نحوه تهیه نسخه پشتیبان از ایمیل کسب و کار در سال 2020

اگر بطور فعال با شرکای تجاری و مشتریان بصورت آنلاین ارتباط برقرار کنید ، احتمال اینکه اهمیت دنباله مقاله مجازی خود را درک کنید ، شانس دارید. ایمیل های شما حاوی اطلاعات مشتری ، ایده ها ، دستورالعمل ها و سایر اطلاعاتی است که برای موفقیت در تجارت شما مهم هستند.

از دست دادن چنین داده هایی می تواند روابط شما را مختل کند ، برای شما هزینه ایجاد کند و حتی شما را به مشکل قانونی برساند. یک راهکار خوب پشتیبان گیری از ایمیل بهترین راه برای اطمینان از این است که هرگز در چنین شرایطی قرار نگیرید.

پشتیبان گیری از ایمیل کسب و کار – راه حل ویدیویی از راه حل های پشتیبان گیری ابر

در این راهنما ، شما را با مراحل اساسی پشتیبان گیری از پرونده های داده ایمیلی شما در ابر پیاده خواهیم کرد. ما برای کمک به توضیح روند از سه راه حل پشتیبان آنلاین برای ایمیل استفاده خواهیم کرد: Carbonite ، Backblaze و CrashPlan.

برای اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام ، مطمئن شوید و بررسی های ما در مورد هر سرویس را بررسی کنید:

 • بررسی کربنیت
 • بررسی backblaze
 • بررسی CrashPlan

مرحله اول: پرونده داده الکترونیکی خود را پیدا کنید

تهیه نسخه پشتیبان از ایمیل خود در فضای ابری ، به شما نیاز دارد که از یک مشتری رومیزی برای دسترسی به ایمیل های خود استفاده کنید. از آنجا که بیشتر مردم با آن آشنا هستند ، ما از Microsoft Outlook به عنوان نمونه استفاده خواهیم کرد. با این حال ، این گام های مشخص شده در این مقاله به طور مشابه با سایر خدمات محبوب مانند Windows Live Mail ، Mozilla Thunderbird ، Incredimail و Mac Mail کار می کنند.. 

سرویس گیرندگان ایمیل مانند Outlook 2016 تمام ایمیل های شما را در یک پرونده داده واحد ذخیره می کنند. برای کاربران Windows Outlook ، این یک فایل ذخیره شخصی (PST) خواهد بود. برای کاربران Mac Outlook ، پرونده Outlook for Mac (OLM) خواهد بود. اولین کاری که شما به منظور تهیه نسخه پشتیبان از ایمیل های Outlook بر روی cloud باید انجام دهید این است که دقیقاً دقیقاً همان پرونده را ببینید.

اگر از ویندوز استفاده می کنید ، این مکان به نسخه Windows شما و Outlook بستگی دارد. مکانهای مشترک شامل موارد زیر است:

 • C: \ کاربران \\ AppData \ محلی \ مایکروسافت \ چشم انداز
 • C: \ کاربران \\ رومینگ \ محلی \ مایکروسافت \ چشم انداز
 • C: \ کاربران \\ اسناد \ پرونده های چشم انداز
 • ج: \ کاربران \\ اسناد من \ پرونده های چشم انداز
 • C: \ اسناد و تنظیمات \\ تنظیمات محلی \ داده های برنامه \ مایکروسافت \ چشم انداز

برای کاربران Mac Outlook ، معمولاً در پوشه اسناد شما است:

 • / کاربران // اسناد / اطلاعات کاربر Microsoft / Office 2011 هویت / هویت اصلی

اگر در یافتن پرونده اطلاعات ایمیل خود مشکلی دارید ، می توانید به راحتی مکان آن را از داخل برنامه Outlook کشف کنید.

در Outlook 2016 ابتدا روی نوار ابزار خود روی “پرونده” کلیک کنید.

بعد ، تنظیمات حساب را انتخاب کنید.

پنجره تنظیمات حساب باز خواهد شد. بر روی برگه “پرونده های داده” کلیک کنید. با این کار مکان پرونده داده های ایمیل شما فهرست می شود.

مرحله دوم: برای تهیه نسخه پشتیبان از آن ، اطلاعات داده ایمیلی خود را تگ کنید

اکنون که مکان را می دانید ، باید اطمینان حاصل کنید که فایل اطلاعات شما برای تهیه نسخه پشتیبان توسط سرویس پشتیبان گیری آنلاین شما مشخص شده است. برخی خدمات این کار را از سایرین آسانتر می کنند.

با Crashplan ، ابتدا باید مشتری دسک تاپ را باز کنید. اطمینان حاصل کنید که در برگه تهیه پشتیبان قرار دارید و بر روی دکمه “تغییر” در قسمت “پرونده ها” کلیک کنید.

به محل پرونده داده ایمیل خود بروید و مطمئن شوید که دکمه رادیویی در کنار آن بررسی شده است. با پیشروی ، این پرونده توسط CrashPlan نسخه پشتیبان تهیه می شود.

Carbonite این روند را حتی ساده تر می کند ، زیرا نیازی نیست که کاربران پرونده هایی را برای تهیه نسخه پشتیبان از داخل مشتری خود علامت گذاری کنند (حتی ممکن نیست). در عوض ، فقط با استفاده از کاوشگر فایل به مکان فایل داده ایمیل خود بروید.

با کلیک راست بر روی پرونده ، موس خود را روی “Carbonite” قرار دهید و “Back up up” را انتخاب کنید.

این همه چیز در آنجاست. در حقیقت ، اگر هنگام نصب برنامه آن بر روی رایانه خود ، از پشتیبان گیری خودکار تصمیم بگیرید ، Carbonite فرایند را حتی ساده تر می کند. Carbonite انواع فایلهای رایج را برای تهیه نسخه پشتیبان به تنهایی ، از جمله فایلهای داده ایمیل ، پیدا و برچسب گذاری می کند. به این ترتیب مجبور نیستید برای آنها شکار کنید.

با این حال ، با استفاده از Carbonite ، پشتیبان گیری خودکار تنها در صورتی کار می کند که پرونده ها کمتر از 4 گیگابایت باشند. اگر یک پرونده داده الکترونیکی بزرگ دارید ، هنوز باید آن را به صورت دستی برچسب گذاری کنید.

Backblaze به طور خودکار فایل ها را برای تهیه نسخه پشتیبان نیز بر اساس نوع پرونده انتخاب می کند. از رابط دسک تاپ Backblaze ، فقط باید اطمینان حاصل کنید که نوع پرونده اطلاعات ایمیل شما در لیست موارد حذف پرونده نیست.

برای بررسی لیست موارد حذف ، روی تنظیمات کلیک کنید.

سپس هنگام باز کردن به برگه استثناها از صفحه تنظیمات حرکت کنید. زیر کلمات را بررسی کنید ، “مطمئن شوید که از این نوع پرونده ها نسخه پشتیبان تهیه نشود” .pst / .olm در اینجا ذکر نشده اند.

به طور پیش فرض ، نباید باشد. با این وجود ، Backblaze به شما امکان نمی دهد که فایلهای جداگانه را برای تهیه نسخه پشتیبان از کاوشگر پرونده خود انتخاب یا لغو انتخاب کنید.

مرحله سوم: پشتیبان گیری مداوم را روشن کنید

با بیشتر خدمات پشتیبان گیری آنلاین ، می توانید برنامه زمانبندی تهیه پشتیبان را انتخاب کنید یا به آنها اجازه دهید به طور مداوم اجرا شوند. پشتیبان گیری می تواند منابع سیستم را گره بزند و از پشتیبان های برنامه ریزی شده یکی از راه های اطمینان از اینکه سیستم شما در حین کار قفل نمی شود قفل خواهد شد.

مسئله تهیه پشتیبان برنامه ریزی شده این است که بدان معنی است که ایمیل های شغلی شما به طور مرتب پشتیبان گیری نمی شوند. بنابراین ، در صورت خراب شدن رایانه ، ایمیل های ارسال شده یا دریافت شده بین پشتیبان گیری را از دست خواهید داد. این بدان معنی است که برای کاربران تجاری که اولویت بالایی در سوابق ارتباطات خود دارند ، تهیه پشتیبان مداوم انتخاب بهتری است.

بیشتر ارائه دهندگان پشتیبان آنلاین به شما امکان می دهند پشتیبان گیری مداوم را از درون مشتری دسک تاپ روشن کنید. برای مثال با کربنیت فقط باید ابزار دسک تاپ سرویس را باز کنید.

سپس بر روی “تنظیمات و کنترل” کلیک کنید تا از صفحه تنظیمات بازدید کنید.

اطمینان حاصل کنید که “پشتیبان گیری مداوم” بررسی شده است و همه شما تنظیم خواهید شد. Carbonite این ویژگی را بطور پیش فرض فعال می کند ، بنابراین به هر حال باید از قبل روشن باشد.

Backblaze و CrashPlan به آسانی پیکربندی می شوند. با Backblaze فقط بر روی تنظیمات کلیک کنید و به برگه برنامه بروید. “مداوم” را از پنجره برنامه پشتیبان انتخاب کنید.

اگر از CrashPlan استفاده می کنید ، به قسمت تنظیمات در رابط دسک تاپ بروید. از منوی کشویی سمت راست کلمات ، “نسخه پشتیبان تهیه خواهد شد” “همیشه” را انتخاب کنید.

پس از تهیه نسخه پشتیبان مداوم ، با این وجود اشتباه نکنید که فکر کنید از ایمیل خود در زمان واقعی تایپ پشتیبان تهیه می کنید. در حالی که یک سرویس پشتیبان عالی است ، Backblaze قادر به تهیه نسخه پشتیبان از فایل های PST نیست در حالی که Outlook باز است زیرا الگوریتم های انتقال فایل آن نمی توانند در اطراف فایلهای قفل شده کار کنند.

Carbonite و Crashplan این محدودیت را ندارند. به این دلیل است که هر دو از خدمات کپی حجم سایه (VSS) استفاده می کنند ، یک فناوری مایکروسافت که امکان تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها را حتی در هنگام استفاده.

یکی دیگر از محدودیت های Backblaze که در تهیه نسخه پشتیبان از ایمیل تأثیر دارد ، این است که از پرونده های داده بزرگتر از 30 مگابایت ، صرفنظر از اینکه پشتیبان گیری مداوم دارید یا خیر ، فقط هر 48 ساعت یک بار نسخه پشتیبان تهیه می شود. از آنجا که قرار است پرونده های Outlook PST به طور پیش فرض تا اندازه 50 گیگابایت رشد کنند ، احتمالاً در صورت ارسال ایمیل های زیادی با شما روبرو می شوید..

CrashPlan همچنین با پشتیبان گیری مداوم با پرونده های بزرگ متفاوت رفتار می کند اما فقط به عنوان ابزاری برای اولویت بندی پرونده ها در صف خود:

 1. پرونده های جدیدتر و کوچکتر
 2. پرونده های جدیدتر و بزرگتر
 3. پرونده های قدیمی تر ، کوچکتر
 4. پرونده های قدیمی تر و بزرگتر

در همین حال ، کربنیت در مدت زمان 10 دقیقه پس از تغییر ، از پرونده ها نسخه پشتیبان تهیه می کند و به اندازه پرونده توجه نمی کند. (توجه: تغییرات بعدی در پرونده ها در 24 ساعت پشتیبان گیری می شوند).

وقتی سرعت نسخه پشتیبان تهیه می شود ، هر سه سرویس به لطف پردازش افزایشی سطح بلوک ، پرونده های بزرگی را مدیریت می کنند. انتقال های افزایشی سطح بلوک بدان معنی است که وقتی پرونده های داده ایمیل شما تغییر می کند ، کل پرونده دوباره در فضای پشتیبان ابری شما بارگذاری نمی شود. در عوض ، فقط قطعات – یا بلوکهای – پرونده تغییر یافته کپی می شوند. این باعث صرفه جویی در وقت و کاهش تلفات در منابع سیستم شما می شود.

نتیجه

اگر ارتباطات ایمیل برای تجارت شما بسیار مهم است ، باید این اطمینان را بخشد که خرابی هارد دیسک ، فساد پرونده یا لپ تاپ به سرقت رفته شما را از همکاران و مشتریان خود جدا نکند. خوشبختانه ، راه حل مناسب پشتیبان گیری آنلاین ، محافظت از داده های شما را ساده می کند.

هر سه سرویس پشتیبان آنلاین که به عنوان نمونه در این قطعه استفاده می شود ، امکان یافتن و علامت گذاری پرونده های داده ایمیل شما را برای تهیه نسخه پشتیبان آسان می کند ، و آنها برای اطمینان از یک فرآیند روان از معماری قدرتمند انتقال فایل استفاده می کنند. هر سه نیز دارای برنامه ذخیره سازی نامحدود و هم برنامه خانه و هم در محل کار هستند.

ما در Cloudwards.net با اطمینان از توصیه هر یک از آنها اطمینان داریم ، اما احساس می کنیم که Carbonite بهترین خدمات همه جانبه را برای افرادی که به دنبال تهیه ایمیل از تجارت پشتیبان هستند ، ارائه می دهد. سؤال یا نظر در مورد پشتیبان گیری از ایمیل کسب و کار شما؟ در نظرات زیر به ما ضربه بزنید. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me