monday.com vs Asana: مدیریت گردش کار در سال 2020

اگر یک ابزار مدیریت پروژه را انتخاب می کنید ، برای انتخاب خود فاسد می شوید و بسیاری از سیستم عامل ها به دلیل جمع شدن مردم به ابر ، توجه شما را جلب می کنند. در این مقاله ، دو مورد از بهترین ابزارهای موجود را در هنگام نگاه به monday.com و Asana مقایسه خواهیم کرد.

هر دو محبوب هستند ، به این ترتیب که آسانا دارای یک صفحه توصیفی پر از مشتری های مشهور از جمله ناسا و نیویورک تایمز است. monday.com همچنین در حال انجام است و بیش از 50،000 تیم از آن استفاده می کنند ، از جمله مشتریانی مانند Carlsberg ، Philips و کانال Discovery.

در جمع ما از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه ، monday.com در صدر جدول قرار گرفت و آن را به عنوان محبوب سنگین تبدیل کرد. ما در بررسی monday.com بیشتر در مورد نکات خوب آن صحبت می کنیم. آسانا همچنین یک رقیب قوی است که ما در Cloudward.net از آن بسیار برخوردار هستیم. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در نقد و بررسی ما Asana بخوانید.

راه اندازی یک مبارزه: monday.com در مقابل آسانا

monday.com و Asana ابزارهای کاربر پسند هستند. آنها به خوبی طراحی شده اند ، با رابط های بسیار خوبی که باعث می شوند حرکت در یک گهواره کوچک انجام شود و در راه انجام کارها ایستادگی نکنند.

ما یک شانه دندان خوب را روی آنها اجرا خواهیم کرد تا ببینیم که چگونه آنها در چندین بخش اصلی مقایسه می شوند. در ابتدا ، ما به ویژگی هایی خواهیم پرداخت تا ببینیم کدام یک از لحاظ عملکردی بیشترین پیشنهاد را می کند. سپس ، ما به قیمت نگاه خواهیم کرد تا ببینیم کدام یک هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت.

ما می خواهیم آنها را با سهولت استفاده مقایسه کنیم ، این باید جالب باشد زیرا قابلیت استفاده نقطه فروش اصلی هر دو سیستم عامل است. در آخر ، ما فنی تر خواهیم کرد و می بینیم که چگونه می توان آنها را در هنگام محافظت از حریم خصوصی شما و ایمن نگه داشتن اطلاعات کسب و کار شما مقایسه کرد.

هرکسی که رقیب بیشترین دور را کسب کند ، تاج را می گیرد ، مگر اینکه کراوات باشد ، در این صورت مجبور به تصمیم گیری در مورد امتیازها می شود.

اگر می خواهید ببینید که Asana چگونه با ابزاری با محوریت تجاری تر مقایسه می کند ، مقایسه Wrike vs Asana را بخوانید.

1

امکانات

اولین چیزی که هنگام در نظر گرفتن یک ابزار جدید به آن توجه خواهید کرد ویژگی های آن است زیرا آنها وقتی به سراغ آن می روند تفاوت دارند. شما می خواهید کارهای ساماندهی در دنیای واقعی را آسان تر کنید و به ارتباطات کمک کنید تا با کارآمدتر اتفاق بیفتند.

ممکن است شما خوش شانس باشید و دریابید که اتلاف وقت و هزینه برداری می تواند خودکار شود. اگر اینگونه باشد ، پس اندازهای کلان روی میز است. monday.com و Asana چیزهای زیادی برای ارائه دارند ، بنابراین ما باید با دقت نگاه کنیم تا ببینیم کدام یک را باید انتخاب کنید.

دوشنبه

روشهای مختلفی برای مشاهده وظایف در monday.com وجود دارد که نمایش کلیاب و فعالیت فعالیت در همه برنامه ها وجود دارد. در برنامه های سطح بالاتر ، جدول زمانی ، تقویم و نقشه های آن را دریافت می کنید. اگر تمام آنچه شما نیاز دارید یک نمای kanban است ، به راهنمای مبتدی Trello ما بروید تا در مورد یک سیستم عامل متمرکز بر آن اطلاعات کسب کنید.

monday.com وظایف شما را روی تابلوهایی که شامل موارد گروه بندی هستند ، سازماندهی می کند. شما می توانید گروه ها را تعریف کنید ، که به شما امکان می دهد نحوه ساخت پروژه خود را انتخاب کنید.

دوشنبه

monday.com یک بستر انعطاف پذیر است که به شما امکان می دهد تمام زمینه های آن را شخصی سازی کنید و از آنها برای موارد مختلف استفاده کنید. همچنین می توانید چندین فیلد از یک نوع داشته باشید. بلوک های ساختمان را به شما می دهد ، سپس به شما امکان می دهد تا آنچه را می خواهید با آنها انجام دهید. فضای خلاقیت و ساخت سیستمی متناسب با نیازهای شما دامنه کافی است..

در برنامه اصلی آن 5 گیگابایت ذخیره سازی ، 50 گیگابایت در ارائه استاندارد آن و ذخیره نامحدود در ردیف های بالاتر دریافت می کنید. اگر فایلهای زیادی برای به اشتراک گذاشتن آنلاین دارید ، به بهترین ذخیره آنلاین ما برای مقاله تیم ها نگاهی بیندازید.

دوشنبه - ادغام

با monday.com ادغام های زیادی می کنید ، از جمله Slack ، Trello ، Dropbox و Zapier. حالت دوم برای دسترسی به داده ها از بسیاری از برنامه های شخص ثالث قابل استفاده است و یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن داده های خود بین سرویس های آنلاین است.

اگر مستقیماً با آن در تماس باشید ، monday.com به تنظیم یکپارچه سازی سفارشی کمک می کند. توسعه دهندگان می توانند از API آن برای گسترش آن در صورت لزوم استفاده کنند. همچنین از طعم های موبایل استفاده می شود و به شما امکان می دهد تا از آن استفاده کنید.

آسانا

Asana وظایف را در نمای لیست یا یک نمای kanban ترتیب می دهد ، که هر دو کاربرد آنها آسان است و به شما امکان می دهد با کشیدن آنها و اصلاح در صورت لزوم ، کارهای خود را ترتیب دهید..

شما می توانید وظایف خود را به زیرگروه ها گسترش داده و روابط بین آنها را با وابستگی ها تعریف کنید ، که این ویژگی از monday.com فاقد.

asana-جشن

در حالی که وظایف خود را گزیده می کنید ، گهگاه با یک موجود متحرک در صفحه شما پرواز می کنید. همه عاشق این جشن ها هستند ، و ما می توانیم شاهد باشیم که آنها کمی رقابت دوستانه در دفتر را برانگیخته اند. اگر می خواهید تیم شما برای اولین بار در حال دیدن تکشاخ باشد ، آسانا ابزاری برای شما است.

با فضای ذخیره سازی نامحدود ، نیازی به نگرانی در مورد اتمام کار نیست ، اما محدودیت اندازه پرونده 100MB وجود دارد. Asana مانند monday.com ، برنامه های کاربردی تلفن همراه دارد ، بنابراین می توانید وظایف خود را در هر کجا که هستید قرار دهید. در صورت تمایل به گسترش آن ، API نیز ارائه می دهد.

دور یک افکار

monday.com یک رویکرد فقط وظایف را در بر می گیرد ، بدون هیچ گونه فرعی و وابستگی. ادعا می کند عدم وجود زیر کارها یک ویژگی است زیرا آنها طراحی بدی هستند ، و اگر چیزی نیاز به یک وظیفه فرعی باشد ، ممکن است به همین ترتیب به عنوان یک کار ایجاد شود. این یک فلسفه جالب است و مسلما monday.com را به ابزاری متمرکز تر تبدیل می کند.

آسانا دارای زیرمجموعه ها و مدیریت وابستگی و همچنین فضای ذخیره سازی نامحدودی است که بسیار مناسب است به خصوص در ردیف رایگان آن.

وابستگی به آسانا

اگرچه ممکن است برخی احساس کمتری داشته باشند ، اما فکر می کنیم آسانا این دور را طی می کند. با مدیریت وابستگی و ذخیره نامحدود ، صرف نظر از برنامه ای که شما استفاده می کنید ، ابتدا خون می گیرد و باعث می شود که قهرمان بازی را تسخیر کند.

دور: ویژگی های Point for Asana

monday.com آرم
آگانا آرم

2

قیمت

همه ما بودجه لازم برای کار با و ضربان های ارزان قیمت هر روز هفته را داریم. خوشبختانه هیچ یک از این ابزارها باعث شکستن بانک نمی شوند. آنها هر دو آزمایش رایگان دارند و آسانا یک ردیف رایگان ارائه می دهد.

معدود صاحبان مشاغل با هزینه از بین می روند هر یک از این ابزارها ، اما اگر تصمیمی براساس موارد دیگر نتواند اتخاذ شود ، قیمت ممکن است عامل تعیین کننده باشد. بیایید ببینیم بهترین ارزش برای پول چه چیزی را ارائه می دهد.

اگر به دنبال سکویی هستید که بیشتر روی خط انتهایی تمرکز داشته باشد تا قابلیت استفاده ، بررسی Mavenlink ما را بخوانید. این یک ابزار عالی برای نگه داشتن زبانه ها در سمت مالی پروژه های شما است.

دوشنبه

monday.com یک کیف مخلوط در قیمت است. این برنامه رایگان ارائه نمی دهد ، اما برنامه اصلی آن ارزان قیمت است. می توانید پنج عضو تیم را فقط با 25 دلار در ماه ثبت نام کنید. اگر فقط یک یا دو نفر از شما وجود داشته باشد ، این ارزش خوبی ندارد.

محاکمه رایگان آن دو هفته ای به شما امکان می دهد بیشتر ویژگی ها را امتحان کنید ، از جمله بسیاری از آنچه در لایه Pro موجود است. برای ثبت نام به کارت نیاز ندارید.

گرچه پایین آمدن قیمت های آن در قسمت های پنج کاربره ، آن را برای تیم های بسیار کوچک گران می کند ، اما monday.com جدا از این یک ارزش عالی است.

آسانا

آسانا یک ردیف رایگان و سه ردیف بالاتر از آن دارد که به تدریج گران می شوند. حداکثر 15 کاربر می توانند از ردیف رایگان آن استفاده کنند که بسیاری از ویژگی ها را ارائه می دهد و همچنین یک لیست ساده کار دارد. همچنین برای برنامه ریزی پروژه های شخصی بسیار عالی است.

ثبت نام asana

ردیف ارزان قیمت پریمیوم بیشتر ویژگی های اصلی خود را از بین می برد و محدودیت اندازه تیم را برطرف می کند. فراتر از آن ، ردیف های گران تر آن ویژگی های مدیریت و امنیت پیشرفته ای را ارائه می دهند. این یک ابزار گرانقیمت نیست ، به خصوص وقتی که پولی را که از نظر جلسات و کارهای کاغذی در اختیار شما قرار می دهد ، در نظر بگیرید.

دور دو فکر

می توانید هرکدام از آنها را به صورت رایگان امتحان کنید ، اما Asana یک ردیف رایگان دارد و monday.com باعث می شود تا در جلسه آزمایشی رایگان خود ثبت نام کنید. Asana آزمایشی از ویژگی های Premium خود را نیز ارائه می دهد. به هیچکدام به کارت اعتباری احتیاج ندارید ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد انصراف نیست ، اگرچه برای یافتن گزینه عدم ورود به کارت ، باید در فرم های ثبت نام Asana شکار کنید..

monday.com اگر تیم شما در سایز مناسبی باشد می تواند یک ارزش عالی باشد اما آسانا برای تیم های کوچکتر ارزان تر خواهد بود. ردیف رایگان آسانا در اینجا نکته خوبی هم دارد.

monday.com با بالا رفتن از مقیاس قیمت گذاری ارزان تر می شوید ، اگرچه با توجه به سطح Enterprise آن در مقایسه با بسیاری از سیستم عامل های دیگر از جمله Asana که به نظر نمی رسد قیمت های دقیقی را نشان دهد ، به نظر می رسد ارزش خاصی پیدا کند ، اما ردیف تجاری آن تقریباً گران است. برنامه تصدی monday.com.

در کل ، ما باید این دور را به آسانا واگذار کنیم. monday.com می تواند یک مقدار عالی باشد ، اما Asana ارزش خوبی دارد و یا رایگان است ، بنابراین جلوی آن قرار می گیرد.

آسانا در این دور پیروز می شود ، با اینکه monday.com یک شاخ تک شاخ را در چشم می گیرد. این دو مورد برای آسانا است ، اما به نظر می رسد monday.com عصبانی تر از کتک خوردن است. دور بعدی قرار است کمربند شود.

گرد: امتیاز قیمت برای آسانا

monday.com آرم
آگانا آرم

3

راحتی در استفاده

ما در اینجا یک مبارزه واقعی با دستان ما روبرو شده ایم. monday.com و Asana دو سیستم عامل دوستانه در اطراف هستند ، اما همه چیز چندان دلچسب به نظر نمی رسند که در این دور مقابل یکدیگر قرار می گیرند.

هر دو ابزار این منطقه را به عنوان یک قدرت کلیدی مشاهده می کنند و هیچ یک هم نمی خواهند از بین بروند. هر یک از نظرات برتر ما در این رده بهترین امتیاز را کسب می کند. جدا کردن آنها آسان نخواهد بود ، بنابراین بیایید ببینیم که کدام یک از آنها ساده ترین استفاده است.

دوشنبه

monday.com دارای یک رابط کاربری عالی با طراحی واضح و با کیفیت است. همانطور که در یک بررسی قبلی گفتیم ، این یک کلاس کارشناسی ارشد قابلیت استفاده با همه چیز در نظر گرفته شده است. از نظر ظاهری قرص است. اگرچه بسیاری از طرح های مشابه احساس بزرگنمایی می کنند ، monday.com توازن را به درستی دریافت می کند ، اما عملکرد زیادی را ارائه می دهد در حالی که احساس گنگ نمی کند.

مجموعه ویژگی های آن ساده نیست ، اما monday.com فهمیدن آن را آسان می کند و در هر مرحله از راه به شما کمک می کند ، با یک طرح که معقول و کنترل است و شما را به بازی با ویژگی ها دعوت می کند و هرگز شما را به خاطر این کار مجازات نمی کند.

دوشنبه-قالب

چندین الگوی برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد. این راهنما همچنین به شما راهنمایی های زیادی می دهد که بر خلاف بسیاری از سیستم عامل ها ، شما را می توانید حدس بزنید که کدام یک مناسب است.

این کمک زیادی می کند ، با چیزهایی مانند وبینار که به شما امکان می دهد از تیم پشتیبانی آن مشاوره بگیرید.

آسانا

با رنگ های نرم و استفاده مناسب از فضای سفید ، آسانا به چشم می خورد. علاوه بر جذابیت ، هدایت چشم شما به سمت چیزهایی که برای دیدن شما لازم است انجام می شود ، استفاده از آن را بصری می کند. رابط کاربری آن به ندرت باعث می شود که فکر کنید بعد چه کاری باید انجام دهید. این طرح برای بسیاری جذاب خواهد بود و استفاده از آن دلپذیر است.

asana-project-الگوهای

Asana مانند monday.com دارای چندین الگوی مختلف است که به شما کمک می کند به سرعت بلند شوید. با نگاه کردن به آنها می توانید به شما کمک کنید همه چیز را بفهمید ، حتی اگر قصد دارید پروژه شخصی خود را از ابتدا شروع کنید.

آسانا شما را با یک تور خوب طراحی شده راحت می کند ، که بسیاری از ویژگی های آن را به شما نشان می دهد و اصول اولیه سکو را به شما می آموزد. راهنمای خوب دیگری برای شروع کار با آن ، راهنمای مبتدی Asana است.

به ندرت خود را در Asana گیر می کنید ، اما اگر این کار را انجام دهید ، می توانید بفهمید که بعداً به کمک انتخاب گسترده آن از آموزش ها و صفحات راهنمایی چه باید کرد؟.

دور سه فکر

monday.com در هنگام استفاده از آن سخت است که شکست بخورد ، اما آسانا هم همینطور است. چون ما اینجا هستیم تا موها را تقسیم کنیم ، باید چیزهایی بدهد.

هر دو ابزار از خوشحالی برای استفاده استفاده می کنند و اگر نگران اعضای فنی کمتر تیم خود نباشید ، بهترین انتخاب هستند. شما می توانید یک شامپانزه جلوی آسانا بچسبانید و احتمالاً می تواند کاری را انجام دهد.

monday.com نرم و نرم تر و نرم تر است ، اما فکر می کنیم سیمانی ها Asana را ترجیح می دهند.

در حالی که آسان و آسان برای استفاده آسانا است ، monday.com لذت بخش است که با آن کار کنید. لمس های ظریف در رابط کاربری خود کمک بزرگی به شما در استفاده صحیح از آن می کنند. ما به سایت monday.com گره می زنیم زیرا شما نمی توانید با استفاده از آن اشتباه کنید و احساس می کنید که بدون اینکه مزاحم شوید ، هدایت شما را بهتر انجام می دهد.

این همانطور که به دور نهایی می رویم ، آسانا را در صدر جدول می گذارد. هر دو مدعی خسته به نظر می رسند ، اما تنها یک برنده می تواند باشد.

گرد: سهولت استفاده از نقطه برای monday.com

monday.com آرم
آگانا آرم

4

امنیت & حریم خصوصی

ما در حالی که به سمت امنیت و حریم خصوصی می رویم به سمت زمینه فنی بیشتری حرکت می کنیم. علاوه بر مفید و قابل استفاده ، نرم افزار مدیریت پروژه باید اطلاعات تجاری شما را خصوصی و ایمن نگه دارد.

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایمن ماندن آنلاین هستید ، مقاله ای را در مورد جرایم سایبری ما بخوانید تا خطرات موجود در آنجا را ببینید.

monday.com و Asana از خدمات وب آمازون استفاده می کنند ، اما وقتی به جزئیات نگاه می کنید ، تفاوت های مختلفی بین آنها وجود دارد. بیایید ابتدا به monday.com نگاه کنیم و ببینیم که در حفاظت از داده های شما چقدر خوب عمل می کند.

دوشنبه

monday.com وقتی صحبت از امنیت و حریم خصوصی است ، چیزهای زیادی ارائه می دهد. دارای گواهینامه های SOC 2 و ISO است و مطابق با EU-U.S است. حریم خصوصی و مقررات عمومی حمایت از داده ها.

دوشنبه-مدیر

این برنامه گزینه های مفیدی را به کاربران ارائه می دهد ، مانند ورود به سیستم محدود دامنه ، تنظیمات احراز هویت و گذرواژه مبتنی بر Google. این دستگاه همچنین دارای قابلیت حسابرسی در سطح Enterprise خود است که مفید است ، به خصوص اگر در شغلی هستید که همه موارد را باید ردیابی کنید.

همچنین دارای احراز هویت دو عاملی است که می توانید در مقاله تأیید اعتبار دو عاملی در مورد ما بیشتر بخوانید.

از رمزگذاری قوی استفاده می کند ، با استفاده از TLS v1.2 از داده های هنگام ترانزیت و AES 256 بیتی که از داده ها در هنگام استراحت محافظت می کند. از داده ها بصورت ساعتی پشتیبان تهیه می شود ، بنابراین با monday.com ایمن و ایمن است.

آسانا

آسانا خیلی اشتباه نمی کند. داده های موجود در حمل و نقل با رمزگذاری TLS v1.1 امن می شوند. آسانا نعمت های زیادی را ارائه می دهد ، بنابراین جامعه می تواند به جستجوی آسیب پذیری ها کمک کند ، به این معنی که امنیت آن همیشه در معرض آزمایش است.

اگر می خواهید آگاهی خود را نسبت به امنیت بهبود بخشید ، برخی از مقالات امنیت آنلاین ما را بخوانید.

آسانا تحت پوشش اتحادیه اروپا-ایالات متحده است. چارچوب حریم خصوصی سپر و GDPR. همچنین حذف کامل داده ها را ارائه می دهد ، اگرچه خارج از اتحادیه اروپا نیستید ، برای استفاده از این ویژگی باید یک مشتری در سطح سازمان باشید. دارای گواهینامه SOC 2 نیز هست.

Asana اطلاعات به موقع را در اختیار شما قرار می دهد و به شما این امکان را می دهد تا در مورد صفحه در وضعیت خود بدانید همچنین این امکان را به شما می دهد تا داده های خود را از هر زمان که می خواهید از این سیستم عامل صادر کنید.

چند تنظیم مفید در دسترس کاربران است ، مانند گزینه های قدرت رمز عبور ، همچنین ورود به سیستم از طریق Google و SAML برای محافظت بیشتر از حساب شما. اگر به دنبال بهبود امنیت رمز عبور خود هستید ، برای نکاتی به بهترین مقاله مدیر رمز عبور ما مراجعه کنید.

انتخاب خوبی از ویژگی ها در اینجا وجود دارد ، اما ما مطمئن نیستیم که می تواند monday.com در این منطقه مطابقت داشته باشد.

دور چهار اندیشه

monday.com خوب تمام می شود و کیفیت زیر هود خود را نشان می دهد. هر دو سیستم عامل از نظر ظاهری ، کاریزما و سبک به نظر می رسند ، اما وقتی همه چیز فنی تر می شوند ، monday.com دارای حواشی مشخص است.

با استفاده از monday.com با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی برای ذخیره سازی داده ها و برنده شدن TLS v1.2 آن در TLS v1.1 Asana برای داده های در هنگام انتقال ، رمزگذاری قوی تری دارد. همچنین در تمام برنامه ها دارای احراز هویت دو عاملی است. ما گزینه های امنیتی آن را نیز ترجیح می دهیم.

اگر می خواهید تأیید هویت دو عاملی را خودتان تنظیم کنید ، به بهترین مقاله برنامه 2FA ما برای جدیدترین نرم افزاری که می تواند در انجام این کار کمک کند ، نگاهی بیندازید..

monday.com با انتخاب قوی تر ویژگی های امنیتی ، این مبارزه را با وجود مشت های شدید به پایان می رساند.

دور: امنیت & نقطه حفظ حریم خصوصی برای monday.com

monday.com آرم
آگانا آرم

5

افکار نهایی

در هر دو دور ، این مسابقه به حکم امتیاز می رسد. تصمیم نهایی ما آسان است ، هر چند. Asana از ویژگی ها و قیمت آن جلوتر است ، اما monday.com گران نیست و مجموعه ویژگی های آن برای آنچه در آن است مناسب است. امنیت بیشتری ارائه می دهد و از کیفیت مطلوبی برخوردار است.

ما فکر می کنیم با تغییر کاربری از مشاغل به کار ، کیفیت آن را بیشتر نشان می دهد. این مسابقه با انجام کارهای بیشتری برای تمایز خود در دورهای برنده خود ، برنده مسابقه می شود.

برنده: monday.com

استفاده از هر دو ابزار آسان و کاملاً برجسته است ، و ما به هر کسی که به دنبال برنامه ریزی پروژه است ، توصیه می کنیم. Asana گاه به گاه بیشتر است ، در حالی که monday.com عمق بیشتری دارد.

اگر می خواهید آنها را بررسی کنید و خودتان آن ها را مقایسه کنید ، آنها آزمایش های رایگان دارند. Asana همچنین دارای یک ردیف رایگان است و آن را به عنوان یک ابزار مناسب برای دانش آموزان یا افرادی که مایل به استفاده از آن به عنوان یک ابزار برنامه ریزی اساسی هستند ، می کند.

اگر از هر ابزاری برای چرخش استفاده کرده اید ، ما مایل به شنیدن تجربیات شما هستیم. لطفاً در مورد آنها به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me