راهنمای اتصال Egnyte

Egnyte Connect یکی از بهترین خدمات ذخیره سازی ابری در بازار است. در حقیقت ، این کشور به عنوان برترین سرویس در بهترین مقاله EFSS ما قرار می گیرد و رقبایی مانند OneDrive for Business ، Dropbox و Box را ضرب و شتم می کند. اگرچه Egnyte Connect ساده است ، اما ویژگی ها و تنظیمات زیادی دارد ، بنابراین ما این راهنمای Egnyte Connect را برای کمک به شما در آماده سازی آماده کرده ایم.


ما بررسی خواهیم کرد که Egnyte Connect چیست ، چه نوع فایلهایی را می تواند میزبانی کند ، نحوه ثبت نام در سرویس ، مشتریان و سایر موارد. اگر فکر می کنید می توانید تمام این موارد را به تنهایی مدیریت کنید و فقط به اطلاعاتی نیاز دارید تا ببینید آیا این سرویس مناسب شماست ، بررسی Egnyte Connect ما را بخوانید.

Egnyte Connect چیست?

Egnyte Connect یک سرویس ذخیره سازی ابری است ، به این معنی که پرونده های شما را روی سرورهای از راه دور ذخیره می کند و آنچه را “ابر” نامیده می شود را تشکیل می دهد. ذخیره اطلاعات در cloud متفاوت از ذخیره آن در سرورهای سنتی است زیرا به طور پیش فرض ، سرویس های ذخیره سازی ابزاری ابزارهای اضافی را ارائه می دهند که به شما در مدیریت پرونده های خود ، همکاری با دیگران و موارد دیگر کمک می کند..

از آنجا که می توانید فایل ها را ذخیره کنید ، می توانید آنها را به ابر منتقل کرده و آنها را از دیسک سخت خود حذف کنید ، این به شما در صرفه جویی در فضای شما کمک می کند. مکانیسم اصلی که به شما در دستیابی به این امر کمک می کند همگام سازی پرونده یا “همگام سازی” برای کوتاه است. 

همگام سازی فایل های خود را بین دستگاه های خود و ابر آینه می کند. این بدان معنا نیست که در هنگام کار با پرونده های خود نیازی به نگرانی درباره دستگاهی نیست که از آن استفاده می کنید.

پس از همگام سازی پرونده های خود با cloud ، می توانید با ایجاد پیوند یا دسترسی به پوشه های خود ، آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. بیشتر سرویس های ذخیره سازی ابری این سرویس را ارائه می دهند ، اما Egnyte Connect دارای ویژگی های بیشتری است که برای یک سرویس تجاری گرا مناسب است. 

این موارد شامل قابلیت های مدیریت وظیفه بومی ، تولید گزارش ، کنترل مدیریت و کتابخانه بزرگی از ادغام های شخص ثالث از جمله Office Online ، Google Office Suite و موارد دیگر.

همانطور که اشاره کردیم ، Egnyte Connect می تواند مشاغل کوچک و بزرگ را به طور یکسان در خود جای دهد ، اما اگر به دنبال سرویس خاصی هستید که با نیازهای تجاری کوچک شما مطابقت داشته باشد ، با بهترین لیست ذخیره سازی ابری تجارت ما مشورت کنید. علاوه بر این ، بدانید که Egnyte Connect نمی تواند از رایانه شما نسخه پشتیبان تهیه کند. 

برای کپی دقیق ساختار سیستم فایل خود در cloud ، باید از ابزار دیگری استفاده کنید. می توانید یک ابزار مناسب برای تهیه نسخه پشتیبان ابری در بررسی های پشتیبان گیری از مشاغل ما پیدا کنید. اگر می خواهید در مورد تفاوت بین فضای ذخیره سازی ابری و پشتیبان بیشتر بدانید ، مقاله ذخیره سازی آنلاین ما را در مقابل نسخه پشتیبان آنلاین بخوانید.

انواع پرونده ها Egnyte Can Host

Egnyte Connect تقریباً همه چیز را میزبانی می کند. موسیقی ، فیلم ، اسناد ، مدل های سه بعدی و گزارش ها کاندیداهای خوبی برای ابر هستند. علاوه بر این ، می توانید فایل های برنامه و پرونده های بسته Mac را بارگذاری کنید. با این حال ، مانند سایر سرویس های ذخیره سازی ابری ، پرونده های سیستم موقت را بارگذاری نمی کند. در مورد بانکهای داده فعال نیز همین کار را می کند.

اگرچه می توانید پرونده ها را بارگذاری کنید ، اما آنها به راحتی پرتاب می شوند. شما قادر خواهید بود بارگذاری پرونده های بانک اطلاعاتی کوچکتر از 100MB یک بار در دقیقه و پرونده های بزرگتر از 1 GB یک بار در شش ساعت را آغاز کنید. این در مورد پرونده هایی با پسوندهای زیر صدق می کند: PST ، EML ، OST ، MDB و QBB.

علاوه بر این ، برای مطابقت با ویندوز ، نام پرونده ها نمی تواند شخصیت های زیر را شامل شود: \ ، / ، “،:, <, >, | ، * و؟ نامگذاری پرونده همچنین از کنوانسیون ویندوز پیروی می کند ، بنابراین اگر با آن آشنایی ندارید ، با این صفحه مشورت کنید.

دستگاه های پشتیبانی شده توسط Egnyte Connect

مشتریان دسک تاپ Egnyte Connect در ویندوز و macOS کار می کنند ، اما نه در لینوکس. در صورت نیاز ، Dropbox Business یا FileCloud را توصیه می کنیم. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها در بررسی جداگانه تجارت Dropbox و بررسی FileCloud مطالعه کنید. از طرف دیگر ، می توانید برای برخی از ایده ها بهترین سرویس ذخیره سازی ابری ما را برای جمع آوری لینوکس بررسی کنید.

اگر از رایانه خود دور هستید ، می توانید از برنامه های تلفن همراه Egnyte Connect برای دسترسی ، اشتراک گذاری ، آپلود و ویرایش فایل های خود استفاده کنید. برنامه ها برای Android و iOS در دسترس هستند. اگر به ویژگی های پیشرفته تری نیاز دارید ، می توانید از سرویس دهنده وب برای دسترسی به پرونده های خود در ابر استفاده کنید. مشتری وب در همه مرورگرهای اصلی کار می کند.

با این کار ، ما می خواهیم ببینیم که برای تنظیم برنامه دسک تاپ Egnyte Connect در رایانه شما چه کاری لازم است.

نحوه ثبت نام و نصب Egnyte

egnyte-connect-guide-login

قبل از نصب برنامه دسک تاپ Egnyte ، باید برای یک حساب کاربری خود ثبت نام کنید. شما هم می توانید در یک برنامه مشترک شوید و یا برای یک جلسه آزمایشی 15 روزه رایگان اقدام کنید ، که توصیه می کنیم زیرا به شما امکان می دهد خدمات را بدون شرکت در هزینه های خود تست کنید. پس از پایان دادگاه ، شما باید به یکی از برنامه ها بروید.

egnyte-connect-guide-start

پس از اتمام مراحل ثبت نام ، به مشتری وب دسترسی پیدا خواهید کرد. از طریق وب سرویس گیرنده ، می توانید برنامه دسک تاپ مناسب برای رایانه خود را بارگیری و نصب کنید.

egnyte-connect-guide-desktop-app

نحوه اضافه کردن اتصال Egnyte به دسک تاپ

برای افزودن اتصال Egnyte به دسک تاپ خود ، به صفحه “برنامه ها و ادغام” بروید و روی کادر انتخاب “برنامه های Egnyte” در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید. این برنامه دسک تاپ Egnyte Connect را نشان می دهد. روی برنامه کلیک کنید ، روی دکمه بارگیری کلیک کنید و نسخه صحیح را برای رایانه خود انتخاب کنید.

برنامه دسک تاپ به شما امکان می دهد محتوای ابر خود را مستقیماً از مدیر پرونده خود مرور کنید. Egnyte قبلاً از گزینه برنامه همگام سازی دسک تاپ استفاده می کرد ، اما Egnyte پشتیبانی آن را در 31 دسامبر 2019 قطع کرد.

بررسی اجمالی وب GUI Egnyte Connect

اگرچه می توانید با استفاده از سرویس دهنده دسک تاپ به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید ، اما می توانید از کلاینت وب نیز استفاده کنید. مشتری وب به عنوان مرکز کنترل حافظه ابری و حساب شما عمل می کند ، بنابراین می توانید از آن برای بارگذاری پرونده ها ، به اشتراک گذاری فایل ها ، اضافه کردن کاربران جدید ، مدیریت کارها ، ادغام با برنامه های شخص ثالث ، پیکربندی گزینه های تنظیم و موارد دیگر نیز استفاده کنید..

مشتری وب برای استفاده واضح و واضح است. نوار کناری سمت چپ به شما امکان می دهد به پرونده های اخیر ، نشانک ها ، سطل زباله و سلسله مراتب پوشه خود دسترسی پیدا کنید. همچنین یک نوار پیوند در بالا وجود دارد که به شما امکان می دهد پرونده ها ، پیوندها ، کارها و برنامه ها و ادغام ها را باز کنید. 

علاوه بر پیوندها ، می توانید به حساب ، اعلان ها و منوی همبرگر خود نیز دسترسی داشته باشید که دسترسی به صفحات “کمک” ، “گزارش” و “تنظیمات” را فراهم می کند..

صفحه وسط در زیر نوار پیوند بالا قرار دارد و بسته به اینکه روی کدام لینک یا دکمه کلیک کنید ، محتوای متفاوتی نشان می دهد ، اگرچه نمای فایل ها را بطور پیش فرض نشان می دهد.

مشاهده پرونده های Egnyte Connect

این نمای بدیهی است که پرونده های شما را نشان می دهد ، اما این امکان را برای شما فراهم می کند که سایر پرونده ها را نیز بارگیری ، اشتراک گذاری ، ویرایش ، حذف و اجرای دیگر خود کنید..

egnyte-connect-guide-files-view

می توانید بر روی یک پوشه یا نام پرونده کلیک کنید تا آنها را باز کنید ، یا می توانید آنها را انتخاب کنید که با اقدامات موجود یک منوی زمینه باز می کند. در صورت نیاز به سرعت مطالب خود را پیدا کنید ، می توانید از نوار جستجو برای جستجوی آن استفاده کنید. همچنین یک نمای در سمت راست وجود دارد که فعالیت در پوشه فعلی را نشان می دهد.

در این نظر ، با این حال ، مهمترین کارهایی که می توانید انجام دهید – و رایج ترین کارهایی که انجام می دهید – بارگیری و اشتراک گذاری فایل ها است.

نحوه بارگذاری پرونده ها در Egnyte Connect

egnyte-connect-guide-upload

برای بارگذاری پرونده ها با استفاده از نمای ذخیره سازی Egnyte ، می توانید آنها را بکشید و رها کنید یا می توانید دکمه “آپلود فایل ها” را کلیک کنید ، که پنجره ای را باز می کند که می توانید برای مرور پرونده ها از رایانه خود استفاده کنید. 

می توانید چندین فایل را انتخاب کرده و آنها را با استفاده از روش کشیدن یا رها کردن یا پنجره بارگذاری کنید. گفته می شود ، ساده ترین راه این است که به سادگی کپی و چسباندن پرونده ها در پوشه همگام سازی را انجام دهید.

نحوه به اشتراک گذاری فایلها

پس از بارگذاری پرونده های خود در cloud ، می توانید آنها را با همکاران خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه “اشتراک” مرتبط با یک پرونده یا پوشه ، این گزینه را ایجاد کنید که به شما امکان ایجاد لینک یا ارسال آن از طریق ایمیل با پیام را می دهد..

egnyte-connect-guide-sharing

اگر پیوند ایجاد می کنید می توانید آن را کپی کرده و برای مثال Slack بچسبانید. Egnyte با Slack ادغام می شود ، بنابراین انجام این کار باید آسان باشد. برای سایر سرویس هایی که با Slack ادغام شده اند ، بهترین فضای ذخیره سازی ابری ما را برای جمع آوری Slack بخوانید.

egnyte-connect-guide-link-sharing

هرچه را انتخاب کنید ، می توانید گزینه های پیوند را با کلیک کردن بر روی دکمه “گزینه های تغییر لینک” تغییر دهید. ابتدا می توانید مشخص کنید که چه کسی دسترسی دارد:

 • هر کسی
 • هر کس با یک رمز عبور
 • کاربران سرور پرونده هولوسن
 • کاربران سرور File Holocene که این لینک را از طریق ایمیل دریافت می کنند

همچنین می توانید بارگیری ها را مجاز یا غیرفعال کنید ، به این معنی که کاربران فقط می توانند فایلهای پیش نمایش را مشاهده کنند. اگر نمی خواهید پیوند شما به طور نامحدود در دسترس باشد ، می توانید آن را برای تاریخ معینی یا بعد از تعیین تعداد کلیکها تعیین کنید. گزینه های دیگر شامل اطلاع رسانی در هنگام کلیک روی پیوند و نشان دادن جدیدترین نسخه پرونده است.

همانطور که انتخاب می کنید با تولید یک پیوند ، یک پوشه را به اشتراک بگذارید ، همان گزینه ها اعمال می شوند. با این حال ، شما همچنین می توانید پوشه ها را با دعوت کاربران از طریق آدرس ایمیل آنها به اشتراک بگذارید.

egnyte-connect-guide-sharing-folder

این کار باعث می شود مجوزهای پوشه را برای کاربرانی که دعوت می کنید تنظیم کنید. مجوزهای زیر موجود است:

 • مالک: دسترسی کامل و مدیریت مجوز
 • پر شده: بارگیری ، ویرایش ، آپلود و حذف کردن
 • ویرایشگر: بارگیری ، ویرایش و بارگذاری
 • مشاهده گر: پیش نمایش و بارگیری

egnyte-connect-guide-link-view

اشتراک گذاری پیوندها آسان است ، بنابراین پیگیری همه آنها می توانند به سرعت تبدیل به کابوسی شوند. خوشبختانه ، نمایه “پیوندها” برای کمک به شما در حسابرسی آنچه که به اشتراک گذاشته اید و سایرین با شما به اشتراک گذاشته اند ، در دسترس است.

egnyte-connect-guide-desktop-share

همچنین می توانید با استفاده از سرویس دهنده همگام سازی ، فایل ها را از دسک تاپ به اشتراک بگذارید. برای این کار ، باید روی پرونده یا پوشه کلیک راست کرده و از منوی “اشتراک” گزینه ای را انتخاب کنید. تنها گزینه ای که شامل راه اندازی سرویس دهنده وب نیست ، اشتراک گذاری به عنوان پیوند است.

egnyte-connect-guide-sharing-mobile

اشتراک گذاری از برنامه های تلفن هوشمند نیاز دارد که روی سه نقطه مرتبط با پرونده یا پوشه ضربه بزنید و سپس تولید پیوند را انتخاب کنید ، که می توانید کپی و چسباندن آن را ارسال یا از طریق ایمیل ارسال کنید..

نحوه درخواست فایل ها

شما می توانید پرونده ها را با دیگران به اشتراک بگذارید ، اما اگر به کسی نیاز دارید که یک پرونده را با شما به اشتراک بگذارد ، Egnyte Connect به شما امکان می دهد پرونده ها را با استفاده از پیوندهای آپلود درخواست کنید. برای درخواست پرونده ، روی دکمه “اشتراک” مرتبط با یک پوشه کلیک کنید ، به فهرست “اشتراک” بروید و “درخواست فایل از دیگران” را انتخاب کنید. مانند پیوندهای معمولی ، می توانید پیوند بارگذاری را کپی و جایگذاری کنید یا از طریق ایمیل ارسال کنید.

egnyte-connect-راهنمای-درخواست-پرونده

می توانید لینک را برای یک هفته ، دو هفته ، یک ماه یا در یک تاریخ خاص منقضی کنید. علاوه بر این ، می توانید دستور دهید که پیوند برای هر بارگذاری پوشه جداگانه ایجاد کند.

بررسی اجمالی همگام سازی مشتری Egnyte Connect

egnyte-connect-guide-sync

ما نحوه نصب سرویس گیرنده دسک تاپ Egnyte Connect را پوشش داده ایم ، که Egnyte Connect را به عنوان درایو شبکه به رایانه شما اضافه می کند ، و اکنون می خواهیم نگاهی عمیق تر به آن بیندازیم. با نصب سرویس گیرنده دسک تاپ ، یک پوشه “همگام سازی” ویژه به سیستم پرونده های خود اضافه خواهید کرد. 

هر آنچه را در پوشه همگام سازی قرار می دهید با ابر همگام سازی می شود و هر محتوا از ابر در پوشه و رایانه های متصل به حساب شما آینه می شود. این بدان معنی است که شما می توانید محتوا را با همکاران خود همگام سازی کنید ، به شرطی که به آنها اجازه دسترسی دهید. به طور پیش فرض ، تمام محتوای داخل پوشه در وب ذخیره می شود.

نحوه تازه سازی همگام سازی Egnyte

نباید در استفاده از همگام سازی مشکلی داشته باشید ، اما اگر چیزی به درستی همگام سازی نشود ، می توانید پوشه همگام سازی را به صورت دستی تازه کنید. دکمه تازه سازی اختصاصی وجود ندارد ، اما می توانید همگام سازی را خاموش و روشن کنید ، که اساساً همین کار را انجام می دهد. برای انجام این کار ، روی نماد همگام سازی در سینی سیستم خود راست کلیک کنید.

egnyte-connect-guide-sync-refresh

منوی پاپ آپ را مشاهده خواهید کرد که می توانید گزینه “تنظیمات” را انتخاب کنید. این یک صفحه وب را نشان می دهد که تنظیمات مشتری دسک تاپ را نشان می دهد. برای دسترسی به آن لازم نیست آنلاین باشید. پس از باز شدن صفحه وب ، روی برگه “home” و سپس دکمه “همگام سازی اکنون” کلیک کنید ، که همگام سازی را تازه می کند.

Egnyte Connect را هنگام راه اندازی کامپیوتر راه اندازی کنید

به طور پیش فرض ، مشتری همگام سازی Egnyte Connect با شروع سیستم کامپیوتر شما راه اندازی می شود. راه ساده ای برای غیرفعال کردن یا فعال کردن مشتری وجود ندارد. برای این کار ، شما باید نحوه مدیریت سیستم عامل برنامه را تغییر دهید. برای ویندوز ، این راهنما را دنبال کنید ، در حالی که برای Mac ، مراحل موجود در این صفحه را پیاده سازی کنید.

نحوه همگام سازی دریچه گاز

شما قبلاً می توانستید Egnyte Connect را از طریق “برنامه همگام سازی دسک تاپ” شلیک کنید ، اما پشتیبانی از آن در دسامبر 2019 به پایان رسید. اکنون باید برنامه همگام سازی همیشه در حالت تقریباً واقعی را با برنامه دسک تاپ Egnyte حل کنید.. 

اگر می خواهید سرعت همگام سازی خود را پرتاب کنید ، OneDrive را برای تجارت توصیه می کنیم. در مورد OneDrive for Business می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

نحوه استفاده از همگام سازی انتخابی

همگام سازی انتخابی شما را قادر می سازد که فقط فایلهای خاصی را از cloud با رایانه خود همگام سازی کنید. با این حال ، برنامه دسک تاپ Egnyte به طور پیش فرض این کار را انجام نمی دهد. درعوض ، به شما امکان می دهد بدون دسترسی به فضای رایانه خود ، به پرونده ها دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید در هارد دیسک خود پرونده ای داشته باشید ، باید به صورت آفلاین پوشه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

egnyte-اتصال-راهنمای-آفلاین-دسترسی

برای این کار ، پوشه شبکه خود را باز کنید ، روی پوشه مورد نظر برای ذخیره آفلاین کلیک راست کرده و “همگام سازی برای دسترسی آفلاین” را انتخاب کنید. این پوشه اکنون حتی در صورت خاموش بودن شبکه در دسترس خواهد بود.

مدیریت کاربر Egnyte Connect

به عنوان یک سرویس EFSS ، Egnyte Connect بهترین کار را می کند زمانی که شما نیاز به همکاری با کاربران دیگر دارید. اگرچه ابتدا باید آنها را در فضای ابری خود گنجانید. تعداد کاربرانی که می توانید اضافه کنید بستگی به برنامه ای دارد که در آن مشترک می شوید. برای افزودن کاربران ، باید صاحب حساب یا مدیر باشید. 

egnyte-اتصال-راهنمای-دسترسی-کاربران

در این صورت ، می توانید با کلیک کردن در ابتدای صفحه در گوشه بالا سمت راست و سپس کلیک روی نام خود ، به کنترل های مدیریت کاربر دسترسی پیدا کنید. از آنجا ، روی زبانه “کاربران و گروه ها” کلیک کنید ، به شما امکان می دهد تا کاربران را اضافه کنید ، گروه ایجاد کنید و کاربران را به گروه اضافه کنید.

egnyte-connect-guide-add-users

در صفحه جدید ، روی “افزودن کاربر جدید” کلیک کنید و یک کاربر عادی ، دارای قدرت یا مدیر را اضافه کنید. بسته به نوع ، کاربران قادر به استفاده از ویژگی های مختلف و تولید گزارش های مختلف خواهند بود. اگر می خواهید همزمان چندین کاربر را اضافه کنید ، می توانید آنها را در یک پرونده CSV وارد کنید.

نوع کاربر استاندارد برای مشتریان ، فروشندگان و شرکای خارجی محفوظ است. آنها می توانند به پوشه های اشتراکی دسترسی داشته باشند و می توانند با استفاده از وب یا برنامه های تلفن همراه از Egnyte استفاده کنند. با این حال ، آنها پوشه های خصوصی ندارند و به طور معمول نمی توانند پوشه ها یا پرونده ها را به اشتراک بگذارند.

کاربران برق معمولاً کارمندان شما هستند. این کاربران می توانند با استفاده از تمام روش های موجود به ابر Egnyte دسترسی پیدا کنند ، سایر کاربران را دعوت کنند ، یک پوشه اختصاصی داشته باشند ، برخی از حقوق اداری را دریافت کرده و به سایر ویژگی های پیشرفته دسترسی پیدا کنند. 

سرپرستها به همه ویژگی ها دسترسی دارند و صاحب حساب به طور پیش فرض یک سرپرست است. در این صفحه می توانید جدول مقایسه مفصلی را پیدا کنید.

egnyte-connect-guide-role-user

همچنین می توانید تنظیمات مربوط به انواع کاربر را تغییر دهید. برای این کار ، باید به برگه “پیکربندی” ، که در کنار تب “کاربران و گروه ها” است دسترسی داشته باشید. سپس بر روی “انواع و نقش کاربر” در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید. از آنجا می توانید تنظیمات کاربر را به دلخواه خود تغییر دهید.

نمای پیش فرض در این پنجره “انواع کاربر” است ، اما می توانید بر روی زبانه “role” نیز کلیک کنید ، که به شما امکان می دهد نقش های دلخواه را برای کاربران خود ایجاد کنید. به این ترتیب ، شما می توانید سریعتر مجموعه خاصی از مجوزها را به کاربران جدید اختصاص دهید.

نحوه ایجاد گروه

مدیریت بسیاری از کاربران دشوار است. برای آسانتر کردن این امر ، می توانید گروه هایی از برگه “کاربر و گروه ها” ایجاد کنید. ابتدا بر روی “گروه ها” و سپس دکمه “افزودن گروه” کلیک کنید.

egnyte-connect-guide-add-گروه‌ها

در مرحله بعد ، می توانید این گروه را نامگذاری کنید. برای افزودن کاربران ، به بالای گروه ، روی دکمه “جزئیات” و سپس دکمه “افزودن کاربران به این گروه” کلیک کنید. همچنین می توانید با کلیک روی پیوند “مدیریت گروه های مدیریت” کاربران را اضافه کنید. توجه داشته باشید که باید قبل از افزودن آنها به گروه ، کاربران را ایجاد کنید. گروه ها همچنین به شما امکان می دهند تا سریعاً پوشه ها را با بسیاری از کاربران به اشتراک بگذارید.

مدیریت وظایف Egnyte Connect

هنگامی که گزینه ایجاد و تعیین تکالیف را دارید همکاری با کاربران آسانتر است. برخلاف بسیاری از خدمات EFSS دیگر که به ادغام های شخص ثالث متکی هستند ، Egnyte Connect با مدیریت وظیفه داخلی همراه است. کارها به پرونده های خاص بستگی دارند ، بنابراین برای ایجاد یک کار ، ابتدا باید یک فایل را انتخاب کنید.

egnyte-connect-راهنمای-وظایف-پرونده

پرونده مورد نظر خود را پیدا کرده ، روی آن کلیک کرده و از منوی اقدامات گزینه “وظایف” را انتخاب کنید. در صفحه بعد ، دکمه “کار جدید” را کلیک کنید. سپس ، شما می توانید این کار را نامگذاری کنید ، آن را به یک کاربر اختصاص دهید و یک موعد مقرر تعیین کنید.

egnyte-اتصال-راهنمای-وظایف-اضافه کردن

اگر می خواهید تمام وظایف خود را مشاهده کنید ، روی دکمه “کارهای من” در نزدیکی بالای سرویس گیرنده وب کلیک کنید. این صفحه می تواند وظایفی را که به شما اختصاص داده شده است و همچنین وظایفی که به دیگران اختصاص داده اید را نشان دهد.

egnyte-اتصال-راهنمای-وظایف-مرور کلی

تولید گزارش Egnyte Connect

برای دسترسی به صفحه گزارشات ، باید روی منوی برگر در بالای سرویس دهنده وب کلیک کنید و گزینه “گزارش ها” را بزنید.

egnyte-اتصال-راهنمای-گزارش-داشبورد

به طور پیش فرض ، داشبورد فضای ذخیره سازی شما را نشان می دهد. با این حال ، شما همچنین می توانید به راحتی کاربران ، برنامه ها و دستگاه های خود و پیوندها و همکاری را به راحتی پیش نمایش دهید. منوی سمت چپ همچنین به شما امکان می دهد گزارش هایی از مجوزهای کاربر ، خلاصه قفل ، وضعیت همگام سازی ، و کاربران و گروه ها را تهیه کنید.

کتابخانه شخص ثالث Egnyte Connect

Egnyte Connect به دلیل همکاری با فروشندگان نرم افزارهای مختلف ، کتابخانه بزرگی از برنامه های شخص ثالث دارد. این کتابخانه شامل برنامه های رایگان و پولی است. برای باز کردن کتابخانه ، روی دکمه “برنامه ها و ادغام” در بالای مشتری وب کلیک کنید.

egnyte-connect-راهنمای-برنامه-کتابخانه

در صفحه بعد می توانید افزونه مورد نظر برای ادغام را پیدا کنید. برای یافتن سریع تر آن ، می توانید از تابع جستجو در نوار کناری سمت چپ استفاده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید بر اساس دسته ها ، صنایع و نوع برنامه ها ، فیلترها را فیلتر کنید. این کتابخانه برنامه های زیادی را ارائه می دهد ، اما برجسته ترین آنها Office Online ، Egnyte برای Gmail ، Slack ، Boxcryptor و OneLogin است.

افکار نهایی

Egnyte Connect یکی از بهترین خدمات EFSS موجود در بازار است و امکانات بسیاری را ارائه می دهد که هم برای مشاغل کوچک و هم بزرگ سود می برد. با تشکر از آن ، ممکن است این برنامه برای استفاده بسیار زیاد باشد ، اما این راهنمای کوتاه به شما در راه اندازی کمک می کند. 

ما به ویژگیهای اساسی لمس کرده ایم ، اما شما هنوز هم ممکن است در مورد مناطق دیگر Egnyte Connect سؤال دارید یا به کمک نیاز دارید. در این صورت ، سوالات خود را در بخش نظرات در زیر ارسال کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map