GetData بازیابی فایلهای من نقد و بررسی – به روز شده در سال 2020

GetData بازیابی پرونده های من را بازیابی کنید

یک سرویس بازیابی اطلاعات جامد که کمی سریع ناامید می شود ، GetData Recover My My File تا زمانی که نیازی به بازیابی پارتیشن های حذف شده نداشته باشید عالی است. بررسی کامل GetData ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

این که آیا شما به طور اتفاقی یک پرونده را حذف کرده اید یا موارد بزرگتری مانند یک پارتیشن خراب یا فرمت شده دارید ، ابزار درست بازیابی اطلاعات معمولاً اگر از ایجاد نسخه پشتیبان غافل شوید ، می توانید وثیقه خود را از بین ببرید. اشتباه را انتخاب کنید ، اما احتمالاً به دنبال هزینه تلف شده هستید.

در طول این بررسی ، ما جوانب مثبت و منفی GetData Recover My Files را وزن خواهیم کرد. GetData طیف وسیعی از ابزارهایی را طراحی کرده است که برای کاربران با نیازهای جدی برای بازیابی اطلاعات ، اعم از مشتری ، صاحبان مشاغل یا متخصصان فناوری اطلاعات طراحی شده است. این نرم افزار با برخی از ویژگی های مفید و گزینه های شخصی سازی قوی ایجاد کرده است.

در طول بررسی ما متوجه شدیم که این ابزار به طور کلی کار را به پایان می رساند ، اما در مورد توانایی آن برای بازیابی اطلاعات از پارتیشن های حذف شده نگرانی هایی داریم. علاوه بر این ، بازیابی My Files بسیار کندتر از سایر موارد دلخواه حرفه ای عمل می کند و قادر به تشخیص پارتیشن های گمشده نیست ، بلکه دیسک های راه اندازی سیستم را برای دستگاه های غیر بوت ارائه نمی دهد.

برای دیدن تصویر بزرگ نحوه انتخاب گزینه های مختلف بازیابی اطلاعات با یکدیگر ، ادامه مطلب را بخوانید تا دقیقاً آنچه را که GetData می تواند انجام دهد انجام دهید تا دریابید که این بهترین ابزار بازیابی داده برای شماست یا خیر..

قبلی

بعد

گزینه های دیگری برای GetData بازیابی پرونده های من

قیمت گذاری و مجوز

بازیابی فایلهای من فقط در رایحه رایانه شخصی ارائه می شود. کاربران Mac باید در جای دیگری جستجو کنند. در حالی که می توانید اسکن اسکن را با استفاده از Recover My Files به صورت رایگان بارگیری و اجرا کنید ، برای بازیابی فایل ها در واقع مجوز خرید مجوز را دارید. قیمت گذاری مطابق با ابزارهای مشابه است و دارای سه گزینه مجوز مختلف است.

امکانات

جدول زیر یک مرور کلی درباره آنچه با مجوز GetData دریافت می کنید به شما می دهد.

GetData بازیابی نماد پرونده های منwww.recovermyfiles.com

از همه برنامه های ماهانه 194 $ شروع می شود

نسخه

نسخه
پنجره ها

گزینه های اسکن

اسکن سریع

بررسی عمیق

مرتب سازی بر اساس نوع پرونده

با نوع پرونده اسکن کنید

قابلیت های اسکن

اسکن کامل هارد دیسک

بازیابی حذف شده / از دست رفته است

بازیابی پارتیشن فاسد شده

بازیابی پارتیشن حذف شد

دستگاه USB بوت

بازیابی سی دی

کلونینگ

ترمیم خارجی

بازیابی درایو خارجی

بازیابی رسانه قابل جابجایی

بازیابی کارت SD

بازیابی ذخیره سازی نوری

پشتیبانی

لیست ویژگی ها با سایر گزینه های بازیابی اطلاعات به خوبی مقایسه می کند. ما به خصوص دوست داریم که نسخه مجوز حرفه ای آن از بازیابی ذخیره سازی RAID پشتیبانی کند ، خدمات مطابق با برنامه هایی مانند Prosoft Engineering Rescue Data و EaseUS Recovery Wizard (خواندن اطلاعات جادوگر بازیابی اطلاعات EaseUS ما را بخوانید).

با این وجود ، مواردی وجود دارد که می خواهیم آنها را اضافه کنیم. این موارد شامل بازیابی دیسک راه اندازی سیستم برای دستگاه هایی با پارتیشن های بوت آسیب دیده و بازیابی رسانه نوری است.

اگر به دنبال این ویژگی ها هستید ، به جای آن ، به بررسی ما در زمینه بازیابی اطلاعات ستاره ای بپردازید. بازیابی فایلهای من از همه سیستمهای پرونده ای که می خواهیم ببینیم پشتیبانی می کند.

این شامل انواع فایل های Mac ، با وجود نداشتن مشتری Mac:

  • FAT 1، FAT 16، FAT 32 (ویندوز)
  • exFAT (ویندوز)
  • NTFS ، NTFS5 (ویندوز)
  • HFS ، HFS + (مک)

این ابزار همچنین از بازیابی بیش از 200 نوع فایل مختلف پشتیبانی می کند ، که مطابق با سایر ابزارها است. این امر می تواند خوب باشد اگر می توانید انواع پرونده جدید را برای اسکن تعریف کنید. با این حال ، تنها ابزارهای “برتر” که قابلیت ارائه آن را دارند Stellar (نسخه های PC و Mac) و Data Rescue (فقط نسخه Mac) هستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ابزار عالی ، بررسی Rescue مهندسی Prosoft را مطالعه کنید.

فرآیند بازیابی

راه اندازی مجدد فایلهای من و جادوگر آن مرحله به مرحله شما را با روند بهبودی طی می کند. این مطابق با رقابت آن است ، با این حال Recover My Files هنگام تنظیم اسکن چند سرویس دیگر این گزینه را انتخاب می کند.

اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب نوع ریکاوری است.

می توانید “بازیابی فایلها” یا “بازیابی یک درایو” را انتخاب کنید. گزینه بازیابی فایل ها فایلهایی را که توسط شما حذف شده اند ، یک برنامه یا حتی ویروس پیدا خواهید کرد. بازیابی یک درایو ، و بازیابی فایلهای من حجم داده های از دست رفته به دلیل قالب بندی ، فساد یا بازسازی سیستم را بازسازی می کند.

بیایید ابتدا به “بازیابی پرونده ها” بپردازیم. “بعدی” را بزنید و از شما خواسته می شود که یک بخش پرونده را انتخاب کنید. ما درایو داده خود را انتخاب کردیم ، “D.”

همچنین دکمه هایی برای “اضافه کردن تصویر” و “افزودن حمله” وجود دارد. اضافه کردن تصویر به شما امکان می دهد تا از یک نسخه کلون شده از پارتیشن خود اسکن کنید. RAID به شما امکان می دهد تا از ذخیره RAID بازیابی کنید ، اگرچه برای استفاده از این ویژگی به مجوز حرفه ای یا تکنسینی احتیاج دارید.

مرحله بعد می پرسد که آیا می خواهید فقط به دنبال فایل های حذف شده (پرونده هایی که از سطل بازیافت خود خالی کرده اید) یا پرونده های حذف یا گمشده است ، که شامل پرونده های حذف شده توسط برنامه ها است و در هنگام خاموش کردن گم شده اند.

گزینه اول آینه “اسکن سریع” را دارد که اصطلاحاتی است که توسط سایر برنامه های بازیابی اطلاعات استفاده می شود. گزینه دوم شبیه به “اسکن عمیق” است زیرا فضای مجانی را در حجم اسکن می کند تا پرونده ها را براساس الگوهای نوع فایل بازسازی کند..

اگر تصمیم دارید که با استفاده از گزینه دوم اسکن کنید ، جادوگر قبل از شروع اسکن یک قدم دیگر را اضافه می کند: این سؤال را از شما می پرسد که انواع فایلهایی را که می خواهید اسکن کنید.

می توانید دسته بندی پرونده ها را چک کنید یا یک برنامه افزودنی پرونده خاص بازیابی فایلهای من را فید کنید. ما عاشق اضافه کردن این مرحله هستیم ، زیرا بسیاری از ابزارهای بازیابی اطلاعات به شما امکان نمی دهند انواع فایلهایی را که اسکن بازسازی می کند انتخاب کنید.

اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، محدود کردن جستجو باعث می شود اسکن سریع شود. این کمک می کند ، زیرا همانطور که در بخش “تست” خود مشاهده خواهیم کرد ، بازیابی My Files بسیار طولانی تر از ابزارهای رقیب مانند Stellar و EaseUS است.

صرف نظر از این که با یک اسکن سریع یا عمیق بروید ، روند بعد از این مرحله به طور مشابه رفتار می کند: اسکن آغاز می شود و انتظار شروع می شود. نوار پیشرفت در بالای رابط به شما ایده می دهد که در طول اسکن تا چه اندازه است اما این همه چیز است. پیشخوان “زمان باقی مانده” مانند سایر ابزارهای دیگر وجود نخواهد داشت.

پس از اتمام اسکن ، می توانید با استفاده از پانل ناوبری در سمت چپ ابزار ، فایلهای بازیابی شده را مرور کنید. بازیابی My Files یک کار خوب را به شما امکان می دهد تا مرور فایل ها را بر اساس درخت پرونده قسمت یا مرتب سازی محتوا بر اساس نوع پرونده یا وضعیت حذف شده انجام دهید. بسیاری از ابزارهای دیگر این کار را برای طبقه بندی داده ها آسان نمی کند.

در صورت مرتب سازی داده ها توسط درخت پرونده ، مواردی که حذف کرده اید در پوشه “سطل آشغال” قرار خواهند گرفت. همانطور که بر روی هر پوشه داده شده در قسمت پیمایش کلیک می کنید ، محتوای آن پوشه در قسمت بزرگ “فهرست پرونده” در سمت راست نمایش داده می شود. روی هر پرونده در این پنجره کلیک کنید ، و ممکن است بتوانید مطالب آن را در صفحه کوچکتر در زیر مشاهده کنید.

بر روی دکمه رادیویی در کنار هر پوشه یا پرونده کلیک کنید تا آن را برای بازیابی برچسب گذاری کنید. اگر آماده بازیابی اطلاعات نیستید ، می توانید اسکن خود را بارگیری کنید و بار دیگر با کلیک روی “ذخیره” بارگیری مجدد شود. به این ترتیب مجبور نیستید دوباره آن را اجرا کنید.

قبل از اینکه نتایج آزمایش خود را فاش کنیم ، بیایید به مرحله اول در روند بازیابی برگردیم و گزینه دوم ، “بازیابی یک درایو” را بررسی کنید. با انتخاب این گزینه و ضربه زدن بعدی می توانید هارد دیسک کامل خود یا یک پارتیشن را اسکن کنید.

پارتیشن های از دست رفته یا حذف شده لزوماً در این مرحله نمایش داده نمی شوند (ما این کار را نمی کنیم) ، بنابراین به دیسک سخت کامل نیاز دارید تا ببینید که آیا می توان آن را بازیابی کرد. ما تحت تأثیر این محدودیت قرار نگرفتیم زیرا سایر ابزارهای بازیابی اطلاعات توانستند اطلاعات درایو حذف شده ما را برای اسکن از جدول پارتیشن بکشند ، نه این که ما را از طریق اسکن کامل طی کنند.

در مرحله بعد از شما سؤال می شود که آیا می خواهید تمام پرونده ها را بازیابی کنید یا پرونده ها را انتخاب کنید ، که باعث می شود اسکن شما در برخی موارد سرعت بگیرد.

“بعدی” را بزنید و اسکن شروع می شود. پس از اتمام ، در تئوری باید بتوانید درایو پارتیشن گمشده خود را در قسمت ناوبری انتخاب کنید. همانطور که در مورد بعدی بحث خواهیم کرد ، بازیابی فایلهای من یکی از معدود ابزارهایی بود که ما آزمایش کردیم که نتوانست این کار را انجام دهد.

کارایی

ما بازیابی فایلهای من را با سرعت کامل طی کردیم تا ببینیم که چگونه در فضای بازیابی اطلاعات با سایر راه حلها مقایسه شده است. آزمایشات ما شامل اسکن سریع و عمیق از پارتیشن داده 518 گیگابایتی ما و اسکن کامل دیسک سخت است.

ما یک پارتیشن تست 10 گیگابایتی ایجاد کردیم ، آن را با داده بارگذاری کردیم و حذف کردیم تا ببینیم آیا می توانیم محتوای آن را بازیابی کنیم. در پارتیشن داده خود ، ما همچنین سه فایل آزمایشی ایجاد کردیم و حذف کردیم: یک تصویر .jpg ، یک فیلم .mp4 و یک سند Word.

امکاناتنتیجه
زمان اسکن سریع10 ثانیه
زمان اسکن عمیق11 ساعت ، 30 دقیقه
Word Word بازیابی شد
پرونده ویدیویی بازیابی شد
پرونده تصویر بازیابی شد
اسکن کامل هارد دیسک17 ساعت
پارتیشن حذف شده را بازیابی کرد

اسکن عمیق با بازیابی فایلهای من با بیشتر ابزارهای دیگری که آزمایش کردیم بسیار طولانی تر از اسکن است. لازم به ذکر است که اسکنهای دیگر به معنای اسکن دقیق تر در ارزیابی ما نیست.

به این ترتیب ، ما دوست داشتیم كه بازیابی My Files در بعضی از موارد ، مانند بازیابی اطلاعات از پارتیشنهای دست نخورده ، چه کاری را انجام داده است. این بدان معناست که ابزار برای برگرداندن اطلاعات از پارتیشنهای غیرقابل دسترسی باید خوب کار کند.

با این حال ، این ابزار پس از بازیابی پارتیشن گمشده ما ، چنان کار نکرد. اسکن کامل هارد دیسک مورد نیاز برای انجام این عمل خیلی طولانی طول می کشد ، در واقع در این کار موفق نشدید.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی از بازیابی فایلهای من شامل منابع دانش خوب و سه روش مختلف ارتباط مستقیم است.

سایت پشتیبانی شامل یک راهنمای شروع سریع ، راهنمای PDF و راهنمای ویدیو است. “فصل” پشتیبانی چندگانه ، راهنمای راهنمایی ، مراحل عیب یابی و سؤالات متداول را نیز ارائه می دهد. ما نه تنها وسعت منابع GetData را تحسین می کنیم ، بلکه مطالب آنها نیز چقدر دقیق است.

اگر ترجیح می دهید مستقیماً با GetData در مورد سؤالات یا مسائل فنی خود صحبت کنید ، می توانید از طریق ایمیل ، تلفنی یا گفتگوی زنده با ما تماس بگیرید. هر دو پشتیبانی تلفنی و زنده فقط در ساعات کاری موجود است. همچنین در چندین نوبت ما حتی در وسط روزهای هفته چت زنده آنها را به صورت آفلاین پیدا کردیم.

زمان نوبت دهی پشتیبانی ایمیل آنها بسیار مناسب است. ما در مورد سؤالات کلی که داشتیم چندین ایمیل برای آنها ارسال کردیم و هر بار در 24 ساعت پاسخی دریافت کردیم.

افکار نهایی

GetData Recover My Files ویژگیهای بسیاری از خدمات بازیابی اطلاعات برتر را دارد. جادوگر ساده است و گزینه های اسکن و مرتب سازی بسیاری را ارائه می دهد. شبکه پشتیبانی GetData نیز قوی است.

متأسفانه ، این سرویس در آزمایش ما روی دو حساب بسیار بزرگ قرار گرفته است: الگوریتمهای اسکن عمیق آن بسیار کند هستند و نمی توانند پارتیشن تست حذف شده ما را بازیابی کنند. با توجه به اینکه بازیابی پرونده های من به دلیل عدم بازیابی دیسک راه اندازی نمی تواند برای بازیابی اطلاعات از دستگاه های غیر بوت استفاده شود ، توصیه می کنیم سایر بررسی های نرم افزار بازیابی داده های ما را بررسی کنید.

آیا از Recover My Files استفاده کرده اید؟ تجربه ما چه بود؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و از خواندن شما سپاسگزاریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me