FreshBooks در مقابل QuickBooks آنلاین – بروزرسانی سال 2020

وقتی به دنبال نرم افزار حسابداری مبتنی بر cloud هستید تا به شغل خود کمک کند ، دو نام بسیار زیاد است: QuickBooks Online و FreshBooks. به عنوان رهبران بازار ، آنها اغلب برای همان مشتریان رقابت می کنند. به همین دلیل تفاوت چندانی در ویژگی ها و گزینه های ارائه شده وجود ندارد.


در عوض ، آنها در سهولت گردش کار و جزئیات کوچک تفاوت دارند که برای برخی از مشاغل مهم خواهد بود. در حالی که هر دو بهترین لیست نرم افزار حسابداری ما را تشکیل داده اند ، بررسی عمیق تر در FreshBooks و QuickBooks آنلاین احتمالاً این مسئله را روشن می کند که برای نیازهای شما بهترین است.

اگر می خواهید بررسی های عمیق تر را بخوانید ، بررسی دقیق ما درباره FreshBooks و بررسی آنلاین QuickBooks را بررسی کنید.

1

صورتحساب

به عنوان دو برنامه برتر نرم افزاری حسابداری مبتنی بر ابر در بازار ، FreshBooks و QuickBooks Online زمینه های بسیاری دارند که در آن می توانند رقابت کنند..

خدماتQuickBooks آنلاین: کتابهای تازه؛
فاکتورهای مکرر ارسال کنیدآرهآره
بطور خودکار هزینه های دیررس اضافه کنیدنهآره
یادآوری پرداخت را ارسال کنیدآرهآره
با موجودی ادغام شویدبله (هزینه اضافی)بله (شامل)
بیل برای ساعتها کار کردبله (در بالاترین برنامه)بله (در همه برنامه ها)
فاکتورها را سفارشی کنیدبله (در نرم افزار)بله (اما گزینه های زیادی وجود ندارد)

اگرچه FreshBooks به شما امکان می دهد فاکتورهای خود را سفارشی کنید ، اما محدود است. می توانید بین دو قالب انتخاب کنید ، یک آرم اضافه کنید و یک رنگ و قلم انتخاب کنید. در مقابل ، QuickBooks Online دارای پنج الگوی قابل تنظیم است یا می توانید یکی از موارد دلخواه خود را بارگذاری کنید.

مشاغلی که هزینه های مکرر ماهانه برای خدمات خود را دریافت می کنند می خواهند آن فاکتورها را به صورت خودکار صرفه جویی کنند و اطمینان حاصل کنند که هر ماه یک ماه ارسال می شود. FreshBooks گزینه “make recurring” را در بالای هر فاکتور وارد شده قرار می دهد. تنظیم یک فاکتور برای تکرار و به مشتریان امکان حفظ کارت اعتباری در پرونده را آسان است ، بنابراین آنها می توانند هر ماه به صورت خودکار پرداخت کنند.

در حال تکرار

QuickBooks Online شما را وادار می کند تا به دفترچه بانکی مراجعه کرده و روی پرداخت گذشته کلیک کنید ، این یک روند پیچیده تر است که به پرداخت هایی که قبلاً دریافت شده است بستگی دارد. به طور کلی ، برای انجام وظایف اساسی ، باید زمان بیشتری را برای مرور سریع QuickBooks آنلاین صرف کنید.

اگر کالایی را از موجودی خود می فروشید ، QuickBooks Online همگام سازی با اقلام موجود را به دست می دهد و مقادیر آن را از فاکتور خود به روز می کند. این یک ویژگی ارزشمند برای یک تجارت مبتنی بر موجودی است. این فقط در بالاترین برنامه قیمت گذاری موجود است ، و به خوبی ردیابی موجودی OneUp نیست (بررسی OneUp ما را بخوانید).

FreshBooks یک عملکرد موجودی ندارد. اگر به مدیریت موجودی نیاز دارید که با نرم افزار حسابداری شما همگام باشد ، باید یک برنامه جداگانه ثبت نام کنید و هزینه کنید.

مشاغلی که کارهای مبتنی بر پروژه را انجام می دهند اغلب با نرخ ساعتی صورتحساب می دهند. در هر دو سرویس ردیابی زمان داخلی و صورتحساب ساعتانه در صورتحسابها را پیدا خواهید کرد ، اما FreshBooks آن را از ارزانترین رده خود ارائه می دهد ، در حالی که QuickBooks Online تا زمانی که هزینه برنامه Plus را پرداخت نکنید ، آن را باز نمی کند. FreshBooks همچنین به شما امکان می دهد تا پس از تأیید ، پیشنهاداتی ارسال کرده و آنها را به فاکتورها تبدیل کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس دیگری با صدور صورتحساب ساعتی آسان ، بررسی FreeAgent ما را بخوانید.

اقامت در بالای مطالبات معوق گذشته نسبت به موقعیت کلی وجه نقد شما اهمیت دارد ، بنابراین شما می خواهید برنامه ای داشته باشید که بتواند درآمد را آسان کند. FreshBooks و QuickBooks Online یادآورهای پرداخت خودکار را به مشتریان ارسال می کنند و هزینه های دیرهنگام را به فاکتورها اضافه می کنند. در گزارش ها و داشبورد خود ، آنها مطالبات گذشته را نشان می دهند تا تصویری از اینکه چه کسی به شما بدهکار است را به شما ارائه دهند.

گزارشهای دریافتنی قدیمی QuickBooks Online داده های بسیار بیشتری نسبت به FreshBooks ارائه می دهد. این شامل یک گزارش مجموعه ، خلاصه مانده حساب مشتری ، فاکتورهای باز و گزارشی است که نشان می دهد پرداخت در برابر صورتحساب های برجسته است. اگر مجموعه ها مسئله ای برای تجارت شما باشد ، این موارد مفید است.

گزارش ها - چه کسی از شما برخوردار است

FreshBooks دارای یک گزارش ، “گزارش پیری حسابها” است که مطالبات بدهی معوق خود را به سطل بر اساس زمان گذشته خود مرتب می کند.

گزارش حساب-پیری

تجربه کلی ورود فاکتورها و سهولت تنظیم موارد تکراری باعث می شود که FreshBooks برنده دسته دسته صورتحساب شود. اگر موجودی و ماندن در بالای مطالبات معوق گذشته برای شما اهمیت بیشتری داشته باشد ، QuickBooks Online انتخاب بهتری است.

دور: نقطه صورتحساب برای FreshBooks

لوگوی FreshBooks
لوگوی آنلاین QuickBooks

2

صورتحساب

پرداخت صورتحساب شما ساده تر از صورتحساب است ، بنابراین نیازی به گزینه های زیادی ندارید.

FreshBooks و QuickBooks Online عملکرد صورت حساب های مکرر را برای قبض های ماهانه مانند اجاره بها دارند. به گفته این ، QuickBooks آنلاین باعث می شود مراحل بیشتری را برای راه اندازی خود طی کنید.

داشبورد اصلی در QuickBooks Online هزینه های شما را نشان می دهد اما آنها را با توجه به گذشته خراب نمی کنید. این در گزارش های خود با عنوان “آنچه مدیون هستید” است.

داشبورد-ضبط

عکس گرفتن از رسیدها در برنامه های مربوط به سرویس ها ، آپلود آنها و معامله یا هزینه بانکی آسان است. در حالی که شما می توانید هزینه های قابل پرداخت را علامت گذاری کنید ، QuickBooks Online فقط این قابلیت را در سطح Plus به شما می دهد و باید از طریق منوی “تنظیمات” فعال شود. FreshBooks به شما می دهد جعبه ای را برای بررسی در هر هزینه.

تنها دلیل قانع کننده برای انتخاب یکی از این برنامه های حسابداری از طرف دیگر هنگام مراجعه به صورتحساب ، آسان تر برای پیمایش و شفاف سازی رابط است.

دور: لوایح بدون برنده مشخص ، برای هر دو امتیاز دارد

لوگوی FreshBooks
لوگوی آنلاین QuickBooks

3

گزارش ها

برای ایجاد یک تجارت موفق ، شما باید بیشتر از انجام معاملات وارد و آشتی کنید. تجزیه و تحلیل داده های وارد شده به کسب و کار شما کمک می کند تا کارآمدتر شوند و فرصت های رشد را شناسایی کنند.

در مورد اینکه کدام شرکت بهترین گزارش را دارد ، ابهامی وجود ندارد. این QuickBooks آنلاین است. در گزارش های خود می توانید ستون ها را بکشید و رها کنید ، حساب اضافه کنید ، گروه بندی را تغییر دهید و فرمول اضافه کنید. نه گزارش FreshBooks هیچ گزینه سفارشی سازی ندارد.

QuickBooks Online داده های مشتری را در گزارشهایی خلاصه می کند که نشان می دهد ممکن است وقت تلف کنید و ارزش مشتری را در تجارت خود کم کنید. مقایسه “فروش توسط مشتری” با “برآورد توسط مشتری” ممکن است شخصی را نشان دهد که وقت زیادی را صرف می کند با درخواست شما برای تهیه تخمین ها و رزرو نکردن کسب و کار.

گزارش-مشتری

گزارش موجودی در QuickBooks فروش آنلاین ، مالیات و اقلام پرفروش آنلاین. گزارش های مربوط به صورتحساب های برجسته و فروشندگان صورتحساب هایی را که احتمالاً از دست داده اید ، مهمترین فروشندگان و چک های برجسته شما را شناسایی می کنند.

نه گزارش ساده در FreshBooks نمی تواند با بسیاری از پیشنهادات QuickBooks Online رقابت کند. این یک ترازنامه یا صورت جریان پول را محاسبه نمی کند ، فقط یک صورت سود و زیان را به شما می دهد.

گزارش های پیشرفته-بخش

با توجه به اینکه FreshBooks و QuickBooks Online در هر منطقه دیگر نزدیک هستند ، نبود گزارش در FreshBooks شرم آور و گیج کننده است. هیچ مقایسه ای در این زمینه وجود ندارد. QuickBooks آنلاین برنده می شود.

دور: نقطه را برای QuickBooks آنلاین گزارش کنید

لوگوی FreshBooks
لوگوی آنلاین QuickBooks

4

قیمت گذاری

برنامه های اشتراک تنظیم شده ، که براساس دسترسی کاربر و ویژگی های موجود ، افزایش قیمت دارند ، به شما امکان می دهند گزینه مورد نیاز شغل خود را انتخاب کنید. در حالی که این می تواند فرصتی برای پس انداز شما ایجاد کند ، این همچنین می تواند به این معنی باشد که مبلغ بیشتری پرداخت می کنید زیرا به یک قیمت بالاتر به یکی از ویژگی های دسترسی نیاز دارید.

برنامه Lite FreshBooks در هر ماه 15 دلار هزینه دارد و به پنج کاربر اجازه می دهد تا به این برنامه دسترسی پیدا کنند. می توانید فاکتورها و تخمین های نامحدود ارسال کرده و پرداخت های کارت اعتباری را بصورت آنلاین بپذیرید. برای شروع یک تجارت ساده ، این کافی است.

برنامه قابل مقایسه QuickBooks Online ، Simple Start ، به شما امکان می دهد صورتحساب و پردازش پرداخت ، تخمین ها ، ضبط رسید از طریق برنامه و گزارش های اولیه خود را ارائه دهد. هزینه آن 20 دلار در ماه است ، اما محدود به یک کارمند است و شما نمی توانید صورتحساب پرداخت کنید. گنجاندن گزارش های اساسی ، آن را به ارزش بهتری از برنامه Lite FreshBooks می کند ، اما تنها در صورتی که شغل شما هزینه های زیادی را پرداخت نمی کند.

در رده میانی FreshBooks ، تمام ویژگی های Lite را برای 50 کاربر و همچنین موارد اضافی مهم دریافت خواهید کرد. پس از پرداخت پلاس ، می توانید یادآورهای پرداخت ارسال کنید و هزینه های دیرهنگام را به فاکتورها اضافه کنید. همچنین می توانید برنامه های مکرر پرداخت هزینه و گزارش های دسترسی را برنامه ریزی کنید. هر یک از این عملکردها به رشد روزافزون تجارت شما کمک می کند.

در مقابل ، برنامه قیمت گذاری میان رده QuickBooks Online ، ملزومات ، 35 دلار در هر ماه برای سه کاربر هزینه دارد. مدیریت صورتحساب و زمان پیگیری در آن سطح امکان پذیر می شود ، اگرچه FreshBooks از ابتدا آن ویژگی را به کاربران می دهد. عجیب است که شما نمی توانید صورتحساب خود را با برنامه قیمت پایین تر QuickBooks Online پرداخت کنید ، زیرا حتی ساده ترین تجارت هزینه هایی نیز دارد.

برنامه برتر قیمت گذاری FreshBooks ، Premium ، 50 دلار در ماه هزینه دارد و دسترسی 500 کاربر را باز می کند ، اما هیچ عملکرد دیگری را اضافه نمی کند. برنامه Plus QuickBooks Online با قیمت 60 دلار در ماه به پنج کاربر افزایش می یابد. پروژه ها ، پیگیری موجودی و پرداخت 1099 پیمانکار در آن سطح ارائه می شود.

اگر قبلاً از پردازنده حقوق و دستمزد خارجی ، مانند ADP استفاده کرده اید ، پردازش حقوق و دستمزد در نرم افزار حسابداری شما ممکن است نقطه فروش نباشد. با این وجود مزایایی برای همگام سازی حقوق و دستمزد خود و به روزرسانی در دفترچه اصلی شما وجود دارد ، و این می تواند برای پس انداز کردن در هزینه شما پس انداز کند..

QuickBooks آنلاین هزینه پردازش حقوق و دستمزد 19 دلار یا 49 دلار در هر ماه را بسته به اینكه آیا شما برای جمع آوری و انتقال مالیات های حقوق و دستمزد به ایالت خود نیاز دارید ، هزینه می كند. مهمتر از آن ، هزینه هر کارمند 2 دلار است. FreshBooks پردازش حقوق و دستمزد ندارد ، بنابراین باید با یک برنامه شخص ثالث بروید.

هرچه پرداخت آن به مشتریان آسانتر باشد ، سریعتر پرداخت می شوید. صورتحساب ها در FreshBooks و QuickBooks Online پیوندهایی دارند که از طریق آنها مشتریان می توانند بصورت آنلاین پرداخت کنند ، اما هزینه خدمات را پرداخت می کنند. هزینه پردازش بازرگان درصد درصدی از هر تراکنش به علاوه هزینه هر تراکنش است.

هزینه های پردازش کارت اعتباری QuickBooks Online 2.9 درصد از هر معامله ای است که از طریق فاکتور یا 3.4 درصد در صورت دستی دستیابی به کارت اعتباری ، علاوه بر هزینه 25 درصد برای هر تراکنش ، پرداخت می شود. با FreshBooks ، در هر معامله درصد مشابهی را پرداخت می کنید ، اما هزینه هر تراکنش 30 سنت است. کشف نمی کند.

برای طیف وسیعی از گزینه های ارائه شده در برنامه های قیمت گذاری آن ، ما فکر می کنیم QuickBooks Online نسبت به FreshBooks در سطوح بالاتر از مزیت کمی برخوردار است. گفت: اگر هزینه اولویت اصلی شماست ، در بررسی Wave و بررسی Brightbook ، دو سرویس رایگان را بررسی کنید.

دور: نقطه قیمت گذاری برای QuickBooks آنلاین

لوگوی FreshBooks
لوگوی آنلاین QuickBooks

5

کاربرپسندی

بسیاری از مشاغل برای صرفه جویی در وقت ، به بخشی از نرم افزار حسابداری مبتنی بر ابر روی می آورند. برای صرفه جویی در وقت داشتن ساعتهای طولانی ، اگر نه روزها ، یادگیری یک برنامه جدید هدف را شکست می دهد.

وقتی حساب جدیدی را در FreshBooks تنظیم می کنید ، برای معرفی شما با ویژگی های آن از کار خود خارج می شود. برای اولین بار که از یک صفحه بازدید می کنید ، پیکان و نکات پراکنده در اطراف آن وجود دارد. مقالات راهنما فیلم ها و عکسهای جالبی را با دستورالعمل های گام به گام تعبیه کرده اند ، بعلاوه در صورت نیاز به کمک بیشتر ، آدرس ایمیل و شماره تلفن را در جلو و مرکز خود قرار داده است..

نکات و نکات آبی

با توجه بسیار زیادی به آشنایی کاربران جدید با نرم افزار آن ، جای تعجب نیست که FreshBooks با یک رابط کاربری واضح و ناوبری ساده قابل استفاده باشد..

QuickBooks Online با گذشت سالها بهبود یافته است ، اما هرگز به دلیل دوستی کاربر شناخته نشده است. گاهی اوقات کاربران را مجبور می کند تا چندین مرحله و صفحه را برای انجام کارهای منظم طی کنند و این نکات و مقاله هایی را برای کاربران بار اول ارائه نمی دهد.

QuickBooks Online با یک منحنی یادگیری شیب دار و گردش کار کمتر بصری ، از دوستی FreshBooks در کاربرپسندی کم نمی شود.

دور: نقطه کاربر پسند برای FreshBooks

لوگوی FreshBooks
لوگوی آنلاین QuickBooks

6

توابع پیشرفته

همه مشاغل کالاهای فیزیکی را برای تولید درآمد نمی فروشند. مشاغل مبتنی بر خدمات یا مبتنی بر طراحی ، به ویژه مشاغل موجود در صنایع خلاق ، غالباً به صورت ساعتی پروژه هایی را برای مشتریان خود انجام می دهند.

FreshBooks به شما امکان می دهد تا از کارمندان و مشتریان برای مشارکت در پروژه ها دعوت کنید ، اما می توانید در صورت لزوم دسترسی آنها را محدود کنید. همچنین به شما امکان ردیابی زمان را می دهد که می توانید در هر طرح قیمت گذاری به فاکتورها کشیده شوید. می توانید نرخ ساعتی و موعد مقرر را اختصاص دهید ، و نمای کلی پروژه به شما می گوید که اگر ساعتهای قابل توجهی برای صورتحساب ندارید ، کارمندان شما در روزهای مقرر و بیشتر آنها ملاقات می کنند.

تنظیم-یک-پروژه های جدید-ردیابی زمان

QuickBooks Online همچنین هزینه های پروژه ، سودآوری و زمان صورتحساب پروژه را ردیابی می کند ، اما تمرکز آن روی بخش های حسابداری و هزینه ها است. این موعد مقرر یا نقاط عطف پروژه را ردیابی نمی کند و به شما امکان نمی دهد دیگران را به مشارکت در پروژه دعوت کنید. در این رابطه ، ما فکر می کنیم FreshBooks به شما اطلاعات بیشتری می دهد.

هر دو سرویس برای ثبت نام دارایی های ثابت ، استهلاک ماهانه و بازنشستگی ها ، نیاز دارند که برای یک برنامه ثبت نام کنید یا به صورت دستی وارد نشریات شوید. اگر به دنبال نرم افزاری هستید که شامل آن موارد باشد ، پیشنهاد می کنیم بررسی Xero را بخوانید.

دور: نقطه توابع پیشرفته برای QuickBooks آنلاین

لوگوی FreshBooks
لوگوی آنلاین QuickBooks

7

حکم

اگرچه در هر دو FreshBooks و QuickBooks Online نکات مثبت و منفی زیادی وجود دارد ، اگر کسب و کار شما در مسیر رشد قرار دارد ، انتخاب دومی را منطقی می دانیم. هنگامی که به منحنی یادگیری دزدگیرتر رسیدگی کردید ، گزینه های بیشتری دارد.

می توانید پردازش حقوق و دستمزد را در برخی از نقطه ها اضافه کنید ، حتی اگر اکنون به آن احتیاج ندارید. وقتی نیاز به درخواست وام دارید یا تصمیمات تصمیم گیری بیشتری را اتخاذ می کنید ، گزارشات به شغل شما کمک می کنند. قیمت گذاری قابل مقایسه است ، شما گزینه های سفارشی سازی بیشتری را بدست می آورید ، عملکردهای موجودی برای مشاغل مبتنی بر محصول یک ضرورت است و زمان زیادی می رود تا از پلتفرم خود فراتر رود..

برنده: QuickBooks آنلاین

به گفته این ، اگر شما قصد ندارید فعالیت خود را بیش از حد بزرگ کنید و نیازی به گزینه های موجودی نداشته باشید ، ممکن است کاربرپسندی FreshBooks و گردش کار ساده تری را ترجیح دهید.

QuickBooks Online یا FreshBooks کدام یک را ترجیح می دهید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map