Egnyte Connect vs OneDrive برای تجارت

بدست آوردن یاطاقان خود در جهان گسترده ای از سرویس های ذخیره سازی ابری دشوار است. به همین دلیل ما به شما کمک می کنیم تا با این مقایسه Egnyte Connect در مقابل OneDrive for Business تصمیم بگیرید. Egnyte Connect کلیه ارائه دهندگان برتر EFSS ماست ، در حالی که OneDrive for Business در میان بهترین ارائه دهندگان EFSS ما کمی پایین تر است..


با این حال ، یک مورد جدی برای هر دو وجود دارد.

خدمات ذخیره سازی ابر می توانند بر عوامل مختلفی از جمله همگام سازی ، امنیت یا اشتراک گذاری متمرکز شوند. ما می خواهیم مهمترین موارد را انتخاب کنیم و از آنها استفاده کنیم تا پنج دور برای این سر به سر بکشیم. این بدان بستگی دارد که مهمترین چیزها برای شما مهم است.

اگر به جای EFSS به یک راه حل ساده ذخیره سازی ابر احتیاج دارید ، مقایسه ما از بهترین خدمات ذخیره سازی ابر را بخوانید. اگر این امر کمکی نمی کند ، بهترین راهنمای سرویس ذخیره سازی ابری ما را بخوانید تا در تصمیم خود به شما کمک کند.

ما در پایان هر دور یک برنده خواهیم داشت و قصد داریم با یک برنده کلی نتیجه بگیریم تا انتخاب شما آسان شود. اگر قبلاً مورد علاقه خود را دارید ، می توانید برای اطلاعات بیشتر به بررسی جداگانه Egnyte Connect و OneDrive for Business مراجعه کنید..

1

همگام سازی

سرعت بارگذاری شما بستگی به خدمات ذخیره سازی ابری و همچنین ارائه دهنده خدمات اینترنت شما و نزدیک بودن شما به یک سرور دارد. بهتر است اگر این سرویس از یک الگوریتم همگام سازی سطح بلوک استفاده کند تا سرعت انتقال پرونده هایی را که قبلاً بارگذاری شده اند سرعت ببخشید. اگر اینگونه نباشد ، همکاری بسیار کندتر خواهد بود.

این بسیار عالی است اگر بتوانید محدودیت استفاده از پهنای باند یا منابع رایانه ای را هم محدود کنید.

Egnyte Connect تقریبا 9 دقیقه طول کشید تا یک پوشه 250MB بارگذاری شود. سایر خدمات نصف طول می کشد. آپلود اولیه با راه حل های EFSS کند است ، اما سرعت همگام سازی برای همکاری از اهمیت بیشتری برخوردار است. در این حالت ، سرعت انتقال Egnyte Connect به لطف الگوریتم انتقال سطح بلوک آن سریع است.

بعد از نصب مشتری ، یک پوشه همگام سازی را به دسک تاپ شما اضافه می کند. محتوایی که در آن قرار داده اید با ابر همگام سازی می شود. این در هارد دیسک شما نیز باقی خواهد ماند ، مگر اینکه از ویژگی همگام سازی انتخابی استفاده کنید ، این امکان را به شما می دهد تا حافظه هارد دیسک را برای پوشه ها و فایل ها خاموش کنید..

Egnyte یک مشتری دیگر دسک تاپ به نام Egnyte Drive دارد که به عنوان یک درایو شبکه کار می کند. بدون اینکه در هارد دیسک خود ذخیره کنید می توانید از آن برای رسیدن به محتوای ابر خود استفاده کنید. باز کردن پرونده های شما بیشتر طول می کشد ، اما امنیت بیشتری دارد و در صورت سرقت دستگاه شما از دسترسی به آنها جلوگیری می کند.

سرعت OneDrive for Business برای بارگذاری و بارگیریهای اولیه مطابق با سایر خدمات است ، اما فاقد یک الگوریتم همگام سازی سطح بلوک مناسب است زیرا تنها با پرونده های Microsoft Office کار می کند.

به گفته این ، این سرویس دارای ویژگی جالبی است که بیشتر دیگران این امکان را ندارند: امکان مسدود کردن همگام سازی برای انواع پرونده ها. اگر می خواهید کنترل دقیق تری داشته باشید ، می توانید از همگام سازی انتخابی برای خاموش کردن همگام سازی برای پوشه ها یا پرونده های خاص استفاده کنید ، همچنین.

OneDrive for Business سریعتر از Egnyte Connect است و می تواند محتوای خاصی را از همگام سازی مسدود کند ، اما الگوریتمی برای انتقال بلوک در همه پرونده ها ندارد. Egnyte Connect به دلیل این کار دور و برش می گیرد.

دور: نقطه همگام سازی برای Egnyte Connect

2

اشتراک گذاری

شما می خواهید پرونده های خود را هنگامی که آنها را بارگذاری کردید به اشتراک بگذارید ، بنابراین اشتراک گذاری باید آسان ، سریع و قابلیت دسترسی مستقیم به شبکه های اجتماعی بزرگ ، افراد و گروههای مختلف باشد. کنترل های محتوا مناسب نیز باید در دسترس باشد تا از سهام خود در تاریخ انقضا ، مجوزها و محافظت از رمز عبور محافظت کنید.

با Egnyte Connect می توانید پیوندهایی برای پوشه ها و پرونده ها ایجاد کنید که دیگران می توانند از آنها برای بارگیری و مشاهده استفاده کنند. پیوند را می توان در شبکه های اجتماعی کپی و چسباند یا از طریق ایمیل ارسال کرد. پس از تولید یکی ، می توانید آن را با رمز عبور محافظت کنید ، تاریخ انقضا را تعیین کنید ، بارگیری ها را محدود کنید و در هنگام استفاده یک اعلان دریافت کنید. صفحه ای نیز وجود دارد که آنچه را به اشتراک گذاشته اید را نشان می دهد.

اگر می خواهید پوشه ها را به اشتراک بگذارید ، می توانید با کلیک بر روی دکمه “اشتراک” مرتبط با آنها ، این کار را انجام دهید. پس از آن ، می توانید افراد یا گروه ها را دعوت کرده و هر یک از چندین مجوز مختلف را به آنها بدهید: “مالک” ، “کامل” ، “ویرایشگر” و “بیننده”.

بازدید کنندگان می توانند پیش نمایش و بارگیری کنند. ویرایشگران می توانند ویرایش ، آپلود و بارگیری کنند. افراد دارای مجوزهای کامل می توانند بارگیری ، بارگیری ، ویرایش و حذف شوند. و دارندگان می توانند همه این کارها را انجام دهند ، همچنین مجوزها را مدیریت کنند.

OneDrive for Business به شما امکان می دهد تا محتوای خود را از طریق ایمیل یا با ایجاد پیوند به پرونده یا پوشه به اشتراک بگذارید. اگر با لینک پیوند دارید می توانید دسترسی به افراد خاص را محدود کنید ، تاریخ انقضا را تعیین کرده و اشتراک خارجی را محدود کنید. این سرویس گزینه های کنترل محتوای کافی را ارائه می دهد ، اما نمی تواند رمزهای عبور را ایجاد کند.

ستونی به اشتراک گذاری وجود دارد که آنچه را به اشتراک گذاشته اید را نشان می دهد ، اما ورودی های زیادی ناخوشایند است. این به عنوان یک نمایش “مشترک” جداگانه که در آن می توانید تمام مطالب را مشاهده کنید ، مفیدتر خواهد بود.

Egnyte Connect گزینه های کنترل محتوای بیشتر ، نمایش کاربر پسند تری دارد که سهام شما را نشان می دهد و از مجوزها استفاده می کند ، بنابراین در این دور برنده می شود.

دور: نقطه اشتراک برای Egnyte Connect

3

برنامه های بهره وری

این دسته با برنامه هایی که می توانید برای افزایش بهره‌وری خود استفاده کنید ، سروکار دارد. برخی از سرویس ها برنامه های بومی دارند ، در حالی که برخی دیگر با ابزارهای شخص ثالث ادغام می شوند یا ترکیبی از هر دو روش را ارائه می دهند. بسیاری از افراد برای اسناد با Google Docs یا Office Online ادغام می شوند و برای مدیریت وظیفه ، برنامه ریزی و غیره به برنامه های شخص ثالث اعتماد می کنند..

به طور غیرمعمول ، Egnyte Connect ابزارهای مدیریت وظیفه خود را برای کمک به نظارت بر همکاری دارد ، اما همچنین با ابزارهای شخص ثالث مانند Trello ادغام می شود. به علاوه ، می تواند با Office Online ، Office 365 و مجموعه Office Google کار کند.

برنامه های زیادی برای انتخاب وجود دارد ، از جمله Confluence ، Okta و Raken و بیشتر آنها رایگان است. کل لیست موجود در کتابخانه برنامه را بررسی کنید.

با کمال تعجب بهره‌وری OneDrive for Business حول محور Microsoft Office می چرخد. اگر طرحی را انتخاب کنید که شامل Office 365 باشد ، کارمندان شما می توانند از مجموعه Outlook ، Word ، Excel ، PowerPoint و سایر برنامه ها استفاده کنند..

حتی اگر با Office 365 برنامه ای ندارید ، می توانید به طور رایگان از Office Online استفاده کنید. این برنامه شامل Word ، Excel ، PowerPoint و OneNote است که یکی از بهترین برنامه های یادداشت برداری در دسترس است.

OneDrive for Business دارای یک کتابخانه از برنامه های شخص ثالث است ، اما یافتن آنچه که به دنبال آن هستید دشوار است زیرا جستجو نیست. همچنین گزینه ای برای غیرفعال کردن ادغام با برنامه های شخص ثالث وجود دارد.

Egnyte Connect یک کتابخانه قابل جستجو برای برنامه های شخص ثالث ارائه می دهد و با Microsoft Office و مجموعه Office Google ادغام می شود. این باعث می شود این دوره برنده شود.

دور: برنامه های بهره وری برای Egnyte Connect

4

امنیت

تهدیدات زیادی به صورت آنلاین وجود دارد ، بنابراین داشتن امنیت خوب مهم است. هکرها دریغ نمی کنند که با استفاده از باج افزارها یا حملات شخصی در وسط ، به داده های شما ضربه بزنند و می توانند اطلاعات شما را نیز هدف قرار دهند.

سرویس های ذخیره سازی ابر برای دستیابی به داده های شما در برابر تهدیدها رویکردهای مختلفی دارند. تأیید هویت دو عاملی باعث جلوگیری از دسترسی هکرهایی که رمز عبور شما را به سرقت برده اند به حساب شما هستند. حتی اگر ارائه دهنده آن را داشته باشد ، باید یک رمزعبور قوی تهیه کنید.

پروتکل TLS از داده های شما در هنگام حمل و نقل محافظت می کند ، در حالی که رمزگذاری پرونده های شما را به صورت موقت و در حالت استراحت می کند تا این امر برای هر کسی غیر از شما خواندن غیرممکن شود. کارمندان ذخیره سازی ابر که به کلید رمزگذاری شما دسترسی دارند می توانند آنها را بخوانند ، اگر از رمزگذاری خصوصی استفاده نکنید ، تا پایان.

Egnyte Connect از رمزگذاری AES 256 بیتی برای محافظت از پرونده های شما در دستگاه محلی ، در هنگام انتقال با پروتکل TLS و استراحت در سرورهای خود استفاده می کند. مانند بسیاری از راه حل های EFSS ، از رمزگذاری خصوصی استفاده نمی کند ، زیرا برای فهرست بندی و سرعت بخشیدن به تجربه کاربر ، باید ابرداده شما را بخواند.

اگر می توانید از Boxcryptor ، افزونه رمزگذاری خصوصی استفاده کنید ، می توانید از این امر جلوگیری کنید.

مراکز داده Egnyte Connect در برابر متجاوزان بدنی با کنترل های بیومتریک ، گشت های نگهبان و نظارت 24 ساعته ایمن هستند. اگر ترجیح می دهید مسائل را به دست خودتان بکشید ، می توانید با انتخاب راه حل ترکیبی و ذخیره کردن داده های خود بر روی سرور شخصی ، این کار را انجام دهید.

اگر شخصی رمز ورود خود را بدزدد ، احراز هویت دو عاملی برای محافظت از شما وجود دارد ، اما می توانید با تنظیم حداقل شرایط رمز عبور ، شانس آن را کاهش دهید. همچنین می توانید چرخش رمز عبور و بسته شدن حساب را تنظیم کنید ، همچنین به مدیریت دستگاه متمرکز و مدیریت کلید Egnyte دسترسی داشته باشید. اگر شخصی دستگاه شما را سرقت کرد ، می توانید جلوی همگام سازی آن را بگیرید.

مایکروسافت از اقدامات امنیتی خود مبهم است ، اما می دانیم که از استراحت رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. پروتکل TLS از داده های شما هنگام انتقال محافظت می کند و الگوریتم RSA 2048 بیتی کلید رمزگذاری شما را محافظت می کند.

متأسفانه ، این سرویس به شما اجازه نمی دهد تا رمز عبور خود را تنظیم کنید و به مدت هشت کاراکتر پیش فرض می شود. اگر مدیر هستید ، می توانید تأیید اعتبار دو عاملی را درخواست کنید.

OneDrive for Business از ویژگی های امنیتی مناسبی برخوردار است ، اما Egnyte Connect تعداد بیشتری از آنها را دارد و رمزگذاری را در تمام مراحل انتقال فراهم می کند. در این دور برنده می شود.

دور: نقطه امنیتی Egnyte Connect

5

هزینه ذخیره سازی

میزان ذخیره شما برای پول شما در برنامه های اشتراک منعکس شده است. اگر ارائه دهنده تعداد بیشتری از آنها را داشته باشد گزینه های شما بهتر خواهد بود. میزان فضای ارائه شده برای قیمت ، ارزش آنها را مشخص می کند. اگر در حال شکار معامله هستید ، بهترین پیشنهادات ما در زمینه ذخیره سازی ابر را بخوانید. خوب است که قبل از عضویت در یک سرویس ، می توانید از یک برنامه یا آزمایشی رایگان نیز استفاده کنید.

برنامه تیم Egnyte Connect می تواند یک تا سه کاربر را در خود جای دهد. این هزینه 10 دلار برای هر کاربر در هر ماه و 1 ترابایت ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهد. این شرکت با برنامه تجارت را هدف قرار می دهد ، اما برای افراد نیز خوب است.

اگر تعداد کاربران بیشتری دارید ، می توانید از بین سه طرح استفاده کنید: Office ، Business و Enterprise. Office 5TB ذخیره سازی آنلاین را با قیمت 8 دلار در هر کاربر در هر ماه ارائه می دهد و حداقل به پنج کاربر نیاز دارد. برای بیش از 25 کاربر ، Business 10TB ذخیره سازی با 15 دلار برای هر کاربر در هر ماه فراهم می کند.

اگر بیش از 100 کاربر داشته باشید ، Enterprise فضای ذخیره سازی ، کنترل اداری و حق بیمه را به شما می دهد “تا حد نامحدود”. برای دریافت تخمین قیمت ، باید با Egnyte تماس بگیرید. لیست کامل ویژگی ها را اینجا مشاهده کنید.

OneDrive for Business دارای برنامه های ارزان قیمت است و نیازی به کاربران برای به اشتراک گذاشتن فضا ندارد. این یک امتیاز عالی برای خدمات است.

OneDrive for Business 1 در هر سال 60 دلار هزینه دارد و به هر کاربر 1 ترابایت فضای ذخیره سازی می دهد. OneDrive for Business 2 فضای ذخیره نامحدودی را ارائه می دهد ، اما دو برابر هزینه دارد. گفته می شود ، شما با 1 ترابایت شروع می کنید و در صورت نیاز باید درخواست بیشتری کنید.

Office 365 Business Premium سالانه 150 دلار هزینه دارد و 1 ترابایت فضا برای هر کاربر ، مجموعه 330 Office و سایر برنامه ها فراهم می کند. در اینجا لیست کاملی از ویژگی های همه برنامه ها را جستجو کنید.

حتی اگر Egnyte Connect برنامه هایی با ارزش داشته باشد ، OneDrive for Business برنامه های ارزان قیمت دارد که فضای بین کاربران را به اشتراک نمی گذارد. این نوع خدمات امکان پیروزی در این دوره را فراهم می کند.

دور: نقطه هزینه ذخیره سازی OneDrive برای تجارت

6

حکم

با توجه به اینکه هر دو ارائه دهنده جزء بهترین خدمات ذخیره سازی ابری هستند ، انتظار دارید که آنها بتوانند پا به انگشتان پا بکشند. این در حالی نیست که Egnyte Connect در هر رده اما هزینه ذخیره سازی برنده شد. اگر این نگرانی اصلی شماست ، با OneDrive for Business بروید. اگر اینطور نیست ، با برنده کلی ما ، Egnyte Connect تماس بگیرید.

این ویژگی های امنیتی قوی ، بسیاری از برنامه های بهره وری ، به اشتراک گذاری آسان و ایمن و همگام سازی سطح بلوک برای کمک به همکاری دارد. همچنین به شما امکان می دهد تا از آن به عنوان درایو شبکه استفاده کرده و فضای ذخیره سازی را از یک ابر به دیگری منتقل کنید.

برنده: Egnyte Connect

نظر شما در این مقایسه چیست؟ کدام یک برای شما بهتر است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map