورت فراموش کردن آن قفل می شوید. خوشبختانه از نسخه پشتیبان تهیه شده است ، گرچه ما کیت های پشتیبان را مانند موارد ارائه شده توسط RememBear و 1Password ترجیح می دهیم. با این وجود ، اگر رمزعبور خود را فراموش کرده اید ، می توانید نسخه پشتیبان خود را به یک حساب کاملا جدید بازگردانید. 

این حساب دیگر هنوز هم وجود دارد ، اما واقعیتی که بیشتر نگران کننده است ، با توجه به اینکه کسپرسکی تصدیق هویت دو عاملی را ارائه نمی دهد. گذرواژه‌های قوی یک چیز است ، اما اگر به هر دلیلی کسی بتواند حساب شما را مجبور کند ، 2FA می تواند یک مزایای پس انداز باشد. متأسفانه ، هیچ شکلی از تأیید هویت چند عاملی ارائه نمی شود. 

مدیر رمز عبور Woes

ارتباط کاسپرسکی با حریم خصوصی مدتی است که زیر سوال رفته است ، با گزارش هایی مبنی بر اینکه این شرکت روسی داده های کاربر را به دولت روسیه تحویل داده است چند سال پیش. اکثر اوقات شنیده می شود ، و ما نمی توانیم چیزی را تأیید کنیم (پوتین هنوز به ایمیل های ما پاسخ نداده است) ، اما این چیزی است که شما باید از آن آگاه باشید. 

اگرچه ما می خواهیم به سیاست حفظ حریم خصوصی اشاره کنیم. کسپرسکی در بخش سؤالات متداول در پایین صفحه محصول مدیریت رمزعبور اظهار داشت که “… به حریم خصوصی کاربران [کاملاً احترام بگذارید.” با این حال ، در نصب باید جعبه ای را چک کنید که می گوید: “من آگاه هستم و موافقم که داده های من رسیدگی و انتقال می یابد (از جمله به کشورهای ثالث) …”

کسپرسکی در مورد سیاست حفظ حریم خصوصی ، اظهار داشت که داده های حساس را پردازش نمی کند ، که آنها را “دین ، ​​دیدگاه های سیاسی ، ترجیح جنسی یا سلامتی” تعریف می کند. سایر اطلاعات جمع آوری شده است و می تواند در کسپرسکی و همچنین با شرکای پردازش داده ها ، تبلیغات و سایر خدمات به اشتراک گذاشته شود. 

مدل دانش صفر هنوز دست نخورده است. کسپرسکی رمز عبور اصلی شما یا محتوای طاق رمزگذاری شده شما را نمی بیند. با این حال ، اطلاعات حساب شما ذخیره می شود و به احتمال زیاد با سایر طرف ها به اشتراک گذاشته می شود. ما در اینجا نیستیم که درباره اینکه آیا کسپرسکی داده ها را به دولت روسیه تحویل می دهد اظهارات سیاسی نکنیم. ما فقط شما را آگاه می کنیم. 

پشتیبانی

یکی از مزایای استفاده از یک مدیر رمز عبور همراه با آنتی ویروس ، پشتیبانی است. کسپرسکی از قبل دارای سیستم پشتیبانی قدرتمندی است ، جامعه ای سرزنده و منابع خودی فراوانی را ارائه می دهد. به گفته این ، به دلیل محصولات متراکم کسپرسکی ، پیدا کردن پشتیبانی می تواند مشکل باشد. 

تماس با کسپرسکی بسیار دشوار است. می توانید پشتیبانی فنی را درخواست کنید ، اما باید یک حساب کسپرسکی داشته باشید و هیچ بازه زمانی برای پاسخ وجود ندارد. 

برای درخواست پشتیبانی نیز به کد فعال سازی مفید شما نیاز خواهید داشت ، زیرا این خط فقط برای پرداخت کاربران در دسترس است. اگرچه ما محدود کردن پشتیبانی فنی برای پرداخت مشتری را درک می کنیم ، اما ما یک خط مستقیم تر را دوست داریم. 

صفحه تماس - kaspersky

ابتدا باید از پایگاه دانش مشورت کنید. کسپرسکی بهترین عملکرد خود را با ترکیب گسترده ای که در اختیار دارد انجام می دهد و مقالات را توسط سیستم عامل و سپس بر اساس محصول تقسیم می کند. به طور خاص ، مدیر رمز عبور 17 مقاله در هنگام نوشتن دارد و نیازهای سیستم را در مورد برخی از خطاهای رایج پوشش می دهد. 

کسپرسکی-دانش بنیان

مقالات خوب هستند ، به طور مستقیم به اکثر سوالات با تصاویر و دستورالعمل های گام به گام پاسخ می دهید. ما فقط می خواهیم اطلاعات بیشتری ببینیم. در مقایسه با محصولات آنتی ویروس کسپرسکی ، مقالات Password Manager کوتاه نمی آیند. محصولات برجسته آن دارای زیر شاخه های متعدد برای مقالات ، راهنماهای شروع به کار و موارد دیگر است. 

جامعه کسپرسکی

تا کنون ، مفیدترین منابع پشتیبانی جامعه کسپرسکی است ، اگرچه پیمایش کمی دشوار است. هر عنصر در صفحه اصلی انجمن با انگلیسی و روسی برچسب گذاری شده است ، که معنی چندانی ندارد. با این وجود ، انجمن مدیریت رمزعبور فعال و مفید است ، بنابراین ارزش خواندن کمی نزدیک است. 

کسپرسکی-جامعه

با مشاهده موضوعات اخیر ، مجریان معمولاً در طی چند ساعت پاسخ می دهند. در برخی موارد ، فقط یک پاسخ برای تماس با کسپرسکی بود. با این حال ، در سایر موارد ، ما اعضای انجمن را پیدا كردیم كه برای حل برخی از مشكلات ، گام به گام راهنمایی می كنند. 

با توجه به اینکه جامعه برای حل مشکلات چقدر سریع است ، توصیه می کنیم ابتدا به آنجا بروید. به طور کلی پشتیبانی ، با مقالات مفصل و تالار گفتمان پر جنب و جوش ، اگرچه در مورد دریافت پشتیبانی مستقیم مشکلاتی وجود دارد. روشن است که کسپرسکی بیشتر روی سایر محصولات خود متمرکز شده است ، که شرم آور است. 

حکم

کسپرسکی با مدیر رمزعبور بسیار حق پیدا می کند ، انواع مختلفی از ورود ، رابط کاربری آسان و امنیت عالی را برای قیمت های مناسب برای شما فراهم می کند. با این حال ، هزینه کردن یک دلار اضافی یا هر ماه می تواند پرداخت کند. اگرچه رمز عبور کاربری بسیار خوبی است ، اما هنوز در مقایسه با Dashlane ، 1Password و LastPass فاقد فاقد همه مواردی است که در بهترین مدیر رمز عبور ما برای کسب و کارهای کوچک رتبه بندی شده است (مقایسه های Dashlane در مقابل LastPass و Dashlane در مقابل 1Password را بخوانید).

این عمدتا به دلیل عملکردی است که مدیر رمز عبور از آن ندارد. شما نمی توانید ورودی ها را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید ، هیچ گزینه 2FA وجود ندارد و اگرچه به شما چندین نوع ورودی ارائه می شود ، نمی توانید زمینه ها را در هر ورودی سفارشی کنید. Manager Manager ابزاری مناسب و معقول است ، اما بهترین گزینه به عنوان بخشی از Total Security است ، نه به تنهایی. 

نظر شما درباره Manager Manager چیست؟ آیا می خواهید برنامه رایگان عکس بگیرید؟ درمورد تجربه خود در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me