بررسی بازیابی اطلاعات Wondershare – به روز شده در سال 2020

بررسی بازیابی اطلاعات Wondershare

یکی از محبوب ترین راه حل های بازیابی اطلاعات در بازار امروز ، Wondershare Data Recovery داده ای برای همه و همه یک بودجه و کاربر پسند ارائه می دهد. اگرچه به اندازه برخی از گزینه های موجود در بازار قدرتمند نیست ، اما نمی توان آن را برای قیمت ارزان کرد ، همانطور که می توانید در بررسی Wondershare ما بخوانید.

بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

Wondershare Data Recovery به عنوان یکی از محبوب ترین ابزارهای بازیابی داده موجود است. این محبوبیت بیشتر به قیمت مناسب آن برای بودجه (برای رایانه شخصی) و یک جادوگر دوستانه متکی است. با بررسی جالب ، ما تصمیم گرفتیم Wondershare را بارگیری و آزمایش کنیم تا ببینیم که چگونه این روش در برابر راه حل های گران قیمت تر مانند برنامه هایی که توسط Stellar و EaseUS گذاشته شده است ، اندازه گیری می شود..

اگر نمی دانید یک ابزار بازیابی اطلاعات برای شما چه کاری را می تواند انجام دهد ، حتماً بهترین جمع بندی نرم افزار بازیابی اطلاعات ما را بررسی کنید. اما به طور خلاصه ، معمولاً از راه حلهای بازیابی اطلاعات برای بازیابی پرونده های حذف شده به صورت تصادفی یا حذف شده از سیستم ، پارتیشن های خراب ، حذف شده یا فرمت شده یا داده های مربوط به هارد های خراب استفاده می شود..

ما در طول بررسی ما گزینه های مجوز Wondershare ، ویژگی ها ، تجربه کاربر و پشتیبانی مشتری را بررسی کردیم. ما همچنین چندین اسکن انجام دادیم تا ببینیم آیا واقعاً آنچه را که قرار بود انجام دهد ، انجام داده است یا خیر.

باید بپذیریم ، ما تحت تأثیر کارهایی که Wondershare Data Recovery برای قیمت آن انجام داد ، تحت تأثیر قرار گرفتیم. از لحاظ ویژگی ها و سرعت تقریباً با ابزارهای مناسب تر مطابقت ندارد و احتمالاً برای متخصصان فناوری اطلاعات یا فناوریهای جدی جذاب نخواهد بود. اما برای یک زن غیرمستقیم ، کار را تمام می کند.

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای بازیابی اطلاعات Wondershare

قیمت گذاری & مجوز

Wondershare مجوزهای بازیابی مجزا داده را برای کاربران PC و Mac فراهم می کند. هر دو گزینه رایانه مجزا و مجوز برای چندین رایانه دارند. اینها مربوط به خانواده ها و مشاغل است.

Wondershare دارای مجوزهای بازیابی بیشتری برای نرم افزار بازیابی Mac برای مشاغل است که بزرگترین گزینه برای 100+ رایانه (نیاز به نقل قول دارد). به طور عجیب ، گزینه های خرید مشابه را برای نرم افزار رایانه شخصی ارائه نمی دهد.

اگر می خواهید قبل از خرید نرم افزار را امتحان کنید ، نسخه آزمایشی در دسترس است. فقط با آزمایش می توانید حداکثر 100MB داده را بازیابی کنید ، اما حداقل می توانید قبل از خرید مجوز ، پرونده های مورد نظر خود را پیدا کنید یا خیر..

امکانات

علیرغم اینکه یک ابزار بازیابی اطلاعات بودجه ای است ، Wondershare Data Recovery هنوز بسیاری از ویژگی ها را ارائه می دهد. با این حال ، این بیشتر صحیح در مورد نرم افزار Mac خود است ، که هزینه ای که یک ابزار سطح بالاتر انجام می دهد هزینه دارد.

لوگوی بازیابی داده Wondersharedatarecovery.wondershare.com

از 111per $ تمام برنامه ها شروع می شود

نسخه

نسخه
ویندوز ، مک

گزینه های اسکن

اسکن سریع

بررسی عمیق

مرتب سازی بر اساس نوع پرونده

با نوع پرونده اسکن کنید

قابلیت های اسکن

اسکن کامل هارد دیسک

بازیابی حذف شده / از دست رفته است

بازیابی پارتیشن فاسد شده

بازیابی پارتیشن حذف شد

دستگاه USB بوت

بازیابی سی دی

کلونینگ

ترمیم خارجی

بازیابی درایو خارجی

بازیابی رسانه قابل جابجایی

بازیابی کارت SD

بازیابی ذخیره سازی نوری

پشتیبانی

یکی از بهترین دلایل خرید Wondershare نسبت به راه حل های دیگر این است که این دستگاه از بازیابی دستگاه تلفن همراه برای اندروید و iOS – موسوم به دکتر Fone – پشتیبانی می کند و همچنین می تواند داده ها را از دستگاه های پخش کننده MP3 و دوربین های دیجیتال بازیابی کند. ویژگی های مفقود شده قابل توجه دیگر راه حل های بازیابی داده ها ، مانند Stellar Data Recovery ، عبارتند از: کلون کردن دیسک سخت ، بازیابی استارت دیسک برای رایانه های غیر بوت و بازیابی رسانه های نوری (بررسی کامل بازیابی داده های ستاره ای را برای تصویر کامل بخوانید).

همچنین گزینه ای برای افزودن انواع پرونده های جدید به فرآیند اسکن وجود ندارد. این مسئله نباید مسئله باشد ، زیرا Wondershare از بازیابی بیش از 550 نوع پرونده مختلف پشتیبانی می کند. این شامل:

  • اسناد: DOC / DOCX ، XLS / XLSX ، PPT / PPTX ، PDF ، CWK ، HTML / HTM ، INDD ، EPS ، و غیره.
  • تصاویر: JPG، TIFF / TIF، PNG، BMP، GIF، PSD، CRW، CR2، NEF، ORF، RAF، SR2، MRW، DCR، WMF، DNG، ERF، RAW و غیره.
  • ویدئو: AVI، MOV، MP4، M4V، 3GP، 3G2، WMV، ASF، FLV، SWF، MPG، RM / RMVB و غیره.
  • صوتی: AIF / AIFF ، M4A ، MP3 ، WAV ، WMA ، MID / MIDI ، OGG ، AAC و غیره.
  • ایمیل: PST ، DBX ، EMLX و غیره.
  • بایگانی: ZIP ، RAR ، SIT و غیره.

سیستم های فایل پشتیبانی شده شامل اصلی ترین موارد زیر است:

  • ویندوز: FAT16 ، FAT32 ، NTFS
  • مک: HFS ، HFS+
  • رسانه های خارجی: exFAT

سیستم های پرونده لینوکس – EXT2 ، EXT3 – پشتیبانی نمی شوند.

فرآیند بازیابی

در طول این بخش ، تجربه اصلی استفاده از جادوگر Wondershare را بررسی خواهیم کرد. اگرچه به معنای جامع نیست ، این باید ایده خوبی از نگاه و احساس نرم افزار به شما بدهد. پس از بوت کردن Wondershare Data Recovery ، از شما خواسته می شود یک نوع پرونده را برای بازیابی انتخاب کنید.

بسیاری از ابزارهای بازیابی اطلاعات این مرحله را شامل نمی شوند. اسکن انواع فایلهای خاص به سرعت بخشیدن به روند کمک می کند. با این حال ، برای تست هایمان ، تصمیم گرفتیم که انواع فایل ها را اسکن کنیم. مرحله بعدی از شما می خواهد مکان اسکن را انتخاب کنید.

باز هم ، گزینه های خوبی برای تنظیم اسکن وجود دارد. برای یافتن پرونده هایی که حذف شده اید ، درایو خارجی یا مشخص کردن مکانی ، توسط “سطل زباله” جستجو کنید. اگر با یک پارتیشن حذف شده سروکار دارید ، “من نمی توانم پارتیشن خود را پیدا کنم” را انتخاب کنید. در صفحه بعدی از شما خواسته می شود که درایو خود را انتخاب کنید.

سپس ، Wondershare اطلاعاتی را از جدول پارتیشن دستگاه شما بیرون می آورد تا نشان دهد شما می خواهید پارتیشن هایی که می توانید ببینید.

نامه های درایو در دسترس نخواهند بود ، بنابراین باید حدس بزنید که کدام پارتیشن براساس اندازه ، پارتیشن مورد نظر شماست. هیچ نام درایو برای نرم افزار بازیابی طبیعی نیست. پارتیشن حذف شده شما در اینجا نشان داده می شود ، مگر اینکه جلد آن را اشغال کرده باشد.

با بازگشت به گزینه “انتخاب مکان” ، با انتخاب گزینه “در یک مکان مشخص” ، می توانید بخش های پارتیشن را با نامه پارتیشن آنها مرور کرده و انتخاب کنید. این به شما در پارتیشن های گمشده کمک نمی کند بلکه در ساخت قطعات غیر نصب به شما کمک می کند.

برای نشان دادن بقیه مراحل اسکن ، ما پارتیشن “D” خود را انتخاب کردیم ، جایی که چند فایل آزمایشی ایجاد و حذف کردیم. دکمه “بعدی” به ما امکان می دهد “اسکن عمیق” را فعال کنیم. با انجام این کار الگوریتم اسکن برای جستجو در بخش درایو خود براساس بخش گسترده تر می شود. اگر این گزینه را فعال نکنید ، Wondershare Data Recovery به جای “اسکن سریع” محدودتر عمل می کند.

معمولاً اسکن سریع باید اولین تلاش شما برای بازیابی اطلاعات از دست رفته باشد ، زیرا این کار بسیار سریعتر انجام می شود. پس از شروع اسکن ، نوار پیشرفت در بالای ابزار درصد اسکن را کامل نشان می دهد. شمارش معکوس تخمین زده شده به شما نشان می دهد که چه مدت زمان اسکن باقی مانده است.

در حالی که اسکن اجرا می شود ، می توانید پرونده های بازیابی شده را در صفحه پیش نمایش مشاهده کنید. پیش نمایش در پرواز ، ترفند مفیدی است از بسیاری از ابزارهای بازیافت گران تر که شامل نمی شوند.

راحتی دیگری که ما دوست داریم: این که آیا اسکن در حال انجام است یا انجام شده است ، می توانید پرونده های بازیابی شده را هم از لحاظ نوع فایل و هم از طریق مسیر مرور کنید. بسیاری از ابزارها شما را در مسیر محدود می کنند. همچنین یک قسمت جستجو در بالا وجود دارد. پرونده های حذف شده با نام پرونده های عمومی بازآفرینی می شوند ، بنابراین این ویژگی فقط در مواردی که پرونده ها و سیستم فایل شما دست نخورده هستند بسیار مفید است..

یک مورد که ما دوست نداریم این است که Wondershare اجازه نمی دهد فقط با نمایش پرونده های حذف شده ، نتایج را فیلتر کنید. در حالی که می توانید پرونده هایی را پیدا کنید که شخصاً در پوشه سطل زباله حذف شده اید ، پیدا کردن پرونده های حذف شده توسط یک برنامه غیرممکن است ، مگر اینکه دقیقاً بدانید در کدام پوشه باید آن پرونده قرار داشته باشد..

برای بازیابی هر سند ، فقط روی کادر مربوطه کلیک کرده و دکمه “بازیابی” را بزنید. شما باید در یک پارتیشن ذخیره کنید یا از یک اسکن شده جدا جدا رانندگی کنید.

اگر آماده بازیابی نیستید ، می توانید نتایج اسکن خود را ذخیره کنید تا بعدا پردازش شود. این امر باعث می شود که مجدداً اسکن دوباره انجام شود. به طور کلی ، Wondershare یک تجربه کاربری ساده ایجاد کرده است که هرکسی باید بتواند با سهولت حرکت کند.

کارایی

ما اسکن های سریع و عمیق Wondershare را در بخش داده خود آزمایش کردیم تا عملکرد آن را محک بزنیم. این آزمایشات بر روی یک پارتیشن 518 گیگابایتی در رایانه آزمایش ما اجرا شد که 379 گیگابایت فضای استفاده شده داشت. قبل از اجرای اسکن های پارتیشن ، سه پرونده آزمایشی ایجاد کردیم و حذف کردیم: یک سند ورد ، یک تصویر .jpg و یک فیلم .mp4.

ما همچنین یک پارتیشن تست 10.76 گیگابایتی کوچک ایجاد و حذف کردیم تا ببینیم آیا Wondershare می تواند آن را پیدا کند یا خیر. سرانجام ، برای بررسی زمان اجرا ، اسکن عمیقی در برابر کل هارد 1TB ما انجام دادیم. نتایج ما:

ویژگینتیجه
اسکن سریع (پارتیشن 500 گیگابایتی)5 ثانیه
اسکن عمیق (پارتیشن 500 گیگابایتی)7 ساعت ، 30 دقیقه
اسکن کامل HD (1TB)13 ساعت
Word Word بازیابی شدآره
پرونده ویدیویی بازیابی شدآره
پرونده تصویر بازیابی شدآره
پارتیشن حذف شده را بازیابی کردآره

همه پرونده های تست حذف شده ما با اسکن سریع پیدا شدند که فقط در چند ثانیه اجرا شد. هرچند اسکن عمیق Wondershare 7.5 ساعت به طول انجامید. اسکن کامل دیسک سخت 11 ساعت طول کشید. این زمان بسیار طولانی تر از ابزارهای پیشرو بازیابی داده مانند Stellar و EaseUS است (برای اطلاعات بیشتر در مورد این محصول ، بررسی جادوگر بازیابی اطلاعات EaseUS ما را بخوانید).

توجه داشته باشید که ، به طور کلی ، زمان اجرا موفقیت یا دقت یک الگوریتم راه حل بازیابی اطلاعات را پیش بینی نمی کند ،.

پشتیبانی مشتری

با مراجعه به سایت پشتیبانی Wondershare ، می توانید با استفاده از بازیابی اطلاعات کمک کنید. دسته های جداگانه ای برای کتابچه راهنمای کاربر و سؤالات متداول ارائه شده است ، به همراه یک ابزار جستجو برای یافتن سریع تر اطلاعات. کتابچه راهنمای کاربر آنلاین آموزشهای نوشتاری و ویدئویی را تعریف می کند. Wondershare در حالی که یک لمس کم عمق است ، امتیازهای خوبی را برای ناوبری آسان کسب می کند.

اگر نمی توانید پاسخ سوالات خود را پیدا کنید ، می توانید سوالات ایمیل 24/7 ارسال کنید. با این حال ، تیم پشتیبانی Wondershare دقیقاً سریع در بازگشت شما نیست. دو سؤالی که داوری شما ارسال کرده است به مدت دو هفته بدون جواب مانده است تا اینکه برای آنها تذکر ارسال شود.

این یادآوری منجر به یک پاسخ سریع شد ، اما اظهار داشت که یک نوع خطای سیستم وجود دارد.

گزینه چت زنده یا شماره تلفن پشتیبانی فناوری نیز وجود ندارد. اگر از نرم افزار بازیابی اطلاعات برای شغل خود استفاده می کنید ، به احتمال زیاد بهتر است هزینه بیشتری را برای یک راه حل با پشتیبانی فعال تر هزینه کنید.

افکار نهایی

جادوگر بازیابی اطلاعات Wondershare ممکن است به هر خوبی طراحی شده باشد. این ابزار بسیار بصری است و دانه بندی بسیار خوبی را برای تهیه اسکن های متناسب با نیاز شما ارائه می دهد. ما توانایی اسکن براساس نوع پرونده و سناریو را دوست داریم. هرچند ، ابزار بسیار کوتاه است ، اما بسیار بزرگ است. مدت زمان اسکن عمیق طولانی است و پشتیبانی بد است.

برخی از ویژگی های کلیدی مانند بازیابی دیسک راه اندازی و کلونینگ درایو نیز از بین نمی رود. در حالی که نرم افزار کامپیوتر Wondershare ممکن است منطقی باشد اگر بودجه ای نداشته باشید ، متخصصان فناوری اطلاعات و کسانی که ارزش بالایی را روی داده های خود قرار می دهند ، باید ابزارهای بازیابی اطلاعات قوی تر و پشتیبانی شده مانند برنامه هایی را پشتیبانی کنند که توسط Stellar Data Recovery و Prosoft Engineering Engineering Rescue در نظر گرفته شده اند. (بررسی بررسی نجات داده های مهندسی Prosoft را مطالعه کنید).

آیا از Wondershare استفاده کرده اید؟ چی فکر کردی؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و از خواندن شما سپاسگزاریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me