SiteGround vs HostGator: شکست در سال 2020 ، اما برای چه کسی؟

به عنوان بخشی از سفر در حال انجام ما برای یافتن بهترین میزبانی وب در خارج از کشور ، ما دو بزرگترین نام در مشاغل را با یکدیگر مقایسه می کنیم: SiteGround و HostGator. هردو جایزه دارند ، با اینکه SiteGround در بهترین هاستینگ وب ما برای راهنمای WordPress و HostGator جایگاهی در بهترین هاستینگ ما برای راهنمای کسب و کار کوچک کسب کرده است.. 

تنها یک راه برای دانستن اینکه چه چیزی برای شما مناسب است ، وجود دارد و این می تواند آنها را در مقابل نماینده SiteGround – HostGator در مقابل یکدیگر قرار دهد. ما می خواهیم دو ارائه دهنده را با یک سری دور مقایسه کنیم تا ببینیم بهترین قیمت دلار شما کدام است. به گفته این ، HostGator شبیه به Bluehost است ، بنابراین ما تصور می کنیم مانند مسابقه SiteGround – Bluehost ما پیش برود. 

مقایسه ما به معنای یافتن بهترین ارائه دهنده میزبانی وب از دو گزینه است و به طور کلی بهترین نیست. اگر می خواهید ببینید که چگونه رقبای ما در برابر کل بازار میزبان عمل می کنند ، بررسی SiteGround و بررسی HostGator ما را بخوانید.

راه اندازی یک مبارزه: SiteGround در مقابل HostGator

ما معمولاً در هشت دسته از ارائه دهندگان میزبانی وب امتیاز می دهیم. اگرچه این برای دقیق بودن در طول بررسی های ما عالی است ، اما مقایسه طولانی و خسته کننده ای را ایجاد می کند. در عوض ، ما معیارهای نقد و بررسی خود را در پنج دور ، نه تنها برای کوتاه بودن ، بلکه به همین ترتیب مقایسه به همان اندازه وزن می کنیم. 

هر دور یک امتیاز دارد و هر کدام از ارائه دهندگان در پایان بازی بیشترین امتیاز را کسب می کنند. کسب امتیاز در انواع میزبانی به اندازه کسب امتیاز در سرعت نیست ، بنابراین ما دورهای ترکیبی داریم. 

پنج دوره‌ای که HostGator و SiteGround را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد شامل ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت است. 

تنها دسته مفقود شده پشتیبانی است ، که در این مورد ، کار بزرگی نیست. برخی از ارائه دهندگان ، مانند Hostinger ، پشتیبانی عالی را ارائه می دهند ، اما برخی دیگر ، مانند FatCow ، (مطالعه Hostingeringer و بررسی FatCow ما را مطالعه نکنید). خوشبختانه ، SiteGround و HostGator به طور مساوی در پشتیبانی از هم قرار گرفته اند.

1

امکانات

اولین ویژگی ها است. گرچه این اصطلاح می تواند در مورد هاستینگ وب بسیار تعریف کند ، اما ما به طور خاص به دنبال چند مورد هستیم. یک راه آسان برای ساخت سایت شما ، وردپرس یا سازنده وب سایت ، همانند پشتیبان گیری روزانه و ذخیره سازی درایو حالت جامد ضروری است. هر چیز دیگری باعث می شود که یک ارائه دهنده از این بسته متمایز شود. 

SiteGround

SiteGround با لیست عالی از ویژگی های خود برجسته است. موارد اساسی شامل برنامه های پشتیبان تهیه می شود ، از جمله نسخه پشتیبان تهیه روزانه ، سازنده وب سایت و ذخیره سازی SSD ، اما برنامه های خاصی نیز دارای ویژگی های خاص هستند. برخلاف ، مثلاً ، Bluehost ، SiteGround یک پایه اساسی از ویژگی ها را ایجاد می کند و با برنامه های گران تر آن را بنا می کند (بررسی Bluehost ما را بخوانید). 

سازنده وب سایت ، به ویژه برجسته است. میزبان وب زیادی با برنامه های خود سازندگان وب سایت را شامل می شود ، اما آنها اغلب به جای ابزارهای تمام عیار ، اقدامات متوسط ​​متوسط ​​هستند (مثلاً بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید). با SiteGround ، شما یکی از بهترین سازندگان وب سایت در Weebly را در آنجا به دست می آورید.

گزینه های وبلاگ weebly

همانطور که در بررسی Weebly ما مشاهده می کنید ، ابزارهایی را که برای ساختن یک وب سایت زیبا لازم دارید ، در اختیار شما قرار می دهد. نسخه رایگان با دامنه ای که ثبت نام کرده اید گنجانده شده است ، اما در صورت نیاز به ذخیره سازی رسانه ای بیشتر یا ویژگی های تجارت الکترونیک بیشتر ، می توانید به یک رده بالاتر ارتقا دهید. 

اگر نمی خواهید از سازنده وب سایت استفاده کنید ، WordPress از طریق cPanel ارائه می شود. SiteGround بهترین راه برای به دست آوردن میزبانی وردپرس با مدیریت ارزان است زیرا شامل مرحله بندی وردپرس ، یک افزونه اختصاصی ذخیره و به روزرسانی های مدیریت شده به صورت رایگان است. این در بالای پشتیبان گیری روزانه خودکار ، ادغام Cloudflare و مجوز SSL / TLS رایگان است.

میزبان

اگر نه بیشتر ، HostGator به اندازه SiteGround ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. به گفته این ، این یک بخش مهم از صفحات SiteGround را از دست نمی دهد. گرچه امکانات در دسترس است ، اما ملزومات در برنامه ها گنجانده نشده است. این کار باعث می شود تا پنسیلوانه هایی با برنامه میزبانی وب که فاقد عملکرد اصلی است ، باشد. 

هرچند با شروع کار خوب ، به Weebly دسترسی پیدا می کنید ، مهم نیست که کدام برنامه را انتخاب کنید. در واقع ، HostGator با برنامه شما شامل دو سازنده وب سایت است. می توانید بر روی Weebly یا HostGator Gator ایجاد کنید. توصیه می کنیم با سابق بروید ، زیرا گاتور چیزهای زیادی را برای دلخواه خود باقی می گذارد (بررسی Gator ما را بخوانید). 

میزبان-بررسی-بازار

موارد اضافی دیگری نیز وجود دارد ، از جمله 200 دلار اعتبار در تبلیغات بین Bing و Google و 52 نصب کننده یک کلیک. همانطور که در سه دور به این مرحله خواهیم رسید ، این نصب کننده ها از طریق MOJO Marketplace هستند ، که در گذشته مشکلات ما را ایجاد کرده است (مثلاً بررسی JustHost ما را بخوانید). 

این موارد دارای ویژگی های اساسی هستند ، از جمله ، از پشتیبان گیری خودکار روزانه ، ذخیره سازی SSD و اسکن نرم افزارهای مخرب. اعتبار آگهی 200 دلاری شما را دور نمی کند و اگر به آنچه می خواهید برسید ، رسیدن به یک وب سایت سریع با ذخیره سازی SSD باعث جذب کاربران بیشتر خواهد شد. HostGator روی همه موارد نادرست متمرکز شده است و منجر به لیست ویژگیهای جدا و نامتعادل می شود.

دور یک افکار

HostGator و SiteGround ویژگی های چشمگیر ارائه می دهند ، اما به نظر می رسد HostGator در رویکرد خود اشتباه کرده است. SiteGround ملزومات اصلی برنامه ها را در اختیار شما قرار می دهد و بر اساس آن با ردیف های گران قیمت تر کار می کند. از طرف دیگر ، HostGator ویژگی هایی از قبیل ذخیره سازی SSD و پشتیبان گیری روزانه را در پشت یک paywall پنهان می کند و باعث می شود که برنده این دور مشخص شود. 

دور: ویژگی های نقطه برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبان

2

قیمت

قیمت گذاری میزبانی وب به عنوان مثال ، بررسی های VPN ما ساده نیست. در تلاش آشکار که به نظر می رسد میزبانی وب ارزان است ، ارائه دهندگان قیمت های گمراه کننده را تبلیغ می کنند ، که می تواند منجر به عواقب ویرانگر در وقت زمان بررسی شود (بررسی آویکس ما را برای مثال بخوانید). این دور فقط مربوط به قیمت میزبان وب نیست ، بلکه درباره چگونگی قیمت آن نیز مشخص است.

SiteGround

SiteGround یک طرح قیمت گذاری بدون مزخرف دارد که می توانیم از پس آن برآییم. اگرچه به عنوان DreamHost کاملاً واضح نیست – همانطور که در بررسی DreamHost ما مشاهده می کنید ، تعداد کمی از آنها وجود دارد – SiteGround سعی نمی کند کاربران را فریب دهد که وقت آن رسیده است که بررسی کنید. واقعیت این است که SiteGround در ابتدا ارزان است.

هنگام ثبت نام ، نرخ مقدماتی را ارزان تر از تجدید دریافت خواهید کرد که برای اکثر میزبان وب استاندارد است. این قیمت تمدید با توجه به مدت زمان تغییر نمی کند. بیشتر میزبان وب هر ماه کوتاه تر از هزینه شما ماهانه بیشتر هزینه می کنند ، که خوشبختانه SiteGround این کار را نمی کند. 

شما همچنین می توانید مدت زمان مناسب برای خود را انتخاب کنید. این برنامه یک تا سه سال میزبانی و همچنین یک برنامه ماهانه را ارائه می دهد. برنامه ماهانه با مبلغ 14،95 دلار تنظیم می شود که آزار دهنده است اما قیمت آن یکسان است. SiteGround یکی از معدود مواردی است که ماهانه به ماه در برنامه های مشترک ارائه می دهد ، که خوب است. 

اگر سرویس را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که برای شما مناسب نیست ، 30 ها روز پس انداز پول در میزبانی مشترک وجود دارد. میزبانی ابر فقط 15 روز زمان دارد ، ناامیدکننده است ، و میزبانی اختصاصی ضمانتی ندارد. با این وجود ، پنجره 30 روزه بیشتر صفحات SiteGroud را در بر می گیرد.

میزبان

با نگاهی به وب سایت HostGator ، بخشیده می شوید که فکر می کنید ارزان است. این امر خلاف آنچه ما دوست داریم از میزبان وب ببینیم ، انجام می دهد. هنوز مشخص نیست که چه زمان پرداختی را پرداخت خواهید کرد تا زمان تحقق آن فرا رسد ، غالباً برنامه هایی که به نظر می رسد کمتر از 3 دلار در ماه است ، به بیش از 100 دلار اضافه می کند. 

قیمتی که در وب سایت مشاهده می کنید در صورت خرید سه سال میزبانی پیش فرض است. HostGator تنها با تخفیف های چند ساله تنها نیست – بررسی Hosting24 ما را بخوانید تا در مورد خدماتی که این کار را انجام می دهد بیاموزید – اما هنگامی که برای مدت زمان کوتاه تری می روید ، تنها در پیاده کردن قیمت است. اگر به کمتر از یک سال علاقه دارید ، قیمت برنامه های مشترک بیش از دو برابر است. 

در پایان ، شما بیش از آنچه که می خواهید با این رقابت بپردازید. ارزان ترین طرح اشتراکی ، که با 2.75 دلار در ماه تبلیغ می شود ، اگر با کمتر از یک سال بروید ، 11 دلار در ماه است. با وجود این که برنامه های یک ، سه و شش ماهه ارائه می شود ، قیمت بین آنها یکسان است ، که معنی ندارد. 

به گفته این ، HostGator با پنجره بازپرداخت خود سخاوتمندتر است. شما 45 روز فرصت دارید تا برنامه خود را لغو کنید و بازپرداخت دریافت خواهید کرد که بهتر از SiteGround است اما به اندازه InMotion Hosting خوب نیست. همانطور که می توانید در بررسی میزبانی InMotion ما بخوانید ، این سرویس 90 روز به شما درخواست بازپرداخت می دهد. 

دور دو فکر

مسطح خارج ، HostGator گران تر از SiteGround است. این مساله را با قیمت گذاری فریبنده نیز نادیده می گیرد. گرچه HostGator با یک پنجره بازده پول طولانی تر ، حاشیه اندکی به دست می آورد ، اما SiteGround با قیمت گذاری خود سازگارتر و شفاف تر است و در این مسابقه پیروزی دوم را کسب می کند.

دور: نقطه قیمت برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبان

3

راحتی در استفاده

سهولت استفاده در میزبانی وب بیشتر در پرداخت و تنظیم آن متمرکز است. پس از راه اندازی وب سایت خود ، دیگر لازم نیست که با میزبان وب زیاد برخورد کنید ، تأکید بیشتری بر روی به روزرسانی وب سایت خود کنید. در این بخش ، خواهیم دید که دستیابی به پرداخت وجه چقدر آسان است ، و همچنین چقدر قدرت برای راه‌اندازی وب سایت شما در دسترس است.

SiteGround

SiteGround یک وب سایت ساده و دعوت کننده دارد. در منوی بالا فقط تعداد معدودی از انواع میزبانی وجود دارد که پیدا کردن آنچه نیاز دارید آسان می شود. هنگامی که نوع میزبانی مورد نظر خود را پیدا کردید ، انتخاب یک طرح نیز ساده است. SiteGround با تمام جزئیات ریز و درشت در یک نمودار مقایسه ، مناسب ترین تفاوت بین لایه ها را فوراً فراهم می کند.  

قیمت روشن به سهولت استفاده نیز کمک می کند. جابجایی از طریق پرداخت ، همانطور که اعتبار نامه شما را تنظیم می کند ، ساده است ، اما بعد از آن همه چیز شروع به تجزیه می کند. وقتی از صفحه ورود به سایت عبور می کنید ، SiteGround از مدرن و مهیج به سمت تاریخ و تاریخ حرکت می کند. 

پس از ورود به سیستم ، شما در کنترل پنل حساب خود – نه cPanel – که تاریخ آن است ، قرار خواهید گرفت. اگرچه قابل استفاده است ، SiteGround هنگام مدیریت سرویس شما می تواند از آسانسور استفاده کند. ما داشبورد حساب کاربری ساده ای را ارائه می دهیم که A2 Hosting ارائه می دهد (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). 

siteground-review-cpanel

cPanel خیلی بهتر نیست و رسیدن به آن کابوس است. اجرای آن چندان توهین آمیز نیست زیرا HostPapa چند اجرا است ، همانطور که می توانید در بررسی HostPapa ما بخوانید – اما این cPanel مدرن نیست که ما با دیگر میزبانهای وب با آن آشنا شویم. SiteGround قابل استفاده است ، اما بیشتر از هر چیزی مانند کار سخت احساس می کند. 

میزبان

HostGator معکوس SiteGround است. کنترل پنل آن بسیار عالی است ، اما ثبت نام دشوار است. دلایل زیادی برای آن وجود دارد ، از جمله قیمت گذاری فریبنده و بسیاری از برنامه ها ، اما بزرگترین مسئله این است که مناطق مختلف ورود به سیستم وجود دارد. اگر از سازنده وب سایت استفاده می کنید ، برای ورود به Gator یا داشبورد میزبان معمولی خود باید به مناطق مختلف وب سایت بروید. 

هنگام تلاش برای رسیدن به آنجا حتی مشکلات بیشتری داشتیم. بعد از ثبت نام ، HostGator اعتبار نامه حساب شما را از جمله رمزعبور تولید شده به طور تصادفی برای شما ارسال می کند. ما به این رویکرد اهمیت نمی دهیم ، نه تنها به این دلیل که آزار دهنده باشد ، بلکه به این دلیل که می تواند اطلاعات ورود به سیستم را شامل شود (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی LunarPages ما را بخوانید). 

به علاوه ، ما نمی توانیم از رمز عبور تولید شده استفاده کنیم. ما گذرواژه را مستقیماً کپی کردیم و آن را در LastPass ذخیره کردیم (بررسی LastPass ما را بخوانید) ، اما حتی پس از چک کردن رمز عبور ذخیره شده در برابر ایمیل ، کار نمی کند. مگر اینکه HostGator اطلاعات اشتباهی را برای ما ارسال کند ، هیچ دلیلی وجود ندارد که پسورد کار نکند. 

خوشبختانه ، ما بسیاری از این موارد را پس از تنظیم مجدد رمز عبور فراموش کردیم. HostGator با راهنمای cPanel و به دلایل خوبی در بهترین هاستینگ تحت وب ما جایگاهی کسب کرد. این رابط مدرن و بصری دارد که مدیریت وب سایت شما و خرید خدمات اضافی را به یک نسیم تبدیل می کند. 

hostgator-review-cpanel

همه چیز در مورد مدیریت سایت شما ساده است ، که بسیاری از مواردی را که ما در هنگام ثبت نام داشتیم تشکیل می دهد. 

دور سه فکر

HostGator در هنگام تنظیم مشکلات مشکل داشت ، در حالی که SiteGround ساده بود. به گفته این ، هنگامی که زمان مدیریت سرویس فرا رسید ، HostGator نتیجه ای را به دست آورد. اگرچه SiteGround هنوز هم به همان اندازه قابل استفاده است ، به اندازه HostGator دعوت کننده یا شهودی نیست.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای HostGator

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبان

4

سرعت و Uptime

در حالی که بخش های دیگر بیشتر نظر دارند ، سرعت بتن است. ما خدمات را با استفاده از دو ابزار آزمایش می کنیم: تست سرعت پینگدوم و بارگذاری ضربه. تست های ما با استفاده از ارزان ترین برنامه اشتراکی با نسخه خالی وردپرس نصب شده اجرا می شود ، بنابراین می توانیم خوانایی پایه را برای عملکرد میزبان وب بدست آوریم.. 

SiteGround

SiteGround یکی از بهترین مجری است که ما در بین میزبان وب مشاهده کرده ایم. طبق نتایج تست سرعت پینگدوم ما سریع بود ، هرچند که در ابتدا چنین نبود. 2.98 ثانیه طول کشید تا وب سایت خالی وردپرس ما بارگذاری شود ، اما 2.4 ثانیه برای رزولوشن DNS هزینه شد. معیارهای اتصال و انتظار که مهمتر از آن هستند ، تنها 280 میلی ثانیه دارند.

سایت-بررسی-سرعت-تست

در پایان ، تست سرعت پینگدوم به وب سایت خالی یک 96 از 100 داد ، که این بهترین امتیاز است که ما در خارج از صفحه سریع اما پر ارزش مشاهده کرده ایم (مطالعه صفحه پیگیری ما را بخوانید).  

ما همچنین وب سایت را از طریق Load Impact راه اندازی کردیم که طی مدت پنج دقیقه 50 کاربر مجازی را به سرور ارسال کرد. علاوه بر آزمایش زمان پاسخگویی برای هر کاربر مجازی ، ما به اشتباهاتی اشاره کردیم که در طول راه به وجود آمدند. در برخی موارد ، زمان بار 0 میلی ثانیه وجود دارد ، به این معنی که وب سایت پاسخ نمی دهد. 

siteground-review-loadimpact

خوشبختانه ، این مسئله با SiteGround مسئله ای نبود. این در طول آزمون ثابت ماند ، منفی برای شروع. بعلاوه ، 99.9 درصد ضمانت به موقع وجود دارد که تضمین می کند وب سایت شما زنده بماند. اگر وب سایت شما به زیر 99.9 درصد سقوط کند ، SiteGround با یک ماه میزبانی رایگان برای هر درصد امتیاز شما را جبران می کند.

میزبان

HostGator در تست سرعت ما بسیار بدتر عمل کرد. Pingdom Speed ​​Test آن را از بین 100 از آن 83 گرفت و اگرچه B به نظر نمی رسد خیلی بد باشد ، مهم است که به یاد داشته باشید که نسخه خالی وردپرس را بارگذاری می کنیم. وقتی جزئیات را گشودیم ، متوجه شدیم که بسیاری از درخواست ها مسدود شده اند ، و این منجر به یک زمان پاسخ پف شده می شود.

میزبان-بررسی-تست سرعت

ما به طور معمول به دنبال چگونگی بهبود راهنمای بارگیری وب سایت برای بهبود سرعت هستیم ، اما این امر شما را با HostGator دور نمی کند. زمان انتظار آن از قبل بسیار عالی است ، به همین دلیل بعید است حافظه پنهان و فشرده سازی به خیلی کمک کنند. نگران کننده ترین زمان های اتصال و درخواستهای مسدود شده است که خارج از کنترل شما نیست. 

همانطور که با SiteGround انجام دادیم ، HostGator را از طریق Load Impact بعدی اجرا کردیم و از همان 50 کاربر مجازی در طی پنج دقیقه استفاده کردیم. گرچه به اندازه GreenGeeks متناقض نیست (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید) ، HostGator تلاش کرد که در طول تست در یک نقطه بماند. احتمالاً عوامل مؤثر بسیاری وجود دارد ، اما گمان می کنیم کمبود حافظه SSD مقصر اصلی است. 

ضمانت به موقع 99.9 درصد نیز وجود دارد ، که مشابه با SiteGround است. اگر برنامه اشتراکی یا نمایندگی فروش شما زیر این آستانه سقوط کند ، یک ماه میزبانی رایگان دریافت خواهید کرد. با این حال ، بر خلاف SiteGround ، در آنجا متوقف می شود. خواه 99.8 درصد یا 0 درصد زمان به موقع داشته باشید ، فقط یک ماه غرامت دریافت خواهید کرد.

دور چهار اندیشه

HostGator بدترین مجری نیست که ما دیده ایم ، اما از بهترین ها فاصله دارد. از طرف دیگر SiteGround با سرعت بسیار عالی ، کارایی مداوم و ضامن به روزرسانی کامل در صدر لیست قرار دارد. هر یک از آن مناطق در این دوره از آن پیروزی می کرد ، اما خوشبختانه شما هر سه را کسب می کنید.

Round: Speed ​​و Uptime Point برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبان

5

امنیت و حریم خصوصی

دور آخر ما بر امنیت و حفظ حریم خصوصی تمرکز خواهد کرد. ما بررسی خواهیم کرد که ویژگی های امنیتی در آنها وجود دارد ، از جمله اسکن بدافزار ، فایروال برنامه وب ، پشتیبان گیری روزانه و مجوز SSL / TLS رایگان ، و همچنین نحوه کنترل میزبان وب اطلاعات شخصی شما. 

SiteGround

از نظر ویژگی های معمولی ، ویژگی های امنیتی SiteGround بسیار عالی هستند. چندین لایه محافظت وجود دارد ، از جمله وب سایت های جدا شده بر روی سرورهای مشترک ، یک فایروال برنامه وب ، سیستم ضد بوت مبتنی بر AI و پشتیبان گیری روزانه. به علاوه ، می توانید از SpamExperts برای محافظت از ایمیل خود استفاده کنید. 

همچنین یک گواهی SSL / TLS رایگان وجود دارد که شامل بسته های امنیتی است. SiteGround شامل همه مواردی است که ما به دنبال آن هستیم و حتی با ارائه فیلتر اسپم بسیار عالی برای ایمیل و فضای سرورهای جدا شده ، فراتر می رود. اگرچه ویژگی های امنیتی عالی هستند ، اما حریم خصوصی SiteGround حتی چشمگیر تر است. 

وقتی در مورد حریم خصوصی ، سطح Midfase یا WestHost نیست ، بلکه این کار به پایان می رسد (بررسی Midfase ما و بررسی WestHost ما را بخوانید). شما باید برای حفظ حریم خصوصی دامنه بپردازید ، که 1 دلار در هر ماه است ، اما این برای اکثر میزبان وب صادق است. سیاست حفظ حریم خصوصی همان چیزی است که برجسته است. 

SiteGround می گوید: “به هیچ وجه اطلاعات شخصی شناسایی شده شخصی را برای اهداف تجاری فاش نمی کند.” اکثر میزبان وب نمی توانند این حرف را بزنند ، و در جهانی که خدمات میزبانی وب اهمیت کمی به حفظ حریم خصوصی شما نمی دهند ، خوب است که SiteGround را بالاتر از بقیه بایستید. 

میزبان

HostGator بخشی از گروه بین المللی استقامتی است که چیز خوبی برای حفظ حریم خصوصی نیست. اما قبل از رسیدن به آن ، اجازه دهید در مورد مثبت ها صحبت کنیم. HostGator شامل برنامه مناسبی از جمله ویژگی های مجوز رایگان SSL / TLS است که دارای ویژگی های امنیتی گسترده ای است. اگر شروع کار در آنجا هستید ، نحوه نصب گواهینامه SSL را در راهنمای وردپرس بخوانید. 

این گفته ها ، پشتیبان گیری روزانه خودکار و اسکن نرم افزارهای مخرب از دست رفته است. SiteLock نیز تحت چتر EIG است و شامل اسکن بدافزار و همچنین فایروال برنامه وب است. اگرچه ما نمی توانیم تأیید کنیم که WAF گنجانده نشده است ، اما به نظر می رسد که HostGator می خواهد آن ویژگی های امنیتی را در پشت پولی پنهان کند. 

امنیت اما نگرانی اصلی با HostGator نیست. حفظ حریم خصوصی ارائه شده بسیار نگران کننده تر است. همه مارک های EIG همان سیاست حفظ حریم خصوصی وحشتناک را به اشتراک می گذارند ، که به رئیس شرکت اجازه می دهد تا اطلاعات مورد نظر خود را جمع آوری و بفروشد.

علاوه بر “رسانه ها ، ناظران صنعت ، شرکای بازاریابی و تبلیغات ، فروشندگان ، مشتریان ، مشتریان یا شرکای بالقوه” ، EIG لیستی از شرکای شخص ثالث دارد که شامل WPBeginner ، Google Ads ، Bing ، Amazon Web Services و موارد دیگر می باشد. لیست کامل را می توانید در اینجا پیدا کنید. 

دور پنج افکار

تعداد کمی از میزبان وب نگران حفظ حریم خصوصی شما هستند ، به این معنی که هر مقدار مراقبت تقریباً یک برد اتوماتیک در این دور است. SiteGround نه تنها یک ارادت واضح تر به حریم خصوصی را نشان می دهد بلکه با لیست قوی تر از ویژگی های امنیتی همراه است. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی میزبان

6

افکار نهایی

با چهار برد دور ، SiteGround قهرمان ما در این رقابت است که باید کمی تعجب آور باشد. این در صدر رده بندی های ما قرار دارد و هنگامی که این دو را با هم مقایسه کردیم ، بلاهاست را پایین آورد. تقریباً از هر نظر ، میزبان برتر است. 

برنده: SiteGround

HostGator دارای ویژگی های بازخرید ، از جمله سازندگان وب سایت های متعدد ، انواع میزبان و یک کنترل پنل جذاب است. این مناطق برای ما مهم نیستند. از ویژگی های بسیار مهم تری که در برنامه شما به صورت رایگان ارائه شده است و اینکه چقدر شما و وب سایت خود ایمن هستید ، بسیار مهم تر هستند. در این رابطه ، HostGator عقب می افتد. 

آیا موافقید که SiteGround گزینه بهتری است؟ چرا و چرا نه؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me