HostGator vs Bluehost: Fight With EIG Stable در سال 2020

HostGator و Bluehost ارائه دهندگان میزبانی وب هستند که مشترکات زیادی دارند. هیچکدام آن را در لیست بهترین میزبانی وب قرار نداده اند ، اما هر دو متعلق به گروه بین المللی استقامتی هستند و دارای جوانب مثبت و منفی دیگری هستند. گفته می شود ، تفاوت های جزئی بین آنها وجود دارد که ممکن است شما را بر دیگری ترجیح دهد. 

در این مقایسه HostGator vs Bluehost ، ما می خواهیم به این اختلافات بپردازیم. در طی پنج دور ، خواهیم دید که چگونه این دو در برابر یکدیگر قرار می گیرند ، و همچنین بهترین هاستینگ ما برای مشاغل کوچک و بهترین میزبانی وب برای وردپرس. 

اگرچه ما از این راهنماها برای سایر نقاط مقایسه استفاده خواهیم کرد ، هدف ما از این راهنما مقایسه این دو تا حد ممکن به طور مستقیم است. اگر علاقمند هستید که نحوه عملکرد آنها را در برابر بازار میزبان وب گسترده تر مشاهده کنید ، بررسی HostGator و بررسی Bluehost ما را بخوانید.

Setting Up a Fight: HostGator در مقابل Bluehost

در بررسی های ما ، ما در مورد ارائه دهندگان انفرادی بیش از هشت دسته داوری می کنیم ، که مقایسه طولانی و کاملاً منصفانه را انجام نمی دهد. به همین دلیل ، ما بخش هایی از بررسی های خود را به صورت پنج دور برای سر خود جمع می کنیم. 

این دوره ها شامل ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و به موقع و امنیت و حفظ حریم خصوصی هستند. هر دور یک امتیاز ارزش دارد و هر کدام از سرویس ها در پایان امتیازات بیشتری کسب می کنند.

در ابتدای هر دور ، آنچه را که از هر ارائه دهنده به دنبال آن هستیم ، خواهیم گفت و سپس بررسی خواهیم کرد که هر دو معیارهای ما را چگونه برآورده می کنند. در پایان ، ما فکر خود را در مورد چگونگی مقایسه و اعلام برنده برای آن دور می اندازیم. 

اگرچه ما از یک سیستم نقطه استفاده می کنیم ، توصیه می کنیم هر بخش را بخوانید زیرا غالبا تفاوت های ظریف وجود دارد که با اعطای یک نکته در اینجا یا آنجا خلاصه نمی شود. برخی از دورها ، یک سرویس ممکن است توسط یک لغزش برنده شود ، در حالی که در سایر موارد ، ممکن است به یک ویژگی کوچک برسد که برای شما ربطی ندارد.

1

امکانات

مانند همه مقایسه های ما ، دشوار است که بگوییم کدام ویژگی ها از سایرین مهمتر هستند. به همین دلیل ، ما به همان اندازه که در نحوه توزیع آنها قرار داریم ، به ویژگیهای خاص برای این دوره متمرکز نیستیم. به عنوان مثال ، در مسابقات SiteGround vs. HostGator ما ، SiteGround این دور را پیروز شد نه به دلیل ویژگی های بیشتر ، بلکه به دلیل این که آنها در برنامه ها گنجانده شده اند. 

میزبان

وقتی میزبان ویژگی هاست ، میزبان گنگ نیست ، اما به همه دسترسی نمی دهد. به عنوان یکی از مارک های اصلی EIG ، ادغام خود را با CodeGuard ، ثابت تماس و SiteLock نشان می دهد. حتی نسخه های اصلی این ابزارها در برنامه ها گنجانده نشده است. 

میزبان-بررسی-بازار

بر خلاف SiteGound (بررسی SiteGround ما را بخوانید) ، HostGator بر اساس ویژگی های به جای عملکرد ، مراحل خود را تجزیه می کند. بین سه لایه مشترک ، بعید به نظر می رسد تفاوت عملکرد را مشاهده کنید. در عوض ، شما برای به دست آوردن ویژگی های خاص ، مانند ابزارهای SEO در لایه کسب و کار ، ارتقا می دهید.

این برای ما معنی چندانی نخواهد داشت ، به خصوص به دلیل اینکه HostGator تمام این ابزارها را در بازار خود ارائه می دهد. موارد استثناء برنامه های WordPress است که شامل پشتیبان گیری CodeGuard ، حذف بدافزار SiteLock و مجوز SSL / TLS رایگان در سراسر رده ها.

خوشبختانه ، میزبان در این دور بد نیست. این شامل نه یک بلکه دو سازنده وب سایت با اشتراک شما. اولین مورد Gator است که یک وب سایت سازنده اختصاصی است که اگرچه مناسب و معقول است اما در بررسی Gator ما تأثیر زیادی نخواهد گذاشت. گفته می شود ، دیگری یکی از بهترین سازندگان وب سایت است که ما بررسی کرده ایم. 

هر ردیف به نسخه رایگان Weebly در دامنه شما دسترسی دارد. این طرح – که در صفحات Weebly “اتصال” نامیده می شود – به طور معمول ماهانه 5 دلار یا تقریباً برابر است. همانطور که در بررسی Weebly ما مشاهده می کنید ، این معدود سازنده وب سایت است که قدرت و قابلیت استفاده را متعادل می کند و به شما امکان می دهد یک وب سایت کامل کامل را به راحتی ایجاد کنید.

Bluehost

Bluehost تقریباً از هر نظر با HostGator مشابه است. لیست مشابه ای از ویژگی ها در دسترس است ، از جمله SiteLock ، CodeGuard و موارد دیگر ، که همه این موارد برای رده های بالاتر میزبانی محفوظ است. به گفته این ، یک برنامه مشترک منحصر به فرد وجود دارد که به شما امکان می دهد همه ویژگی ها و موارد دیگر را بدست آورید ، و خیلی گران نیست. 

تبلیغاتی وجود خواهد داشت که “به طرفدار” در سراسر وب سایت Bluehost ، که شبیه به HostMonster است (بررسی HostMonster ما را بخوانید) ایجاد کنید. برنامه اشتراکی برتر دارای کلیه ویژگی های عادی ، از جمله مجوز رایگان SSL / TLS و پشتیبان گیری روزانه ، و همچنین CodeGuard Basic ، 200 دلار اعتبار آگهی ، حریم خصوصی دامنه رایگان ، یک آدرس IP اختصاصی و دو مجوز SpamExperts. 

در مورد سازنده وب سایت ، Bluehost همچنین شامل ادغام با Weebly است. همان که در مورد HostGator صادق است در اینجا صادق است. می توانید نسخه دامنه را به همان اندازه که می خواهید با دامنه خود استفاده کنید ، و اگر تصمیم گرفتید که به فضای بیشتری برای ذخیره سازی یا ویژگی های تجارت الکترونیک نیاز دارید ، می توانید به یک رده بالاتر ارتقا دهید. 

ویرایشگر weebly

آنچه بیشتر برجسته است برنامه های وردپرس است. برنامه های وردپرس Bluehost گران تر است ، اما از ویژگی های آنها بسته بندی شده است. این برنامه ها شامل مرحله بندی وردپرس ، به روزرسانی های مدیریت شده با WordPress و یک کنترل پنل عالی است که با سیستم عامل ادغام می شود. 

دور یک افکار

HostGator و Bluehost حتی وقتی صحبت از ویژگی ها می شود ، تقریباً مناسب هستند. HostGator یک سازنده وب سایت متوسط ​​و متوسط ​​دارد ، در حالی که Bluehost شامل ویژگی های گسترده وردپرس اما با قیمت بالاتر است. ما ویژگی های همه جانبه هاستینجر را ترجیح می دهیم (نظر ما را در مورد Hostinger مطالعه کنید) ، اما بین این دو ، Bluehost دارای حواشی است.

دور: ویژگی های Point for Bluehost

لوگوی میزبان
لوگو Bluehost

2

قیمت

شرکت های میزبان وب برای قیمت های فریبنده بدنام هستند (برای اطلاع از یکی از بدترین متخلفان ، بررسی Arvixe ما را بخوانید). به عنوان مارک های متعلق به EIG ، Bluehost و HostGator از هنر آگاهی بالایی برخوردار هستند ، بنابراین در این دوره تمرکز بر چگونگی دوره بازپرداخت شما سخاوتمندانه خواهد بود و قیمت واقعی که هنگام نوبت ورود به آن پرداخت خواهید کرد. 

میزبان

از طرف صورت ، HostGator یکی از ارزان ترین ارائه دهنده های موجود در آنجا است. در حالی که ارزانترین برنامه اشتراکی به میزبانی میزبان24 پایین نمی آید (بررسی Hosting24 ما را بخوانید) ، ارزان تر از 1 است&1 IONOS (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS). اگرچه سه سال میزبانی خریداری می کنید ، برچسب قیمت کمتر از 3 دلار فقط قابل استفاده است. 

اگر با کمتر از یک سال بروید ، این قیمت تقریباً به 11 دلار در ماه می رسد و میزبان را محکم در اردوی گران قرار می دهید. انتظار می رود دوره اولیه تخفیف داشته باشد ، اما پرش از زمان تمدید توسط سایر میزبان وب قابل مقایسه نیست. به عنوان مثال ، A2 هاستینگ هنگام ثبت نام ، همان قیمت است اما نصف همان زمان نو شدن آن است (بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). 

خارج از برنامه های مشترک ، قیمت ها بی نظیر است. برنامه های مدیریت شده با WordPress ارزان هستند ، اما فاقد مشت های Kinsta هستند (بررسی Kinsta ما را بخوانید). گزینه های VPS در دسترس هستند ، اما برنامه سطح ورود نیز با توجه به قیمت تحت تأثیر قرار نمی گیرد. همه انواع دیگر میزبانی نیز به همان سرنوشت مشترک دچار می شوند. به عنوان مثال ، برنامه مقدماتی VPS 30 دلاری با تمدید به 90 دلار می رسد. 

به گفته این ، HostGator هنگام ضمانت برگشت پول خود ، سخاوتمندانه تر از بسیاری است. بدون در نظر گرفتن مدت زمان ، 15 روز طول می کشد تا نظر خود را تغییر دهید ، یعنی 15 روز بیشتر از آنچه اکثر میزبان وب اجازه می دهند. برخی موارد استثنایی وجود دارد – برای مثال ، بررسی میزبانی وب InMotion را بخوانید – اما HostGator شبکه ایمنی بهتری نسبت به بیشتر ارائه می دهد.

Bluehost

Bluehost به همین ترتیب قیمت فریبنده ای دارد ، اما حتی از HostGator آزاردهنده تر است. مانند خواهر و برادر EIG ، قیمت تبلیغ شده برای سه سال است و این قیمت هرچه مدت زمان شما کوتاه تر شود افزایش می یابد. به گفته این ، Bluehost برای برنامه های مشترک خود مانند HostGator مدت یک ، سه یا شش ماهه ارائه نمی دهد. 

Bluehost در این عمل تنها نیست – بررسی مثال JustHost ما را برای مثال دیگری بخوانید – اما باعث می شود مشکلات بیشتری از آنچه در ابتدا به نظر می رسد باشد. گزینه های ماهانه بر روی انواع گران قیمت تر میزبانی ، اما نه در برنامه های مشترک ارائه می شود ، که کسانی را که سعی در صرفه جویی بیشتر در هزینه دارند ، مجازات می کند. 

گفته می شود ، قیمت ها نسبت به HostGator حساسیت بیشتری دارند. به عنوان مثال ، برنامه های مدیریت شده وردپرس ، به نام WP Pro ، از برنامه های HostGator گرانتر هستند ، اما همچنین دارای ویژگی هایی مانند مرحله بندی هستند. به همین ترتیب ، برنامه های مشترک گران تر هستند ، اما رده های بالاتر شامل ویژگی های مهم مانند حریم خصوصی دامنه و یک آدرس IP اختصاصی هستند. 

درمورد بازپرداخت ، Bluehost 30 روز به شما پیشنهاد می دهد. اگرچه این مسئله معمولاً مشکلی ایجاد نمی کند ، با Bluehost است. با توجه به اینکه باید میزبان چندین سال در انتهای مشترک بخرید ، داشتن یک پنجره بازپرداخت طولانی تر فقط منطقی است.

دور دو فکر

این دور جالب است. HostGator و Bluehost از آشفتگی قیمت گذاری فریبنده ای که با همه مارک های EIG دیدیم رنج می برند ، اما در خارج از آن ، نقاط قوت و ضعف مختلفی دارند. قیمت Bluehost مطابق آنچه انتظار می رود باشد مطابقت دارد ، اما پنجره بازپرداخت طولانی نیست و HostGator گزینه های میزبانی ماهانه را ارائه می دهد ، اما قیمت از بالای آنچه انتظار می رود می رود.. 

گرچه انتخاب یک برنده دشوار است ، ما باید آن را به HostGator واگذار کنیم. مشکلات به طور کلی کمتر شدید است و شما یک پنجره طولانی تر برای تغییر فکر خود را دریافت می کنید. این گفت ، این یکی می تواند به هر طریق پیش برود.

دور: امتیاز قیمت برای HostGator

لوگوی میزبان
لوگو Bluehost

3

راحتی در استفاده

امیدوارم شما مجبور نباشید زمان زیادی را در کنترل پنل میزبانی وب خود بگذرانید. پس از راه اندازی وب سایت خود ، کنترل پنل فقط برای تغییر جزئیات در مورد برنامه خود وجود دارد ، به خصوص اگر از WordPress استفاده می کنید. این امر تأکید این دوره را برپا می کند. ما می خواهیم روند پرداخت و راه اندازی را در HostGator و Bluehost طی کنیم تا ببینیم که روان تر کدام است. 

میزبان

استفاده از HostGator ذاتاً مشکل نیست – بررسی FatCow را بخوانید تا نمونه ای از آن را بیاموزید – اما موارد مداوم وجود دارد که ممکن است پرداخت را سخت تر کند. انتخاب یک طرح بسیار دشوار است زیرا HostGator دارای یک ترکیب متراکم از انواع و خدمات میزبانی است (برای دیدن نمونه دیگری از بررسی GoDaddy ما بخوانید) که با قیمت فریبنده بدتر می شود. 

موضوعات دیگر شامل داشتن یک منطقه ورود جداگانه برای سازنده وب سایت Gator و انتخاب گزینه های اضافی در پرداخت می باشد. هرکدام از این موارد در انزوا مورد استفاده قرار نمی گیرد ، ترکیبی نیست ، اما ترکیب آنها انتخاب و خرید یک برنامه را از آنچه باید باشد دشوارتر می کند ، خصوصاً اگر تازه وارد هاستینگ هستید. 

اگرچه ما برای میزبانی وب تازه نیستیم ، اما مشکلاتی داشتیم. بعد از اینکه برنامه ای را خریداری کردیم ، HostGator اعتبار نامه های ما را برای ما ارسال کرد که بهترین روش نیست ، همانطور که می توانید در بررسی LunarPages ما بخوانید. این گفت ، آنها کار نکردند. ما سعی کردیم و سعی در ورود به سیستم داشته باشیم ، حتی برای اطمینان از صحت رمز عبور ، به ایمیل اصلی بازگردیم. با وجود تلاشهای ما ، مجبور شدیم مجدداً تنظیم مجدد کنیم. 

hostgator-review-cpanel

این شرم آور است ، زیرا HostGator شادی برای استفاده در خارج از آن است. داشبورد حساب کاربری آسان است و تنظیمات مهم میزبانی وب در قسمتهای ابتدایی قرار دارد. cPanel با طراحی رنگی منسجم و ظاهری که در داشبورد مخلوط می شود ، حتی بیشتر چشمگیر است. 

شما ممکن است همان مواردی را که ما انجام داده اید ندارید ، اما ما باید به تجربه خود ادامه دهیم. طی کردن این روند ارزش آن را دارد ، اما برخورد با سردرد فقط برای ثبت نام لازم نیست.

Bluehost

عجیب و غریب ، ما مسائل مشابه ورود به سیستم با Bluehost بود. طرح نقشه ها چندان متراکم نیستند ، و پیدا کردن آنچه شما نیاز دارید ساده است. پرداخت برخلاف کابوس چند مرحله ای که Namecheap شما را در آن قرار می دهد به همین ترتیب ساده و ساده است (بررسی Namecheap ما را بخوانید). همه چیز روان است تا زمان فرا رسیدن گذرواژه فرا رسد. 

Bluehost جزئیات ورود به سیستم را از طریق ایمیل ارسال نمی کند ، که خوب است. درعوض ، از شما می خواهد بلافاصله پس از تأیید پرداخت رمز عبور را تنظیم کنید. به خوبی از خطرات ناشی از جرایم سایبری آگاه هستید ، ما با استفاده از یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما ، LastPass ، رمز عبور بی نظیری ایجاد کردیم (بررسی LastPass ما را بخوانید). 

رمز عبور گرامی نداشت. به نظر می رسد صفحه ایجاد گذرواژه Bluehost هنگام کپی کردن و وارد کردن یک ورودی ، نمی تواند از عهده آن برآید ، زیرا ما بعد از تایپ کردن رمز ورود به راحتی توانستیم وارد سیستم شوید. با توجه به اینکه مدیران گذرواژه اصلی در مرورگرها هستند ، غیرقابل قبول است. 

bluehost-review-cpanel

خوشبختانه ، همه چیز به دنبال فرود در داشبورد حساب می رود. این مانند برنامه HostGator است ، اما تمرکز بیشتری روی وردپرس دارد. همان برگه‌ها وجود دارند ، به علاوه یک برگه “سایتهای من” با نماد وردپرس. در آنجا می توانید بدون ورود به سیستم وردپرس ، مضامین ، افزونه ها و موارد دیگر را مدیریت کنید. 

شما آن را حدس زدهید ، تنظیمات پیشرفته در زیر “پیشرفته” قرار دارد که نسخه آشنایی از cPanel را نشان می دهد. بین آن و صفحه مدیریت وب سایت ، هیچ نفری در صفحه کنترل وجود ندارد. Bluehost یک داشبورد لاغر مانند HostGator دارد ، اما با ادغام عمیق با وردپرس ، آن را حتی بیشتر می کند.. 

دور سه فکر

Bluehost و HostGator هنگام صحبت از مشکلاتی برخوردار هستند ، اما هر دو آن را با یک کنترل پنل ساده ارائه می دهند. به این ترتیب ، Bluehost در هنگام ثبت نام موارد کمتری به ما ارائه داد و یک صفحه کنترل ارائه داد که به کاربران وردپرس انعطاف پذیری بیشتری می دهد. اگرچه بهترین راه حل برای همه نیست ، اما Bluehost در این دور حاشیه ای دارد.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای Bluehost

لوگوی میزبان
لوگو Bluehost

4

سرعت و Uptime

تست سرعت ما شامل راه‌اندازی وب سایت با استفاده از ارزانترین برنامه اشتراکی و نصب نسخه خالی وردپرس بر روی آن است. پس از آن ، وب سایت از طریق دو معیار اجرا می شود: تست سرعت پینگدوم و لود ضربه. در طی این دور ، می خواهیم نتایج جمع آوری شده برای HostGator و Bluehost را جمع آوری کنیم. 

میزبان

زمان پاسخ HostGator بیش از حد پف کرده است. نتایج تست سرعت پینگdom ما 83 از 100 را برگرداند که شاید به نظر بد نرسد ، اما چنین است. یادآوری این نکته مهم است که در آزمون ما از سایتی استفاده می شود که هیچ محتوا ندارد ، بنابراین هر گونه امتیاز عالی نمیتواند خوب باشد. برای HostGator ، نکات زیادی برای نادیده گرفتن وجود دارد. 

میزبان-بررسی-تست سرعت

نمودار نشان می دهد که تعداد زیادی درخواست مسدود شده وجود داشته است ، به این معنی که شبکه اصلی در آنجا وجود ندارد. این شرم آور است ، با توجه به معیار “انتظار” از HostGator ، که کلیدی است که ما برای میزبان وب جستجو می کنیم ، کم است. می توانید سرعت HostGator را بهبود بخشید – نحوه یادگیری راهنمای بارگیری وب سایت ما را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه – اما خیلی کند نیست از جعبه. 

Load Impact هم مشکلاتی داشت. ما از آن برای ارسال 50 کاربر مجازی به سرور در طی پنج دقیقه استفاده کردیم ، زمان پاسخگویی برای هر یک را اندازه گیری کردیم و متوجه خطاهای رخ داده شدیم. خوشبختانه خطایی رخ نداد ، اما HostGator سطح ناسازگاری مناسبی را نشان داد. گرچه به اندازه GreenGeeks بد نیست (بررسی GreenGeeks ما را بخوانید) ، زمان پاسخگویی بیشتر انتظار می رود. 

میزبان-بار-ضربه

گفته می شود ، ضمانت به موقع جامد است. HostGator قول می دهد 99.9 درصد زمان برنامه را در برنامه های مشترک و فروشندگان داشته باشید. اگر میزبانی وب شما از این حد پایین بیاید ، HostGator شما را با یک ماه میزبانی به صورت رایگان جبران می کند. 

Bluehost

Bluehost نتایج بسیار چشمگیر تری داشت. Pingdom Speed ​​Test به وب سایت ما 94 از 100 را اعطا کرد. هرچند که صفحه سریع تر بود (بررسی پیج ما را بخوانید) ، Bluehost یکی از سریعترین خدماتی است که ما دیده ایم ، به خصوص با توجه به قیمت. در اطراف آن منطقه ، تنها میزبان هایی که آن را شکستند A2 Hosting و Hosting24 هستند. 

تست bluehost-review-speed

نمودار داستان بسیار متفاوتی را نسبت به HostGator نشان می دهد. نفخ کمی وجود داشت ، بدون درخواست مسدود شده یا زمان اتصال طولانی. متریک “انتظار” طولانی تر بود ، اما با وجود تعداد کمی در خارج از آن ، وب سایت سریعتر بارگذاری شد. این شماره با ذخیره سازی نیز قابل بهبود است. 

متأسفانه ، Bluehost وقتی به آزمایش Load Impact رسیدیم ، چشمگیر نبود. ما هنوز 50 کاربر را طی 5 دقیقه ارسال کردیم ، اما Bluehost تحت فشار قرار گرفت. ما چندین بار پاسخ 0 میلی ثانیه ای در طول آزمایش را دیدیم که نشان می دهد وب سایت بارگیری نشده است. در بیشتر موارد ، این اتفاق می افتد زمانی که تعداد زیادی کاربر در سرور وجود دارد و منابع کافی برای اشتراک گذاری وجود ندارد. 

bluehost-review-load-band

از این بدتر ، Bluehost ضمانت به موقع ندارد. می گوید: “به دلیل پیچیدگی و ماهیت یک محیط میزبانی وب مشترک ، خرابی اتفاق می افتد” و شما را برای آن جبران نمی کند. صادقانه بگویم ، Bluehost به تنهایی در حال ادعا است. میزبانی مشترک به اشتراک گذاشته پیچیده است ، اما این کار Bluehost کار کردن با آن است. این مثل این است که به شما بگوید با مقابله با مقصر مقابله کنید زیرا ویرایش خیلی سخت است. 

دور چهار اندیشه

بار دیگر ، ما در این دور از نقاط قوت و ضعف داریم. بر خلاف دیدار ما SiteGround vs Bluehost ، که در آن یک پیروزی مشخص وجود داشت ، هر دو رقبای استدلال قانع کننده ارائه دادند. گرچه HostGator خط مشی گسترده ای را برای بروزرسانی ارائه می دهد ، اما مدت زمان نفخ آن قابل چشم پوشی نیست. این کافی است که Bluehost را برای این دور به جلو ببرد.

دور: Speeds و Uptime Point برای Bluehost

لوگوی میزبان
لوگو Bluehost

5

امنیت و حریم خصوصی

دور آخر ما بر امنیت و حفظ حریم خصوصی است که مارک های EIG با آن دست و پنجه نرم می کنند. به طور واضح ، نه Bluehost و نه HostGator گزینه ای عالی برای آگاهی از امنیت نیست. اگر این مسئله شما را توصیف کند ، بهتر است با ارائه دهنده ای مانند DreamHost روبرو شوید (بررسی DreamHost ما را بخوانید).

میزبان

خوشبختانه ، HostGator بسیاری از ویژگیهای اساسی امنیت وب سایت مورد نظر را در اختیار شما قرار می دهد و این کار را به صورت رایگان انجام می دهد. آنها شامل گواهینامه SSL / TLS و پشتیبان گیری خودکار و روزانه در برنامه ها هستند. با توجه به لیست مارک های EIG ، ما ناامید می شویم که تعداد بیشتری از آنها شامل نمی شود. 

به عنوان مثال ، SiteLock ، که یک ابزار اسکن و حذف نرم افزارهای مخرب است ، حتی به صورت ریخته گنجانده نشده است. بسته اولیه اسکن ، که باید به صورت رایگان درج شود ، ماهانه 3 دلار است. بسته کامل ، که فایروال برنامه وب و حذف نرم افزارهای مخرب را در اختیار شما قرار می دهد ، ماهانه 40 دلار برای شما هزینه خواهد کرد. 

حریم خصوصی همانند سایر مارک های EIG یک شوخی است. برخلاف Midphase و WestHost ، HostGator شامل حریم خصوصی دامنه با برنامه شما نمی شود (بررسی Midfase ما و بررسی WestHost ما را بخوانید). به علاوه ، این گران تر از اکثر میزبان وب است. گرچه معمولاً می توانید حریم خصوصی دامنه را با 8 تا 10 دلار در هر ماه بدست آورید ، HostGator ماهانه 15 دلار شارژ می کند. 

این به معنای سیاست حفظ حریم خصوصی ، که همه مارک های EIG در آن مشترک هستند ، ذکر نمی شود. این شرکت هلدینگ بالای HostGator را قادر می سازد تا اطلاعات شناسایی شخصی را با یک لیست نگران کننده از شرکا ، از جمله Google Ads ، WPBeginner ، Yahoo ، Bing و Verizon به اشتراک بگذارد. گرچه برخی از شرکا مانند Google Maps ، منطقی نیستند. 

Bluehost

Bluehost یک نسخه کربن از HostGator است وقتی از ویژگی های امنیتی صحبت می کند. با برنامه خود از نسخه پشتیبان تهیه روزانه و مجوز SSL / TLS رایگان دریافت می کنید ، اما سایر ویژگی های امنیتی ، مانند SiteLock ، شامل نمی شوند. به علاوه ، ما نمی توانیم مشخص کنیم که ویژگی های امنیتی سمت سرور در کجا وجود داشته است. 

ما همیشه از میزبان وب در مورد ویژگی هایی مانند ModSecurtiy و BitNinja سؤال می کنیم ، زیرا راهی برای ما وجود ندارد که بدانیم آیا از آن ویژگی های امنیتی در سرور استفاده می شود یا خیر. ما برای پاسخ به درخواست پاسخ حمد می گفتیم ، اما هیچکدام را پیدا نکردیم. در عوض ، نماینده ما را برای خرید Cloudflare و SiteLock هدایت کرد. 

حریم خصوصی نیز بد است ، اما Bluehost قدم های بیشتری نسبت به HostGator بر می دارد. دو برنامه مشترک مشترک و برنامه های WP Pro شامل حریم خصوصی دامنه به صورت رایگان ، هرچند با هزینه بسیار بالا است ، و یک مرکز حفظ حریم خصوصی وجود دارد که مشاهده موارد جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن را آسان می کند.. 

ما قدردانی از قدیم را درک می کنیم ، اما این باعث نمی شود مجموعه کمتر به نظر برسد. Bluehost تلاش می کند تا از مراکز حفظ حریم خصوصی آگاهانه به حریم شخصی تجدید نظر کند ، اما به همان شیوه های نادرست مانند سایر میزبان های وب EIG مقصر است.. 

دور پنج افکار

همانطور که گفته شد ، هیچگاه Bluehost یا HostGator در مورد امنیت و حفظ حریم خصوصی عالی نیستند. گفته می شود ، واضح است که Bluehost اقدامات بیشتری را نسبت به HostGator انجام داده است. بین ارائه حریم خصوصی دامنه به صورت رایگان با برخی از برنامه هایی برای تلاش برای روشن شدن سیاست حفظ حریم خصوصی ، Bluehost در این دور نهایی پیروزی را کسب می کند. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای Bluehost

لوگوی میزبان
لوگو Bluehost

6

افکار نهایی

Bluehost چهار امتیاز کسب کرد و آن را به عنوان برنده این مقایسه بدست آورد. اگرچه ممکن است نزدیک به نظر برسد ، اما نبود. Bluehost بهترین میزبان وب EIG علی رغم تحمل مسائل مشابه با مارک هایی است که نشان را با آنها به اشتراک گذاشته است. 

برنده: Bluehost

HostGator نقاط قوت خود را دارد ، به ویژه در تراکم انواع میزبانی که ارائه می دهد ، اما در مقایسه با Bluehost تقریباً در همه حسابها کم است. گفته می شود ، هیچ بسته کاملی را ارائه نمی دهد. اگر این چیزی است که بعد از آن هستید ، حتماً بررسیهای میزبانی وب دیگر ما را بخوانید. 

آیا موافقید که گزینه Bluehost گزینه بهتری است؟ آیا شما HostGator را بیشتر دوست دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me