SiteGround vs GoDaddy: SMB Focused Battle برای سال 2020

SiteGround و GoDaddy دو سرویس میزبانی وب بسیار متفاوت هستند. از یک طرف ، شما SiteGround را در اختیار دارید که خدمات آن را بر روی یک طرح مختصر از برنامه ها و پشتیبانی مستقیم متمرکز می کند ، و از طرف دیگر ، شما GoDaddy را دارید که تقریباً به هر خدمتی که یک تجارت کوچک بتواند نیاز داشته باشد ، دسترسی دارید. حتی با این وجود ، تنها یک نفر آن را در فهرست کوتاه میزبانی وب ما قرار داد.


برای فهمیدن کدام یک ، SiteGround ما را با مقایسه GoDaddy مطالعه کنید. ما ارائه دهندگان را به حلقه می اندازیم تا چندین دور آن را دور بزنیم. در پایان هر کس بیشترین تعداد دور را کسب کند برنده خواهد شد. 

این گفت ، اگر تازه کار را شروع کنید ، این مقایسه نباید تنها چیزی باشد که می خوانید زیرا ما ارائه دهندگان را مستقیماً مقایسه خواهیم کرد. برخی از جنبه ها در مقایسه با کل بازار میزبانی وب تغییر می کنند ، بنابراین بررسی نظرات SiteGround و بررسی GoDaddy را برای افکار کامل ما در مورد هر سرویس بخوانید.

راه اندازی یک مبارزه: SiteGround در مقابل GoDaddy

برای اطمینان از وزن برابر هر دور ، ما هشت دور معمولی که در بررسی های ما وجود دارد را به 5 چگالش اختصاص داده ایم: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت. 

ما هنوز هم همه مواردی را که معمولاً در بررسی هایمان می پوشانیم ، پوشش خواهیم داد ، اما بعضی از بخش ها با سایرین ترکیب می شوند. این نه تنها مقایسه را مستقیم تر می کند ، بلکه آن را نیز منصفانه تر می کند. از این گذشته ، یک نکته در انواع میزبان همان وزن یک نقطه را حفظ نمی کند. 

در آغاز هر دور ، ما قوانین اساسی را تنظیم می کنیم ، آنچه را که از هر ارائه دهنده جستجو می کنیم تعیین می کنیم. ما در مورد هر یک صحبت خواهیم کرد ، در مورد چگونگی مقایسه و امتیاز دادن به برنده به افکار خود خواهیم پرداخت. هر کدام از خدمات سه یا بیشتر از این بازی ها باشد ، در این مسابقه پیروز خواهد شد. 

مانند همه مقایسه های ما ، ما از شما می خواهیم که هر بخش را بخوانید ، در حالی که صرفا اسکن برندگان نیست. به عنوان مثال ، چندین مسابقه در مسابقه HostGator مقابل Bluehost ما وجود داشت که می توانست به هر شکل پیش برود. در چنین مواردی ، ما بهترین قضاوت خود را دنبال می کنیم ، اما این همیشه برای همه درست نیست. 

1

امکانات

ابتدا می خواهیم ویژگی ها را بررسی کنیم. گرچه این بخش می تواند از سرورهای LiteSpeed ​​نمایش داده شده در هاستینجر گرفته تا کنترل پنل اختصاصی Kinsta باشد ، چند مورد اصلی وجود دارد که ما به دنبال آنها هستیم (بررسی هاستینجر و بررسی Kinsta ما را بخوانید). یعنی ، ما به دنبال پشتیبان گیری روزانه خودکار ، سازنده وب سایت گنجانده شده و مجوز SSL / TLS رایگان هستیم.

SiteGround

SiteGround یک میزبان وب قدرتمند است زیرا ویژگیهای بسیاری را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد. برخلاف HostGator ، این برنامه ها را نیز شامل می شود (بررسی HostGator ما را بخوانید). موارد ضروری برای آنها به حساب می آید ، از جمله نسخه پشتیبان تهیه خودکار روزانه ، ادغام Cloudflare و یک گواهینامه رایگان SSL / TLS. یک سازنده وب سایت نیز وجود دارد ، و خوشبختانه ، این یکی از بهترین هاست.  

هر برنامه ای را که انتخاب کنید می توانید از نسخه رایگان Weebly استفاده کنید. همانطور که در بررسی Weebly ما مورد بحث قرار گرفت ، این یکی از بهترین سازنده وب سایتهایی است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم ، با یک کنترل پنل آسان ، ادغام عالی با سایر سیستم عامل ها و بسیاری از ویژگی ها متناسب است. شما برنامه Connect را دریافت می کنید که در اصل برنامه رایگان با دامنه شما است و اگر به ویژگی های بیشتری نیاز دارید می توانید آن را ارتقا دهید. 

گزینه های وبلاگ weebly

به گفته این ، SiteGround تنها میزبان وب نیست که با Weebly ادغام می شود (بررسی Bluehost ما را بخوانید تا در مورد دیگری که انجام می دهد اطلاعاتی کسب کنید). آنچه آن را از هم جدا می کند ویژگی های وردپرس آن است. این برنامه ها شامل مرحله بندی وردپرس ، افزونه ذخیره سازی داخلی به نام SuperCacher و به روزرسانی های مدیریت شده WordPress هستند.

اگرچه SiteGround بهترین میزبانی وب ما را برای راهنمای وردپرس به تنهایی در پشت این ویژگی ها قرار نداده است. برخلاف Kinsta ، SiteGround ویژگیهای مهم مدیریت شده WordPress را بیش از یک برنامه مشترک استاندارد ارائه می دهد.

GoDaddy

به عنوان یکی از بزرگترین هاست های وب ، GoDaddy از ویژگی های پر شده است. با وجود توزیع عجیب آنها ، به نظر می رسد این سرویس فاقد خدمات باشد. GoDaddy به جای اینکه بخش های خود را بر اساس عملکرد تقسیم بندی کند ، آنها را بر روی ویژگی ها تقسیم می کند ، در نتیجه یک ترکیب گیج کننده ایجاد می شود که اغلب هزینه های بیشتری را برای عملکرد کمتر هزینه می کند.. 

به عنوان مثال ، دو طرح مشترک اول فاقد گواهینامه SSL / TLS هستند و هیچ یک از برنامه های مشترک پشتیبان گیری خودکار ارائه نمی دهند. می توانید آن ویژگی ها را به برنامه خود اضافه کنید ، اما گران است. یک گواهینامه در هر ماه 7 دلار هزینه دارد و تهیه نسخه پشتیبان خودکار نیز 3 دلار اضافی است. برای مقایسه ، می توانید یک طرح مشترک را در SiteGround با هزینه کمتری نسبت به گواهی SSL / TLS در GoDaddy خریداری کنید. 

بعلاوه ، یک سازنده وب سایت علی رغم اینکه GoDaddy طراحی خاص خود را دارد (بررسی نظرات GoDaddy GoCentral ما را برای افکار ما بخوانید) شامل نمی شود. مشابه نحوه استفاده HostGator با سازنده وب سایت Gator ، GoCentral یک سرویس جداگانه است ، به این معنی که شما دسترسی نخواهید داشت مگر اینکه یک برنامه سازنده وب سایت اختصاصی بخرید (بررسی Gator ما را بخوانید). 

در سرتاسر وب سایت GoDaddy ، روشن است که بیشتر از ساختن یک بسته محکم از دروازه ، دقیقاً مانند Midphase ، علاقه مند به بازاریابی خدمات اضافی برای شما هستند. این باعث می شود برنامه هایی احساس گرانی ، ناخوشایند و جدا شوند. 

خوشبختانه ، یک استثنا وجود دارد. برنامه های وردپرس مملو از ویژگی های از جمله تم های سفارشی ، یک جادوگر بهینه سازی موتور جستجو ، پشتیبان گیری روزانه و موارد دیگر است. گفته می شود ، اگر WordPress چیزی باشد که بعد از آن هستید ، ممکن است مجموعه ویژگی های MDDHosting با تمرکز بر عملکرد جذاب تر باشد (بررسی MDDHosting ما را بخوانید).

دور یک افکار

GoDaddy می تواند در این دور با توجه به چند ویژگی ارائه شده برای مشاغل کوچک ، SiteGround را خراب کند ، اما همه چیز دارای برچسب قیمتی است که باعث می شود بسته اولیه احساس خوبی داشته باشد. SiteGround همه چیز را که از دروازه لازم دارید ، شامل یک تجربه میزبانی ساده تر و کم هزینه تر می کند.

دور: ویژگی های نقطه برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی GoDaddy

2

قیمت

متأسفانه ، قیمت گذاری به اندازه مقایسه نرخ ها در هنگام میزبانی وب ساده نیست. موضوع قیمت گذاری های فریبنده همه جا است ، با وجود این واقعیت که SiteGround و GoDaddy به اندازه Arvixe مبهم نیستند (بررسی Arvixe ما را بخوانید). در این بخش ، ما می خواهیم ببینیم که هر سرویس در مورد نرخ های آن چقدر واضح است و آن را با بقیه بازار میزبانی وب مقایسه می کنیم. 

SiteGround

SiteGround به اندازه 1 روشن نیست&1 IONOS در مورد قیمت گذاری ، اما هنوز هم بهتر از Arvixe است (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS). SiteGround دارای نرخ مقدماتی است که شما برای مدت اولیه آن پرداخت خواهید کرد ، این همان چیزی است که در وب سایت خود و در جدول بالا نمایش داده می شود. این گفته است ، بر خلاف بیشتر میزبان ها ، این قیمت را بر اساس مدت زمان تغییر نمی دهد. 

هزینه حساب تنظیم ماهانه 14.95 دلار وجود دارد ، اما این واقعیت که SiteGround یک برنامه ماهانه ارائه می دهد به اندازه کافی خوب است. بیشتر میزبانان وب متمرکز مبتدی ، مانند iPage و FatCow ، فقط با یک قیمت ارزان پنهان می شوند تا به شما اطلاع دهند که برای به دست آوردن آن باید سه سال میزبان خریداری کنید (بررسی iPage و بررسی FatCow ما را بخوانید). 

درمورد قیمت ، SiteGround هنگام به اشتراک گذاشتن ، برنامه های وردپرس و WooCommerce کاملاً جامد است ، خصوصاً در مقایسه با قیمت بالای Pagely (بررسی پیج ما را بخوانید). با این حال ، خارج از آن ، نرخ ها بالاتر از آنچه می خواهیم باشد. به عنوان مثال ، برنامه های اختصاصی از 200 دلار از شمال شروع می شود. اگر این چیزی است که بعد از آن هستید ، بررسی WebHostingBuzz ما را بخوانید. 

اگر سرویس را امتحان کنید و تصمیم گرفتید که آن را دوست ندارید ، SiteGround 30 روز به شما می دهد تا بتوانید پول خود را پس بگیرید. این تنها برای هاست مشترک است. شما 15 روز برای میزبانی ابری دریافت می کنید و هیچ دوره بازپرداخت برای میزبانی اختصاصی وجود ندارد. در مقایسه با هر زمان تضمین برگشت پول از میزبانی A2 ، پیشنهاد SiteGround فاقد اعتبار است (بررسی A2 هاستینگ ما را بخوانید).

GoDaddy

قیمت های فریبنده به کنار ، GoDaddy خیلی گران و گیج کننده است. حدود 25 نوع میزبانی وجود دارد ، منهای تغییرات ویندوز در انواع خاصی از هاست. به نظر نمی رسد که دستور هرج و مرج وجود داشته باشد. برخی از برنامه ها شامل ویژگی هایی است که گرانتر از خرید آنها a la carte و بالعکس. 

صرف نظر از این ، قیمت خیلی بالاست. به عنوان مثال ، ارزان ترین برنامه اشتراکی با هزینه 8 دلار در هر ماه تجدید می شود ، و اگرچه این با بسیاری از برنامه های اساسی مشترک مطابقت دارد ، GoDaddy به ویژگی های سایر میزبان وب نزدیک نمی شود (بررسی Namecheap ما را برای یک چنین میزبان وب مطالعه کنید. ) برنامه GoDaddy فقط شامل یک دامنه است و فاقد تمام ویژگی های ذکر شده در قسمت اول است.

همان Shenanigans چند ساله که با JustHost دیدیم ، در اینجا نیز حضور دارند (بررسی JustHost ما را بخوانید). در ادامه با ارزان ترین برنامه اشتراکی ، هنگام ثبت نام و هر بار 8 دلار در هر ماه ، 3 دلار در ماه هزینه می شود. این تنها در صورتی است که شما یک قرارداد چند ساله داشته باشید. اگر برای برنامه سه ماهه بروید ، در هر ماه به 11 دلار میپرد. 

بعلاوه ، رفتن به مدت کمتر از یک سال با دریافت بازپرداخت مشکل دارد. اشتراک های یک سال یا بیشتر از 30 روز استاندارد دریافت می کند ، اما اگر زمان کمتری را انتخاب کنید ، فقط 48 ساعت وقت می گذارید تا نظر خود را تغییر دهید. در مقایسه با پنجره بازپرداخت 90 روزه InMotion Hosting ، ضمانت برگشت پول GoDaddy یک شوخی است (نظر ما را در مورد میزبانی InMotion بخوانید).

دور دو فکر

نه SiteGround و نه GoDaddy در مورد قیمت گذاری عالی نیستند. گفته می شود ، واضح است که یکی از خطاهای کمتری نسبت به دیگری مرتکب می شود. SiteGround دارای چند اشتباه است ، اما جزئی هستند. از طرف دیگر ، GoDaddy تقریباً در همه حساب ها ، با یک سیاست بازپرداخت توهین آمیز ، نشان را از دست می دهد.

دور: نقطه قیمت برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی GoDaddy

3

راحتی در استفاده

هنگامی که در یک وب سایت قرار می گیریم ، شروع به قضاوت در مورد سهولت استفاده می کنیم. این بدان معناست که همه چیز از پرداخت تا تنظیم و مدیریت وب سایت بازی منصفانه است. در این بخش ، ما می خواهیم ببینیم که چگونگی انتخاب و خرید یک برنامه از GoDaddy و SiteGround ، و همچنین کنترل هر پانل کنترل چقدر آسان است.

SiteGround

SiteGround انتخاب و خرید یک برنامه نسیم می کند. چیدمان وب سایت ساده است ، تنها با چند ردیف برای هر نوع میزبانی و شرح مختصری از تفاوت های بین آنها. اگر با اصطلاحات فنی آشنا هستید ، پیوندی برای مقایسه دقیق ترازها نیز وجود دارد. 

چک کردن به طور مشابه ساده است ، با SiteGround شما گزینه های معدودی را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد رمز عبور خود را بلافاصله پس از تأیید پرداخت تنظیم کنید. این گفته است ، پس از ورود به سیستم ، مشکلات شروع به خزش می کنند. 

در صفحه کنترل قرار خواهید گرفت که به شما امکان می دهد با قسمت میزبانی خدمات خود سروکار داشته باشید. این بدان معناست که می توانید اطلاعات صورتحساب را ویرایش کنید ، خدمات اضافی خریداری کنید و از آنجا با پشتیبانی تماس بگیرید. هرچند این یک اجرای تاریخ است. این هنوز هم کاربردی است ، اما می تواند از آسانسور استفاده کند.

siteground-review-cpanel

پیدا کردن cPanel نیز دشوار است. برخلاف بهترین میزبانی وب ما با انتخاب cPanel ، که دسترسی و استفاده cPanel را آسان می کند ، SiteGround آن را در داشبورد حساب شما دفن می کند. cPanel هم تاریخ داره. گرچه هنوز قابل استفاده تر از cPanel HostPapa است (بررسی HostPapa ما را بخوانید) ، SiteGround ظاهر را برای مطابقت با میزبان های وب مدرن به روز نکرده است.

GoDaddy

وب سایت GoDaddy برعکس سایت SiteGround است. SiteGround آرام ، خونسرد و جمع آوری شده است ، در حالی که به نظر می رسد GoDaddy کسی است که یک تیر از آدرنالین را مستقیماً به گردن گرفته است. انواع میزبانی ، خدمات و افزودنیهای زیادی وجود دارد که وب سایت کابوس است. 

مانند قیمت گذاری ، هیچ راهی برای جنون وجود ندارد. برخی از انواع هاستینگ دارای منوی برتر برای پیوند دادن شما به زیر بخش ها هستند که برخی از آنها فقط زبانه هایی در همان صفحه و برخی دیگر بخش های مختلف هستند. به نظر می رسد که هر قطعه به صورت جداگانه طراحی شده است و بعد از این واقعیت دوخته شده است. 

داشبورد خدادادی-نقد و بررسی

پرداخت بهتر نیست ، با GoDaddy از شما می خواهد قبل از تعیین اینکه از کدام دامنه می خواهید استفاده کنید ، پرداخت خود را تأیید کنید. پس از آن می توانید وارد سیستم شوید ، اما با بسته میزبانی خود قادر به انجام کارهای زیادی نخواهید بود. داشبورد ساده است ، اما واضح است که GoDaddy بیشتر بر روی ثبت دامنه تمرکز دارد تا میزبانی.

این گفت ، cPanel در دسترس است ، و این یک اجرای مدرن است. ایجاد سهام cPanel باعث می شود تنظیمات مورد نیاز برای مدیریت حساب خود ، تغییر تنظیمات میزبانی و نظارت بر وب سایت خود را آسان کنید. انتخاب یک برنامه نیاز به کار جدی دارد ، اما مدیریت حساب کاربری شما به همان سادگی انجام می شود. 

دور سه فکر

GoDaddy و SiteGround دارای مشکلاتی هستند ، اما گفتن این که بدتر است کار سختی است. SiteGround دارای یک وب سایت ساده و روند پرداخت می باشد ، اما کنترل پنل اگرچه کاربردی است اما به بروزرسانی نیاز دارد. از طرف دیگر ، GoDaddy انتخاب طرح را دشوار می کند ، اما مدیریت حساب کاربری شما احساس مدرن و شهودی دارد. 

این یکی از آن دورهایی است که می تواند به هر شکل پیش برود. این گفته با توجه به صفحه کنترل مدرن GoDaddy ، این برد را به دست می آورد. انتخاب یک برنامه کاری دشوار است ، اما اگر می دانید به دنبال چه چیزی هستید یا می توانید یک سردرد 15 دقیقه ای را تحمل کنید ، جنون به پایان می رسد. با SiteGround ، این یک روند مداوم است.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای GoDaddy

لوگوی SiteGround
لوگوی GoDaddy

4

سرعت و Uptime

شاید مهمترین جنبه هر سرویس میزبانی وب سرعت آن باشد. فرایند تست ما ساده است: ما با استفاده از ارزان ترین برنامه اشتراکی ، یک وب سایت راه اندازی می کنیم ، یک نسخه خالی از WordPress را نصب می کنیم و دامنه را با استفاده از تست سرعت پینگدوم و بارگذاری تأثیرگذاری آزمایش می کنیم. بین این دو ، می توانیم یک تست تک نقطه ای و یک تست استرس بگیریم. 

SiteGround

SiteGround یکی از سریعترین خدمات میزبانی وب است که ما در خارج از Pagely آزمایش کرده ایم. Pingdom Speed ​​Test به 96 از 100 فهرست وب سایت ما اعطا شد ، A2 Hosting و Kinsta. در مقایسه با Site5 ، سود عملکرد واضح است (بررسی سایت ما 5 را بخوانید). 

سایت-بررسی-سرعت-تست

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید ، هرچند ، زمان بار طولانی بود. متأسفانه ، این به دلیل درخواست طولانی DNS بود. با گذر از آن ، متریک “انتظار” ، که چیزی است که ما بیشتر به آن علاقه داریم ، کم بود. این به احتمال زیاد به لطف چندین لایه ذخیره سازی SuperCacher است. 

تست Load Impact ما یک نکته واحد مانند تست سرعت پینگدوم را آزمایش نکرده است. در عوض ، 50 کاربر مجازی را به مدت 5 دقیقه به سرور ارسال کرد و تعداد درخواست های انجام شده و زمان پاسخگویی را در کل اندازه گیری کرد. SiteGround عملکرد خوبی داشت ، و به همه کاربران امکان می دهد برخلاف GreekGeeks ، در همان زمان پاسخگویی با هم بمانند و بخوانید (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید).

siteground-review-loadimpact

ضمانت به موقع آن نیز یکی از بهترین مواردی است که ما دیده ایم. SiteGround وب سایت شما را تضمین می کند 99.9 درصد از زمان است. اگر تا کنون زیر این آستانه سقوط کند ، به شما یک ماه میزبانی رایگان داده می شود. با این وجود متوقف نمی شود. برای هر درصد درصد زیر آن ، یک ماه اضافه میزبانی رایگان نیز دریافت خواهید کرد. 

GoDaddy

GoDaddy نیز در ارزیابی تست Pingdom Speed ​​ما عمل نکرد. ما از 90 از 100 به ما تعلق می گرفت ، و گرچه به نظر می رسد اختلاف کمی است ، اما اینگونه نیست. مهم است که وب سایت مورد نظر خود را به خاطر بسپاریم ، بنابراین هر نقطه زیر 100 بدان معنی است که چیزی خارج از کنترل ما وجود دارد. 

تست خدایی-بررسی-سرعت

دلایل زیادی وجود دارد که وب سایت می تواند کندتر بارگیری کند. Hosting24 نشان می دهد که چگونه سرورهای LiteSpeed ​​می توانند سربار را کاهش دهند ، بنابراین ما گمان می کنیم GoDaddy از Apache معمولی استفاده می کند (بررسی Hosting24 ما را بخوانید). همچنین احتمالاً حافظه پنهان ادامه ندارد.

با این حال ، بیشتر نگران کننده بود نتایج بارگذاری ما. با استفاده از همین تست ، GoDaddy به طرز وحشتناکی انجام شد. متناقض زیادی نداشت ، اما به این دلیل است که وب سایت برای اکثر کاربران بارگیری نکرد. برخی از کاربران مجازی زمان پاسخ ده میلی ثانیه داشتند و ما خطاهای HTTP زیادی داشتیم ، نشان می دهد که منابع کافی برای جبران بار متوسط ​​وجود ندارد.

خدادادی-بررسی-بار-ضربه

یک تضمین به موقع از برنامه شما محافظت می شود ، اما تضمین زیادی نمی کند. اگر سایت شما از زمان بروز 99.9 درصد کمتر شود ، 5 درصد از هزینه میزبانی ماهانه خود را دریافت خواهید کرد. با این حال ، خرابی فقط توسط GoDaddy تعیین می شود و شامل تعمیر و نگهداری (حتی اگر برنامه ریزی نشده) ، قطع های FTP یا قطع نامه های ایمیل نباشد.

دور چهار اندیشه

اگرچه دور قبلی تفاوت های ظریف داشت ، اما این مشخص است. SiteGround نه تنها در تست های ما بهتر عمل می کند ، بلکه تضمین به روز رسانی سخاوتمندتر و ساده تر را ارائه می دهد. GoDaddy ، به نظر می رسد بار دیگر ، در حال فشردن سکه ها است. 

Round: Speed ​​و Uptime Point برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی GoDaddy

5

امنیت و حریم خصوصی

سرانجام ، ما امنیت و حریم خصوصی داریم. اگرچه ممکن است آن را برای میزبانی وب به عنوان آن را برای بررسی VPN ما آشکار نیست ، این بخش نقش مهمی در ایمن نگه داشتن شما و وب سایت شما دارد. ما می خواهیم ببینیم که SiteGround و GoDaddy چقدر به وب سایت شما ، کاربران آن و اطلاعات شخصی شما احترام می گذارند.

SiteGround

مانند ویژگی های استاندارد ، SiteGround پر از ویژگی های امنیتی است. برای شروع ، یک گواهی SSL / TLS رایگان و پشتیبان گیری روزانه دریافت می کنید ، اما SiteGround بر اساس آن کار می کند. همچنین اگر از برنامه GrowBig یا بالاتر استفاده می کنید ، یک فایروال برنامه وب نیز از سرور شما ، یک سیستم ضد بوت مبتنی بر هوش مصنوعی و پشتیبان گیری از تقاضا محافظت می کند.. 

ادغام با سیستم عامل های دیگر نیز وجود دارد. Cloudflare به راحتی در وب سایت شما تنظیم شده است ، مانند SpamExperts در ایمیل شما. تنها ویژگی امنیتی پرداخت شده SG Site Scanner است که در پرونده های وب سایت شما برای بدافزار جستجو می کند. 20 دلار در سال است ، اما با توجه به هزینه های مشابه خدمات در هر ماه ، قیمت آن ارزش آن را دارد.

در مورد حریم خصوصی ، SiteGround به اندازه DreamHost خوب نیست ، اما تعداد کمی از آنها (بررسی DreamHost ما را بخوانید). حریم خصوصی دامنه رایگان نیست ، بلکه این یک ضربه گیر است ، اما در صورت تمایل فقط 12 دلار در سال هزینه خواهید کرد. خوشبختانه ، سیاست حفظ حریم خصوصی جامد است. 

SiteGround می گوید: “به هیچ وجه اطلاعات شخصی شناسایی شده شخصی را برای اهداف تجاری فاش نمی کند.” بر خلاف مارک های گروه بین المللی استقامتی ، مانند HostMonster (بررسی HostMonster ما را بخوانید) ، پاک است که SiteGround به اطلاعات شخصی شما احترام می گذارد.

GoDaddy

ویژگی های امنیتی زیادی با GoDaddy وجود دارد ، خیلی بیشتر از آن با SiteGround یا سایر میزبان وب. این گفته است ، هیچ یک از آنها رایگان نیستند. حتی ویژگی های اصلی امنیتی ، مانند گواهی SSL / TLS و پشتیبان گیری روزانه ، هزینه های شما را نیز به همراه خواهد داشت ، همانطور که ویژگی های اصلی سرور ، مانند فایروال برنامه وب. 

برخی از این بستگی به این دارد که کدام طرح را خریداری کنید. همانطور که گفته شد ، برنامه های WordPress شامل تعداد قابل توجهی از ویژگی ها است ، اما آنها بسیار گرانتر از SiteGround هستند.

به گفته این ، حریم خصوصی مناسب و معقول است. شما حریم خصوصی دامنه را مانند آنچه با WestHost انجام می دهید ، به دست نمی آورید ، اما SiteGround آن را به صورت رایگان ارائه نمی دهد (بررسی WestHost ما را بخوانید). سیاست حفظ حریم خصوصی به اندازه مارک های EIG بد نیست ، اما می تواند از کار استفاده کند. 

GoDaddy ، مانند تمام میزبان وب ، اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کند تا اطمینان حاصل شود که سرویس و وب سایت هموار کار نمی کنند. طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ، این داده ها به تبلیغ کنندگان فروخته می شود. خوشبختانه ، با توجه به اینکه GoDaddy یک مرکز حفظ حریم خصوصی را ارائه می دهد که مستقیماً به سؤالات متداول پاسخ می دهد ، تا حدودی جبران شده است.

دور پنج افکار

اگرچه به عنوان دور قبلی کاملاً واضح نیست ، SiteGround هنوز در اینجا بالاتر از GoDaddy ایستاده است. علاوه بر ارائه ویژگی های امنیتی بیشتر به صورت رایگان ، SiteGround اطلاعات شخصی شما را نمی فروشد ، و آن را حتی بیشتر به این مرحله سوق می دهد. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای SiteGround

لوگوی SiteGround
لوگوی GoDaddy

6

افکار نهایی

SiteGround در طول این مقایسه چهار امتیاز کسب کرد ، اما می توانست پنج امتیاز کسب کند. سهولت استفاده یک نقطه نرم برای سرویس های دیگر ستاره ای است ، اما به هیچ وجه شکسته نمی شود. اگر می توانید با رابط کاربری تاریخ شده سر و کار داشته باشید ، SiteGround یکی از بهترین خدمات میزبانی وب در خارج از کشور است.

برنده: SiteGround

GoDady بد نیست ، اما روند کار را از آنچه باید باشد دشوار می کند. در آنچه به نظر می رسد دنباله نیکل و کمرنگ است ، GoDaddy به هسته اصلی خدمات خود صدمه می زند و بسته های گران قیمت زیادی را ارائه می دهد که از نظر نفخ زیاد است و از ویژگی های آن کم نور است.. 

آیا موافقید که SiteGround گزینه بهتری است؟ آیا دلایلی وجود دارد که شما GoDaddy را بیشتر دوست دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map