ایمیل خود را با خدمات پشتیبان گیری از ایمیل محافظت کنید

ایمیل زنده و لگد زدن است و پرکاربردترین کانال ارتباطی برای بسیاری از افراد و مشاغل است. اما اگر دسترسی به ایمیل را از دست دهید چه اتفاقی می افتد؟ قطع شدن ایمیل به طور مرتب اتفاق می افتد (حتی با Gmail) و همچنین مواقعی وجود دارد که انتقال به سیستم رایانه ای جدید – یا تغییر موقعیت فیزیکی – می تواند منجر به از دست رفتن داده ها شود.

در حالی که برای کاربران خانگی ، از دست دادن دسترسی به برخی از جدیدترین شوخی ها و تصاویر خنده دار می تواند آزار دهنده باشد ، اگر تمام ایمیل های مربوط به برنامه ریزی عروسی خانوادگی را از دست دهید ، مشکل بیشتر است. و برای مشاغل دارای اطلاعات تماس با مشتری و جزئیات قرارداد در ایمیل ، این یک فاجعه بیشتر است.

مهم است بدانید که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد همیشه به آن دسترسی خواهید داشت. خوشبختانه ، چندین سرویس وب و ابری وجود دارند که شامل پشتیبان گیری از ایمیل هستند.

DropMyEmail

DropMyEmail یک سرویس پشتیبان گیری از ایمیل است که بطور خودکار کار می کند. برای شروع با فیس بوک ، توییتر یا حساب Google خود وارد شوید و می توانید طی چند ثانیه از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید. با چندین حساب ایمیل کار می کند و پس از اولین نسخه پشتیبان تهیه ، نسخه پشتیبان تهیه ایمیل شما همچنان در همگام سازی قرار می گیرد. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که شناسه ایمیل و رمزعبور یا نام و پروتکل سرور پست الکترونیکی خود را وارد کنید تا بتواند به هر یک از ده ها ارائه دهنده ایمیل وارد شوید. حتی از فایلهای پیوست شده ایمیل نیز نسخه پشتیبان تهیه می کند و به شما امکان می دهد برای جستجو و اشتراک گذاری آسان ، آنها را براساس نوع پرونده فیلتر کنید.

در صورتی که می خواهید ایمیل ما را به یک حساب جدید منتقل کنید یا آن را به یک قدیمی برگردانید ، این سرویس از مهاجرت ایمیل پشتیبانی می کند.

با هزینه 9.99 دلار در سال برای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی در یک حساب اصلی ، گران نیست ، به خصوص که این امکان را به شما می دهد تا نسخه پشتیبان تهیه کنید و رمزگذاری مطمئن داشته باشید و همچنین می توانید ایمیل های خود را بصورت آنلاین از طریق سرویس مشاهده کنید. برای کاربران مشاغل ، نگهبانان بسته در برابر حذف تصادفی ، هک کردن و عملکردهای گزارش دهی و مدیریت ایمیل در سطح شرکت به همراه ذخیره سازی نامحدود.

صندوق پستی

Mailkeepr سرویس جدیدی است که به شما در سازماندهی ایمیل کمک می کند. این ویژگی رمزگذاری SSL امن برای رمزگذاری ایمیل قبل از ذخیره شدن دارد. سرویس پشتیبان گیری از ایمیل شما در چندین سرور می بیند که هرگز خطری برای از دست دادن دسترسی به آن نخواهید داشت.

.


 

و می توانید با ارسال آنها از طریق حساب ایمیل خود ، از پیوستهای خود (اسناد و عکسها) بطور پشتیبان تهیه کنید. سرویس رایگان فعلی محدود به پشتیبان گیری از حدود 700 ایمیل است اما برنامه هایی برای گسترش این برنامه وجود دارد. مطمئناً باید یک بار آن را تماشا کنید

پشتیبان گیری

نسخه پشتیبان تهیه نمی کند برای محافظت از ایمیل. همچنین از داده های موجود در کل حساب Google Apps شما محافظت می کند. آن را از طریق بازار Google Apps اضافه کنید و برنامه جدیدترین داده را بررسی کرده و آن را در ابر کپی می کند. این فرآیند داده ها را تکرار می کند و در صورت لزوم می توانید تاریخ خود را با یک کلیک بازگردانی کنید.

این سرویس شامل ابزارهای مدیریت و جستجو برای داده های شما است. علاوه بر کار با Google Apps ، Backupify با Salesforce ادغام می شود و یک راه حل شخصی برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های حساب Google ، Facebook و Twitter دارد.

CloudAlly

CloudAlly یک سرویس پشتیبان تهیه می کند که حساب Google شما ، نامه یاهو ، Office 365 ، Google Apps ، Salesforce و AWS را در بر می گیرد. داده ها می توانند به صورت محلی صادر و ذخیره شوند یا به حساب Google شما برگردانند بدون اینکه آنچه را در حال حاضر وجود دارد بازنویسی کنید.

و انتقال داده ها بین حساب های Gmail نیز پشتیبانی می شود. اطلاعات روزانه پشتیبان تهیه می شوند و رمزگذاری می شوند. این سرویس یک سرویس “تنظیم آن و فراموش کردن آن” با ذخیره و نگهداری نامحدود است تا زمانی که حساب را نگه دارید. قیمت گذاری بین 1.99 دلار و 2.99 دلار برای هر حساب پشتیبان تهیه شده است.

خدمات پشتیبان گیری MX

اگر ارائه دهنده اصلی ایمیل شما نتواند ، ممکن است به یک راه حل متفاوت مانند ارائه دهنده MX ثانویه نیاز داشته باشید. این نوع خدمات به شما امکان دسترسی می دهد و تمام نامه های خود را برای چند روز ایمن نگه می دارد در حالی که سرویس اصلی شما دوباره به سیستم خود باز می گردد. دو سرویس ارائه شده که شامل Cudamail و DNS Made Easy است.

دومی ادعا می کند که قوی ترین شبکه DNS در جهان است و سهمیه پشتیبان گیری از ایمیل 100000 پیام یا 1 گیگابایت ذخیره نامه ایمیل ، به علاوه 10 گیگابایت انتقال ایمیل ماهانه برای حساب اصلی را ارائه می دهد.

GmVault

همه گزینه های فوق بصورت آنلاین عمل می کنند اما اگر چیزی کمی متفاوت می خواهید ، می توانید با Gmvault از Gmail – و تنها Gmail – نسخه پشتیبان تهیه کنید. این برای ویندوز ، مک ، لینوکس و از طریق منبع پایتون در دسترس است.

از کل حساب Gmail شما نسخه پشتیبان تهیه کرده و با IMAP کپی می کند. می توانید رمزگذاری کنید و ایمیل را به هر حساب Gmail بازیابی کنید. این یک راه حل منبع باز است.

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید ، نسخه پشتیبان تهیه ایمیل هنوز در حال تحول است و بسیاری از راه حلها در درجه اول برای کاربران سازمانی ارائه شده است.

با این حال کاربران خانگی می توانند از راه حلی مانند Gmvault استفاده کرده و سپس از طریق راه حل منظم پشتیبان گیری از ابر خود این نسخه پشتیبان تهیه کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها هرگز دسترسی به داده ها را از دست نمی دهند.. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me