بررسی بازیابی اطلاعات ستارگان – بروزرسانی شده در سال 2020

بررسی بازیابی داده های ستاره ای

انتخاب برتر ما برای بازیابی اطلاعات ، Stellar رابط کاربر پسند ، اسکن سریع و کامل و طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه می دهد. شما نمی توانید در انتخاب این راه حل اشتباه کنید ، گرچه مسافت پیموده شده ممکن است به نتایج آن متفاوت باشد.

بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

برند Stellar امروزه به لطف طیف گسترده ای از ابزارهای اطلاعاتی که به منظور وثیقه کاربران در موقعیت های دشوار طراحی شده اند ، به عنوان یکی از معتبرترین مارک های نرم افزار IT شناخته می شود. در طی این بررسی ، ما به راه حل بازیابی اطلاعات شرکت با نام Data Recovery Professional خواهیم پرداخت ، که برای سیستم عامل های Mac و Windows کار می کند.

بازیابی داده های ستاره ای می تواند برای احیای پرونده هایی که شما ، یک برنامه ، سیستم عامل یا ویروس خود حذف کرده اید ، استفاده شود. همچنین می تواند برای بازیابی اطلاعات از هارد های خراب یا خراب یا حذف شده ، RAW یا پارتیشن های غیر نصب استفاده شود.

پردازشگرهای مورد علاقه ما عبارتند از: توانایی بازیابی اطلاعات از درایوهای خارجی ، فلش های USB و CD یا DVD های آسیب دیده. این ابزار همچنین از کلونینگ پشتیبانی می کند ، که در صورت عدم موفقیت شما می تواند برای کپی کردن کل سیستم پرونده یا حجم آن بر روی یک هارد دیسک جدید استفاده شود..

برای بهتر کردن آن ، Stellar کارآمد است و یکی از جادوگران غنی از هر ابزار بازیابی اطلاعاتی را که ما آزمایش کردیم ، دارد و گزینه هایی برای اسکن براساس نوع پرونده ، اسکن پوشه های خاص و پرونده های پیش نمایش در حالی که هنوز اسکن شما در حال انجام است.

ما پس از قرار دادن آن در رژیم آزمایشی ما از Stellar بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم که ما آن را به عنوان بهترین ابزار بازیابی اطلاعات برای کامپیوتر در بهترین گردآوری نرم افزار بازیابی اطلاعات نامگذاری کردیم. در ادامه بخوانید تا دامنه کامل قابلیتهای آن را بدانید ، بعلاوه جایی که کمی کوتاه می شود.

قبلی

بعد

گزینه های دیگر برای بازیابی داده های ستاره ای

قیمت گذاری & مجوز

مجوز معمولی Stellar برای یک دستگاه واحد اعمال می شود و برای زندگی مفید است. برای متخصصان فناوری اطلاعات ، مجوزهای ابزار ابزار موجود است که به شما امکان می دهد از نرم افزارهای مربوط به هر رایانه و هر سیستم عامل دیگری استفاده کنید ، خواه Windows ، Mac یا Linux..

هزینه بازیابی اطلاعات ارزان نیست اما مطابق با راه حل های برتر دیگر مانند EaseUS (بررسی راهنمای جادوگر بازیابی تاریخ EaseUS تاریخ ما) و Prosoft (بررسی نجات داده مهندسی Prosoft) را بخوانید. ما دوست داریم نسخه “خانگی” ارزانتری وجود داشته باشد ، اما عدم توانایی آن برای بازیابی پرونده ها از حافظه RAW بدین معنی است که شما را با یکی از رایج ترین سناریوهای از بین رفتن داده ها یاری نمی کند..

برای یک جایگزین ارزان تر ، بررسی دریل دیسک CleverFiles ما را بررسی کنید.

امکانات

در اینجا مختصراً از ویژگیهای اصلی نرم افزار بازیابی داده ستارگان آورده شده است. ما این بسته نرم افزاری را برجسته کردیم زیرا بازیابی پارتیشن RAW ، ویژگی مهمی برای هر نرم افزار بازیابی اطلاعات است.

لوگوی بازیابی داده های ستاره ایwww.stellardatarecovery.com

از همه برنامه ها در ماه 417 دلار شروع می شود

نسخه

نسخه
ویندوز ، مک ، لینوکس

گزینه های اسکن

اسکن سریع

بررسی عمیق

مرتب سازی بر اساس نوع پرونده

با نوع پرونده اسکن کنید

قابلیت های اسکن

اسکن کامل هارد دیسک

بازیابی حذف شده / از دست رفته است

بازیابی پارتیشن فاسد شده

بازیابی پارتیشن حذف شد

دستگاه USB بوت
فقط مک

بازیابی سی دی
فروش جداگانه

کلونینگ

ترمیم خارجی

بازیابی درایو خارجی

بازیابی رسانه قابل جابجایی

بازیابی کارت SD

بازیابی ذخیره سازی نوری

پشتیبانی

امکاناتی که ارائه نمی شود شامل هر دو سرور و بازیابی ذخیره سازی RAID است ، با این حال ، Piriform اگر این برای شما مهم باشد ، این موارد را ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد ، بررسی Piriform Recuva Pro را بخوانید.

هر دوی اینها در نسخه “گران قیمت” تکنسین بازیابی داده های ستاره ای گنجانده شده اند. همچنین ، بر خلاف برخی ابزارهای دیگر (مانند Data Rescue PC4) ، اگر می خواهید استارت دیسک راه‌اندازی کنید ، باید 20 دلار اضافی پرداخت کنید. یک دیسک راه اندازی به شما امکان می دهد داده ها را از رایانه ای که به دلیل وجود پارتیشن خراب خراب نمی شود ، بازیابی کنید.

ستارگان از بازیابی بیشتر انواع فایل پشتیبانی می کند. این لیست شامل موارد زیر است:

 • اسناد: Word ، Excel ، Powerpoint ، PDF
 • تصاویر: JPEG ، PNG ، RAW ، Photoshop ، Illustrator
 • صوتی: MP3 ، WAV ، AIFF ، AAC ، Ogg
 • فیلم ها: MPEG-4 ، QuickTime ، AVI ، WMV
 • بایگانی: زیپ ، گزیپ ، RAR ، چاشنی

در موارد نادری که یک نوع فایل پشتیبانی نمی شود ، این نرم افزار به شما امکان می دهد اگر پنج نمونه از آن را داشته باشید که می توانید انواع فایلهای جدید را تعریف کنید.

Stellar همچنین از سیستم های پرونده رایج استفاده شده توسط ویندوز و مک پشتیبانی می کند:

 1. ویندوز: FAT ، NTFS
 2. مک: HFS ، HFS+
 3. ذخیره سازی قابل جابجایی: ExFat

فرآیند بازیابی

در طول این بخش ، ما به فرایند بازیابی اساسی برای بازیابی اطلاعات ستارگان می پردازیم. مراحلی که ما پوشش می دهیم نمایانگر دو روش معمول کاربری است که کاربران با Stellar اجرا می کنند. ما برخی از مراحل اضافی مانند نحوه افزودن انواع پرونده های جدید یا نحوه کلون کردن یک پارتیشن در این فضا را بررسی نمی کنیم.

پس از نصب و راه اندازی حرفه ای بازیابی اطلاعات ، جادوگر ابتدا از شما می خواهد نوع پرونده مورد نظر برای اسکن را انتخاب کنید. توانایی انتخاب نوع پرونده خاص از جمله مواردی است که باعث کاهش زمان اسکن می شود.

در مرحله بعد ، باید مکانی را انتخاب کنید.

می توانید یک پارتیشن خاص را برای اسکن ، یا حتی یک پوشه ، یک وقت پس انداز خوب دیگر انتخاب کنید. همچنین گزینه ای در “سایر مکان ها” وجود دارد که تحت عنوان “نمی توان رانندگی پیدا کرد” با استفاده از این ، شما می توانید داده ها را از پارتیشن های RAW با سهولت نسبی بازیابی کنید.

اگر این گزینه را انتخاب کنید ، در صفحه بعدی می توانید اسکن سریع را اجرا کنید که اطلاعات پارتیشن را از رایانه شما بیرون می کشد و آنچه را پیدا می کند نمایش می دهد. با انجام این کار نامه های درایو بر نمی گردد بلکه اطلاعات مربوط به اندازه درایو را نشان می دهد. این به شما امکان می دهد تا زمانی که با داده های جدید رونویسی نشده باشد ، پارتیشن های حذف شده یا در غیر این صورت گمشده را انتخاب و اسکن کنید..

این که آیا شما یک درایو Lettered ، پوشه خاص یا یک پارتیشن از دست رفته را انتخاب می کنید ، پس از ضربه زدن به “اسکن” ، “Data Recovery Professional” به طور خودکار اسکن سریع را آغاز می کند ، ابتدا.

این فاصله ای از عملکرد برنامه های دیگر بازیابی اطلاعات است که به شما امکان اسکن سریع یا عمیق را می دهد. با این حال ، از آنجا که یک اسکن سریع باید اولین تلاش شما برای بازیابی اطلاعات باشد و فقط چند دقیقه با Stellar طول بکشد ، تفاوت رویکرد نباید جای نگرانی باشد.

این که آیا شما اسکن سریع اولیه را اجرا می کنید یا به یک اسکن عمیق منتقل شده اید ، Data Recovery Pro داده های روی صفحه را ارائه می دهد تا به شما اطلاع دهد که چقدر اسکن کامل شده است ، چه مدت زمان سپری شده و مدت زمان بیشتر اسکن باید انجام شود.

پس از اتمام اسکن ، می توانید داده های بازیابی شده را توسط:

 • نوع پرونده: مرتب سازی مطالب در دسته پرونده ها
 • نمای درخت: محتوا را بر اساس ساختار فهرست راهنما نمایش می دهد
 • لیست حذف شده: فقط پرونده های حذف شده و گمشده را نشان می دهد

ما از داشتن هر سه گزینه قدردانی کردیم ، که شما را با بیشتر نرم افزارهای دیگر به دست نمی آورید. یک گزینه جستجو نیز وجود دارد.

مشاهده توسط لیست گزینه حذف شده ، بخش ها را در یک پوشه “سطل آشغال” و یک پوشه “داده خام” مشاهده می کند. پوشه سطل زباله شامل داده هایی است که شما شخصاً از درایو خود حذف کرده اید ، در حالی که پوشه داده خام حاوی محتوای گمشده در غیر این صورت است.

اگر روی پرونده کلیک کنید ، در صورت امکان ، Data Recovery Professional پیش نمایش مطالب آن را به شما نشان می دهد. این به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا پرونده مشخص قبل از بازیابی آن به دنبال چه چیزی است. از آنجا که نام پرونده های محتوای حذف شده قابل بازیابی نیست ، قابلیت پیش نمایش ضروری است. این یک محدودیت در تمام نرم افزارهای بازیابی است.

به طور کلی ، جستجوی فایلها با گزینه های بیشتر نسبت به سایر ابزارهای بازیابی که مورد آزمایش قرار گرفتیم بسیار ساده است. تنها انتقاد واقعی ما این است که هیچ پیش نمایش تصویر بند انگشتی مانند EaseUS وجود ندارد.

با چک کردن کادر کنار نام آن ، هر پوشه یا پرونده را برای بازیابی علامت بزنید. پس از آماده شدن ، روی دکمه “بازیابی” کلیک کنید. از شما خواسته می شود یک مقصد بازیابی را انتخاب کنید ، که باید متفاوت از پارتیشن شما در حال بازیابی باشد.

اگر آماده بازیابی نیستید ، می توانید نتایج اسکن خود را بعداً ذخیره کنید.

کارایی

در طی آزمایش ، ما قابلیت اسکن سریع و عمیق هر دو ستاره را برای مقایسه در برابر محصولات مشابه اندازه گیری کردیم.

کامپیوتر تست ما یک هارد تک ترابایت داشت. ما قابلیت اسکن عمیق و سریع را در برابر پارتیشن 518 GB با 379 گیگابایت فضای استفاده شده آزمایش کردیم. در طی این آزمایش ، ما به دنبال بازیابی سه پرونده آزمون حذف شده بودیم: یک سند ورد ، یک پرونده .jpg و یک پرونده .mp4.

ما همچنین یک اسکن را در برابر کل هارد دیسک خود اجرا کردیم تا ببینیم آیا می توانیم یک پارتیشن آزمایشی را که ایجاد کردیم ، با محتوا بارگذاری شود ، بازیابی کنیم و سپس حذف کنیم.

در اینجا نتایج آمده است:

ویژگینتیجه
اسکن سریع (پارتیشن 500 گیگابایتی)6 دقیقه
اسکن عمیق (پارتیشن 500 گیگابایتی)2 ساعت ، 20 دقیقه
اسکن کامل HD (1TB)5 ساعت
Word Word بازیابی شد
پرونده ویدیویی بازیابی شد
پرونده تصویر بازیابی شد
پارتیشن حذف شده را بازیابی کرد

بازیابی داده های ستاره ای هر آنچه را که می خواستیم انجام داد ، آن را نه تنها ابزاری بسیار کاربر پسند و دارای ویژگی غنی ، بلکه همان ابزاری فراهم می کند که قابلیت اسکن کارآمد را نیز فراهم می کند..

پشتیبانی مشتری

Stellar از طریق پورتال پشتیبانی پشتیبانی و فروش فنی را ارائه می دهد. شما می توانید یک پایه دانش قابل جستجو و سؤالات متداول پیدا کنید. در کل ، به نظر می رسد که دانش بنیان کمی کم اهمیت است و خود بیشتر به عنوان یک منبع پرسش و پاسخ می خواند. آموزش های دقیق تر ، از جمله فیلم ، خوب خواهد بود.

اگر پورتال پشتیبانی را به همان اندازه که کار می کردید پیدا کنید ، Stellar گزینه های پشتیبانی مستقیم را ارائه می دهد. ما در طول آزمایش چندین ایمیل با Stellar رد و بدل کردیم و هر بار در 24 ساعت پاسخ دریافت کردیم. همچنین می توانید در طول ساعات کاری با یک تکنسین پشتیبانی کبد از طریق تلفن یا گپ صحبت کنید.

ما مدتی را صرف برقراری ارتباط با استلار از طریق گفتگوی زنده کردیم و کمک دوستانه ، دانش و سریع پیدا کردیم.

افکار نهایی

در طی بررسی نزدیک به سی راه حل بازیابی اطلاعات ، هیچ مارکی بیش از بازیابی اطلاعات ستاره ای ما را تحت تأثیر قرار نداد. ابزار بازیابی اطلاعات این مارک با گزینه های مختلف ، بسیار کاربر پسند و دارای اسکن دقیق و راحت انجام می شود. درست است ، مناسب ترین قیمت مناسب نیست ، اما وقتی راه حل های بازیابی اطلاعات را خریداری می کنید ، تمایل به دریافت آنچه می پردازید.

این که آیا شما یک مصرف کننده باشید که خود را با یک وضعیت فاجعه آمیز بودن داده ها مواجه کرده اید یا یک متخصص IT در جستجوی اسلحه خود با ابزارهای برتر هستید ، بازیابی اطلاعات حرفه ای بهترین انتخابی است که می توانید انجام دهید.

البته ، مثل همیشه ، پیشگیری بهترین اقدامات برای اطمینان از دست ندادن پرونده های خود است ، بنابراین اگر در حال حاضر نیستید ، از دیسک سخت خود اطمینان حاصل کنید و از نسخه پشتیبان تهیه کنید. از خواندن شما سپاسگزاریم و لطفا درمورد نظرات ذیل در مورد ستاره به ما اطلاع دهید!

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me