بهترین گزینه های Slack برای سال 2020: زمان خاموش کردن Slack

Slack یکی از بزرگترین سیستم عامل های پیام رسانی فوری مبتنی بر ابر در جهان است. در سال 2013 به عنوان ابزاری برای ارتباطات داخلی توسط استوارت باترفیلد ، اریک کاستلو ، کال هندرسون و سرگویی موراچف آغاز شد ، خیلی زود محصولی برای بازار خارجی شد و اکنون روزانه بیش از 10 میلیون نفر از آن استفاده می کنند..


با وجود هر آنچه Slack را ارائه می دهد ، کاربران در واقع لازم نیست تغییری را در نظر بگیرند ، اما برای کسانی که دوست دارند آزمایش کنند یا به راحتی با دسترسی به اطلاعات داده شرکت خود راحت نیستند ، برخی گزینه های خوب Slack وجود دارند. در آنجا.

در این بررسی ، ما برخی از محبوب ترین گزینه ها – از جمله Twist ، Discord ، Rocket.Chat و موارد دیگر – را از نظر ویژگی ها و قیمت گذاری مقایسه خواهیم کرد. ما همچنین نگاهی به برخی از محبوب ترین گزینه های منبع باز می اندازیم.

Slack چیست?

به عبارت ساده تر ، Slack یک برنامه چت است که شما را قادر می سازد از طریق پیام رسانی با تیم خود ارتباط برقرار کنید. مهم نیست که اگر می خواهید با تیم خود در یک نمایشگاه مهم فروش کار کنید یا اگر از Slack برای پروژه علمی خود در کالج استفاده می کنید ، عملکرد اصلی آن همان است.

این پلت فرم به منظور جایگزینی ایمیل از طریق پیام ها و متمرکز کردن کلیه ارتباطات در مهمترین کانال ها طراحی شده است. شما همچنین می توانید اعضای تیم خود را بطور مستقیم پیام دهید یا کانالهای دعوت شده به اصطلاح “خصوصی” را باز کنید. علاوه بر این ، می توانید پرونده ها را بارگذاری کنید ، موضوعات چت را شروع کنید و موارد دیگر. Slack همراه با یک برنامه دسک تاپ و یک برنامه تلفن همراه است.

بهترین راه حل

7 بهترین گزینه Slack

 1. پیچ – پیچیدن
 2. اختلاف
 3. گله
 4. گلیپ
 5. موشک .چت
 6. زلف
 7. مهمترین

حالا که کمی در مورد Slack صحبت کردیم ، بگذارید در مورد گزینه های آن صحبت کنیم. در فصل بعد ، ما در مورد چندین سرویس گپ بحث خواهیم کرد و به طور مستقیم عملکردها و قیمت گذاری آنها را با Slack مقایسه می کنیم.

1. پیچش

اولین ارائه دهنده مقایسه ما Twist نام دارد. مهمتر از همه ، Twist می خواهد از Slack در روشی که مردم از آن برای برقراری ارتباط استفاده می کنند ، ایستادگی کند. Slack می تواند به راحتی با یک تیم بزرگتر به یک حواس پرتی تبدیل شود. علاوه بر این ، جستجوی پیام های خاص بسیار دشوار است و اطلاعات به سرعت از بین می روند. 

پیچ و تاب ، بنابراین بر ارتباطات در زمان واقعی تمرکز نمی کند. درعوض ، به تیمها اجازه می دهد تا با جریان و سرعت خود ارتباط برقرار کنند و پیام ها را با وضوح بیشتری ساختار می دهند. حتی یک صفحه کامل در صفحه اصلی خود دارد که تفاوت را توضیح می دهد.

بهترین-شل کردن-گزینه های-پیچ و تاب-در مقابل-شل و ول

ویژگی های کلیدی پیچ و تاب

Twist مکالمه هایی را به اصطلاح “موضوعات” ترتیب می دهد ، که ترکیبی از ایمیل و پیام رسانی است که در آن مجدداً تمرکز در دسترس نبودن در زمان واقعی است. موضوعات مهمترین ویژگی Twist هستند و به شما امکان می دهند ارتباطات خود را بر اساس موضوعات تنظیم کنید. با این وجود رابط کاربری Microsoft Outlook را به ما یادآوری می کند. 

یکی دیگر از ویژگی های مفید که Twist با آن همراه است غیرفعال کردن اعلان ها است. شما می توانید این کار را با Slack نیز انجام دهید ، اما تنظیم آن در Twist آسان تر است و اعضای تیم شما می دانند که حساب شما “خاموش است” ،.

پیچ و خم بهترین گزینه

پیچ و تاب قیمت گذاری

Twist دارای دو برنامه متفاوت است که قیمت آن بسیار ساده است.

رایگان: نامحدود:
$ 0.005 دلار برای هر کاربر در هر ماه

این برنامه رایگان به شما امکان دسترسی به تاریخچه چت و اظهار نظر را برای مدت یک ماه می دهد. همچنین اجازه می دهد تا پنج ادغام شخص ثالث مختلف ، و کل فضای کار دارای 5 گیگابایت حافظه ذخیره سازی فایل باشد. می توانید برای مدت زمان نامحدودی از برنامه رایگان استفاده کنید و پیام های قبلی شما حذف نمی شوند. در صورت نیاز به دسترسی به این پیام ها ، می توانید به سادگی برنامه خود را ارتقا دهید.

بسته نامحدود با هزینه های ماهانه 5 دلار برای هر کاربر ارائه می شود و به شما امکان می دهد به کل تاریخچه چت خود دسترسی پیدا کنید ، به همان تعداد برنامه شخص ثالث به دلخواه خود ادغام کنید و فضای ذخیره نامحدودی داشته باشید.

قیمت بهترین گزینه

2. اختلاف نظر

دومین ارائه دهنده بهترین مقاله جایگزین Slack Discord است. در درجه اول برای گیمرها ساخته می شود ، امروزه از محبوبیت بیشتری در بین مهندسین و سایر متخصصان دیجیتال برخوردار است. عملکرد صوتی و گپ داخلی آن ، آن را برای تیم هایی که در پروژه های پیچیده تری کار می کنند ، بسیار مفید می کند.

بهترین راه حل-جایگزین-اختلاف

ویژگی های کلیدی اختلاف

با توجه به اینکه TeamSpeak بزرگترین رقیب خود است ، ماموریت Discord این است که در ارتباط برقرار کردن بازی ها در طی یورش ها و مسابقات یک ساعته ، انقلابی کند. با این وجود ، شما می توانید از آن برای انواع مختلف استفاده کنید. 

بسته به نحوه استفاده از Discord ، سرورهای خصوصی و عمومی وجود دارد. با وجود سرورهای عمومی ، همانطور که از نام آن پیداست ، هر کس می تواند به سرور ملحق یا ترک شود. در مورد سرورهای خصوصی ، اینگونه نیست.

به عنوان مثال ، Vue.js – یک چارچوب بسیار مشهور JavaScript و پروژه منبع باز – دارای سرور Discord خاص خود است. Vue Land مکانی است که افراد در مورد همه چیز مربوط به Vue.js بحث می کنند.

گفته می شود ، Discord نه تنها یک ابزار چت و بازی خالص است بلکه به شما در ساخت تالارها و اجتماعات ، به علاوه تیم های بزرگتر نیز کمک می کند. مانند سایر ارائه دهندگان دیگر در این مقاله ، ارتباطات به کانالها و پیامهای مستقیم تقسیم می شوند. 

قیمت گذاری اختلاف

Discord همراه با برنامه های زیر است:

دوره صورتحساب: FreeDiscord Nitro ClassicDiscord Nitro
وقتی سالانه صورتحساب می شود$ 0.004.16 دلار (برای هر کاربر در هر ماه)$ 8.33 (برای هر کاربر در هر ماه)
هنگام صورتحساب ماهانه$ 0.004.99 دلار (برای هر کاربر در هر ماه)9.99 دلار (برای هر کاربر در هر ماه)

اول از همه ، Discord با یک برنامه رایگان شگفت انگیز همراه است ، اما همچنین چند نسخه به روزرسانی برای سرور شما و عملکردهای چت طولانی وجود دارد که می توانید خریداری کنید. بروزرسانی ها بیشتر بین ارتقاء سمت سرور و ویژگی های اضافی متمایز است. بسته به ویژگی های مورد نظر خود ، باید برنامه صحیحی را انتخاب کنید.

بهترین گزینه های جایگزین - اختلاف نظر ، نیترو کلاسیک - قیمت گذاری

قیمت گذاری اختلاف

در حالی که طرح Discord Nitro شامل سرور و عملکرد چت بهتر است ، طرح Discord Nitro Classic فقط دومی را پوشش می دهد. 

قیمت بهترین گزینه برای رفع مشکل

3. گله

گله خود را پیام رسان شماره یک تیم می نامد. این جمله خوبی برای شرکتی است که مأموریت دارد در اصل از کمبود Slack استفاده کند. ما نمی توانیم دریابیم که در واقع چه تعداد از مردم از گله استفاده می کنند.

گله بهترین راه حل

ویژگی های کلیدی گله

گله مهمترین ویژگی چت را ارائه می دهد که Slack انجام می دهد. اسلاک چند مورد را ارائه نمی دهد ، اما به نظر ما برخی از آنها بی فایده هستند. به عنوان مثال ، گله این امکان را به شما می دهد که اعضای خاصی را از کانال خارج نکنید. 

یکی دیگر از ویژگی ها گزینه “read by” است ، بدین معنی که می توانید ببینید چه کسی پیام شما را خوانده یا ندیده است. همچنین وقتی کارمندان آنلاین می شوند می توانید اعلان ها را فعال کنید. یکپارچه سازی داخلی GitHub نیز مفید است ، اما این چیزی نیست که نتوانید در Slack تنظیم یا ادغام شوید.

با این حال ، اگر بخواهید رفاقت در یک تیم ایجاد کنید ، عملکرد “خوانده شده توسط” شکسته اعتماد است و واقعاً مفید نیست ، اگر از ما بخواهید.

قیمت گذاری گله

بنیانگذار گله ، باوین توراخیا ، یک میلیاردر هندی ، به گله به عنوان نسخه ارزان قیمت Slack تبلیغ می کند. بار دیگر مشخص می شود که گله از قیمت گذاری بسیار پرخاشگر است. در میان چیزهای دیگر ، صفحه ای دارد که به طور مستقیم Slack و Flock را مقایسه می کند.

بهترین-شل کردن-گزینه های-گله-در مقابل- شل و ول

طبق اعلام وب سایت خود ، گله تا 64 درصد ارزانتر از Slack است. اگرچه پس از انجام حفر ، فهمیدیم که کوچکترین طرح گله را با بزرگترین طرح Slack مقایسه می کند. گله سه سطح قیمت گذاری دارد: طرح استارت ، برنامه برنامه و طرح سازمانی.

دوره صدور صورتحساب: Starter PlanPro PlanEnterprise Plan
وقتی سالانه صورتحساب می شود$ 0.004.50 دلار در هر کاربر در هر ماه8 دلار برای هر کاربر در هر ماه
هنگام صورتحساب ماهانه$ 0.006 دلار برای هر کاربر در هر ماه10 دلار برای هر کاربر در هر ماه

بهترین راه حل های جایگزین-قیمت گله

4. گلیپ

Glip امروز خدمات RingCentral ، ارائه دهنده ارتباطات ابری از کالیفرنیا است. گلیپ در سال 2015 توسط RingCentral بدست آمد و از آن زمان تاکنون بخشی جدایی ناپذیر در سبد خدمات آن بوده است. 

گیر بهترین گزینه

ویژگی های کلیدی Glip

مانند تقریبا هر جایگزین Slack دیگر ، Glip صفحه وب سایت خود را دارد که می توانید آن را با رقبای خود مقایسه کنید. بر خلاف ارائه دهندگان دیگر ، Glip مقایسه ای را ارائه می دهد که در واقع معقول است.

گزینه های best-slack-alternative-glip-vs-slack

اگر برنامه های رایگان Glip و Slack را با هم مقایسه کنید ، خواهید دید که نسخه رایگان Glip نسخه رایگان Slack را ضرب و شتم می کند. با داشتن بسیاری از ویژگی های نامحدود ، استفاده از Glip به خصوص برای تیم های کوچکتر می تواند مفید باشد. 

آنچه در اینجا بسیار جالب است این است که نسخه های رایگان و پرداخت شده Glip با یک مدیر وظیفه و تقویم همراه هستند که می توانید به عنوان یک تیم با آنها کار کنید. 

در Glip می توانید یک کار ایجاد کنید ، مهلت تعیین کنید و داشبورد داشته باشید که در آن همه کارهایتان با یک نگاه قابل مشاهده باشد. این ویژگی ها همکاری در یک تیم را بسیار آسان تر می کند. برای تکرار چنین تنظیماتی با Slack ، ممکن است به تابلوی Trello نیز احتیاج داشته باشید.

قیمت گذاری Glip

برنامه قیمت گذاری Glip بسیار سرراست است. این نسخه با نسخه رایگان و پولی ارائه می شود.

دوره صورتحساب: FreeStandard
وقتی سالانه صورتحساب می شود$ 0.0060 دلار برای هر کاربر
هنگام صورتحساب ماهانه$ 0.005 دلار برای هر کاربر

نسخه رایگان بسیار نزدیک به نسخه پرداخت شده ، از نظر ویژگی های هوشمند است. تنها مانع واقعی شما با یک برنامه رایگان روبرو هستید این واقعیت است که Glip عملکرد چت تصویری را به 500 دقیقه محدود می کند. اگر می خواهید بعد از 500 دقیقه استفاده از این ویژگی را ادامه دهید ، باید به برنامه Standard (پرداخت شده) آن ارتقا دهید.

با این حال ، شما همچنین می توانید با جابجایی به یک برنامه پرداخت شده ، سیاست حفظ و نگهداری داده های Glip را دریافت کنید. 

گزینه های بهترین-slack-alternatives-glip-praching

در نگاه اول ، Glip یکی از گزینه های ارزان قیمت Slack به نظر می رسد. با این حال ، واقعیت دردناک در اینجا آمده است: اگر می خواهید به برنامه پرداخت شده خود بروید ، ابتدا باید یک حساب RingCentral ایجاد کنید. 

بعد از اینکه ما با پشتیبانی آن صحبت کردیم ، معلوم می شود که یک حساب RingCentral رایگان نیست. چقدر دقیقاً باید ماهانه برای چنین حساب کاربری صرف کنید ، مشخص نیست. همچنین برای نصب Glip در دستگاه Mac یا Windows خود به یک حساب RingCentral نیز نیاز دارید.

گزینه های Slack منبع باز

اکنون که در مورد نسخه های پرداخت شده با جزئیات صحبت کردیم ، می خواهیم در مورد بهترین گزینه های منبع باز Slack صحبت کنیم.

نرم افزار منبع باز عالی است. اگر اهل فن آوری هستید ، می توانید سکوهای چت موجود را مطابق با خواسته های خود تطبیق داده و گسترش دهید. نکته خوب دیگر در مورد نرم افزار منبع باز این است که اگر نمی خواهید شخص ثالثی به داده های خود دسترسی داشته باشد می توانید این سکو را روی سرور خود نصب کنید. 

5- موشک

Rocket.Chat یکی از گزینه های متنوع منبع باز برای Slack است. می توانید Rocket.Chat را با ابر خود استفاده کرده و هزینه آن را بپردازید ، یا می توانید خودتان آن را روی سرور بارگیری و نصب کنید. مورد دوم از شما می خواهد که نوعی راه حل میزبانی را آماده کنید (بررسی میزبانی وب ما را بررسی کنید).

گزینه های بهترین راه حل ، موشک چت

ویژگی های کلیدی Rocket.Chat

برنامه Rochet.Chat بیشتر شبیه Slack است و تفاوت چندانی با ویژگی های آن ندارد. Rocket.Chat دو ویژگی را ارائه می دهد که می خواهیم بخصوص آنها را برجسته کنیم. 

مورد اول واردکننده Slack است که به شما امکان می دهد داده های خود را از Slack مستقیماً به Rocket.Chat منتقل کنید. مورد دیگر ویجت چت است: شما به سادگی می توانید یک قطعه کد را در وب سایت خود وارد کنید و از طریق Rocket.Chat قادر خواهید بود با بازدید کنندگان وب سایت خود گپ بزنید..

همچنین می توانید با اضافه کردن یا از بین بردن ویژگی ها و انتخاب ادغام ها ، افزونه ها و مضامین خود ، پلتفرم خود را سفارشی کرده و ظاهر و احساسات دقیق آن را تنظیم کنید – اساساً تمام مزایایی که یک پلتفرم منبع باز دارد.

قیمت گذاری موشک

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، می توانید Rocket.Chat را از طریق ابر آن یا با میزبانی از آن استفاده کنید. اگر میزبان آن در سرور خود هستید ، Rocket.Chat با برنامه های زیر همراه است:

دوره صورتحساب: CommunityPro
وقتی سالانه صورتحساب می شود$ 0.002.5 دلار در هر کاربر در هر ماه
هنگام صورتحساب ماهانه$ 0.003 دلار برای هر کاربر در هر ماه

برنامه انجمن رایگان به شما امکان می دهد تا حداکثر 1000 کاربر داشته باشید و از نظر پیام رسانی یا دسترسی به سابقه پیام خود شما را محدود نمی کند. همچنین شما را در تعداد ادغام های شخص ثالث محدود نمی کند. 

شما حتی می توانید Rocket.Chat را برای تماس های کنفرانس ، اما در یک سرور مشترک استفاده کنید. اگر دوست دارید کنفرانس های شما روی یک سرور اختصاصی برگزار شود ، باید به برنامه Pro ارتقا دهید.

اگر سالانه مبلغ صورتحساب را به صورت ماهیانه و 30 دلار برای هر کاربر در هر ماه ، 3 دلار در هر کاربر هزینه کنید. مانند کاربری چند زبانه ، ویژگیهای مناسبی را باز می کند ، و از پشتیبانی پشتیبانی می کند. هر دو برنامه در هر سیستم عامل مشترک اجرا می شوند.

گزینه های بهترین راه حل ، موشک ، چت ، خود-مدیریت-قیمت گذاری

اگر می خواهید Rocket.Chat را از طریق ابر آن استفاده کنید ، می توانید بسته های زیر را انتخاب کنید:

دوره صورتحساب: BronzeSilver
وقتی سالانه صورتحساب می شود1.66 دلار در هر کاربر در هر ماه3.33 دلار در هر کاربر در هر ماه
هنگام صورتحساب ماهانه2 دلار برای هر کاربر در هر ماه4 دلار برای هر کاربر در هر ماه

کوچکترین طرح مبتنی بر ابر ، طرح برنز ، 1 ترابایت ذخیره سازی ، پنج ادغام شخص ثالث را در اختیار شما قرار می دهد و مهمترین اصول چت را برای شما و تیم شما در بر می گیرد. این پشتیبانی از پشتیبانی اولیه ، تجزیه و تحلیل روزانه و تهیه پشتیبان تهیه می شود. 

طرح نقره دومین گزینه بزرگ است و کمی بیشتر از طرح برنز هزینه دارد. هزينه 4 دلار در هر کاربر هنگامي که سالانه صورتحساب يا 40 دلار براي هر کاربر در هر سال صورت مي گيرد ، هزينه مي کند. 

شما حداکثر 5 ترابایت ذخیره سازی برای تیم خود دریافت می کنید ، بعلاوه می توانید 100 برنامه شخص ثالث را در فضای کاری Rocket.Chat خود ادغام کنید و می توانید آن را با یک دامنه سفارشی تنظیم کنید.

یک نقشه طلا نیز وجود دارد که شما را برای تماس با قیمت های مناسب Rocket.Chats می خواهد. شما 20 ترابایت ذخیره سازی و حداکثر 1000 ادغام دریافت می کنید ، بعلاوه گزارش های تحلیلی و پشتیبان گیری شما به صورت ساعتی انجام می شود.

شما Rocket.Chats را به بهترین وجه پشتیبانی می کنید که پول شما می تواند بخرد ، این بدان معناست که می توانید با تیم Rocket صحبت کنید. کالاهای گروه Rocket.Chat ، تماسهای مادربرد را اختصاص داده اید و موارد دیگر.

گزینه های بهترین راه حل ، موشک ، چت ، ابر-قیمت گذاری

6. زلیپ

Zulip به عنوان یک پروژه منبع باز کوچک شروع به کار کرد و در سال 2014 توسط Dropbox خریداری شد. Dropbox تصمیم گرفت به ارائه خدمات به عنوان نرم افزار منبع باز ادامه دهد. با یک جامعه بسیار فعال ، Zulip یک جایگزین قابل توجه منبع باز Slack است.

zulip بهترین راه حل

ویژگی های کلیدی Zulip

بر خلاف Slack ، Zulip امکان برقراری ارتباط در به اصطلاح “موضوعات” را می دهد. هر کانال (در Zulip ، به آنها “جریان” گفته می شود) دارای چندین موضوع فرعی است که به شما امکان می دهد ارتباطات را ساده تر کنید. این یک ویژگی مفید است ، به خصوص برای تیم های بزرگتر. 

یکی دیگر از مزایای Zulip این است که منبع باز است و اگر می خواهید یک ویژگی جدید اضافه کنید ، می توانید خودتان آنرا توسعه دهید یا به راحتی آن را به جامعه پیشنهاد دهید با احتمال خوبی که این اجرا شود.

قیمت گذاری Zulip

شبیه به Rocket.Chat ، Zulip همچنین دو مدل قیمت گذاری دارد: یکی هنگام استفاده از آن با cloud و دیگری هنگام نصب آن به صورت محلی روی سرور خود. سرویس ابری Zulip با یک برنامه رایگان و یک برنامه پرداخت می شود.

دوره صورتحساب: FreeStandard
وقتی سالانه صورتحساب می شود$ 0.006.67 دلار در هر کاربر در هر ماه
هنگام صورتحساب ماهانه$ 0.008 دلار برای هر کاربر در هر ماه

دو طرح از نظر توابع متفاوت هستند. این برنامه رایگان شما را به 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای کل کار محدود می کند و فقط می توانید به 10،000 پیام اخیر دسترسی داشته باشید ، دقیقاً مانند برنامه رایگان Slack. اگر به برنامه استاندارد Zulip ارتقا دهید ، محدودیت حذف می شود و فضای ذخیره شما برای هر کاربر به 10 گیگابایت افزایش می یابد.

قیمت بهترین گزینه

اگر می خواهید Zulip خود را نصب کنید ، می توانید بین Community Edition و Enterprise Edition انتخاب کنید. در حالی که نسخه جامعه رایگان است و همچنان باقی خواهد ماند ، Enterprise Edition با هزینه ای همراه است.

نسخه های Community و Enterprise در مورد عملکرد متفاوت نیستند ، اما در پشتیبانی تفاوت دارند. با Enterprise Edition ، بلیط های شما در اولویت قرار می گیرند و کمک بهتر و سریع تری خواهید داشت.

گزینه های بهترین-شلخته-گزینه-zulip-on-premise-قیمت گذاری

روی هم رفته ، Zulip یک سرویس متوسط ​​است که ساختار بیشتری را در ارتباط مردم ایجاد می کند ، اما این در مورد آن است.

7. مهمترین

آخرین و مهم نیست ، بیایید در مورد Matterest صحبت کنیم. Matterhest در سال 2011 به عنوان یک برنامه چت داخلی تأسیس شد ، زیرا در آن زمان (قبل از توسعه Slack) ، توسعه دهندگان با شرکت SpinPunch ، یک شرکت بازی های ویدیویی ، در آن زمان از برنامه های چت موجود در واقع راضی نبودند.

Matterhest بعداً در سال 2015 بعنوان گزینه چت منبع باز در دسترس عموم قرار گرفت.

بهترین گزینه برای همه چیز

ویژگی های کلیدی مهم

مهمترین اعتبار ، مهمتر از همه این است که از برنامه های گپ SaaS دور شوید. براساس تجربه شخصی خود ، توسعه دهندگان با برنامه های SaaS موجود مشکلی داشتند (برای دسترسی به داده های خود از جمله موارد دیگر مجبور بودند پول بپردازند). به همین دلیل آنها پس از مانیفست Matterest خود تصمیم به ساخت Matterest گرفتند.

هرکسی که مانیفست را بخواند می فهمد که Matterest دوست دارد خودش را از Slack و سایر فروشندگان متمایز کند ، مهمتر از همه ، از نظر محافظت از داده ها و نه از نظر عملکرد. نکته اول ، به ویژه – “هرگز قفل نشده” – به وضوح در استراتژی شرکت Mattermost منعکس شده است.

Matterest در لینوکس ، ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS موجود است.

حداکثر قیمت گذاری

با ارائه Mattermost به عنوان منبع باز ، می توانید سه نسخه مختلف را نصب کنید: Team Edition ، طرح Enterprise E10 و طرح Enterprise E20. در حالی که نسخه Team کاملاً رایگان است ، قیمت های زیر در مورد دو طرح دیگر اعمال می شود.

دوره صورتحساب: Team EditionEnterprise E10Enterprise E20
وقتی سالانه صورتحساب می شود$ 0.003.25 دلار در هر کاربر در هر ماه8.50 دلار در هر کاربر در هر ماه

بر خلاف گزینه های منبع باز قبلی ، هیچ نسخه ابری از Mattermost وجود ندارد ، که اگر تاریخچه و مانیفست آن را بخوانید ، خود توصیف کننده است.

با نسخه رایگان ، مهمترین ویژگی های گپ را به دست می آورید. اگر به Enterprise E10 ارتقا دهید ، در یک روز کاری بعدی ، امکان دعوت حساب های میهمان به محل کار و سایر مشخصات فنی پشتیبانی نیز خواهید داشت.. 

اگر می خواهید مجوزهای مبتنی بر تیم ایجاد کنید ، از مرکز داده پشتیبانی کنید یا از خط مشی انطباق خود کمک بگیرید ، باید به Enterprise E20 ارتقا دهید.

گزینه های بهترین و بدون دردسر - مهمترین قیمت گذاری

ویژگی های کلیدی Slack

در اینجا مروری بر مهمترین ویژگی های کلیدی Slack وجود دارد که ما به عنوان پایه ای برای مقایسه آن با گزینه های دیگر استفاده کردیم..

 • ارتباط در کانال ها: همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، تمام ارتباطات در Slack می توانند در کانالها یا در پیامهای خصوصی اتفاق بیفتند. کانال ها مخصوصاً برای تیم های بزرگتر مفید هستند.
 • کانال های اشتراکی در فضای کاری: اگر در حال کار روی یک پروژه با یک شرکت دیگر هستید ، می توانید به راحتی کانالهای اشتراکی را در فضای کاری ایجاد کنید. این امر به شما امکان می دهد ارتباط با افراد خارج از سازمان خود را در یک مکان قاطع کنید. این ویژگی اما بخشی از برنامه های پرداخت شده است.
 • اشتراک فایل: می توانید فایلهایی را که می توانید با تیم خود به اشتراک بگذارید بارگذاری ، پیگیری ، مدیریت و اظهار نظر کنید.
 • پیامهای پین: این یک ویژگی اصلی برای شرکتهای بزرگتر است که پیام ها به راحتی از بین می روند. هنگامی که پیامی را پین می کنید ، اساساً آن را در کانال برجسته می کنید و مطمئن شوید که همه آن را می بینند.
 • آجستجوی متغیرها و اصلاح کنندگان: با تمام ارتباطاتی که در یک مکان اتفاق می افتد ، همه چیز می تواند به سرعت خراب شود. این جایی است که اصلاح کننده های جستجوی پیشرفته در دسترس شما هستند زیرا به شما امکان می دهند اطلاعات خاص تری را جستجو کنید (به عنوان مثال ، تاریخ های خاص ، کانال ها و موارد دیگر).
 • تنظیم یادآوری: یادآوری ها روش خوبی برای پیگیری موارد مهم و یادآوری وقایع یا مهلت های خود هستند. 
 • ادغام برنامه های شخص ثالث: Slack همچنین به شما امکان می دهد تا برنامه های شخص ثالث – مانند Google Drive ، Trello ، Zapier و بسیاری موارد مفید دیگر – را برای خودکارسازی فرآیندهای خاص ادغام کنید..
 • تماس صوتی و تصویری: با برنامه رایگان Slack می توانید تماسهای یک به یک (صدا و فیلم) را انجام دهید. اگر به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید ، می توانید در حین مکالمه نیز صفحه خود را به اشتراک بگذارید و کنفرانس های صوتی یا تصویری را با افراد بیشتری شروع کنید.

ویژگی هایی که در لیست ما ذکر کردیم چشمگیر است ، و Slack حتی چیزهای بیشتری برای ارائه دارد ، اما ما می خواستیم روی مهمترین آنها تمرکز کنیم.

قیمت گذاری Slack

همانطور که در جدول زیر مشاهده می کنید ، قیمت گذاری Slack بسیار ساده است.

دوره صورتحساب: FreeStandardPlus
وقتی سالانه صورتحساب می شود$ 0.006.67 دلار در هر کاربر در هر ماه12.50 دلار در هر کاربر در هر ماه
هنگام صورتحساب ماهانه$ 0.008 دلار برای هر کاربر در هر ماه15 دلار برای هر کاربر در هر ماه

برنامه رایگان برای تیم های کوچکتر است که می خواهند Slack را امتحان کنند. این سرویس برای مدت نامحدودی رایگان است ، اما دسترسی شما به سابقه چت شما را محدود می کند. با این طرح ، شما فقط به 10،000 پیام اخیر دسترسی دارید.

همچنین تعداد برنامه های شخص ثالث را در هر فضای کاری محدود می کند. هنگامی که یک فضای کاری Slack را در برنامه رایگان باز می کنید ، واقعاً باید به اعضای تیم خود اعتماد کنید. به این دلیل است که شما می توانید مجوزهای خاصی را فقط برای # کانال_معمول ، یعنی کانال استانداردی که با هر فضای کاری جدید ارائه می شود.

گزینه های بهترین و حیله گرانه

در صورت انتخاب سالانه صورتحساب ، برنامه استاندارد 6،67 دلار در هر ماه برای هر کاربر فعال صورت می گیرد. با این حال ، ماهانه و ماهانه ، 8 دلار در هر ماه برای هر کاربر فعال است. سالانه ، به ازای هر کاربر 80.04 $ یا 96 دلار پرداخت می کنید.

در این طرح ، شما می توانید در کل تاریخچه چت خود جستجو کرده و تعداد نامحدودی از برنامه های شخص ثالث را ادغام کنید. ذخیره سازی پرونده شما برای Slack نیز به روز می شود. در حالی که در برنامه رایگان هستید ، شما در مجموع به 5 گیگابایت محدود می شوید ، اما با برنامه استاندارد ، هر عضو تیم 10 گیگابایت می کند. شما همچنین به جای پشتیبانی استاندارد ، از پشتیبانی 24/7 دریافت می کنید.

گزینه های best-slack-alternative-slack-2

بسته Plus علاوه بر صورتحساب سالانه ، برای هر کاربر فعال 12/50 دلار هزینه دارد ، در حالی که گزینه ماهانه در هر ماه 15 دلار است. گفته می شود ، شما برای این کاربر در هر سال بین 150 تا 180 دلار پرداخت می کنید.

این بسته به شما می دهد 20 گیگابایت حافظه ذخیره سازی پرونده برای هر کاربر ، پشتیبانی از اولویت – از جمله پشتیبانی به زبان در ساعات کاری منطقه ای – و موارد دیگر.

آخر ، برنامه مهم Enterprise Grid وجود دارد که به شما امکان می دهد چندین محل کار را اجرا کنید و با یک تیم موفقیت آمیز مشتری تعیین پشتیبانی داشته باشید ، اما همچنین دارای یک قیمت مناسب است..

افکار نهایی

این مقایسه دقیق ما با بهترین گزینه های Slack بود. جالب اینجاست ، برای فروشندگانی که نرم افزاری را برای ساده کردن ارتباطات در تیم ها ارائه می دهند ، برخی از آنها کاملاً تلاش می کنند تا با دنیای خارج ارتباط برقرار کنند. 

همه ما می دانیم که Slack برای استفاده بسیار جذاب است و از ویژگی های زیادی برخوردار است ، اما رقبای آن از ویژگی های خوب و مفیدی برای ارائه نیز برخوردار هستند. اگر به دنبال یک گزینه جایگزین عالی و رایگان Slack هستید ، Discord را بررسی کنید. 

کسانی که می خواهند بر ارتباط و داده های خود کنترل کامل داشته باشند باید به نرم افزار منبع باز اعتماد کنند. در میان ارائه دهندگان منبع باز ، به ویژه Rocket.Chat و Mattermost را توصیه می کنیم. 

آیا شما یکی از گزینه های Slack را که در اینجا ذکر شد استفاده می کنید یا فکر می کنید Slack معامله واقعی است؟ آیا ما یک رقیب را فراموش کرده ایم؟ لطفا در نظرات به ما اطلاع دهید و از خواندن شما سپاسگزاریم. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map