بهترین نرم افزار مدیریت پروژه برای Mac در سال 2020

ابزارهای زیادی برای کمک به شما در سازماندهی وجود دارد ، اما انتخاب صحیح کار آسانی نیست. دارندگان مک می خواهند از نرم افزاری متناسب با سیستم عامل استفاده کنند ، بنابراین ما قصد داریم به آنها کمک کنیم بهترین نرم افزار مدیریت پروژه را برای Mac پیدا کنند.


ما برخی از گزینه های مورد علاقه خود را برای سیستم عامل توصیه خواهیم کرد که انتخاب برتر آن Asana است.

در زیر چندین ارائه دهنده را پیدا خواهید کرد که کار بزرگی را در سیستم عامل Apple انجام می دهند ، اما قبل از رسیدن به آن ، اجازه دهید نگاهی به معیارهای خود بیندازیم.

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه برای Mac 2020

چه چیزی نرم افزار مدیریت پروژه را برای مک بهترین می کند

مکینتاش با نرم افزاری جذاب و با کاربرد آسان ، طراحی شده و قوی است. ما از سیستم عامل هایی که این موضوع را منعکس می کنند ، حمایت خواهیم کرد. یک رابط کاربری که دسترسی به ویژگی های کلیدی را ساده می کند ، یک مزیت نیز خواهد بود. 

Mac ها همچنین پشتیبانی عالی دارند ، بنابراین ما به دنبال سیستم عامل هایی هستیم که به سرعت کمک کنند. ما همچنین می خواهیم راهی برای سهولت در نرم افزار ببینیم ، با آموزش هایی که استفاده از آنها آسان است و کاربران را در وسط آنها قرار نمی دهد..

قالب هایی که برای شروع کار به شما کمک می کنند نیز یک مزیت هستند. ما در مورد چگونگی عملکرد ابزارها از جعبه تمرکز خواهیم کرد و به ویژگیهایی که برای راه اندازی کار نیاز دارند ، مانند برنامه های افزودنی ، توجه کمتری خواهیم کرد..

داشتن یک برنامه ویژه macOS یک نکته مهم اما ضروری است ، زیرا بیشتر نرم افزارهای مدیریت پروژه در مرورگر به خوبی اجرا می شوند. ما برنامه های macOS ابزارهای خود را بررسی خواهیم کرد و می بینیم که آیا آنها نسبت به معادل های مبتنی بر مرورگرشان مزایایی دارند.

انتخاب برتر ما برای دارندگان مک Asana است ، عمدتا به دلیل طراحی ، سهولت استفاده و انتخاب خوب از ویژگی ها. بیایید اکنون به آن نگاه کنیم.

بهترین نرم افزار مدیریت پروژه برای Mac: Asana

Asana با طراحی شاد و کاربر پسند که در بالای یک سکوی قدرتمند قرار دارد ، انتخابی عالی برای صاحبان مک است.

علاوه بر جذابیت بصری ، طراحی آسانا کار را آسان می کند. همیشه روشن است که چه کاری باید انجام شود و دکمه ها و کنترل ها به خوبی نمایش داده شده اند. انتخاب خوبی از آموزش ها و مطالب راهنما نیز وجود دارد. اگر تازه وارد این نرم افزار هستید ، راهنمای مبتدی Asana ما ارزش بررسی دارد.

اگر نیاز به پشتیبانی مستقیم دارید ، گزینه هایی دارید. آسانا در حالی که سؤالی را برایش فرستادیم ، در هفت ساعت به ما پاسخ داد. بد نیست ، اما برای یک سیستم عامل با زمان پاسخ سریعتر ، نوزده دقیقه ، بررسی Taskworld ما را بخوانید.

asana-جشن

آسانا با انیمیشن های هیجان انگیز به سازندگان پاداش می دهد. حیوانات کارتونی هنگام انجام وظایف ، به صفحه شما پرواز می کنند. یک چیز ناروی ، تک شاخ و صورتی وجود دارد که ما هنوز کاملاً مشخص نکرده ایم. شاید بتوانید آنرا بفهمید.

این سرویس دارای یک برنامه رایگان است که به شما امکان می دهد چندین پروژه ایجاد کنید و از ویژگی های اصلی آن مانند لیست و نمای kanban استفاده کنید. اگر ارتقا را انتخاب کنید ، هزینه ها از هر کاربر در هر ماه 9/99 دلار شروع می شود. برنامه های پرداخت شده شامل مدیریت وابستگی و نمای جدول زمانی Gantt-like هستند. برای استفاده بیشتر از مقاله نمودار Gantt ، ما را بخوانید.

ادغام آسانا

Asana به خوبی با سیستم عامل های دیگر ادغام می شود. می توانید از پرونده های CSV وارد کنید ، بنابراین می توانید برای شروع کار از یک صفحه گسترده موجود استفاده کنید. این سرویس از سرویس Zapier برای به اشتراک گذاری داده ها با بسیاری از برنامه ها ، از جمله Trello استفاده می کند ، که ما در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد. می توانید نحوه مقایسه Trello و Asana را در ویژگی Trello در مقابل Asana بخوانید.

Asana مجموعه ای از قالب ها را دارد. آنها بسیار ساده هستند ، اما در شروع کار کمک خوبی می کنند. هر یک از آنها شامل یک کار شروع کننده با متن است که نحوه استفاده از آنها را نیز توضیح می دهد.

در صورت تمایل به استفاده از آسانا ، برنامه های تلفن همراه وجود دارد. برنامه macOS اختصاصی ندارد ، اما در مرورگر خوب اجرا می شود. اگر می خواهید یک مرورگر متناوب را برای macOS انتخاب کنید ، برای یک گزینه به بررسی Google Chrome ما نگاهی بیندازید.

آسانا سرگرم کننده ، قابل استفاده و مفید است. همچنین اگر به ویژگیهای پیشرفته تر آن نیاز ندارید ، این برنامه رایگان است. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Asana ما بخوانید.

ترلو

Trello ابزاری آسان و کاربردی مبتنی بر kanban است. بسیاری از سیستم عامل های مدیریت پروژه شامل تخته kanban هستند ، اما Trello در اطراف آن مستقر است. رویکرد متمرکز آن بسیار عالی است اگر می خواهید چیزی ساده که همه می توانند از آن استفاده کنند.

گردش کار اصلی آن ایجاد کارت هایی است که وظایف را نمایان می کنند. شما آن کارتها را بین ستونها بکشید تا وضعیت آنها مشخص شود. ستون ها فقط می توانند “برای انجام دادن” ، “انجام” و “انجام شده” باشند یا می توانستید پیش بروید و آنها را به نمایندگی از هر چیز دیگری ، مانند افراد یا مراحل تولید تبدیل کنید..

برنامه macOS اختصاصی Trello به خوبی ساخته شده است و مانند نسخه مرورگر کار می کند. اگر نمی دانید آیا می توانید به داده های خود به یک برنامه مبتنی بر مرورگر اعتماد کنید ، برای راهنمایی به راهنمای مرور ناشناس ما مراجعه کنید.

ارائه رایگان Trello یکی از بهترین گزینه ها است ، جایی که در لیست بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه رایگان ما قرار دارد. ویژگی های اصلی آن هیچ هزینه ای ندارد ، اما برنامه هایی با هزینه ای ارائه شده است که به شما ویژگی های زیبایی اضافی ، مانند ایموجی های بیشتر و برچسب های سفارشی را می دهد.

Trello فضای زیادی را برای تغییر شکل ظاهری به شما می دهد. علاوه بر استیکرهایی که اخیراً به آنها اشاره کردیم ، می توانید پس زمینه ای را از طیف گسترده ای از آنها انتخاب کنید یا برنامه های پرداخت شده خود را بارگیری کنید.

هزینه ترلو

اگر نسخه پرداخت شده خود را ثبت نام کنید ، هزینه آن برای تیم ها برای هر کاربر 9/99 دلار در ماه یا 5 دلار در ماه برای افرادی که فقط می خواهند به روز رسانی های آرایشی را انجام دهند.

بسیاری از شرکت ها از Trello برای ارائه اطلاعات به مردم یا مشتریان خود استفاده می کنند. پیش زمینه های سفارشی اگر می خواهید زیبایی به نظر برسید عالی هستند. مردم از آن برای انواع چیزها ، از جمله منوهای رستوران و برنامه های صندلی برای رویدادها استفاده می کنند. نمونه های بسیار دیگری را می توانید در صفحه الهام بخش Trello بیابید.

trello-butler

این افزونه های زیادی دارد اگر می خواهید به طور پیش فرض از آنچه انجام می دهد فراتر بروید. افزونه “butler” به شما امکان می دهد دکمه هایی ایجاد کنید که بطور خودکار کارهای متداول را انجام می دهند. اگر به طور صحیح تنظیم کنید ، می تواند در زمان شما صرفه جویی کند.

Trello برای شروع آسان است و هیچ هزینه ای ندارد ، بنابراین انتخاب خوبی برای اولین ابزار مدیریت پروژه است. تنها نکته منفی این است که اساسی است ، اما هنوز هم می توانید کارهای زیادی با آن انجام دهید. در بررسی Trello بیشتر بخوانید. راهنمای مبتدی Trello ما نیز ارزش بررسی دارد.

کلیک کنید

ClickUp دارای طرحی جسورانه و متمایز است ، با یک طرح رنگ خاکستری تیره که با رنگ دیگری تکمیل شده است که می توانید در تنظیمات برگزیده تنظیم کنید.

سه نمای اصلی آن لیست ، صفحه و زمان است. دارای نمای جعبه ای است که به شما امکان می دهد صفحه را مطابق آنچه افراد مختلف انجام می دهند تقسیم کنید. نمودار گانت نیز وجود دارد که به شما نشان می دهد که همه چیز چگونه به هم می پیوندند.

ایجاد پروژه ها و اضافه کردن وظایف به آنها آسان است. هر وظیفه می تواند لیست چک های خاص خود را داشته باشد ، و شما می توانید وابستگی هایی نیز ایجاد کنید. الگوهای بسیاری وجود دارد ، به بیش از 20 دسته تقسیم می شوند ، بنابراین شروع کار ساده تر نخواهد بود.

از طریق ادغام های آن می توانید داده ها را با سیستم عامل های دیگر به اشتراک بگذارید. مانند بسیاری از ابزارها ، می توانید از ادغام Zapier برای ارتباط با بیش از 1000 برنامه دیگر استفاده کنید.

ClickUp شامل یک برنامه یادداشت برداری کوچک است که برای نوشتن یادآوری های کوچک و بسیار مفید مفید است. اگر آن ویژگی را دوست دارید ، برای گزینه های بیشتر بهترین مقاله برنامه های یادداشت برداری ما را بخوانید.

برنامه ClickUp باید از وب سایت آن بارگیری شود. در فروشگاه برنامه نیست. این در واقع همان نسخه مرورگر است ، با چند انیمیشن دیگر. این یک برنامه ظاهری درجه یک است که به خوبی با macOS متناسب است.

SecurityUp Security

ClickUp از امنیت بالایی برخوردار است و به شما امکان می دهد تا از احراز هویت دو عاملی استفاده کنید ، که می توانید در مقاله احراز هویت دو عاملی در مورد ما بدانید. همچنین با اتحادیه اروپا-اتحادیه اروپا مطابقت دارد. چارچوب حریم خصوصی و مقررات عمومی حمایت از داده ها.

ClickUp یک برنامه رایگان عالی دارد و برنامه های پرداخت شده آن با هزینه 5 دلار برای هر کاربر در هر ماه شروع می شود. ارزان است و شامل فضای نامحدودی است.

پشتیبانی پشتیبانی

این یک پایگاه دانش بزرگ برای کمک به شما در صورت گیر افتادن است. بیش از 200 مقاله در آنجا وجود دارد ، و همچنین حدود 100 فیلم در کانال YouTube ClickUp. اگر می خواهید ارتباط مستقیم برقرار کنید ، پشتیبانی تلفنی ، فرم تماس و چت زنده وجود دارد. 

هنگام ارسال پرس و جوهای خود چندین اشکال جزئی پیدا کردیم. 15 ساعت طول کشید تا به یکی از سؤالات ما پاسخ داده شود و یک روز و نیم برای دیگری ، که بد نیست ، اما این سریعترین چیزی نیست که ما دیده ایم. Wrike و Basecamp سریعترین هستند. اگر از پشتیبانی سریع قدردانی می کنید ، آنها را در مقاله Wrike vs Basecamp با ما مقایسه کنید.

ClickUp بسیار زیبا ، کاربردی و کاربردی آسان است. همچنین ارزان است و دارای یک برنامه رایگان است ، و این یک انتخاب عالی برای صاحبان مک و سایر افراد است. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی ClickUp ما بخوانید.

خطای

Wrike نسبت به بسیاری از ابزارهای موجود در این لیست ، تجارت متمرکزتر است. این نرم افزار نرم و صاف و با کیفیتی است که می تواند چیزهای زیادی را برای تیم شما به ارمغان آورد. می توانید ببینید که چگونه این مقاله با ابزاری آرامتر در مقاله Wrike vs Asana مقایسه می شود.

گزارش فعالیت های چروک

مانند اکثر ابزارهای موجود در اینجا ، می توانید وظایفی ایجاد کنید ، آنها را به زیرگروه ها تقسیم کنید و بین آنها روابط برقرار کنید. مدیریت وابستگی به شما امکان می دهد تاخیرهای احتمالی را در پروژه خود مشاهده کرده و برای رفع مشکلات قبل از وقوع اقدام کنید.

Wrike دیدگاه های زیادی دارد که در آن کار می شود. علاوه بر لیست ، تخته و جدول ، دارای نمودار Gantt ، تجزیه و تحلیل ، جریان و یک Timelog است. نمای kanban آن از ستونهای ثابت استفاده می کند که نمی توانید تغییر نام دهید اما در غیر این صورت خوب کار می کند.

فضای ذخیره سازی 2 گیگابایتی را با یک حساب کاربری رایگان دریافت می کنید که در برنامه تصدی Wrike به 100 گیگابایت می رسد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، بهترین مقاله ذخیره ابر را بخوانید.

Wrike انتخابی قدرتمند از قالبهایی دارد که ارزش جستجو در آنها وجود دارد. آنها در گروه بندی قرار می گیرند ، و حتی اگر قصد استفاده از آنها را ندارید ، می توانند چند ایده در مورد نحوه استفاده از Wrike به شما ارائه دهند. این سرویس همچنین با چندین سیستم عامل دیگر از جمله Adobe Creative Cloud به خوبی ادغام شده است.

طرح خطای آزاد

Wrike برنامه ای رایگان دارد که توسط تیم های حداکثر پنج نفر قابل استفاده است. فراتر از این ، از هر کاربر در هر ماه 9.80 دلار شروع می شود که ارزش خوبی برای آنچه ارائه می دهد است.

دارای امنیت عالی ، دارای تأیید هویت دو عاملی و بسیاری از ویژگیهای پیشرفته مانند رمز عبور و کنترل دسترسی به شبکه است. این موارد به تیم شما کمک می کنند تا از وقوع مجرمان سایبری دوری کند.

پشتیبانی Wrike بسیار عالی است ، و سریعترین پاسخ را به سؤالات ما که در گروه مدیریت پروژه دیده ایم ، به ما می دهد. این خوب است زیرا Wrike نسبت به بسیاری از ابزارهای موجود در این لیست دارای منحنی یادگیری است.

برنامه آن برای macOS برای یافتن کمی شکار طول کشید. ما نیاز به ورود به نسخه مرورگر داشتیم و در فهرست برنامه آن جستجو کردیم. پس از تنظیم آن ، تقریباً مشابه نسخه مرورگر آن را پیدا کردیم. اگر می خواهید از طریق استفاده از آن استفاده کنید ، Wrike نیز دارای برنامه های تلفن همراه است. 

Wrike ابزاری با کیفیت عالی است ، و با وجود اینکه سخت تر از برخی رقبای خود است ، ما آن را به هر کسی که در مورد مدیریت پروژه جدی است توصیه می کنیم. اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Wrike ما بخوانید.

دوشنبه

monday.com کلیه ابزارهای مدیریت پروژه مورد علاقه ما در Cloudwards.net است. این اولین بار در جمع ما از بهترین نرم افزارهای مدیریت پروژه قرار گرفت.

دوشنبه

رابط کاربری آن یکی از بهترین ها است ، و نکات و پیش نمایش هایی راجع به آنچه انجام می دهد به شما می دهد. اگر دوست دارید با انجام و آزمایش یاد بگیرید ، این کار را تسهیل می کند.

ثبت نام آسان است شما فقط یک آدرس ایمیل وارد می کنید ، سپس برای شروع کار ، کد شش رقمی را دوباره در برنامه کپی کنید. سپس از طریق یک جادوگر راه اندازی سریع گرفته می شوید.

monday.com زیر مجموعه یا وابستگی ندارد ، اما این یک کنترل عظیم بر ساختار وظیفه شما می دهد. بیشتر ابزارهای مدیریت پروژه به شما امکان می دهند وظایفی ایجاد کنید که شامل مجموعه ای ثابت از داده ها است ، اما می توانید زمینه هایی را با محتوای donday.com به محتوای قلب خود اضافه کنید.. 

این تنها ابزاری نیست که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید ، اما بهترین ترکیب قابلیت استفاده و نیرویی را که در حین انجام آن دیده ایم ارائه می دهد.

monday.com الگوهای

همچنین الگوهای بسیاری برای شروع کار وجود دارد و monday.com هنگام انتخاب یکی از راهنمایی های زیادی به شما می دهد. این مفید است زیرا یک عنصر حدس وجود دارد که این کار را در بعضی از ابزارها انجام می دهد. monday.com جزئیات بیشتری از دیگران درمورد آنچه می گیرید به شما نشان می دهد.

مشتری دسک تاپ این مرکز با رتبه 12 به خاطر کراهت و طنز خام رتبه ما را شگفت زده کرد. ما هیچ یک از اینها را پیدا نکردیم ، اما از دیدن چندین خطای رابط تعجب کردیم. جادوگر مقدماتی دارای مشکلات پیمایش عمودی بود ، به این معنی که نمی توانیم متن آموزشی را در بالای صفحه مشاهده کنیم. بعد از وارد کردن داده هایمان گیر افتاد.

به نظر می رسد monday.com اخیراً دارای مشکلات زیرساختی بوده و باعث اختلال در سرویس شده است ، بنابراین امیدوارم به زودی برطرف شود. در هر صورت ، توصیه می کنیم صاحبان مک به نسخه مرورگر بچسبند.

monday.com با 25 دلار در ماه برای تیمی متشکل از 5 کاربر شروع می شود و اگر می خواهید آن را بررسی کنید ، یک آزمایش 14 روزه دارد.

اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی monday.com ما بخوانید. اگر می خواهید ببینید که چگونه این سیستم عامل در برابر سایر سیستم عامل ها شکل می گیرد ، monday.com ما را در مقابل Asana و monday.com در مقابل مقایسه های Wrike بخوانید.

گزینه های دیگر

گزینه های زیادی برای نرم افزار مدیریت پروژه برای مکینتاش وجود دارد. در اینجا چند سیستم عامل دیگر که ارزش بررسی دارند وجود دارد.

قابل شنیدن

برنامه macOS Airtable هوشمند و خوش سلیقه است و احساساتی با کیفیت و عالی دارد. در حقیقت ، استفاده از نسخه مرورگر بهتر است.

گذشته از آن ، عملکرد مشابهی را ارائه می دهد ، که شامل الگوهای بسیاری برای شروع کار است. همچنین می توانید الگوهای خود را برای صرفه جویی در کار بر روی چندین پروژه ایجاد کنید.

بلوک قابل پخش

“بلوک” های عالی قابل پخش به شما امکان می دهد عملکرد پیشرفته ای را به پروژه های خود اضافه کنید. آنها می توانند کارهایی مانند شناسایی تصویر و ترجمه را به صورت خودکار انجام دهند و از پتانسیل بسیار بالایی برای انجام کار برای شما برخوردار باشند.

Airtable یک برنامه رایگان دارد و برنامه های پرداخت شده آن از هر کاربر در هر ماه 10 دلار شروع می شود. اطلاعات بیشتر را در این مقاله بخوانید.

Basecamp

Basecamp طرحی دوستانه و جذاب دارد که مورد توجه صاحبان مک قرار خواهد گرفت. ما در بررسی Basecamp ما چند نقص با رابط کاربری آن پیدا کردیم ، اما از زمان آخرین نگاه به آن بهبود یافته است.

پایه بازکنی

Basecamp یک کار عالی برای نشان دادن شما در اطراف می کند ، با جادوگران پاپ آپ ویژگی های آن را معرفی می کنند و لمس انسانی آن برای صاحبان مک جذاب خواهد بود.

از وب سایت خود قابل بارگیری است ، برنامه macOS آن بسیار مناسب است ، با انیمیشن های خوب که ویژگی های اصلی آن را تکمیل می کند. این یکی از معدود ابزارهایی است که برنامه macOS در نسخه مرورگر بهبود می بخشد.

Basecamp با داشتن گزینه های ارتباطی تیمی مناسب و برنامه قیمت گذاری تخت ، انتخاب خوبی برای تیم هایی است که می خواهند همه چیز را در یک مکان حفظ کنند. به عنوان یک جایزه ، این برای مربیان رایگان است.

LeanKit

صاحبان مک که سکوی خود را برای نمایش جلوه های براق آن انتخاب کرده اند ، باید جلوی نگاهشان را بگیرند. LeanKit به سختی از چهره زشت به چهره برخورد کرده است. هرچند آنهایی که کمتر مورد توجه سطحی هستند باید نزدیکتر به نظر برسند.

leankit-kanban

همانطور که از نام آن پیداست ، LeanKit روی اصول مدیریت ناب تمرکز دارد. این محوطه در اطراف یک تخته kanban قرار دارد ، اما این هیئت مدیره به افراد و تیم های مختلفی تقسیم می شود. این یک مرور کلی از کل پروژه شما را فراهم می کند در حالی که به مدیران امکان می دهد تا روی بخش خود و افراد تمرکز کنند تا بر وظایف خود تمرکز کنند.

علی رغم جذاب بودن ، LeanKit برای کسانی که متمرکز بر انجام کارها هستند ، یک انتخاب عالی است. در مورد LeanKit ما بیشتر بخوانید.

افکار نهایی

مدیریت پروژه کذب و کسل کننده به نظر می رسد ، اما یک نرم افزار با کاربرد آسان وجود دارد که می تواند به شما در سازماندهی کمک کند. این فقط برای تجارت نیست. ابزارهای مدیریت پروژه می توانند به شما در سازماندهی تکالیف ، تیم ورزشی یا هر پروژه خلاقانه ای که در حال انجام هستید کمک کنند.

همه مواردی که ما در اینجا مورد بررسی قرار داده ایم یک آزمایش رایگان است ، بنابراین برای شروع کار نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید. تمام این ابزارها چیزی برای ارائه دارند و ارزش تحقیق دارند تا ببینید کدامیک از شما مناسب است.

اگر سعی کرده اید از هر یک از این سیستم عامل ها در Mac استفاده کنید ، لطفاً به ما اطلاع دهید که چگونه شما را از نرم افزار مدیریت پروژه که توصیه می کنید در نظرات زیر به اشتراک بگذارید و به اشتراک بگذارید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map