Namecheap در مقابل GoDaddy: نبرد 2020 یک بار از ثبت نام کنندگان

نه Namecheap و نه GoDaddy آن را به بهترین راهنمای میزبانی وب ما تبدیل نکردند ، اما یکی بسیار نزدیکتر از دیگری بود. به عنوان دو میزبان وب سایت تبدیل کننده دامنه ، فقط به نظر می رسید که در مسابقه Namecheap در برابر GoDaddy ، این دو را مقابل یکدیگر قرار دهید. اگرچه GoDaddy سهم قابل توجهی از بازار را دارد ، لزوما بهترین گزینه نیست. 


GoDaddy با مقایسه های ما غریبه نیست و برخی از بزرگترین نام های این صنعت را در SiteGround در مقابل GoDaddy و HostGator در مقابل GoDaddy از سر به سر می برد. از طرف دیگر Namecheap یک تازه وارد است که به ندرت در راهنماهای ما بازی می کند. با این وجود ، با توجه به قیمت ، این میزبان چشمگیر است. 

ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در پایان این مقایسه گزینه روشنی را برای شما ارائه دهیم ، اما شما هنوز هم باید با بررسی GoDaddy و بررسی Namecheap ما مشورت کنید. در آنجا خواهید دید که چگونه این دو سرویس در بازار میزبان وب گسترده تر ، نه فقط در انزوا ، کرایه می شوند.

Setting Up a Fight: Namecheap در مقابل GoDaddy

ما خدمات مختلف را در هشت بخش قضاوت می کنیم ، هر کدام بخشی از آنچه برای میزبان وب حیاتی می دانیم هستند. اما مقایسه ها نمی توانند هشت بخش کامل داشته باشند ، زیرا باعث می شود آنها طولانی و ناعادلانه به نظر برسند. اگرچه ما هنوز هم همه کارهایی را که در بررسی های عادی خود انجام می دهیم ، پوشش خواهیم داد ، اما بخش ها را در اینجا به پنج دور متراکم می کنیم. 

این دوره ها عبارتند از: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت. هر دور با ما شروع می شود مرحله را با آنچه می خواهیم جستجو کنیم. سپس ، ما در مورد هر سرویس کمی صحبت خواهیم کرد و در مورد نحوه جمع شدن آنها فکر خواهیم کرد. در پایان هر دور ، ما یک برنده اعلام می کنیم و یک امتیاز را به آن اعطا می کنیم.

در مجموع پنج امتیاز وجود دارد و خدمات با بیشترین امتیاز در پایان قهرمان تاج می شوند. اگرچه ما از این سیستم استفاده می کنیم تا بتوانیم تعیین کنیم کدام سرویس را ترجیح می دهیم ، اما این تنها مورد توجه نیست. همانطور که قبلاً در مقایسه های مختلفی مشاهده کرده ایم (مانند مقایسه های SiteGround ما در مقابل DreamHost و A2 هاستینگ در مقابل SiteGround) ، همیشه برنده مشخصی وجود ندارد. 

به همین دلیل ، ما پیشنهاد می کنیم که در هر دور مطالعه کنید ، بنابراین می دانید که چرا تصمیم خود را گرفته ایم. برخی دورها برش خورده و خشک می شوند ، اما برخی دیگر تفاوت های کمی دارند.

1

امکانات

با خدمات میزبانی وب از ویژگی ها به طور فزاینده ای اهمیت می یابد. به عنوان مثال ، چند صد دلار اعتبار تبلیغاتی با iPage در مقایسه با سرورهای LiteSpeed ​​Hostinger (بدون نقص) شروع می شود. گفته می شود ، ویژگی های زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد (بررسی مثال میزبانی A2 ما را برای نمونه ای از آن بخوانید) ، بنابراین به جای تمرکز بر روی مشخصات ، ما به سه بخش کلی نگاه می کنیم. 

یک سرویس میزبانی خوب باید دارای ابزاری باشد که به شما در ساخت ، بهینه سازی و امنیت سایت خود کمک می کند. هر چیزی که در آن چترها قرار بگیرد ، آنچه را که در این دور از آن به دنبالش هستیم ، ارضا می شود.

Namecheap

Namecheap همانطور که از نام آن پیداست ارزان است. با توجه به قیمت ، لیست ویژگی ها چشمگیر است ، اگرچه دشوار است نادیده گرفت که چند اصول را از دست نداده است. مطمئناً می توانید بسته ای را برای کمتر از رقابت دریافت کنید ، اما ممکن است مجبور شوید برخی از خدمات دیگر را شکار کنید تا احساس کاملی از خود نشان دهد. 

خوشبختانه ، اگرچه Namecheap ملزومات را پوشش می دهد. این برنامه شامل یک وب سایت سازنده احتیاطی با تعداد انگشت شماری از تم ها و گزینه های مناسب برای رسانه های تجارت الکترونیک است. هرچند “رسوبی” بهترین راه برای توصیف آن است. اگرچه می توانید سایتی بسازید ، به اندازه سایتی که با یکی از بهترین سازندگان وب سایت ما ، مانند Wix ساخته شده است ، کارایی یا زیبا نخواهد بود (بررسی Wix ما را بخوانید).

namecheap-review-وب سایت سازنده

اگر به سازنده اهمیتی نمی دهید ، همیشه می توانید از Weebly یا Strikingly استفاده کنید ، که هر دوی آنها از طریق فروشگاه برنامه در دسترس هستند (بررسی Weebly ما و بررسی Strikingly ما را بخوانید). علاوه بر این ، Namecheap به حریم خصوصی دامنه ، پشتیبان گیری روزانه ، بارگیری از گواهینامه های SSL / TLS رایگان و ادغام با Google Apps ارائه می دهد.. 

این لیست از ویژگیها حتی SiteGround را مفتخر می کند (بررسی SiteGround ما را بخوانید). با این حال ، Namecheap یک حذف عجیب و غریب دارد. شما با برنامه خود یک دامنه رایگان دریافت می کنید ، اما باید یک دامنه “. وب سایت” باشد. تقریباً همه میزبان ها دامنه “.com” رایگان ارائه می دهند ، بنابراین دیدن نام Namecheap در گذشته از آن عجیب است.

GoDaddy

GoDaddy بدون شک یکی از پرمصرف ترین ارائه دهنده هاستینگ در وب است ، اما برای دسترسی به این ویژگی ها باید هزینه های زیادی را صرف کنید. به عنوان یکی از بزرگترین هاست ها ، GoDaddy همه چیز را از شماره تلفن های تجاری گرفته تا چندین وب سایت سازنده ارائه می دهد ، اما بیشتر این ویژگی ها به صورت la carte در دسترس هستند. 

این در برنامه های مشترک GoDaddy به نمایش گذاشته شده است. به عنوان مثال ، دو مورد اول فاقد گواهی SSL / TLS رایگان هستند. هیچ یک از برنامه های مشترک پشتیبان گیری روزانه یا اسکن نرم افزارهای مخرب ندارند. اگرچه برخی از میزبان ها این ویژگی های مهم را با ویژگی های مضراب جایگزین می کنند (به عنوان مثال بررسی سایت ما 5 را بخوانید) ، GoDaddy اینگونه نیست. 

وقتی یک پکیج میزبانی می خرید ، بسته میزبانی را خوب دریافت می کنید. این یک ایده خوب است ، اما GoDaddy به شما حداقل می دهد و هزینه های بیشتری را برای آن هزینه می کند ، این چیزی است که ما در دور بعد بررسی خواهیم کرد. تنها استثناء برنامه های وردپرس است که با امکانات کافی بسته بندی شده اند تا شایسته بهترین میزبانی وب ما برای راهنمای وردپرس باشند. 

شما حتی یک سازنده وب سایت رایگان دریافت نمی کنید ، به ویژه با توجه به اینکه GoDaddy یک سازنده اختصاصی در دسترس دارد آزار دهنده نیست (بررسی نظرات GoDaddy GoCentral ما را برای افکار ما در مورد آن بخوانید). به نظر می رسد که در هر گوشه ای GoDaddy پول بیشتری می خواهد. همه چیز را فراهم می کند ، اما می توانید با پول کمتری در جای دیگر ، ویژگی های بسیار بیشتری کسب کنید. 

دور یک افکار

Namecheap و GoDady در مورد ویژگی ها فاقد هر دو هستند. با این حال ، یکی از آنها به وضوح بیش از دیگری فاقد است. Namecheap از برنامه های مشترک خود حذف های عجیبی دارد ، اما در کل ویژگی های این مجموعه کاملاً خوب است. از طرف دیگر ، GoDaddy شامل هیچ چیز دیگری نیست ، مگر اینکه شما یک برنامه گران قیمت وردپرس را خریداری کنید. به همین دلیل ، ما برای این دور امتیاز Namecheap را اعطا خواهیم کرد.

دور: ویژگی های Point for Namecheap

نماد Namecheap
لوگوی GoDaddy

2

قیمت

قیمت گذاری برای اکثر میزبان وب یک دور پیچیده است و متأسفانه در اینجا اینگونه است. در حالی که به اندازه Arvixe فریبنده نیست (بررسی Arvixe ما را بخوانید) ، یکی از رقبای ما دارای یک طرح قیمت گذاری پیچیده و گیج کننده است. در این دور ، خواهیم دید که Namecheap و GoDaddy به طور واضح قیمت را در طی مراحل پرداخت ، و همچنین نرخ آن به چه صورت انتقال می دهند.

Namecheap

نام Namecheap فقط حرفی نیست. این یکی از ارزان ترین خدمات میزبانی وب است. در حالیکه Hosting24 نرخ مقدماتی پایین تری را به شما می دهد (بررسی Hosting24 ما را بخوانید) ، Namecheap در مقایسه با سایر خدمات – از جمله قیمت بسیار ارزان 1 در قیمت بی نظیر است.&1 IONOS (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS).

به طور خلاصه ، Namecheap مظهر میزبانی وب ارزان است ، اما بیش از آن ، مظهر میزبانی وب روشن است. طرح قیمت گذاری ساده قابل فهم است ، زیرا Namecheap تمام برنامه های خود را در مدت یک ماه یا یک ساله ارائه می دهد. با رفتن سالانه تخفیف 6-7 درصدی دریافت خواهید کرد و می توانید مستقیماً در هر صفحه محصول این قیمت را بررسی کنید. 

برنامه های اشتراکی و وردپرس از این ساختار استفاده می کنند ، در حالی که VPS و کاربران اختصاصی نیز می توانند سه ماهه پرداخت کنند. برنامه های فروشندگان ، که فقط مجموعه ای از برنامه های مشترک reskinned هستند ، می توانند تا دو سال تمام راه را طی کنند. اما چشمگیر ترین تعداد زیادی سرورهای ترخیص کالا از گمرک هستند. اگرچه مدرن تر از یک سرور اختصاصی در LunarPages (بررسی LunarPages ما را بخوانید) ، سرورهای ترخیص نام Namecheap به شما امکان می دهد میزبانی اختصاصی با هزینه کمتر از 50 دلار در هر ماه داشته باشید. 

اگر سرویس را امتحان کنید و تصمیم گرفتید که آن را دوست ندارید ، 30 روز فرصت دارید تا به جز VPS ، فقط دو هفته کمک هزینه دریافت کنید. ما پنجره های بازپرداخت بسیار طولانی تری دیده ایم (بررسی InMotion Hosting را برای یکی از آنها بخوانید) ، اما Namecheap مطابق با بیشتر بازار با 30 روز ضمانت بازگشت پول است.

GoDaddy

به عنوان یکی از بزرگترین هاست های موجود در وب ، باید کم کم جای تعجب داشته باشد که GoDaddy دارای یک لیست بسیار متراکم از برنامه ها است. این حجم به تنهایی می تواند پیدا کردن یک طرح گیج کننده باشد ، اما GoDaddy با طرح قیمت گذاری گیج کننده خود به موضوع کمک نمی کند. 

به عنوان مثال ، ارزان ترین طرح مشترک از حدود 3 دلار در ماه شروع می شود و با 8 دلار در ماه تجدید می شود. این برای اکثر میزبان ها استاندارد است ، اما آنچه GoDaddy توضیح نمی دهد اینست که اگر کمتر از یک سال مشترک شوید ، 11 دلار در ماه هزینه دارد. با مقایسه ، DreamHost یک برنامه مشترک غنی از ویژگی را ارائه می دهد که فقط 6 دلار در هر ماه پس از تمدید ، صرف نظر از مدت زمان طولانی است (بررسی Dreamhost ما را بخوانید). 

GoDaddy گرانترین سرویس میزبانی وب نیست که ما دیده ایم (بررسی صفحه ای ما را برای آن بخوانید) ، اما با توجه به این که با هر برنامه چقدر کم می شوید ، اصلاً اعتماد به نفس تبلیغ شده دشوار نیست. برای به دست آوردن همان ویژگی هایی که با DreamHost یا SiteGround به دست آورده اید ، با GoDaddy دو برابر یا سه برابر خواهید پرداخت. 

ضمانت برگشت پول نیز تضمین زیادی نمی کند. شما 30 روز استاندارد دارید تا پول خود را پس بگیرید ، اما تنها درصورتی که یک سال یا بیشتر میزبان خریداری کرده باشید. اگر با گزینه سه ماهه – که تنها انتخاب خارج از سال یا بالاتر است – فقط 48 ساعت فرصت دارید تا نظر خود را تغییر دهید. 

دور دو فکر

GoDaddy پرهزینه ، گیج کننده و پیچیده است ، در حالی که Namecheap قیمتی را که می پردازید به وضوح نشان می دهد. حتی اگر خدمات همان هزینه را داشته باشند ، Namecheap در این دور پیروز می شود. به نظر می رسد که نامچاپ در حالی که قیمت آن پایین است ، بسیار واضح است.

دور: قیمت برای Namecheap

نماد Namecheap
لوگوی GoDaddy

3

راحتی در استفاده

موارد زیادی برای راه اندازی سایتی با میزبان وب وجود دارد ، از انتخاب یک برنامه مناسب برای انتقال فایل های سایت خود گرفته تا یادگیری راه خود در اطراف کنترل پنل. اگرچه این می تواند مشکل باشد ، ما چند میزبان را مشاهده کرده ایم که این روند را مانند یک شرکت Kinsta جذاب و هیجان انگیز می کنند (بررسی Kinsta ما را بخوانید). در این دور ، ما می خواهیم به تجربیات خود در مورد Namecheap و GoDaddy بپردازیم. 

Namecheap

Namecheap یک پروسه انتخاب طرح ساده دارد ، اما پرداخت آن بیشتر از آنچه نیاز دارد طول می کشد. هر مرحله دارای صفحه اختصاصی خاص خود است ، به این معنی که شما در یک صفحه یک حساب کاربری ایجاد خواهید کرد ، اطلاعات پرداخت خود را در دیگری وارد کنید ، اطلاعات صورتحساب خود را در قسمت بعدی و غیره پر کنید. این امر باعث می شود کل روند طولانی بی حس نشود ، خصوصاً به این دلیل که Namecheap می تواند آن را به یک صفحه یا دو صفحه متراکم کند. 

اما نکته مهم این است که شما می توانید رمزعبور خود را فوراً تنظیم کنید ، به جای اینکه از طریق ایمیل خود جابجا شوید تا اعتبار ورود به سیستم را پیدا کنید (برای نمونه ای از آن ، بررسی HostGator ما را بخوانید). می توانید بلافاصله پس از خرید طرح خود وارد داشبورد خود شوید.

namecheap-review-account-داشبورد

داشبورد ناامیدکننده است ، هر چند. این به وضوح یادگار است از زمانی که Namecheap به سادگی ثبت دامنه بود ، تقریباً همه برگه ها شما را به سمت خرید میزبانی برای دامنه هایی که ثبت نام کرده اید نشان می دهد. این امر یافتن گزینه های اساسی مانند cPanel را دشوار می کند ، زیرا آنها در زیر هوپلا دفن می شوند. 

cPanel به خودی خود خوب است ، با استفاده از راهنمای cPanel ، همه عکسهای موجود در بهترین هاستینگ وب ما را نشان می دهد. با این وجود Namecheap از قلاب خارج نمی شود. Namecheap به جای بازسازی سرویس برای رقابت با میزبان های وب مدرن ، خدمات خود را گسترش داد و یک صفحه کنترل را که تقریباً به اندازه عملکردی نیست ، پشت سر گذاشت.. 

GoDaddy

وقتی سهولت استفاده می رود ، GoDaddy شبیه Namecheap است. با این حال ، انتخاب یک برنامه با GoDaddy بسیار دشوار است. نه تنها GoDaddy دارای لیست طولانی تر از برنامه ها ، بلکه آنها را به روشی متناقض نشان می دهد. به عنوان مثال ، هاست مشترک دارای زیرگروه های مختلفی است ، اما برخی از این زیرگروه ها به یک صفحه محصول کاملاً متفاوت منتهی می شوند. 

همانطور که در بررسی ما به آن اشاره کردیم ، به نظر می رسد که GoDaddy تمام عناصر سایت خود را در انزوا طراحی کرده و پس از این واقعیت ، آنها را با هم جدا می کند. طراحی از نظر زیبایی شناسی سازگار است ، اما ناوبری چیز دیگری است. خوشبختانه پرداخت وجهی ساده است ، حتی اگر GoDaddy مقدماتی را انتخاب کند. 

داشبورد خدادادی-نقد و بررسی

Namecheap و GoDaddy هنگام کنترل پنل بسیار شبیه به هم می شوند. GoDaddy مانند رقیب خود ، به وضوح تمرکز خود را در ثبت دامنه دارد. این گفت ، صفحه کنترل GoDaddy به اندازه نام Namecheap به هم ریخته نیست. با وجود محدود بودن در عملکرد ، GoDaddy پیدا کردن cPanel را آسان می کند. 

cPanel خود خوب است ، اگرچه به اندازه Bluehost کاملاً یکپارچه نیست (بررسی Bluehost ما را بخوانید). ساخت به همان اندازه موجودی است که هیچ بخش و برنامه دیگری در رابط کاربری ندارند. گفت ، رسیدن به cPanel مشکلی نیست ، که برای این دور مهمتر است.

دور سه فکر

GoDaddy و Namecheap تمرکز جدی روی ثبت دامنه دارند. هر دو cPanel را نیز ارائه می دهند. با این حال ، به دلیل فرایند پرداخت سریع و کنترل ساده تر ، GoDaddy برنده ما است. Namecheap در هنگام پرداخت و مدیریت میزبانی ، از خیلی آشفتگی پر شده است. 

دور: سهولت استفاده از نقطه برای GoDaddy

نماد Namecheap
لوگوی GoDaddy

4

سرعت و Uptime

در این دور ، ما در حال مقایسه نتایج وب سایت میزبانی وب Namecheap و GoDaddy هستیم. ما با راه اندازی سایتی با ارزان ترین برنامه اشتراکی و نصب یک نسخه خالی از وردپرس روی آن ، عملکرد میزبانی وب را آزمایش می کنیم. 

پس از آن ، ما سایت را از طریق دو معیار – تست سرعت Pingdom و Load Impact – برای تعیین میزان عملکرد آنها انجام می دهیم. ما همه اینها را به عنوان یک مشتری عادی انجام می دهیم ، به این معنی که سرور انتخاب شده گیلاس نداریم.

Namecheap

Namecheap در تست Pingdom ما عملکرد خوبی داشت ، اما ما بهتر دیده ایم. به طور کلی ، سایت در کمتر از یک ثانیه بارگیری می شود. با وجود این ، Pingdom آن را تنها در 90 از 100 قرار داده است. بر اساس آنچه در نمودار زیر می بینیم ، احتمالاً نمره پایین تر نتیجه حافظه پنهان کوچک و بدون هیچگونه کاربری در سرور باشد..

namecheap-review-test-test سرعت

دو رده نخست میزبانی مشترک هیچ حافظه پنهانی را شامل نمی شود. بنابراین ، زیرا ما اولین ردیف را آزمایش کردیم ، در محل آزمایش هیچ حافظه پنهانی نداریم. به طیف وسیعی از گزینه های میزبانی ، به eAccelerator و xCache دسترسی خواهید داشت که می تواند عملکرد را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد. 

تأثیر بارگذاری نتایج بسیار خوبی داشت. با استفاده از این ابزار ، ما در طی پنج دقیقه 50 کاربر مجازی را به سایت ارسال کردیم تا ببینند چقدر خوب می تواند یک افزایش ترافیکی را مدیریت کند. Namecheap بار را با سهولت اداره کرد و در طول آزمایش خط مستقیمی را نگه داشت. هیچ اشتباهی رخ نداده است ، برخلاف GreenGeeks (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید).

namecheap-review-load-band

اگر سایت شما همیشه آفلاین شود ، Namecheap به عنوان یک ضمانت به موقع در محل کار ، که بسته به برنامه شما 99.9 یا 100 درصد است ، بستگی دارد. برای هر ساعت سایت شما خراب است ، Namecheap ارزش خدمات روزانه را ارائه می دهد.

GoDaddy

GoDaddy نسبت به Namecheap زمان کمتری برای بارگیری داشت اما همین امتیاز را از Pingdom دریافت کرد. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید ، GoDaddy زمان کمتری را در متریک “انتظار” از Namecheap صرف کرد. گفته می شود ، این تعداد درخواست مسدود شده وجود دارد ، که مقدار داده مورد نیاز برای انتقال بین سرور و کاربر را پراکنده می کند. 

تست خدایی-بررسی-سرعت

ما ، در طول تست بار اثر ، چندین مسئله داشتیم. شرایط یکسان بود – 50 کاربر طی پنج دقیقه – اما GoDaddy قادر به تحمل بار نیست. در طول تست ، زمان پاسخ گیری کاملاً متناقض نبود ، برای بعضی از کاربران مجازی به اندازه میلی ثانیه صفر کم بود..

وقتی یک کاربر مجازی یک زمان پاسخ صفر میلی ثانیه ای را برگرداند ، این بدان معنی است که سرور پاسخ نمی دهد. در بیشتر موارد ، این نشان می دهد که بسیاری از کاربران در حال بارگیری بیش از حد سرور هستند که نمی توانند درخواست های جدیدی را انجام دهند. 

خدادادی-بررسی-بار-ضربه

به نظر می رسد که به اندازه کافی بد نبود ، ضمانت به موقع GoDaddy غیرقابل استفاده است. GoDaddy به شما قول می دهد 99.9 درصد زمان به موقع داشته باشید ، و اگر GoDaddy در این امر کوتاهی کند ، شما 5 درصد از هزینه ماهانه خود را دریافت خواهید کرد. با این حال ، صلاحیت فقط توسط GoDaddy تعیین می شود و شامل خاموشی FTP ، قطع ایمیل یا نگهداری نمی شود. 

دور چهار اندیشه

رقبای ما هنگام صحبت با بارهای فردی به طور مساوی با یکدیگر همخوانی دارند ، اما ما از ابزارهای تست چندگانه برای مشاهده همه جوانب یک سرویس میزبانی استفاده کردیم. وقتی Load Impact را به معادله بیاوریم ، GoDaddy ادامه نمی یابد. Namecheap توانست بدون هیچ مشکلی شاهد افزایش ترافیک باشد ، و ضمانت به موقع بهتری دارد – و این پیروزی در این دور محسوب می شود.

دور: Speed ​​و Uptime Point برای Namecheap

نماد Namecheap
لوگوی GoDaddy

5

امنیت و حریم خصوصی

امنیت وب سایت ممکن است اولین چیزی باشد که هنگام خرید یک پکیج هاستینگ به ذهن خطور می کند ، اما بسیار مهم است. برای این دور نهایی ، ما می خواهیم ببینیم Namecheap و GoDaddy چگونه سایت شما را محافظت کرده و اطلاعات شما را ایمن نگه می دارند.

Namecheap

Namecheap شامل طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی ، از جمله 50 گواهی رایگان PositiveSSL ، پشتیبان گیری روزانه خودکار و اسکن نرم افزارهای مخرب است. آخرین ویژگی شگفت آور ترین است ، زیرا تقریباً همه میزبان ها برای محافظت از بدافزار هزینه می کنند. 

می توانید این ابزار را با نام “ویروس اسکنر” در cPanel پیدا کنید. اگرچه در هر زمان می توانید به آن دسترسی پیدا کنید ، شما فقط به یک اسکن در روز محدود می شوید. شایان ذکر است که این ابزار سایت شما را نیز تمیز نمی کند. اگر بدافزارها را شناسایی می کنید ، به تنهایی می توانید راه حلی برای خلاص شدن از شر آن پیدا کنید.

اسکن namecheap-review-virus virus

در مورد حریم خصوصی ، Namecheap یکی از گزینه های بهتر اطراف است. هر دامنه ای که با Namecheap ثبت نام کرده اید به صورت رایگان از حریم خصوصی دامنه ارائه می شود ، که اطلاعات شخصی را که معمولاً دامنه ای را برای آنها ثبت می کنید جایگزین می کند. علاوه بر این ، Namecheap برای انتقال دامنه ، که تاکنون ندیده ایم ، حریم خصوصی را فراهم می کند. 

سیاست حفظ حریم خصوصی نیز محکم است. Namecheap برخی از داده ها را در مورد شما جمع آوری می کند – مانند سایر میزبان وب – اما تقریباً تمام این موارد را فقط برای استفاده داخلی نگه می دارد. Namecheap فقط برخی از اطلاعات غیر شخصی را با تبلیغ کنندگان به اشتراک می گذارد ، اما سایر موارد محدود است.

GoDaddy

GoDaddy از ویژگی های امنیتی زیادی برخوردار است ، اما همان موضوعاتی که در دور یک حضور داشتند نیز در اینجا حضور دارند. تقریباً تمام ویژگی های امنیتی فقط به عنوان افزودنی برای اشتراک شما در دسترس هستند ، به این معنی که برای محافظت از سایت خود دو برابر یا بیشتر هزینه خواهید کرد. 

گواهینامه های SSL / TLS ، پشتیبان گیری روزانه ، اسکن نرم افزارهای مخرب و حذف نرم افزارهای مخرب همه در دسترس هستند – اما با قیمتی. این ویژگی ها از نظر قیمت نیز عالی نیستند. به عنوان مثال ، پشتیبان گیری وب سایت تنها با 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی شروع می شود ، که در مقایسه با پشتیبان گیری دستی با بهترین خدمات پشتیبان گیری آنلاین ، شوخی می شود. 

حریم خصوصی نیز ناامید کننده است. با کمال تعجب ، GoDaddy شامل حریم خصوصی دامنه رایگان با برنامه شما نیست (اگر می خواهید آن را بررسی کنید WestHost یا بررسی Midfase ما را بخوانید). با این حال ، این نگرانی نیست. مانند گروه بین المللی استقامتی ، GoDaddy این حق را برای خود محفوظ می دارد که اطلاعات شخصی شما را به تبلیغ کنندگان بفروشد.

گفت: GoDaddy در مورد آن بسیار باز است ، که نمی توان گفت برای بیشتر میزبانان. یک مرکز حفظ حریم خصوصی وجود دارد که دقیقاً آنچه را که آنها جمع آوری می کنند و اطلاعاتی را که برای آنها استفاده می کنند وجود دارد. اگرچه ما هنوز GoDaddy را به دلیل فروش اطلاعات شخصی محکوم می کنیم ، شفافیت گامی در جهت درست است.

دور پنج افکار

به طرز ناامید کننده ای ، GoDaddy در این دور بازی نکرد. برنامه ها تقریباً کاملاً از ویژگی های امنیتی عاری هستند و سیاست حفظ حریم خصوصی به GoDaddy حق فروش اطلاعات شخصی شما را می دهد. Namecheap ، اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد ، در عین حال گسترش چشمگیر ویژگی های امنیتی را نیز ارائه می دهد. به همین دلیل ، Namecheap در این مرحله پیروز می شود.

دور: امنیت و حفظ حریم خصوصی برای Namecheap

نماد Namecheap
لوگوی GoDaddy

6

افکار نهایی

Namecheap در این مقایسه چهار برد کسب کرد ، اما به راحتی می توانست پنج برد. در مورد قابلیت استفاده چند مسئله وجود دارد ، اما به طور کلی این نگرانی ها جزئی هستند. با توجه به میزان ارائه خدمات به روش ویژگی ها ، قیمت و کارایی ، دست کشیدن Namecheap به هیچ وجه دشوار است. 

برنده: Namecheap

GoDaddy دارای چند نقطه قوت ، از جمله ترکیب متراکم از انواع میزبان و یک کنترل پنل تنظیم شده است ، اما همه چیز در مورد سرویس subpar است. به نظر می رسد که در هر گوشه ای GoDaddy پول بیشتری را درخواست می کند و منجر به بسته های میزبانی وب تحت قیمت کم و بیش از حد می شود. 

آیا شما موافقید که Namecheap برنده حق است؟ نظر شما در مورد GoDaddy چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map