Dreamhost vs Bluehost: یافتن بهترین میزبان وب در سال 2020

Bluehost یکی از بزرگترین نام ها در بازار میزبانی وب است که حدود 3 درصد از وب سایت های زنده را به خود اختصاص داده است. از طرف دیگر ، DreamHost با وجود ارائه ارادت واضح تر به حریم شخصی کاربران و قیمت گذاری شفاف تر ، تقریباً نیمی از این سهم را در اختیار دارد.. 

با این وجود گزینه های Bluehost و کاربر دوستی غیرقابل انکار است و آن را به گزینه ای جذاب برای تازه واردان تبدیل می کند. در این مقایسه DreamHost در مقابل Bluehost ، ما می خواهیم یک رویکرد تحلیلی را ببینیم تا ببینیم کدام ارائه دهنده برای شما بهترین است. اگرچه خواندن بهترین راهنمای میزبانی وب در مورد ما نتیجه ای را ارائه می دهد ، اما مقایسه با خلاء چندان ساده نیست.. 

ارائه دهندگان در حال قطبش هستند و این مهم را در انتخاب میزبان وب ایجاد می كنند ، بنابراین اینكه یك كارت باشید ، سوار برهم زدن خواهد بود. اگرچه ما در این راه انتخاب های خود را ارائه می دهیم ، ما از شما می خواهیم که هر بخش را مطالعه کنید تا بهترین میزبان وب را برای شما تعیین کنید.

ما همچنین توصیه می کنیم که بررسی DreamHost و بررسی Bluehost خود را مطالعه کنید تا ببینید که چگونه آنها در مقابل بازار میزبان وب گسترده تر حضور دارند.

Setting Up a Fight: DreamHost در مقابل Bluehost

ما معیارهایی را که معمولاً در مورد آنها میزبان هستیم در 5 دور جمع کردیم. اگرچه ما به طور جداگانه به بخش هایی مانند انواع میزبانی در مقایسه نمی پردازیم ، آنها به دورهای دیگر پیچیده می شوند. از این طریق می توانیم چهره ای ساده تر و متعادل تر داشته باشیم. 

این پنج دوره شامل ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و بروزرسانی و امنیت و حفظ حریم خصوصی است. یک دور یک امتیاز واحد دارد و ما در هر یک برنده می شویم. هر کدام ارائه دهنده در سه یا چند دور تاج را به دست آورد ، مقایسه کلی را کسب می کند. 

در آغاز هر دور ، ما ایده های کلی را در مورد آنچه می خواهیم جستجو خواهیم کرد ، و در پایان ، ما افکار خود را در مورد چگونگی مقایسه این دو بیان خواهیم کرد. در هر دور نیز بخشی وجود دارد که تجربه ما با ارائه دهنده آن معیار را در طول بررسی ما توضیح می دهد.

1

امکانات

“ویژگی ها” یک بخش دور دست است. همه چیز از ویژگی های امنیتی گرفته تا بهبود کیفیت زندگی در نرم افزار سرور را می توان “ویژگی” در نظر گرفت. در این دور ، تمرکز ما فقط مشخص نمی کند که چه ویژگی هایی در آن گنجانده شده است ، بلکه مهم بودن آنها برای بسته میزبانی شما است.

DreamHost

همانطور که در بررسی ما ذکر کردیم ، DreamHost دارای ویژگی های بسیاری است. این ویژگیها ممکن است در ابتدا آشکار نباشد. اکثر لیست ها درمورد بهبود خدمات ، از جمله ذخیره کامل درایو حالت جامد ، یک گواهینامه رایگان SSL / TLS و حریم خصوصی دامنه رایگان است. ما در مورد دو مورد دیگر در پنج مورد دیگر بیشتر صحبت خواهیم کرد. 

با استفاده از برخی از ویژگی های بارز ، همه کاربران سازنده وب سایت Remixer را می گیرند ، و اگرچه مفید است ، نمی تواند بهترین لیست سازندگان وب سایت ما را تهیه کند. مانند Squarespace دارای مضامین شگفت انگیزی است ، اما برخلاف گفته می شود Wix ، ادغام های آن رنج می برند (بررسی مربعات ما و بررسی Wix را بخوانید). 

dreamhost-review-remixer

به همین دلیل ، اگر این مسیری باشد که می خواهید با وب سایت خود طی کنید ، گزینه مناسبی است که با یک سازنده وب سایت اختصاصی بروید. گفته می شود ، اگر ترجیح می دهید سایت خود را با سازنده وب سایت بسازید و در نهایت به WordPress بروید ، Remixer را پوشش داده اید. می توانید وب سایت Remixer خود را به وردپرس صادر کنید و قالب ها ترجمه خواهند شد. 

در این زمینه ، Remixer با توجه به ویژگی های وردپرس DreamHost ، قدرتمند و حتی چشمگیرتر است. برنامه های DreamPress ، که لیست ما را به بهترین میزبانی وب برای وردپرس تبدیل کرده است ، شامل دسترسی به نسخه پولی از Jetpack ، منابع اختصاصی و پشتیبان گیری در صورت تقاضا. 

این برنامه ها چیزی است که DreamHost را از هم جدا می کند زیرا آنها سطح عملکرد مشابهی را به Kinsta ارائه می دهند اما با هزینه کمتری (بررسی Kinsta ما را بخوانید). این مقدار بسیار زیاد است ، به خصوص در مقایسه با میزبان های گران قیمت وردپرس ، مانند Pagely (مطالعه صفحه را بخوانید).

Bluehost

Bluehost متعلق به گروه بین المللی استقامتی است ، اما به طور معمول برای ویژگی ها بسیار ضعیف است – برای مثال یک بررسی JustHost ما را بخوانید – Bluehost با آنها بسته بندی شده است. با وجود این ، برخلاف DreamHost ، ویژگی های Bluehost در برنامه ها در دسترس نیست ، که نوار بالاتری برای ورود ایجاد می کند. 

به عنوان مثال ، CodeGuard Basic ، که از وب سایت شما پشتیبان تهیه می کند ، و حریم خصوصی دامنه در ارزانترین برنامه های مشترک دیده نمی شود. به گفته این ، آنها هنوز در رده های گران قیمت تر برنامه های مشترک معرفی شده اند ، که بسیار جالب است. همه کاربران دارای گواهینامه SSL / TLS و پشتیبان گیری روزانه با مدیریت Bluehost می شوند. 

یک سازنده وب سایت نیز وجود دارد ، اما این یک طراحی اختصاصی مانند Remixer نیست. در عوض ، Bluehost با برنامه خود نسخه رایگان Weebly را ارائه می دهد. Weebly رابط بصری ، ادغام عمیق با سیستم عامل های دیگر و یک طراحی پاسخگو را ارائه می دهد.

ویرایشگر weebly

به علاوه ، می توانید از دامنه خود با Weebly استفاده کنید. گرچه سرویس هنوز محدود است ، می توانید ببینید که اتصال دامنه شما به Weebly در بررسی Weebly ما حدود 5 دلار در ماه هزینه دارد. در مورد رسانه و تعداد صفحاتی که می توانید از آنها استفاده کنید محدودیت هایی وجود دارد ، اما در کل این پیشنهاد کاملاً خوب است. 

در مورد WordPress ، Bluehost آینه های DreamHost را دارد ، اما در قیمت پایین تری قرار دارد. رابط کاربری ، که در دور سوم بررسی خواهیم کرد ، برای وردپرس ساخته شده است و به شما امکان می دهد بدون ورود به سیستم به مضامین ، افزونه ها و موارد دیگر دسترسی پیدا کنید. علاوه بر این ، نمایش وردپرس ارائه می شود. 

دور یک افکار

دور اول دشوار است ، زیرا هر دو ارائه دهنده ویژگی های انگشت پا را به انگشت پا می کشند. با توجه به اینکه DreamHost حریم دامنه را ارائه می دهد ، می تواند به راحتی یک کراوات باشد ، در حالی که Bluehost یک سازنده وب سایت پرشورتر ارائه می دهد. هدف ما این است که یک برنده اعلام کنیم ، بنابراین ، ما می خواهیم موها را تقسیم کنیم. 

حریم خصوصی دامنه رایگان DreamHost وقت خود را در کانون توجه قرار می دهد ، اما دور یک آن نیست. به همین دلیل ، وب سایت سازنده ثروتمند Bluehost به شما اجازه می دهد تا در این دور یک امتیاز کسب کند.

دور: ویژگی های Point for Bluehost

2

قیمت گذاری

به نظر می رسد قیمت گذاری ساده است و در اکثر موارد چنین است. به گفته این هاستینگ وب غیرمعمول است. اگرچه می توانیم شماره بگیریم و بگوییم یکی از ارائه دهندگان ارزان تر از دیگری است ، اما تخفیف های چند ساله ، قیمت های فریب دهنده و paywall ها باعث می شود قیمت گذاری پیچیده تر از آنچه باید باشد باشد.. 

به عنوان مثال ، Arvixe ارزان به نظر می رسد ، اما همانطور که در بررسی Arvixe می بینید ، اگر کمتر از یک برنامه چند ساله تصمیم می گیرید ، نرخ ماهانه گران تر از تبلیغات است. از طرف دیگر ، هاستینگر تخفیف های چند ساله را ارائه می دهد ، اما تخفیف ها به قدری تند است که رفتن به مدت طولانی می تواند هزینه کمتری داشته باشد (بررسی هاستینجر ما را بخوانید).

DreamHost

DreamHost نه تنها به دلیل ارزان بودن قیمت ، بلکه به دلیل شفاف بودن در قیمت گذاری نیز عالی است. تقریباً در تمام ارائه دهندگان نرخ تبلیغاتی وجود دارد ، اما DreamHost از صفحه محصول تا پرداخت ، این مسئله را روشن می کند. اگر میزبانی وب ارزان آنچه است که پس از آن هستید ، DreamHost می تواند شما را در خود جای دهد. 

بیایید ابتدا در مورد شفافیت صحبت کنیم. DreamHost قیمت واقعی شما را در صفحه محصول خود نشان می دهد ، با ضامن برای دیدن نرخ های ماهانه یا سالانه. نرخ ماهانه همانطور که انتظار می رود بالاتر است ، اما نرخ سالانه برای مدت زمان یک و سه ساله اعمال می شود. آنچه مهم است این است که قبل از تعهد پرداخت تسویه حساب ، قیمتی را می پردازید که می خواهید پرداخت کنید. 

این مسئله با میزبان وب بی شماری است – بررسی HostPapa ما را فقط برای یک مثال بخوانید – که DreamHost ندارد. به علاوه ، DreamHost ارزان تر از رقابت است. اگرچه نرخ ماهانه آن به پایین 1 نمی رسد&1 IONOS ، شما به طور متوسط ​​2 تا 5 دلار صرفه جویی می کنید (1 مورد ما را بخوانید)&1 بررسی IONOS). 

به این دلیل است که DreamHost همان نرخ ارائه دهندگان دیگر را تبلیغ می کند ، اما شما را مجبور نمی کند که به مدت سه یا چند سال دیگر آن را بدست آورید. به عنوان مثال ، اگر فقط صفحات محصول را مقایسه کنید ، iPage ارزان تر است. همانطور که در بررسی iPage ما مشاهده می کنید ، اگر شما خریداری سه سال میزبانی پیش روی. 

به علاوه ، DreamHost از برنامه شما برای 97 روز پشتیبانی می کند. بر خلاف اکثر میزبان ها ، که فقط یک ماه برای ارائه خدمات ارائه می دهند ، DreamHost بیش از سه ماه به شما می دهد تا نظر خود را تغییر دهید. توجه به این نکته مهم است که این پنجره بازپرداخت نیز برای برنامه های ماهانه اعمال می شود ، بنابراین اگر یک برنامه ماهانه خریداری می کنید و دو ماه به ذهن خود تغییر می دهید ، باز هم می توانید پول خود را پس بگیرید.

Bluehost

Bluehost دارای قیمت های وحشتناکی نیست ، اما شما نمی دانید چه چیزی را پرداخت می کنید تا وقت آن رسیده است که بررسی کنید. این نرخ ها در سطح استاندارد است – برنامه های مشترک در حدود 4 دلار در هر ماه ، برنامه های مدیریت شده وردپرس به 20 دلار در هر ماه نزدیک تر هستند و برنامه های اختصاصی با 80 دلار در ماه شروع می شوند. با این وجود روشن نیست که برای به دست آوردن این نرخ ها باید چندین سال خریداری کنید. 

به گفته این ، در صفحه محصول مشخص است که نرخ تبلیغاتی را پرداخت می کنید. به عنوان مثال ، ارزان ترین ساعت طرح مشترک با 4 دلار در هر ماه ، اما Bluehost نشان می دهد که پس از تمدید 8 دلار هزینه خواهد داشت. این نرخ فقط درصورتی اعمال می شود که شما سه سال میزبانی مقدماتی را خریداری کنید. 

با افزایش مدت زمان ، قیمت افزایش می یابد. اگرچه یک روش معمول است – برای مثال مثلاً بررسی Hosting24 ما را بخوانید – Bluehost فقط یک ، دو یا سه سال میزبانی از برنامه های مشترک خود را ارائه می دهد. بعلاوه ، چندین افزودنی از پیش تعیین شده نیز وجود دارند که قیمت را حتی بیشتر می کنند. 

نکته آزار دهنده این است که Bluehost مدت زمان یک ماه ، سه ماه و شش ماه را برای VPS و برنامه های اختصاصی ارائه می دهد. به نظر می رسد که Bluehost می گوید اشتراک مشترک اگر تنها یک ماه طول بکشد ارزش ندارد ، کسانی که به دنبال یک بسته میزبانی ارزان هستند ، مجازات می کنند. 

Bluehost برنامه شما را پوشش نمی دهد تا زمانی که DreamHost انجام دهد. فقط 30 روز فرصت دارید تا نظر خود را تغییر دهید. اگرچه برای اکثر میزبان وب استاندارد است ، فرض می کنیم یکی از کالیبرهای Bluehost طولانی تر پیشنهاد کند. برای مثال InMotion Hosting سه ماه ارائه می دهد و A2 Hosting به شما امکان می دهد پول خود را پس انداز کنید هر زمان که بخواهید (بررسی بررسی میزبانی InMotion و بررسی میزبانی A2 ما را بخوانید). 

دور دو فکر

برخلاف دور یک ، این یکی واضح است. DreamHost نه تنها ارزان تر است ، بلکه همچنین شفاف است. بعلاوه ، ضمانت سخاوتمندی برای بازگشت پول ارائه می دهد. از طرف دیگر ، به نظر می رسد که Bluehost بیشتر علاقه مند است شما را به صفحه پرداخت و امیدوار باشد که مرتکب شوید. 

دور: نقطه قیمت گذاری برای DreamHost

3

راحتی در استفاده

مدیریت میزبانی وب می تواند مشکل باشد ، به خصوص اگر تازه وارد باشید. به همین دلیل ، مهم است که میزبان وب انتقال ساده به دنیای پیچیده را ساده کند. حتی اگر شما یک کاربر قدرت باشید ، منطقی نیست که باید ویژگی ای را جستجو کنید که دسترسی به آن آسان باشد. 

متأسفانه ، سهولت استفاده به بسیاری از ارائه دهندگان خوب آسیب می رساند. به عنوان مثال SiteGround یک سرویس عالی ارائه می دهد ، اما کنترل پنل نیاز جدی به جابجایی دارد (بررسی SiteGround ما را بخوانید). در این دور ، ما می خواهیم مقایسه کنیم که سهولت جابجایی از طریق پرداخت با DreamHost و Bluehost و همچنین نحوه مدیریت وب سایت شما آسان است.

DreamHost

در حالی که در مرحله قبل در مورد قیمت گذاری صحبت کردیم ، برای سهولت استفاده نیز مهم است. همانطور که گفته شد ، DreamHost دانستن قیمتی را که می پردازید ، آسان می کند و این کمک می کند تا روند پرداخت را تسویه کنید. پس از انتخاب برنامه ، شما از طریق یک فرآیند پرداخت سه قسمتی بصری اعزام می شوید که مانند Namecheap به سمت آن نمی کشید (بررسی Namecheap ما را بخوانید). 

پس از اتمام مراحل ، می توانید رمزعبور خود را تنظیم کرده و نیاز به جستجوی ایمیل را برای پیدا کردن اعتبار ورود به سیستم حذف کنید. ما نتوانستیم در حین پرداخت دامنه وارد شویم. در عوض ، DreamHost وردپرس را در یک زیر دامنه موقت راه اندازی کرد و ما مجبور شدیم دامنه خودمان را پس از اتمام پرداخت تنظیم کنیم. 

سرانجام ، شما در صفحه کنترل خواهید دید که با بسیاری از میزبان وب متفاوت است. DreamHost از cPanel استفاده نمی کند. تصمیم دارد به جای آن از یک طراحی اختصاصی استفاده کند. اما برخلاف LunarPages ، کارهای طراحی DreamHost (بررسی LunarPages ما را بخوانید). پیدا کردن آنچه می خواهید با استفاده از منوی سمت چپ پیدا کنید ، به راحتی ماهیت غالبا cPanel را آسان می کنید.

panelh dreamhost-review-control

حتی در این صورت ، مسائلی وجود دارد. مانند Midphase ، DreamHost گزینه های بیشتری را از آنچه شما نیاز دارید در منوی سمت چپ قرار می دهد ، بسیاری از آنها به عنوان تبلیغات (در بررسی Midphase ما) استفاده می کنند. به عنوان مثال ، گزینه “DreamPress” وجود دارد ، حتی اگر در DreamPress مشترک نیستید ، و رفتن به آنجا تبلیغی را برای به روزرسانی نشان می دهد.

این یک مسئله کوچک است ، و غیر ممکن است نادیده گرفتن قابلیت استفاده از DreamHost دشوار است. پیمایش کار دشوار نیست و هر مشکلی که در مورد کنترل پنل داریم بیشتر از روند پرداخت یکپارچه است.

Bluehost

Bluehost برعکس DreamHost است. وقتی صحبت از پرداخت می شود ، تلاش می کند اما صفحه کنترل یکی از بهترین مواردی است که ما دیده ایم. متعادل کردن این چیزها ممکن است بی اهمیت باشد ، زیرا شما در پایان مدت زمان بیشتری را در صفحه کنترل خود صرف خواهید کرد تا اینکه یک اشتراک خریداری کنید. 

در ضمن ، در هنگام پرداخت با اشکالات وحشتناکی روبرو شدیم. علاوه بر قیمت های فریبنده و افزودنیهای از پیش تعیین شده ، Bluehost رمز عبور ما را نمی پذیرد. پس از خرید برنامه خود ، به صفحه تأیید سفارش ارسال می شوید که از شما خواسته می شود رمزعبور را تنظیم کنید. 

ما از خطرات ناشی از جرایم سایبری به خوبی آگاه هستیم ، بنابراین با یکی از بهترین مدیران رمز عبور ما ، LastPass ، رمز عبور ایجاد کردیم (بررسی LastPass ما را بخوانید). اگرچه Bluehost رمز عبور را نمی پذیرد. مهم نیست که چند رمز ورود ایجاد کردیم ، آنها کار نمی کنند. این گفت ، هنگامی که ما یک رمز عبور تایپ کردیم ، این کار را کرد ، که فقط آزار دهنده است. 

چندین مورد دیگر در هنگام پرداخت وجود دارد ، از جمله کد خطای ثابت که می گوید کارت اعتباری ما رد شد. این کد خطا توضیح داده نشده است ، به سادگی نمایش داده می شود ، که باعث سردرگمی زیادی در هنگام ثبت نام شد. 

این با توجه به چگونگی کنترل پنل عالی Bluehost بسیار شرم آور است. این به خوبی با WordPress ادغام می شود و به شما امکان می دهد بدون حرکت از کنترل پنل ، تم ها ، افزونه ها و موارد دیگر را مدیریت کنید. فاقد قدرت است ، و در صورت نیاز به شما تجربه کامل cPanel را می دهد. در واقع ، Bluehost بهترین لیست میزبانی وب ما را با لیست cPanel ساخته است.

پانل bluehost-review-control-panel

این گفت ، رسیدن به یک دردسر ، تا آنجا که ارزش آن را ندارد. Bluehost چهره زیبایی در داخل دارد ، اما نبرد از طریق نبرد برای دیدن آن آزار دهنده است.

دور سه فکر

مانند دور یک ، این یکی سخت است ، اما به دلایل مختلف. Bluehost دارای یک کنترل پنل برتر است ، اما روند پرداخت ما باعث شد که مایل به استفاده از آن نباشیم. DreamHost از نظر ظاهری پاک نیست ، اما صفحه کنترل هنوز همان عملکردی دارد. علاوه بر این ، واقعیت این است که DreamHost دارای یک فرآیند پرداخت یکپارچه و برنده است. 

به گفته این ، شما ممکن است با Bluehost یک زمان راحت تری داشته باشید ، بنابراین ارزیابی خود را به صلاح خود بگیرید.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای DreamHost

4

سرعت و Uptime

سرعت همان چیزی است که میزبان وب را ایجاد کرده یا می شکند. قبلاً بارها آن را دیده ایم. یک میزبان وب قیمت های جامد ، رابط کاربری آسان و ویژگی های زیادی را ارائه می دهد ، تنها وقتی که تست سرعت انجام می شود از هم جدا می شوند (برای نمونه به عنوان مثال بررسی GreenGeeks ما را بخوانید). 

ما با خرید ارزان ترین برنامه اشتراکی و نصب یک نسخه خالی از وردپرس ، سرعت را تست می کنیم. سپس وب سایت از طریق تست سرعت Pingdom Speed ​​و Load Impact راه اندازی می شود تا ببیند عملکرد آن چقدر خوب است.

DreamHost

DreamHost در تست ما عملکرد خوبی داشت ، اما ما میزبان وب سریعتر دیده ایم. تست سرعت پینگدوم نمره 90 از 100 را کسب کرد ، که البته بد نیست ، اما بهترین نیست. با استفاده از نتایج ، می توانیم بیشتر وقت تلف شده را در متریک “انتظار” هدر دهیم ، که اندازه گیری مدت زمان انتظار مرورگر برای دریافت داده ها را نشان می دهد..

dreamhost-review-speed-test

آنچه که نشان می دهد عدم وجود حافظه پنهان در جریان است. ذخیره سازی و فشرده سازی داده ها می تواند به پرونده های کوچکی منجر شود که مسافت های کمتری دارند و نیاز به یافتن داده ها در یک پایگاه داده را از بین می برند. اگر اقدامات حافظه پنهان بیشتر انجام شد ، نتیجه تست سرعت پینگدوم بالاتر را مشاهده می کنید. 

با این حال ، بارگذاری جامد بود. ما بیش از پنج دقیقه 50 کاربر را به سرور ارسال کردیم و هرکدام بدون مشکل ساختند. بین کاربران اختلاف نظر وجود دارد ، که انتظار می رود در میزبانی مشترک ارزان قیمت ، اما ما خوشحال هستیم که هیچ خطایی در طول راه وجود ندارد.

dreamhost-review-load-band

ضمانت به موقع نیز وجود دارد ، و بهتر از آن چیزی است که بیشتر خدمات میزبانی وب ارائه می دهند. برای وب سایت ، بانکهای اطلاعاتی ، ایمیل ، FTP ، SSH و پست الکترونیکی 100٪ به موقع تضمین شده اید. در صورت مراجعه به خارج ، DreamHost به ازای هر ساعت سرویس خارج از خانه ، به شما اعتبار می دهد. گفته می شود ، اعتبارات به 10 درصد هزینه دوره میزبانی بعدی شما محدود می شود.

Bluehost

Bluehost بهتر از DreamHost عمل کرده است ، به احتمال زیاد زیرا بسیاری از پیشنهاداتی که ما در مورد نحوه بهبود راهنمای بارگیری وب سایت ارائه می دهیم برای شما انجام شده است. Pingdom Speed ​​Test نمره ای از 94 را از 100 بدست آورد ، فقط به ما پیشنهاد می دهد اشیاء حافظه نهان دیگری را ذخیره کنیم ، که می توان با یک افزونه رایگان وردپرس مانند W3 Total Cache محقق شد.. 

تست bluehost-review-speed

جزئیات آن هم همینطور. Bluehost مدت زمان انتظار طولانی تر از میانگین انتظار را دارد ، اما هنوز کوتاه تر از DreamHost است ، که می تواند با ذخیره اضافی رفع شود. با این وجود ، عملکرد Bluehost در ارزان ترین برنامه اشتراکی کاملاً مناسب است ، و شما بدون ذخیره اضافی خوب خواهید بود. 

گفت: Load Impact داستانی متفاوت را بیان کرد. تست ما یکسان بود ، 50 کاربر در طی پنج دقیقه ، اما نتایج بسیار بدتر بود. Bluehost تعداد خطاهای HTTP بیشتر از حد متوسط ​​داشت ، و نشان می دهد کاربران زیادی وجود دارند و منابع کافی برای اسکان آنها وجود ندارد. یک دوره طولانی وجود داشت که در حقیقت ، وب سایت پاسخگو نبود. 

bluehost-review-load-band

به علاوه ، هیچ ضمانتی به موقع وجود ندارد. Bluehost “پیچیدگی و ماهیت یک محیط میزبانی وب مشترک” را دلیل عدم ارائه یکی از این موارد ذکر می کند ، که مسخره است. اگر میزبان های دیگر می توانند این کار را انجام دهند ، Bluehost نیز می تواند این کار را انجام دهد.

دور چهار اندیشه

تست سرعت تک نقطه ای از Bluehost حمایت می کند ، اما نه با حجم انبوه. گرچه سریعتر ، مراحلی وجود دارد که می توانید DreamHost به آن حد برسید. مهمترین چیز این است که DreamHost وب سایتی را در اختیار ما قرار داد که عملکرد آن بود و Bluehost این کار را نکرد. 

Bluehost حتی تحت کمترین میزان بارندگی ، شکسته شد ، در حالی که DreamHost همچنان مقاوم بود. همراه با این واقعیت که DreamHost ضمانت به موقع را ارائه می دهد ، برنده این دوره مشخص است.

Round: Speed ​​و Uptime Point برای DreamHost

5

امنیت و حریم خصوصی

امنیت وب سایت آشکارا مهم است ، اما ممکن است حریم خصوصی وب سایت چندان آشکار نباشد. DreamHost چرخ دنده های ما را روشن کرد که حریم خصوصی وب سایت را روشن می کند ، این سوال را ایجاد می کند که میزبان وب چه اطلاعاتی را جمع آوری می کند و نحوه استفاده این سرویس برای شما یا علیه شما. 

Bluehost یک برند EIG است ، و ما قبلاً شاهد همان آهنگ و رقص معمول از آنها بودیم. حریم خصوصی وحشتناک است ، که به نظر نمی رسد در مقایسه با DreamHost کاملاً آشکار به حریم شخصی به نظر برسد. به گفته این ، ویژگی های امنیتی Bluehost کاملاً سالم است ، بنابراین ما هنوز نبردی با دستان خود داریم.  

DreamHost

DreamHost تمام اقدامات امنیتی را که می خواهیم ببینیم ، دارد. برنامه شما با یک گواهی SSL / TLS رایگان ، پشتیبان گیری روزانه و محافظت از طرف سرور ارائه می شود. این حفاظت شامل ModSecurance ، که یک فایروال برنامه وب است ، و DreamShield است که یک سرویس حذف بدافزار پولی است..

آنچه که در مورد DreamHost چشمگیر ترین است ، حریم خصوصی آن است. ما در بررسی خود به آن نمره عالی دادیم ، و به راحتی می توان فهمید که چرا. هر دامنه ثبت شده در DreamHost شامل حریم خصوصی دامنه رایگان است ، و اطلاعاتی را که شما با آن دامنه ثبت کرده اید با اطلاعاتی از ثبت کننده جایگزین می کند.. 

سیاست حفظ حریم خصوصی کاملاً محکم است ، زیرا DreamHost برخی از اطلاعات را جمع می کند اما آن را با شرکای بازاریابی به اشتراک نمی گذارد. گفت ، این فقط سندی برای DreamHost نیست. در سال 2017 ، وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد وب سایت میزبان در سرورهای خود به نام disuptj20.org با DreamHost تماس گرفت..

وزارت امور خارجه نه تنها اطلاعات مربوط به مالک را درخواست کرد ، بلکه آدرسهای 1.3 میلیون یا بیشتر آدرس IP که از وب سایت بازدید کرده بودند نیز درخواست کرد. به جای خم شدن ، DreamHost تمام راه را به دادگاه عالی واشنگتن D.C داد و در نهايت با دادگستری جنگيد ، در نهايت بخش اعظم این اطلاعات را باطل کرد.. 

Bluehost

متأسفانه ، این دور با یک یادداشت بلند شروع شد ، اما به پایان می رسد با یک رده پایین. Bluehost یا به اصطلاح EIG با استفاده از اطلاعات شخصی که به عنوان وسیله ای برای درآمد خود ثبت می کنید ، دارای اقدامات خصوصی برای حفظ حریم خصوصی است. Bluehost بهتر از برخی از خواهران و برادران EIG خود ، مانند Site5 است ، اما هنوز هم عالی نیست (بررسی Site5 ما را بخوانید). 

گفته می شود ، ویژگی های امنیتی جامد هستند. شما یک گواهی SSL / TLS ، پشتیبان گیری روزانه و حتی یک نسخه اصلی SiteLock دریافت می کنید که وب سایت شما را برای بدافزار اسکن می کند. در مورد حفاظت از سرور ، ما گمان می کنیم که Bluehost از ModSecurance و BitNinja استفاده می کند ، زیرا این ابزارها استاندارد صنعتی هستند ، اما نمایشی که ما با آنها صحبت کردیم ، قادر به تأیید این مسئله نیست.

با وجود لیست قوی ویژگی های امنیتی Bluehost ، حفظ حریم خصوصی همچنان یک نگرانی اصلی است. با شروع حریم خصوصی دامنه ، چند برنامه وجود دارد که آن را به صورت رایگان دریافت می کنند ، از جمله دو رده برتر میزبانی مشترک و کلیه برنامه های WP Pro. متاسفانه هر کس دیگری باید مبلغ 10 دلار یا مبلغی را پرداخت کند. 

سیاست حفظ حریم خصوصی وحشتناک است ، هر چند. EIG از همان خط مشی رازداری برای همه مارک های خود استفاده می کند ، و اگر بررسی HostGator ما را خوانده اید ، می دانید که این یک چیز بد است. این حق را به EIG می دهد تا اطلاعات خود را با شرکتهایی مانند Facebook ، Google ، Verizon ، WP مبتدی و موارد دیگر به اشتراک گذاشته و بفروشد.. 

دور پنج افکار

در یک یادداشت تا حدودی ضد کلامی ، برنده این دوره مشخص است. Bluehost شیوه های حریم خصوصی وحشتناک دارد ، در حالی که DreamHost بهترین موارد را دارد. امنیت اکثراً یکنواخت است ، اما ما نتوانستیم تأیید کنیم که Bluehost همان امنیت DreamHost را در کنار سرور ارائه می دهد. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای DreamHost

6

افکار نهایی

با چهار برد دور ، برنده کلی ما DreamHost است. برخی از دورها مانند آخرین مرحله ، تصمیم روشنی بود ، اما برخی دیگر تفاوت های ظریف تری داشتند. از میان مارک های EIG ، Bluehost بهترین است ، بنابراین نباید از این تخفیف استفاده کنید. 

برنده: DreamHost

اگرچه DreamHost جزء بهترین گزینه ها است ، اما تنها گزینه نیست. ما فکر می کنیم شما باید آن را بیش از Bluehost در نظر بگیرید ، اما شاید بهتر باشد با طرحی در SiteGround یا Hostinger همراه باشید.

آیا موافقید که DreamHost باید برنده شود؟ ارزش حریم خصوصی وب میزبان وب چقدر است؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map