Wrike vs Asana: در سال 2020 کدام یک بهتر است؟

انتخاب یک ابزار مدیریت پروژه یک انتخاب مهم است که می تواند در اثربخشی تیم شما تغییر کند. بسیاری از ابزارهای خوب در آنجا وجود دارد ، و گرچه انتخاب بین آنها دشوار است ، اما رقابت بدان معنی است که گزینه های بسیار زیادی وجود دارد. ما در این مقایسه Wrike vs Asana به دنبال دو مورد علاقه خود هستیم.


آنها سیستم عامل های عالی هستند ، بنابراین باید یک مسابقه نزدیک باشد. بیایید بحث کنیم که چگونه آنها را از هم جدا خواهیم کرد.

راه اندازی یک مبارزه: Wrike vs Asana

Wrike یکی از قوی ترین ابزارهای موجود در آنجا است که در آخرین دور بهترین بهترین نرم افزار مدیریت پروژه ، رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. از نظر ظاهری حرفه ای و دارای مجموعه ای گسترده از ویژگی ها و امنیت شدید است.

Asana ابزاری دوستانه است که ما از آن برای استفاده پذیری بسیار برخوردار بودیم ، همانطور که می توانید در بررسی Asana ما بخوانید. آسانا در کتابهای خود مشتری هایی مانند ناسا و نیویورک تایمز دارد ، در حالی که ویریک دارای گوگل ، مریخ و تیفانی است.

آنها بهترین ابزارهایی هستند که درمورد آنها بسیار دوست دارند ، اما وقتی به آن پرداخته شود ، شما فقط قصد دارید با یکی از آنها به سیستم وارد شوید. ما امروز قصد داریم آنها را با سرعت پیاده کنیم تا ببینیم کدام یک بیشترین ارزش شما را دارد.

ما روی چندین قسمت اصلی متمرکز خواهیم شد که هنگام انتخاب ابزاری برای مشاغل شما تفاوت ایجاد می کنند ، از جمله ویژگی هایی که مشخص می کند نرم افزار می تواند انجام دهد و قیمت را تعیین می کند ، که اگر همه موارد برابر باشند ترجیح می دهیم کمتر باشد..

سهولت استفاده نیز مهم است زیرا ویژگی های خوب نیست اگر نمی توانید نحوه کار آنها را بفهمید. ما به امنیت نیز نگاه خواهیم کرد ، زیرا شما نمی خواهید که رقبای شما در وب سایت شما هک شوند و پنجه های چرب آنها را در برنامه های خود بگیرند.

بیایید با ویژگی هایی شروع کنیم تا ببینیم کدام سرویس وسیع ترین عملکرد را ارائه می دهد.

1

امکانات

ویژگی ها هنگام انتخاب یک ابزار مدیریت پروژه بسیار مهم هستند. یک ویژگی که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود می تواند به مراتب بیشتر از قیمت خدمات باشد ، بنابراین توجه به آنچه در آنجاست می تواند تفاوت زیادی در خط پایین شما داشته باشد.

یکی از دلایل تأثیرگذاری ابزارهای مدیریت پروژه این است که آنها به افراد اجازه می دهند اطلاعات ضروری را در صورت لزوم مشاهده کنند ، بدون آنکه مشکلی برای تماس با یکدیگر داشته باشند. هر کس می تواند در محدوده تعیین شده شما به آنچه در آنجاست دسترسی داشته باشد ، و مدیران می توانند یک نمای کلی از چگونگی روند کار در پروژه دریافت کنند.

شما همچنین می توانید برنامه هایی را تهیه کرده و به راحتی بررسی کنید که آیا آنها متناسب با برنامه هر کس هستند. اگر برنامه شما تغییر کند ، یک ابزار خوب می تواند به شما کمک کند همه چیز را به روز کنید بدون آنکه به جهنم اداری بیفتید.

وقتی صحبت از Wrike و Asana می شود ، جدایی آنها زیاد نیست. هر دو در بررسی های ما 90 درصد در این زمینه به ثمر رساندند ، بنابراین دور اول نزدیک است.

خطای

Wrike با استفاده از ساختار اصلی وظیفه خود که شامل زیرمجموعه ها و مدیریت وابستگی است ، از ویژگی های مهمی برخوردار است. به این ترتیب ، می توانید ببینید که در هر مرحله از راه چه باید تمام شود.

تقویم چروک

نمایش های متنوعی به شما کمک می کند تا ببینید که چگونه کارها پیش می رود. یک جریان به سبک وبلاگ و همچنین یک تقویم وجود دارد. همچنین می توانید فرمهایی ایجاد کنید که به اعضای تیم اجازه دهد با پر کردن آنها وظایفی ایجاد کنند.

Wrike به شما امکان می دهد تا پرونده ها را بارگذاری کرده و در مورد آنها نظر دهید. حتی می توانید نظرات را در نقاط خاص در فیلم ها بگذارید ، در صورتی که با آنها کار می کنید ، این یک انتخاب عالی است.

این یک ژنراتور گزارش با چند از پیش تنظیم شده ، اما همچنین دامنه سفارشی کردن آن برای خروجی آنچه شما نیاز دارید. همچنین دارای ویژگی های ردیابی زمان و مدیریت منابع است. می توانید ببینید که چقدر زمان صرف می شود و آیا کارها به صورت کارآمد انجام می شوند یا خیر.

اگر علاقه دارید از یک سکوی با ویژگی های ردیابی زمان استفاده کنید ، به بررسی FunctionFox ما نگاهی بیندازید تا در مورد سرویس دیگری که به آنها پیشنهاد می کند اطلاعاتی کسب کنید.

ادغام چروک

Wrike ادغام های زیادی را از جمله Salesforce ، Slack ، Adobe Creative Cloud و چند سرویس ذخیره سازی در دسترس قرار می دهد. فضای ذخیره سازی بسته به برنامه شما از 2 گیگابایت تا 50 گیگابایت متغیر است ، سخاوتمندانه اما به اندازه Asana نیست که فضای نامحدودی به شما می دهد.

اگر می خواهید از یک سرویس خارجی استفاده کنید ، بهترین جمع آوری آنلاین ما را برای مقاله تیم ها برای جمع آوری موارد موجود در آن بخوانید.

Wrike برنامه های دسک تاپ را برای ویندوز و macOS دارد ، بنابراین اگر snappiness و قابلیت اطمینان آن ها را به یک رابط مبتنی بر مرورگر ترجیح می دهید ، به این خدمات توجه می کنید. برنامه های تلفن همراه نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید کارها را در قطار برنامه ریزی کنید تا کار کنند.

کارهای زیادی انجام نمی شود ، این یک انتخاب عالی برای انجام پروژه های شما است. آسانا کار خود را قطع کرده است.

آسانا

آسانا رنگارنگ و دوستانه به نظر می رسد ، اما از لحاظ ویژگی کوتاه نیست. همانند Wrike ، می توانید وظایف و زیرشاخه ها و همچنین وابستگیهایی ایجاد کنید که نشان می دهد چگونه آنها در کنار یکدیگر قرار می گیرند. Asana همچنین دارای یک فضای ذخیره سازی نامحدود است ، و دارای حجم فایل 100MB سخاوتمندانه است.

وابستگی به آسانا

Asana وظایف را در نمای لیست یا نمای kanban ترتیب می دهد ، که به شما امکان می دهد وظایف را از ستون به ستون بکشید. نماهای تقویم و جدول زمانی نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید همه چیز را به راحتی برنامه ریزی کنید.

این ادغام زیادی دارد ، از جمله Zapier ، که به عنوان واسطه برای بسیاری از برنامه ها عمل می کند. همچنین می توانید داده ها را با Salesforce ، Jira و Trello به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای مبتدی Trello را بخوانید.

با تعیین وضعیت آن و تهیه گزارش می توانید به تیم خود اطلاع دهید که پروژه چگونه پیش می رود. این خوب است برای نگه داشتن همه در همان صفحه.

asana-status

نسخه مرورگر آن توسط برنامه های موبایل برای Android و iOS تکمیل شده است ، اما برخلاف Wrike ، برنامه دسک تاپ ندارد.

با توجه به اینکه فضای ذخیره نامحدود یک نقطه قوت واضح است ، نمای بیرونی رنگارنگ آسانا به این معنی نیست که از نظر ویژگی کوتاه باشد. این برنامه ، با وابستگی کامل و چندین دیدگاه مفید برای برنامه ریزی پروژه های شما ، مقدار زیادی ارائه می دهد.

دور یک افکار

وقتی به آن رسیدید ، ویژگی هایی هستند که با نرم افزار مدیریت پروژه برای آن هزینه می کنید. این دور یک تماس نزدیک است زیرا Wrike و Asana در این منطقه قوی هستند.

اگرچه با ردیابی زمان و مدیریت منابع خود ، فکر می کنیم Wrike نتیجه ای دارد. به نظر می رسد که Wrike بیشتر پیش می رود و در سایر مناطق نیز عمق بیشتری را ارائه می دهد. آسانا فضای ذخیره سازی نامحدودی دارد ، که علاوه بر این یک امتیاز بزرگ است.

در کل ، ورایک Wrike از دور یک به دور است ، اما Asana به نظر می رسد با اطمینان به دور بعد می رود.

دور: ویژگی های نقطه برای Wrike

آرم خطا
آگانا آرم

2

راحتی در استفاده

نرم افزار کاربر پسند به شما امکان می دهد تا با سرعت بخشیدن به سرعت افراد ، هزینه های آموزش خود را به حداقل برسانید. سهولت استفاده همیشه ارزشمند است ، اما با افزایش اندازه تیم شما اهمیت بیشتری پیدا می کند ، به خصوص اگر تعداد زیادی کاربر دارید که به فناوری اعتماد ندارند.

Asana از نظر Wrike بهتر است و از ویژگی های سرگرم کننده ای برخوردار است ، اما این بدان معنی نیست که استفاده از آن ساده تر است. اگرچه Wrike پیچیده تر به نظر می رسد ، اگر بتواند آن را بدون هیچ گونه مشکلی در اختیارتان قرار دهد ، نتیجه خوبی خواهد گرفت.

خطای

بزرگ ، مملو از ویژگی های برجسته و ارعاب برای تازه واردان ، Wrike کار خود را در این زمینه به پایان رسانده است. استفاده آسان از ویژگی های پیچیده ، نشانگر یک تیم طراحی قوی است ، و Wrike سزاوار اعتبار برای گرفتن ثروت از ویژگی های آن و چرخاندن آنها به یک رابط قابل استفاده است..

ایجاد وابستگی آسان است ، زیرا خوب است که گاهی اوقات می توانید روی سیستم عامل هایی که دارای ویژگی هستند ، مشکل ایجاد کند. اگر می خواهید ببینید که چگونه وظایف بر یکدیگر تأثیر می گذارد ، Wrike در انجام این کار به شما کمک می کند.

وابستگی های چروک

اگر مرتب سازی برنامه و حذف تنگناها به همین دلیل به دنبال ابزاری برای مدیریت پروژه هستید ، به بررسی TeamGantt ما نگاهی بیندازید تا در مورد پلتفرم دیگری که این کار را به خوبی انجام می دهد ، بیاموزید.

ناوبری Wrike می تواند مشکل باشد و به راحتی می توانید هنگام پیدا کردن پاهای خود گم شوید. متوجه شدیم که در هنگام شروع کار چطور می توانیم کارها را انجام دهیم. ما هرگز مدت طولانی گیر نکردیم ، اما یک منحنی یادگیری وجود دارد.

یک راه Wrike به شما کمک می کند تا وارد شوید ، از طریق قالب ها. آنها به شما امکان می دهند آنرا برای مواردی مانند راه اندازی محصول ، مدیریت پروژه یا یک سیستم راهنمای خدمات پیکربندی کنید. با نگاهی به الگوهای می توانید به شما کمک کنید احساس چگونگی تنظیم کارها را پیدا کنید ، حتی اگر قصد دارید بعداً راه خود را طی کنید.

قالب های چروک

به طور کلی ، استفاده از Wrike کار دشواری نیست ، اما شما باید هر از گاهی به این موضوع فکر کنید و لازم است که به مناسبت های مختلف با صفحات راهنمایی مشورت کنید. با این حال ، این موارد عالی هستند ، بنابراین نباید شما را از استفاده از آن کنار بکشید.

آسانا

آسانا از راه خود خارج می شود تا خود را برای استفاده دلپذیر کند. جشن های آن با ما بسیار مهم است و ما مطمئن هستیم که در بسیاری از مناطق کار در سراسر جهان برگزار خواهد شد. هر وسیله ای با ارسال حیوانات رنگارنگ در پرواز بر روی صفحه نمایش موفقیت های شما را نشان نمی دهد.

asana-جشن

Asana با تور خوبی از شما استقبال می کند که به شما نشان می دهد که در آنجا هستید و چگونه می توانید از آن استفاده کنید. پس از آن ، مانند Wrike ، الگوهای بسیاری برای کمک به شما در شروع کار دارد.

asana-project-الگوهای

از رنگ های نرم استفاده می کند ، و رابط کاربری واضح و عمدتا خود توضیحی است. از آنجا که یک منحنی یادگیری وجود ندارد ، احساس می شود با ذهن همه طراحی شده است.

این فقط در مورد ظواهر نیست. طراحی عالی آسانا باعث می شود تا مشخص شود که چه کاری باید انجام شود بدون هیچ مشکلی. بیشتر این موارد توصیف ناخوشایند است ، بنابراین هنگامی که می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید به ندرت به صفحات راهنما آن نیاز خواهید داشت.

دور دو فکر

Wrike ابزاری خارق العاده برای استفاده است ، اما به دلیل قابلیت استفاده نمی تواند Asana را ضرب و شتم کند. رابط Asana ساده و کارآمد است ، با ناوبری که شما را به مکانی که می خواهید بروید کنترل می کند و آنچه را که انتظار دارید را انجام می دهد و به شما امکان می دهد تا آنچه را که می خواهید به راحتی پیدا کنید. آسانا این دور را پشت سر می گذارد و سطح اوضاع را در یک سطح قرار می دهد.

اگر قابلیت استفاده یک نقطه فروش عمده برای شماست ، به ابزار مورد علاقه مدیریت پروژه ما در بررسی monday.com ما نگاهی بیندازید.

گرد: سهولت استفاده از نقطه برای Asana

آرم خطا
آگانا آرم

3

قیمت

قیمت گذاری همیشه یک عامل است ، به خصوص اگر افراد زیادی در تیم خود داشته باشید. ابزاری که باعث بهبود گردش کار شما می شود می تواند بسیار با ارزش تر از آنچه برای آن هزینه می کنید ، باشد. اگر باعث صرفه جویی در وقت شما شود ، در هزینه شما صرفه جویی می شود ، اما این وظیفه شماست که از ویژگی های آن استفاده کنید و هرچه بیشتر از آن استفاده کنید.

اگر در مورد قیمت گیج نشده اید و می خواهید ببینید که چه وسیله ای حق بیمه می تواند ارائه دهد ، بررسی آه ما را بخوانید.

Asana و Wrike رده های پایین و ارزان قیمت دارند ، بنابراین آنچه که قصد جدا کردن آنها را دارد آنچه در هر سطح ارائه می شود. برنامه های برتر Wrike گران تر هستند ، اما در صورت ارائه بیشتر ، مشکلی ایجاد نمی شود. اگر نه ، آنگاه آسانا گره می زند.

خطای

ردیف رایگان Wrike خوب است ، اما محدودیت اندازه تیم برای پنج کاربر دارد. اگرچه ، می توانید از آن به عنوان یک لیست وظیفه استفاده کنید ، که روشی مناسب برای احساس آن است. این سرویس همچنین اگر می خواهید ویژگی های برنامه های پرداخت شده آن را امتحان کنید ، یک آزمایش 14 روزه ارائه می دهد.

اگر می خواهید در یکی از این موارد ثبت نام کنید ، هزینه آن برای 15 کاربر ماهانه 9/80 دلار در ماه است ، با افزایش قیمت در هر رده بالاتر.

آسانا

Asana همچنین یک برنامه رایگان دارد ، اما شما می توانید از آن برای تیم های بزرگتر از Wrike استفاده کنید ، با محدودیت 15 کاربر. فراتر از آن ، این برنامه دارای یک برنامه حق بیمه با قیمت 9.99 دلار در هر ماه و یک برنامه تجاری با قیمت 19.99 دلار است. برنامه رایگان آن قابل استفاده است و می توانید پروژه های زیادی را که دوست دارید ، انجام دهید و یک راه عالی برای فرو بردن انگشتان پا در آب است. در صورت درخواست یک آزمایش رایگان ، شما همچنین می توانید ویژگی های برتر آن را برای چند روز امتحان کنید.

پرداخت ها معمولاً از طریق کارت اعتباری انجام می شود ، اما خرید فاکتور را به تیم های 20 و بالاتر ارائه می دهد ، و به آنها امکان می دهد از طریق نقل و انتقالات بانکی و یا چک پرداخت کنند..

بسیاری از نظرات آن در آزمایشی رایگان است ، با جدول زمانی ، نقاط عطف و وابستگی های کار در سطح Premium در دسترس است. اثبات ، ادغام پیشرفته و ویژگی های امنیتی در رده های بالاتر قرار دارند.

دور 3 افکار

گرچه رده بالای Wrike از بین دو سیستم عامل گران ترین است ، این سرویس یک پیشنهاد رایگان و دو لایه دارد که از لحاظ قیمت با Asana مطابقت نزدیک دارند. لاین های آسانا اجازه می دهند تا تیم های بزرگتر تیم بزرگتر باشند.

اگرچه معمولاً Wrike انتخاب گسترده تری از ویژگی ها دارد ، Asana چیزهایی را در ردیف های پایین تر ارائه می دهد. به عنوان مثال ، تصحیح در رده تجاری Asana ارائه می شود ، اما Wrike آن را شامل نمی شود تا زمانی که Marketers آن مرتب شود.

ارزانترین گزینه Wrike 19 سنت کمتر از ماه Asana است ، اما قیمت بعدی 5 دلار ارزان تر از Asana است. این فقط بینی جلوی آسانا می شود.

نزدیک است ، از آنجا که آسانا ارزان تر است و در رده های پایین یک یا دو چیز دارد که Wrike اینگونه نیست ، در دور سه برنده می شود. گفتنی است ، Wrike هنوز به دنبال حرکت جدی به دور نهایی ما است.

اگر بودجه دارید ، به بررسی ما در Freedcamp نگاهی بیندازید تا خدمتی را ارائه دهید که با قیمت پایین مقدار زیادی ارائه می دهد.

گرد: امتیاز قیمت برای آسانا

آرم خطا
آگانا آرم

4

امنیت & حریم خصوصی

امنیت و حفظ حریم خصوصی هنگام استفاده از یک ابزار مدیریت پروژه مهم است. اگر داده های مهم اقتصادی خود را به صورت آنلاین قرار می دهید ، باید مطمئن باشید که می توانید به خدماتی که مدیریت آن را دارد اعتماد کنید.

خوشبختانه ، اکثر نرم افزارهای مدیریت پروژه که به آنها نگاه می کنیم ، شامل ویژگی هایی برای اطمینان شما در این زمینه هستند. این موارد می توانند شامل رمزگذاری ، رعایت مقررات و خصوصیات حفظ حریم خصوصی برای کمک به شما در کنترل دسترسی به حساب کاربری خود باشند.

Wrike در منطقه مورد علاقه ما است ، زیرا در بررسی ما Wrike 94 درصد برای امنیت و حفظ حریم خصوصی کسب کرده است ، اما بگذارید ببینیم چگونه این مقایسه با Asana در مقایسه مستقیم قرار می گیرد.

خطای

Wrike برخی از بهترین ویژگی های امنیتی را در اطراف خود دارد. و همچنین تأیید هویت دو عاملی ، که می توانید در راهنمای تأیید اعتبار دو عاملی در مورد ما بخوانید ، گزینه های زیادی برای کسانی که در برنامه های برتر خود هستند ، دارد.

تنظیمات رمزعبور سفارشی آن به شما اطمینان می دهد که اعضای تیم خود رمزهای عبور قوی را انتخاب کنند. اگر پیگیری همه آنها اثبات شده است که یک طعنه است ، به بهترین مقاله در مورد مدیران رمزعبور ما نگاهی بیندازید.

خط مشی دسترسی به شبکه و دامنه کنترل دسترسی برای ذخیره سازی پرونده ها و دعوت ها وجود دارد. همچنین از پشتیبان گیری کامل روزانه استفاده می کند و از سرورهای موجود در مکان های مختلف برای جلوگیری از از بین رفتن اطلاعات استفاده می کند.

دارای گواهینامه های SOC و ISO و یک مرکز داده ویژه برای مشتریان اتحادیه اروپا است. از TLS 1.2 با رمزگذاری AES 256 بیتی برای انتقال داده و AES 256-bit برای ذخیره سازی داده نیز استفاده می کند ، بنابراین داده های شما باید در برابر جرایم سایبری بسیار ایمن باشند.

با اتحادیه اروپا سازگار است. Privacy Shield و سرورهای اتحادیه اروپا مطابق با آیین نامه عمومی حمایت از داده ها هستند. این برای ما جامع به نظر می رسد.

آسانا

آسانا اطمینان زیادی را در زمینه حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد ، و مطابق با GDPR و اتحادیه اروپا است. حریم خصوصی.

با رمزگذاری TLS 1.1 که برای انتقال داده ها استفاده می شود ، از نظر امنیتی نیز کم نظیر نیست. دارای گواهینامه SOC است و همچنین در برنامه های فضایی اشکال شرکت می کند و به متخصصان این امکان را می دهد تا به دنبال مشکلات باشند و امنیت آن را بهبود بخشند. به مقاله امنیت وب سایت ما نگاهی بیندازید تا یاد بگیرید چگونه به بهترین نحو امنیت وب سایت خود را تهیه کنید.

مانند Wrike ، شما می توانید تنظیمات رمزعبور کاربر را کنترل کنید. می توانید معیارهای قدرت رمز عبور خود را انتخاب کرده و از کاربران بخواهید با استفاده از Google یا SAML وارد شوید. اگر می خواهید از سیستم عامل خارج شوید ، می توانید داده های خود را نیز صادر کنید ، بنابراین در آن قفل نیستید.

کاربران Asana نیازی به نگرانی بیش از حد در مورد امنیت ندارند ، اما به طور کلی Wrike قوی تر به نظر می رسد.

دور چهار اندیشه

با پیشروی آسانا ، Wrike به دور نهایی رفت و نیاز داشت تا همه چیز را به او بدهد. تحویل داد اسانا در این منطقه کثیف نیست ، اما اگرچه هر جعبه را نشان می دهد ، Wrike پیش می رود.

آسانا از نظر امنیت و حفظ حریم خصوصی محکم است ، اما ویژگی های وسیع تری از Wrike می بیند که در این دور مشت های سنگین تری به زمین می رود. با زنگ زدن به زنگ همانطور که زانوهای آسانا لرزان به نظر می رسند ، زرد واکی به دست می آورد.

هر دو این سیستم عامل برای امنیت آنلاین مناسب هستند. برای ابزار دیگری که در این زمینه امتیاز خوبی کسب می کند ، به بررسی Smartsheet ما نگاهی بیندازید.

دور: امنیت & حریم خصوصی برای Wrike

آرم خطا
آگانا آرم

5

حکم

در دو دور ، تصمیم به سیم می رود. داور با کسب حاشیه های گسترده تر پیروزی در دور های برنده خود ، داور بازوی Wrike را به سمت هوا بلند می کند و جمعیت به موز می روند (احساس کنید در بخش نظرات زیر این کار را انجام دهید).

Wrike دارای یک مجموعه ویژگی عالی و برخی از بهترین گزینه های امنیتی در اطراف است. رویکرد کم نور Asana برای بسیاری جذاب خواهد شد ، و ارزش آن را دارد که (این ابزار مورد علاقه نویسنده شما برای پروژه های شخصی است). با این حال ، برای استفاده در تجارت ، Wrike برنده است.

اگرچه آسانا قیمت آن را دور زد ، انتخاب چندانی بین آنها وجود ندارد و هیچکدام نیز به اندازه کافی گران نیستند که خنثی شوند. آسانا از این مزیت برخوردار است که شروع به کار ساده تر است و ممکن است افرادی که می خواهند از یک سکوی راحت تر استفاده کنند ، بدون آنکه وقت خود را برای یادگیری ویژگیهای پیشرفته خود بیاموزند ، آن را ترجیح دهند..

از آنجا که هر دوی آنها دارای ردیف رایگان و آزمایش های رایگان از برنامه های گران قیمت خود هستند ، هیچ کاری برای جلوگیری از آزمایش آنها وجود ندارد. شما می توانید با یک یا یک نفر تنظیم شوید و در قالب نیم ساعت در قالب الگوهای آنها آزمایش کنید ، اما تسلط بر روی هر ویژگی مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید.

اگر یکی از این ابزار یا هر دو ابزار را امتحان کرده اید ، دوست داریم نظرات خود را در مورد آنها در نظرات زیر بشنویم. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map