بهترین سازندگان وب سایت: خوب بسازید ، سریع بسازید

سازندگان وب سایت ها نحوه ایجاد وب سایت امروز را تغییر داده اند. حتی استفاده از CMS های ساده مانند WordPress می کوشد تا از قابلیت استفاده و قدرت بهترین سازندگان وب سایت در بازار همگام شود. در حالی که کمی در مورد گزینه های موجود خود محدود هستید ، هنوز می توانید یک وب سایت زیبا و کاربردی ایجاد کنید.


در طول این راهنما ، ما بهترین گزینه های موجود در فضا را انتخاب خواهیم کرد. این سازندگان وب سایت در تست زمان ایستاده اند و با تغییر روند طراحی وب سایت ، متناسب با بازار هستند. ما چند نکته در مورد چگونگی انتخاب یک مورد برای شما و اینکه آیا بعد از محاکمه نیز باید آن را ارتقا دهید ، برای شما بیان خواهیم کرد.

همه به جز یک ارائه در اینجا یک برنامه رایگان برای امتحان کردن خدمات ارائه می دهد ، بنابراین ارزش آن را دارد که ثبت نام کنید و ببینید کدام یک برای شما مناسب است. قبل از بروزرسانی ، تا پایان راهنمایی بخوانید ، با این وجود که جوانب مثبت و منفی این کار را انجام می دهیم.

بهترین سازندگان وب سایت of2020

یک وب سایت ساز چیست؟?

اکنون ، نام وب سایت سازنده کاملاً توصیف شده است و ما نمی خواهیم شما را با یک توضیح گسترده تحمل کنیم. به عبارت ساده ، این ابزاری برای ساختن وب سایت است. با این حال ، درک تفاوت بین سازنده وب سایت و پلتفرمی مانند WordPress ساده نیست ، زیرا خطوط غالباً مبهم می شوند.

بهترین وب سایت-سازنده-gif-4

WordPress یک سیستم مدیریت محتوا یا سیستم مدیریت محتوا است که در ترکیب با هاستینگ وب برای ایجاد یک وب سایت استفاده می شود. ما در اینجا در مورد ویژگی های میزبانی وب غرق نخواهیم شد ، بنابراین برای کسب اطلاعات به بهترین راهنمای میزبانی وب ما مراجعه کنید. آنچه اکنون باید بدانید این است که میزبانی وب کنترل بیشتری از وب سایت شما ارائه می دهد.

این کنترل با هزینه انجام می شود. تنظیم میزبانی ، CMS و هر پرونده مورد نیاز خود یک فرایند مالیات است ، به خصوص اگر قصد دارید میزبان وب سایت خود باشید. این جایی است که سازندگان وب سایت وارد می شوند ، شکاف در سهولت استفاده را پر می کنند و حتی به مجهزترین تکنولوژیکی امکان دسترسی به اینترنت را می دهند.

شما میزبان وب ، CMS و ویرایشگر همه را در یک بسته و با قیمت کلی پایین برای بوت شدن دریافت می کنید. آن را با قالب هایی ترکیب کنید که در ماه بهتر می شوند (برای نمونه یک نمونه از TemplateMonster را ببینید) و سازندگان وب سایت مانند گزینه ای جذاب برای قابلیت استفاده هستند. اگر روی سرعت و سهولت استفاده متمرکز هستید ، یک سازنده وب سایت برای شما مناسب است.

با این حال ، ممکن است شما به انعطاف پذیری بیشتری نیاز داشته باشید. برای همین ، وردپرس گزینه بسیار خوبی است ، بنابراین حتماً بهترین هاستینگ وب را برای وردپرس بخوانید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از این پلتفرم کسب کنید ، راهنماهای ما را برای استفاده از WordPress بخوانید:

 • مبتدیان برای استفاده از WordPress راهنمایی می کنند
 • راهنمای واسطه ای برای استفاده از WordPress
 • راهنمای پیشرفته استفاده از وردپرس
 • چگونه از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

انتخاب سازنده وب سایت

پس از جستجوی بهترین سازندگان وب سایت در هر دسته ، شما باید یک انتخاب را انجام دهید و مواردی وجود دارد که باید خارج از مناطقی که به آنها ضربه می زنیم در نظر بگیرید. جنبه شخصی سایت شما به هدف خود کاهش می یابد ، نگاه کلی شما به دنبال آن هستید و ویرایشگری که برای شما بهتر کار می کند.

مهمتر از همه ، هدف شما از همه مهمتر است. اکثر سازندگان وب سایت قادر به سازگاری با موقعیت های مختلف هستند ، اما تعداد کمی از آنها برای هر یک بهینه شده است. مشاغل محلی احتمالاً از مرکز برنامه کاربردی Wix بهره مند می شوند ، در حالی که متخصصان هنری می توانند از طرح های گسترده و گسترده برنامه SquareSpace استفاده کنند. بین این دو همپوشانی وجود دارد ، اما هر دو در اردوگاه های مربوطه مناسب تر هستند.


مرکز برنامه Wix


یکی از تم های خیره کننده SquareSpace

قبلی

بعد

بعدی نمای کلی شما دنبال آن هستید. انتخاب نمونه از هر سازنده وب سایت است که علاقه شما را جلب می کند و مواردی را که به شما علاقه دارد ، یادداشت می کنید. به احتمال زیاد ، یکی از جذاب ترین موضوعات ، کوچه شماست. با این حال توجه داشته باشید که به طور کلی بهتر است آن را ساده نگه دارید تا انتخاب خود را صرفاً بر اساس یک ویژگی طراحی منحصر به فرد انجام دهید که به هدف سایت شما کمک نمی کند.

در آخر ، چند ویرایشگر را امتحان کنید و با نسخه ای که راحت تر از آن استفاده می کنید ، بچسبید. همه سازندگان وب سایت ارائه شده در اینجا از قدرت زیادی برخوردار هستند ، و اگر در استفاده از آن راحت هستید ، می توانید از ویرایشگر به تمام توان خود استفاده کنید. مبادله چند ویژگی اضافی برای یک تجربه طراحی سیال ارزش آن را دارد ، زیرا به طور معمول در پایان به یک وب سایت بهتر خواهید رسید.

مثل همیشه ، یک عنصر ترجیحی در مورد سازندگان وب سایت وجود دارد. معیارهایی که در مورد همه آنها به کار گرفته شده است و اولین انتخابی است که شما هنگام انتخاب خود باید در نظر بگیرید. با این وجود ، در خارج از آن ، این سه حوزه برای استفاده از سایت و در پایان با نگاهی که از آن لذت می برید مهم است.

بهترین سازندگان وب سایت

بسیاری از بهترین سازندگان وب سایت ویژگی های مشابهی را ارائه می دهند. شما معمولاً یک رابط کشیدن ، رها کردن ، پشتیبانی از مضامین طراح و برنامه های داخلی ساخته شده دارید. هر سازنده ای که خارج از این طرح اصلی قرار داشته باشد از این راهنما کاملاً رد شد. بالاتر از این ، ما روی پنج دسته مختلف متمرکز خواهیم شد تا نشان دهیم که سازندگان در هر منطقه چه می درخشند.

بیایید بهترین سازندگان وب سایت موجود در بازار را بیابیم. ما برای هر دسته از برجسته های برجسته لمس خواهیم کرد ، اما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یک سازنده خاص ، بررسی های مربوطه را بررسی کنید..

امکانات

سازنده وب سایت ابزاری نسبتاً ساده است ، بنابراین هر چیزی که گلدان را شیرین می کند مطمئناً استقبال می شود. به عنوان مبنایی که سازنده وب سایت برای شما مناسب تر است ، ابتدا نگاهی خواهیم انداخت به اینکه چه ویژگی هایی ارائه می شود ، رایگان یا پرداخت می شود ، و اگر آنها حق بیمه خدمات را دارند ،.

مطمئناً یک مرکز برنامه با توجه به ویژگی ها ، اولین منطقه مورد نگرانی است. همانطور که توسط وردپرس نشان داده شده است ، قابلیت گسترش وب سایت شما با برنامه های اضافی بسیار قدرتمند است. هر سازنده وب سایت با یک مرکز برنامه بلافاصله از لیست خارج شد ، در صورتی که برنامه ها مستقیماً از طرف سازنده بیایند ، امتیاز اضافی کسب می کردند.

برنامه ها تنها ویژگی هایی نیست که ما به آنها خواهیم پرداخت: یک وب سایت ، حتی آنهایی که با سازنده ساخته شده اند ، بخش های زیادی از جمله ایمیل ، امنیت و سئو را شامل می شود. امکاناتی مانند SiteLock ، بازاریابی سئو و ایمیل نامحدود در انتخاب مدعیان ما ملاحظات اساسی است. در اینجا لیستی کوتاه از معیارهای این گروه آورده شده است:

 • مرکز برنامه
 • پست الکترونیک
 • امنیت یا حذف اسپم
 • راهنما سئو

ویکس

Wix یکی از مهمترین ارائه دهنده متراکم است که ما بررسی کرده ایم. در همه مناطق اصلی از جمله یک مرکز برنامه ، ایمیل نامحدود ، کمک به سئو و امنیت پاسخگو برای بوت شدن بازدید می شود. از بسیاری جهات ، Wix یکی از سازگارترین وب سایت های سازنده وب سایت در خارج است که در ویژگی های آن دیده می شود. برای اطلاع از همه آنها ، بررسی Wix ما را بخوانید.

دو مورد از برجسته ترین ویژگی های ابزار SEO و طراح لوگو است. ابزار جستجوگرها در هر صفحه برای تنظیم برچسب ها ، هدر و توضیحات متا با نکات مفیدی برای بهینه سازی در طول مسیر به شما کمک می کند..

طراح آرم درست همین کار را می کند ، یک آرم را برای شما طراحی می کند. این یک طراح حرفه ای نیست ، بلکه یک هوش مصنوعی است که می تواند بر اساس چند سؤال از شما جستجو کند. همیشه می توانید پس از این واقعیت با نماد وکتور قوی و گالری قلم Wix ویرایش کنید. این ابزار برای امتحان و استفاده کاملاً رایگان است ، اما برای بارگیری آرم در سلام ، باید چند استخوان رها کنید.

Weebly

Weebly از نظر ویژگی های دقیقاً پشت Wix قرار دارد. شما هنوز پشتیبانی کامل ایمیل ، یک مرکز برنامه بزرگ و یک سازنده تجارت الکترونیک کاملاً برجسته دارید. اگر با گزینه تجارت الکترونیکی مانند Shopify روبرو نیستید ، Weebly نزدیکترین کاری است که می توانید بدون ایجاد پرش به طور کامل انجام دهید.

مرکز برنامه کمی متفاوت از Wix عمل می کند. این برنامه های شخص ثالث بیشتری را ادغام می کند و گزینه هایی را برای ساخت سایت خود باز می کند. این به بهای یک شخص معمولی گاه به گاه از لیست خارج می شود ، اما هنوز یک لیست بسیار قوی تر برای انتخاب وجود دارد.

بخشی از مرکز برنامه بر تجارت الکترونیک متمرکز است ، و Weebly ابزار کافی را از دروازه تهیه می کند تا یک فروشگاه آنلاین bonafide ایجاد کند. شما می توانید کالاهای فیزیکی یا دیجیتالی را با گزینه های برچسب و فیلتر و همچنین چک مطمئن و ردیابی موجودی به فروش برسانید. ابزارهایی برای همگام سازی در چندین سیستم عامل وجود ندارد ، اما اگر می خواهید یک سایت تجارت الکترونیکی را به تنهایی اجرا کنید ، کافی است.

با این حال ، Weebly در این دسته از امتیاز بالایی قرار گرفت زیرا دامنه بسیار گسترده ای از ویژگی های آن را دارد ، بنابراین برای یادگیری بیشتر حتماً از بررسی Weebly ما دیدن کنید..

SquareSpace

بر خلاف Wix و Weebly ، SquareSpace یک سیستم کاملاً بسته است. پشتیبانی شخص ثالث برای برنامه های کاربردی وجود ندارد ، در ابتدا کمی ناامید کننده است. با این حال ، SquareSpace به هیچ برنامه دیگری نیازی ندارد زیرا مجموعه ای از ویژگی های ارائه شده به اندازه کافی گسترده است تا هزینه کمی بالاتر را برای آن بدست آورد.

یکی از ویژگی هایی که در ابتدا ممکن است متوجه آن نشوید ، بهینه سازی است. SquareSpace از بارگیری تصویر پاسخگو و پیشرو استفاده می کند. به طور خلاصه ، این بدان معنی است که تصاویر در سایت شما بارگیری می شود پس از اینکه صفحه بارگذاری شده است ، زمان انتظار کاهش می یابد و تغییر اندازه برای تصویر مناسب برای نمایشگر در صفحه تغییر می کند. علاوه بر این ، شما یک CDN را نیز شامل می شوید که در صورت بروز هرگونه حمله DDoS به سایت شما ، بار بار را در سراسر جهان کاهش داده و امنیت را تأمین می کند..

SquareSpace به شما اجازه نمی دهد از هر برنامه شخص ثالثی در سایت خود استفاده کنید ، اما تعدادی از سیستم های خارج از دروازه وجود دارد. شما به ویرایشگر Google Analytics ، Disqus و typekit به طور مستقیم در ویرایشگر دسترسی دارید و هیچ کد نویسی لازم نیست. این چند ابزار ، شکاف های باقی مانده از خط SquareSpace را پر می کنند و باعث می شوند که بسته کلی به مراتب بیشتر دور شود.

شاخص ویژگی SquareSpace به حدی است که اندازه به تنهایی نشان می دهد که این سازنده چه پیشنهادی دارد. با این وجود ، بررسی های SquareSpace را بخوانید تا تمام مشخصات این سرویس را بیاموزید.

مقدار

پس از ویژگی های ارزش می آید. با این حال ، قضاوت درمورد ارزش کلی در مقایسه با یک نکته خاص قیمت بسیار مفید است. برخی از گزینه های این گروه ارزان ترین نیستند ، اما بیشترین ارزش را برای پول شما فراهم می کنند.

ویژگی ها نقش بزرگی در آن بازی می کنند ، اما ما بیشتر روی مشخصات تمرکز خواهیم کرد ، بنابراین همپوشانی زیادی وجود ندارد. بسیاری از سازندگان وب سایت از سرورهای یکسانی برای ذخیره وب سایت استفاده می کنند ، بنابراین در عوض ما به فضای ذخیره سازی ، انتخاب موضوع و سایر ویژگی های اضافی که در قسمت بالا پوشش داده نشده است خواهیم پرداخت..

قیمت گذاری کاملاً از این مسئله خارج نیست. ما نقاط قیمتی نسبی هرکدام را با توجه به ویژگی هایی که سازندگان ارائه می دهند مقایسه خواهیم کرد. این یک ارزیابی متنی است که ، به طور کلی ، باید یک مبنای جامد برای ارزش ارائه دهد. در اینجا لیستی کوتاه از معیارهای این گروه آورده شده است:

 • فضای ذخیره سازی
 • انتخاب موضوع
 • قیمت اصلی

One.com

هرچه سازندگان وب سایت می روند ، خیلی ارزان تر از One.com نمی شوند. این میزبان وب تبدیل کننده برنامه های جامع با تنها چند دلار در هر ماه ، با فضای کافی برای ذخیره سازی را فراهم می کند. در حالی که شما همه زنگ ها و سوت های ارائه دهنده ای مانند Weebly را دریافت نمی کنید ، هنوز هم به اندازه کافی پول خود را دریافت می کنید.

فقط یک نقشه در دسترس است ، اما مملو از موارد خوب است. شما دارای پشتیبانی کامل از تصویر HD ، گزینه های پشتیبان گیری و بازیابی ، حساب های نامحدود ایمیل و یک کوپن Google AdWords هستید که همه آنها با 25 گیگابایت فضای ذخیره سازی کاملاً عالی همراه هستند. همه اینها ، و هزینه اشتراک کمتر از غذا خوردن در رستوران فست فود است.

خود سازنده با پشتیبانی از حداکثر 200 صفحه همراه است ، بنابراین شما هرگز نباید از فضای خارج شوید و با امنیت SSL کاملاً رمزگذاری شده است. One.com یک راه عالی برای شروع ساخت وب سایت شما است ، به خصوص اگر پول زیادی ندارید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی One.com ما را بررسی کنید.

Weebly

با مقایسه قیمت ها ، Weebly بسیار گران تر از One.com است. با این وجود ، قیمت بسیار زیادی را برای قیمت به ارمغان می آورد ، به خصوص هنگامی که در مقایسه با سایر سازندگان در یک دامنه مشابه. شما تمام ویژگی های ذکر شده در گروه فوق و همچنین برنامه های تلفن همراه ، مضامین پاسخگو و راهنمای کامل سئو را دارید.

منحصر به فرد ترین این برنامه ها برنامه های تلفن همراه است. Weebly سازنده خود را در iOS و Android دارد ، بنابراین می توانید سایت خود را حتی اگر در رایانه رومیزی نیستید ، ساخت و ویرایش کنید. روشی که Weebly از ویرایشگر خود استفاده می کند ، ویرایش موبایل را به ساده ترین شکل ممکن ، با یک رابط کاملاً تعاملی انجام می دهد که به سادگی شما را مجبور می کند تا آنچه را که می خواهید بکشید..

تمام سایت های Weebly شامل نقشه سایت و HTML دوستدار SEO هستند ، به این معنی که نیمی از نبرد برای شناسایی توسط موتورهای جستجو انجام می شود. ایندکس سازی قبلاً برای شما نیز انجام شده است ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید اینست که توضیحات متا و کلمات کلیدی خود را تنظیم کنید و سازنده بقیه را اداره کند.

دامنه قیمت کرایه ای معمولی است که شما از یک سازنده وب سایت انتظار دارید ، با برنامه های جدید در هر 5 دلار افزایش می یابد. با این حال ، هزینه و زمانی که بین کمک سئو ، امنیت SSL ، کوپن تبلیغ و نام دامنه صرفه جویی می کنید ، مطمئناً هزینه توجیه شده است.

به طرز چشمگیر

جالب است که در هر مکان از این لیست عجیب و غریب است زیرا این سایت ساز وب سایت عجیب است. این برنامه فقط سه برنامه ارائه می دهد ، که دو مقایسه آن با سایر سازندگان وب سایت بسیار گران است. طراحی یک صفحه ای برنامه های رایگان و محدود ایده آل نیست ، هرچند فضای ذخیره ای فراوان را در اختیار شما قرار می دهد. از طرف دیگر برنامه های طرفدار کاملاً چشمگیر هستند.

تنظیمات سایت قابل توجه جهانی

شما به پهنای باند نامحدود ، دامنه ها و ذخیره سازی دسترسی دارید و سه سایت حرفه ای نیز در آن گنجانده شده است. اینها با پشتیبانی از تجارت الکترونیکی و چندین صفحه و همچنین دسترسی به پیشنهادات ممتاز در مرکز برنامه با سایتهای محدود متفاوت است. اگر می خواهید سایت خود را حتی بیشتر گسترش دهید ، به طرز چشمگیری نیز با افزونه‌های POWr ادغام شده است.

برنامه های مثبت در حدود 5 دلار ارزانتر از یک برنامه تجارت الکترونیکی در هر جای دیگر است و حداکثر 300 محصول را در فروشگاه شما ارائه می دهد. در حالی که برنامه های محدود و رایگان در راه ارزش چندانی ارائه نمی دهند ، اگر می خواهید چند محصول بفروشید و در این فرآیند چند دلار صرفه جویی کنید ، برنامه های Pro انجام می دهند و قطعاً باید مورد توجه قرار گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی ما را به طرز چشمگیری بخوانید.

طراحی و ابزار

این جایی است که ما درون خود سازنده خواهیم رفت. طراحی کلی سرویس و نحوه اجرای ابزار در ویرایشگر خارج از چگونگی استفاده از خدمات آسان نیست. طرح خود ویرایشگر ، ابزارهایی که آن را پیاده سازی می کند و انتخاب موضوع همه مناطقی است که در این بخش به آنها خواهیم پرداخت.

انتخاب موضوع مهمترین منطقه است ، اگرچه قبل از لمس هر ابزاری ، پایه و اساس کلیت و عملکرد سایت شما را ایجاد می کند. ما نه تنها بهترین تم های جالب را در نظر می گیریم بلکه عملی ترین آنها را نیز انتخاب می کنیم. یک موضوع باید خوب به نظر برسد و کاربردی باشد ، همانطور که مسیر را تعیین می کنید نقشه راه را برای طراحی به شما ارائه می دهیم.

ما به ابزارهای مورد استفاده در سازنده نیز نگاه خواهیم کرد. به طور عمده ، ما در حال طراحی و چیدمان ابزارها و نحوه اطلاع آنها درباره تصمیمات شما هنگام ساختن یک سایت هستیم. گزینه های دست و پا گیر و غیرقابل قبول ، قابل قبول نیستند ، بلکه فقط یک رابط کارآمد و ساده است که بر ساخت بهترین سایت ممکن تمرکز دارد. در اینجا لیست کوتاه برای این دسته وجود دارد:

 • قالب های جامد
 • بدون درهم و برهمی
 • ابزارهای قابل استفاده

SquareSpace

اگر بهترین کیفیت را در طراحی می خواهید ، SquareSpace برای شما مناسب است. این سازنده وب سایت متراکم با قیمتی عالی ، اما با ظاهری عالی نیز ارائه می شود. صفحات فرود زیاد و ویژگی های تعاملی منحصر به فرد بارها تقلید شده اند ، اما تعداد کمی از سازندگان وب سایت این کار را دقیقاً مانند SquareSpace انجام می دهند..

خود سازنده نیز کاملاً صالح است. SquareSpace مانند بسیاری از سازندگان وب سایت دیگر دست شما را نگه ندارد. درعوض ، شما تعداد محدودی از ابزارها را ارائه داده اید و انتظار می رود چیزی از آنها ایجاد کنید. قطعاً این نیرو وجود دارد ، اما باز کردن قفل آن برای وب سایت شما بر عهده شماست.

در پایان ، شما با سایتی کارآمد و زیبا باقی مانده اید. مجموعه عالی تم های SquareSpace الگوی کاملی را ارائه می دهد و سیستم بسته محتوا ابزارهای زیادی را برای انجام کار فراهم می کند. شما برنامه های چشمگیر سایر سازندگان را ندارید ، اما در عوض یک ابزار طراحی جدی برای ایجاد بهترین وب سایت ممکن به نظر می رسد.

ویکس

Wix در سالهای اخیر به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، و با طراحی های خیره کننده SquareSpace رقابت می کند. شما انتخاب گسترده تری از موضوعات برای انتخاب و با دامنه بیشتر دارید. برخی از الگوهای ساده ، مخصوصاً برای یک وبلاگ یا مجله آنلاین مفید است ، منطقه ای که SquareSpace کاملاً در آن تلاش می کند.

بهترین وب سایت سازنده-gif-1

با این حال ، به دلیل یک رابط درهم و برهم جایگاه دوم در این گروه را به خود اختصاص می دهد. Wix با وجود عناصر و برنامه های اضافی ، هنوز هم قدرت زیادی در زیر کاپوت دارد. حتی با این وجود ، خود ویرایشگر به اندازه SquareSpace تمیز نیست و گاهی می تواند در حین طراحی به نظر خیلی کمی برسد.

البته استفاده از آن دشوار نیست. Wix مطمئناً سازنده ای صالح است که لیست بزرگی از ابزارهای ساخت سایت خود را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید گزینه های بیشتر از SquareSpace هستید و به سمت مضامین چشمک زن نیز جلب توجه نمی کنید ، ممکن است Wix انتخاب مناسبی برای شما باشد.

Weebly

از نظر طراحی ، Weebly بین Wix و SquareSpace قرار دارد. انتخاب موضوع هنوز هم بسیار بزرگ است ، با یک میانه محکم بین طرح های مدرن عجیب و ظاهری ساده. با این حال ، Weebly به دلیل ویرایشگر عالی آن که در حین تأمین بارهای بسیار آسان ، از آن استفاده می کند ، از این دو متمایز است.

این یک تجربه کاملاً تعاملی است ، رابط کشیدن و رها کردن واقعی که سایر سازندگان وب سایت (مانند One.com) سعی در تقلید دارند. نوار ابزار سمت چپ شما تمام عناصر مورد نیاز خود را نگه می دارد و شما به معنای واقعی کلمه فقط هر آنچه را که می خواهید بر روی صفحه می کشید. این یک تجربه بصری است که هنوز هم قدرت SquareSpace و Wix را مدیریت می کند.

Weebly همچنین تعداد خوبی از ویژگی های تجارت الکترونیک را در سازنده نیز دارد. بخش محصول تا حد امکان به یک سازنده اختصاصی فروشگاه وب نزدیک است و گزینه هایی برای محصولات فیزیکی ، بارگیری و خدمات در اختیار شما قرار دارد. برنامه های تجاری همچنین با ردیابی موجودی خودکار و نشان های کم سهام همراه است که اگر هدف اصلی شما فروش باشد ، مفید است.

راحتی در استفاده

سوار شدن به پشت طراحی سهولت استفاده است. در اینجا ، ما در حال بررسی نحوه عملکرد سازنده به طور خاص ، از ابزارهای خاصی که ممکن است جدا باشد ، هستیم. فضای طراحی باید خود را به یک تجربه بصری قرض دهد. این بدان معناست که هیچ ابزار یا گزینه ای غیرمجاز وجود ندارد و ویرایشگری که برای گردش کار بهینه باشد.

این همچنین به معنای ویرایشگر بهینه سازی شده برای استفاده از وب است. برخی از سازندگان می توانند از سخت افزار کم مصرف عقب بیفتند. پس از همه ، این یک ابزار طراحی کاملاً کاربردی در یک صفحه وب است. با این مهم ، مهم است که رابط کاربری خود را در انتخاب گزینه های مختلف کند نکنید یا زمان زیادی را برای بارگیری هر ویژگی خاص را کاهش نمی دهد.

در خارج از ویرایشگر ، ما همچنین به استفاده گسترده از سایت شما خواهیم پرداخت. این شامل کنترل پنل و قسمت پشتیبانی شما و دسترسی آسان به هر یک از آنها آسان است. وقتی این سه در کنار هم جمع شوند ، باید سوال بسیار کمی در مورد اینکه ویژگی خاص در کجاست یا چگونه می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، بپرسید. در اینجا لیست کوتاه ما برای این گروه ذکر شده است:

 • ویرایشگر شهودی
 • برای استفاده در وب بهینه شده است
 • مناطق صورتحساب و پشتیبانی را تمیز کنید

شبکه وب

Webnode برای مدتی در فضای سازنده وب سایت قرار گرفته است ، اولین بار در سال 2008 به ویرایشگر Word-esque خود پرداخته است. از آن زمان ، این پلتفرم با Webnode 2.0 بازسازی شده است ، یک برنامه بازاندیشی است که مرزهای چگونگی ایجاد یک وب سایت ساده را تحت فشار قرار می دهد. صفحه بدون گزینه های دست و پا چلفتی و بیرونی است و این ساده ترین استفاده از سازنده ای است که ما دیده ایم.

بهترین وب سایت-سازنده-gif-2

به دو دسته تقسیم می شود: محتوا و بخش. بخش ها نوسانات گسترده ای از صفحه شما است ، بلوک های ساختمانی که همه چیز در آن قرار دارد. منهای هدر و پاورقی ، بخش ها را می توان در هر جایی قرار داد.

محتوا فقط همین است ، مطالبی که این بخش ها را پر می کند. این می تواند از جعبه متن ساده تا یک ویدیوی YouTube باشد ، همه این موارد را می توانید بکشید تا صفحه مانند یک معما قرار بگیرد. گزینه های زیادی وجود ندارد ، اما معدود موارد موجود در آنجا امکان پذیر است.

ویرایشگر 2.0 هنوز به پایان تجارت الکترونیکی همه چیز نرسیده است. Webnode قبلاً آن را در چند قسمت از جهان منتشر کرده است ، بنابراین بروزرسانی قریب الوقوع است. در حال حاضر ، بهتر است که به نوع دیگری از وب سایت بپیوندید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه این سرویس های ارائه شده ، مرور Webnode ما را بخوانید.

جیمدو

جیمدو به شما امکان می دهد تنها با چند کلیک یک وب سایت کامل ایجاد کنید. به نظر می رسد مانند ابرقابل سوراخ است ، اما اینطور نیست. Jimdo Dolphin AI چند سؤال درباره شما و سایتی که ایجاد می کنید از شما می پرسد و اینترنت را جستجو می کند تا در حد امکان اطلاعات پیدا کنید. پس از همه اینها ، دلفین یک سایت کاملاً کاربردی را پر می کند ، پر از آنچه در آن یافت.

مسلماً ، کمی خزنده است خوشبختانه طراحی سایت خود با جیمدو بسیار ساده است. مانند Weebly ، ویرایشگر کاملاً تعاملی است و گزینه هایی برای تغییر اندازه ، جابجایی و شکل دادن آنچه در صفحه وجود دارد بدون تغییر به نمای دیگری است. در ابتدا گزینه های آن کمی دشوار است ، اما ویرایشگر به آرامی یکی از بصری ترین بازار می شود.

با وجود این ، چند مورد در مورد سیستم جیمدو وجود دارد. مضامین همیشه به درستی کار نمی کنند و تعداد عناصر قابل ویرایش بسیار زیاد است. با این وجود ، سازنده یک تن از گزینه ها را ارائه می دهد و پس از مدت کوتاهی استفاده از آن بسیار آسان می شود. برای جلب اطلاعات بیشتر در مورد چه چیزهای برتر این سازنده ، نظرات Jimdo ما را بخوانید.

Weebly

همانطور که در طبقه بالا ذکر شد ، Weebly یکی از بهترین ویرایشگرهایی را که ما دیده ایم ، نه تنها از نظر قدرت خام ، بلکه از نظر قابلیت استفاده نیز دارد. تقریباً هر کس می تواند به راحتی وارد رابط شود و از گزینه های زیادی که در اختیار دارد استفاده کند. مجموعه مرتب از بلوک ها پیدا کردن آنچه به دنبال آن هستید و مستقیماً آن را روی صفحه بکشید ، ساده می سازد.

بهترین وب سایت سازنده-gif-3

عجیب و غریب ، بسیاری از سهولت استفاده از محدودیت های Weebly ناشی می شود. نوار ابزار سمت چپ مخصوص صفحه است ، به این معنی که فقط ابزارهای مناسب برای آن صفحه خاص را در آنجا پیدا خواهید کرد. به عنوان مثال ، ابزار وبلاگ فقط در صفحه وبلاگ و تنظیمات هدر فقط در صفحه اصلی یافت می شود. این به سازگاری کمک می کند و اطمینان می دهد که هیچ طرح عجیبی در سایت شما وجود ندارد.

گزینه های زیادی وجود دارد که خاص صفحه نیستند. فرم های پاسخگو پیدا خواهید کرد که می توانید هر قطعه محتوا را درون آن قرار دهید ، همچنین گزینه هایی برای مرکز برنامه در طول طراحی وجود دارد. درک همه رابط با همه گزینه های در دسترس شما آسان است. تعجب برانگیز این است که وبیلی بدون آنکه بیش از حد غرق شود ، این امر را مدیریت می کند.

پشتیبانی

متأسفانه ، وب سایت ها کامل نیستند و مشکلاتی بوجود می آیند. علیرغم علت ، برای تهیه نسخه پشتیبان از هرگونه مسئله یا سؤالی که ممکن است وجود داشته باشد ، شما به یک سیستم پشتیبانی کامل نیاز دارید. در این دسته ، ما به پایه دانش ، گزینه های پشتیبانی و سایر ویژگیهای پشتیبانی که سازنده وب سایت مانند یک تالار گفتمان می پردازد ، نگاه خواهیم کرد..

به خصوص در پایگاه دانش ، ما به دنبال راهنماهای عیب یابی خواهیم بود. همه سازندگان وب سایت که ما مورد بررسی قرار داده ایم ، دارای یک پایه دانش هستند ، اما تعداد کمی از راهنماهای مربوط به مسائل مشترک شامل موارد بسیار کمی هستند. در بیشتر موارد ، پایگاه دانش به سادگی به عنوان یک مرکز آموزش عمل می کند ، بنابراین هر مقاله ای که با مشکلات شما روبرو باشد ، در بین گزینه های ما رتبه بسیار بالایی خواهد داشت.

همچنین نقاط ضعف سازندگان وب سایت گزینه های تماس است. بیشتر سازندگان وب سایت فقط از طریق ایمیل پشتیبانی را ارائه می دهند که برخی از آنها فقط یک فرم تماس ساده ارائه می دهند. گزینه های پشتیبانی چندگانه و زمان واکنش سریع کلید در اینجا است ، بنابراین هر سازنده ای که می تواند یکی از این دو را ارائه دهد در این گروه امتیازات اضافی کسب می کند. در اینجا لیست کوتاه آمده است:

 • راهنماهای عیب یابی
 • گزینه های تماس چندگانه
 • زمان پاسخ سریع

به طرز چشمگیر

از نظر پشتیبانی یک سازنده وب سایت بسیار چشمگیر است. هنوز از تماس فقط با ایمیل رنج می برد ، اما با یک پایه دانش بسیار خوب و دور ، رقابت را به خود جلب می کند. این منطقه پر از محتوا است ، با همه چیز از شروع کار تا مدیریت سایت شما.

بطور چشمگیری از دانش

هرچند راهنماهای عیب یابی مخصوصاً چشمگیر هستند. تقریباً همه سازندگان وب سایت دارای آموزش در پایگاه دانش هستند ، اما تعداد کمی از آنها برای عیب یابی منابع دارند. ممکن است مسائل اغلب به وجود نیایند ، اما سرمایه گذاری اندک در پایان Strikingly به این معنی است که شما در صورتی که کاری انجام دهید یک راهنما خواهید داشت..

علاوه بر این ، مجموعه ای از فیلم های مبتدی مفید وجود دارد. از شروع کار با سازنده گرفته تا میزبانی سایتی مستقر در چین ، به طرز حیرت انگیزی پیش می رود. حتی از شرایط خدمات و خط مشی رازداری فراتر می رود ، بنابراین شما می دانید همه چیز درباره این سازنده ، نحوه عملکرد و نحوه استفاده از اطلاعات شما.

GoDaddy GoCentral

با حضور در این راهنمای اول ، GoCentral یک سازنده برجسته نیست و به خودی خود نیست. در حقیقت ، علاوه بر دامنه GoDaddy و خدمات میزبانی وب ، احساس می شود بیشتر با مشکل مواجه شده اید. حتی در این صورت ، سطح پشتیبانی بسیار بالا است. به عنوان شرکتی که بیشتر روی میزبانی وب متمرکز است ، شما به سطوح پشتیبانی از میزبانی وب دسترسی پیدا می کنید که به طور متوسط ​​، بسیار بیشتر از یک سازنده وب سایت معمولی هستند..

پایگاه دانش مرکز ، منطقهای متناسب با GoCentral است. GoDaddy شامل لیستی از مقالات “شیرجه زدن در” ، یک برنامه درسی شبه برای هر منطقه خاص مورد نظر است. مقالات بسیار دقیق نیز هست ، با تصاویر و دستورالعمل های گام به گام متناسب است. پایگاه دانش مانند یک کاملاً تحقق یافته در حوزه پشتیبانی احساس می شود.

علاوه بر این ، فرمهای معمولی از تماسی را که از یک میزبان وب انتظار دارید ، دارید. گپ زنده ، ایمیل و پشتیبانی تلفنی همه در دسترس هستند ، گامی بزرگ نسبت به سایر سازندگان وب سایت در بازار. موارد دیگری با این سرویس وجود دارد ، اما قطعاً پشتیبانی یکی از آنها نیست. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی GoDaddy GoCentral ما را بخوانید.

SquareSpace

SquareSpace دارای بخش پشتیبانی گسترده ای است که همراه با کرایه معمولی هر دانش بنیان دیگری است. با این حال ، فداکاری آن نه تنها به حفظ بلکه رشد سایت شما ، آن را از سایر ارائه دهندگان جدا می کند. این ابزارها برای موفقیت آنلاین آنلاین وجود دارند و این ابزارها در پایگاه دانش یافت می شوند.

راهنمای مربع

این منطقه از راهنماها و سؤالات متداول ساخته شده است. به طور معمول ، یک رشته راهنما برای یک گروه خاص با FAQ در انتها وجود خواهد داشت تا هر زمینه‌ای را که در طول راهنماها از دست رفته است بپوشاند. در اینجا برای عیب یابی چیزهای زیادی وجود ندارد ، اما تقریباً بعید به نظر می رسد. درعوض ، SquareSpace بر استفاده از سازنده و رشد سایت شما متمرکز است.

هرچند آنچه آنرا از هم جدا می کند ، ارتباط با جامعه است. SquareSpace میزبان وبینارهای مکرر است که یک محیط کارگاه مانند را برای ایجاد وب سایت شما ارائه می دهند. اگر به اندازه کافی خوش شانس زندگی در یکی از دفاتر SquareSpace هستید ، می توانید به صورت حضوری در این کارگاه ها شرکت کنید.

بهترین وب سایت ساز تجارت الکترونیکی

همه سازندگان وب سایت در این راهنما از وب سایتهای سنتی بیش از فروشگاههای اینترنتی طرفداری می کنند. با این حال ، فروشگاه های آنلاین بخش بزرگی از اینترنت هستند ، بنابراین ما نمی خواهیم شما را از این نظر حلق آویز کنیم. برخی از گزینه های ارائه شده در اینجا با فروشگاه های کوچک آنلاین مطابقت دارند ، اما اگر به دنبال فروش آنلاین هستید ، ممکن است به چیزی قدرتمندتر نیاز داشته باشید.

بزرگترین تفاوت فروش مستقیم نسبت به فروش مجدد است. فروش مستقیم یا شرکتی که محصول خود را مستقیماً به مشتری می فروشد ، با اکثر سازندگان وب سایت بسیار خوب خواهد بود. قالب های طراح SquareSpace و Wix این امکان را به شما می دهد تا محصول خود و تمام ویژگی های آن را با چند ویژگی اضافی برای مدیریت حمل و نقل و ردیابی سفارشات به نمایش بگذارید..

از طرف دیگر فروش مجدد کار سختی خواهد داشت. ما فقط در مورد فروش کالاهای مورد استفاده صحبت نمی کنیم بلکه در مورد هر شغلی که کالایی را از عمده فروشی خریداری کرده و سپس بفروشد نیز صحبت می کنیم. این فروشگاه به طور کلی بسیار بزرگتر است و در چندین سیستم عامل پخش می شود. اکثر سازندگان وب سایت به سادگی ابزاری برای ردیابی هر رسانه ای که در آن به فروش می رسانید و قدرت سازماندهی موجودی ندارند.

برای همین ، بهتر است با یک سازنده اختصاصی تجارت الکترونیک مانند Shopify بروید. تمام ابزارهای مورد نیاز خود را خواهید داشت ، از جمله ادغام با آمازون و eBay ، ShipStation ، انجام و تحویل حمل و نقل. علاوه بر این ، Shopify از واردات و صادرات XML پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید موجودی خود را به هر سکویی منتقل کنید و هنوز همگام سازی کنید.

با این وجود ، برای فروش مستقیم یا کالاهای اندکی از محصولات ، هر سازنده وب سایت انجام خواهد داد. شما معمولاً برای دسترسی به مدیریت حمل و نقل و سفارش ، حق بیمه خود را پرداخت خواهید کرد ، بنابراین اگر فروش هدف اصلی وب سایت شما نیست ، این را بخاطر بسپار.

رایگان یا پرداخت شده?

پس از انتخاب سازنده وب سایت خود ، کمی طراحی و زندگی مستقیم ، سؤال از بروزرسانی پیش می آید. در حالی که رایگان یا پرداخت هزینه رایگان کاملاً به بودجه شما بستگی دارد ، اکثر وب سایت ها ، صرف نظر از نیاز ، از یک نسخه ارتقاء یافته بهره مند می شوند. شما می توانید به ویژگیهای اساسی برای مشروعیت بخشیدن به برند خود دسترسی پیدا کنید ، همه در حالی که میزان مواجهه و منابع را افزایش می دهید.

اگرچه ساده است ، یک نام دامنه اولین قدم در این فرآیند است. ارائه زیر دامنه مارک دار با هر طرح رایگان سخاوتمندانه است ، اما جدا کردن از آن اولین قدم برای تأسیس برند شما به صورت آنلاین است. یک نام دامنه نشان می دهد که وب سایت شما قانونی است و باید جدی گرفته شود.

در سایت واقعی شما ، مارک تجاری سازنده وب سایت شما حذف شده و در برخی موارد ، می توانید تبلیغات را قرار دهید. انعطاف پذیری در ایجاد سایتی وجود دارد که یک قدم بالاتر از یک وب سایت سازنده عادی است و به مارک شما اضافه می کند و گهگاهی درآمد کسب می کند..

از این گذشته ، به روز رسانی بسیار ارزان است. هیچ وب سایت رایگان نیست و در حالی که سازندگان وب سایت در تلاش برای تحقق این امر مسیری طولانی را طی کرده اند ، باید برای یک سایت bonafide اندکی پول صرف کنید. خوشبختانه ، سازندگان وب سایت نیز در کاهش هزینه ها مسیری طولانی را طی کرده اند ، بنابراین می توانید یک وب سایت را با هزینه کمتر از خرید چند نوشیدنی در هر ماه راه اندازی کنید.

به طور خلاصه ، کاملاً ارزش آن را دارد که به یک برنامه پرداخت شده ارتقا دهید. برای امتحان کردن سازندگان مختلف و یافتن متناسب با آن ، به صورت رایگان شروع کنید و سپس به روزرسانی کنید تا بتوانید از ویژگی های حق بیمه ای که در کنار آن آمده استفاده کنید.

افکار نهایی

ممکن است بهترین انتخاب برای استفاده از سازنده وب سایت باشد که به جلو حرکت می کند ، به خصوص اگر با سکویی مانند وردپرس آشنایی ندارید. سطح قدرت روزافزون در حال افزایش است ، و این سازندگان نشان می دهند که چه کسانی برای ایجاد یک وب سایت جدی از طریق ابزاری آسان برای استفاده ، متقاضیان قوی به نظر می رسند.

هرچقدر که یک وب سایت جدی پیش برود ، مطمئناً ارزش آن را دارد که به یک برنامه کاملاً برجسته ارتقا دهید. علاوه بر جنبه بی ارزش بودن مشروعیت ، اغلب فقط برای یک سرمایه گذاری کوچک بسیار بیشتر می گیرید. جدی گرفتن در اینترنت کار سختی است ، اما این گام کوچک می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

سازنده مورد علاقه شما از دسته چیست؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map