SiteGround vs DreamHost: A Grinding Battle برای سال 2020

SiteGround و DreamHost دو بهترین ارائه دهنده میزبانی وب در دسترس هستند. هر دو یک لیست طولانی از ویژگی ها ، قیمت گذاری رقابتی و سرعت خارق العاده ارائه می دهند و در هر میزبانی بهترین میزبانی وب ما برای کسب و کارهای کوچک و بهترین هاستینگ وب برای راهنماهای وردپرس ، امتیازهای مختلفی کسب می کنند. در حالی که هر دو سرویس عالی هستند ، تنها یک برنده در این مقایسه SiteGround با DreamHost وجود دارد.


ما ارائه دهندگان را به حلقه می اندازیم تا در یک دور از دور آن را بیرون بیاورند. اما ، بر خلاف مقایسه DreamHost ما در مقابل Bluehost یا SiteGround و HostGator ، مسابقه قبل از شروع زنگ تصمیم گرفته نشده است. به عنوان دو سرویس در صدر بازار میزبانی وب ، این یکی جالب خواهد بود. 

از آنجا که خیلی نزدیک خواهد بود ، توصیه می کنیم علاوه بر این راهنما ، از طریق بررسی جداگانه SiteGround و بررسی DreamHost خود مطالعه کنید. ما برای مقایسات کم عمق سایر خدمات را به کار خواهیم گرفت ، اما ما بیشتر روی رقبای خود متمرکز هستیم. بررسیهای ما جزئیات بیشتر در مورد چگونگی جمع شدن در برابر کل بازار میزبانی وب را پوشش می دهد. 

راه اندازی یک مبارزه: SiteGround در مقابل DreamHost

ما معمولاً بیش از هشت دور از ارائه دهندگان قضاوت می کنیم. هرچند که برای ورود به مشخصات یک سرویس واحد عالی است ، اما در مقایسه دو گزینه می توانید برخی از مشکلات را ایجاد کنید. علاوه بر مسیری طولانی ، مسیر عادلانه ای نیست ، زیرا انواع میزبانی همان وزن مثلاً سرعت را برای بیشتر کاربران ندارد. 

به همین دلیل ، ما هشت ضابطه را در بررسی های خود به پنج مورد متراکم کرده ایم. SiteGround و DreamHost در این پنج دور با هم رقابت خواهند کرد: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت. هر دور یک امتیاز دارد و هر کدام در پایان سه امتیاز یا بیشتر کسب کند برنده ما خواهد بود. 

در ابتدای هر دور ، ما کمی در مورد آنچه ما به دنبال آن هستیم صحبت خواهیم کرد ، سپس ببینیم خدمات چطور انتظارات ما را برآورده می کنند. پس از آن ، ما در مورد چگونگی مقایسه و اعلام برنده ، تفکرات نهایی را ارائه خواهیم داد. 

خواندن هر بخش مهم است ، به ویژه هنگامی که مسابقه خیلی سخت باشد. اگرچه ما تمام تلاش خود را برای یافتن بهترین خدمات برای اکثر افراد انجام خواهیم داد ، اما ما نمی توانیم بهترین خدمات را برای همه پیدا کنیم. SiteGround و DreamHost دو ارائه دهنده استثنایی هستند ، بنابراین یکی از شما با آنها تا حد زیادی به ترجیح شخصی بستگی دارد.

1

امکانات

این ویژگی ها می توانند میزبان وب را ایجاد کرده یا از هم جدا کنند. رفته اند روز پرت کردن در چند اعتبار تبلیغ و یک دامنه رایگان و فراخوانی یک روز. بسته ویژگی ها باید به طور کلی سایت شما را بهبود بخشد – به عنوان خدماتی مانند ویترین هاستینجر (بررسی میزبانگر ما را بخوانید). این بدان معنی است که از امنیت ، سریع و در دسترس بودن آن اطمینان حاصل کنید.

SiteGround

SiteGround دقیقاً آنچه را که دوست داریم در ویژگی ها مشاهده کنیم فراهم می کند. نه تنها بسته کامل را شامل نمی شود بلکه برخلاف Bluehost و HostGator ، SiteGround آن را در برنامه ها شامل می شود (بررسی Bluehost ما و بررسی HostGator ما را بخوانید). 

مهم نیست که آیا به دنبال سرور اختصاصی 250 $ یا برنامه مشترک 4 $ هستید ، به همان ویژگی های اصلی از جمله یک مجوز رایگان SSL / TLS ، پشتیبان گیری روزانه و ادغام ساده Cloudflare دسترسی دارید.. 

برخی از ویژگی های خاص برنامه وجود دارد ، اما مقدمات دامنه محدوده است. به عنوان مثال ، برنامه های GrowBig و سایر رده های بالای آنها علاوه بر برنامه های خودکار ، از پشتیبان گیری در صورت تقاضا نیز استفاده می کنند. 

برخی از برجسته ترین ویژگی ها از برنامه های وردپرس است. ساختار قیمت گذاری برنامه های مشترک را منعکس می کند و باعث می شود هزینه بالاتر Kinsta بیش از حد به نظر برسد (بررسی Kinsta ما را بخوانید). کاربران وردپرس به مرحله بندی وردپرس ، به روزرسانی های مدیریت شده WordPress و افزونه ذخیره داخلی به نام SuperCacher دسترسی دارند. 

اگر نمی خواهید از WordPress استفاده کنید ، SiteGround نیز پوشش داده است. این شامل نسخه “اتصال” Weebly در برنامه شما است. همانطور که می توانید در بررسی Weebly ما بخوانید ، به راحتی یکی از بهترین سازندگان وب سایت در اطراف است ، متناسب با طیفی از قالب های زیبا ، رابط کاربری آسان و ادغام های شخص ثالث.

گزینه های وبلاگ weebly

نسخه گنجانده شده به طور معمول 5 دلار در هر ماه اجرا می شود که به شما امکان می دهد از نسخه رایگان Weebly با دامنه خود استفاده کنید. اگر به عملکرد رسانه گسترده یا ویژگی های تجارت الکترونیکی اضافی نیاز دارید ، می توانید برنامه خود را در هر زمان به روز کنید.

DreamHost

DreamHost مانند SiteGround دارای اکثر ویژگی های برنامه های خود است. با این حال ، در انتهای موارد ، ویژگی ها تخصصی تر هستند. به عنوان مثال ، سرورهای اختصاصی دارای حفاظت DDoS اضافی و دسترسی ریشه ای هستند ، در حالی که هاست ابر به شما امکان می دهد از هر سیستم عامل دلخواه خود استفاده کنید. اگرچه بیشتر این ویژگیها در حول توسعه متمرکز است. 

DreamHost در مورد پایان همه چیز ، جایی است که بیشتر مردم به زمین خواهند نشست ، از آن مراقبت می کند. برنامه شما شامل ذخیره سازی کامل SSD ، گواهی SSL / TLS رایگان و پشتیبان گیری روزانه است. ویژگی های امنیتی دیگری نیز وجود دارد که ما در دور پنجم به آنها خواهیم پرداخت. 

مانند SiteGround ، DreamHost نیز برخی از ویژگی های خاص WordPress را دارد. اگرچه به اندازه Pagely تخصصی نیست ، DreamHost برچسب قیمتی بالاتر از متوسط ​​را می دهد که ارزش آن را دارد (بررسی صفحه ای ما را بخوانید). 

این شامل مرحله بندی وردپرس ، CDN نامحدود و نسخه پرداخت شده Jetpack است. گران ترین برنامه مدیریت شده WordPress با DreamCare نیز همراه است ، که به شما یک تیم اختصاصی از متخصصان WordPress کمک می کند تا در زمینه عیب یابی پیشرفته کمک کنند.

کاربران غیر WordPress خوشبختانه ابزاری برای ساخت سایت خود دارند. DreamHost در برنامه های خود شامل Remixer ، سازنده وب سایت داخلی است. ریمکسر ریزه کاری های لازم برای رسیدن به آن را ندارد ، اما این یک پیشنهاد عالی است ، به خصوص اینکه سازندگان وب سایتهایی که میزبان وب توسعه می دهند معمولاً در حال خوردن هستند (مثلاً بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید).

dreamhost-review-remixer

رابط کاربری حداقل با سبک بلوک که شبیه به Webnode است (مطالعه Webnode ما را بخوانید) و انتخاب موضوع که حتی SquareSpace باعث افتخار می شود (مطالعه SquareSpace ما را بخوانید). 

در حالی که این همه خوب و خوب است ، برجسته ترین بخش Remixer این است که می توانید سایت خود را مستقیماً به وردپرس صادر کنید. این بدان معناست که می توانید از تم های عالی و رابط کاربری ساده برای ساخت سایت خود استفاده کنید ، ضمن اینکه از قدرت وردپرس برای مدیریت آن استفاده کنید.

دور یک افکار

دور اول ما آسان نیست و دورهای آینده هم آسان نخواهد بود. SiteGround و DreamHost برخی از خدمات کاملاً گرد در مورد ویژگی ها هستند که یکی از گزینه های کاملی را ایجاد می کنند.

با این حال ، ما به سایت SiteGround برنده می شویم زیرا این برنامه شامل سازنده وب سایت بهتری است و ویژگی های اساسی وردپرس را با هزینه کمتری معرفی می کند. با این وجود ، این دور می تواند در هر جهت حرکت کند.

دور: ویژگی های نقطه برای SiteGround

لوگوی SiteGround
آرم DreamHost

2

قیمت

قیمت گذاری موضوع سختی برای میزبان وب است. همانطور که در بررسی Arvixe ما می بینید ، این صنعت در هنر فریبکاری کاملاً آگاه است و در طول مراحل پرداخت یک قیمت را مطالبه می کند تا زمان رسیدن اطلاعات زمان پرداخت شما. به نظر می رسد برخی از میزبان ها عمداً طرح قیمت گذاری خود را دشوار می دانند ، بنابراین می تواند وقتی نوبت تسویه حساب می شود ، نیکل-و-پیت کند.. 

ما وقت نداریم برای آن مزخرفات ، و فرض می کنیم شما هم نیستید. این دور نه تنها به قیمت واقعی هر میزبان متمرکز است ، بلکه میزبان وب نیز به چه میزان واضح است که این قیمت را برقرار می کنند. علاوه بر این ، ما می خواهیم مدت زمان موجود و ضمانت برگشت پول را ارزیابی کنیم. 

SiteGround

SiteGround دارای برنامه های اشتراکی بسیار ارزان است. قیمت چندان متفاوت از دیگر میزبان وب نیست. مثلاً 1&1 IONOS – که همانطور که می توانید در شماره 1 ما بخوانید&1 بررسی IONOS ، ارزانترین قیمت را در اطراف خود دارد – همان نرخ SiteGround را اجرا می کند. با این حال ، لیست ویژگی های SiteGround بسیار چشمگیر تر است. 

برنامه های اشتراکی مناسب هستند ، اما برنامه های وردپرس بیشتر از همه برجسته هستند. آنها به همان اندازه برنامه های مشترک مشترک با همان رده های مشابه نیستند ، اما دارای ویژگی های خاص وردپرس از جمله SuperCacher و مرحله بندی هستند. این ویژگی ها معمولاً فقط در میزبان های پر هزینه مدیریت شده وردپرس یافت می شود که DreamHost یکی از آنهاست. 

شفافیت نیز موجود است. مانند همه میزبان ها ، SiteGround نرخ مقدماتی را ارائه می دهد که پس از تجدید پرش می شود. هرچند که به اندازه تخفیف میزبان24 نیست (بررسی ما Hosting24 را بخوانید) ، این چیزی است که ما انتظار داریم بیشتر میزبانان باشد. خوشبختانه ، این در طی مراحل پرداخت کاملاً واضح است. علاوه بر این ، SiteGround به شما امکان می دهد ماهانه بدون مجازات بروید ، که نادر است. 

برای همه صعود در قیمت گذاری ، ضمانت برگشت پول احساس ضعف می کند. SiteGround 30 روز استاندارد را برای برنامه های مشترک ارائه می دهد ، که در مقایسه با InMotion Hosting خوب است ، اما چشمگیر نیست (بررسی میزبانی InMotion ما را بخوانید). علاوه بر این ، SiteGround فقط 15 روز اجازه میزبانی ابر را می دهد ، و میزبانی اختصاصی آن به هیچ وجه دوره بازپرداخت ندارد.

DreamHost

وقتی قیمت گذاری می شود ، میزبان شفاف تری از DreamHost وجود ندارد. در هر صفحه محصول یک سوییچ جابجایی ساده وجود دارد که نرخ ماهانه و سالانه را نشان می دهد ، نوع دوم آن برای سه سال قابل استفاده است. قیمت فقط تغییر می کند اگر شما به صورت ماهیانه بروید یا خیر ، دانستن اینکه می پردازید ساده است.

در حالی که این تنها به اندازه کافی چشمگیر است ، DreamHost از سایر خدمات ارزان تر است. به عنوان مثال iPage را بگیرید. همانطور که در بررسی iPage ما مشاهده می کنید ، برنامه هایی را با حدود 2 دلار در ماه تبلیغ می کند. با این حال ، شما فقط در صورت خرید سه سال میزبانی ، این نرخ را کسب می کنید و پس از تجدید ، در ماه به 8 دلار می رسد. 

در تضاد با DreamHost ، تفاوت واضح است. اگر با طولانی مدت بروید ، کمی بیشتر صرفه جویی می کنید ، اما قیمت ماهانه بد نیست. علاوه بر این ، فقط 6 دلار در ماه صرف تمدید خواهید کرد. در حالی که ممکن است در ابتدا اینگونه به نظر نرسد ، DreamHost یکی از ارزانترین ارائه دهندگان میزبانی وب در اطراف است. 

اگر نقشه ای را امتحان می کنید و نظر خود را تغییر می دهید – گرچه شک داریم که شما نیز در این زمینه قرار دارید – شما نیز تحت پوشش قرار خواهید گرفت. DreamHost 97 روز برای بازپرداخت پیشنهاد می کند ، که فقط با تضمین برگشت پول در هر زمان توسط A2 Hosting مورد اعتراض قرار دارد (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). علاوه بر این ، پنجره بازپرداخت برای هر مدت زمان اعمال می شود. این بدان معناست که اگر تصمیم دارید ماهانه بروید ، هنوز 97 روز کامل دارید تا کل پول خود را پس بگیرید.

دور دو فکر

یک بار دیگر ، یک دور نزدیک داریم ، اما تقریباً به اندازه اول نزدیک نیستیم. مطمئناً SiteGround از قیمت FatCow بهتر است ، اما در مقایسه با DreamHost ، مسطح است (بررسی FatCow ما را بخوانید). DreamHost ارزان تر است ، انعطاف پذیری بیشتری را در مدت زمان به وجود می آورد و دارای گارانتی پس انداز پول بخشنده تر است.

دور: امتیاز قیمت برای DreamHost

لوگوی SiteGround
آرم DreamHost

3

راحتی در استفاده

بعضی از میزبان وب استفاده بی رویه ای دشوار است – برای مثال ، بررسی LunarPages ما را بخوانید – که این دور را بسیار مهم می کند. ما SiteGround و DreamHost را از پرداخت تا تنظیمات آزمایش کردیم تا بتوانید ارزیابی یک برنامه و راه اندازی وب سایت خود را آسان کنید..

SiteGround

وب سایت SiteGround فریبنده سر راست است. فقط تعداد معدودی محصول مختلف وجود دارد – برخلاف GoDaddy (بررسی GoDaddy ما را بخوانید) – که پیدا کردن نوع هاستینگ مورد نیاز برای خرید را ساده می کند. علاوه بر این ، مقایسه انواع مختلف در هر صفحه آسان است. به جای اینکه شما را در جزئیات فنی غرق کند ، SiteGround میزان ذخیره ای را که هر لایه از آن پشتیبانی می کند ، نشان می دهد ، همچنین تعداد بازدید کنندگان را در چه مواردی می تواند قرار دهد. 

این اطلاعات تسویه حساب می شود. این یک روند بدون درد و بدون هیچ گونه افزودنی های آزار دهنده یا مراحل طولانی تنظیم است (برای مشاهده این مورد در بررسی Namecheap ما را بخوانید). SiteGround در طی فرآیند پرداخت آسان است ، اما فریب بعد از تنظیم اعتبارنامه شما می آید. این زمانی است که همه چیز کمی تغییر می کند. 

داشبورد حساب ، که اطلاعات و خدمات صورتحساب شما را مدیریت می کند ، بسیار قدیمی است. در حالی که زیبایی شناسی به نظر مهم نمی رسد ، آنها اینجا هستند. ناوبری رنج می برد زیرا SiteGround تنظیمات برجسته را با موارد نامربوط دفن می کند ، و پیدا کردن آنچه شما به دنبال آن هستید دشوار است.

siteground-review-cpanel

مدتی طول کشید که حتی cPanel را پیدا کردیم ، که بلافاصله SiteGround را از بهترین میزبانی وب ما با راهنمای cPanel رد کرد. cPanel به خودی خود خوب است ، اگرچه به اندازه JustHost خوب نیست (بررسی JustHost ما را بخوانید). مانند داشبورد حساب ، cPanel به مرکز صفحه محدود شده است ، و زیبایی شناسی کلی آن را ورزش می کند.

DreamHost

استفاده از DreamHost از پرداخت تا تنظیم آسان است. همانطور که در دور دوم ذکر شد ، می توانید قیمت ها را از صفحه محصول تغییر داده و انتخاب برنامه و مدت زمان را بدون تعهد به فرایند پرداخت آسان کنید. هنگامی که آنجا هستید ، DreamHost اطمینان می دهد که شما در اسرع وقت در راه هستید. 

روند پرداخت به سه مرحله تقسیم می شود که هر کدام تنها تعداد معدود گزینه دارند. عناصر پویا در هر مرحله وجود دارند که در صفحه نمایش اجرا می شوند ، و اگرچه این استفاده ذاتی DreamHost را آسان نمی کند ، اما مطمئناً آن را زیباتر می کند. واضح است که DreamHost اهمیت می دهد ، سطح کیفی را نشان می دهد که معدود خدمات می توانند از آن استفاده کنند. 

پس از تأیید پرداخت ، DreamHost شما را به طور مستقیم به صفحه ایجاد گذرواژه هدایت می کند ، با گذشتن از عملکرد آزار دهنده و تاریخ دار ارسال اعتبار خود را از طریق ایمیل. 

panelh dreamhost-review-control

پس از اتمام این کار ، می توانید وارد سیستم شوید. برخلاف SiteGround ، cPanel در دسترس نیست. در عوض ، DreamHost از یک صفحه کنترل اختصاصی استفاده می کند که مدیریت حساب و وب سایت را در یک منطقه ترکیب می کند. این امر باعث می شود بدون نیاز به باز شدن چندین زبانه ، به مناطق مختلف پرش کنید. 

گفت ، این بدون تقصیر نیست. DreamHost نه تنها مدیریت وب سایت و حساب را در یک منطقه تركیب می كند ، بلكه تمام خدمات دیگر خود را نیز تركیب می كند. این بدان معنی است که منوی سمت چپ مورد استفاده برای پیمایش ، چندین ورودی دارد که بی ربط نیستند ، دقیقاً مانند Midfase (بررسی Midphase ما را بخوانید). در پشت آن موارد ، تبلیغات برای خرید خدمات وجود دارد. این تجربه را خراب نمی کند ، اما با این وجود آزار دهنده است. 

دور سه فکر

در حالی که SiteGround و DreamHost برخی از ارائه دهندگان مورد علاقه ما هستند ، اما نقاط نرم دارند و این دور آنها را به نمایش می گذارد. هر دوی آنها از طریق پرداخت آسان قابل استفاده هستند ، اما در مورد مدیریت حساب مشکلاتی دارند. برای SiteGround ، این یک رویکرد آشنا اما مورخ است ، در حالی که برای DreamHost ، یک سیستم تازه اما کاملاً فکر نشده است.

نزدیک است ، و ، متأسفانه ، به دلایل اشتباه نزدیک است. با این حال ، با توجه به پیشرفت مدرن DreamHost در مدیریت وب سایت ، آن را سزاوار پیروزی است. گزینه های عجیب آزار دهنده است ، اما به راحتی می توانید نادیده گرفتن زمین را نادیده بگیرید.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای DreamHost

لوگوی SiteGround
آرم DreamHost

4

سرعت و Uptime

دور چهارم عینی ترین موضوعی است که ما داریم. به جای مقایسه آنچه دوست داریم و دوست نداریم ، می توانیم نتایج را مقایسه کنیم. ما با راه اندازی یک وب سایت با ارزان ترین برنامه آن و نصب یک نسخه خالی از وردپرس ، هر سرویس را آزمایش کردیم. پس از آن ، ما سایت را از طریق تست سرعت Pingdom و Load Impact راه اندازی کردیم تا نتایج را جمع آوری کنیم. 

SiteGround

SiteGround یکی از سریعترین میزبان وب است که ما آزمایش کرده ایم. در تست Pingdom ما ، که سرعت یک کاربر واحد را اندازه گیری می کند ، از 100 100 نمره 96 را کسب کرد – فقط توسط Pagely مورد ضرب و شتم قرار گرفت. همانطور که در زیر می بینید ، زمان بار ما نزدیک به سه ثانیه بود ، چیزی که انتظار داریم برای سایتی بدون محتوا انتظار نداشته باشیم. 

سایت-بررسی-سرعت-تست

می توانیم از این نمودار جمع آوری کنیم که بیشتر اوقات ناشی از وضوح DNS است که SiteGround هیچ کنترلی بر روی آن ندارد. در این تست خاص ، درخواست DNS مدت زمان طولانی طول کشید که نباید برای بیشتر افراد مسئله ای باشد. 

متریک مهم تر زمان انتظار – چه مدت مرورگر منتظر دریافت داده ها از سرور – بسیار کم بود. این به لطف چندین لایه ذخیره سازی SiteGround است. 

تأثیر بارگذاری بیشتر عملکرد SiteGround را نشان داد. ما استرس را با ارسال 50 كاربر مجازي در مدت 5 دقيقه سرور را آزمايش كرديم و سايت SiteGround به راحتی در برابر فشار مقاومت كرد. در زمان پاسخ هیچ تغییر مهمی رخ نداد و تمامی درخواست ها را برآورده کرد. 

siteground-review-loadimpact

در طول زمان خدمت با ما ، هیچگونه خرابی را یادداشت نکردیم. اگر تجربه کنید ، SiteGround شما را پوشش داده است. یک تضمین به موقع 99.9 درصد برای محافظت از سایت شما در برابر هرگونه خرابی وجود دارد. اگر سایت شما بیش از 0.1 درصد در ماه کاهش یابد ، یک ماه میزبانی رایگان دریافت خواهید کرد. علاوه بر این ، برای هر درصد درصد کامل زیر 99 درصد ، یک ماه اضافی دریافت خواهید کرد. 

DreamHost

DreamHost دارای نتایج خوب ، گرچه چشمگیر نبود. Pingdom مناسب و معقول ، ساعت DreamHost در 90 از 100 بود. زمان واقعی بار کم بود – کمتر از یک ثانیه – اما این به این دلیل است که وضوح DNS طولی نکشید. بیشتر زمان بار به زمان انتظار اختصاص داشت.

dreamhost-review-speed-test

به طور کلی ، این بدان معنی است که عدم وجود حافظه پنهان در سمت سرور وجود دارد. در عوض ، DreamHost به جای اینکه آن را از حافظه نهان ارائه دهد ، در جستجوی محتوا و جستجوی تازه در خدمت آن است. برخی از برنامه های گران تر دارای حافظه پنهان داخلی هستند ، اما ما میزبان وب را به روشی که آنها به ما تحویل می دهند آزمایش می کنیم. به گفته این ، اگر در مراحل بهبود راهنمای بارگیری وب سایت ما ، دنبال کنید ، DreamHost می تواند عملکرد بهتری داشته باشد. 

Load Impact بد نبود ، اما ، بار دیگر ، ما بهتر دیده ایم. اگرچه آن را به عنوان GreenGeeks متناقض نبود (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید) ، DreamHost تلاش کرد تا به عنوان SiteGround یک زمان پاسخگویی را حفظ کند. به گفته این ، هر درخواستی را برآورده می کند ، و پیشنهاد می کند که منابع زیادی در سرور وجود داشته باشد تا بتوانید یک بار متوسط ​​را در خود جای دهید.. 

dreamhost-review-load-band

در مورد زمان به روز ، DreamHost سیاست جالبی دارد. برخلاف تضمین عادی 99.9 درصد ، DreamHost 100 درصد تضمین می کند. با این حال ، ضمانت به اندازه SiteGround سخاوتمندانه نیست. به ازای هر ساعت سرویس پایین می آید ، اعتبار شما را برای یک روز میزبانی دریافت می کنید. با این وجود ، 10 درصد از دوره میزبانی بعدی شما محدودیت دارد. این بدان معناست که DreamHost پس از سه ساعت در هر ماه هیچگونه خرابی را نمی پوشاند.

دور چهار اندیشه

با بهینه سازی مناسب ، DreamHost می تواند به خوبی SiteGround را انجام دهد. با این حال ، با توجه به عملکرد خارج از آن ، این دور را از دست می دهد. SiteGround نه تنها بلافاصله بهتر عمل می کند ، بلکه ضمانت بازگشت پول بیشتری نیز ارائه می دهد.

Round: Speed ​​و Uptime Point برای SiteGround

لوگوی SiteGround
آرم DreamHost

5

امنیت و حریم خصوصی

آخرین دور ما روی امنیت و حفظ حریم خصوصی است که به طور معمول موضوعی است برای بررسی VPN ما. در حالی که در مورد میزبانی وب به اندازه ویژگی ها و سرعت صحبت نمی شود ، حریم خصوصی و امنیت در اینجا همان اندازه که در هر جای دیگر دارای اهمیت هستند بسیار مهم هستند. در این دور ، ما می خواهیم ببینیم SiteGround و DreamHost چگونه از اطلاعات و سایت شما محافظت می کنند. 

SiteGround

SiteGround از ویژگی های امنیتی بارگیری شده است که با توجه به عملکرد آن در دور یک ، تعجب آور است. SiteGround با جدا کردن فهرست خود به طور خودکار از سایت شما محافظت می کند ، و اطمینان می دهد که یک سایت آلوده به سرور شما باعث خراب شدن تعداد زیادی نمی شود. پس از آن ، شما با یک فایروال برنامه وب ، پشتیبان گیری روزانه خودکار ، یک گواهینامه رایگان SSL / TLS و یک سیستم ضد بوت درایو AI محافظت می کنید. 

همه چیز به صورت رایگان گنجانده نشده است. همانطور که در مقایسه با SiteGround و InMotion می بینید ، به دلیل عدم اسکن بدافزار عقب افتاد. ابزاری در دسترس است – اسکنر سایت SG – که روزانه وب سایت شما را برای آسیب پذیری اسکن می کند ، اما شما را نیز حدود 20 دلار در سال اجرا می کند. 

حریم خصوصی مناسب است ، اما ما بهتر دیده ایم. SiteGround حریم خصوصی دامنه را ارائه نمی دهد (بررسی WestHost ما را برای خدمتی که انجام می دهد بخوانید) ، که می تواند اطلاعات ثبت دامنه شما را از داده پردازنده محافظت کند. 

از طرف دیگر سیاست حفظ حریم خصوصی بسیار عالی است. SiteGround می گوید: “به هیچ وجه اطلاعات شخصی شناسایی شده شخصی را برای اهداف تجاری فاش نمی کند.” این بدان معناست که شیوه های سایه مارک های گروه بین المللی استقامتی در اینجا جای نگرانی نیست (برای نمونه ای از آن ، بررسی سایت ما 5 را بخوانید). 

DreamHost

DreamHost وقتی به امنیت و حفظ حریم شخصی می رسد ، در لیگ خودش است. DreamHost به جای اینکه از شما بخواهد از حفاظت اضافی خریداری کنید ، بیشتر آنچه را که شما به طور رایگان نیاز دارید را شامل می شود. این شامل پشتیبان گیری روزانه ، گواهی SSL / TLS رایگان و ModSecurance ، که یک فایروال برنامه وب برای سرورهای Apache است. 

با این حال ، اسکن بدافزار از دست رفته است. DreamHost آن را به صورت DreamShield ارائه می دهد ، اما مبلغ 3 دلار اضافی در ماه به شما ارائه می دهد. برخلاف SiteGround ، فقط هفتگی سایت شما را اسکن می کند. به گفته این ، هزینه اضافی شایسته نیست. DreamShield همچنین هر بدافزار موجود را پاک می کند ، در حالی که SG Site Scanner به سادگی شما را از آن مطلع می کند. 

حریم خصوصی جایی است که DreamHost به خود اختصاص می یابد و در بررسی ما نمره کاملی کسب می کند. حریم خصوصی دامنه با هر دامنه ای که ثبت نام کرده اید بصورت رایگان گنجانده شده است. سیاست حفظ حریم خصوصی کاملاً واضح است ، زیرا DreamHost با تصور اینکه داده های شما را نمی فروشد ، آینه می کند. با این حال ، لازم نیست که سند را بخوانید تا ارادت DreamHost به حریم خصوصی را ببینید. 

در سال 2017 ، وزارت دادگستری ایالات متحده (DOJ) از DreamHost درخواست كرد كه اطلاعات مربوط به سایتی را كه میزبان آن است ، تحویل دهد: disuptj20.org. به جای انجام این کار ، DreamHost با تمام وجود به دادگاه عالی Washington D.C. جنگید. وزارت دادگستري اطلاعات مربوط به مالكان و 3/3 ميليون آدرس IP را كه از سايت ديدن كرده اند ، درخواست كرد.

در حالی که هنوز به DreamHost دستور داده شد تا برخی از اطلاعات را تحویل دهد ، دادگاه تشخیص داد که دولت “حق ندارد از طریق اطلاعات موجود در وب سایت DreamHost دست به تجاوز بزند.”

دور پنج افکار

در مورد ویژگی های امنیتی ، SiteGround و DreamHost به طور مساوی با یکدیگر مطابقت دارند. همه چیز شامل یک ابزار اسکن نرم افزار مخرب رایگان است ، و حتی این فقط چند دلار در ماه است. 

تفاوت این دور به حریم شخصی کاهش می یابد. SiteGround هنگام حریم خصوصی خصوصاً در مقایسه با اکثر میزبان وب بد نیست. با این حال ، DreamHost واقعاً با فداکاری آشکار خود در محافظت از داده های کاربر ایستادگی می کند. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای DreamHost

لوگوی SiteGround
آرم DreamHost

6

افکار نهایی

همانطور که قبلاً نیز گفتیم ، خدماتی که سه یا بیشتر امتیاز کسب می کند برنده ما خواهد بود. هرچند اینجا کمی آشفتگی است. به طور خاص ، دورهای سه و یک می تواند به هر یک از سرویس ها برود ، که نتیجه را تغییر می دهد. با این حال ، با توجه به همه چیز ، برنده DreamHost است ، اگرچه تنها با باریک ترین حاشیه ها. 

برنده: DreamHost

اگر بررسیهای ما را مرور کنید ، خواهید دید که ما در واقع DreamHost را در زیر SiteGround ارزیابی می کنیم. این تنها با کمترین مقدار کمتر است. در انزوا ، ما معتقدیم DreamHost گزینه برتر است. با این حال ، در برابر بقیه بازار میزبانی وب ، SiteGround بیشتر می درخشد. مهم نیست که کدام سرویس را انتخاب کنید ، اشتباه نخواهید کرد. 

به نظر شما کدام سرویس بهتر است؟ آیا قصد دارید با DreamHost چسبیده یا با SiteGround بروید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map