بررسی نجات داده های مهندسی Prosoft – بروزرسانی شده در آوریل 2020

بررسی نجات داده های مهندسی Prosoft

Prosoft Engineering Rescue Engineering به دلیل سهولت در استفاده و سیستم بازیابی عالی یکی از بهترین انتخاب های ما برای بازیابی اطلاعات است. این ویژگی در مقایسه با رقبای خود کمی روشن است ، به این معنی که در رتبه بندی ما کمانچه دوم بازی می کند.


بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

هیچ چیز نمی تواند روزی مانند از دست دادن داده های شما را خراب کند. چه عکس تعطیلات گمشده ، لیست ایمیل مشتری یا هر نوع پرونده ارزشمند دیگر ، نرم افزار بازیابی اطلاعات می تواند بلیط شما از وضعیت سخت باشد. یکی از ابزارهای بسیار مورد استفاده در دسترس ، داده داده مهندسی Prosoft Rescue است.

در طول این بررسی ، ما بررسی خواهیم کرد که چرا این ابزار اسکن کامل تا حد اعتیاد به مواد مخدره زندگی می کند و در جایی که فهمیدیم کمی از بزرگترین رقبای خود یعنی Stellar و EaseUS کم شده است (بررسی ما را جادوگر بازیابی اطلاعات EaseUS بخوانید). ما تست های خود را بیشتر با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات ویندوز ، Data Rescue PC4 انجام دادیم ، اگرچه ما به نسخه Mac ، Data Rescue 4 نیز نگاه کردیم..

علیرغم کاستی های حاشیه آن ، هیچ تردیدی وجود ندارد Rescue Data یکی از بهترین ابزارهای موجود برای مصرف کنندگان عادی و جوانب فناوری اطلاعات است ، که می بینید در بهترین گردآوری نرم افزار بازیابی اطلاعات 2017 ما وجود دارد. این سرویس با موفقیت شما را از انواع سناریوها مانند دیسک های خراب ، عفونت های ویروسی ، پارتیشن های خراب یا غیر مونتاژ و پرونده های حذف شده به طور تصادفی واریز می کند..

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای نجات داده های مهندسی Prosoft

قیمت گذاری & مجوز

هزینه های مجوز برای Data Rescue برای نسخه های PC و Mac جداگانه است و برای بسته های مصرف کننده محدود به یک کامپیوتر واحد است. مجوزهای استفاده نامحدود برای متخصصان فناوری اطلاعات نیز در دسترس است. مجوزهای حرفه ای فناوری اطلاعات با سایر نرم افزارهای نرم افزاری ارائه شده توسط مهندسی Prosoft بسته بندی شده اند و در هر تکنسینی شارژ می شوند.

مهندسی Prosoft همچنین مجوزهای شرکت را به فروش می رساند اما برای نقل قول مستقیم باید با آنها تماس بگیرید. یکی از چیزهای خوب در مورد داده نجات این است که شما مجبور نیستید ابتدا این سرویس را بخرید و امیدوار باشید که کارایی داشته باشد. می توانید نسخه آزمایشی را بارگیری کنید و از آن برای اسکن رایانه خود استفاده کنید تا مشخص شود آیا پرونده های شما قابل بازیابی است یا خیر.

اگر اینگونه باشند ، می توانید جلو بروید و مجوز خرید کامل را خریداری کنید.

امکانات

در حالی که مهندسی Prosoft تقریباً همه چیز درست می شود ، ما به چند ویژگی از دست رفته توجه کردیم. بزرگترین موارد این است که شما نمی توانید براساس نوع پرونده اسکن کرده یا داده ها را از رسانه نوری بازیابی کنید. پیش نمایش تصاویر کوچک نیز برای کمک به مرتب سازی داده های بازیابی خوب خواهد بود.

آرم نجات داده های مهندسی Prosoftwww.prosofteng.com

از 275 دلار برنامه ماهانه شروع می شود

نسخه

نسخه
ویندوز ، مک

گزینه های اسکن

اسکن سریع

بررسی عمیق

مرتب سازی بر اساس نوع پرونده

با نوع پرونده اسکن کنید

قابلیت های اسکن

اسکن کامل هارد دیسک

بازیابی حذف شده / از دست رفته است

بازیابی پارتیشن فاسد شده

بازیابی پارتیشن حذف شد

دستگاه USB بوت

بازیابی سی دی

کلونینگ

ترمیم خارجی

بازیابی درایو خارجی

بازیابی رسانه قابل جابجایی

بازیابی کارت SD

بازیابی ذخیره سازی نوری

پشتیبانی

برای بازیابی انواع مختلف فایل می توان از Data Rescue استفاده کرد. چند نمونه معمولی عبارتند از:

 • اسناد: Word ، Excel ، Powerpoint ، PDF
 • تصاویر: JPEG ، PNG ، RAW ، Photoshop ، Illustrator
 • صوتی: MP3 ، WAV ، AIFF ، AAC ، Ogg
 • فیلم ها: MPEG-4 ، QuickTime ، AVI ، WMV
 • بایگانی: زیپ ، گزیپ ، RAR ، چاشنی

علاوه بر این ، اسکن سریع Data Rescue با تمام سیستمهای مختلف پرونده متفاوتی کار می کند:

 • Rescue Data PC4: FAT (FAT12، FAT16، FAT32)، NTFS
 • نجات داده 4: HFS ، HFS+

برای سیستم های پرونده پشتیبانی نشده ، Data Rescue ممکن است هنوز بتواند پرونده های شما را با اسکن عمیق بازیابی کند زیرا چنین اسکن هایی به جای دسترسی به ساختار فهرست ، براساس الگوهای پرونده هستند..

فرآیند بازیابی

در این بخش ، ما شما را از طریق تجربه کاربر Data Rescue PC4 طی خواهیم کرد تا به شما کمک کند احساس خوبی نسبت به آنچه که این نرم افزار می تواند داشته باشد ، داشته باشیم. فرایند بازیابی به لطف یک جادوگر ساده ، تجربه‌ای نسبتاً شهودی دارد.

به طور کلی ، ما جادوگر بسته بندی شده به عنوان گزینه های بسیاری از ابزارهای بازیابی اطلاعات دیگر را پیدا نکردیم. به عنوان مثال ، با Stellar Data Recovery Pro (بررسی Stellar Data Recovery Data) را بخوانید ، می توانید انواع فایلهایی را که می خواهید اسکن کنید ، انتخاب کنید و این باعث کاهش زمان اسکن می شود. پس از شروع جادوگر ، اولین گام شما انتخاب یک صدا برای اسکن خواهد بود.

این برنامه باید هر پارتیشن را روی هارد دیسک شما تشخیص دهد. می توانید یک پارتیشن خاص را انتخاب کرده یا کل هارد دیسک را اسکن کنید. اگر به دنبال بازیابی پرونده گمشده یا حذف شده هستید ، فقط پارتیشن مورد نظر را انتخاب کنید. اگر می خواهید یک پارتیشن حذف شده ، خراب یا فرمت شده را بازیابی کنید ، می خواهید یک اسکن کامل درایو را انجام دهید.

ما هر دو فرآیند را در طول بررسی خود آزمایش کردیم.

اسکن پارتیشن تک

پس از انتخاب پارتیشن که می خواهید با آن کار کنید ، دکمه «اسکن» را بزنید. در صفحه بعدی ، می توانید نتایج اسکن را از یک اسکن قبلی بارگیری کنید یا یک اسکن جدید را شروع کنید. پس از آن ، از شما سؤال خواهد شد که آیا می خواهید اسکن سریع یا عمیقی انجام دهید.

وقتی اسکن سریع را انجام می دهید ، Data Rescue معمولاً می تواند پرونده هایی را که اخیراً حذف شده اند بازیابی کند. اسکن سریع همچنین می تواند برای بازیابی پرونده ها از یک پارتیشن غیر مونتاژ که هنوز سیستم فایل آن را دارد ، استفاده شود (یعنی RAW یا فرمت نشده است).

برای حذف محتوای طولانی ، به احتمال زیاد شما نیاز به اجرای یک اسکن عمیق دارید. در حین اسکن ، نوار پیشرفت شما را از چگونگی اتمام اسکن کامل و مدت زمان باقی مانده آگاه می کند.

پس از اتمام اسکن ، می توانید محتوای یافت شده را با یک صفحه درخت در سمت چپ جادوگر جستجو کنید. نمایش محتوای پوشه در قسمت مرکزی.

پرونده های حذف شده از ویندوز با نام پرونده های آنها قابل بازیابی نیستند. در عوض ، نامهای عمومی داده می شود. این محدودیتی است که تقریباً برای هر نرم افزار بازیابی اطلاعات وجود دارد.

از آنجا که نامهای عمومی می توانند مرتب سازی بر اساس محتوا را دشوار کنند ، Data Rescue به شما امکان می دهد داده های برگشتی را پیش نمایش کنید. بر روی هر پرونده کلیک راست کرده و “مشاهده” را انتخاب کنید.

متاسفانه ، داده نجات هیچ نوع پیش نمایش تصویر کوچک برای مشاهده محتوای بازیابی شده ارائه نمی دهد ، که این امر روند کار را بسیار آسان تر می کند. اگر این چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، در عوض جادوگر بازیابی داده EaseUS را در نظر بگیرید.

Rescue Data به شما دو قابلیت جستجوی مختلف می دهد: “یافتن پرونده” و “فیلتر کردن بر اساس وضعیت”. هر دو از فهرست “ابزارها” قابل دسترسی هستند.

“یافتن پرونده” به شما امکان می دهد با نام پرونده یا پسوند جستجو کنید. بنابراین ، اگر می دانید که به دنبال یک فایل Word هستید ، فقط “doc” را جستجو کنید.

“فیلتر کردن پرونده ها بر اساس وضعیت” به شما امکان می دهد نتایج نمایش داده شده را با توجه به خوب بودن ، یافتن ، حذف شدن ، فایل های سیستم ، فایل های نامعتبر یا پرونده هایی با خطاهای بخش محدود کنید..

می توانید بر روی هر پوشه یا پرونده راست کلیک کرده و “علامت” را انتخاب کنید تا آن را برای بازیابی علامت گذاری کند. پس از برچسب زدن هر آنچه را که می خواهید بازیابی کنید ، دکمه “بازیابی” را در پایین ابزار ضربه بزنید. از شما خواسته می شود یک مکان بازیابی را انتخاب کنید ، که باید جلوی آن متفاوت از اسکن شده باشد.

اسکن کامل هارد دیسک

اگر در تلاش برای بازیابی یک پارتیشن از دست رفته هستید ، هنگام شروع جادوگر Data Rescue ، کل هارد دیسک را به جای یک پارتیشن خاص اسکن کنید..

این روند می تواند چند ساعت طول بکشد. اما پس از اتمام ، می توانید در قسمت های بازیابی شده پیمایش کنید و امیدوارم حجم گمشده خود را در نتایج پیدا کنید.

نامه های درایو قابل بازیابی نیستند ، بنابراین باید حدس بزنید که کدام پارتیشن بر اساس اندازه شماست. برای دیدن مطالب آن ، موردی را که می خواهید انتخاب کنید و “بعدی” را بزنید. Rescue Data یک درخت پرونده ایجاد می کند و می توانید درست مانند یک اسکن محدودتر ، پرونده های خود را از طریق آن جستجو کنید..

کارایی

در تست Data Rescue PC4 ، چندین اسکن روی رایانه آزمایش خود اجرا کردیم. اینها شامل اسکن سریع و عمیق در برابر پارتیشن تست برای بازیابی پرونده های از دست رفته و همچنین اسکن عمیق در برابر کل هارد دیسک برای بازیابی یک پارتیشن حذف شده.

تست های پارتیشن واحد ما بر روی یک حجم با یک سیستم پرونده NTFS انجام شد. ظرفیت کل حجم 518 گیگابایت با 138 گیگابایت فضای خالی بود. اندازه کامل هارد دیسک 1TB بود.

نتایج ما:

امکاناتنتیجه
زمان اسکن سریع پارتیشن5 دقیقه
زمان اسکن عمیق پارتیشن2 ساعت ، 50 دقیقه
Word Word بازیابی شد
پرونده ویدیویی بازیابی شد
پرونده تصویر بازیابی شد
زمان اسکن کامل درایو5 ساعت ، 15 دقیقه
پارتیشن حذف شد

اسکن عمیق پرونده های از دست رفته فقط کمتر از سه ساعت زمان لازم برای اجرای آن طول کشید که قابل استفاده برای نرم افزار بازیابی اطلاعات است. با این حال متوجه یک مسئله شدیم: اجرای اسکن عمیق بدون راه اندازی مجدد رایانه آزمایش ما ابتدا منجر به اسکن های طولانی تر از هشت ساعت شد.

در حالی که ممکن است این مسئله به رایانه ما اشاره داشته باشد ، سایر برنامه های بازیابی اطلاعات ما آزمایش شده ، از جمله Stellar و EaseUS ، این رفتار را نشان ندادند. این ممکن است که الگوریتم های مورد استفاده Data Rescue PC4 مانند سایر برنامه های دیگر از منابع سیستم ما استفاده بهینه نداشته باشند.

در غیر این صورت ، ما از صحت اسکن بسیار خوشحال شدیم.

پشتیبانی مشتری

پورتال پشتیبانی Prosoft Engineering مستنداتی را برای کلیه ابزارهای اطلاعات داده خود ، از جمله سایتهای جداگانه برای هر نسخه از داده های نجات فراهم می کند. سایت ها شامل راهنماهای کاربر ، سؤالات متداول و آموزش تصویری است.

اگر قادر به یافتن پاسخ سؤالات فنی خود در آنجا نیستید ، پشتیبانی تلفنی و ایمیل از طریق ساعات کاری هفته ایالات متحده ارائه می شود:

 • فروش: 8 صبح تا 5 بعد از ظهر.
 • پشتیبانی: 7 صبح تا 5 بعد از ظهر.

آنها همچنین در همان ساعات کاری پشتیبانی پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهند. در حین بررسی ، ما چندین بار از طریق ایمیل با پشتیبانی فنی تماس گرفتیم.

در همه موارد ، پاسخ ها در طی یک روز کاری دریافت می شدند. همچنین ، بر خلاف بسیاری از عملیات پشتیبانی ، پاسخ ها فقط کپی و چسبیده نبودند. نمایندگان پشتیبانی Prosoft Engineering وقت لازم را برای خواندن سوالات ما و پاسخگویی شخصاً به ما دادند.

نکته منفی برای پشتیبانی سایت Prosoft Engineering این است که هیچ گزینه جستجو برای پیمایش پورتال وجود ندارد و این امر یافتن اطلاعات را تا حدودی دشوار می کند. ما همچنین دوست داریم ببینیم مهندسی Prosoft یک فروم کاربر را اضافه می کند ، که اغلب بهترین راه برای پاسخگویی به مشکلات غیر معمول است.

افکار نهایی

بهترین راه برای محافظت از پرونده های خود در برابر مشکلات هارد دیسک و حذف تصادفی اطمینان از این است که همیشه یک نسخه از آنها را در جای دیگری ذخیره کنید. برای این منظور هیچ راه حل بهتری نسبت به بهترین نرم افزار پشتیبان آنلاین وجود ندارد.

اگر خودتان را در شرایطی پیدا کردید که از آنها نسخه پشتیبان تهیه نکرده اید و پرونده یا یک پارتیشن کامل از دست داده اید ، با این وجود ، داده نجات یک عدم موفقیت خوب برای برگرداندن داده های شما بدون نیاز به پرداخت هزینه خدمات بازیابی گران قیمت فراهم می کند.

در عوض ، اگر شما یک نجات داده حرفه ای IT هستید ، علاوه بر ارزشمندی برای ابزار ابزار شما است. در ارزیابی ما ، Data Rescue PC4 وقتی می آید گزینه های بازیابی اطلاعات را خودتان انجام دهید ، در صدر کلاس قرار دارد..

ممنون از خواندن! آیا خودتان داده Data Rescue را گرفته اید؟ ما همیشه خوشحالیم که نظرات شما را در زیر می شنویم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map