SiteGround vs InMotion: Indeps در سال 2020 با آن مبارزه می کند

SiteGround در بهترین راهنمای میزبانی وب ما بسیار رتبه بندی شده است ، و به راحتی می توان فهمید که چرا. علاوه بر تسلط در مسابقات ما در سایت SiteGround vs. Bluehost و نمایش یک کلاس مستر در بهترین میزبانی وب برای راهنمای وردپرس ، SiteGround ثابت می کند که برای به دست آوردن خدمات عالی نیازی به هزینه زیادی ندارید. 


میزبانی وب InMotion به همان اندازه چشمگیر است. مانند SiteGround ، یک میزبان مستقل است که بر ارائه بهترین خدمات با کمترین هزینه تمرکز دارد. این گفت ، اگرچه این دو در بیشتر موارد در اهداف خود موفق هستند ، اما آنها خدمات متفاوتی دارند. در این مقایسه SiteGround vs InMotion Hosting ، ما قصد داریم به شما در انتخاب یک مورد مناسب کمک کنیم. 

در حالی که ما تمام تلاش خود را برای انجام این کار خواهیم کرد ، میزبان وب که شما باید با آن بروید بستگی به نوع وب سایت شما در حال ساخت و نحوه میزبان وب دارد که می تواند در آن قرار بگیرد. اگر می خواهید درباره هر کدام از ارائه دهندگان اطلاعات بیشتری کسب کنید ، صرف نظر از اینکه فکر می کنیم بهتر است ، بررسی سایت SiteGround و بررسی میزبانی InMotion را بخوانید.

راه اندازی یک مبارزه: SiteGround در مقابل میزبانی وب

ما ارائه دهندگان میزبانی وب را در یک سریال از پنج دور مقایسه می کنیم. همه دورهای نمایش داده شده در اینجا نمایش داده نمی شوند. درعوض ، ما چند معیار مانند انواع میزبانی را با سایر بخش ها ترکیب کرده ایم. از این طریق ، مقایسه مختصر و منصفانه تر است. 

دورهایی که در اینجا استفاده خواهیم کرد ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت است. در آغاز هر دور ، آنچه را که می خواهیم جستجو خواهیم کرد. پس از آن ، ما در مورد هر ارائه دهنده صحبت خواهیم کرد و نظرات خود را در مورد نحوه مقایسه آنها بیان خواهیم کرد. سرانجام ، ما یک برنده اعلام خواهیم کرد و به آن امتیاز یک امتیاز اعطا می کنیم. هر کدام از خدمات سه یا بیشتر از این امتیاز کسب کنند قهرمان ما خواهد شد. 

ما توصیه نمی کنیم صرفاً بر روی نقاط بروید. برخی از دور ممکن است واضح باشد ، اما برخی دیگر ممکن است تفاوت های ظریف بیشتری داشته باشند. همانطور که در مقایسه HostGator و Bluehost می بینید ، بسیاری از دور به نوع وب سایت مورد نظر برای ایجاد و ترجیح شخصی رسیده است. به همین دلیل ، توصیه می کنیم از طریق هر بخش مطالعه کنید تا بهترین ارائه دهنده را برای شما پیدا کنید.

1

امکانات

ویژگی ها یک منطقه مهم اما اغلب سوء تفاهم برای میزبان وب است. گرچه سرویس های متمرکز مبتدی ، مانند iPage ، بر اعتبار تبلیغات و دامنه رایگان تمرکز می کنند ، این ویژگی ها در دراز مدت مفید نیستند (بررسی iPage ما را بخوانید). از ویژگی های بسیار مفید تری که به شما در ساخت ، بهینه سازی و ایمن سازی وب سایت خود کمک می کند. 

در این دور ، ما به دنبال ویژگی هایی هستیم که وب سایت شما را بهتر می کند. این شامل ابزارهای ساختمانی ، مانند سازنده وب سایت ، روش های بهینه سازی ، مانند حافظه پنهان ، و ویژگی های امنیتی ، از نسخه پشتیبان وب سایت گرفته تا مجوز SSL / TLS رایگان است..

SiteGround

SiteGround با ویژگی های بارگیری شده است. اگرچه ممکن است هنگام مقایسه این ویژگی ها با سایر سرویس ها به نظر برسد ، اما کاری غیرعادی انجام می دهد. این باعث نمی شود هزینه هایی را که برای وب سایت خود نیاز دارید هزینه بیشتری بپردازید. 

برای مثال HostGator را بگیرید. همانطور که در بررسی HostGator ما مشاهده می کنید ، از ویژگی های آن پر شده است ، اما برای دسترسی به آنها باید ردیف مناسب میزبانی را خریداری کنید. با SiteGround ، همه چیز در برنامه ها گنجانده شده است. سایت SiteGround به جای تمرکز ترکیب خود بر روی موارد خوبی که می کنید ، برنامه ها و برنامه های خود را بر اساس عملکرد به شما می دهد. 

این کار با یک سازنده وب سایت شروع می شود. SiteGround به شما امکان دسترسی به یکی از بهترین سازندگان وب سایت ، Weebly را می دهد. همانطور که در بررسی Weebly ما مشاهده می کنید ، استفاده از آن بسیار کاربردی و قابل تنظیم بسیار آسان است. شما برنامه “اتصال” را دریافت می کنید ، بنابراین می توانید از نسخه رایگان Weebly با دامنه خود استفاده کنید. اگر به ویژگی های بیشتری ، به ویژه برای تجارت الکترونیک نیاز دارید ، می توانید در هر زمان ارتقا دهید. 

گزینه های وبلاگ weebly

WordPress نیز به خوبی پشتیبانی می شود. SiteGround به شما SuperCacher می دهد ، که یک ابزار داخلی است که می تواند بار بار را بهبود بخشد. همچنین کاربران WordPress می توانند از ادغام Cloudflare آسان ، پشتیبان گیری خودکار روزانه و مرحله بندی وردپرس استفاده کنند. 

در مقایسه با Kinsta ، هیچ یک از اینها چشمگیر نیست (بررسی Kinsta ما را بخوانید) ، اما با توجه به اینکه چقدر SiteGround ارزان است ، این ویژگی ها می درخشند. همانطور که در دو مرحله به هم خواهیم پرداخت ، این ویژگی ها در همه برنامه ها موجود است ، بدون توجه به قیمت شما پرداخت می کنید ، پیشنهادهای ممتازی را دریافت می کنید. 

میزبانی InMotion

InMotion Hosting از طیف وسیعی از ویژگی ها برخوردار است که بیشتر آنها به طراحی وب سایت شما متمرکز شده اند. این گفته ، سازنده وب سایت نیست. در عوض ، میزبان InMotion با BoldGrid ادغام می شود تا به شما امکان دهد وب سایت های زیبا وردپرس را به راحتی طراحی کنید. 

BoldGrid یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن رایگان برای وردپرس است که انعطاف پذیری یک سیستم مدیریت محتوا و قابلیت دسترسی به یک سازنده وب سایت را به شما می دهد. اگرچه می توانید از BoldGrid در هر وب سایت WordPress استفاده کنید ، میزبانی InMotion قبلاً تنظیم شده است تا از آن استفاده کنید. به علاوه ، شما یک ابزار بهینه سازی موتور جستجو رایگان و بیش از 200 تم قابل تنظیم را دریافت می کنید. 

inmotion-hosting-review-boldgrid
© Cloudward.net

اگر نمی خواهید یک وب سایت طراحی کنید ، InMotion Hosting می تواند این کار را برای شما نیز انجام دهد. اگرچه ما خدمات مشابهی را از GoDaddy مشاهده کرده ایم (بررسی GoDaddy ما را بخوانید) ، میزبانی وب InMotion یکی از معدودی است که وب سایت شما را به صورت ارزان طراحی می کند. پس از 99 دلار و دو روز کاری ، یک وب سایت منحصر به فرد ارائه می دهد که روی دسک تاپ ، تبلت و موبایل کار می کند و دارای یک آدرس ایمیل سفارشی است. 

در ادامه ، InMotion Hosting سرویس طراحی دستکش سفید را ارائه می دهد. مجدداً با 99 دلار ، شما را با یک متخصص WordPress که در وب سایت شما حفر می شود برای پیدا کردن خطا جفت کنید. پس از آن ، آنها به تدوین برنامه ای برای رفع مشکلات وب سایت شما کمک می کنند. 

ویژگی های طراحی چنان چشمگیر است که برخی از جنبه های فنی میزبانی InMotion به راحتی قابل چشم پوشی است. همه کاربران از حالت کامل جامد ، پشتیبان گیری خودکار و یک گواهی SSL / TLS رایگان دریافت می کنند. 

دور یک افکار

همانطور که گفته شد ممکن است برخی از دورها به ترجیح شخصی برسند و این یکی از آنهاست. SiteGround و InMotion Hosting ویژگی های عالی برای ساخت ، بهینه سازی و ایمن سازی وب سایت شما ارائه می دهند. این دور می تواند به هر ترتیب پیش برود ، اما ما می خواهیم پیروزی را به SiteGround اختصاص دهیم. 

اگرچه ویژگی های طراحی InMotion Hosting بسیار عالی هستند ، اما هزینه پرداخت شده و تمرکز آن روی WordPress است. اگر علاقه ای به استفاده از CMS محبوب ندارید ، InMotion Hosting چیزهای زیادی برای ارائه ندارد. از طرف دیگر SiteGround ، ویژگی هایی را برای هر دو طرف نرده فراهم می کند.

دور: ویژگی های نقطه برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبانی InMotion

2

قیمت

گرچه قیمت گذاری باید یک دور مستقیم باشد ، اینگونه نیست. همانطور که می توانید در بررسی Arvixe ما بخوانید ، میزبان وب برای تعیین قیمت های فریبنده ، ضعیف است ، بنابراین دانستن پرداخت هزینه تا زمانی که زمان رسیدگی به آن مشکل باشد ، دشوار است. اگرچه ما در این دوره نسبت به میزان میزبان وب توجه داریم ، اما همچنین در حال بررسی این مسئله هستیم که میزان آن در کل مراحل پرداخت چقدر واضح است. 

SiteGround

همانطور که در دور یکم اشاره شد ، SiteGround چشمگیر نیست زیرا دارای بسیاری از ویژگی ها است ، بلکه به این دلیل است که دارای بسیاری از ویژگی های بسیار ارزان است. بعلاوه ، قیمت تبلیغ شده در وب سایت ، قیمتی است که می خواهید بپردازید ، با گذشت از محدودیت های چند ساله خدمتی مانند Bluehost (بررسی Bluehost ما را بخوانید). 

همه برنامه ها ماهانه ، سالانه ، دوسالانه و سه ساله ارائه می شود. هزینه برنامه ریزی $ 14.99 وجود دارد ، هرچند که آزار دهنده است. این گفته با توجه به اینکه بیشتر میزبان وب برنامه های اشتراکی ماهانه ارائه نمی دهند – بررسی JustHost ما را فقط برای یک نمونه از این مثال بخوانید – این واقعیت که SiteGround به هیچ وجه یکی از آنها را ارائه می دهد خبر خوبی است. 

مانند اکثر میزبان وب ، SiteGround دارای یک نرخ مقدماتی است که در تجدید پرش قرار می گیرد. نرخ بر اساس مدت زمان دریافت شما تغییر نمی کند ، بنابراین می خواهید همان ماه یا سه ماه را بپردازید. بر خلاف Hostinger ، SiteGround تخفیف های چند ساله را ارائه نمی دهد (بررسی میزبانیگر ما را بخوانید) ، اما با ورود به سیستم هنوز هم یک بخش خوب از آن دریافت خواهید کرد. 

برنامه های اشتراکی و وردپرس برای قیمت های آنها چشمگیر ترین است. ابر و میزبانی اختصاصی ، از سوی دیگر سخت ، گران قیمت است. اگر میزبانی ابر چیزی است که بعد از آن هستید ، بررسی MDDHosting ما را بخوانید. میزبانی اختصاصی معمولاً گران است ، اما می توانید یک راه حل بودجه در بررسی WebHostingBuzz ما پیدا کنید. 

ابر و میزبانی اختصاصی SiteGround دارای فراتر از برچسب های قیمت بالای آنها است. ضمانت 30 روزه برگشت پول که در مورد برنامه های مشترک اعمال می شود ، برای سایر انواع میزبانی قابل اجرا نیست. با میزبانی ابری ، شما به مدت 15 روز برای بازپرداخت محدود می شوید و با میزبانی اختصاصی ، مدت بازپرداخت وجود ندارد. 

میزبانی InMotion

از نگاه اول ، میزبانی InMotion به خصوص در مقایسه با Hosting24 گران به نظر می رسد (بررسی Hosting24 ما را بخوانید). شیطان در جزئیات ، هرچند و خوشبختانه ، که به نفع InMotion Hosting کار می کند. گرچه نرخ تبلیغ شده از بیشتر میزبان وب پیشرو بالاتر است ، اما نرخ تجدید مطابق با بقیه بازار است.

به گفته این ، اگر میزبانی وب ارزان آنچه است که پس از آن هستید ، میزبانی InMotion بهترین گزینه برای دوره اول نیست. شما در پایان هزینه یک زن و شوهر بیشتر برای برنامه های مشترک و برنامه های WordPress خواهید کرد. برنامه های VPS بد نیست ، و میزبانی اختصاصی حول آنچه انتظار می رود وجود دارد ، اما شما معامله ای را دریافت نمی کنید. 

مشکلات دیگری نیز در ترکیب وجود دارد ، یعنی مدت ها. InMotion Hosting گاهی اوقات برنامه ماهانه ارائه می دهد ، اما هیچ الگویی برای آن وجود ندارد. همانطور که در بررسی ما اشاره شد ، ارزان ترین برنامه های مشترک در مدت یک و دو سال ارائه می شود ، همانطور که یک برنامه وردپرس با قیمت 15 دلار در ماه است. به گفته این ، یک طرح مشترک که حدود 15 دلار در ماه نیز می تواند ماهانه خریداری شود. 

این به دو روش ساخته شده است. InMotion Hosting مدت زمان و قیمت های مربوط به آنها را در صفحه محصول نشان می دهد ، بنابراین نیازی نیست که برای پرداخت هزینه های پرداخت ، به پرداخت پرداخت بروید. به علاوه ، شما 90 روز فرصت دارید تا نظر خود را تغییر دهید. ضمانت پس انداز پول InMotion Hosting فقط توسط DreamHost و A2 Hosting مورد ضرب و شتم قرار می گیرد (بررسی DreamHost ما و بررسی میزبانی A2 را مطالعه کنید). 

دور دو فکر

این دور مانند آخرین دوره سخت است. SiteGround دارای قیمت ارزان تر است ، اما مبلغ تنظیم $ 14.95 می تواند یک دامنه را برای دامنه های دیگر سخاوتمندانه ایجاد کند. InMotion Hosting برای ترم اولیه گران تر است و مدت زمان توزیع عجیبی دارد ، اما پنجره بازپرداخت بسیار عالی است. 

اگرچه همه موارد در نظر گرفته شده ، SiteGround برتر است. در حالی که ضمانت برگشت پول عالی نیست ، قیمت گذاری ساده و گزینه های طولانی مدت ارائه خدمات بالاتر از InMotion Hosting است. 

دور: نقطه قیمت برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبانی InMotion

3

راحتی در استفاده

میزبان وب دوست دارند پرداخت سخت تر از آنچه باید باشد دشوار کنند. استثنائات وجود دارد ، اما روند چند مرحله ای برای پرداخت و ایجاد حساب را نمی توان نادیده گرفت (برای مثال به بررسی Namecheap ما را بخوانید). در این دور ، ما می خواهیم ببینیم که چقدر ساده InMotion Hosting و SiteGround آن را از طریق پرداخت و همچنین کنترل پنل های کنترل آنها در دسترس قرار می دهند.. 

SiteGround

SiteGround یک وب سایت ساده و دعوت کننده دارد. انتخاب طرح نسیم است و در هر صفحه محصول حداقل گزینه وجود دارد. پس از انتخاب نوع میزبانی خود ، به صفحه محصولی ارسال خواهید شد که رده های مختلفی از آن را دارد. به جای اینکه از تفاوت های بین رده ها استفاده کند ، SiteGround به شما نشان می دهد که وب سایت شما چقدر فضایی خواهد داشت و چه تعداد بازدید کننده می تواند از آن استفاده کند. 

سایت-بررسی-طرح-انتخاب

چک کردن نیز ساده است. SiteGround تعداد مراحل را به حداقل می رساند و به شما امکان می دهد تا بر خلاف مسیر ایمیل ناامن LunarPages ، اعتبار ورود به سیستم را مستقیماً تنظیم کنید (بررسی LunarPages ما را بخوانید). 

اتفاقات بعد از آن چندان عالی نیستند. SiteGround دارای یک صفحه کنترل قدیمی است. اگرچه هنوز به اندازه هر میزبان وب پیشرو عملکردی دارد ، اما چهره دلخواه زیادی را در خود جای می دهد. همه چیز به مرکز صفحه منتقل شده است و اندک اندکی درمورد ناوبری قرار دارد. به عنوان مثال ، پیدا کردن cPanel ، شما را به رفتن به یک برگه دیگر و پیوند در لیست طولانی از گزینه ها می آموزد. 

siteground-review-cpanel

cPanel به همین ترتیب تاریخ گذاری شده است. اگرچه به اندازه میزبانی HostPapa توهین آمیز نیست (بررسی HostPapa ما را بخوانید) ، اجرای cPanel SiteGround یک دهه از تاریخ به نظر نمی رسد. مانند داشبورد حساب ، قابل استفاده است ، اما ظاهر آن می تواند بهبود یابد. همانطور که در بهترین میزبانی وب ما با راهنمای cPanel دیدیم ، یک چهره زیبا نه تنها باعث می شود cPanel جذاب تر شود بلکه کاربردی تر هم باشد.  

میزبانی InMotion

استفاده از InMotion Hosting کار دشواری نیست ، اما انتخاب یک طرح است. وب سایت به خوبی طراحی شده و قابلیت جابجایی آسان دارد ، اما نحوه ارائه برنامه ها باعث می شود درک در مورد آنچه انجام می شود دشوار باشد. اگر درمورد آنچه می خواهید خریداری کنید بدون راهنمایی وارد شوید ، پایین رفتن از یک سوراخ خرگوش آسان است. 

inmotion-hosting-بررسی-مقایسه

با این وجود ، نوع میزبانی مورد نظر خود را پیدا می کنید ، اما مقایسه رده ها ساده است. InMotion Hosting جزئیات فنی بیشتری را در مورد هر رده ارائه می دهد ، اما هضم آن هنوز آسان است. اگر می دانید که به دنبال چه چیزی هستید ، مقایسه کاملاً مفصلی از مراحل برای مرور وجود دارد. 

پس از اتمام بررسی ، InMotion Hosting چند دستورالعمل ورود به سیستم برای شما چند ایمیل برای شما ارسال می کند. اگرچه ما طرفداران ارسال مدارک معتبر از این طریق نیستیم ، اما ایمیل ها سریع بودند. پس از دریافت آنها ، می توانید وارد پنل مدیریت حساب شوید یا همانطور که InMotion Hosting آنرا صدا می کند ، AMP. 

AMP عالی است. ابزارهای معمول مدیریت حساب موجود است ، از جمله پیوندهایی برای تغییر اطلاعات صورتحساب شما ، خرید دامنه های اضافی و افزودن خدمات به برنامه شما. همچنین موارد بسیاری از cPanel مستقیماً در داخل AMP وجود دارد. این بدان معناست که می توانید به سرعت از نصاب برنامه Softaculous استفاده کرده یا آدرس ایمیل را بدون باز کردن cPanel اضافه کنید. 

inmotion-hosting-review-cpanel

اگرچه برای استفاده مناسب است ، دلیلی برای جلوگیری از cPanel وجود ندارد. این یک ساختمان عمدتا از نظر طرح است. طرح و شمایل رنگی برای مطابقت با زیبایی شناسی InMotion Hosting طراحی شده اند ، هرچند که منجر به یک نگاه منسجم از طریق دو صفحه کنترل می شود. علاوه بر این ، InMotion Hosting برای پرش به بخش های مختلف cPanel یک منوی برتر اضافه کرد. 

دور سه فکر

دور سه هنوز هم نزدیک است ، اما به اندازه دو دور قبلی ما نزدیک نیست. استفاده از SiteGround دشوار نیست ، اما تاریخ آن است. با وجود اینکه ما بارها گفتیم که صفحه کنترل باید به روز شود ، اما همچنان مانند سالها پیش خسته است. از طرف دیگر ، میزبانی InMotion دارای یک صفحه کنترل عالی است که یکپارچه با cPanel ادغام می شود. 

دور: سهولت استفاده از نقطه برای میزبانی InMotion

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبانی InMotion

4

سرعت و Uptime

دور چهارم شاید هدفمندترین لات باشد. ما وب سایت ها را با استفاده از دو ابزار آزمایش می کنیم: تست سرعت پینگدوم و بارگذاری ضربه. ابتدا یک حساب کاربری ایجاد می کنیم و ارزان ترین برنامه اشتراکی را خریداری می کنیم. سپس ، یک نسخه خالی از WordPress را نصب می کنیم و وب سایت تست را از طریق معیارهای خود اجرا می کنیم. 

در این دور ، ما می خواهیم مقایسه نتایج جمع آوری شده برای InMotion Hosting و SiteGround را مقایسه کنیم. 

SiteGround

مطابق تست سرعت پینگدوم ، SiteGround عملکرد خوبی داشته است. به سایت آزمون ما از 100 از 100 ، این بهترین نمره ای است که ما در خارج از صفحه گران قیمت مشاهده کرده ایم (بررسی پیج ما را بخوانید). همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، هرچند زمان بار طولانی بود – 2.98 ثانیه. 

سایت-بررسی-سرعت-تست

این گفته است ، اگر جزئیات را بررسی کنیم ، می توانیم ببینیم که اینها روی شانه های SiteGround نیستند. بیشتر وقت توسط درخواست DNS گرفته شد ، که منطقی است ، با توجه به اینکه دامنه ما توسط SiteGround اداره نشده است. زمان “انتظار” ، که برای ارزیابی یک میزبان وب مهمترین است ، احتمالاً به لطف SuperCacher کم بود. 

Load Impact نتایج بسیار خوبی نیز به بار آورد. ما از این ابزار برای تست استرس استفاده می کنیم و 50 کاربر مجازی را برای مدت 5 دقیقه به سرور ارسال می کنیم. SiteGround مقدار ناسازگاری کمی داشت ، اما در مقایسه با GreenGeeks ، سنگ جامد بود (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید). همه درخواست های ما باعث شده است که این موضوع نیز از بین برود ، که خوب است ببینید. 

siteground-review-loadimpact

در حین آزمایش ، 100 درصد زمان بیدار داشتیم. خوشبختانه ، لازم نیست که حرف ما را برای آن بکار ببرید. SiteGround دارای 99.9 درصد ضمانت به روز است که سخاوتمندانه تر از بیشتر است. اگر وب سایت شما از زیر این آستانه سقوط کند ، یک ماه میزبانی رایگان دریافت خواهید کرد. به علاوه ، برای هر درصد درصد کامل زیر 99 درصد ، یک ماه میزبانی رایگان رایگان دریافت خواهید کرد. 

میزبانی InMotion

InMotion Hosting در اولین معیار ما چندان چشمگیر نبود. تست سرعت پینگدوم 84 از 100 را به آن داد ، این یکی از بدترین اجراهایی است که ما دیده ایم. مهم است که به یاد داشته باشید که وب سایت ما هیچ محتوایی در مورد آن ندارد ، بنابراین هر چیزی زیر 100 درصد به معنای دخالت میزبان وب است. یک سایت کاملاً پر بار احتمالاً کندتر خواهد بود. 

تست حرکت-میزبانی-بررسی-سرعت

منطقی است که نمره کم بود ، هر چند. همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید ، زمان “انتظار” دو برابر بیشتر از SiteGround بود ، به این معنی که مرورگر برای شروع دریافت اطلاعات باید مدت طولانی صبر کند. به احتمال زیاد عملکرد ضعیف به دلیل عدم حافظه پنهان در سمت سرور است ، به این معنی که InMotion Hosting در عوض ارائه سرویس از حافظه نهان اطلاعات ، در صورت درخواست اطلاعات را جمع می کند.. 

خوشبختانه Load Impact نتایج مطلوبی داشت. میزبانی وب InMotion سازگارتر از SiteGround بود و قادر به ارائه هر درخواستی بود ، چیزی که تمام میزبان وب نمی توانند به آن بپردازند. زمان بار به پایان رسیده است ، اما در کل بد نیست. 

حرکت-میزبانی-بررسی-بار-تأثیر

در مورد زمان به روز ، میزبانی InMotion 99.9 درصد ضمانت ارائه می دهد. حداقل ، این همان چیزی است که وب سایت می گوید. با استفاده از شرایط خدمات ، متوجه شدیم که در حقیقت ضمانت حداکثر 99.999 درصد را ارائه می دهد که این تفاوت قابل توجهی است. مانند SiteGround ، اگر وب سایت شما در زیر این آستانه قرار بگیرد ، یک ماه میزبانی به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

دور چهار اندیشه

InMotion Hosting در تست Load Impact ما به خوبی عمل کرد و دارای ضمانت زمانبندی سخاوتمندانه است تا بتواند راه اندازی شود ، اما SiteGround حاشیه روشنی دارد در معیار تست تست سرعت پینگ سریعتر بود ، در آزمون Load Impact ما سازگارتر بود و دارای ضمانت به موقع بهتر.

Round: Speed ​​و Uptime Point برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبانی InMotion

5

امنیت و حریم خصوصی

آخرین دور ما بر امنیت و حفظ حریم خصوصی متمرکز است ، که بیش از آنچه در ابتدا به نظر می رسد بیشتر مورد توجه میزبان وب است. این دور نه تنها در محافظت از سایت شما و بازدید کنندگان آن بلکه اطلاعات شخصی شما نیز متمرکز است. 

SiteGround

ویژگی های امنیتی با SiteGround فراوان است. مانند لیست ویژگی های استاندارد ، همه چیز در دسترس است. به علاوه ، در دسترس است در سراسر برنامه. برای مبتدیان ، هر طرح مشترک به یک فهرست جدا شده تقسیم می شود ، به این معنی که اگر یک وب سایت روی سرور آلوده شود ، بقیه آنها تحت تأثیر قرار نمی گیرند. 

علاوه بر این ، یک مجموعه امنیتی برای محافظت از وب سایت شما وجود دارد. SiteGround شامل یک فایروال برنامه وب ، پشتیبان گیری روزانه خودکار ، یک گواهینامه رایگان SSL / TLS و یک سیستم ضد بوت مبتنی بر هوش مصنوعی با هر طرحی است. کاربران در رده های بالاتر از میزبانی مشترک یا WordPress می توانند پشتیبان تهیه کنند. 

حریم خصوصی نیز بد نیست. SiteGround هنگام صحبت از حریم خصوصی ، به اندازه DreamHost خوشایند نیست ، اما هنوز هم ارادت کاملی به آن وجود دارد. سیاست حفظ حریم خصوصی می گوید: “به هیچ وجه اطلاعات شخصی شناسایی شده شخصی را برای اهداف تجاری فاش نمی کند.” به طور خلاصه ، داده های شما با SiteGround ایمن است. 

با این حساب ، حریم خصوصی دامنه به صورت رایگان مانند Midphase یا WestHost به صورت رایگان ارائه نمی شود (بررسی Midfase ما و بررسی WestHost ما را بخوانید). برای شما 12 دلار اضافی در سال به شما تعلق می گیرد ، که گرانترین هزینه ای نیست که ما دیده ایم ، اما ارزان ترین نیست ،. 

میزبانی InMotion

InMotion Hosting شامل ویژگی های امنیتی لازم برای محافظت از وب سایت شما است. همانطور که با SiteGround ، شما با یک گواهی SSL / TLS رایگان ، تهیه نسخه پشتیبان خودکار روزانه و ادغام ساده Cloudflare ، تضمین شده اید. InMotion Hosting با حمایت از بدافزار نیز یک قدم فراتر می رود. 

در سراسر برنامه ها ، InMotion Hosting وب سایت شما را برای آسیب پذیری اسکن می کند و روزانه آنها را تکه تکه می کند. اگر بدافزار پیدا شد ، به صورت رایگان قرنطینه می شود. در نظر گرفتن خدماتی مانند آن می تواند 100 دلار در هر سال با هزینه ، به عنوان مثال ، HostMonster ، InMotion Hosting درج شود و چشمگیر باشد (مطالعه میزبان ما را مطالعه کنید). 

در مورد حریم خصوصی ، میزبانی وب InMotion به طور مساوی با SiteGround مطابقت دارد. حریم خصوصی دامنه یک سرویس پولی است که متأسفانه سالانه 13 دلار درآمد دارد. گرچه تفاوت چندانی با SiteGround ندارد ، خوشحال می شود که به صورت رایگان آن را مشاهده کنید. 

سیاست حفظ حریم خصوصی کاملاً محکم است. InMotion Hosting در بخش 4.6 این خط مشی می گوید: “ما آدرسهای نامه الکترونیکی را به کسی که خارج از شرکت است فروخته یا اجاره نمی دهیم. این شرکت همچنین آدرسهای پست الکترونیکی را به اشخاص ثالث یا وابسته های غیرمرتبط به اشتراک نمی گذارد. ” در مورد سایر اطلاعات شخصی ، سیاست حفظ حریم خصوصی مشخص نیست.

دور پنج افکار

اگرچه همه چیز در این دور برابر نیستند ، اما ممکن است اینگونه باشند. InMotion Hosting در خط مشی رازداری خود اصطلاحات متفاوتی دارد و سالانه 1 دلار بیشتر برای حریم خصوصی دامنه هزینه دارد ، اما در کل ، میزبان وب به طور مساوی با یکدیگر مطابقت دارند. تفاوت اصلی محافظت از بدافزارهای InMotion Hosting است که SiteGround فاقد آن است. این کافی است تا InMotion Hosting را روی صفحه قرار دهید. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای میزبانی InMotion

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبانی InMotion

6

افکار نهایی

این مقایسه ، بیش از دیگران ، نزدیک بود. InMotion Hosting و SiteGround خدمات عالی هستند ، اما برای ویژگی ها ، قیمت گذاری و سرعت ، SiteGround گزینه برتر است. 

برنده: SiteGround

به گفته این ، میزبانی InMotion هنوز یک انتخاب عالی است. این یک لیست طولانی از انواع میزبانی ، خدمات عالی مشتری و لیست کاملی از ویژگی ها را برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد. حتی در این صورت ، اگر احساس می کنید نیاز به مرور بیشتر دارید ، بایگانی میزبانی وب ما را بررسی کنید. 

آیا فکر می کنید SiteGround گزینه بهتری نیز هست؟ اگر اینطور نیست ، چرا InMotion Hosting را بیشتر دوست دارید؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map