بررسی 1Password – بروزرسانی سال 2020

بررسی 1Password

1Password به دلیل سهولت در استفاده و امنیت عالی یکی از مدیران بهتر رمز عبور است که در آنجا وجود دارد. با این حال ، برنامه های قیمت گذاری آن ، باعث می شود تا خانواده ها و مشاغل کوچک به جای کاربران مجزا ، مناسب تر باشد. جزئیات را در بررسی کامل 1Password ما بخوانید.


1password-add-enter

دسته بندی های 1 کلمه

1password-starter-کیت

برچسب 1password

1password-watchtower

قبلی

بعد

از میان نظرات مدیر رمز عبور ما ، 1Password در بین بهترین گزینه ها قرار دارد. از ویژگی های گرفته تا رابط کاربری گرفته تا مدل امنیتی منحصر به فرد ، 1Password بالاتر از رقابت قرار دارد. به گفته این ، فقدان یک برنامه رایگان به این معنی است که باید برای محافظت از آن هزینه بپردازید. 

در این بررسی 1Password ، ما می خواهیم بعد از گرفتن اشتراک Premium برای یک دوره آزمایشی ، تجربه ما را به تفصیل شرح دهیم. ما قبل از صدور حکم ، همه ویژگی ها ، قیمت گذاری ، قابلیت استفاده ، امنیت و پشتیبانی را در طول مسیر لمس خواهیم کرد. 

برای پاسخ کوتاه ، 1Password یکی از بهترین مدیران رمز عبور است ، مادامی که شما مایل به پرداخت آن هستید. گرچه قیمت آن بالا نیست ، اما یک برنامه محدود محدود می تواند خوب باشد. اگر قبلاً مبلغی را پرداخت می کنید ، مثلاً RoboForm ، 1Password بیش از یک دلیل قانع کننده را برای تغییر پیشنهاد می دهد (بررسی RoboForm ما را بخوانید).

نقاط قوت & نقاط ضعف

امکانات

1Password دارای ویژگی های متنوعی است. اگرچه به ویژگی های حفاظت از سرقت هویت Dashlane نمی رود ، اما همچنان این لیست تأثیر می گذارد (بهترین راهنمای محافظت از سرقت هویت ما را بخوانید). از یک برنامه افزودنی مدیریت گذرواژه Google مستقل تا چند ویژگی هوشمندانه برای ایمن نگه داشتن شما در هنگام مسافرت ، 1Password پر شده است. 

این کار از حالت سفر شروع می شود و به شما امکان می دهد رمزهای عبور خود را در حین حرکت قفل کنید. هر زمان که آن را روشن کنید ، هر طاق حساب 1Password شما قفل خواهد شد. اگر در حال عبور از مرزها هستید و پلیس مرزی دستگاه شما را بازرسی می کند ، کلیدهای لازم برای باز کردن قفسه شما حتی با گذرواژه در آنجا نیستند. 

روش کار ساده است: وقتی حالت سفر را روشن می کنید ، داده های محلی دستگاه شما حذف می شود. البته رمزهای عبور شما هنوز در ابر ذخیره شده اند ، اما دستگاه شما تا زمانی که حالت را خاموش نکنید ، آنها را بازیابی نخواهید کرد. 

1Password X: پسوند مستقل برای Chrome و Firefox

یکی از قویترین ویژگی های 1Password 1Password X است. این تجربه کامل 1Password است ، اما کاملاً در Chrome یا Firefox است. اگرچه 1Password تنها گزینه با پسوند Chrome نیست ، واقعیت این است که می تواند به طور مستقل از یک برنامه محلی اجرا شود بزرگ است. 

این بدان معناست که می توانید 1Password را در هر سیستم عامل که از Firefox یا Chrome پشتیبانی می کند استفاده کنید. اگرچه برنامه 1Password رسما فقط از macOS ، iOS ، Windows و Android پشتیبانی می کند ، شما می توانید با استفاده از X به لیست کامل از ویژگی ها دسترسی پیدا کنید.. 

کرایه استاندارد ویژگی ها در پسوندهای مرورگر از جمله تکمیل خودکار ، ضبط رمز عبور و تولید رمز عبور وجود دارد. فراتر از این ، اگرچه ، شما می توانید از 1Password X برای سازماندهی طاق های خود ، مشاهده و ویرایش مدخل ها ، جستجوی طاق خود و استفاده از Watchtower استفاده کنید (اطلاعات بیشتر درباره آخرین مورد در یک دقیقه). 

1Password حتی در لیست کلیدهای میانبر پخت می کند تا مرورگر از یکپارچه تر تجربه کند. می توانید بلافاصله طاق خود را با استفاده از “CTRL + F” جستجو کرده یا با ضربه زدن به “CTRL + I.” آیتم جدیدی را به سرعت اضافه کنید.   

Watchtower 1Password

Watchtower ، داشبورد امنیتی است که رمزهای استفاده مجدد ، آسیب پذیر و ضعیف را نشان می دهد ، در طاق 1Password شما گنجانده شده است. این یک ویژگی نسبتاً متداول است – برای مثال Dashlane دارای داشبورد امنیتی است – اما 1Password یک قدم فراتر می رود. 

1password-review-watchtower

علاوه بر نشان دادن رمزهای عبور ضعیف ، Watchtower با haveibeenpwned.com ادغام می شود. اگر غافل باشید ، این وب سایت دارای یک پایگاه داده از هرگونه گذرواژه و اکانت به خطر افتاده از نقض داده های گذشته است. از Watchtower خود می توانید کلمه های عبوری را که به خطر افتاده است مشاهده کنید و فوراً آنها را تغییر دهید. 

Watchtower همچنین به وب سایتهای آسیب پذیر اشاره می کند. در بیشتر موارد ، هنگامی که نسخه های HTTP و HTTPS وجود دارند که از تکمیل خودکار پشتیبانی می کنند ، یک وب سایت به عنوان ناامن ظاهر می شود (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، راهنمای HTTP در مقابل HTTPS را بخوانید). اگرچه پایان جهان نیست ، دانستن اینکه سایتهای خاصی می توانند شما را در معرض خطر قرار دهند خوب است. 

کیت اورژانس بررسی 1 کلمه کلیدی

بررسی اجمالی ویژگی های 1Password

قیمت گذاری

1Password یک ابزار امنیتی رمز عبور ارزان قیمت است ، اما عدم وجود برنامه رایگان برنامه است. اگرچه قیمت خیلی بالا نیست (برای آن بررسی داشلین ما را بخوانید) ، گزینه های ارزانتری برای کاربران خاص وجود دارد (به عنوان مثال نگهدار). 1Password با یک برنامه عالی خانوادگی از هم جداست. 

برای برنامه های شخصی دو گزینه وجود دارد: 1Password و 1Password Families. این برنامه استاندارد ، که سالانه 2.99 دلار در هر ماه صورتحساب خود را اجرا می کند ، دارای کلیه ویژگی های یک کاربر واحد است. حالت سفر ، بازیابی مورد ، 1 گیگابایت ذخیره سازی اسناد و همگام سازی چند دستگاه را دریافت می کنید ، اما فقط برای یک کاربر واحد است. 

فقط با 2 دلار در هر ماه ، برنامه Families با پنج حساب شخصی ارائه می شود. با این وجود ، اعضای خانواده به راحتی می توانند موارد را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و در صورت فراموش کردن گذرواژه ، حساب را بازیابی کنند. برنامه Families با پنج کاربر شروع می شود ، اما می توانید هرکدام به ازای هر 1 دلار اضافه کنید. به علاوه ، شامل پنج گذرنامه محدود به اشتراک گذاری مهمان است.  

صرف نظر از برنامه ای که برای شما مناسب است ، 1Password یک آزمایش 30 روزه رایگان ارائه می دهد ، پس از آن هزینه ای برای شما به دست می آید. توجه به این نکته مهم است که 1Password بازپرداخت ارائه نمی دهد ، حتی اگر زمان اشتراک خود را باقیمانده باشید. 

1Password Free: یک فرصت از دست رفته

همانطور که در جدول بالا مشاهده می کنید ، 1Password برنامه رایگان ارائه نمی دهد. اگرچه می توانید به مدت 30 روز به طور رایگان از این سرویس استفاده کنید ، اما پس از آن مجبورید شروع به پرداخت کنید. این یک فرصت بزرگ از دست رفته است ، زیرا بهترین مدیران رمز عبور رایگان ، مانند LastPass و NordPass ، بازار را رونق می دهند. مقایسه 1Password vs LastPass ما را بخوانید.

یک مدیر رمز عبور پرداخت شده دارای مزایای خاصی است که یکی از آنها را در قسمت “امنیت” در زیر بحث خواهیم کرد. اگرچه ما می دانیم که یک شرکت نیاز به کسب درآمد دارد ، اما نسخه رایگان از 1Password با ویژگی محدود محدود هنوز هم خوب است. 

قیمت گذاری 1Password Business and Team

فداکاری 1Password به برنامه های چند کاربره در قیمت گذاری کسب و کار خود ادامه می دهد. برنامه Teams ، ارزانتر از این دسته ، 1 دلار بیشتر از یک برنامه فردی معمولی است و برای هر کاربر هزینه ای دریافت می شود. تقریباً در همه حسابها یکسان است ، به استثنای اینکه با ادغام Duo برای تأیید صحت دو عامل در تجارت (2FA) و کنترل سرپرست برای مدیریت مجوزها همراه است. 

برنامه کسب و کار بسیار چشمگیرتر است. اگرچه دو برابر هزینه تیم برای هر کاربر است ، اشتراك كسب و كار با 5 گیگابایت ذخیره اسناد به ازای هر کاربر ، 20 حساب اشتراك محدود برای مهمانان ، كنترل های امنیتی پیشرفته ، نقش های سفارشی ، آمار استفاده و موارد دیگر ارائه می شود. از همه جالب تر ، مشترکان مشاغل می توانند حساب های خانوادگی را به صورت رایگان به تمام اعضای خود ارائه دهند.

دوستی کاربر

ثبت نام در 1Password ساده است. شما یک نقشه را انتخاب می کنید ، آدرس ایمیل خود را وارد کرده و با یک کد شش رقمی ارسال شده به آن آدرس تأیید کنید. 1Password قبل از ایجاد حساب خود از کارت اعتباری درخواست می کند ، اما لازم نیست که یکی را وارد کنید. اگر تصمیم گرفتید فقط از آزمایش رایگان استفاده کنید ، حساب شما بعد از 30 روز قفل می شود. 

1Password بلافاصله با تولید کیت اضطراری شما کار می کند. این سند ، که می توانید به عنوان PDF ذخیره کنید ، شامل آدرس ایمیل شما ، کلید مخفی 128 بیتی و رمز عبور اصلی است. 

اگر نیاز به دسترسی به حساب خود دارید اما رمز ورود اصلی خود را فراموش کرده اید ، به مجموعه اضطراری خود نیاز خواهید داشت. ما توصیه می کنیم آن را به صورت دیجیتالی با نرم افزار رمزگذاری و همچنین چاپ آن و ذخیره آن ، به عنوان مثال در صندوق امانات ذخیره کنید.. 

1password-review-اورژانس-کیت

پس از صرفه جویی ، می توانید از طاق 1Password در مرورگر خود استفاده کنید. چند مورد که قبلاً برای شما تنظیم شده است. 1Password شامل پیوندهایی برای بارگیری برنامه های محلی و همچنین سه مورد در “کیت استارت” است. این موارد شامل گذرواژه اصلی 1Password شما ، یادداشت در مورد راه اندازی و کارت شناسایی با اطلاعاتی است که در هنگام ثبت نام ارائه داده اید. 

کیت 1password-review-starter

مدیریت Vaults و نوشته های 1Password

1Password کمی متفاوت از سایر مدیران رمز عبور کار می کند. به جای داشتن یک خرک مجزا که در آن همه موارد را ذخیره می کنید ، مانند Abine Blur (بررسی Blur ما را بخوانید) ، 1Password به شما امکان می دهد تا آنجا که می خواهید از بسیاری از طاق ها استفاده کنید. این طاق ها از رمزهای عبور مختلف استفاده نمی کنند – رمز عبور اصلی شما کلید همه چیز است – اما این یک قدم خوب برای سازماندهی است. 

1password-review-vaults

به عنوان مثال ، می توانید ورودی های شخصی و شغلی را در طاق های جداگانه تقسیم کنید ، یا یک قدم جلوتر بروید و همه ورودی های خود را طبقه بندی کنید. مهم نیست که چقدر عمیق بروید ، همیشه می توانید طاق های خود را با هم مشاهده کنید اگر می خواهید یک ورودی خاص را ردیابی کنید ، می توانید به جای گذر از هر طاق به تنهایی ، همه چیز را جستجو کنید. 

سازمان فقط از آنجا شروع می شود. با افزودن یک ورودی جدید ، که در یک دقیقه به آن خواهیم رسید ، می توانید مقوله ای را که باید در آن زندگی کنید مشخص کنید. بیشتر از این ، می توانید با استفاده از برچسب ها و موارد دلخواه ، ورودی ها را جدا کنید. 1Password ابزاری را به شما می دهد تا طاق (های) خود را همانطور که می خواهید سازماندهی کنید ، که به ندرت توسط مدیران رمز عبور تهیه می شود. 

1password-review-vaults

افزودن نوشته ها به 1Password

افزودن مدخل به 1Password نسیم است. پس از انتخاب طاق مورد نظر برای ذخیره ورودی ، فقط باید روی نماد “plus” در پایین صفحه کلیک کنید. 

همانطور که گفته شد ، 1Password دسته ای را که می خواهید رمز عبور را در آن ذخیره کنید از شما سؤال می کند. گرچه نمی توانید دسته بندی های خود را تنظیم کنید ، انتخاب های زیادی از جمله گذرنامه ها ، برنامه های پاداش و مجوزهای نرم افزار وجود دارد.. 

1password-review-categories

دسته های جدید به طور خودکار به منوی دسته ها در سمت چپ اضافه می شوند. به محض افزودن رمزعبور جدید ، همه چیز هیجان انگیز است. با ارادت واضح به انعطاف پذیری ، می توانید همان تعداد قسمت ها و / یا بخش هایی را که می خواهید به ورودی 1Password اضافه کنید. 

مزارع نیز می توانند خصوصیات متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال ، می توانید یک قسمت را با قالب ماه / سال و دیگری برای آدرس ایمیل تنظیم کنید. 

1password-review-add-enter

علاوه بر این ، می توانید یادداشت ها و برچسب ها را به ورودی اضافه کنید. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، که دارای مشخصات مجوز نرم افزار است ، 1Password بعضی از زمینه ها را به شما توصیه می کند. با این حال ، شما می توانید به همان اندازه که می خواهید قسمت های دیگری را تغییر دهید ، حذف یا اضافه کنید. 

از سازمان تا فیلدهای سفارشی ، 1Password به گزینه ها اختصاص داده شده است. شما می توانید طاق (های) خود را به هر روشی که مناسب می بینید ، سفارشی کنید. این سطح از انعطاف پذیری معمولاً توسط مدیران رمز عبور ارائه نمی شود ، و هنگام برخورد با صدها مدخل ، این مهم است. 

استفاده از 1Password در Android و iOS

قابلیت استفاده 1Password فراتر از دسک تاپ است. در واقع ، این به لطف برنامه های عالی آیفون و آندروید ، در رده بهترین راهنمای رمز عبور ما برای راهنمای iOS قرار گرفت. اگرچه برنامه تلفن همراه هدف خود را برای تکمیل خودکار و مدیریت گذرواژه را به شما ارائه می دهد ، اما می توانید از طریق حرکت به Watchtower و حالت سفر دسترسی داشته باشید. 

1Password-iOS

امنیت

امنیت با 1Password کمی پیچیده تر از سایر مدیران رمز عبور است (بررسی مدل Sticky Password ما را برای یک مدل نسبتاً ساده بخوانید). 

مانند هر مدیر رمزعبور خوب ، همه چیز به پسورد اصلی شما برمی گردد ، که 1Password دارای دانش صفر است. در حالی که ما در یک دقیقه خواهیم رسید ، رمز عبور اصلی شما هرگز به سرور ارسال نمی شود ، رمزگذاری شده یا خیر. 

این تنها نیمی از معادله با 1Password است. وقتی برنامه را بارگیری می کنید ، 1Password یک کلید مخفی 128 بیتی تولید می کند ، که به صورت محلی ذخیره می شود. این کلید به همراه رمزعبور اصلی شما و نمکی از طریق یک عملکرد مشتق کلید (PBKDF2-HMAC-SHA256) اجرا می شود که برای احراز هویت حساب شما استفاده می شود. 

استفاده از کلید مخفی با رمز اصلی استاد شما همان چیزی است که 1Password آن را Blur می نامد. این بدان معناست که برای باز کردن قفسه رمزگذاری شده AES-256 ، دو عنصر لازم است (توضیحات مربوط به رمزگذاری را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید). 

تا به حال 1Password هک شده است?

LastPass ، که در سال 2015 دچار هک تند و زننده شد ، در سال 2019 نامشخصی برای صنعت مدیر رمز عبور به همراه آورد و خوشبختانه 1Password هرگز دچار چنین هک شده ای نشده است. حتی اگر می شد 1Password هک شود ، هیچ چیزی در سرورهای آن ذخیره نشده ذخیره نمی شود. 

همانطور که 1Password به درستی اشاره کرد ، بزرگترین مسئله مربوط به مدیران رمز عبور ، فرآیند ورود به سیستم است ، یعنی چگونگی احراز هویت مدیر رمز ورود به شما و باز کردن داده های رمزگذاری شده شما. برای بیشتر ، این فرآیند به این صورت عمل می کند: رمز عبور اصلی شما برای تولید یک کلید استفاده می شود ، که برای تأیید اعتبار از طریق اتصال رمزگذاری شده ارسال می شود.. 

با 1Password ، این کافی نیست. علاوه بر ایده مشتق کلید دو راز ، 1Password از طریق یک لایه رمز عبور ایمن (SRP) در زنجیره شبکه از محافظت استفاده می کند ، که قبل از انتقال اتفاق می افتد. 

این روند طولانی است ، اما به طور خلاصه ، 1Password یک مقدار تأییدکننده را بر اساس نمک ، کلید مخفی و رمز اصلی استاد شما تولید می کند. این تأییدکننده برای تأیید اعتبار دستگاه شما در برابر سرور بررسی می شود برای کسانی که در کنار هم مشکل دارند ، این بدان معنی است که رمز عبور اصلی شما ، حتی به صورت رمزگذاری شده ، هرگز دستگاه شما را ترک نمی کند. 

ساخته شده بر روی استانداردهای باز

1Password دارای چندین روش امنیتی هوشمندانه است ، اما این چیزی نیست که در دسترس عموم نباشد. واضح است که معماری امنیتی 1Password بر روی فرمت های داده های باز ساخته شده است ، آنهایی که OPVault و Agile Keychain هستند. اگرچه توسط 1Password توسعه یافته است ، قالب داده های آن مخفی نگه داشته نمی شود. هر کس می تواند ابزاری برای خواندن قالب ایجاد کند. 

این باعث نمی شود رمزهای عبور شما ایمن تر شود – شما هنوز هم نیاز به رمزگشایی پرونده دارید – اما خطر قفل شدن فروشنده از بین می رود. اگر قرار بود 1Password از بین برود ، توسعه دهندگان هنوز می توانند ابزاری برای خواندن قالب پرونده 1Password ایجاد کنند ، به این معنی که مجوز 1Password شما باطل نیست. در واقع چندین ابزار منبع باز وجود دارد.

پشتیبانی

اگر چیز خوبی وجود داشته باشد می توانیم درباره عدم وجود یک برنامه رایگان بگوییم ، این مسئله در مورد خدمات مشتری هیچ جای نگرانی نخواهد داشت. سه راه برای به دست آوردن 1Password وجود دارد: از طریق پشتیبانی از توییتر ، از طریق ایمیل و از طریق انجمن های انجمن. خارج از آن ، یک پایگاه دانش شگفت انگیز وجود دارد که با مقالات پر شده است. 

صفحه 1password-review-contact

پشتیبانی ایمیل خوب است ، اما به احتمال زیاد از طریق توییتر یا انجمن ها پاسخ سریع تری خواهید گرفت. 1Password با افتخار نشان می دهد که به بیش از 250،000 سؤال از طریق انجمن پاسخ داده است. در حال مرور در زیر فرمولی مک ، که بیشترین پاسخ را تا کنون دارد ، کارکنان 1Password بدون توجه به زمان روز ، به سؤالات شما در عرض چند دقیقه ارسال می کردند.. 

1 بحث کلمات کلیدی

پایگاه دانش تقریباً در مورد همه چیز کار می کند. 1Password مقالات خود را با فرمت قابل فهم و با چند زبان مختلف برای بوت کردن ارائه می دهد. پایگاه دانش پر از منابع عالی است ، از همه چیز از فیلم های YouTube که مقدمات را در اختیار دارد تا کنترل 1Password از خط فرمان را کنترل کند.. 

1password-دانش پایه

علاوه بر رابط کاربری شگفت آور ، منابع پشتیبانی نشان می دهد که پول اشتراک شما به کجا می رود. اگرچه ما هنوز از عدم وجود یک برنامه رایگان ناامید هستیم ، 1Password هزینه اضافی را برای آن رقم می زند. این نه تنها هنگام استفاده از برنامه بلکه در هنگام یافتن پشتیبانی از آن صادق است. 

حکم

1Password به راحتی توصیف چیزی مانند LastPass یا Dashlane نیست (مقایسه های Dashlane در مقابل LastPass و Dashlane در مقابل 1Password را بخوانید). گفته می شود ، از نظر قابلیت استفاده ، امنیت و ویژگی هایی که دارد می تواند با سگهای برتر پا به انگشت پا برود. بزرگترین خطای آن عدم برنامه آزاد است. با این حال ، تا زمانی که شما مایل به پرداخت باشید ، 1Password به راحتی یکی از بهترین مدیران رمز عبور در اطراف است و در فهرست بهترین مشاغل رمزگذاری ما برای لیست کسب و کارهای کوچک رتبه اول را دارد.

آیا قصد دارید در 1Password ثبت نام کنید؟ چه چیزی بیشتر از همه برای شما برجسته است؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map