Egnyte vs Box: Showdown File Story File Storage for 2020

اگر بررسی جداگانه Egnyte Connect و بررسی Box ما را خوانده اید ، اما هنوز نمی توانید تصمیم بگیرید کدام سرویس برای شما بهتر کار می کند ، ما در اینجا برای کمک به شما هستیم. انتخاب بین این دو کاملاً واضح نیست زیرا هر دو در لیست بهترین ارائه دهندگان EFSS قرار دارند. برای کمک به شما در فکر کردن ، می خواهیم Egnyte vs Box را گود بزنیم و ببینیم کدام یک در بالا قرار می گیرد.


Egnyte Connect یک سرویس توانمند است که برنامه هایی را با ارزش عالی ، امنیت قوی ، گزینه های همگام سازی غنی و اشتراک گذاری غنی و یک تجربه کاربری بصری ارائه می دهد. اگرچه باکس برنامه های گران تری دارد ، اما گزینه های مدیریت کاربر بیشتری نیز ارائه می دهد. به علاوه ، شما به راحتی نمی توانید ویژگی های همگام سازی و اشتراک گذاری آن را از بین ببرید ، و نه امنیت عالی آن. 

اگرچه این سرویس EFSS می تواند عملکردهای مختلفی را برای کاربران مختلف تجاری انجام دهد ، اما آنها بر روی عوامل مشابه از جمله همگام سازی پرونده و اشتراک ، امنیت ، مدیریت کاربر ، برنامه های بهره وری و هزینه ذخیره سازی متمرکز هستند. ما می خواهیم هر دو سرویس را در این دسته بندی ها به استثنای برنامه های بهره وری مقایسه کنیم زیرا این موارد با یکدیگر مطابقت دارند.

با این حال ، اگر به سرویس EFSS نیاز ندارید بلکه به یک سرویس تجاری کوچک و کوچک در خانه احتیاج دارید ، با بهترین مقایسه با ذخیره سازی ابری و بهترین محصولات ذخیره سازی ابری تجاری ما مشورت کنید.

در پایان هر دور ، ما یک برنده اعلام خواهیم کرد و قصد داریم در پایان مقاله ، قهرمان کلی را اعلام کنیم. ما می خواهیم نبرد را با مقایسه میزان ذخیره و خدمات با چه قیمتی شروع کنیم.

1

قیمت گذاری

بهتر است اگر فضای زیادی برای پول خود ذخیره کنید. هرچه بیشتر کسب کنید ، ارزش برنامه اشتراک بهتر می شود. داشتن چندین برنامه که می توانید از میان آنها انتخاب کنید نیز مهم است زیرا این امکان را به شما می دهد تا طرحی را متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. به همین دلیل ، بهتر است اگر این سرویس برنامه ای رایگان یا آزمایشی را ارائه دهد ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا خدمات را آزمایش کنید.

قبل از تصمیم گیری در مورد برنامه ، مهم است که بدانید کدام ویژگی ها و چه نوع پشتیبانی شما نیاز دارید ، زیرا همه برنامه ها همان مجموعه را ارائه نمی دهند.

اگنیت

اگر فقط تعداد کمی کاربر دارید ، برنامه “تیم” Egnyte Connect کار را انجام می دهد. این 10 دلار در هر ماه برای هر کاربر است و 1 ترابایت ذخیره سازی نیز در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از یک تا سه کاربر داشته باشید ، که این یک راه حل مناسب برای یک کاربر واحد نیز می باشد.

برای کسانی که به بیش از سه کاربر نیاز دارند ، برنامه “office” کفایت خواهد کرد. این برنامه می تواند از پنج تا 25 کاربر را در خود جای دهد و 5 ترابایت ذخیره سازی آنلاین را با قیمت 8 دلار در هر ماه برای هر کاربر فراهم می کند. اگر بین 25 تا 100 کاربر احتیاج دارید ، طرح “تجارت” بهترین شرط بندی شماست. برای شما 20 دلار در هر ماه 10 دلار دریافت می کند.

صاحبان مشاغل که بیش از 100 کاربر دارند باید در برنامه “شرکت” مشترک شوند ، که شما را ملزم به برآورد قیمت از Egnyte می کند. طرح “شرکت” ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید در مورد ویژگی های آن برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید ، با صفحه قیمت گذاری Egnyte مشورت کنید.

جعبه

باکس از ساختار قیمت گذاری مشابهی برخوردار است ، اما برنامه های مختلفی را نیز شامل می شود. اگر یک شغل نیستید ، می توانید در برنامه “فرد” یا “طرفدار شخصی” مشترک شوید. طرح “فرد” رایگان است و شما را به 10 گیگابایت می بخشد ، در حالی که “حرفه ای شخصی” 100 گیگابایت با 10 دلار در ماه فراهم می کند.

اولین برنامه تجاری “starter” است که به حداقل 3 کاربر نیاز دارد و می تواند حداکثر 10 کاربر را پشتیبانی کند. این فقط 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی شما را با قیمت 5 دلار در هر ماه برای هر کاربر به دست می آورد. 

با این حال ، برنامه بعدی ، “تجارت” ، ذخیره نامحدودی با 15 دلار در ماه برای هر کاربر فراهم می کند. حداقل به پنج کاربر نیاز دارد اما حد بالایی ندارد.

برنامه “کسب و کار به علاوه” به شما همان مقدار فضای ذخیره و تعداد کاربران را می بخشد ، اما ویژگی های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید ببینید که چه ویژگی هایی را در صفحه قیمت گذاری Box اضافه می کند. این طرح برای هر کاربر 25 دلار در هر ماه بازپرداخت می کند. 

برای مدیریت محتوای پیشرفته و ویژگی های امنیتی ، می توانید در برنامه “شرکت” مشترک شوید ، اما مانند Egnyte ، باید یک نقل قول برای آن دریافت کنید.

دور یک افکار

اگر به فضای ذخیره نامحدود و یا ویژگی خاص Box نیاز دارید ، جعبه در اینجا انتخاب بهتری است.

با این حال ، کاملاً واضح است که Egnyte Connect برای تجارتهای کوچک که به فضای ذخیره نامحدود نیاز ندارند ، معامله بهتری است. حتی اگر شما یک تجارت بزرگتر باشید ، شاید به فضای زیادی احتیاج نداشته باشید ، و Egnyte کار را تمام می کند. بنابراین برنده این دوره Egnyte Connect است.

دور: نقطه قیمت گذاری برای Egnyte Connect

آرم اتصال Egnyte
آرم تجاری جعبه

2

همگام سازی

همگام سازی ویژگی اصلی هر سرویس EFSS است زیرا این امکان را به شما می دهد تا ضمن همکاری با هم تیمی ها در زمان تقریبا واقعی ، فایل ها را به ابر و تمام دستگاه های خود تکرار کنید.. 

چگونگی همگام سازی آن به چند عامل بستگی دارد ، از جمله فاصله شما با سرور و استفاده از الگوریتم همگام سازی سطح بلوک ، که انتقال فایلهای از قبل بارگذاری شده را با انتقال تنها بخشهایی از فایلهایی که تغییر کرده اند سرعت می بخشد. از کل پرونده.

با این وجود ، نه Egnyte Connect و نه Box از الگوریتم همگام سازی سطح بلوک استفاده نمی کنند. این چندان هم عجیب نیست ، زیرا بیشتر خدمات EFSS آنرا ارائه نمی دهند. اگر فکر می کنید لازم است ، Dropbox Business را امتحان کنید. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی تجارت Dropbox ما بخوانید.

اگنیت

با این کار ، Egnyte Connect پوشه آزمایشی ما را دقیقاً در زمانی که انتظار داشتیم بارگذاری کرد ، با توجه به پهنای باند اتصال ما.

egnyte-vs-box-egnyte-desktop-client

Egnyte Connect از یک روش پوشه همگام سازی استاندارد استفاده نمی کند. در عوض ، از درایو شبکه استفاده می کند ، که به شما امکان می دهد فایلهای خود را بدون بارگیری در آنها پیش نمایش دهید ، که باعث صرفه جویی در فضای شما می شود. به گفته این ، اگر شما نیاز به ذخیره فایل برای استفاده آفلاین دارید ، می توانید آنها را برای آن منظور برچسب گذاری کنید.

اما وقتی فایلها را در درایو شبکه قرار می دهید ، در هارد دیسک و ابر شما ذخیره می شوند. اگر می خواهید فایل ها را فقط در ابر ذخیره کنید ، می توانید از همگام سازی انتخابی برای غیرفعال کردن ذخیره سازی بر روی دیسک سخت استفاده کنید.

جعبه

همگام سازی باکس با استفاده از مدل استاندارد کار می کند ، که در این حالت برعکس Egnyte است. به طور پیش فرض ، Box فایل ها را از ابر با رایانه شما همگام سازی می کند. بعلاوه ، تمام پرونده هایی که در پوشه همگام سازی قرار می دهید در ابر تکرار می شوند بلکه در هارد دیسک شما باقی می مانند.

egnyte-vs-box-box-desktop-client

با استفاده از گزینه “unsync” از طرف سرویس دهنده وب ، می توانید پرونده های خود را فقط در ابر بمانید. جعبه به شما امکان می دهد همین کار را از مشتری دسک تاپ انجام دهید ، اما توجه داشته باشید که پرونده های شما به صورت آفلاین در دسترس نخواهند بود.

ما سرعت انتقال جعبه را با استفاده از همان روش Egnyte آزمایش کردیم و نتایج قابل مقایسه بود.

دور دو فکر

هر دو سرویس دارای سرعت سریع و یک رویکرد مشابه به همگام سازی هستند. با این حال ، ما رویکرد Egnyte را بهتر ترجیح می دهیم زیرا به طور پیش فرض ، به شما کمک می کند تا فضای دیسک سخت را حفظ کنید. حتی اگر از لپ تاپ های فوق باریک با SSD استفاده کنید ، که در بین کاربران تجاری محبوب است ، این حتی مهمتر است.

دور: نقطه همگام سازی برای Egnyte Connect

آرم اتصال Egnyte
آرم تجاری جعبه

3

اشتراک گذاری

استفاده از همگام سازی خوب است ، اما برای همکاری با دیگران باید فایل های خود را به اشتراک بگذارید. بهتر است اگر اشتراک گذاری آسان ، سریع و با قابلیت دسترسی مستقیم به کاربران و گروههای مختلف باشد ، بهتر است. برای محافظت از سهام شما از دسترسی ناخواسته باید گزینه های کنترل محتوا قوی در دسترس باشد. این کنترل ها می توانند شامل رمز عبور ، تاریخ انقضا و مجوزها باشند.

اگنیت

برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها و پوشه ها با استفاده از Egnyte Connect ، می توانید پیوند ایجاد کنید. بعد از انجام این کار می توانید تعیین کنید که چه کسی به آنها دسترسی داشته باشد. این می تواند “هر کسی” باشد ، “هرکسی که دارای گذرواژه است” ، فقط کاربران شما یا کسانی که پیوند را به آنها ایمیل می دهید ، باشد. بعلاوه ، می توانید با استفاده از لینک ، رمز عبور را محافظت کنید ، آن را تنظیم کنید تا بعد از چند بار بارگیری یا در یک تاریخ خاص ، تمام شود. همچنین می توانید بارگیری ها را به طور کلی غیرفعال کنید.

گزینه جالب دیگر امکان تولید لینک بارگذاری است که دیگران می توانند از آنها برای به اشتراک گذاشتن مطالب با شما استفاده کنند.

egnyte-vs-box-egnyte-sharing file

لازم نیست یک پوشه را فقط به عنوان پیوند به اشتراک بگذارید ، بلکه می توانید از کاربران یا گروه های شخصی دعوت کنید تا به پوشه بپیوندند و مجوز به آنها اختصاص دهند. این می تواند “مالک” ، “کامل” ، “ویرایشگر” و “بیننده” باشد. پس از به اشتراک گذاشتن با هر روش ، می توانید پیوندهایی را که به اشتراک گذاشته اید و پیوندهایی که دیگران با شما به اشتراک گذاشته اند ، در یک صفحه جداگانه مشاهده کنید.

جعبه

جعبه همچنین به شما امکان می دهد تا با ایجاد پیوندی برای پرونده ها و پوشه ها یا با دعوت کاربران برای پیوستن به پوشه ها ، کاربران به اشتراک بگذارند. صرف نظر از روش ، می توانید مجوزهای “ویرایشگر” یا “مشاهده” را به کاربران دعوت شده بدهید. “ویرایشگران” می توانند پیش نمایش ، ویرایش ، آپلود ، اشتراک گذاری و بارگیری مطالب را مشاهده کنند ، در حالی که “بینندگان” فقط می توانند به اشتراک بگذارند و بارگیری کنند.

تنظیمات egnyte-vs-box-box-share-link

همچنین می توانید پیوند را عمومی کنید ، فقط برای افراد سازمان شما قابل مشاهده است یا فقط برای کاربرانی که دعوت می کنید قابل دسترسی است. مهم نیست که چه کسی دسترسی داشته باشد ، می توانید پیوند را تنظیم کنید تا فقط “مشاهده” یا “مشاهده و بارگیری” مجاز باشد. 

به علاوه ، می توانید پیوند را با رمز عبور ایمن کنید ، تاریخ انقضا را تنظیم کرده و بارگیری را غیرفعال کنید. همچنین می توانید از ویژگی “درخواست پرونده” استفاده کنید تا دیگران بتوانند محتوا را در فضای ذخیره ابری خود بارگذاری کنند.

هنگام اشتراک پوشه ها ، می توانید یکی از هفت سطح مختلف مجوزها را نیز به کاربران بدهید: مالک مشترک ، ویرایشگر ، آپلودکننده بیننده ، آپلودکننده پیش نمایش ، نمایشگر ، پیش نمایش یا آپلودکننده.

دور سه فکر

هر دو سرویس دارای قابلیت اشتراک گذاری قوی هستند ، بنابراین ما باید تصمیم بگیریم که تصمیم بگیریم که برنده چه کسی باشد. جعبه دارای سطح مجوز بیشتری است ، به شما این امکان را می دهد تا دسترسی دقیق را تنظیم کنید ، اما بدیهی نیست که همه به چنین سطح کنترل خوبی نیاز دارند. 

بعلاوه ، پیوندهای Egnyte پس از تعداد بارگیری ، می توانند منقضی شوند و Egnyte صفحه ای را ارائه می دهد که ممیزی از سهام شما را نشان می دهد. این جایی است که ما اختلاف را تقسیم می کنیم ، بنابراین Egnyte Connect در این دور پیروز می شود.

دور: نقطه اشتراک برای Egnyte Connect

آرم اتصال Egnyte
آرم تجاری جعبه

4

امنیت

انتقال داده های شغلی خود به cloud هیچ پیک نیک نیست زیرا عاملان جرایم سایبری دوست ندارند چیز دیگری جز دستیابی به آن باشند. به همین دلیل ، داشتن امنیت ابر بسیار مهم است. این شامل رمزگذاری ، محافظت در هنگام حمل و نقل ، ویژگی هایی است که با باج افزار ، تأیید هویت دو عاملی و موارد دیگر مبارزه می کند.

رمزگذاری داده های شما را تقلا می کند تا کسی جز شما نتواند آن را بخواند. خوب ، کسی که حداقل کلید رمزگذاری شما را ندارد. به همین دلیل ، بهترین سرویس ارائه رمزگذاری خصوصی است. به علاوه ، آنها باید پروتکل TLS / SSL را برای محافظت از پرونده های شما در هنگام حمل و نقل داشته باشند.

با این حال ، در ایجاد کاربران رمزهای عبور ضعیف ، این روشها کمک نمی کنند. بدیهی است ، بهتر است اگر کاربران به جای آن ، دستورالعملهای پیشنهادی را رعایت کرده و کلمه عبورهای قوی ایجاد کنند. 

بهتر است اگر سرویس ها تأیید هویت دو عاملی را ارائه دهند ، که لایه دیگری از محافظت را برای اعتبار کاربر فراهم می کند. در صورت فعال بودن ، تأیید هویت دو عاملی به کاربران نیاز دارد تا هنگام ورود به سیستم از یک دستگاه ناآشنا ، یک کد تهیه کنند. همانطور که می بینید ، این مقوله ای نیست که می توانید از آن صرف نظر کنید ، بنابراین بیایید ببینیم چگونه Egnyte و Box مقایسه می شوند.

اگنیت

Egnyte از AES 256-bit برای رمزگذاری پرونده های شما قبل از ترک رایانه شما استفاده می کند. در هنگام انتقال ، پروتکل TLS از پرونده های شما با همان سطح رمزگذاری محافظت می کند. هنگامی که پرونده های شما روی سرورهای آن قرار گرفت ، داده های شما به شکل رمزگذاری شده خود باقی می مانند. این گفته است ، Egnyte به طور پیش فرض کلید شما را مدیریت می کند ، این بدان معنی است که رمزگذاری شما خصوصی نیست.

با این وجود ، می توانید از کلید Egnyte Key برای مشخص کردن یک کلید اصلی استاد خارجی با رمز عبور خود استفاده کنید که کلید رمزگذاری Egnyte را رمزگذاری می کند. اگر نمی خواهید از مدیریت کلید Egnyte استفاده کنید ، می توانید از Boxcryptor ، یک افزونه رمزگذاری خصوصی استفاده کنید. 

Egnyte از تأیید هویت دو عاملی استفاده می کند ، بنابراین لازم نیست نگران ورود به سیستم های غیر مجاز باشید. به عنوان سرپرست ، می توانید الزامات رمزعبور سفارشی ، مدت زمان جلسه ، جلوگیری از استفاده مجدد از رمز عبور ، زمان چرخش رمز عبور و موارد دیگر را نیز مشخص کنید.

همچنین می توانید از خدمات ورود به سیستم (SSO) منفرد مانند OneLogin ، Bitium و Okta برای اطمینان بیشتر و ساده تر کردن روند ورود استفاده کنید.

Egnyte همچنین به شما امکان انجام پاک کردن دستگاه از راه دور را می دهد ، که پرونده های همگام شده را حذف می کند و دسترسی به محتوای ابر را قطع می کند.

مراکز داده سخت Egnyte از کنترل های دسترسی بیومتریک ، نظارت 24 ساعته و افزونگی استفاده می کنند و می توانند در برابر بلایای طبیعی مانند سیل و آتش سوزی مقاومت کنند. این امکانات همچنین مطابق با استانداردهای SOC 2 ، ISO 270001 و SSAE 16 Type II است.

با این حال ، اگر نمی خواهید داده های خود را در مراکز داده Egnyte نگه دارید ، می توانید از محلول ابر ترکیبی خود استفاده کنید ، به این معنی که می توانید برخی از داده ها را در ابر Egnyte و برخی دیگر در سرورهای شخصی نگه دارید. این امکان را برای شما فراهم می کند تا ویژگی های امنیتی خاصی را که لازم دارید بکار بگیرید.

جعبه

مانند Egnyte ، Box از AES 256 بیتی برای رمزگذاری پرونده های شما قبل از ترک دستگاه شما استفاده می کند. پروتکل TLS در هنگام عبور از آنها محافظت می کند. با این وجود ، Box شما کلید شما را مدیریت و مدیریت می کند. اگر می خواهید این کار را خودتان انجام دهید ، می توانید از Box KeySafe استفاده کرده یا پرونده های خود را با استفاده از Boxcryptor رمزگذاری کنید.

جعبه با ارائه تأیید هویت دو عاملی به محافظت از اعتبار خود کمک می کند. همچنین شما را قادر می سازد از خدمات SSO مانند Bitium ، Okta و OneLogin استفاده کنید. همچنین می توانید رمزهای عبور کاربران را چقدر قوی ، مدت زمان جلسه ، محدودیت استفاده مجدد از رمز عبور ، برنامه تغییر رمز عبور و موارد دیگر تعیین کنید.

جعبه پینینگ دستگاه را فراهم می کند ، و این امکان را برای شما فراهم می کند که چند کاربر بتواند به ابر متصل شود. علاوه بر این ، این به شما امکان می دهد دستگاه های مورد استفاده کاربران خود را بررسی کرده و دسترسی آنها به ابر را قطع کنید. با این حال ، پرونده هایی که قبلاً همگام سازی شده اند ، در دستگاه ها باقی می مانند. می توانید پاک کردن از راه دور را به حساب خود اضافه کنید ، اما باید با Box تماس بگیرید.

جعبه از ویژگی های جالبی برخوردار است ، اما به شما امکان می دهد محتوا را “محرمانه” برچسب گذاری کنید و به شما در کنترل آن کمک می کند. به عنوان مثال ، می توانید رفتار مشکوکی را تشخیص داده و از به اشتراک گذاشتن آن محتوا جلوگیری کنید.

Box داده های شما را در مراکز داده سخت ، که به ISO 27001 ، SOC 1 ، SOC 2 ، SOC 3 ، SSAE 18 و استانداردهای دیگر رعایت می شود ، نگه می دارد. به علاوه ، آنها از نظارت مداوم ، نظارت تصویری ، افزونگی و تحمل گسل N + 2 استفاده می کنند.

دور چهار اندیشه

هر دو سرویس امنیت عالی را ارائه می دهند. تفاوت این است که Egnyte ابر هیبریدی را فراهم می کند ، و این امکان را برای شما فراهم می کند تا پروتکل های امنیتی خود و قابلیت پاک کردن از راه دور را بکار بگیرید. از طرف دیگر جعبه شما را ملزم می کند که از راه دور یک شخص ثالث پاک کن از راه دور اضافه کنید ، اما محافظ Box را در اختیار شما قرار می دهد.

این فقط به Egnyte کمی بیشتر می رسد ، بنابراین برنده این گروه است. با این حال ، اگر به ویژگی های خاص جعبه نیاز دارید ، این یک انتخاب عالی نیز است.

دور: نقطه امنیتی Egnyte Connect

آرم اتصال Egnyte
آرم تجاری جعبه

5

مدیریت کاربر

مدیریت کاربر به شما امکان می دهد تا بالاتر از همه کارهایی که کاربران انجام می دهند بمانید و مجوزها و گروه های آنها را مطابق آنچه مناسب می دانید پیکربندی کنید. این تضمین می کند که کاربران و گروه ها فقط می توانند به محتوای مورد نیاز خود دسترسی و مدیریت کنند. به همین دلیل احتمال دسترسی غیرمجاز یا هر نوع سوء استفاده کم است.

اگنیت

egnyte-vs-box-egnyte-user-management

Egnyte به شما امکان می دهد تا کاربران را به عنوان مدیر ، کاربران قدرت و کاربران استاندارد تعریف کنید. هر کدام از آنها دارای مجوزهای مختلف هستند. سرپرستان به همه چیز از جمله اضافه کردن کاربران دسترسی دارند ، در حالی که کاربران قدرت دسترسی به ویژگی های استاندارد دارند ، می توانند کاربران را دعوت کنند ، گروه ها را مدیریت کنند و موارد دیگر. کاربران استاندارد فقط می توانند از مشتری وب استفاده کرده و اعلان ها را دریافت کنند.

egnyte-vs-box-egnyte-group-management

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، Egnyte به شما امکان می دهد نقش های سفارشی را برای کاربران قدرت ایجاد کنید. برای سهولت در مدیریت کاربران ، می توانید گروه هایی ایجاد کرده و از کاربران برای پیوستن به آن دعوت کنید. 

Egnyte همچنین شما را قادر می سازد گزارش هایی تهیه کنید ، که می توانند داده هایی را در مورد ذخیره سازی استفاده شده ، دستگاه های متصل ، کاربران و موارد دیگر ارائه دهند. گزارش ها مفید هستند اما قدیمی هستند.

جعبه

egnyte-vs-box-box-user-management

هنگامی که کاربران جدیدی را اضافه می کنید ، Box به شما امکان می دهد تعیین کنید که هر کاربر چقدر می تواند از آن استفاده کند و یکی از چندین مجوز را به آنها بدهد. علاوه بر این ، می توانید تعریف کنید که به کدام پوشه ها کاربر می تواند دسترسی داشته باشد و یکی از هفت سطح مختلف اجازه را تنظیم کند. 

egnyte-vs-box-box-user-management

پس از افزودن کاربر ، می توانید آنها را به صورت گروهی وارد کنید. Box شما را قادر می سازد مجوزهای مختلفی به گروههای مختلف بدهید ، این امر باعث می شود مدیریت چندین کاربر ساده تر شود. همچنین می توانید افرادی را تعیین کنید که می توانند گروه را مدیریت کنند. این می تواند مدیر ، اعضای گروه یا کل شرکت باشد. اعضای گروه می توانند مجوزهای “مدیر” یا “عضو” داشته باشند.

اگر نمی خواهید شخصی را به عنوان کاربر دعوت کنید بلکه به آن شخص نیاز دارید تا به محتوای شما دسترسی پیدا کند ، می توانید آنها را به عنوان یک همکاری خارجی تبدیل کنید که به ویژگیهای Box شما در دسترس است.

دور چهار اندیشه

اگرچه Egnyte از قابلیت های مدیریتی کاربر و گروهی مناسبی برخوردار است ، اما Box گزینه های بیشتری دارد که میزان سفارشی سازی بیشتری به شما می دهد. با تشکر از آن ، باکس در این دور پیروز می شود.

دور: نقطه مدیریت کاربر برای Box Business

آرم اتصال Egnyte
آرم تجاری جعبه

6

افکار نهایی

هر دو Box و Egnyte جزء بهترین ارائه دهندگان EFSS ما هستند و جای تعجبی ندارد که نبرد در دورهای همگام سازی ، اشتراک گذاری و امنیت کاملاً نزدیک بود. در پایان ، Egnyte چهار برد دارد ، در حالی که Box یکی دارد. این امر باعث می شود Egnyte برنده کلی ما شود.

برنده: Egnyte

با این وجود این یک تماس تلفنی بود و بسته به نوع استفاده شما ، Box ممکن است انتخاب بهتری باشد. جعبه همچنین در رده مدیریت کاربر برنده شد ، در صورت نیاز به کنترل ریز و درشت بر کاربران ، گزینه بهتر است. از طرف دیگر ، Egnyte قیمت های پایین تری دارد که برای مشاغل کوچک مناسب تر است.

نظر شما در مورد این مقایسه چیست؟ به کدام طرف تکیه می کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map