monday.com آموزش: شروع در سال 2020

بسیاری از ابزارهای مدیریت پروژه با کیفیت بالا وجود دارند که برای تجارت شما رقابت می کنند. انتخاب یکی می تواند سخت باشد. از بین گزینه ها ، برخی خوب هستند و بعضی دیگر بد ، اما حتی موارد خوب چیزهای مختلفی را ارائه می دهند.

monday.com تنها یک انتخاب عالی نیست ، بلکه مورد علاقه ماست و در لیست ما از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه در صدر قرار دارد. این نمایش دیدگاه های فراوان و بسیاری از ویژگی های مفید برای کمک به سازماندهی پروژه های شما دارد. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید از این راهنما در این راهنمای مبتدی monday.com استفاده کنید.

با وجود ارائه ویژگی های بیشتر از بسیاری از ابزارهای مدیریت پروژه ، monday.com یک کار عالی برای استفاده آسان خود انجام می دهد. رابط کاربری آن برجسته است و به وضوح به شما نشان می دهد که هر عملی که انجام می شود ، به شما امکان می دهد با اطمینان با آن کاوش کنید. اگر می خواهید آنچه را که ما در مورد آن فکر می کنیم ببینید ، در بررسی monday.com ما نگاهی بیندازید.

نحوه استفاده از مدیریت پروژه monday.com

پروژه های monday.com در تابلوهای مستقر هستند. تخته ها به راحتی ایجاد می شوند. شما فقط روی نماد بزرگ به علاوه کنار “تابلوهای” در پانل سمت چپ کلیک کنید. می توانید یک تخته خالی ایجاد کنید یا یک موجود را کپی کنید تا زمان تنظیم خود را ذخیره کنید. اگر پروژه های مشابهی را که مرتبا انجام می دهید مفید باشد.

همچنین یک مجموعه از الگوهای وجود دارد. آنها در چندین منطقه طبقه بندی می شوند ، که شامل مدیریت پروژه ، عملیات اداری ، آموزش و موارد دیگر می باشد. monday.com نکاتی درباره کارهایی که هرکدام انجام می دهد ، به شما می دهد ، بنابراین مرور آنها آسان است.

دوشنبه-قالب

اگر یک تخته خالی ایجاد کنید ، به چیزی شبیه تصویر زیر خواهید رسید.

تخته دوشنبه

داده های روی صفحه شما از موارد تشکیل شده است ، که معمولاً وظایفی را که باید انجام شود نشان می دهد. موارد در لیست ها طبقه بندی می شوند. شما می توانید لیست هایی را که دوست دارید ذکر کنید. آنها ممکن است با تیمهای مختلف سازمان شما یا انواع مختلفی از کارها مطابقت داشته باشند. با نگاهی به قالب ها می توانید ایده های مختلفی را برای روشهای مختلف سازماندهی امور ارائه دهید.

دو لیست و چندین مورد به طور پیش فرض در صفحه خالی ما ایجاد شده اند. ستون هایی وجود دارد ، و برخی از آنها داده های نمونه در آنها دارند. با کلیک بر روی آنها می توانید نام تابلو و توضیحات آن و همچنین نام آیتم و لیست را تغییر دهید..

اگر در قسمت های دیگر موشواره ای کنید ، می توانید قسمت را تغییر دهید ، و سرنخی در مورد نحوه تغییر آن به شما نشان می دهد. رابط بصری است و شما را به آزمایش دعوت می کند تا ببینید که چگونه کارها کار می کنند.

monday.com کنترل زیادی راجع به موارد موجود در اختیار شما قرار می دهد. هر چند ترجیح می دهد آنها را از هم جدا نگه دارد.

برخی از ابزارها از یک روش متناوب استفاده می کنند ، موارد را به زیرشاخه ها می شکنند و به شما امکان می دهند وابستگی هایی بین آنها برقرار شود. اگر این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید ، به بررسی ما در مورد Wrike نگاهی بیندازید. مقاله monday.com در مقابل Wrike ما نشان می دهد که چگونه این سیستم عامل ها با یکدیگر مقایسه می شوند.

سفارشی سازی monday.com

مانند اکثر ابزارهای مدیریت پروژه ، موارد دارای یک نام و سایر اطلاعات مرتبط با آنها هستند. بر خلاف اکثر ابزارها ، monday.com دامنه عظیمی برای شخصی سازی اطلاعات دیگر به شما می دهد. این امکان را به شما می دهد ستون هایی را که حاوی انواع مختلف داده است نیز اضافه کنید.

از نظر ساختاری ، مانند ابزار پایگاه داده کاربر پسند کار می کند. این ما را به یاد ابزار توسعه محبوب phpMyAdmin می اندازد اما توسط اپل در طول لکه بنفش طراحی شده است. شما این توانایی را دارید که تابلوهای خود را با جزئیات کامل کنترل کنید بدون اینکه به دلایلی که نمی فهمید شکسته شود.

این داده ها در صفحه اصلی موجود است که به شما امکان می دهد ساختار آن را تغییر داده و موارد جدیدی را به راحتی اضافه کنید. برای افزودن ستون ، روی علامت black plus در سمت راست صفحه کلیک کرده و نوع داده مورد نظر خود را انتخاب کنید.

دوشنبه - ستون اضافه شده

می توانید هفت نوع داده اصلی را انتخاب کنید ، اما اگر روی قسمت “ستون های بیشتر” کلیک کنید ، خواهید دید که گزینه های بیشتری وجود دارد. اینها همه چیز را شامل می شود از سیستم رای گیری گرفته تا انتخاب رنگ و فرمول ریاضی.

دوشنبه-ستون مرکز

ما در نام موارد و لیست های خود تغییراتی ایجاد کرده ایم و هیئت مدیره خود را برای نمایش یک پروژه ساختمانی تنظیم کرده ایم. ما ستون های خود را تنظیم کرده ایم و یک نمای جدول زمانی اضافه کرده ایم. حالا اینطور به نظر می رسد.

دوشنبه-پروژه

بیایید ببینیم چگونه می توان نماها را اضافه کرد. نمایش های اختیاری بسیاری وجود دارد که به شما امکان می دهد داده های خود را به روش های مختلف ترتیب دهید. آنها را با کلیک کردن بر روی دکمه “نمایش” و انتخاب لیست کشویی ، آنها را اضافه می کنید.

دوشنبه-اضافه کردن نمای

monday.com نمایش Kanban

ما یک جدول زمانی اضافه کرده ایم ، بنابراین می خواهیم یک نمای kanban را اضافه کنیم. اگر به دنبال ابزاری مبتنی بر kanban هستید ، برای مثال ساده یکی از آنها را به راهنمای مبتدی Trello ما نگاه کنید. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Trello ما بخوانید.

دوشنبه-کانبان-اولویت

نمای kanban به شما امکان می دهد تا موارد را از ستون به ستون بکشید تا وضعیت آنها تغییر کند. تخته kanban ما به طور خودکار تنظیم شده است تا از “وضعیت” صفحه اصلی ما به عنوان ستونهای آن استفاده شود. می توانید با استفاده از کادر کشویی “ستون kanban” آن را تغییر دهید. به عنوان مثال می توانید آن را از “وضعیت” به “اولویت” تغییر دهید ، و این باعث می شود صفحه به نظر برسد مانند تصویر زیر.

اگر به دنبال راهنمایی در تنظیم ستون های خود هستید ، نحوه استفاده از راهنمای تابلوی کانبان را برای راهنمایی بیشترین استفاده از این نمایه بخوانید.

دوشنبه-کانبان-اولویت

اگر نمی توانید تصمیم بگیرید کدام نسخه از صفحه کانبان را ترجیح دهید ، می توانید نسخه دیگری اضافه کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید یکی را برای “وضعیت” و دیگری برای “اولویت” انجام دهید. اگر این کار را انجام دهید ، شاید ارزش آن را داشته باشد که آنها را به صورت دیگری نام ببرید تا ببینید که کدام یک است.

اگر می خواهید monday.com را با سایر ابزارهایی که شامل تخته kanban است ، مقایسه کنید ، monday.com ما را در مقابل Asana یا monday.com در مقابل Trello با چهره های مختلف بخوانید.

دوشنبه-گاهشمار

جدول زمانی

نمای جدول زمانی نشان می دهد که چگونه وظایف شما به مرور زمان مرتب می شوند. شما بصری می بینید که شروع و متوقف می شود و همچنین چقدر طول می کشد. می توانید با کشیدن و رها کردن کار یا کشیدن انتهای آن ، آن اطلاعات را تغییر داده و هنگام شروع یا متوقف کردن ، آن را تغییر دهید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از جدول زمانی monday.com ، نحوه استفاده از یک راهنمای نمودار Gantt را بخوانید.

دوشنبه-تقویم

مانند نمای جدول زمانی ، نمایش تقویم زمان انجام وظایف شما را نشان می دهد. به گفته شما ، این امکان را به شما می دهد تا ماهانه به ماه موارد را مشاهده کنید و منظره روز و هفته ای داشته باشید که به شما امکان می دهد موارد را در یک ساعت به ساعت شکسته کنید.

اگر می خواهید مدت زمان صرف شده در پروژه ها را از نزدیک ردیابی کنید ، بررسی TeamGantt ما را بخوانید تا در مورد پلتفرمی که به شما امکان می دهد این کار را بدانید.

دوشنبه نمودار

نمایش نمودارهای monday.com افزودن نمودارهای پای ، خط و میله را به پروژه های خود آسان می کند. باز هم ، می توانید هر تعداد که می خواهید داشته باشید. شما فقط روی “+ نمایش” کلیک می کنید و نمودار را انتخاب می کنید و نوع نمودار و ستون مورد نظر برای استفاده از داده ها را انتخاب می کنید. با نمودارهای نوار ، دو ستون را برای محورهای x و y انتخاب می کنید.

به اشتراک گذاری پرونده monday.com

monday.com به شما امکان می دهد تا پرونده ها را با تیم خود به اشتراک بگذارید ، و می توانید با استفاده از نمای فایل مدیریت کنید. ارزان ترین طرح دارای محدودیت ذخیره 5 گیگابایتی است ، اما در برنامه های Pro و Enterprise نامحدود است. اگر به دنبال یک راه حل ذخیره سازی هستید ، به بهترین راهنمای ذخیره فضای ابری ما نگاهی بیندازید.

پرونده ها به کارهای خاص متصل هستند ، اما می توانید از نمای پرونده برای دیدن همه آنها در یک مکان استفاده کنید. می توانید آنها را از آنجا بارگیری کنید ، اما برای حذف آنها باید وظیفه موجود در آنها را ویرایش کنید. با استفاده راحت ، می توانید از نمای فایل ها به به روزرسانی های مربوط به کار دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر نماهایی که مورد بررسی قرار گرفته ایم ، می توانید نماها را به نقشه ، فرم و پخش اضافه کنید. اضافه کردن و حذف آنها آسان است ، بنابراین از بازی کردن نترسید.

ادغام monday.com

علاوه بر ویژگی های استاندارد آن ، می توانید از طریق ادغام monday.com عملکرد اضافی کسب کنید. انواع آنها وجود دارد. بیشتر آنها برای کمک به اشتراک گذاری اطلاعات با سیستم عامل های دیگر وجود دارند.

دوشنبه-جدید-ادغام

ادغام Zapier شایسته ذکر ویژه ای است زیرا به شما امکان می دهد داده ها را با بیش از 1500 برنامه به اشتراک بگذارید. اینتروتاتوم همچنین مفید به نظر می رسد زیرا می تواند وظایفی را که به طور منظم انجام می دهید ، خودکار کند ، به طور بالقوه باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود.

دوشنبه اتوماسیون

monday.com همچنین ویژگی های اتوماسیون خاص خود را دارد که به شما امکان می دهد قوانینی را ایجاد کنید که اقدامات خاصی را تحریک می کنند. باز هم ، این می تواند روشی مناسب برای کاهش میزان کار شما برای انجام کار شما باشد.

monday.com Security

سرپرستان برنامه های برتر می توانند با تغییر تنظیمات امنیتی و تأیید اعتبار برای پروژه های خود ، امنیت آنلاین خود را مدیریت کنند. آنها به شما امکان می دهند ویژگی هایی مانند ورود به سیستم محدود به دامنه را فعال کنید و به شما اجازه می دهند سیاست گذرواژه خود را شخصی سازی کنید. اگر به همه آن گذرواژه‌ها نیاز به کمک دارید ، به بهترین مقاله مدیر رمز عبور ما نگاهی بیندازید.

دوشنبه-مدیر

monday.com احراز هویت دو عاملی دارد ، که در راهنمای تأیید اعتبار دو عاملی ما مورد بحث قرار گرفته است. همچنین مطابق با آیین نامه حفاظت از داده های عمومی است.

افکار نهایی

ابزاری مانند monday.com می تواند پروژه های شما را روانتر کند و باعث صرفه جویی در وقت شما شود. با داشتن جلسات کمتر ، ارتباطات مطمئن تر و اهداف واضح برای همه ، استفاده از آنها مزایای بسیاری دارد.

آنها همچنین در راه ویژگی های امنیتی فراوانی را ارائه می دهند تا در هنگام کار در ابر در برابر جرایم سایبری محافظت کنید.

اگر monday.com را امتحان کرده اید و چیزی برای اشتراک گذاری با ما دارید ، لطفاً در نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map