بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای کانادا در سال 2020

اگر شما در White White North زندگی می کنید و به دنبال بهترین نسخه پشتیبان برای کانادا هستید ، اخبار بدی داریم: با وجود داشتن قوانین عالی در زمینه حفظ حریم خصوصی ، در حال حاضر هیچ یک از بهترین ارائه دهنده های پشتیبان آنلاین ما سرور در کانادا ندارند. این بدان معنی است که کاربران کانادایی در قالب قانون میهن پرست ، CLOUD و PRISM از همان نظارت همسایگان جنوبی خود رنج می برند..


برای جبران آن می توانیم به امنیت و حفظ حریم خصوصی پرونده های شما و سرعت انتقال در این لیست تأکید ویژه ای داشته باشیم ، و همچنین اطمینان حاصل کنیم که سرویس ها پروتکل های دانش صفر را به درستی پیاده سازی می کنند.

تهیه نسخه پشتیبان به نفع شماست زیرا نمی توانید مطمئن باشید چه مدت دیسک سخت شما دوام خواهد داشت و ممکن است داده های شما به دلیل نقص عملکرد یا خرابی ها از بین بروند. می توانید از نرم افزار بازیابی داده استفاده کنید ، اما موفقیت آن قطعی نیست. درایوهای حالت جامد نیز کاملاً قابل اعتماد نیستند ، زیرا آنها با وجود ضریب شکست کمتر ، خطاهای داده بیشتری را تجربه می کنند.

اگر در اینجا به دنبال ذخیره سازی هستید ، به مقاله ما در مورد بهترین فضای ذخیره سازی ابری برای کانادا مراجعه کنید. قبل از ادامه لیست ، بیایید معیارهایی را که برای تهیه آن استفاده کرده ایم تعریف کنیم.

بهترین پشتیبان گیری آنلاین برای کانادا در سال 2020

چه چیزی باعث می شود بهترین نسخه پشتیبان آنلاین برای کانادا باشد

خدمات پشتیبان باید رمزنگاری در هنگام حمل و نقل ، هنگام استراحت و خصوصی را ارائه دهند ، این بدان معناست که هیچ کس جز شما نمی توانید داده های ابری خود را بخوانید. این سرویس همچنین باید از احراز هویت دو عاملی برای محافظت از رمز عبور خود در برابر هکرها نیز استفاده کند.

تهیه نسخه پشتیبان اولیه می تواند مدت زمان زیادی طول بکشد. چه مدت به ارائه دهنده خدمات اینترنت شما بستگی دارد و به سرور نزدیک هستید. هرچه نزدیک تر باشید ، ارتباط شما قوی تر خواهد بود. بهتر است اگر یک سرویس به شما امکان می دهد تنظیمات انتقال ، سرعت دریچه گاز را کاهش داده و از یک الگوریتم انتقال سطح بلوک استفاده کنید ، این کمک می کند تا پس از تهیه نسخه پشتیبان اولیه.

همه ما می خواهیم بیشتر بدست آوریم و مبلغ کمتری بپردازیم و این همان چیزی است که ما از این خدمات جستجو کردیم. ما ارزش و میزان برنامه هایی را که سرویس ارائه می دهد مورد توجه قرار داده است. هرچه برنامه های بیشتری داشته باشد ، انتخاب های بیشتری نیز خواهید داشت. اگر برنامه ای یا آزمایشی رایگان نیز داشته باشد ، بسیار عالی است ، بنابراین می توانید خدمات را قبل از اشتراک امتحان کنید.

آخر اینکه ، یک تجربه کاربری خوب شما را قادر می سازد از خدمات بدون نیاز به سردرد استفاده کنید. برای اطمینان از این امر ، مشتری دسک تاپ باید روی اکثر سیستم عامل ها کار کند و رابط های آنها ، به همراه سرویس دهنده وب و برنامه تلفن همراه ، باید دلپذیر و ساده باشد.

1. بهترین نسخه پشتیبان تهیه آنلاین برای کانادا: IDrive

IDrive ، یک شرکت کهنه کار در سال 1995 راه اندازی شد ، در صدر بهترین لیست مقایسه ابر نسخه پشتیبان ما قرار دارد. از رمزنگاری AES 256 بیتی برای تقریب پرونده های شما در هنگام ترانزیت و استراحت استفاده می کند. البته باید قبل از اولین نسخه پشتیبان خود رمزگذاری خصوصی را فعال کنید. اگر اینکار را نکنید ، IDrive کلید رمزگذاری شما را نگه می دارد. هیچ تأیید هویتی دو عاملی وجود ندارد ، بنابراین رمزعبور خود را قوی کنید.

IDrive-Client-Backup-Slider1
© Cloudward.net

IDrive-Client-Restore-Slider2
© Cloudward.net

IDrive-Client-Scheduler-Slider3
© Cloudward.net

IDrive-Client-Sync-Slider4
© Cloudward.net

IDrive-Client-Disk-Image-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

مراکز داده ایالات متحده می توانند در برابر آتش سوزی و بلایای طبیعی مقاومت کنند زیرا دارای قفسه ، طبقه بالا و مناطق خنک کننده هستند. برای محافظت در برابر نفوذ انسان ، از مانیتور ، سنسور حرکت و هشدار استفاده می کنند.

در آزمایشات ما ، پوشه 1 گیگابایتی را در حدود 20 دقیقه بارگذاری کردیم. که نزدیک به 15 دقیقه نظری است که باید طول بکشد. این آزمایشات بر روی شبکه ای از تایلند انجام شده است ، بنابراین احتمالاً می توان تفاوت آن را با فاصله از سرورها مشخص کرد.

دلایل دیگری که ما IDRive را دوست داریم

دو برنامه شخصی سالانه وجود دارد که در حال حاضر تخفیف دارند: 2 ترابایت با 52 دلار و 5 ترابایت با 75 دلار. فضای همگام سازی 2TB یا 5TB دریافت می کنید ، که در مجموع 4TB یا 10TB ایجاد می کند. علاوه بر این ، هر دو به شما امکان می دهند از کامپیوترهای نامحدود پشتیبان تهیه کنید.

IDrive Business از 75 دلار برای رایانه ها و کاربران نامحدود شروع می شود و 250 گیگابایت فضای پشتیبان را فراهم می کند. می توانید فضا را تا 12.5TB افزایش دهید.

قبل از تصمیم به عضویت در دراز مدت ، می توانید از برنامه رایگان استفاده کنید که 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد.

لازم است که فایلها را برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه بصورت دستی انتخاب کنید زیرا IDrive از نوع فایل مانند ارائه دهندگان پشتیبان نامحدود نسخه پشتیبان تهیه نمی کند. این یک تجربه کاربری ساده نیست. بعلاوه گزینه های زیادی در دسترس هستند که ممکن است این مسئله را برای کاربران اصلی پیچیده تر کند.

IDrive دارای قیمت های رقابتی ، سرعت اتصال سریع ، رمزگذاری خصوصی برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی شماست و به شما امکان می دهد از کامپیوترهای نامحدود نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگرچه احراز هویت دو عاملی یا تجربه کاربری ساده ای ندارد. با این وجود ، این کافی است که آن را به عنوان انتخاب برتر کانادا تبدیل کنیم. برای به دست آوردن جزئیات ، بررسی IDrive ما را بخوانید.

2. تصویر واقعی Acronis

Acronis از 15 سال پیش راه اندازی شد که مدت زیادی در تجارت نرم افزار است ، بنابراین جای تعجب نیست که True Image یکی از بهترین خدمات پشتیبان آنلاین است.

این سرویس از AES 256 بیتی برای رمزگذاری پرونده های شما قبل از انتقال استفاده می کند و پروتکل TLS / SSL از آنها در هنگام انتقال محافظت می کند. رمزگذاری به شما نیاز دارد تا از رمز عبوری استفاده کنید که فقط شما می دانید ، که باعث می شود Acronis با دانش صفر سازگار باشد. به همین دلیل ، این شرکت نمی تواند رمز عبور شما را بازیابی کند ، بنابراین مطمئن شوید که آن را فراموش نمی کنید. هیچ تأیید هویتی دو عاملی وجود ندارد.

Acronis-True-Image-Backup-Setup-Slider1
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Destination-Slider2
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Active-Protect-Slider3
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Settings-Slider4
© Cloudward.net

Acronis-True-Image-Tools-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

Acronis ما را با سرعت آن شگفت زده کرد. فقط برای تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی یک پوشه 1 گیگابایتی 15 دقیقه طول کشید. ما برای بارگیری از تنظیمات “بهینه” استفاده کردیم ، اما یک “حداکثر” نیز وجود دارد ، که احتمالاً حتی سریعتر نیز خواهد بود.

دلایل دیگری که دوست داریم Acronis تصویر واقعی باشد

از برنامه طول عمر آکرونیس خودداری کنید زیرا چیز زیادی را از دست می دهد. شما با هر دو برنامه سالانه پیشرفت خواهید کرد: پیشرفته یا حق بیمه.

پیشرفته 250 گیگابایت فضای پشتیبان را با 49.99 دلار یا 500 گیگابایت با قیمت 69.99 دلار فراهم می کند. Premium با قیمت 99.99 دلار برای 1 ترابایت فضای پشتیبان شروع می شود و با قیمت 5TB با قیمت 259.95 دلار به پایان می رسد. می توانید تعداد رایانه ها را برای تهیه نسخه پشتیبان و میزان فضای تهیه نسخه پشتیبان افزایش دهید ، اما این هزینه اضافی برای شما خواهد داشت.

استفاده از سرویس گیرنده دسک تاپ آسان و شهودی است. یک منوی در سمت چپ برای پیمایش برنامه وجود دارد. شما می توانید به جای انتخاب پرونده های خاص ، به جای فایل های خاص ، از فضای تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید ، که فضای بیشتری را می گیرد ، اما ایجاد یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان بسیار ساده تر می شود. در صورت نیاز به صرفه جویی در فضا ، می توانید پرونده هایی را که نمی خواهید از آنها نسخه پشتیبان تهیه کنید ، حذف کنید.

Acronis دارای سرعت پشتیبان گیری سریع و رمزگذاری خصوصی است ، اما فاقد احراز هویت دو عاملی است ، و قیمت های آن به اندازه IDrive رقابتی نیست. این باعث می شود که برای جایگاه دوم مناسب باشد. اگر می خواهید جزئیات ، سرعت و جدول قیمت گذاری را ببینید ، بررسی Acronis True Image ما را بخوانید.

3. BigMIND

BigMIND Home یک سرویس پشتیبان آنلاین جدید از شرکتی است که Zoolz Home Backup را ایجاد کرده است و دارای بسیاری از ویژگی های سرویس قدیمی نیست.

پرونده های روی سرورها با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی رمزگذاری می شوند. اگر در هنگام تنظیم برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود ، به گزینه رمزگذاری خصوصی نپردازید ، BigMIND کلید شما را مدیریت خواهد کرد. توجه داشته باشید که نمی توانید بعداً این کار را انجام دهید. اگر انتخاب کنید ، BigMIND نمی تواند رمز عبور خود را بازیابی کند. پروتکل SSL از پرونده ها در هنگام ترانزیت محافظت می کند ، اما به طرز عجیبی ، باید خودتان آن را روشن کنید.

داشبورد دسک تاپ BigMIND

گزینه های اتصال BigMIND

انتخاب هوشمند BigMIND

برنامه پشتیبان گیری BigMIND

BigMIND آنلاین فایلها را کاوش کنید

قبلی

بعد

شما باید انتظار بارگذاری سریع و سرعت بارگیری سریع را داشته باشید زیرا BigMIND از پشتیبان گیری از یخچال های طبیعی آمازون ، سردخانه طراحی شده برای بایگانی سازی طولانی مدت استفاده می کند. اگر این به نظر می رسد مانند فنجان چای شما است ، بررسی ما در مورد یخچال آمازون را بخوانید. میانگین زمان بارگذاری برای 1 گیگابایت داده باید حدود 30 دقیقه باشد.

دلایل دیگر ما BigMIND را دوست داریم

در صورت پرداخت سالانه ، برنامه BigMIND Personal در هر ماه 2.99 دلار هزینه دارد و فقط 100 گیگابایت فضای تهیه نسخه پشتیبان را برای یک کاربر و حداکثر سه رایانه در اختیار شما قرار می دهد. برنامه Family هزینه ماهانه 6.99 دلار است و با سه گیگابایت برای سه کاربر ، نه کامپیوتر و شش دستگاه تلفن همراه مقادیر کمی بهتر با 500 گیگابایت فراهم می کند.

فضای مناسب ، 1 ترابایت ، با برنامه Family Plus تهیه شده است که در هر ماه 12.99 دلار هزینه دارد. هنوز هم برای میزان فضای ارائه شده بهترین پیشنهاد نیست ، اما می توانید آن را با چهار کاربر دیگر در میان 15 رایانه و دستگاه های تلفن همراه نامحدود به اشتراک بگذارید.

سرویس گیرنده دسک تاپ ، برای ویندوز یا macOS مفید است زیرا وضعیت پشتیبان گیری فعلی خود را به شما نشان می دهد ، وقتی آخرین نسخه پشتیبان تهیه شده بود ، چند پرونده از آنها نسخه پشتیبان تهیه شده است و چند مورد در انتظار هستند. می توانید با توجه به نوع پرونده یا مکان ، نسخه پشتیبان تهیه کنید. پیشنهاد یک انتخاب خوب است ، با توجه به اینکه سایر خدمات فقط از یک روش استفاده می کنند.

رابط وب ، که دسته بندی فایل ها و دستگاه ها را در اختیار شما قرار می دهد ، رنگارنگ تر است و شما را قادر می سازد تا به راحتی مطالب خود را در ابر مرور کنید. داشبورد وجود دارد که نشان می دهد چند دستگاه به BigMIND وصل شده اند و تعداد زیادی از آنها نسخه پشتیبان تهیه کرده اند. یک نمودار فعالیت پشتیبان شما را نیز با گذشت زمان نشان می دهد ، و یک نمودار پای یک نمای کلی از انواع پرونده شما را نشان می دهد.

اگر در رایانه خود نیستید ، می توانید از برنامه Android یا iOS برای دسترسی به پرونده های خود استفاده کنید. برای نگاهی عمیق به ویژگی های BigMIND ، بررسی BigMIND ما را بخوانید.

4. بک لایت

Backblaze یکی از محبوب ترین خدمات است و در صدر لیست بررسی های پشتیبان آنلاین ما قرار دارد.

این ویژگی امنیتی بسیاری دارد ، از جمله رمزگذاری خصوصی. اگر آن را فعال کنید ، کلید رمزگذاری خود را نگه دارید ، در غیر این صورت Backblaze آن را نگه می دارد. در هر صورت ، باید عبارت موردنظر خود را به Backblaze ارسال کنید تا بتواند پرونده های شما را بازیابی کند. ظاهراً شرکت بعداً آن را حذف می کند. همچنین می توانید تأیید هویت دو عامل را برای محافظت از حساب خود در برابر هکرها فعال کنید.

Backblaze-Slider1
© Cloudward.net

Backblaze-Slider2
© Cloudward.net

Backblaze-Slider3
© Cloudward.net

Backblaze-Slider4
© Cloudward.net

Backblaze-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

برخلاف بسیاری از خدمات دیگر ، Backblaze زمان زیادی را برای تکمیل نسخه پشتیبان تهیه نمی کند. سریع است و سرعت بارگیری یا بارگیری شما را محدود نمی کند. به علاوه ، می توانید تعداد موضوعات پشتیبان خود را اجرا کنید تا سریعتر بارگذاری شود. فاصله شما از سرورها در کالیفرنیا عاملی برای سرعت های بالاتر شما خواهد بود.

دلایلی دیگر که ما مانند Backblaze دوست داریم

Backblaze دارای یک طرح قیمت گذاری ساده و تنها با یک طرح است. با قیمت 5 دلار در ماه ، از یک فضای پشتیبان نامحدود برای یک کامپیوتر دریافت می کنید. از آنجا که این یک برنامه ماهانه است ، شما می توانید در هر زمان که گزینه مناسبی است که اکثر خدمات ارائه نمی دهند لغو کنید. اگر یک سال پیش پرداخت کنید ، 10 دلار تخفیف می گیرید ، در حالی که دو سال 25 دلار می شود. می توانید این سرویس را با یک آزمایش رایگان 15 روزه آزمایش کنید.

تنظیم نسخه پشتیبان خود به همان اندازه طرح قیمت گذاری ساده است زیرا نیازی نیست که شما مدیریت کنید که چه مقدار یا چه چیزی را از نسخه پشتیبان تهیه کنید. به این دلیل است که Backblaze می تواند از نوع پرونده ، به استثنای سیستم و پرونده های موقتی ، از نسخه پشتیبان تهیه کند. چنین سهولت با روند پشتیبان گیری کندتر همراه است ، بنابراین مطمئن شوید که پرونده هایی را که لازم نیستید در فهرست “تنظیمات” حذف خواهید کرد.

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد Backblaze هستید ، بررسی Backblaze ما را بخوانید.

5- کربنیت

Carbonite یکی از قدیمی ترین خدمات پشتیبان است ، همانطور که از سال 2005 در این زمینه فعالیت می کند. کاربران خانگی و مشاغل کوچک را هدف قرار می دهد.

این سرویس از رمزگذاری 128 بیتی AES برای محافظت از پرونده های شما روی سرورها استفاده می کند ، اما اگر رمزنگاری خصوصی را فعال کنید ، به AES 256-bit تغییر می یابد و به شما امکان می دهد که کلید را نگه دارید. این باعث می شود دانش صفر باشد ، به این معنی که نمی توانید رمز عبور خود را مجددا تنظیم کنید. Carbonite به شما نیاز دارد که یک رمزعبور قوی درست کنید و در صورت سرقت از کسی ، احراز هویت دو عاملی را ارائه می دهد.

روند اولیه تهیه نسخه پشتیبان از Carbonite کند است و به سرعت بارگیری رقبای خود نزدیک نمی شود. با این وجود ، به دلیل انتقال سطح بلاک ، بارگذاری پرونده های تغییر یافته بسیار سریعتر است.

دلایل دیگری که ما کربنیت را دوست داریم

شما می توانید بین سه برنامه ذخیره سازی نامحدود انتخاب کنید: Basic ، Plus و Prime. Basic به شما امکان ذخیره سازی نامحدود و بدون ویژگی های خاص با 72 دلار در سال را ارائه می دهد. به علاوه ، درایو خارجی و پشتیبان گیری ویدیوی خودکار را با 112 دلار در سال اضافه می کند و Prime در صدر قرار می گیرد که با یک سرویس بازیابی پیک با 150 دلار در سال.

کار با کاربنیت کار ساده ای است زیرا سرویس گیرنده دسک تاپ آن ساده و آسان است. برای شروع تهیه نسخه پشتیبان شما فقط باید یک مرحله را انجام دهید زیرا بیشتر فرآیند به صورت خودکار است.

رنگ سرویس پرونده های شما را کپی می کند تا بتوانید وضعیت آنها را با یک نگاه بررسی کنید. این برخی از پرونده ها و پسوند ها را حذف نمی کند و به طور پیش فرض پرونده های بزرگتر از 4 گیگابایت را تهیه نمی کند. برای گنجاندن آنها باید آنها را به صورت دستی تگ کنید.

همچنین یک رابط وب جذاب وجود دارد که به شما امکان می دهد وضعیت تهیه نسخه پشتیبان خود را بررسی کنید ، به پرونده ها دسترسی پیدا کرده و حساب خود را مدیریت کنید.

برنامه تلفن همراه به شما امکان می دهد چنین کاری را انجام دهید. این رابط کاربری واضح و مینیمالیستی دارد ، بنابراین شما را گیج نمی کند. علاوه بر ذخیره فایل ها ، می توانید از برنامه برای تهیه خودکار نسخه پشتیبان از عکس های تلفن خود استفاده کنید. شما نمی توانید با انواع دیگر فایلها این کار را انجام دهید ، اما تهیه نسخه پشتیبان از عکس نامحدود هنوز هم بسیار عالی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی Carbonite ما را بخوانید.

افتخار ذکر: پشتیبان گیری از سرور ایمن Carbonite

Carbonite یک مکان پشتیبان ابری را در کانادا اضافه کرد ، اما فقط برای نسخه پشتیبان تهیه سرور ایمن Carbonite. برای مصرف کنندگان مشاغل فردی و کوچک بسیار زیاد است ، اما در بعضی از کاربران سازمانی جای می گیرد.

این سرویس می تواند در چند مرحله یک فایل یا یک سرور کل را بازیابی کند. بعلاوه ، می توانید از بین نسخه پشتیبان تهیه سیستم دانه ای و کامل ، از جمله نسخه پشتیبان تهیه تصویر ، انتخاب کنید. پشتیبان گیری ترکیبی به شما امکان می دهد از داده ها به صورت محلی و در ابر نیز محافظت کنید.

بیت AES-128 از پرونده های شما محافظت می کند ، اما گزینه ای برای انتقال به بیت AES-256 با یک کلید خصوصی وجود دارد. در حین انتقال ، پروتکل TLS / SSL داده های شما را ایمن می کند.

برای بهره مندی از این مزایا ، شما باید در برنامه نیرو به مبلغ 50 دلار در ماه ، که سالانه صورتحساب آن است ، مشترک شوید. از 500 گیگابایت فضای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می کند و می توانید از یک سرور و 25 رایانه پشتیبان تهیه کنید. برنامه Ultimate به شما همان مقدار فضای را می دهد اما به شما امکان می دهد از سرورهای نامحدود و 25 رایانه با 83 دلار در هر ماه پشتیبان تهیه کنید..

افکار نهایی

تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود در کانادا اگر می خواهید از قوانین حمایت از حریم خصوصی آن بهره مند شوید ، یک پشتیبان خوب است ، اما کمبود ارائه دهنده پشتیبان ابری وجود دارد. ما مجبور شده ایم در ایالات متحده خدمات را جستجو كنیم ، اما اطمینان حاصل كرده ایم كه آنها امنیت سخت و محافظت از حریم خصوصی را ارائه می دهند.

IDrive به دلیل قیمت های رقابتی ، رمزنگاری خصوصی و اتصال سریع ، بهترین انتخاب ما است. اگر خدمتی را دوست دارید که سریعتر باشد اما به همین اندازه ارزان نیست ، Acronis True Image را انتخاب کنید. برای کسانی که به فضای پشتیبان زیادی احتیاج دارند ، دو سرویس آخر موجود در لیست مناسب هستند.

نظر شما در مورد لیست ما چیست؟ آیا شما در کانادا زندگی می کنید و از یک سرویس پشتیبان متفاوت از آنچه ارائه داده ایم استفاده می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map