Wrike vs Basecamp: دو ضربه بزرگ تجارت در سال 2020

تاریخچه شاهد برخی نمایشهای حماسی بوده است: علی در مقابل فرازیه ، مک انرو در مقابل کانورز ، کاردی ب در مقابل نیکی میناج. ما در این مقایسه Wrike vs Basecamp قصد داریم به یک لیست دیگر به لیست اضافه کنیم ، که برنده آن بیشتر مورد توجه مدیران پروژه خواهد بود.

Wrike در سال 2006 راه اندازی شد و دارای بیش از 18،000 شرکت در کتاب های خود ، از جمله مشتری های مشهور مانند Google ، L’Oreal و Mars است. این یک پلت فرم غنی از ویژگی است که جزء بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه در آنجا است.

Basecamp یک نام بزرگ است و دارای 3 میلیون نام نویسی ثبت نام شده است. این تیم در سال 2004 توسط تیمی در پشت چارچوب برنامه Ruby on Rails ایجاد شده است.

هر دو ابزار قبلاً در مقالات روبرو ما نشان داده شده اند. Wrike در مسابقه ما Wrike – Asana پیروز شد ، اما در monday.com در مقابل Wrike باخت. این بسیار شرم آور است ، زیرا بهترین شرایط موجود در سایت monday.com است. Basecamp نبرد اسانا در مقابل باسکامپ را از دست داد ، بنابراین به دنبال مبارزه خواهیم بود.

ما همچنین در بررسی های خود به عمق هر دو سرویس نگاه کرده ایم ، بنابراین اگر می خواهید در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی Wrike و بررسی Basecamp ما را بخوانید.

Setting up a Fight: Wrike vs Basecamp

Wrike و Basecamp با مشت یا اسلحه نبرد نخواهند کرد ، بلکه با ویژگی ها ، گزینه ها و کیفیت طراحی آنها همراه هستند. ما آنها را در طی چهار دور مقایسه خواهیم کرد و برنده در هر یک اعلام می شود. برنده کلی ابزاری خواهد بود که بیشترین دور را کسب می کند.

ما با مقایسه آنها روی ویژگی ها باز خواهیم کرد تا ببینیم کدام ابزار بیشترین کار را انجام می دهد. ویژگی ها در قلب آنچه نرم افزار می تواند برای تیم شما به ارمغان بیاورد قرار دارد. سپس ما به قیمت نگاه خواهیم کرد تا ببینیم کدام یک از بهترین ارزش ها است. بسیاری از سیستم عامل ها گزینه های مختلفی را ارائه می دهند ، بنابراین فهمیدن کدام یک از بهترین ها مهم است.

در سهولت استفاده دور ، ما ارزیابی خواهیم کرد که با کمترین اضطراب کار می کند و بیشترین تلاش را برای کمک به شما در شروع کار دارد. در قسمت امنیت و حفظ حریم خصوصی ، ما بررسی خواهیم کرد که شما می توانید بیشترین اعتماد به داده های خود را داشته باشید ، و همچنین بیشترین گزینه ها برای کنترل دسترسی به پروژه های خود را ارائه می دهد.

1

امکانات

در این دور ، ما ابزارهای عملکرد را با هم مقایسه می کنیم تا ببینیم چه چیزی بیشتر برای تیم شما انجام می شود. علاوه بر نحوه ارائه وظایف ، ما دوست داریم فضای ذخیره سازی زیادی ، ادغام با سایر سیستم عامل ها و ویژگی های ارتباطی را نیز مشاهده کنیم. موارد جالب توجه نیز به ثمر می رسند.

اگر ابزاری را می خواهید که دارای پسوندهای غیر معمول است ، به بررسی Airtable ما نگاهی بیندازید. این شامل یک کاوشگر مدل سه بعدی ، ترجمه خودکار و حتی یک طراح صفحه است.

خطای

Wrike به شما امکان می دهد وظایفی را ایجاد کنید و آنها را به اعضای تیم اختصاص دهید. کارها را می توان به زیرشاخه ها تقسیم کرد و می توانید وابستگی ها را نیز اضافه کنید ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که برنامه پروژه شما امکان پذیر است. با وابستگی می توانید تنگناها را مشاهده کنید و ببینید اگر تأخیر در یک کار تأثیر بگذارد ، چه تأثیری خواهد داشت.

برای بررسی در مورد گزینه دیگری که کار با وابستگی ها را آسان می کند ، به بررسی آسان پروژه ها ما نگاهی بیندازید.

Wrike یک بستر مناسب برای به اشتراک گذاری فایل است و 2 گیگابایت فضای آن در برنامه رایگان آن موجود است. این برای کاربران Enterprise تا 100 گیگابایت نیز افزایش می یابد. اگر به بیش از آن احتیاج دارید ، بهترین ذخیره آنلاین ما برای مقاله تیم ها را بخوانید.

شما می توانید نظرات در مورد پرونده ها ، از جمله در وسط فیلم ها ، بگذارید. اگر می خواهید پروژه های ویدئویی خود را سازماندهی کنید ، این کار را مفید می کند. اگرچه فیلم ها فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند ، بنابراین ممکن است شما به بهترین حافظه ابری ما برای راهنمای پرونده های بزرگ نیز نیاز داشته باشید.

ادغام چروک

Wrike با بسیاری از خدمات ادغام می شود. می توانید از آن با Adobe Creative Cloud ، Slack ، Salesforce ، Dropbox و بسیاری دیگر استفاده کنید. ویژگی جدید “Wrike Integrate” آن ، که هنوز سعی نکرده ایم ، به شما امکان می دهد ادغام های سفارشی ایجاد کنید.

Wrike همچنین دارای یک API است ، بنابراین کسانی که کدگذاری می کنند می توانند آن را به برنامه یا وب سایت شخصی خود وصل کنند. اگر می خواهید وب سایت خود را بسازید ، مقایسه سازنده وب سایت Wix و Weebly نیز ممکن است به شما کمک کند.

تقویم چروک

Wrike دارای چندین نمایش مانند جریان ، نمودار Gantt و تقویم است. ویژگی مفید دیگر ایجاد گزارش است. انواع گزارش های مختلف ، مانند مواردی وجود دارد که به شما نشان می دهد کدام کارها به تأخیر افتاده یا غیرقانونی است. Wrike ایجاد آنها را آسان می کند.

کاربران بین المللی از انتخاب زبان های آن قدردانی می کنند. بیش از دهها در دسترس است که شامل نه ترجمه رسمی و چندین مورد توسط کاربران است.

Wrike علاوه بر کار در مرورگر ، دارای رایانه های رومیزی و موبایل برای Windows ، macOS ، Android و iOS است ، بنابراین می توان در اکثر دستگاه ها از آنها استفاده کرد.

Basecamp

Basecamp دارای ویژگی های اشتراک گذاری و ارتباط خوب فایل ها به همراه ایجاد کار ساده است. این یک انتخاب قوی برای استفاده عمومی در دفتر است.

این امکان را به شما می دهد تا لیست های انجام شده پر از کارها را ایجاد کنید. می توانید وظایف را به مردم اختصاص دهید ، یادداشت بگذارید و به آنها موعد مقرر اختصاص دهید. برخلاف Wrike ، زیرمجموعه ها یا وابستگی هایی ندارد. اگر به آن ها احتیاج ندارید ، بررسی Podio ما را بخوانید تا در مورد ابزار دیگری که امور را ساده نگه می دارد یاد بگیرید.

یک تقویم برای کمک به برنامه ریزی برنامه شما وجود دارد و آن را با سرویس های تقویم اپل ، مایکروسافت و Google ادغام می کند.

basecamp-campfire

گپ های “Campfire” آن راهی عالی برای برقراری ارتباط همه است. می توانید صداها و ویدیوها را به اشتراک بگذارید ، اگرچه در هنگام تست با ویدیو مشکل داشتیم. علاوه بر Campfire ، می توانید از طریق صفحه پیام Basecamp با هم تیمی ها گپ بزنید.

Basecamp به افراد هشدار می دهد هنگام ایجاد تغییرات توسط دیگران ، بنابراین خوب است که همه از آنچه تیم انجام می دهند آگاه باشند.

این یک انتخاب مناسب از ادغام ها ، از جمله Zapier ، به شما امکان می دهد داده ها را با صدها برنامه به اشتراک بگذارید. همچنین یکپارچه سازیهایی برای ایجاد گزارش ، توسعه نرم افزار ، ردیابی زمان و حسابداری وجود دارد. اگر بعد از یک ابزار مدیریت پروژه که روی جنبه مالی متمرکز است ، بررسی Mavenlink ما را بخوانید.

فضای زیادی را با آن می گیرید. 500 گیگابایت فضای ذخیره سازی آن بسیار بیشتر از پیشنهادات Wrike است حتی در برنامه Enterprise. اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، بهترین گردآوری فضای ذخیره سازی ابری ما دارای گزینه هایی است.

مانند Wrike ، Basecamp برنامه هایی را برای Windows ، macOS ، Android و iOS برای تکمیل نسخه مرورگر خود دارد.

دور یک افکار

Basecamp فضای ذخیره سازی زیادی دارد و Campfire برای چت های تیمی مناسب است. Wrike ابزاری جدی تر است که مدیریت وابستگی آن برای برنامه ریزی پیشرفته پروژه مفید است.

اگرچه ما Basecamp را دوستانه تر می یابیم و از ویژگی های آن کوتاه نیست ، Wrike احساس جزئیات بیشتری می کند و در بیشتر زمینه ها گزینه های بیشتری به شما می دهد. همچنین دارای ساختار پیشرفته تری با زیر مجموعه ها و وابستگی هاست. گزینه های زبان آن ، آن را برای کاربران بین المللی نیز مفید می کند.

دور: ویژگی های نقطه برای Wrike

آرم خطا
آرم Basecamp

2

قیمت

در مرحله بعد ، ما به قیمت نگاه خواهیم کرد تا ببینیم کدام ابزار بهترین ارزش را ارائه می دهد. علاوه بر قیمت های پایین ، ما دوست داریم یک محاکمه رایگان طولانی ، روش های زیادی برای پرداخت ، تخفیف و برنامه های مختلف را شاهد باشیم. Basecamp در آخرین مرحله چند ضربه سنگین به دست آورد ، بنابراین دوست دارید دوباره به این مسابقه برگردید. بیایید نگاهی بیندازیم که ابتدا Wrike چه چیزی را ارائه می دهد.

خطای

Wrike دارای یک برنامه رایگان برای حداکثر پنج کاربر است و اگر می خواهید سایر ویژگی های آن را بدون اینکه در بودجه خود وارد شوید ، سایر مراحل آن را امتحان کنید. اگر می خواهید از برنامه های اضافی آن استفاده کنید ، ماهانه هزینه هر کاربر را پرداخت می کنید ، که با افزایش سطح کار خود ، افزایش می یابد.

قیمتها در ردیف Enterprise قابل مذاکره هستند ، اما اگر بخواهید بخواهید یک معامله استفاده از عمر را برای پرداخت یک بار پرداخت دریافت کنید.

Wrike خیلی گران نیست ، اما ارزان ترین ابزار موجود در بازار نیست و با محدودیت های کاربران در برنامه های ارزان تر ، با افزایش اندازه تیم شما هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

Basecamp

تیم های Basecamp بدون در نظر گرفتن اندازه تیم ، مبلغی مبلغ 99 دلار در هر ماه پرداخت می کنند. این اگر تیم شما بزرگ باشد اما اگر کوچک باشد ، بسیار ارزشمند است.

Basecamp برای مربیان رایگان است ، بنابراین اگر می خواهید کلاس یا کارمندان خود را سازمان یافته تر کنید ، این یک گروه است که باید شرکت کنید. غیرانتفاعی ها نیز تخفیف 10 درصدی دریافت می کنند. دانشجویان ممکن است بخواهند که بررسی FunctionFox ما را بخوانند ، زیرا آنها می توانند به صورت رایگان به آن دسترسی پیدا کنند.

Basecamp یک آزمایش 30 روزه طولانی دارد و به شما فرصت می دهد تا دندان های خود را در آن قرار دهید تا ببینید که آیا این تیم برای تیم شما مناسب است یا خیر. Basecamp آن را ساده نگه می دارد ، و تعداد زیادی از آن را به همه ارائه می دهد ، به جز تیم هایی با تعداد معدود کارمندی که آن را ارزان تر از گزینه های دیگر می دانند.

دور دو فکر

Wrike از Basecamp ارزانتر است ، اما تنها در صورت داشتن تیم کوچکی در اختیار شما قرار می گیرد. رده آزاد آن برای تیم های کوچک که سعی در اجرای آن دارند فوق العاده است و برنامه حرفه ای آن ارزان است. اگر بیش از 10 نفر در تیم خود حضور دارید یا می خواهید از برنامه های پیشرفته تر استفاده کنید ، Basecamp ارزان تر است. سیستم پرداخت تخت آن نیز بسیار ساده تر برای تشخیص و مدیریت است.

پس انداز بالقوه با Basecamp بیشتر است. همچنین یک آزمایش رایگان سخاوتمندانه دارد و برای مربیان رایگان است ، بنابراین در این دور برنده می شود.

دور: امتیاز قیمت برای Basecamp

آرم خطا
آرم Basecamp

3

راحتی در استفاده

در این دور ، ما می خواهیم ببینیم که کدام ابزار ساده ترین استفاده است و بیشترین کار را برای دستیابی به آن انجام می دهد. رابط کاربری قوی ، کمبود اشکالات و گزینه های کمک و پشتیبانی خوب کمک خواهد کرد.

اگر می خواهید یک ابزار ساده ، به بررسی Trello ما نگاهی بیندازید تا در مورد گزینه مبتنی بر kanban اطلاعاتی کسب کنید.

خطای

Wrike یکی از پیشرفته ترین ابزارها در گروه مدیریت پروژه است ، اما ثبت نام و شروع کار با آن آسان است. فرایند راه اندازی به شما امکان می دهد تا از هم تیمی ها دعوت کرده و از طریق تنظیم فضای کاری خود به شما کمک می کند.

قالب های چروک

ساخت فضای کاری شما سریع و آسان است. Wrike شامل بسیاری از الگوهای طبقه بندی شده برای کمک به شما در ادامه کار است. آنها می توانند تابلوهای ساده ای برای کانبان ، سیستم های بلیط فروشی ، مدیریت رویدادها یا موارد دیگر باشند. قالب ها شامل فیلم های مخصوص به خود هستند تا نحوه استفاده از آنها را به شما نشان دهند که این یک لمس خوب است.

سپس می توانید کارها را به راحتی اضافه کنید. نمای اصلی Wrike وظایف شما را در سمت چپ و جزئیات کار در سمت راست نشان می دهد.

وابستگی های چروک

مدیریت وابستگی بعضی اوقات دشوار است ، اما Wrike آن را به خوبی مدیریت می کند. این دکمه اختصاصی برای ایجاد روابط بین کارها دارد. رابط کاربری Wrike شامل گزینه ها و کنترل های زیادی است. می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید ، اما برای فهمیدن آن زمان لازم است. پیمایش همیشه ساده نیست و ممکن است در ابتدا گم شوید.

هنگامی که گیر می کنید ، Wrike با یک پایگاه دانش دقیق و پشتیبانی سریع و پاسخگو از مشتری ، به شما کمک زیادی می کند.

Basecamp

Basecamp یک ابزار دوست داشتنی است ، با یک پالت رنگ نرم و تصاویر شاد که در سراسر آن استفاده می شود. طراحی آن واضح است و می توانید بدون اینکه گیر کرده باشید از آن استفاده کنید.

ثبت نام basecamp

ما گاهی اوقات شاهد بودیم که مواردی که عناصر پاپ آپ از بین نمی رود ، کنترل نمی شود. با این حساب ، ما می توانیم با ورود به سیستم یا کلیک در اطراف آنها ، آنها را برطرف کنیم ، و خیلی مکرر هم نبودند.

Basecamp به شما کمک زیادی می کند ، با اینکه جادوگران شما را به صورت مرحله به مرحله از وظایف برمی دارند و به طور خودکار پیام هایی برای شما ایجاد می کنند. اگر پیام ها آنچه را که می خواهید بیان کنند ، می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود. همچنین اعلان ها و ایمیل های زیادی وجود دارد. اگر خیلی زیاد هستید می توانید آنها را خاموش کنید ، اما در صورت نیاز به اطلاع رسانی ، مطمئناً Basecamp کمک می کند.

تیم بسکتبال

ما برنامه های منحصر به فرد آن را به خوبی طراحی ، جذاب و آسان برای استفاده پیدا کردیم ، اما ما به صفحه نمایش بالای آن که در مقایسه با بقیه سیستم عامل به نظر می رسید علاقه ای نداشتیم. اگر بارها و بارها پروژه های مشابه ایجاد می کنید ، می توانید الگوهای خود را تنظیم کنید تا مواردی را که پروژه های شما در آن مشترک است شامل شود و از آنها به عنوان نقطه شروع استفاده کند..

پایه بازکنی

Basecamp لمس های خوبی دارد ، مانند “تقویت” آن. برای نشان دادن قدردانی هم تیمی های خود می توانید بر روی یک موشک کلیک کنید. این یک راه خوب برای ایجاد روحیه است بررسی Asana ما را برای نمونه ای از ابزار دیگری که سعی می کند روز شما را با “جشن های زیبا” اش روشن کند ، بخوانید. راهنمای مبتدی Asana ما نیز به شما کمک می کند تا با آن شروع کنید.

اگر گیر کرده باشید ، Basecamp در صفحه راهنمایی خود راهنمایی و آموزش زیادی دارد. پاسخ پشتیبانی سه دقیقه ای آن بهترین حالت در کلاس با ، er ، Wrike است.

دور سه فکر

Basecamp دوستانه و پذیرایی دارد ، اما اشکالات آن در این دور عقب هستند. Wrike دارای منحنی یادگیری تندتر است ، اما انتخاب خوبی از الگوهای وجود دارد. هر دو از صفحات پشتیبانی و کمک عالی برای گیر افتادن برخوردار هستند. با این حال ، به طور کلی ، Basecamp در دسترس تر است ، بنابراین در این مرحله پیروز می شود.

هر دوی این ابزارها از نظر قابلیت استفاده خوب هستند ، اما اگر این یک منطقه کلیدی برای شماست ، به ابزاری نگاه کنید که در بررسی monday.com ما آن را میخکوب کند.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای Basecamp

آرم خطا
آرم Basecamp

4

امنیت & حریم خصوصی

بعد به امنیت و حریم خصوصی خواهیم پرداخت. با توجه به اینکه دولت ها و فوق تخصص های فنی هر کاری که می توانند برای جاسوسی اطلاعات شما انجام دهند ، مهم است از ابزاری استفاده کنید که داده های شما را ایمن نگه دارد. رمزگذاری ، صدور گواهینامه و گزینه های مهم در این دور هستند.

بیایید ببینیم کدام ابزار بیشتر برای محافظت از شما در برابر جرایم سایبری تلاش می کند.

خطای

Wrike یکی از بهترین ابزارها در هنگام امنیت است. این انتخاب قوی از ویژگی ها دارد ، از رمزنگاری با کیفیت بالا استفاده می کند و گزینه های مفیدی برای کنترل دسترسی به پروژه های شما به شما می دهد.

دارای تأیید هویت دو عاملی از طریق برنامه Google Authenticator است که به شما امکان می دهد با امنیت بیشتری وارد شوید. بهترین مقاله برنامه تأیید اعتبار دو عاملی ما در مورد آن بیشتر صحبت می کند.

Wrike دارای چندین گواهینامه امنیتی ، از جمله ISO 27001 ، SOC 1 و SOC 2. دارای یک مرکز داده جداگانه برای مشتریان اتحادیه اروپا است که با ISAE 3402 مطابقت دارد..

از آخرین فناوری رمزگذاری استفاده می کند. داده های در حال انتقال TLS v1.2 با AES 256 بیتی و طول کلید سرور 2048 بیتی دریافت می کنند. داده های در حالت استراحت ، مانند پیوست ها ، با رمزگذاری AES 256 بیتی محافظت می شوند. اگر می خواهید مشکلات و مزایای آن را بدانید ، توضیحات رمزگذاری ما را بخوانید.

Wrike به شما امکان می دهد خط مشی دسترسی به شبکه خود را تنظیم کنید ، بنابراین می توانید از دسترسی آدرس های IP به رسمیت شناخته شده افراد جلوگیری کنید. این امر باعث می شود تا در خارج از سازمان خود ورود به سیستم سخت شود. همچنین می توانید از کارمندان خود در صورت تمایل به جلوگیری از دسترسی به داده ها از خانه جلوگیری کنید.

کاربران سازمانی از ویژگیهای امنیتی بیشتری برخوردار هستند. شما می توانید مجوزها را برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی می تواند با پرونده ها انجام دهد ، تنظیم کنید ، همچنین کنترل نحوه دعوت اعضای تیم به پروژه های شما را کنترل کنید.

شما همچنین می توانید کنترل سیاست رمز عبور تیم خود را به دست آورید. می توانید به رمزهای عبور قوی نیاز داشته باشید و افراد را به طور مرتب تغییر دهید ، بنابراین تعادل بین راحتی و امنیت برای شماست.

اگر اعضای تیم در حال تلاش برای رمزهای عبور هستند ، به ما نشان دهید که چگونه می توانید برای چند اشاره گر یک مقاله قوی با رمز عبور تنظیم کنید.

Basecamp

علاوه بر داشتن سرورهای خاص خود ، Basecamp از خدمات وب آمازون و Google Cloud Storage برای ذخیره سازی پرونده های شما استفاده می کند. ممکن است بخواهید یکی از مقالات State of Cloud را بخوانید تا به شما قضاوت کند که آیا به بازیکنان بزرگ اعتماد دارید که می توانند پروژه های شما را اداره کنند.

داده های حمل و نقل از طریق HTTPS با AES-128-CBC ارسال می شوند. نسخه TLS در وب سایت آن بیان نشده است ، اما TLS 1.2 را در جاهای دیگر مشاهده کرده ایم. از رمزگذاری قوی AES-256 / SHA-256 برای پرونده ها استفاده می کند. هیچ کس نمی خواهد که با عجله از این طریق عبور کند.

Basecamp همچنین با اتحادیه اروپا-اتحادیه اروپا مطابقت دارد. حریم خصوصی سپر است و می گوید که داده های شما را به اشتراک نمی گذارید مگر اینکه به طور قانونی مجبور به انجام این کار شوید. اگر قانونی باشد می تواند شما را از این موضوع مطلع کند. اگر نگران چرت زدن هستید ، ممکن است بخواهید بهترین ویژگی VPN ما را جستجو کنید.

Basecamp سازگار با PCI است ، اما اگرچه مراکز داده آن تحت SOC حسابرسی شده اند ، اما اینگونه نیست.

سرورهای آن از لحاظ جسمی با قفلهای بیومتریک محافظت می شوند و کارمندان حاضر 24 ساعت شبانه روز هستند. پشتیبان گیری ساعتی ایجاد می کند ، بنابراین اگر در یکی از مراکز داده آن تصادف رخ دهد ، پرونده های خود را گم نمی کنید. داده های شما 30 روز پس از بستن حساب شما حذف می شود.

شرکت Basecamp در برنامه های bugy bug شرکت می کند و به هکرهای کلاه سفید کمک می کند تا امنیت خود را بهبود بخشند و قبل از اینکه هرکسی آنها را پیدا کند ، حفره ها را وصل کنند..

احراز هویت دو عاملی از طریق Google ، مانند Wrike در دسترس است ، بنابراین می توانید با امنیت بیشتر با Basecamp وارد سیستم شوید..

دور چهار اندیشه

هر دو ابزار امنیت زیادی دارند ، با رمزگذاری قوی ، رعایت چارچوب های حریم خصوصی و سیستم ها برای ایمن نگه داشتن اطلاعات شما. هرچند Wrike بیشتر پیش می رود و گزینه های زیادی برای کنترل نحوه تعامل کاربران آنها با وب سایت به مشتریان ارائه می دهد. برنده این دور راحت است.

دور: امنیت & حریم خصوصی برای Wrike

آرم خطا
آرم Basecamp

5

حکم

در دو دور ، تصمیمی برای تصمیم گیری داریم. سهولت استفاده و دور قیمت ها به Basecamp رفت ، اما چیز زیادی در آن وجود ندارد. ویژگی های دور توسط Wrike به راحتی انجام شد و حتی امنیت و حفظ حریم خصوصی حتی بیشتر. Wrike مسابقه کلی را می گیرد.

برنده: خطای

Wrike و Basecamp ابزارهای مختلفی با رویکردهای مختلف هستند. Wrike مفصل تر و شغلی تر است و به مدیرانی که می خواهند عملکرد تیم و جریان کاری ساده را تحلیل کنند ، مناسب خواهد بود.

Basecamp به عنوان یک مکان عمومی و ابزار ارتباطی فوق العاده است. این کار خوبی است که می توانید اطلاعات خود را در یک مکان نگه دارید و سهولت و دسترسی همه را آسان کنید. این احساس آرامش بیشتری دارد و این به بعضی از تیم ها مناسب است.

اما به طور کلی ، Wrike ابزار مورد علاقه ما است ، با ویژگی های اضافی آن باعث شده تا از جمع مدیریت پروژه جدا شود.

هر دو سیستم عامل یک آزمایش رایگان ارائه می دهند ، بنابراین پیش بروید و آنها را آزمایش کنید تا ببینید که آیا با ما موافقید یا خیر. اگر هم از آنها استفاده کرده اید و هم چیزی برای گفتن در مورد آنها دارید ، لطفاً در نظرات این کار را انجام دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me