Namecheap vs Bluehost: Going to-to-toe در سال 2020

Bluehost – متعلق به گروه بین المللی استقامتی (EIG) – یکی از بزرگترین نام ها در تجارت میزبان است. اگرچه این مارک در بهترین راهنمای میزبانی وب ما قرار نگرفت ، اما هنوز هم مقایسه خوبی را در مقایسه با SiteGround در مقابل Bluehost و DreamHost و Bluehost انجام داد.. 


ما Namecheap را کمتر از قبل نشان می دهیم – تاکنون فقط در دیدار Namecheap مقابل GoDaddy. با این حال ، Namecheap تنها در این مقایسه تحت تأثیر قرار گرفت و نشان داد که برای به دست آوردن خدمات عالی نیازی به هزینه زیادی ندارید. در این مقایسه Namecheap و Bluehost ، می خواهیم ببینیم کدام سرویس برای شما مناسب است. 

اگرچه آنها را به صورت نقطه ای با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد ، اما ما همچنان توصیه می کنیم که بررسی Namecheap و بررسی Bluehost را مطالعه کنید. در آنجا ، شما می توانید تجزیه و تحلیل های عمیق تری از هر سرویس پیدا کنید ، و همچنین اینکه چگونه آنها در مقایسه با بقیه بازار مورد بررسی قرار می گیرند.

Setting Up a Fight: Namecheap vs Bluehost

بررسیهای ما از هشت بخش تشکیل شده است ، و گرچه هر یک برای رتبه بندی یک سرویس در انزوا مهم هستند ، اما در مقایسه دو سرویس ، همه از اهمیت یکسان برخوردار نیستند. درعوض ، ما بعضی از بخش ها را متراکم کرده ایم ، نه تنها برای مقایسه کوتاه تر ، بلکه همچنین برای اینکه هر بخش عادلانه تر شود. 

ما در پنج منطقه فرود آمدیم: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت. ما Namecheap و Bluehost را در آن مناطق مقایسه خواهیم کرد و به خدماتی که فکر می کنیم بهتر است ، می پردازیم. ما در پایان به عنوان قهرمان خود ، خدمات را با بیشترین امتیاز تاج گذاری خواهیم کرد. 

در ابتدای دور ، ما قوانین اساسی را تنظیم می کنیم و آنچه را که از رقبای خود به دنبال آن هستیم ، تعیین می کنیم. در مرحله بعد ، ما در مورد هر سرویس کمی صحبت خواهیم کرد و درباره نحوه مقایسه آنها فکر خواهیم کرد. سرانجام ، ما یک برنده اعلام خواهیم کرد و به یک امتیاز اعطا می کنیم. 

ما از سیستم نقطه استفاده می کنیم تا سریع نشان دهیم کدام ارائه دهنده را ترجیح می دهیم ، اما تجزیه و تحلیل در اینجا شروع یا متوقف نمی شود. درعوض ، ما از نقاط برای سوراخ کردن افکار خود استفاده می کنیم و در بعضی از دور ، دانستن این مهم است. توصیه می کنیم در هر بخش مطالعه کنید – خصوصاً افراد نزدیک – بنابراین شما می دانید که چرا تصمیم خود را گرفتیم.

1

امکانات

ویژگی ها یک جنبه اساسی در انتخاب سرویس میزبانی است. هرچند که با پیشنهادهای تبلیغاتی رایگان تبلیغاتی ، مانند Site5 (مطالعه سایت ما 5 را بخوانید) آسان نیستید ، اما آنها واقعاً کارهای زیادی برای وب سایت شما انجام نمی دهند. از ویژگی های بسیار مهمتری مانند نرم افزار سرور LiteSpeed ​​و حافظه نهان ، که هر دو مورد با Hosting24 در دسترس هستند (بررسی Hosting24 ما را بخوانید). 

یک هاست خوب باید یک لیست از ویژگی ها را تهیه کند که به شما در ساخت ، بهینه سازی و امنیت سایت خود کمک می کند. اگرچه هنوز هم می توان ویژگی های خارج از آن مناطق را ارائه داد ، اما میزبان ابتدا باید آن اصول را پوشش دهد. 

Namecheap

با توجه به قیمت ، Namecheap دارای یک لیست برجسته از ویژگی ها است ، هر چند یک حذف چشمگیر وجود دارد. تقریباً تمام میزبانان به شما امکان می دهند هنگام خرید مشترک ، یک دامنه رایگان ثبت کنید (بررسی یک نارنجی کوچک ما را فقط برای یک مثال بخوانید). Namecheap نیز چنین می کند ، اما محدودیتی برای ثبت نام وجود دارد.

دامنه “. وب سایت” رایگان ، اما دامنه “.com” رایگان ارائه نمی دهد. با توجه به دامنه های “.com” محبوب ترین ، Namecheap از گذشته عبور می کند و منطقی نیست. ما دیگر میزبان وب تبدیل شده توسط دامنه های ثبت شده – مانند GoDaddy را مشاهده کرده ایم (بررسی GoDaddy ما را بخوانید) – دامنه های “.com” را به صورت رایگان با یک بسته میزبانی ارائه می دهیم ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که Namecheap نتواند روی صفحه پرش کند.  

با این حال ، بقیه ویژگی ها عالی هستند. به عنوان مثال ، Namecheap شامل چندین سازنده وب سایت است. گزینه استاندارد ، که به سادگی با نام “سازنده وب سایت” در cPanel نامگذاری شده ، چشمگیر نیست ، اما می توانید از طریق فروشگاه برنامه نیز از Weebly یا Strikingly استفاده کنید. همانطور که در بررسی Weebly ما مشاهده می کنید ، این یکی از بهترین سازندگان وب سایت موجود است. به طرز حیرت انگیزی بد نیست ، اما ما با برنامه رایگان چند مورد داشتیم (بررسی ما را به طرز چشمگیری بخوانید).

namecheap-review-وب سایت سازنده

در خارج از آن ، Namecheap همچنین 50 گواهی PositiveSSL رایگان ، پشتیبان گیری روزانه و حریم خصوصی دامنه را ارائه می دهد. اگرچه عدم ثبت دامنه “.com” رایگان ، کارآمدتر است ، اما لیست ویژگی های Namecheap می تواند با بهترین آنها مانند SiteGround همراه باشد (بررسی SiteGround ما را بخوانید).

Bluehost

Bluehost حتی بیشتر از سایر مارک های EIG ، لیست طولانی از ویژگی های آن را دارد. در حالی که برخی از ویژگی های Bluehost فقط برای رده های بالاتر میزبانی در دسترس هستند ، شما هنوز هم بسیاری از آنها در سطح پایینی قرار می گیرید – بسیار بر خلاف HostGator (بررسی HostGator ما را بخوانید). از ساخت و ساز به بهینه سازی تا امنیت سایت خود ، Bluehost را پوشش داده است. 

صرف نظر از برنامه ای که شما انتخاب می کنید ، یک گواهی SSL / TLS رایگان و پشتیبان گیری روزانه برای وب سایت خود دریافت خواهید کرد. اگر می توانید به برنامه سطح برتر Pro Bluehost بپردازید ، 200 دلار اعتبار تبلیغ نیز دریافت خواهید کرد ، دو مجوز SpamExperts ، مقدمات CodeGuard ، یک آدرس IP اختصاصی و حریم خصوصی دامنه. 

برای ساخت سایت خود ، Bluehost با Weebly ادغام می شود و به شما امکان دسترسی به برنامه اتصال Weebly را می دهد ، که معمولاً 60 دلار در سال هزینه دارد. این طرح که شامل دامنه خود شماست ، از طریق Bluehost رایگان است ، اما در صورت نیاز به به روزرسانی ، Bluehost انجام این کار را آسان می کند. رده های بالاتر Weebly شامل ذخیره سازی گسترده و قابلیت تجارت الکترونیکی بیشتر است. این استاندارد برای اکثر میزبان های EIG استاندارد است. 

ویرایشگر weebly

Bluehost با ادغام عمیق WordPress خود برجسته است. اگرچه Bluehost به دلایل مختلف ، بهترین میزبانی وب تحت عنوان راهنمای وردپرس را از دست داد ، کنترل پنل محور WordPress محور چیزهای رویایی است. ما در مورد سه دور بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

دور یک افکار

Namecheap یک لیست برجسته از ویژگی ها به ویژه برای قیمت دارد. با این حال ، ما نمی توانیم فقدان دامنه “.com” رایگان را نادیده بگیریم. Bluehost کارهایی را انجام می دهد که Namecheap انجام می دهد ، اما همچنین یکی از بهترین کنترل پنل ها را برای وردپرس فراهم می کند که ما دیده ایم. این کافی است تا در این دور اول آن را به پیش ببریم. 

دور: ویژگی های Point for Bluehost

نماد Namecheap
لوگو Bluehost

2

قیمت

بسیاری از میزبان ها هنگام شروع قیمت گذاری از هم پاشیده می شوند (بررسی نمونه Arvixe ما را برای مثال بخوانید). بعضی از میزبان ها از نظر قیمت فریبنده بالاتر از بقیه ایستاده اند ، اما Bluehost جزء آنها نیست. Namecheap خوشبختانه است. در طول این دور ، ما می خواهیم لیست خدمات را با قیمت های مربوط به آنها ارزیابی کنیم ، اما بیش از این ، ما می خواهیم قضاوت کنیم که Namecheap و Bluehost چگونه این قیمت را به طور واضح ارتباط برقرار می کنند.

Namecheap

Namecheap ، میزبانی وب ارزان را ارائه می دهد. این یکی از ارزان ترین میزبان های اطراف است ، حتی با مارک های معامله گران مانند 1 نیز رقیب است&1 IONOS (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS). انتظار نداریم چیزی از مارک تجاری ارزان قیمت به نام خود داشته باشد ، اما Namecheap حتی فراتر می رود. این برنامه نه تنها برنامه های خود را ارزان می کند بلکه به وضوح با هزینه آن ارتباط برقرار می کند. 

قیمت نمایشگر Namecheap در صفحه محصول ، قیمتی است که پرداخت می کنید ، که دیدن آن نادر است. این بدان معنی است که مقایسه نرخ Namecheap با ، به عنوان مثال ، هاستینجر چشمگیر به نظر نمی رسد (بررسی میزبانیگر ما را بخوانید). اما ، پس از تمدید ، قیمت ارزانتر از هاستینجر است. Namecheap برنامه هایی را برای یک ماه یا یک سال ارائه می دهد که دومی 6 تا 7 درصد تخفیف دریافت می کند.

این برای برنامه های اشتراکی و وردپرس صادق است. VPS و کاربران اختصاصی می توانند سه ماهه پرداخت کنند و نمایندگان فروش می توانند تا دو سال خریداری کنند. صرف نظر از این ، قیمت پایین است. این بیشتر با سرورهای اختصاص داده شده به نمایش گذاشته می شود. Namecheap سرورهای اختصاصی را قدیمی کرده است و هنوز هم سرورهای LunarPages را انجام نخواهند داد (بررسی LunarPages ما را بخوانید) ، آنها تنها راه دریافت میزبانی اختصاصی با هزینه کمتر از 50 دلار در ماه هستند.

30 روز فرصت دارید اگر خدمات را امتحان کنید و تصمیم بگیرید که این برای شما نیست. کاربران VPS ضمانت برگشت پول خود را دارند که فقط دو هفته اجازه می دهد. اگرچه یک ماه برای اکثر میزبان ها استاندارد است ، اما ما شاهد پنجره های بازپرداخت طولانی تر مانند ضمانت 90 روزه InMotion هستیم (بررسی ما را در میزبانی InMotion بخوانید).

Bluehost

وقتی صحبت از قیمت فریبنده می شود ، هیچ کس آن را دقیقاً مانند Bluehost انجام نمی دهد. این واقعاً شرم آور است ، زیرا قیمت آن بدترین چیزی نیست که ما دیده ایم (بررسی صفحه ای ما را برای آن بخوانید). مشکل Bluehost قیمت آن نیست ، بلکه چقدر گیج کننده است برای پیدا کردن قیمتی که پرداخت می کنید. 

بیایید برای مثال برنامه های مشترک را در نظر بگیریم. صفحه محصول نرخ اولیه و همچنین نرخ تجدید را نمایش می دهد. این برای اکثر میزبان ها استاندارد است ، اما آنچه ارتباط برقرار نمی کند این است که شما می توانید فقط بین یک تا سه سال میزبانی خریداری کنید ، و با افزایش مدت زمان ، قیمت هر ماه افزایش می یابد. 

هیچ یک از این شیوه ها در انزوا بد نیستند. این واقعیت است که Bluehost تا زمان پرداخت صبر می کند تا به شما اطلاع دهد که چه چیزی است (بررسی نمونه میزبانی A2 ما را برای نمونه ای از چگونگی انجام یک میزبان باید از این طرح قیمت گذاری بخوانید). علاوه بر این ، Bluehost افزودنیهای اضافی را در پرداخت قبل از آن انتخاب کرده است ، که اغلب برابر با قیمت میزبانی شما است.

در مورد پس گرفتن پول شما ، Bluehost 30 روز پیشنهاد می کند. در مقایسه با Namecheap ، ما قصد داریم Bluehost را برای آن متصل کنیم. در حالی که هر دو ماه برای دریافت بازپرداخت یک ماه پیشنهاد می دهند ، Bluehost در ابتدا شما را به یک برنامه چند ساله مجبور می کند.

دور دو فکر

Bluehost دانستن اینکه چه قیمتی را پرداخت خواهید کرد ، در طی مراحل پرداخت ، کار را دشوار می کند. نرخ ها خود بد نیستند ، اما چشمگیر هم نیستند. از طرف دیگر Namecheap درمورد نرخهای آن کاملاً واضح است و این نرخ ها از بیشتر بازار ارزان تر است و آن را در صدر این مرحله قرار می دهد. 

دور: قیمت برای Namecheap

نماد Namecheap
لوگو Bluehost

3

راحتی در استفاده

همه چیز از انتخاب یک برنامه برای خرید آن گرفته تا راه اندازی سایت شما ، سهولت استفاده برای میزبانی وب است. صادقانه بگویم ، راه اندازی یک سایت سخت است ، بنابراین هر چیزی که به سهولت فرآیند کمک کند مهم است. همانطور که ما با میزبانانی مانند Kinsta دیده ایم ، یک بررسی و پرداخت مایعات می تواند همه تفاوت ها را ایجاد کند (بررسی Kinsta ما را بخوانید). 

در این دور ، ما می خواهیم تجربیاتی را که هنگام تنظیم حساب کاربری با Bluehost و Namecheap داشتیم ، شرح دهیم. 

Namecheap

انتخاب یک طرح Namecheap دشوار نیست ، به خصوص با ارتباط صریح قیمت. پرداخت نهایی یک داستان متفاوت است. اگرچه Namecheap به هیچ میزبان دیگری نیاز به اطلاعات بیشتری ندارد ، اما هر مرحله از مراحل پرداخت را برای جدا کردن صفحات تقسیم می کند. 

این امر باعث می شود آنچه باید یک فرایند ساده باشد طولانی مدت بی نیاز باشد. ایجاد حساب یک صفحه است ، اطلاعات صورتحساب دیگری است و تأیید سفارش شما هنوز یک صفحه دیگر است. کل فرآیند را می توان به یک صفحه یا دو متراکم کرد. خوشبختانه ، گذرواژه‌تان را در هنگام پرداخت تنظیم کردید ، بنابراین لازم نیست که پس از پرداخت ، ایمیل را از طریق ایمیل تغییر دهید. 

پس از آن می توانید وارد شوید از منظر میزبانی وب ، کنترل پنل ناامیدکننده است. Namecheap به وضوح روی سمت ثبت دامنه مشاغل خود متمرکز است و از زبانه های موجود در فهرست سمت چپ به عنوان راهی برای تبلیغ بیشتر میزبان برای دامنه های شما استفاده می کند. ما در بررسی WestHost ما موارد مشابهی را دیدیم.

namecheap-review-account-داشبورد

علاوه بر این ، بمباران تبلیغات ، پیدا کردن cPanel را که در یک سلسله مراتب گزینه از صفحه اصلی صفحه کنترل دفن شده است ، دشوار می کند. cPanel خوب است ، اما چیز خاصی نیست. در خارج از بخش برنامه های “منحصر به فرد” در بالای صفحه ، اجرای آن موجودی است. 

Bluehost

در هنگام پرداخت ، Bluehost برای ما چند مشکل ایجاد کرد ، اما این روند دشوار نبود. خارج از افزودنیهای از پیش انتخاب شده ، تسویه حساب بدون نقص پیش می رود و همه چیز به دو صفحه تقسیم می شود. پس از تأیید پرداخت خود ، به صفحه ایجاد گذرواژه بروید ، جایی که مشکل داشتیم. 

به خوبی از خطرات ناشی از جرایم سایبری آگاه هستید ، ما با یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما ، LastPass (گذرواژه بررسی LastPass ما) رمز عبور ایجاد کردیم. هر زمان که گذرواژه را جایگذاری کردیم ، خطایی داشتیم. در آخر ، ما یک رمز ورود تایپ کردیم و آن کار کرد ، که نشان می دهد صفحه ایجاد گذرواژه هنگام وارد کردن مدخل ، مشکلی ندارد. کاملاً مسخره است ، به عنوان صریح و روشن ، به عنوان یک مدیر گذرواژه اصلی ترین مرورگرهای مدرن است. 

هرچند که کنترل پنل را در نظر بگیرید ، آسان است که از همه این موارد غافل شوید. Bluehost دارای داشبورد فوق العاده بصری و بسیار کاربردی است که به شما امکان می دهد سایت های وردپرس را بدون هیچ گونه ورود به سیستم مدیریت کنید. این امر بهترین دلیل میزبانی وب ما را با راهنمای cPanel به یک دلیل ساخته است. 

پانل bluehost-review-control-panel

خود cPanel نیز بسیار عالی عمل می کند. Bluehost به جای ارسال شما به منطقه جداگانه ، cPanel را در کنترل پنل ادغام می کند. خوشبختانه ، ادغام بر خلاف HostPapa کار می کند (بررسی HostPapa ما را بخوانید). از داشبورد گرفته تا cPanel ، Bluehost لذت بخش است ، به خصوص اگر شما یک سایت وردپرس را اجرا می کنید.

دور سه فکر

یکی از مهمترین نقاط Bluehost سهولت استفاده است و در مقایسه با Namecheap به خوبی می درخشد. اگرچه استفاده از Namecheap دشوار نیست ، اما فاقد لاستیک Bluehost است و در این دور آن را عقب تر می کند.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای Bluehost

نماد Namecheap
لوگو Bluehost

4

سرعت و Uptime

ما با راه اندازی سایتی با ارزان ترین برنامه اشتراکی و نصب نسخه خالی وردپرس ، سرعت میزبانی وب را آزمایش می کنیم. سپس آن سایت آزمایشی را – که ما هیچ محتوا را پر نمی کنیم – از طریق دو معیار اجرا می کنیم: بارگذاری تأثیرگذاری و تست سرعت پینگدوم. در این دور ، ما می خواهیم مقایسه کنیم نتایج جمع آوری شده برای Bluehost و Namecheap. 

Namecheap

Namecheap در تست Pingdom ما عملکرد خوبی داشت ، اگرچه ما بهتر دیده ایم. سایت آزمون ما 90 از 100 را کسب کرده است که مناسب ، اما عالی نیست. شما می توانید با دنبال کردن مراحل نحوه بهبود راهنمای بارگیری وب سایت ، نتیجه را بهبود بخشید. 

namecheap-review-test-test سرعت

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می کنید ، در حالی که مرورگر در انتظار دریافت داده بود ، زمان زیادی تلف شد. فشرده سازی و حافظه پنهان معمولاً می تواند این مسئله را حل کند ، دومی که نام Namecheap در ارزان ترین برنامه مشترک خود ندارد. بالاترین سطح میزبانی مشترک Namecheap شامل eAccelerator و xCache است که باید بارگذاری شما را بهبود بخشد. 

آزمایش Load Impact بدون هیچ مشکلی از بین رفت. ما از این ابزار برای ارسال 50 کاربر مجازی به سرور در طی پنج دقیقه استفاده می کنیم که یک بار متوسط ​​را شبیه سازی می کند. Namecheap توانست بدون هیچ مشکلی در برابر فشار مقاومت کند و در طول آزمون زمان پاسخگویی مداوم را حفظ کرده و هیچ خطایی را برگرداند.

namecheap-review-load-band

در مورد زمان به روز ، Namecheap دارای 99.9 درصد ضمانت به روز رسانی برای فروشندگان و برنامه های VPS و ضمانت 100 درصدی برای هر چیز دیگری است. اگر سایت شما دچار خرابی شود ، Namecheap ارزش خدمات یک روزه را برای هر ساعت غیر برنامه ریزی شده سایت شما فراهم می کند.

Bluehost

Bluehost یکی از سریعترین ارائه دهنده هاستینگ وب است که ما آزمایش کرده ایم. در تست Pingdom ما ، از 100 از 94 امتیاز گرفته است – تنها 96 از 100 موردی که از SiteGround ، A2 Hosting و Hosting24 دریافت کردیم. نمودار زیر نشان می دهد که مقدار حافظه پنهان خارج از جعبه در حال انجام است ، به همین دلیل Bluehost عملکرد بهتری نسبت به Namecheap. 

تست bluehost-review-speed

تأثیر بار ، نتایج کمتر از مطلوب را به وجود آورد. آزمایش ما یکسان بود: 50 کاربر طی پنج دقیقه. با این حال ، Bluehost نمی تواند آن را اداره کند. اکثر VU ها زمان پاسخ صفر میلی ثانیه را برگردانده اند ، این بدان معنی است که سایت به هیچ وجه بارگیری نمی کند. علاوه بر این ، ما چندین خطای HTTP را تجربه کردیم. 

این معمولاً نشان می دهد که منابع بسیار کمی برای تعداد کاربران روی سرور وجود دارد. به جای اینکه منتظر بارگیری سایت باشید ، سرور اضافه بار می شود و خطاها را به درخواست باز می گرداند. به احتمال زیاد Bluehost سرورهای مشترک خود را در حال پر کردن است ، که به طور بالقوه باعث می شود سایت شما در حین بار غیرقابل دسترسی باشد.

bluehost-review-load-band

Bluehost همچنین ضامن تأمین زمان نیست. این “پیچیدگی و ماهیت یک محیط میزبانی وب مشترک” را به عنوان دلیل خرابی احتمالی ذکر می کند ، که مسخره است. میزبانی مشترک به صورت پیچیده است ، اما این کار Bluehost برای مقابله با آن پیچیدگی است. اگر میزبان های دیگر می توانند یک ضمانت به موقع ارائه دهند ، Bluehost نیز می تواند. 

دور چهار اندیشه

این دور سخت است. Bluehost از نظر فنی سرویس سریعتر است ، اما همه مواردی که در نظر گرفته می شود ، Namecheap گزینه بهتری است. این یک ضمانت به موقع است و در تست Load Impact بهتر عمل می کند. در مورد سرعت ، شما به احتمال زیاد می توانید آن را با ذخیره سازی و فشرده سازی بهبود ببخشید ، که انجام این کار دشوار نیست. 

دور: Speed ​​و Uptime Point برای Namecheap

نماد Namecheap
لوگو Bluehost

5

امنیت و حریم خصوصی

آخرین دور ما به امنیت و حفظ حریم خصوصی می پردازد و متأسفانه ، نوشتن این مقاله در حال حاضر روی دیوار است. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، گروه استقامتی بین المللی صاحب Bluehost است ، و اگر شما هر یک از بررسی های EIG ما – مانند بررسی iPage ما – را بخوانید – این موارد را برای امنیت و حفظ حریم خصوصی ضعیف می دانید. 

Namecheap

Namecheap تمام ابزارهای لازم برای اطمینان از امنیت وب سایت را در اختیار شما قرار می دهد. همانطور که گفته شد ، با برنامه خود 50 گواهی SSL / TLS رایگان دریافت می کنید ، بدین معنی که می توانید از چندین دامنه و زیر دامنه محافظت کنید. علاوه بر این ، شما به پشتیبان گیری روزانه رایگان و اسکن نرم افزارهای مخرب دسترسی دارید. 

مورد آخر کمیاب است. Namecheap به شما امکان می دهد روزانه یکبار با استفاده از ابزار “ویروس اسکنر” در cPanel ، سایت خود را برای بدافزار اسکن کنید. این فقط سایت شما را پاک می کند – نه تمیز کردن آن – که ضربه گیر است. اما ، با توجه به اینکه اکثر میزبانها 2 تا 5 دلار برای یک ابزار مشابه هزینه می کنند ، ما محتوا هستیم.

در مورد حریم خصوصی ، Namecheap جامد است. این شامل حریم خصوصی دامنه با هر دامنه است ، به این معنی که اطلاعات موجود در سابقه WHOIS شما را با اطلاعات ساختگی جایگزین می کند. Namecheap حتی شامل حریم خصوصی دامنه در انتقال دامنه است – که حتی میزبانهایی که دارای محوریت حفظ حریم خصوصی هستند ، مانند Midphase ، فاقد آن هستند (بررسی Midphase ما را بخوانید). 

سیاست حفظ حریم خصوصی کاملاً صحیح است ، هرچند به اندازه DreamHost صدا نیست. Namecheap ، مانند بیشتر میزبان وب ، اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند ، اما فقط از آن برای اهداف داخلی استفاده می کند. تنها چیزی که با شرکای تبلیغاتی به اشتراک می گذارد برخی از اطلاعات غیر شخصی است. 

Bluehost

حریم خصوصی ضعیف ترین نقطه Bluehost است. همه مارک های EIG یک خط مشی رازداری را به اشتراک می گذارند که به رئیس شرکت اجازه می دهد تا اطلاعات مورد نظر خود را جمع و به اشتراک بگذارد. لیست شرکای آن ، که شامل Facebook ، Twitter ، WPBeginner ، Bing ، Verizon ، Google Ads و موارد دیگر. 

جای تعجب دارد که Bluehost شامل حریم خصوصی دامنه رایگان در برنامه ها نیست. با این حال ، برخی از برنامه ها انجام می دهند. برای مثال ، برنامه اشتراکی Pro شامل حریم خصوصی دامنه و یک آدرس IP اختصاصی است. 

ویژگی های امنیتی مناسب و معقول است ، اگرچه آرزو می کنیم که نسخه ای از SiteLock را در برنامه های خود گنجانده باشد با برنامه خود یک گواهی SSL / TLS رایگان و پشتیبان گیری روزانه دریافت می کنید. اسکن بدافزار با SiteLock باید به صورت رایگان درج شود ، اما متاسفانه اینگونه نیست.

ما نمی دانیم که Bluehost چگونه از سرورهای خود محافظت می کند. ما به پشتیبانی Bluehost رسیدیم تا از ModSecurance و BitNinja ، که از ویژگی های امنیتی استاندارد برای سرورهای آپاچی است ، بپرسیم. این نماینده نتوانست به ما کمک کند ، فقط به جای پاسخ دادن به سؤال ما ، به صفحات محصول Cloudflare و SiteLock مراجعه کرد..

دور پنج افکار

همانطور که در ابتدای دور ذکر شد ، نوشته ها روی دیوار بود. Bluehost از حریم خصوصی وحشتناکی برخوردار است. بسته امنیتی نیز چشمگیر نیست ، به ویژه از آنجا که ادغام SiteLock بسیار ساده خواهد بود. Namecheap نه تنها از امنیت Bluehost پیشی می گیرد بلکه امنیت و حفظ حریم خصوصی بیشتر از همه میزبان ها پیشی می گیرد. 

دور: امنیت و حفظ حریم خصوصی برای Namecheap

نماد Namecheap
لوگو Bluehost

6

افکار نهایی

Namecheap با کسب سه دور ، قهرمان ما می شود ، اما فقط با اندکی قهرمانی. اگر به بایگانی میزبانی وب ما نگاهی بیندازید ، خواهید دید که نام Namecheap زیاد ظاهر نمی شود. اینگونه نیست که Namecheap سرویس بدی است – اینگونه نیست که Namecheap بهترین خدمات نیست. در سراسر تخته ، کمی بالاتر از حد متوسط ​​است. 

برنده: Namecheap

Bluehost را بیشتر اوقات خواهید دید ، اما فقط به این دلیل که اوج و بلندی شدید دارد. بخش های روشن این سرویس آن را به یکی از بهترین موارد در اطراف تبدیل کرده است ، اما مشکلات آن بسیار نادیده گرفته می شود. 

آیا موافقید که Namecheap گزینه بهتری است؟ چرا و چرا نه؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map