گروه بین المللی استقامت: میزبان وب پایدار یا دزدان دریایی حریم شخصی؟

اگر تاکنون وب سایت راه اندازی کرده اید ، احتمالاً با گروه استقامتی بین المللی آشنا هستید ، حتی اگر هرگز نامی را نشنیده اید. EIG به عنوان رئیس شرکت های بزرگ میزبان وب میزبان گسترده مانند HostGator ، Bluehost و iPage ، در پس زمینه فعالیت می کند و به لیست طولانی مارک های خود در جمع آوری مشترکین کمک می کند..


در زمان بررسی خدمات میزبانی ، ما با مارک های استقامتی ، به خصوص در مورد حفظ حریم خصوصی ، متوجه چند روند شدیم. پس از انجام تحقیقات مقدماتی ، چندین مقاله در مورد رئیس شرکت ها یافتیم ، که بیشتر آنها بر روی تمایل شرکت EIG در طی سالها متمرکز شده و گزارش های مشتری مبنی بر خراب شدن خدمات پس از اتمام EIG کسب. 

در حالی که در بعضی موارد صحیح است – ما نمونه های زیر را ارائه می دهیم – مسئله اصلی گروه استقامتی بین المللی نیست. هدف ما در اینجا دو برابر است. ابتدا می خواهیم رکورد را مستقیماً بر روی آنچه که EIG است و چه کاری انجام می دهد تنظیم کنیم. بعد ، ما می خواهیم به سمت آنچه که معتقدیم بزرگترین نگرانی در مورد یکپارچه است برویم: حریم خصوصی. 

قبل از رسیدن به هر یک از این موارد ، زمان آن است که یک درس مختصر تاریخ بخوانید.

گروه بین المللی استقامتی چیست؟?

صفحه “درباره ما” گروه استقامتی بین المللی می گوید که این “یک خانواده بین المللی از مارک های تجاری است که صاحبان مشاغل کوچک ابزار لازم برای ایجاد و ایجاد حضور در وب خود را فراهم می کند.” اگرچه به نظر می رسد آهنگ و رقص مشابه با شرکتی مانند GoDaddy ، EIG در واقع یک شرکت میزبان وب نیست. 

اگرچه EIG از همین طریق شروع کرد. در سال 1997 ، هری راویچاندران – کارآفرینی با MBA و دو درجه مهندسی – BizLand را تاسیس کرد ، یک شرکت میزبانی وب که روی مشاغل کوچک متمرکز بود. سرانجام Ravichandran در ژوئن سال 2018 به جستجوی Jump Ventures حرکت می کند و iSubscribed (اکنون به عنوان Aura شناخته می شود) در اوت 2017. 

در سال 2001 ، در میان ترکیدن حباب dotcom ، BizLand فهمید که در اوقات سخت سقوط کرده است. این سازمان – با تنها 14 کارمند – در گروه بین المللی استقامتی سازماندهی مجدد شد. با این وجود BizLand را رها نکرد. این سایت هنوز هم خدمات میزبانی وب را امروز ارائه می دهد. در عوض ، Ravichandran شرکت را باز کرد و BizLand را به عنوان یک مرکز میزبانی وب درآورد و گروه بین المللی استقامت را به عنوان یک شرکت هلدینگ تأسیس کرد. 

یک شرکت هلدینگ خود خدماتی را ارائه نمی دهد. در عوض ، این درصدی از مارک های فرعی متعددی را در اختیار دارد. در اکثر اوقات ، شرکت هلدینگ پس از بدست آوردن آن ، تغییراتی بزرگ و ساختاری در یک تجارت ایجاد می کند. با این وجود ، این برند هنوز هم از زیرساخت های خاص خود برای بهره برداری استفاده می کند. 

بین سالهای 2001 و 2011 ، استقامتی با همکاری برندهای مختلف ، برندهایی را برای پر کردن سبد خرید خود تهیه کرد. پوشش آنچه اتفاق افتاده در این دوره بسیار پرحرارت است. حداقل می دانیم که FatCow را در 2005 و IPOWER در 2007 خریداری کرده است. مطبوعات IPOWER از سال 2007 ادعا می کند که در آن زمان ، EIG قبلاً 28 مارک دیگر را نیز به دست آورده بود. 

همه اینها خوب و خوب است ، اما توپ شروع به چرخیدن برای گروه استقامتی بین المللی نکرد تا زمانی که GS Capital Partners – بخشی از گلدمن ساکس و Warburg Pincus LLC – آن را در سال 2011 خریداری کرد. این دو شرکت سرمایه گذاری 975 میلیون دلار برای شرکت پرداخت کردند و پس از آن آنها به توافق رسیدند ، EIG برخی از بزرگترین مارک های خود از جمله Bluehost را بدست آورد.

EIG عمومی می رود


© NYSE

ما فرض می کنیم که عمده خرید Bluehost آماده سازی استقامت برای بازار سهام بود. این شرکت در اکتبر 2013 با 21 میلیون سهم به ارزش 12 دلار در قطعه بصورت مستقیم زندگی کرد. EIG با یک عجله جدید در گسترش ، سریعترین سرعت ممکن برای تضمین دلارهای سرمایه گذار حرکت کرد ، به احتمال زیاد به امید گسترش فهرست قبلی ستاره ای خود.. 

هرچند که خیلی سریع حرکت کرد. در 10 دسامبر 2015 ، هر دو گروه بین المللی استقامتی و یکی از مارک های آن با نام “ثابت تماس” ، از دفتر منطقه ای بوستون کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده احضار نامه های احضاریه شدند. هری راویچاندران ، که در آن زمان هنوز در راس EIG بود ، به دلیل ارائه شماره های مشترک متورم به سرمایه گذاران ، تحت آتش قرار گرفت.. 

این شعار حقوقی به مدت سه سال ادامه یافت و اصلاحات بی شماری از سوی شاکیان حاصل شد. در ژوئن 2018 ، گروه بین المللی استقامت توافق کرد مبلغ 8 میلیون دلار جریمه به SEC بپردازد ، طبق گزارش Better Business Bureau. در آگوست سال 2017 ، راویچاندران این شرکت را ترک کرد و جفری فاکس ، رئیس پیشین شرکت Convergys ، جایگزین آن شد. 

اگر همه موارد فوق برای شما مبهم است ، ما این جدول زمانی مفید EIG را برای شما گردآوری کرده ایم (برای کلیک بر روی کلیک کنید).

تاریخچه EIG

سهم بازار EIG

آنچه در اواخر دهه 90 به عنوان یک شرکت میزبان وب شروع شد به چیزی بسیار بزرگتر تبدیل شد و EIG با استفاده از ترکیدن حباب dotcom به عنوان فرصتی برای سازماندهی مجدد به عنوان یک شرکت هلدینگ اقدام کرد. این رشد تقریباً در مدت 20 سال متوقف نشده است. گروه بین المللی استقامت اکنون بخش قابل توجهی از بازار میزبانی وب را در اختیار دارد. 

اگرچه EIG کمتر از برخی از مقالات سوداگرانه آنلاین به نظر می رسد. با استفاده از Datanyze ، ما تخمین می زنیم که EIG حدود هشت درصد از بازار میزبانی وب را در اختیار دارد ، که در مقایسه با 18 درصد متعلق به GoDaddy بسیار نیست (بررسی GoDaddy ما را بخوانید). چند نتیجه گیری وجود دارد که می توانیم نتیجه بگیریم ، همه اینها فقط حدس و گمان هستند.

تقسیم بازار میزبانی وب

ساده ترین توضیحات نشان می دهد که گسترش استقامتی صرفاً نتیجه سرمایه داری قرن بیست و یکم است. این احتمال وجود دارد که EIG وقتی فرصت ها را ارائه می دهد ، مارک ها را خریداری کند و به دنبال گسترش هر جا ممکن باشد. در حالی که ما می توانیم این ایده را که یک شرکت هلدینگ می خواهد تا حد ممکن بزرگ باشد ، رد کنیم ، آنچه نمی توانیم تکان دهیم این است که چگونه شبکه گسترده EIG بر داده های شخصی شما تأثیر می گذارد. 

اعداد بدون نظارت مارس 2019 گروه بین المللی استقامت را با 2،676،770 دلار دارایی نشان می دهد. اما ، 1،180،011 دلار از این دارایی ها نامشهود هستند. داراییهای نامشهود ، همانطور که از نام آن پیداست ، ماهیت بدنی ندارند ، به معنای همه چیز از شناخت برند تا لیست ایمیل. هیچ ارزش جسمی وجود ندارد به عنوان مثال با زمین یا ماشین آلات به این دارایی ها وصل شود. 

در حالی که ترسیم یک خط مستقیم فقط بر اساس اعداد دشوار است ، حداقل می توانیم جمع کنیم که اکثر دارایی های EIG جسمی نیستند – به معنای به رسمیت شناختن نام تجاری ، داده ها و سرقفلی تا حد زیادی ارزش دارایی های موجود در آن را تشکیل می دهند..

EIG: نکات مربوط به حریم خصوصی

این نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را به وجود می آورد. در حالی که ما تاریخچه سنگین گروه استقامتی بین المللی را فاش کرده ایم ، کاملاً شرور نیست – به ویژه هنگامی که شرکت های دیگری مانند GoDaddy دارای سهم قابل توجهی از بازار هستند یا برخی از شرکت ها به سادگی افراد را از بین می برند. موضوع مورد توجه بیشتر جمع آوری داده ها است که در آن EIG به خوبی آگاهی دارد. 

قبل از ورود به سیاست حفظ حریم خصوصی – که فقط به اندازه کافی خراب است – ما می خواهیم یک مثال کوچک از آنچه ممکن است EIG در چندین مارک انجام دهد ارائه دهیم. براساس گزارش CrunchBase ، EIG Arvixe را در 31 اکتبر 2014 به دست آورد. یک مقاله از پایگاه دانش موجود در وب سایت Arvixe با عنوان “آیا حریم خصوصی دامنه رایگان است؟ چگونه آن را تنظیم کنم؟ ” در سال 2009 منتشر شد ، و توضیح داد که این سرویس ، در واقع ، آن را به صورت رایگان ارائه می دهد.

با این حال ، در 13 ژوئیه سال 2015 ویرایش شده است که بیان داشت Arvixe دیگر حریم خصوصی دامنه را به صورت رایگان ارائه نمی دهد. مطمئناً نمی توانیم بگوییم که این حرکتی ناشی از استقامت بود ، اما دیوانه ترین نتیجه گیری نیست. می دانیم که EIG حداقل در برندهای خود تأثیر دارد. به عنوان مثال ، ثابت تماس در حدود 15 درصد از کارمندان خود را پس از کسب EIG اخراج کرد. 

بر اساس آنچه در مورد کسب EIG می دانیم ، به نظر می رسد دو هدف وجود دارد: سهام را باد کنید و اطلاعات را تا حد امکان جمع کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی نیز از آن حمایت می کند. 

جمع آوری داده ها و به اشتراک گذاری

مجموعه قبل از ثبت نام شروع می شود. طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ، EIG هر زمان که برای اولین بار تهیه کردید ، آدرس ایمیل شما را جمع می کند ، صرف نظر از اینکه ثبت نام کرده اید یا نه. علاوه بر این ، آدرس IP ، فوق داده مرورگر ، موقعیت جغرافیایی ، تعامل پیوند و تعامل صفحه را جمع آوری می کند. 

بند دیگری در بخش “اطلاعاتی که ما در مورد استفاده شما و دستگاههای شما جمع می کنیم” پوشیده شده است ، که بیان می کند “نظارت بر هر وسیله یا روش ارتباطی دیگری که شما برای تعامل با خدمات استفاده می کنید” نظارت دارد.  

تا آنجا که از این اطلاعات برای چه استفاده می شود ، مظنونان متداول در آن حضور دارند. EIG از آن برای ارائه و بهبود خدمات ، ارتباط با شما و اطمینان از عملکرد درست وب سایتها استفاده می کند. با این حال ، از “برای تبلیغ و بازاریابی محصولات و خدمات شخص ثالث” نیز استفاده شده است.

اشخاص ثالث بسیار نگران کننده هستند. پنهان در خط مشی رازداری پیوندی است به لیستی از شرکای شخص ثالث ، که شامل WPBeginner ، یاهو ، گوگل ، فیس بوک ، توییتر ، Verizon ، LinkedIn ، خدمات وب آمازون و بسیاری موارد دیگر است. در واقع ، اگر لیست شرکای خود را چاپ کنید ، شش صفحه طول می کشد. 

بیایید مثلاً WPBeginner را بگیریم. اگر ناآشنا باشید ، این سایت در مرکز آموزش کاربران WordPress در مورد عملکرد این سیستم قرار دارد. این یک منبع عالی با تنه آموزش و چندین افزونه رایگان است که می توانید بوت شوید.

با این حال ، اگر به بهترین مقاله میزبانی وردپرس در سایت خود نگاه می کنید ، Bluehost و HostGator دو اسلات برتر را اشغال می کنند که هر دو برند EIG هستند. چند نمونه دیگر مقاله ای را برای مقایسه نام دامنه و هاستینگ وب – جایی که Bluehost در آن تبلیغ می شود – و راهنمایی در مورد بهترین هاست WooCommerce – جایی که آنها دارای Bluehost و HostGator هستند ، ارائه می دهند..

مانند WPBeginner ، ما در لینک های وابسته درآمد کسب می کنیم. با این حال ، همانطور که می توانید در صفحه نحوه کار ما بخوانید ، آن جبران خسارت به هیچ وجه مشخص نمی کند چه خدماتی را پیشنهاد می کنیم. در هر حالتی که یک بازاریاب سعی کرده است با تمام توان دلار ما را جلب کند ، ما به سادگی سر و صدای سفید را برمی گردیم. 

تفاوت اصلی بین ما و WPBeginner در این است که هیچ یک از شرکای وابسته ما داده های شخصی در مورد مشتریان خود به اشتراک نمی گذارند. سیاست حفظ حریم خصوصی استقامت اظهار می دارد که WPBeginner شریکی است که داده های شخصی با وی به اشتراک می گذارد اگرچه ما نمی دانیم و به احتمال زیاد هرگز نمی دانیم چه داده هایی به اشتراک گذاشته شده است و برای چه چیزی مشترک است ، نتیجه گیری دشوار نیست.

همانطور که گفته شد ، ما فکر می کنیم WPBeginner یک منبع عالی است. ما به سادگی از سایت استفاده می کنیم به عنوان نمونه اتفاقات احتمالی در لیست شرکای EIG. برخی از شرکا ، مانند Google Maps برای نمایش مکانها در یک وب سایت ، منطقی هستند. برخی دیگر ، از جمله WPBeginner ، Facebook ، Twitter و Google Ads ، مطمئناً فقط شرکای تبلیغاتی هستند.  

علاوه بر این ، داده های شما برای مدت طولانی ضبط می شوند. استقامت می گوید اگر بعد از خاتمه دادن اطلاعات ، داده های شما را ضبط کرده و به دنبال تاریخ خاتمه خدمات خود یا از تاریخ 25 مه 2018 می باشد. این تاریخ زمانی است که مقررات عمومی حفاظت از داده ها به مرحله اجرا در آمد و نشان می دهد که EIG داده ها را به طور نامحدود قبلاً نگه داشته است.

اشتراک گذاری داخلی

در خارج از اشتراک خارجی ، اشتراک داخلی نیز وجود دارد. سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد آن به طور گسترده ای ادامه نمی یابد ، با بیان اینکه EIG “اطلاعات شخصی خود را با دیگر اعضای خانواده شرکت های استقامتی به اشتراک می گذارد تا به شرکت های وابسته ما اجازه دهد تا با پیشنهادات ، خدمات یا محصولاتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد تماس بگیرند. محصولات و خدمات آنها را به شما ارائه می دهیم. “

با این حال ، با توجه به تعداد مارک های گروه استقامتی بین المللی – حدود 80 ، بر اساس تحقیقات ما – این بدان معنی است که می توانید در یک حلقه فروش گرفتار شوید. یکی از جنبه های خطرناک تجارت EIG این است که شما می توانید برنامه خود را فقط با یک میزبان خاتمه دهید تا برای دیگری که کمابیش همان است ثبت نام کنید.  

دانستن اینکه Endurance اطلاعات شخصی شما را با Google Ads به اشتراک می گذارد ، اما تأیید این امر سخت است – اگر چه سخت باشد – که هنگام ترک یک سرویس ، دیگری می تواند برای شما به بازار عرضه شود. حداقل از حکایات شخصی هنگام مرور خدمات میزبانی وب ، می توانیم تأیید کنیم که در تبلیغات مربوط به EIG سرعتی وجود دارد.

با هم قطعه قطعه می کنیم

گروه بین المللی استقامتی ، تاریخچه سختی دارد ، از تقریباً در اواخر قرن تا عرضه تعداد مشترکان متورم به سرمایه گذاران ، تنها چند سال پیش. آنچه در 22 سال گذشته پدیدار شده است ، الگویی از رفتار است که نشانگر حرص و آز است. اگرچه کسب و کار است ، خوب ، کسب و کار است ، اما واضح است که استقامت پس از آن هدف به قیمت مشتری خود را تعقیب کرده است. 

نمونه های کوچک شامل ابطال حریم خصوصی دامنه از Arvixe ، و موارد بزرگ شامل شلیک حدود 200 نفر از افراد ثابت تماس است. با این حال ، نگران کننده ترین موضوعات مربوط به جمع آوری داده های EIG و عدم شفاف سازی درباره آنچه است و چه می کند. اگرچه ممکن است تصویری از یک شخص شرور ، میزبان وب بسیار دور از ذهن باشد ، شما با اخلاق ترین شرکت ها به رختخواب نمی آیید. 

جمع آوری داده ها به وضوح یک مشکل است. خط مشی رازداری استقامتی بی احترامی به اطلاعات شخصی شما نشان می دهد. این احتمال وجود دارد که EIG در جریان درآمد خود دو برابر باشد ، برخی از درآمدها را از لیست شرکای خود جمع می کند ، و برخی نیز از اطلاعاتی که شرکا به آنها دسترسی دارند. 

به همین دلیل است که اکثر ارائه دهندگان ذکر شده در بهترین راهنمای میزبانی وب ما مارک های مستقلی هستند. آنها از معاملات مارک تجاری یا فرصت های وابسته در صدر قرار نمی گیرند ، بلکه به این دلیل که خدمات بهتر و اخلاقی تری ارائه می دهند. برخی حتی از مدل استقامت استفاده می کنند ، اما با برخی پیشرفت ها.

به عنوان مثال هاستینجر ، شبکه ای دارد که شامل 000webhost و Hosting24 نیز می شود. با این حال ، این واقعیت پنهان نیست. 000webhost می گوید که این برنامه توسط شبکه میزبان در هدر سایت قرار گرفته است ، و Hosting24 وابستگی خود را از طریق صفحه “درباره ما” نشان می دهد (برای اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات ، بررسی هاستینجر و بررسی Hosting24 ما را بخوانید). 

از طرف دیگر ، گروه بین المللی استقامتی ، چند مارک را واقعاً در اختیار دارد و چه نقشی در این شرکت ها دارد.

افکار نهایی

Bluehost در زمان نوشتن ، یازدهمین نقطه را به خود اختصاص داده و iPage آن را در مکان 13 قرار داده است (بررسی iPage ما را بخوانید). رتبه بندی ما مبتنی بر نحوه کسب امتیاز در هر دور است ، به این معنی که تا زمانی که همه چیز گفته و انجام شود ، ما موقعیت دقیق را نمی دانیم. 

اگرچه نگرانی های زیادی در رابطه با گروه بین المللی استقامتی وجود دارد ، واقعیت این است که براساس تجربه ما ، مارک های آن به اندازه بیشتر میزبانان مستقل خدمات خوبی ارائه نمی دهند. SiteGround و DreamHost رتبه بسیار بالایی دارند – می توانید ببینید که چرا در بررسی SiteGround ما و بررسی DreamHost – اما گزینه های دیگری نیز در A2 هاستینگ ، MDDHosting ، WebHostingBuzz و Kinsta وجود دارد.. 

آیا شما هنوز هم با استفاده از یک برند EIG راحت هستید؟ به ما اطلاع دهید که چرا یا چرا در نظرات زیر نیست. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map