Carbonite vs Backblaze vs IDrive: یافتن بهترین سرویس پشتیبان

با CrashPlan که اکنون از بازیهای بک آپ آنلاین مصرف کننده خارج نشده است ، تصمیم گرفته است تا روی مشتریان تجاری و جیب های عمیق خود تمرکز کند ، ناگهان بازار حاکم بر یک باند سه نفری یعنی Carbonite ، Backblaze و IDrive است. هر یک از این سه سرویس به دلایل خوبی در بررسی های پشتیبان آنلاین آنلاین در Cloudward.net به خوبی دست یافته اند. با این حال ، همه دلایل خوب برابر نیستند.


قبل از عضویت با هر یک از آنها ، نه تنها پرداخت می کند که می دانید چه چیزی را دریافت می کنید ، بلکه می دانید که چه چیزی را با آنچه می توانید بدست آورید مقایسه نمی کند. آن را دریافت کنید?

از آنجا که ما در مورد انتخاب های هوشمند (در ساعات کاری) همه تصمیم داریم ، تصمیم گرفتیم که تنها یک راه برای حل این سوال وجود داشته باشد که کدام یک از این سه راه حل پشتیبان آنلاین شایسته قویترین توصیه Cloudward.net است.  

در واقع ، ما می خواهیم به آنها اجازه دهیم که این کار را بیرون کنند.

بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین 2020

The Battle: Carbonite vs Backblaze vs IDrive

اینجا Cloudward.net زمان جنگ است. ما می خواهیم هر یک از سه سرویس برجسته خود را یکی از دیگر موارد آزمایش قرار دهیم ، و به دنبال پنج دسته اصلی برای هر سرویس پشتیبان خوب خواهیم بود: ارزش ، ویژگی های پشتیبان ، ویژگی های بازیابی ، امنیت و پشتیبانی. بعد از هر دور ، ما یافته های خود را خلاصه می کنیم و یک برنده دور را اعلام می کنیم. سپس ، پس از اتمام هر دور ، آن را جمع خواهیم کرد و بر اساس شواهد ارائه شده ، انتخاب برتر ما را اعلام می کنیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به آنچه در جستجوی یک ابزار پشتیبان خوب آنلاین است بدانید ، بهترین راهنمای تهیه نسخه پشتیبان آنلاین ما ، به همراه توصیه ها ، همه چیز را برای شما خراب می کند. در آنجا ، Carbonite ، Backblaze و IDrive را به شدت برجسته خواهید یافت. اگر دوست دارید نگاهی عمیق تر به نظر برسد ، ما درباره هر یک از این سه سرویس ویژه نقد کرده ایم:

 • بررسی کربنیت
 • بررسی backblaze
 • بررسی IDrive

این مقدمه کافی است. بیایید به قسمت های کثیف برسیم.

دور یک: قیمت

ما کارهایی را با آسان انجام می دهیم: خط پایین. ما بررسی خواهیم کرد که این سه سرویس چقدر شارژ می شوند ، چقدر فضای پشتیبان آنلاین دریافت می کنید و چند دستگاه را می توانید با یک اشتراک پشتیبان تهیه کنید.

کربنیت

Carbonite دارای سه سطح مختلف قیمت گذاری مصرف کننده است و هر یک از آنها یک نسخه پشتیبان نامحدود برای یک کامپیوتر (رایانه شخصی یا Mac) به شما می دهد. هر اشتراک باید سالانه خریداری و پرداخت شود. هیچ گزینه ماهانه به ماه وجود ندارد. با اشتراك دو ساله و ده درصدی با سه سال سه درصد می توانید صرفه جویی كنید ، اگرچه این پس انداز برای چنین تعهدی طولانی به نظر می رسد.  

با توجه به اینکه هر نقشه برای تهیه نسخه پشتیبان از هارد دیسک خود فضای نامحدودی را به شما اعطا می کند ، سؤال بارز این است که چرا برای برنامه Plus یا Prime هزینه پرداخت می کنید؟ بعلاوه به شما امکان می دهد از هارد دیسک های خارجی خود نیز نسخه پشتیبان تهیه کنید ، و هر تعداد که می خواهید. همچنین به پشتیبان گیری ویدیوی خودکار اضافه می کند. Prime خدمات بازیابی پیک را اضافه می کند ، اگرچه با هزینه اضافی 100 دلار در سال بیش از Carbonite Basic ، با این وجود که هنوز می توانید از این خدمات با هزینه 99 دلار استفاده کنید ، ارزش این کار را ندارد..

Carbonite همچنین دارای برنامه های موبایل برای اندروید و iOS است که می تواند برای دسترسی به فایل های پشتیبان از ابر استفاده شود. Carbonite Mobile همچنین به شما امکان می دهد عکس هایی را که از تلفن همراه خود تهیه می کنید از نسخه پشتیبان تهیه کنید. دیگر داده های تلفن محافظت نمی شود.

خاموش کردن

مانند Carbonite ، Backblaze به شما امکان می دهد از داده های نامحدود برای یک کامپیوتر نسخه پشتیبان تهیه کنید. با این حال ، این روند خرید را با ارائه تنها یک برنامه قیمت ساده می کند. Backblaze همچنین امکان پرداخت اشتراک خود را ماهانه یا ماهانه به شما می دهد. اشتراک یک ساله شما 10 دلار صرفه جویی می کند ، در حالی که یک اشتراک دو ساله 25 دلار برای شما صرفه جویی می کند.

هر دو نسخه پشتیبان از رایانه های شخصی و رایانه های شخصی در دسترس هستند. در حالی که تهیه نسخه پشتیبان ممکن است به یک کامپیوتر محدود باشد ، می توانید از هارد دیسک های خارجی خود بدون هیچ هزینه اضافی با Backblaze نسخه پشتیبان تهیه کنید. برنامه های iOS و Android در دسترس هستند ، اما فقط برای دسترسی به پرونده ها هستند. آنها نمی توانند برای تهیه نسخه پشتیبان از هر پرونده تلفن همراه ، حتی عکس استفاده شوند.

من رانندگی می کنم

IDrive روش دیگری را برای فریب مشتریان در نظر گرفته است. این شرکت به جای ارائه فضای پشتیبان نامحدود ، از دستگاه های نامحدود پشتیبان تهیه می کند. مشتری برای رایانه های شخصی و Mac در دسترس هستند و اسکریپت هایی برای تهیه نسخه پشتیبان از لینوکس در دسترس هستند. پشتیبان گیری از دیسک سخت خارجی نیز موجود است. همچنین برنامه هایی برای دستگاه های Android و iOS وجود دارد.

تا همین اواخر ، یک برنامه اساسی IDrive به شما 1TB فضای پشتیبان می دهد تا از تمام دستگاه های خود محافظت کنید. اکنون فضای ذخیره پشتیبان 2TB دریافت می کنید. IDrive قیمتهای خود را به همراه سهم ذخیره آن نیز افزایش نداد.

برای اکثر کاربران ، 2TB از نسخه پشتیبان تهیه شده آنلاین باید فضای کافی برای ذخیره سازی داشته باشد. با این حال ، اگر از عکس های با کیفیت بالا عکس می گیرید ، یک مجموعه فیلم گسترده دارید یا فیلم ها را خودتان ایجاد می کنید ، ممکن است متوجه شوید که به چیز بیشتری نیاز دارید. برای همین ، IDrive یک برنامه 5TB نیز دارد که قیمت بسیار مناسبی دارد.

قیمت گذاری ماهانه به ماه ، اما گزینه ای نیست. می توانید یک بار یا دو سال خدمت را بصورت همزمان ثبت نام کنید.  

برای آن سال اول ، شما IDrive را با تخفیف قیمت دریافت می کنید. پس از آن قیمت آن به 69.95 دلار می رسد. مزیت برنامه دو ساله این است که تخفیف را تمدید می کنید.

ما می خواهیم در دور بعد درباره این موضوع بیشتر صحبت کنیم ، اما یک اشتراک IDrive همچنین یک فضای جداگانه اما مساوی از فضای همگام سازی را شامل می شود و آن را به یک معامله حتی بهتر تبدیل می کند. همچنین لازم به ذکر است که چند گیگابایت اول رایگان است ، برای اطلاعات بیشتر در مورد این مقاله ، بهترین مقاله رایگان فضای ذخیره سازی ابری ما را ببینید.  

دور یک افکار

در حال حاضر بین Carbonite ، Backblaze و IDrive ، ما باید بگوییم که Carbonite کمترین مقدار را ارائه می دهد. دلیل آن هزینه بسیار است. هر دو Carbonite Basic و Backblaze به شما اجازه می دهند داده های نامحدود را برای یک کامپیوتر تهیه کنید ، اما Backblaze به شما امکان می دهد تا با 10 دلار کمتر در سال این کار را انجام دهید. همچنین ، Backblaze یک برنامه ماهانه 5 دلار دارد و Carbonite نه. بعلاوه ، Carbonite Basic شامل پشتیبان گیری از درایو خارجی نیست.  

برای ما ، این دور به این نتیجه می رسد که آیا می خواهید فضای نامحدودی برای یک دستگاه با Backblaze یا فضای 2TB برای دستگاه های نامحدود با IDrive داشته باشید. برای اکثر کاربران ، پشتیبانی از یک رایانه باید کافی باشد ، به خصوص با توجه به اینکه Android (Google Drive) و iPhone (iCloud) برخی از محافظت از فایل را به صورت رایگان ارائه می دهند. همچنین ، پس از پایان تخفیف اولیه نسخه پشتیبان شما ، سالی 20 دلار بیشتر برای IDrive پرداخت خواهید کرد تا Backblaze.

دور یک برنده: Backblaze

دور دوم: ویژگی ها

برای این دور ، ما بررسی خواهیم کرد که هر سرویس با چه ویژگی هایی ارائه می شود و این ویژگی ها چقدر خوب اجرا می شوند. قابلیت های پشتیبان گیری رایج آنلاین شامل مواردی مانند برنامه ریزی پشتیبان ، دسترسی از راه دور و نسخه سازی است.   

کربنیت

ما در دور اول ذکر کردیم که Carbonite دارای رایانه های رومیزی برای رایانه های شخصی و Mac است. مشتری دسک تاپ همان چیزی است که شما برای مدیریت برنامه پشتیبان خود استفاده خواهید کرد. از درون آن ، می توانید به Carbonite دستور دهید که از نسخه های پشتیبان مداوم یا برنامه ریزی شده استفاده کند. مزیت تهیه نسخه پشتیبان مداوم این است که پرونده ها هنگام تغییر نسخه پشتیبان تهیه می شوند. این بدان معناست که اگر رایانه شما نیمه شب خراب شود ، کمتر احتمال دارد که پرونده ای را از دست بدهید.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه شده برای جلوگیری از مداخله در کارهای دیگر شما مفید است. مشتری Carbonite به شما امکان می دهد زمانی را برای شروع تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کنید یا ساعاتی را تعیین کنید که نسخه پشتیبان تهیه نشود.

تهیه نسخه پشتیبان از کربنیت به لطف استفاده از انتقال فایل های افزایشی و سطح بلوک ، به راحتی اجرا می شود. این بدان معنی است که فقط از فایلهای جدید یا فایلهای تغییر یافته پشتیبان تهیه می شوند و فقط قسمتهای (بلوک) پرونده های موجود که تغییر یافته اند در واقع منتقل می شوند. این باعث صرفه جویی در وقت و پهنای باند می شود.

کربنیت از نسخه سازی نیز پشتیبانی می کند ، اما فقط برای رایانه های ویندوز. حداقل سه نسخه قبلی هر پرونده داده شده (به شرط وجود تعداد زیادی) به طور نامحدود حفظ شده است. علاوه بر این ، در صورت وجود ، یک نسخه از هر پرونده برای هر یک از هفت روز قبلی نگهداری می شود ، یکی برای هر سه هفته قبل و دیگری برای هر دو ماه قبلی.  

خاموش کردن

مانند Carbonite ، Backblaze همچنین دارای رایانه های رومیزی برای رایانه های شخصی و Mac است که برای فرایند اصلی تهیه پشتیبان ضروری است. بصورت پیش فرض ، نسخه پشتیبان به طور مداوم اجرا می شود. اگر ترجیح می دهید از نسخه پشتیبان تهیه کنید ، این گزینه در داخل مشتری موجود است. می توانید به Backblaze بگویید چه موقع شروع به کار پشتیبان گیری و چه موقع متوقف شود.

تهیه نسخه پشتیبان مداوم توصیه می شود ، اما نباید روی منابع سیستم شما بیش از حد تأثیر بگذارد. به این دلیل است که Backblaze نیز از بکاپ های افزایشی و سطح بلوک استفاده می کند. در حقیقت ، در تست های مختلف سرعت که ما در سالهای اخیر انجام داده ایم ، به طور کلی دریافتیم که Backblaze سریعتر از Carbonite عمل می کند.

یکی از ویژگیهای مهم با Backblaze این است که ، اگر چه تعداد نسخه های فایل را حفظ نمی کند ، آنها را به مدت 30 روز نگه می دارد. این مسئله باعث می شود Backblaze در هنگام محافظت از باج افزار از انتخاب ضعیف استفاده شود.

همانطور که گفته شد ، Backblaze دارای سرویس بازیابی پیک نیز می باشد. شما باید هزینه مقدماتی دستگاه را بپردازید ، اما Backblaze پس از ارسال مجدد ، به شما بازپرداخت می کند. می توانید یک درایو فلش 128 گیگابایتی یا یک درایو خارجی 4TB را انتخاب کنید. اگر داده زیادی دارید ، این روش خوبی برای سرعت بخشیدن به بازیابی است.

من رانندگی می کنم

IDrive شاید بهترین پشتیبانی از بسترهای نرم افزاری از هر راه حل پشتیبان آنلاین مصرف کننده باشد که امروزه در دسترس است. وقتی درباره قیمت گذاری بحث کردیم مواردی را پوشش می دهیم. آنچه ما به آن اشاره نکردیم این است که برنامه های تلفن همراه IDrive ، که برای Android و iOS در دسترس است ، فقط برای دسترسی به پرونده ها مانند Carbonite و Backblaze نیستند: هر دو برنامه تلفن همراه می توانند برای پشتیبان گیری از مخاطبین ، رسانه ها و رویدادهای تقویم استفاده شوند. برنامه Android همچنین قادر به تهیه نسخه پشتیبان از پیام های متنی ، گزارش های تماس و داده های برنامه است.

IDrive همچنین یکی از برنامه های قابل تنظیم ترین نسخه پشتیبان تهیه شده است که ما تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم. می توانید یک زمان شروع تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، یک زمان قطع تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید و کدام روزهای هفته را انتخاب کنید. همچنین می توانید به IDrive بگویید که از نسخه پشتیبان تهیه ساعتی استفاده کند.

اگر ترجیح می دهید بطور مداوم از نسخه های پشتیبان تهیه شده IDrive استفاده کنید ، این گزینه نیز هست. از میان تنظیمات ، می توانید قبل از تهیه نسخه پشتیبان از پرونده های تغییر یافته ، زمان مشخصی را برای صبر کنید. IDrive همچنین فایلها را با استفاده از بلاک و از پشتیبان گیری کپی می کند ، درست مانند Carbonite و Backblaze. این امر حتی با روشن بودن پشتیبان گیری مداوم ، باعث می شود همه کارها بدون سرنشین کار کنند.

همچنین تنظیمات همان جایی است که می خواهید گزینه های اعلان عالی IDrive را پیکربندی کنید تا از فعالیت پشتیبان گیری ، مانند خرابی ، به شما آگاه شود. تنظیمات بسیار بیشتری نیز موجود است – در واقع ، بیش از حد بسیار زیاد برای پوشش دادن در این فضا.

علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها ، IDrive از پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر نیز پشتیبانی می کند. این ویژگی ای است که Carbonite Home نیز تا همین اواخر ، قبل از کشیدن آن به دلایل گیج کننده ، ارائه داده است (این شرکت ادعا می کند نسخه پشتیبان تهیه شده بر پایه تصویر به اندازه پشتیبان گیری مبتنی بر پرونده برای محافظت در برابر باج افزار قوی نیست ؛ این ممکن است واقعیت داشته باشد ، اما تعداد زیادی از آنها وجود دارد) دلایل دیگر برای پشتیبان گیری مبتنی بر تصویر).

در مورد نسخه ، IDrive ده نسخه آخر هر پرونده داده شده را ، صرف نظر از سن ، حفظ می کند. این باید به اندازه کافی باشد تا شما را از بیشتر خطاهای تغییر پرونده ، فسادها و حملات باج افزار محافظت کند.

IDrive Express نام سرویس پیک IDrive است که برخلاف Carbonite و Backblaze ، می تواند برای بازیابی و تهیه نسخه پشتیبان اولیه استفاده شود. این یک مزیت بزرگ به نفع IDrive است. همچنین ، IDrive Express یک بار در سال برای کاربران IDrive Personal رایگان است.  

یکی از ویژگی های بارز IDrive این است که فقط یک سرویس تهیه نسخه پشتیبان نیست. همچنین می توان از آن برای همگام سازی پرونده ها استفاده کرد ، که به طور سنتی یک قابلیت مرتبط با حافظه ابری است. IDrive به جای اینکه باعث شود فضای 2 ترابایت 5TB خود را بین فضای پشتیبان و همگام سازی تعادل برقرار کنید ، در واقع سهمیه ذخیره جداگانهای را برای شما ایجاد می کند..

دور دو فکر

در این دور واقعاً فضای زیادی برای بحث وجود ندارد. با توجه به اینکه پشتیبان گیری از تلفن های هوشمند و همگام سازی دستگاه را ارائه می دهد ، IDrive در بالای صفحه قرار می گیرد. IDrive همچنین گزینه های برنامه ریزی و اطلاع رسانی بهتری دارد و IDrive Express در هنگام تهیه نسخه پشتیبان اولیه ، که از طریق اینترنت می تواند هفته ها طول بکشد ، یک مزیت بزرگ است..

در حالی که ما بسیاری از ویژگی های IDrive را دوست داریم ، همه اینها به یک قیمت می رسند: پیچیدگی. با این حال ، وقتی در بحث سهولت استفاده بحث خواهیم کرد ، این مرحله در مرحله بعدی بازی خواهد کرد.  

برنده دور دوم: IDrive

دور سوم: سهولت استفاده

مشکل تنظیم برنامه تهیه نسخه پشتیبان از رایانه این است که ، از نظر تاریخی ، این کار بسیار دردناک بوده است. تغییر از درایوهای خارجی به ابر باعث شده تا اوضاع کمی ساده تر شود ، اگرچه برخی خدمات هنوز هم روند کار را غیر ضروری می کنند. در طول این دوره ، ما به تجربه کاربر نگاه خواهیم کرد و اینکه Carbonite ، Backblaze و IDrive چه کاری انجام می دهند تا زندگی برای کاربران آسان شود.

کربنیت

Carbonite از این واقعیت استفاده می کند که یک تهیه کننده پشتیبان نامحدود است و باعث می شود تجربه تهیه نسخه پشتیبان نسبتاً بدون درز از این مزیت استفاده کند. این کار را با پشتیبان گیری از نوع پرونده به جای مکان فایل انجام می دهد.

هنگامی که مشتری را بارگیری کردید ، هارد دیسک شما را اسکن می کند و بطور خودکار فایل های پشتیبان تهیه می کند. این فرایند شامل انواع متداول پرونده ، از جمله اسناد ، فیلم ها ، عکس ها ، موسیقی و ایمیل می باشد. در حقیقت تنها چیزی که در آن گنجانده نشده پرونده های سیستم و موقت است.

Carbonite با ایجاد پوشه ها و پرونده هایی که می خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه نکنید ، باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. این رویکرد همچنین به شما اطمینان می دهد که هیچ پرونده ای را گم نکنید. اگر می خواهید بیش از حد محتاط باشید ، Carbonite همچنین می توانید فایل های کد را در سیستم فایل خود رنگی کنید تا از وضعیت پشتیبان خود اطلاع دهید..

از نماد نوار وظیفه Carbonite ، همچنین می توانید به سرعت وضعیت تهیه نسخه پشتیبان را بررسی کرده و فایل های پشتیبان را جستجو کنید. تجربیات وب و کاربنیت Carbonite هم برای بررسی وضعیت تهیه نسخه پشتیبان و دسترسی به فایلهای ذخیره شده مناسب است.

منفی های بسیار کمی وجود دارد که می توانیم به سهولت استفاده Carbonite اشاره کنیم. در واقع ، ما احتمالاً آن را به عنوان طراحی مناسب در نظر خواهیم گرفت اگر نه برای…

خاموش کردن

Backblaze همان روش Carbonite را در تهیه نسخه پشتیبان از پرونده هایی که مشتری فکر می کند باید محافظت شود ، انجام می دهد. با این وجود ، کل فرآیند به لطف یک مشتری که از مینیمالیسم بیرون می زند ، حتی ساده تر به نظر می رسد.

بسیاری از خدمات پشتیبان گیری آنلاین رویکردی فراموش کرده و فراموش کرده اند. هیچکدام آن را به اندازه Backblaze درست نگیرید. در حین نصب مشتری ، دیسک سخت شما را برای تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و بازگشت گزارش اسکن می کند. فقط “خوب” بزنید و روند کار در جریان خواهد بود.

سادگی آن باید برای هر شخصی که می خواهد از رایانه خود محافظت کند جذاب باشد اما نمی خواهد بیش از حد به آن فکر کند. در صورت تمایل می توانید چند تنظیم کنید که می توانید با آنها بازی کنید ، از جمله گزینه هایی برای اضافه کردن پوشه ها و حذف پرونده های پرونده ، اما در غیر این صورت ، کارهای زیادی وجود ندارد.

بخشی از آنچه مشتری را بسیار ساده به نظر می رساند این است که کلیه فرایندهای بازیابی Backblaze از طریق رابط وب اجرا می شوند. با این حال ، در حالی که کمی پیچیده تر از مشتری رومیزی است ، تجربه وب نیز به خوبی انجام می شود. زبانه های ناوبری را می توان در سمت چپ پیدا کرد جایی که انتظار دارید از آنها باشد ، و یک برگه “نمای کلی” را برای بررسی وضعیت حساب خود و برگه “مشاهده / بازیابی” برای دسترسی به پرونده ها درج کنید..

من رانندگی می کنم

تهیه نسخه پشتیبان از IDrive کاملاً دشوار نیست ، اما مطمئناً پیچیده تر از رویکردهای فراموش شده و تنظیم شده توسط Carbonite و Backblaze است. دلیل این امر این است که شما به 2 ترابایت فضای پشتیبان محدود هستید. بدون تهیه نسخه پشتیبان نامحدود ، IDrive نمی تواند به راحتی از هر پرونده بر اساس یک پسوند پشتیبان تهیه کند.

در عوض ، مشتری IDrive از فایلها بر اساس موقعیت مکانی در سیستم فایل خود نسخه پشتیبان تهیه می کند. بعد از نصب مشتری ، به طور خودکار چند پوشه را که معمولاً محافظت می شوند ، نشان می کند ، اما این همان است. نیاز به گذر از سیستم فایل خود و برچسب پوشه ها و فایل ها برای تهیه نسخه پشتیبان به زمان نیاز دارد. در کنار آن ، نادیده گرفتن فایلها بسیار آسان است.

همانطور که در دور ویژگی ها ذکر شد ، IDrive تنظیمات زیادی نیز برای بازی کردن دارد. در حالی که این می تواند برای سفارشی سازی بسیار عالی باشد ، اما بر دشواری استفاده از IDrive نیز می افزاید.

تجربه وب IDrive بسیار پیچیده تر است و در حقیقت دارای دیدگاههای مفیدی است تا بتوانید به راحتی محتوای اشتراکی را ردیابی کنید و به نسخه پشتیبان تهیه شده در دستگاههای مختلف خود دسترسی پیدا کنید.

تجربه تلفن همراه بسیار لذت بخش است که به استفاده از قابلیت های پشتیبان تلفن همراه IDrive کمک می کند.

دور سه فکر

IDrive در دور دو ، از ویژگی های برنده فراری بود ، اما در دور سه ، یک سوم دور را به خود اختصاص می دهد. Carbonite و Backblaze هر دو از ارائه دهنده های پشتیبان نامحدود استفاده می کنند و باعث می شوند تجربه کاربر فوق العاده ساده باشد. با این حال ، Backblaze موفق به انجام بهتر آن است. سرویس گیرنده Backblaze بسیار آسان است و تقریباً روند کار را سرگرم می کند و این یک چیز عجیب است که در مورد پشتیبان گیری آنلاین می توان گفت.

برنده دور سه: Backblaze

دور چهارم: امنیت

امنیت ابر از اواسط دهه 90 با دلایل خوبی مطرح شده است: اعتماد به کسی برای محافظت از محتوای شما یک مسئله بزرگ است ، به خصوص وقتی که این محتوا شامل اسناد مالی ، مالکیت معنوی و عکسهای سکسی باشد. و بنابراین ، در طول این دور ، ما بررسی خواهیم کرد که چگونه سرویس های برجسته ما فایلهای شما را محافظت می کنند.

کربنیت  

Carbonite با استفاده از پروتکل AES ، پرونده های شما را در حالت استراحت و در حال انتقال رمزگذاری می کند. این پروتکل است که بیشتر خدمات ابری از آن استفاده می کند و نمونه ای که توسط انستیتوی ملی استاندارد و فناوری ایالات متحده (NIST) توصیه می شود..

به طور کلی ، سطح AES استفاده شده توسط Carbonite 128 بیتی است. با این حال ، کربنیت همچنین به شما امکان می دهد تا رمزگذاری خصوصی را انتخاب کنید و با فعال بودن این ویژگی ، AES را به 256 بیتی تغییر می دهد..

رمزگذاری خصوصی بدان معنی است که فقط شما به کلید رمزنگاری فایل های خود دسترسی دارید و مزایایی را که بعداً رمزگذاری دانش صفر نامیده می شود ، فراهم می کند. نکته مهم این است که هیچ کس در Carbonite نمی تواند نسخه های قابل خواندن از پرونده های شما را ایجاد کند و برنامه های نظارت دولتی مانند پروژه PRISM NSA از داده های شما قطع شده است. نکته منفی این است که اگر رمزعبور خود را فراموش کرده باشید ، Carbonite نمی تواند آن را برای شما تنظیم مجدد کند و شما به نسخه پشتیبان خود از دست خواهید داد.

Carbonite همچنین به شما امکان می دهد احراز هویت دو عاملی (2FA) را فعال کنید ، به این معنی که علاوه بر اعتبار کاربر عادی شما هنگام دسترسی به نسخه پشتیبان خود از یک دستگاه ناآشنا ، به کد ویژه ای نیز نیاز خواهید بود. مزیت 2FA این است که حتی اگر شخصی رمز ورود حساب شما را سرقت یا هک کند ، آنها نمی توانند بدون داشتن دزدی در رایانه یا تلفن همراه خود به داده های شما دسترسی پیدا کنند.

خاموش کردن

Backblaze داده های ذخیره شده در سرورهای خود را با استفاده از AES نیز رمزگذاری می کند. سطح رمزگذاری مورد استفاده 128 بیتی است. داده ها همچنین در هنگام انتقال تضمین می شوند.

Backblaze همچنین به شما امکان می دهد اگر نگران نقض داده ها ، کارمندان سرکش یا جاسوسی هستید که از طریق پرونده های شخصی خود در حال بررسی هستند ، رمزگذاری خصوصی را انجام دهید تا آن را به دانش صفر تبدیل کنید. با این حال مانند رمزگذاری کاربنیت هنگام فعال کردن ، به رمزگذاری 256 بیتی تغییر نمی کند.

توصیه می کنیم از این ویژگی استفاده کنید ، اما مطمئن باشید رمز عبور خود را در جایی ایمن نگه دارید. چندین گزینه عالی برای ذخیره سازی ابر برای رمزهای عبور وجود دارد که باید این ترفند را انجام دهند.

Backblaze همچنین به شما امکان می دهد تا تأیید هویت دو عاملی را انجام دهید تا از نسخه پشتیبان خود در برابر هک های رمز عبور محافظت کنید. می توانید هنگام ورود از دستگاه های ناشناخته از طریق دستگاه تلفن همراه یا Google Authenticator ، کد امنیتی خود را دریافت کنید.

به عنوان یک جایزه ، Backblaze از ویژگی موقعیت مکانی برای یافتن لپ تاپ در صورت گم شدن یا دزدیدن آن استفاده می کند.

من رانندگی می کنم

IDrive تمام پرونده های ذخیره شده در تأسیسات داده خود را با استفاده از AES 256 بیتی رمزگذاری می کند ، و به آن پروتکل رمزگذاری پیش فرض قوی تر از Carbonite یا Backblaze می دهد. با این حال ، در حالی که AES 128 بیتی AES به اندازه AES 256 بیتی نیست ، باز هم برای شکستن آن چند میلیارد سال طول می کشد. در این مقطع زمانی اختلاف بیشتر از همه چیز جایزه بازاریابی دارد. از گذشت ده سال از این زمان ، ما ممکن است با آهنگ دیگری آواز بخوانیم.

IDrive از رمزگذاری خصوصی اختیاری پشتیبانی می کند ، و آن را به یک ویژگی امنیتی که مشترک هر سه سرویس هستند تبدیل می کند.

این خوب و خوب است ، اما IDrive گزینه ای برای تأیید اعتبار دو عاملی ارائه نمی دهد ، و این یک مشکل است. اگرچه ممکن است یک کلید رمزگذاری 256 بیتی مدت زمان غیرقابل امتحانی را برای شکستن به طول انجامد ، یک رمز عبور ضعیف نخواهد بود. بدون احراز هویت دو عاملی ، هرکسی که از رمز عبور شما محافظت کند ، قادر خواهد بود بدون دسترسی به داده های شما دسترسی پیدا کند.

ما از این واقعیت قدردانی می کنیم که IDrive به شما امکان می دهد دستگاه های همگام سازی را از هم جدا کنید. با استفاده از این ویژگی ، اگر شخصی رایانه یا تلفن همراه شما را سرقت کند ، حداقل می توانید دسترسی به پرونده های خود را قطع کنید.

دور چهار اندیشه

ما این واقعیت را دوست داریم که هر سه این سرویس گزینه رمزگذاری خصوصی را به شما می دهند. اگر از نگه داشتن پرونده های شخصی در ابر احساس ناراحتی می کنید ، باید ذهن شما را به استراحت برساند. با فعال کردن رمزنگاری خصوصی ، هیچ کس قادر نخواهد بود پرونده های شما را بدون رمز عبور خود رمزگشایی کند ، جایی که نمی خواهید در آن جایی که نمی خواهید ذخیره شود.

گفته می شود ، با توجه به اینکه رمزهای عبور می توانند به راحتی از کلید رمزگشایی رمزعبور شوند یا نیروی بی رحمانه به سرقت برود ، افزودن تأیید هویت دو عاملی به همان اندازه مهم است. عدم وجود ویژگی امنیتی IDrive آن را از این نظر دور می کند.

انتخاب بین Carbonite و Backblaze آسان نیست با توجه به اینکه هر دو مجموعه امنیتی کاملاً مشابهی را ارائه می دهند. ما این واقعیت را دوست داریم که Backblaze یک سرویس موقعیت مکانی دستگاه را به شما ارائه می دهد ، اما گزینه های اختصاصی و بهتر دیگری برای آن نوع کارها وجود دارد ، مانند Prey.

واقعاً تنها چیزی که می توانیم به آن اشاره کنیم این واقعیت است که با تأیید هویت دو عاملی ، کربنیت سطح رمزگذاری خود را از 128 بیتی به 255 بیتی AES افزایش می دهد. این واقعیت که Backblaze از AES 128 بیتی استفاده می کند واقعاً مسئله ای نیست … اما ما از روابط متنفر هستیم.  

برنده دور چهارم: کربنیت

دور پنجم: پشتیبانی

پیدا کردن پشتیبانی خوب مشتری دشوار است ، به ویژه هنگامی که صحبت از فناوری های ابری برای مصرف کنندگان است. کاربران کسب و کار ، دقیقاً مانند هواپیماها ، همه چیز را می گیرند. با این حال ، این بدان معنی نیست که شبکه های پشتیبانی خوبی در آنجا نیستند. Carbonite ، Backblaze و IDrive سه مورد از بهترینها هستند ، به لیست بلند دلایلی که ما واقعاً آنها را برای بازیابی فاجعه دوست داریم ، اضافه می کنیم. کدام یک بهترین پشتیبانی را ارائه می دهد؟ بیایید.

کربنیت

Carbonite برای شبکه پشتیبانی مشتری خود جوایز مختلفی کسب کرده است ، که در درجه اول به پشتیبانی تلفنی قوی و مستقر در ایالات متحده وابسته است..

پشتیبانی تلفنی هفت روز در هفته ، از ساعت 8:30 بعد از ظهر ارائه می شود .. تا ساعت 9 بعد از ظهر EST. اگرچه ما می خواهیم 24/7 پشتیبانی را ببینیم ، ساعت هنوز هم بسیار خوب است ، به خصوص که بسیاری از خدمات پشتیبان آنلاین به هیچ وجه پشتیبانی تلفنی ارائه نمی دهند.  

کربنیت پشتیبانی 24/7 ایمیل را نیز ارائه می دهد. ما این شبکه را در حالی که آخرین بررسی کاربنیت خود را جمع کرده ایم ، آزمایش کردیم و معمولاً طی شش ساعت پاسخ ایمیل دریافت می کنیم.

Carbonite پشتیبانی چت زنده ارائه نمی دهد. این مایه تاسف است برای کسانی که از برخورد تلفنی با تلفن خود متنفر هستند. مجدداً ، گپ ویژگی هایی است که بسیاری از سرویس های پشتیبان ارائه نمی دهند ، اما در این مورد که شامل Carbonite است.

برای کسانی که ترجیح می دهند به تنهایی بروند ، کاربونیت از مرکز دانش مناسبی برخوردار است. می توانید آموزش ، سؤالات متداول و مقالات عیب یابی را پیدا کنید ، مرکز پشتیبانی شامل گزینه جستجو برای یافتن سریعتر محتوا است.

خاموش کردن

برخلاف Carbonite ، Backblaze در واقع پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد ، و بسیار خوب است. متأسفانه ساعات گپ نیز بسیار محدود است: دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 5 بعد از ظهر. PST نمایندگان پشتیبانی گپ همچنین ظاهراً یک ساعت را برای ناهار تعطیل می کنند زیرا بین ظهر و 1 بعد از ظهر در دسترس نیست.

Backblaze هیچ نوع پشتیبانی تلفنی را برای کاربران خانگی ارائه نمی دهد. روش ارجح تماس با پشتیبانی فنی از طریق ایمیل است. خوشبختانه پشتیبانی ایمیل بسیار عالی است. تکنسین ها 24/7 کار می کنند و Backblaze در طی 24 ساعت پاسخ را تضمین می کند. طی آخرین بررسی Backblaze ما ، ما در طی دو ساعت پاسخهای پشتیبانی به سوالات خود دریافت کردیم.

مرکز پشتیبانی Backblaze نیز بسیار خوب است و دارای دسته بندی اختصاصی برای مواردی مانند نصب ، عیب یابی ، تهیه نسخه پشتیبان و سؤالات متداول است. همچنین قابل جستجو است.

من رانندگی می کنم

IDrive در بازدیدهای ویژه پشتیبانی می کند: از طریق تلفن ، چت زنده و ایمیل پشتیبانی می کند. پشتیبانی تلفنی از 6 صبح تا 6 بعد از ظهر در دسترس است. PST در روزهای هفته ، اما ، به طرز چشمگیر ، چت زنده 24/7 در دسترس است.

با این وجود بهتر است ، نمایندگان پشتیبانی چت سریع جواب داده و بسیار مفید هستند. اگرچه به نظر می رسد حداقل حمایت تا حدودی متعلق به هند باشد ، وقتی در آخرین بررسی ما پشتیبانی IDrive را به آزمایش گذاشتیم ، هیچ ارتباطی نداریم..

پشتیبانی از ایمیل نیز بسیار مناسب است ، هرچند که گزینه چت زنده 24/7 به خصوص لازم نیست.

IDrive علاوه بر پشتیبانی مستقیم عالی ، یک مرکز پشتیبانی عالی برای جمعیت DIY دارد. می توانید سؤالات متداول ، راهنماها و حتی فیلمهای آموزشی را در آنجا پیدا کنید.

دور پنج افکار

هر سه سرویس ممکن است در مقایسه با بیشتر ارائه دهندگان پشتیبان ، پشتیبانی به مراتب بهتر از حد متوسط ​​ارائه دهند ، اما در ذهن ما ، IDrive آن است نه Carbonite که باید جوایز را به خانه ببرد. این تنها سه مورد است که هم پشتیبانی تلفنی و هم چت زنده را ارائه می دهد ، و این واقعیت که چت زنده در تمام ساعات در دسترس است مزیت بزرگی است.

برنده دور پنجم: IDrive

حکم نهایی

شما واقعاً نمی توانید با هر یک از این سه سرویس اشتباه کنید. با این حال ، از نظر ما ، یکی از آنها یک مکان دور از فاصله دو تا دیگر را دارد.

از اکثر روشها ، کربنیت یک راه حل خوب برای بازیابی فاجعه است. این نسخه پشتیبان را نسبتاً بدون درد ساخته و گزینه های مهم امنیتی مانند رمزگذاری خصوصی و تأیید هویت دو عاملی را ارائه می دهد. همچنین این واقعیت که فضای پشتیبان نامحدودی را برای رایانه شما فراهم می کند قصد دارد افراد زیادی را به خود جلب کند.

مشکل اینجاست که Backblaze همچنین از پشتیبان گیری نامحدود ، رمزگذاری خصوصی و تأیید هویت دو عاملی بهره می برد و استفاده از آن نیز ساده تر است و نسبت به Carbonite ارزان تر است. در واقع ، اگر می خواهید نسخه پشتیبان از هارد دیسک خارجی ، یک اشتراک سالانه Carbonite برای شما نزدیک به 40 درصد بیشتر از اشتراک سالانه Backblaze باشد.  

با توجه به این واقعیت ها ، دشوار نیست که بازار پشتیبان مصرف کننده فعلی را در نهایت یک مسابقه دو اسب بین Backblaze و IDrive ببینید.

صحبت از IDrive ، اگرچه نسخه پشتیبان نامحدودی مانند Carbonite یا Backblaze انجام نمی دهد ، اما برای دستگاه های نامحدود پشتیبان تهیه می کند. برنامه 2TB آن باید برای اکثر کاربران کافی باشد و فقط 12 دلار بیشتر در سال از Backblaze (قبل از پرش به 69.99 دلار پس از 12 یا 24 ماه بستگی دارد ، بسته به اینکه با چه گزینه اشتراکی شروع می کنید)..

ما این واقعیت را دوست داریم که IDrive با بسیاری از ویژگی های عالی از جمله پشتیبان گیری از تلفن هوشمند و سرویس رایگان آن IDrive Express بسته بندی شده است. برخی از کاربران همچنین از جمله گزینه های برنامه ریزی پیشرفته آن ، ترجیح می دهند رویکرد استفاده از IDrive را نیز ترجیح دهند.

با این حال ، اکثر کاربران احتمالاً برنده نخواهند شد. در حالی که ما هیچ مدرک سختی برای حمایت از این مسئله نداریم ، به طور غیرقانونی ، ما متوجه شده ایم که دلیل بزرگی که بسیاری از مردم به هیچ وجه از تهیه پشتیبان رایانه رنج نمی برند ، این است که این روند به نظر می رسد بیشتر از آنچه ارزشش را داشته باشد مشکل دارد. IDrive این ادراک را تغییر نمی دهد. با این حال ، اگر همین افراد به Backblaze امتحان کردند ، ما گمان می کنیم که آنها با نوری بسیار مطلوب تر ، از نسخه آنلاین پشتیبان تهیه کنند.

برنده نهایی: Backblaze (به دلیل ارزان و ارزان بودن)

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map