Trello vs Jira: حل و فصل یک مسابقه خواهر و برادر در سال 2020

اگر می خواهید به سازماندهی پروژه های خود کمک کنید ، نرم افزارهای زیادی در آنجا وجود دارند که به شما کمک کنند. بسیاری از سیستم عامل ها دارای جوانب مثبت و منفی هستند و انتخاب بین آنها دشوار است. در این مقایسه Trello و Jira ، ما به دو مورد از آنها خواهیم پرداخت.

Trello و Jira متعلق به Atlassian است ، بنابراین این یک مسابقه بین هم پایدار است. قبلاً این ابزارها را به صورت جداگانه بررسی کرده ایم. اگر می خواهید آنچه را که ما فکر می کردید ، ببینید بررسی Trello و بررسی جرا را بررسی کنید.

آنها همچنین در مقالات مقایسه ما نشان داده شده اند. ببینید که چگونه Trello در نبردهای Wrike vs Trello و Trello مقابل Asana عمل کرد. جیرا در چندین سر به سر هم بوده است ، مانند آسانا در مقابل جیرا و monday.com در مقابل جیرا.

سهولت استفاده و سادگی Trello با ویژگی های پیشرفته و تمرکز بیشتر روی توسعه دهندگان متفاوت است تا کاربران عادی دفتر که جیرا ارائه می دهند. این یک نبرد بین سیب و پرتقال است و ما هیچ تصوری نداریم که چه کسی در بالای صفحه ظاهر شود.

جیرا-سوال

Jira و Trello تنها گزینه های موجود نیستند ، بنابراین به لیست ما از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه نگاه کنید تا اطلاعات بیشتری ببینید.

Setting Up a Fight: Trello در برابر جیرا

ما ترللو و جیرا را در چهار دور مقایسه خواهیم کرد. هر کدام برنده بیشترین مسابقه باشد. اگر در انتهای آن گره خورده باشد ، خواهیم دید که مشت های سنگین تر کدام زمین را فرود آورده و با اطمینان بیشتر دور آن را به دست آورده اند.

در دور اول ویژگی های مورد بررسی قرار خواهد گرفت و آنچه را که هر سکو از نظر ساختار و کارهایی که ارائه می دهد برای شما انجام می دهد. در مرحله بعد ، ما به قیمت نگاه خواهیم کرد و نه تنها قیمت آنها را مقایسه می کنیم ، بلکه ارزش آنها را نیز مقایسه می کنیم.

در دور سوم ، به سهولت استفاده خواهیم پرداخت زیرا علاوه بر ارائه ویژگی ها ، نرم افزار نیاز به دسترسی و بدون مشکل دارد. سرانجام ، ما امنیت و حریم خصوصی را ارزیابی خواهیم کرد تا اطمینان حاصل کنیم که می توانید به داده های مهم تجاری خود به سیستم عامل ها اعتماد کنید.

1

امکانات

در ابتدا ، ما مدعیان ویژگی ها را با هم مقایسه خواهیم کرد. ما می خواهیم طیف وسیعی از روش های مشاهده و کنترل داده های شما و همچنین ذخیره سازی فایل ها ، گزینه های ارتباطی و ادغام با سایر سیستم عامل ها را مشاهده کنیم. ایده های اصلی نیز امتیاز خواهند گرفت.

یکی از بسترهای نرم افزاری که دارای مجموعه ای از برنامه های افزودنی چشمگیر است ، Airtable است. موارد اضافی غیر معمول آن را در بررسی Airtable ما بررسی کنید.

ترلو

Trello یک تخته kanban است که به شما امکان می دهد ستونهایی بسازید و وسایلی را بین آنها بکشید. با وجود سادگی ، می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید. نگاهی به مثالهای “الهام بخش” آن انواع ایده ها را برای شما رقم می زند.

تابلو هیئت مدیره

شما می توانید اعضای دیگر را دعوت کرده و تابلوهای خود را با آنها به اشتراک بگذارید. تابلوها می توانند عمومی شوند ، بنابراین Trello راهی عالی برای به اشتراک گذاری اطلاعات با مشتریان است.

این برنامه های افزودنی بسیاری دارد ، که آنها را “قدرت بالا” می نامند. آنها نماهای مختلفی را به شما اضافه می کنند ، به شما امکان می دهند به سیستم عامل های دیگر و موارد دیگر وصل شوید.

trello-butler

قدرت “butler” شما را قادر می سازد تا وظایف را به صورت خودکار انجام دهید. استفاده هوشمندانه از آن می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود ، به خصوص اگر وظایفی دارید که باید بطور منظم ایجاد یا اختصاص دهید. “باتلر” می تواند کارهای سخت زیادی را برای شما انجام دهد.

می توانید پرونده ها را به کارت وصل کنید. پیوست ها در برنامه رایگان به 10 مگابایت محدود شده اند ، اما برای پرداخت کاربران به 250MB افزایش می یابد. اگر به فضای بیشتری احتیاج دارید ، بهترین مقاله برای ذخیره سازی ابر را برای مقاله با پرونده های بزرگ بخوانید.

trello-card-جزئیات

کارت ها می توانند شامل لیست های چک لیست های فرعی باشند ، اما در نسخه وانیلی هیچ وابستگی وجود ندارد. اگرچه می توانید این موارد را از طریق پاورپوینت اضافه کنید. یک افزونه TeamGantt به شما امکان می دهد نماها و روابط گانت را اضافه کنید. اگر این همان چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، در بررسی TeamGantt ما واقعیت را بررسی کنید.

علاوه بر نسخه مرورگر ، Trello دارای برنامه های دسک تاپ برای ویندوز و macOS و همچنین برنامه های موبایل برای اندروید و iOS است.

جیرا

جیرا بیش از وظایف مبتنی بر “مسائل” است ، اما مانند سایر نرم افزارهای مدیریت پروژه ، آنها بلوک ساختمان پروژه های شما هستند.

جیرا کانبان

مانند Trello ، دارای نمای تخته kanban است. همچنین یک نمای “scrum” وجود دارد که شما را قادر می سازد تا موضوعات را برای “sprints” تکمیل کنید.

اگر شما نیاز به تهیه گزارش یا نمودار دارید ، جیرا را پوشش داده است. شما می توانید بیش از 20 نوع ، از جمله نمودارهای پای ، نمودارها و گزارشهای زمان تولید کنید.

گزارش های جیرا

شما می توانید زیرشاخه ها را اضافه کنید ، و این شامل وابستگی ها نیز می شود ، اما ما در کار کردن با آنها مشکل داشتیم.

ارتباطات از طریق نرم افزار Conflence Atlassian انجام می شود. جیرا این عادت را دارد که شما را به سمت سایر خدمات اطلس سوق دهد و انتقال غالباً دست انداز است. ترلو نیز چنین کاری را انجام می دهد ، مانند جامعه پشتیبانی خود ، اما نه آنقدرها ، بنابراین احساس مزاحمت کمتری می کند.

جیرا برای اندروید و iOS برنامه های تلفن همراه دارد ، بنابراین می توانید در هر مکانی از آن استفاده کنید.

دور یک افکار

مجموعه ویژگی های اصلی Trello اساسی است. این سیستم قدرت زیادی دارد و روشهای زیادی برای تمدید آن وجود دارد ، اما در شکل استاندارد کاملاً محدود است.

جیرا انواع زنگ و سوت را دارد و ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. همه چیز عالی نیست ، اما می توانید چیزهایی را با محتوای قلب خود تنظیم و تنظیم کنید. تولید کننده گزارش آن نیز مفید است.

خون اول به جیره می رود ، و ویژگی گسترده تر آن برنده می شود. Trello ساده تر است ، اما قدرت یو پی اس آن چیزهای اضافی را ارائه می دهد. جیرا در تنظیمات پیش فرض خود کارهای بیشتری انجام می دهد.

اگر به دنبال یک ابزار غنی از ویژگی هستید ، بررسی Wrike ما را بخوانید. Wrike یکی از سیستم عامل های مورد علاقه ما است. این یک رویکرد تجاری متمرکز تر از Trello طول می کشد و محصولی نرم و نرم تر از جیرا است.

دور: ویژگی های نقطه برای جیرا

آرم Trello
آرم جیرا

2

قیمت

ما قیمت بعدی را بررسی خواهیم کرد. ارزان تر بهتر است ، اما ما همچنین به دنبال انعطاف پذیری ، ارزش و انواع گزینه های پرداخت هستیم. محاکمات طولانی طولانی ، مانند نوعی برنامه رایگان خوب است.

اگر می خواهید بودجه خود را کنترل کنید ، در بررسی Freecamp ما درباره یک سکوی سازگار با کیف پول بخوانید.

ترلو

Trello دارای یک برنامه رایگان است که شامل بیشتر ویژگی های اصلی آن است و به شما امکان می دهد از هر قدرت در هر تابلو استفاده کنید. این برای کسانی که می خواهند یک سیستم مدیریت سریع وظایف یا فقط نیاز به چیزی اساسی برای اشتراک با تیم خود داشته باشند ، بسیار است.

برای یک برنامه پرداخت شده ثبت نام کنید و در هر تابلوی انرژی بیشتری دریافت کنید و اندازه پیوست شما از 10 مگابایت به 250 مگابایت افزایش می یابد. همچنین پشتیبانی اولویتی وجود دارد.

افراد می توانند با ثبت نام در Trello Gold ، هزینه های اضافی را در هر ماه با هر حساب کاربر سالانه 3.75 دلار دریافت کنند. به شما گزینه های سفارشی سازی پیشرفته ، مانند برچسب ها ، و همچنین قدرت بیشتر و پیوست های بزرگتر را می دهد.

برچسب های تریلو

اگر برای برنامه Enterprise ثبت نام کنید ، 20.83 دلار در هر کاربر در هر ماه ، انواع و اقسام ویژگی های امنیتی و امنیتی پیشرفته را دریافت می کنید.

در صورت پرداخت بیش از 5،000 دلار در ماه ، پرداخت با کارت اعتباری است.

جیرا

جیرا دارای سیستم قیمت گذاری تقسیم شده است: یکی برای افرادی که از آن به عنوان یک سرویس معمولی مبتنی بر اشتراکی استفاده می کنند و دیگری برای افرادی که خودشان میزبان آن هستند.

خود میزبانی پیچیده تر است و برای انجام آن به مهارت های فنی کاملی نیاز دارید. به جای پرداخت ماهانه ، برای استفاده از نرم افزار مبلغی یکبار پرداخت می کنید. برای تیم های کوچک ارزان است – فقط 10 دلار اگر 10 یا کمتر از شما وجود دارد. بالاتر از آن ، بالون می گیرد تا 2500 دلار. این به نظر می رسد گران است ، اما یک بار هزینه دارد و ارزانتر از پرداخت 10 دلار در ماه برای 25 کاربر فقط در یک سال است.

اگر خود میزبان باشید ، باید هزینه سرور خود را پرداخت کرده و فضای ذخیره سازی شخصی خود را نیز تهیه کنید. بهترین مقاله ذخیره ابری ما مفید خواهد بود.

دور دو فکر

اگر به دنبال ابزاری رایگان هستید Trello یک انتخاب عالی است. ابزارهای دیگر ارائه رایگان دارند ، اما Trello یکی از کاربردی ترین ها است ، و اگر از انجام کار خود راضی هستید ، هیچ اجباری برای ارتقاء وجود ندارد.

دلایل زیادی برای این کار وجود دارد ، زیرا دلایل جالب توجه و دامنه قدرت یو پی اس آن را به ابزاری بسیار قدرتمندتر از آنچه در نگاه اول به نظر می رسد ، تبدیل می کند..

جیرا نیز ارزش خوبی دارد. ارائه مبتنی بر اشتراك آن ارزان است ، اما ردیف رایگان نخواهد داشت. اگر خود میزبان هستید ، باید پیش پرداخت کنید ، اما باید در درازمدت و دراز مدت پول پس انداز کنید.

هرچند هزینه های اضافی برای میزبانی خود را در نظر داشته باشید. سرور شخصی برای شما هزینه دارد ، بنابراین به مقاله ارزان میزبانی وب ما نگاهی بیندازید. ذخیره سازی نیز به پایین شما خواهد رسید. اگر سرور شما فضای کافی ندارد ، بهترین ذخیره آنلاین ما را برای مقاله تیم ها بخوانید.

شما همچنین باید در مورد امنیت خود نگران باشید. برای نکات ایمنی در مورد امنیت وب سایت ما ، بررسی کنید. اگر می خواهید هزینه های خود را پیگیری کنید ، بهترین مقاله نرم افزار حسابداری ما را نیز بخوانید.

این دور یک تماس سخت است زیرا Trello یکی از بهترین ابزارهای رایگان است ، اما جیرا برای تیم های بزرگ ارزش خارق العاده ای دارد. ما آنرا کراوات می نامیم زیرا هر دو سیستم عامل مزایای خود را دارند.

گرد: قیمت بدون برنده مشخص نیست ، امتیاز برای هر دو

آرم Trello
آرم جیرا

3

راحتی در استفاده

در اینجا ، ما می خواهیم به سهولت استفاده بپردازیم و در نظر بگیریم که کدام سکوی قابل دسترسی تر است و به شما امکان می دهد بدون مشکل کارها را انجام دهید. اگر چیزی برای استفاده مشکل است ، راهنمایی و پشتیبانی نیز قدردانی می شود. Trello در بررسی ما در این گروه به خوبی دست یافت ، اما ببینیم که چگونه آن را به طور مستقیم با جیرا مقایسه می کند. در مورد ابزاری که در قابلیت استفاده در بررسی ClickUp ما موثر است ، بخوانید.

ترلو

استفاده از Trello آسان و شهودی است ، و تشخیص آن طول نمی کشد. رابط کاربری آن تمیز است و بیشتر کنترل های آن خود توصیفی هستند. ویژگی ها و افزونه های پیشرفته تر آن معمولاً در مورد نحوه استفاده از آنها راهنمایی روشنی دارند.

در بیشتر اوقات ، به سادگی می توانید کارتها را بین ستونها بکشید تا وضعیت آنها تغییر یابد. می توانید روی کارت ها کلیک کنید تا داده ها روی آنها تنظیم شود ، نظرات را ترک کنید ، آنها را به کاربران اختصاص دهید ، به آنها لیبل دهید و کارهای دیگری انجام دهید.

Trello بسیار سرراست است ، می تواند شما را به کمترین میزان از ویژگی های پیشرفته منجر کند. به روزرسانی ها و مرورگرها بپردازید و می توانید با انواع مختلفی از برنامه های افزودنی که ویژگی اصلی آن را به آنچه سیستم عامل های پیشرفته تر ارائه می دهد نزدیکتر شوید. قدرت “butler” آن مخصوصاً برای اتوماتیک کردن موارد خوب است و تنظیم آن بسیار آسان است.

یک مکان عالی برای شروع هنگام استفاده از آن ، راهنمای مبتدی Trello است. این به شما در یادگیری اصول کمک می کند. این چند کلید میانبر صفحه کلید مفید نیز وجود دارد ، به شما کمک می کند تا بعد از قطع چیزها سریعتر کار کنید.

یکی دیگر از ابزارهایی که قابلیت استفاده را دارد ، اما مجموعه وسیعی از نمایش ها و ویژگی ها را ارائه می دهد ، monday.com است. در مورد آن در بررسی monday.com ما بخوانید.

جیرا

جیرا ابزاری پیچیده است که گزینه ها ، صفحه ها و نمایش های زیادی دارد. روشهای زیادی برای پیکربندی آن و تنظیم کارها به روشی که می خواهید وجود دارد. همه آنها بصری نیستند ، و ما خودمان در مورد مشکلی که در سیستم عامل های دیگر نیازی به پشتیبانی نداشت ، مشورت گرفتیم..

ناوبری آن گیج کننده بود و دارای صفحات مشابهی بود و ما در هنگام کلیک کردن با تاخیرهای طولانی را تجربه کردیم و گاهی اوقات بیش از 10 ثانیه در انتظار بارگذاری آن هستیم. این کار باعث می شود کاوش و دیدن آنچه در آنجاست مشکل باشد.

ما چندین مورد جزئی دیگر ، مانند خطاهای چیدمان و مواردی را مشاهده نکردیم که اولین بار که آنها را امتحان کردیم.

زیرگروه های جیرا

موارد فرعی و وابستگی برخلاف اکثر سیستم عامل هایی که شامل آنها هستند ، مشکلاتی را نیز برای ما ایجاد کردند.

این دور برای جیرا قدرت زیادی ندارد. ما در طول بررسی ما چندین موضوع را پیدا کردیم ، اما برای منصفانه بودن ، ممکن است آنها با ویژگی های اخیراً افزوده شده دچار مشکل دندان شوند. ما علاقه مند خواهیم بود دفعه بعد که به آن نگاه کنیم چگونه بهبود یافته است.

دور سه فکر

در این دور فقط یک برنده وجود داشت. استفاده از Trello آسان است و جیرا نیست. دسترسی به Trello به پایین بسته شده است. رابط کاربری آن واضح است و کنترل ها بصری هستند. ما خودمان در Cloudward.net از آن استفاده می کنیم و بندرت با آن مشکلاتی داریم.

جیرا دارای مشکلات کاربردی بسیار کمی است ، اما همانطور که اشاره کردیم ، ممکن است با خنک شدن تغییرات اخیر آن ، این مشکلات برطرف شود. توسعه دهندگان که بخش بزرگی از مخاطبان آن را تشکیل می دهند نسبت به سایرین نیز نسبت به سهولت استفاده کمتر زحمت خواهند کشید.

با این حال ، این دور Trello است ، و از ایجاد آن برای ایجاد بسترهای کاربردی و کاربردی آسان ، از آن متنفر است..

دور: سهولت استفاده از نقطه برای Trello

آرم Trello
آرم جیرا

4

امنیت & حریم خصوصی

در اینجا ، Trello و Jira را در زمینه امنیت و حفظ حریم خصوصی مقایسه خواهیم کرد. آنها همان شرکت مادر را دارند ، بنابراین ما کنجکاو هستیم که آیا آنها DNA فنی را به اشتراک می گذارند یا خیر. هر دو سیستم عامل ، به ویژه جیرا ، شما را به سمت خدمات اطلس سوق می دهند ، بنابراین تعجب می کنیم که آنها چه چیز دیگری را در زیر هود به اشتراک می گذارند.

ترلو

گرچه Trello برای کاربران قابل دسترسی است ، بنابراین برای مجرمان بدیهی مناسب نیست و شامل بسیاری از ویژگی ها برای محافظت از شما در برابر خطر است.

حتی در برنامه رایگان آن ، می توانید در صورت به خطر انداختن گذرواژه‌تان ، از تأیید اعتبار دو عاملی استفاده کنید تا بتوانید حساب خود را ایمن نگه دارید. نحوه تنظیم یک مقاله با رمز عبور قوی را بخوانید تا در وهله اول حدس زدن آن سخت تر شود.

Trello از خدمات وب آمازون برای زیرساخت های خود استفاده می کند و دارای رمزگذاری قوی است تا داده های شما را از دست اشتباه دور نگه دارد. TLS 128-bit برای داده در هنگام ترانزیت استفاده می شود و AES 256-bit برای داده های ذخیره شده روی سرورهای آن استفاده می شود.

پیشرفته ترین ویژگی ها برای کاربران پرداخت شده و سازمانی محفوظ است. اگر نمی خواهید اعضای تیم خود برای دیدن تابلوهای خود از آن مردی که در روز تعطیل ملاقات کرده بودند دعوت کنند..

همچنین می توانید هنگام نگه داشتن داده های خود ، حساب های تیم را غیرفعال کنید ، در صورت ترک شخصی مفید است و می خواهید کار خود را به شخص دیگری منتقل کنید.

می توانید انواع ضمیمه ها را که کاربران می توانند بارگذاری کنند ، محدود کنید و قدرت های موجود در آنها را اضافه کنید و آنچه تیم شما مجاز به انجام آن است را کنترل کنید. این یک راه عالی برای جلوگیری از بروز مشکلات و با خیال راحت کاربران جدید است.

Trello همچنین دارای گواهینامه های خارجی ، از جمله SOC 2 Type 1 و PCI DSS است. حریم خصوصی شما را جدی می گیرد ، و مطابق با اتحادیه اروپا است. و Swiss-U.S سپرهای حریم خصوصی این برنامه همچنین دارای مزایای اشکال است و به جامعه امکان می دهد مشکلات را پیدا کرده و برطرف سازد.

جیرا

جیرا یک وب سایت دقیق دارد که درباره اقدامات امنیتی و حریم خصوصی خود باز است. مانند Trello ، با اتحادیه اروپا و ایالات متحده مطابقت دارد. و Swiss-U.S سپرهای حریم خصوصی از TLS v1.2 برای رمزگذاری داده ها در هنگام انتقال استفاده می کند. ما نمی توانیم اطلاعاتی درباره نحوه رمزگذاری داده های ذخیره شده پیدا کنیم.

احراز هویت دو عاملی در دسترس است ، اما به افزونه پرداختی نیاز دارد که برای هر کاربر 10 دلار هزینه دارد. برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی ، مقاله تأیید اعتبار دو عاملی ما را بخوانید.

باز هم مانند Trello دارای گواهینامه های SOC 2 Type 2 و PCI DSS و همچنین ISO 27001 و ISO 27018.

این بار دیگر با پشتیبانی Trello در برنامه پشتیبانی از برنامه های bug bushy مطابقت دارد. این گزارش همچنین از نقض امنیتی گذشته گزارش کرده است ، اگرچه آخرین مورد در سال 2010 بود ، که چندان نگران کننده نیست.

هنگامی که از آنها سؤالی روتین پرسیدیم ، پرسنل پشتیبانی آن را که به داده های پروژه ما نگاه می کنند ، جلب کرد که برای خدماتی که داده های شخصی شما را مدیریت می کنند ، قابل قبول نیست. این مایه تاسف است زیرا گذشته از آن ، ما از جیرا در این منطقه خوشحال شدیم.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ایمن نگه داشتن اطلاعات خود کسب کنید ، نحوه مشاوره در مورد مقاله حفظ حریم خصوصی خود را با ما بخوانید.

برخی از شیوه های امنیتی جیرا در صورت خود میزبانی لزوماً به کار خود ادامه نمی دهند ، بنابراین این وظیفه شما را بر عهده خواهد داشت که.

دور چهار اندیشه

گرچه ما از حادثه پشتیبانی جیرا راضی نبودیم ، اما مطمئن نیستیم که این مقایسه با دو ابزار متعلق به همان شرکت چقدر مرتبط است. بعید است که آنها کارمندان پشتیبانی را به اشتراک بگذارند.

هر دو سیستم عامل دارای رمزگذاری قوی ، گواهینامه ها و گزینه های زیادی در مورد دسترسی کاربران به داده های شما هستند.

Trello دارای تأیید هویت دو عاملی برای همه است و از ویژگی های پیشرفته آن استفاده مستقیم می کند. وقتی در حمایت از جیرا عاملی داریم ، ترلو بیشتر جلو می رود و به دور نهایی راه می یابد.

دور: امنیت & امتیاز حفظ حریم خصوصی برای Trello

آرم Trello
آرم جیرا

5

حکم

بیش از چهار دور ، جیرا از نظر ویژگی های برنده شد ، و با آنها همراه است. Trello ساده تر است ، اما راه های زیادی برای گسترش آن از طریق توان مصرفی خود دارد. هر دو ارزان هستند ، اما روش های مختلفی برای پرداخت ارائه می دهند.

امنیت و حفظ حریم خصوصی یکی دیگر از مناطق نزدیک است ، اما تأیید هویت دو عامل Trello یک امتیاز بزرگ است و مسئله حریم خصوصی جیرا دوباره سرش را به عقب می زند ، بنابراین Trello در آنجا پیروز می شود. با سهولت استفاده ، Trello خیابان های جلوتر است. این گفته است ، توسعه دهندگان که در مورد جیرا فکر می کنند ، از پیچیدگی رنج نمی برند و حتی ممکن است از آن لذت ببرند.

این باعث می شود دو دور یک به یک با یک کراوات تبدیل شود و ترللو را برنده می کند. به عنوان ابزاری با کاربرد آسان ، شما نمی توانید آن را ضرب و شتم کنید ، و کیفیت آن تحت کیفیت هود بسیار شگفت آور است. اگر می خواهید تلاش کنید ، راه های زیادی برای گسترش آن نیز وجود دارد. هنگامی که با اصول اولیه آشنا شدید ، خوب است که به بررسی قدرتهای آن بپردازید تا ببینید چه چیزی می تواند تیم شما را ارائه دهد.

برنده: Trello

گرچه ما ترللو را برنده خود کرده ایم ، هر دو ابزار در کاری که انجام می دهند خوب هستند و یکی از آنها را انتخاب می کنید بیش از هر چیز دیگری براساس نیاز شما تعیین می شود. اگر چیزی ساده می خواهید ، Trello بهترین انتخاب است. اگر به چیزی پیشرفته تر نیاز دارید ، این جیرا است.

استفاده از جیرا خارج از جعبه سخت تر است ، اما شامل بسیاری از ویژگی هایی است که توسعه دهندگان دوست خواهند داشت. این امکان را به شما می دهد تا پروژه ها را به بخشهایی تقسیم کرده و اطلاعات مربوط به موضوعات پروژه را مدیریت کنید. گزینه میزبانی خود نیز برای تیم های توانا از نظر فنی مناسب خواهد بود. اگر می خواهید خود میزبان باشید ، بررسی گزینه Redmine ما را برای گزینه دیگری که ارزش در نظر گرفتن دارد بخوانید.

اگر Trello یا Jira را امتحان کرده اید یا نظری در مورد نحوه مقایسه آنها دارید ، لطفاً در مورد آن در نظرات بگویید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me